Wątek o sklepie Forever21 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 09:35   #4141
Martabogu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 29
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez kooott Pokaż wiadomość
Czytałam prawie cały wątek, aczkolwiek chodzi mi o grupowe zamówienia, nie indywidualne. Jak kwota przesyłki i opłaty dod. rozkładają się na kilka osób, po ile mniej więcej wtedy wychodzi
Czyli jest szansa, że dojdzie do Świąt BN.
W takim razie do którego zamówienia mogę się dołączyć?

POZDRAWIAM
Mozesz dolaczyc do pomaranczowego
Martabogu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 09:57   #4142
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
dziewczynki! myślę, że troszkę można by było poprawić organizację tych przesyłek. Ponieważ:
-już trochę obserwuję ten temat i nadal niewiele wiem. Bo jest lekki bałagan, parę kolorów jest organizowanych na raz, ciężko się po łapać
Narzekacie na brak chętnych, a jak tylko jakaś zainteresowana osoba o coś zapyta, zaraz na nią wjeżdżacie.
to jest prawda ze w tym temacie jesli chodzi o zamowienia z f21 jest duzy balagan.
cetrizini te ataki sa spowodowane tym ze wlasnie taki tu balagan, jak organizator ma za duzo do zrobienia to pozniej tak jest.

cwirko wystarczylo laskawie napisac ze juz wplacilas to bym sie nie potrzebnie nie denerwowala.
w takim razie dziekuje.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 10:13   #4143
kooott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Skoro mogę dołączyć się do pomarańczowego zamówienia, to bardzo chętnie. A kiedy ono będzie składane?
__________________
KOT
kooott jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 10:18   #4144
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez kooott Pokaż wiadomość
Czytałam prawie cały wątek, aczkolwiek chodzi mi o grupowe zamówienia, nie indywidualne. Jak kwota przesyłki i opłaty dod. rozkładają się na kilka osób, po ile mniej więcej wtedy wychodzi
Czyli jest szansa, że dojdzie do Świąt BN.
W takim razie do którego zamówienia mogę się dołączyć?

POZDRAWIAM
Zapraszam do lektury pierwszego postu, wszystko co jest potrzebne tam jest zawarte. Możesz dołączyć do pomarańczowego zamówienia, ale szanse, że dojdzie co Świąt są znikome.

Fakt, że przez wątek jest się trudno przedrzeć, ale nikt Wam nie każe czytać całego. Normalne, że są OT, a nie tylko posty ociekające informacją na temat zamówień. Postaram się przejrzeć wątek i pousuwać większość, ale nigdy nie będzie żaden wątek zamówieniowy krystalicznie czysty.

I apel do "nadgroliwych" osób- organiztorka to nie sklep. W Regulaminie jest zapis, że zamówienie zależy od naszego czasu wolnego. To nie jest nasza praca, robimy to hobbystycznie i od nas zależą wszystkie terminy- w tym wysyłek. Piszę to w odpowiedzi na wiadomość od jednej z osób z ostatnich zamówień, której "nie obchodzi, że inni jeszcze nie wpłacili", ona wpłaciła i chce mieć na natychmiast wysłane, bo jak nie to załatwimy sprawę inaczej. To nie Allegro.

Na tym chciałam zakończyć dyskusję.

Fioletowe zamówienie już jest w całości wysłane. Muszę wykroić chwilę na wypisanie Wam numerów nadań i kwot za wysyłkę, ale cienko z czasem

Czerwone zamówienie nadal czeka na wpłaty, brakuje jeszcze chyba 5.

Niebieskie czeka na to pw od jednej z uczestniczek. Postaram się dzisiaj usiąść nad tymi przelewami i rozszyfrować co było na co, może uda mi się dokończyć to.


Co do najnowszego zamówienia ustalmy ostateczny termin- do środy czekamy na chętne. Jeśli nie będzie nas wystarczająco to odeślę Wam pieniądze. Może być?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-11-22 o 10:21
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:25   #4145
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Mi pasuje Mam nadzieję, że pomarańczowe dojdzie do skutku
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:33   #4146
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Ćwirko, już raz taki pomysł podsuwałam, ale się powtórzę, bo myślę, że to by bardzo pomogło nam wszystkim:
Czy w pierwszym, albo drugim poście wątku nie można byłoby zapisywać wszystkie bieżące zamówienia? Te, które są w realizacji. Kto brał w nich udział, za ile zamówił, ew. słownie co, jakie są koszty do zapłaty, kto zapłacił i wszelkie uwagi. I niech takie zamówienie wisi aż do momentu ostatniej wysyłki - wszystko to, co porozsiewane jest po całym temacie. Dodatkowo przez pierwszą stronę komunikowałabyś się z nami na ważne tematy.

Powiem szczerze, że czasami gubię się w tych kolorach i nie pamiętam w którym brałam udział i powinnam obserwować forum celem szybkiego uregulowania płatności?
A tak - wchodzę na pierwszą stronę - czytam co w danej chwili jest priorytetem, kiedy spodziewać się rozliczeń, kiedy spodziewać się paczki w Polsce, itp. i nie muszę przegrzebywać 50 stron wątku, żeby dojść czy to akurat moje zamówienie.

Warto byłoby też dla nowych i zupełnie zielonych napisać wyraźnie, że średni okres oczekiwania to miesiąc / półtora. Na pierwszej stronie kolor zamówienia, do którego teraz zbieramy chętnych, żeby podawać w odpowiedzi już tylko chęć uczestnictwa w danym zamówieniu i linki do rzeczy, które chcemy. A jeśli chodzi o koszty - cena danej rzeczy + 50-70% ceny zamówienia jako koszt wszystkich przesyłek. Myślę, że tak kształtują się ostatnie zamówienia i lepiej nastawić się na dłuższe czekanie i większą kwotę. Bo pomimo, że podobna informacja jest, widocznie jest dla niektórych mało czytelna, zrozumiała i wątek zupełnie niepotrzebnie jest zaśmiecany pytaniami, jak składamy zamówienia.

Dodatkowo łatwiej będzie dojść do tego, jakie rzeczy w danej chwili poznikały i albo rezygnować, albo szybo zmienić na coś innego.
Niedługo będzie można utworzyć część drugą wątku, więc pierwsze 3 posty można byłoby zarezerwować na posty czysto informacyjne - komunikacyjne Ćwirki z nami

Przepraszam za OT, ale myślę, że w jakimś stopniu usprawniłoby to naszą współpracę

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2009-11-22 o 11:36
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:34   #4147
kooott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Dziewczyny, to już ostatnie pytanko, wybaczcie, że Was tak męczę, ale kiedy wpłacam do Ćwirki pieniądzę na wybrany asortyment, to w jakiej walucie pln czy $? :d nie mam konta walutowego wiec troche lipka, gdybym miala placic w $ ;p
__________________
KOT
kooott jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 11:38   #4148
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez kooott Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to już ostatnie pytanko, wybaczcie, że Was tak męczę, ale kiedy wpłacam do Ćwirki pieniądzę na wybrany asortyment, to w jakiej walucie pln czy $? :d nie mam konta walutowego wiec troche lipka, gdybym miala placic w $ ;p
Płacisz normalnie w złotówkach.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:10   #4149
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Ćwirko, już raz taki pomysł podsuwałam, ale się powtórzę, bo myślę, że to by bardzo pomogło nam wszystkim:
(....)
Teoretycznie pomysł nie jest zły, w praktyce wiąże się z dodatkową pracą dla mnie wiążącą się z uzupełnianiem tych postów, pilnowaniem czy wypisałam wszystkich, sprawdzanie tego, itd.

Mam trochę inny pomysł, bazujący na Twoim, tylko muszę znaleźć czas na opracowanie tego
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:14   #4150
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

moze coś podobnego jak na minerałach tam dobrze funkcjonuje taki system
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:32   #4151
kukukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

o kurczaczek. kocham was! kocham ten sklep, zawsze jak jestem w usa to coś stamtąd kupuję! mialam dać zamówienie szwagrowi, który 19ego grudnia będzie w Polsce, ale to facet, nie będzie mu się chciało po sklepach chodzić, więc chyba doczepię się do pomarańczowego zamówienia jak mi się humor poprawił! tak żałuję, że nie ma u nas tego sklepu! jest u nas forever18, ale dla mnie to jakaś parodia 21. już przeglądam stronę
p.s. nie jestem tak nowa jak się wydaje, miałam konto kiedyś, mjucaczek, ale nie mam pojęcia czemu nie mogę się na nie zalogować, więc mam to dodałam to po to, by nie wyjść na nową oszustkę :P
kukukukuku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 13:03   #4152
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

No to dziewczyny nowe...wrzucać linki do pomarańczowego zamówienia! Może jednak uda się je zrealizować.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:12   #4153
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

kukukukuku- zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
No to dziewczyny nowe...wrzucać linki do pomarańczowego zamówienia! Może jednak uda się je zrealizować.

Pooopieram
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:20   #4154
Martabogu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 29
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Ok popieram pomysl aby poczekac do srody z zamowieniem Dziewczyny wrzucajcie linki z rzeczami!
Ja poprosze:
czarna opaske cena 4,8$
czarna opaske cena 5,8$
Jezeli w chwili zlozenia zamowinia nie byloby jakiejs to prosze nie zamawiaj zadnej.
Ikonki załączonych zdjęć
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Martabogu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 14:25   #4155
kooott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

http://www.forever21.com/product.asp...0829782&Page=4 rozmiar: między S/M
12,90$


http://www.forever21.com/product.asp...9107245&Page=1
28,80$



http://www.forever21.com/product.asp...9396721&Page=4
5,80$


http://www.forever21.com/product.asp...8745400&Page=2
3,8$
RAZEM: 51$

Ćwirko, kiedy będziesz składała zamówienie? ;>

Wszystko jest!
__________________
KOT

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-11-26 o 21:22
kooott jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:09   #4156
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez kooott Pokaż wiadomość
Ćwirko, kiedy będziesz składała zamówienie? ;>
Ćwirka napisała wczesniej, że czeka do środy na chętnych. Poza tym pewnie złoży zamówienie jak bedzie miała wszystkie wpłaty.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:44   #4157
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Sory ale mnie to już strasznie wkurza... potraficie tylko narzekać, że w wątku jest bałagan, ćwirka nie nadąża a na zamówienie trzeba za długo czekać... a może by tak zamiast pisać głupot wpłaciłybyście ćwirce reszte pieniędzy.... pretensje możecie mieć tylko do siebie bo to przez was tak długo to trwa
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:06   #4158
sharpei
Raczkowanie
 
Avatar sharpei
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 404
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

linki do zamówienia:
http://www.forever21.com/product.asp...9935&Page=all#
kolor brown cena $6.80
http://www.forever21.com/product.asp...21473&Page=all
$3.80
http://www.forever21.com/product.asp...24419&Page=all
$4.80
http://www.forever21.com/product.asp...9986&Page=all#
$1.50
razem
$16,90
proszę o podanie kwoty i adresu do przelewu
sharpei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:00   #4159
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

dziewczynuy, ja nie narzekam ani nie marudze, tylko dodalam uwagi jakmoim zdaniem mozna by poprawic dzialania. Z reszta mam (tak mi sie wydaje) bardzo dobry pomysla- jak zrobic mniejsze zamowienia by sie oplacaly i zmniejszyc koszty wysylek tych przedmiotów!!!!
nie wiem tylko dwoch rzeczy- co tak poznia te wysyłki? i ile placi osoba w usa przy odbiorze paczuszki? brakuje mi tych danych, a mysle ze mozna by spokojnie organizowac mniejsze(do 4 osob do 200$) i wciaz oplacalne zamowienia!
i chcialam podkreslic, ze moje slowa nigdy nie byly skierowane ku krytyce organizatorki. i podziwiam ja za to ze tak ogarnia wszystko.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Dziewczyny- jedyny powod dla ktorego nie chce sie dolaczyc do zamowienia-jest czas oczekiwania. Ja ni emam takiej cierpliwości, żeby czekac pare miesiecy na ciuszki

Wszystkie przesyłki jakie zamawialam ze stanow z ebay'a szly do mnie w dokladnie w tydzien! i mysle, ze wlasnie przez ebay mozna te przesylki organizowac wlasnie. Zaplaci sie takiej osobe za fatyge,a na pewno taniej to wyjdzie niz jakas firma posrednicząca. do tygodnia idzie do niej paczuszka i drugi tydzien jest w polsce!
Już nawet znalazlam osobę, która by nam pośredniczyła w tych paczuszkach!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 22:09   #4160
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
dziewczynuy, ja nie narzekam ani nie marudze, tylko dodalam uwagi jakmoim zdaniem mozna by poprawic dzialania. Z reszta mam (tak mi sie wydaje) bardzo dobry pomysla- jak zrobic mniejsze zamowienia by sie oplacaly i zmniejszyc koszty wysylek tych przedmiotów!!!!
nie wiem tylko dwoch rzeczy- co tak poznia te wysyłki? i ile placi osoba w usa przy odbiorze paczuszki? brakuje mi tych danych, a mysle ze mozna by spokojnie organizowac mniejsze(do 4 osob do 200$) i wciaz oplacalne zamowienia!
i chcialam podkreslic, ze moje slowa nigdy nie byly skierowane ku krytyce organizatorki. i podziwiam ja za to ze tak ogarnia wszystko.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Dziewczyny- jedyny powod dla ktorego nie chce sie dolaczyc do zamowienia-jest czas oczekiwania. Ja ni emam takiej cierpliwości, żeby czekac pare miesiecy na ciuszki

Wszystkie przesyłki jakie zamawialam ze stanow z ebay'a szly do mnie w dokladnie w tydzien! i mysle, ze wlasnie przez ebay mozna te przesylki organizowac wlasnie. Zaplaci sie takiej osobe za fatyge,a na pewno taniej to wyjdzie niz jakas firma posrednicząca. do tygodnia idzie do niej paczuszka i drugi tydzien jest w polsce!
Już nawet znalazlam osobę, która by nam pośredniczyła w tych paczuszkach!
a kto to taki?
Ma konto na ebayu?
I jak byłoby z prowizją dla tej osoby?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:27   #4161
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez agatka_k Pokaż wiadomość
a kto to taki?
Ma konto na ebayu?
I jak byłoby z prowizją dla tej osoby?
no znalazlam jedna osobe (jeszcze nie znam konkretow, bo z nia nie negocjowalam-bo nie wiem co o tym sadzicie?), ale tak naprawde mozna znalezc wiecej i z nimi negocjowac- kto wezmie mniej ten nam by wysylal.
Poza tym transakcja jest calkowicie bezpiecznia-poniewaz odbywalaby sie calkowicie przez ebay!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:33   #4162
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
no znalazlam jedna osobe (jeszcze nie znam konkretow, bo z nia nie negocjowalam-bo nie wiem co o tym sadzicie?), ale tak naprawde mozna znalezc wiecej i z nimi negocjowac- kto wezmie mniej ten nam by wysylal.
Poza tym transakcja jest calkowicie bezpiecznia-poniewaz odbywalaby sie calkowicie przez ebay!
Jeżeli znajdziesz taką osobę, to chętne może się znajdą
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:38   #4163
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
dziewczynuy, ja nie narzekam ani nie marudze, tylko dodalam uwagi jakmoim zdaniem mozna by poprawic dzialania. Z reszta mam (tak mi sie wydaje) bardzo dobry pomysla- jak zrobic mniejsze zamowienia by sie oplacaly i zmniejszyc koszty wysylek tych przedmiotów!!!!
nie wiem tylko dwoch rzeczy- co tak poznia te wysyłki? i ile placi osoba w usa przy odbiorze paczuszki? brakuje mi tych danych, a mysle ze mozna by spokojnie organizowac mniejsze(do 4 osob do 200$) i wciaz oplacalne zamowienia!
i chcialam podkreslic, ze moje slowa nigdy nie byly skierowane ku krytyce organizatorki. i podziwiam ja za to ze tak ogarnia wszystko.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Dziewczyny- jedyny powod dla ktorego nie chce sie dolaczyc do zamowienia-jest czas oczekiwania. Ja ni emam takiej cierpliwości, żeby czekac pare miesiecy na ciuszki

Wszystkie przesyłki jakie zamawialam ze stanow z ebay'a szly do mnie w dokladnie w tydzien! i mysle, ze wlasnie przez ebay mozna te przesylki organizowac wlasnie. Zaplaci sie takiej osobe za fatyge,a na pewno taniej to wyjdzie niz jakas firma posrednicząca. do tygodnia idzie do niej paczuszka i drugi tydzien jest w polsce!
Już nawet znalazlam osobę, która by nam pośredniczyła w tych paczuszkach!
Z całym szacunkiem, ale na Wizażu nie korzystamy z pomocy obcych osób pośredniczących. W razie kłopotów mamy do czynienia z firmą jak Polamer, która jest legalnie zarejestrowana i która jest wyspecjalizowana w pośredniczeniu- to ich sendo działalności, a nie z prywaciarzem, którego później można szukać po całych Stanach. Ebay, nie Ebay- nie ma znaczenia.
Jak ja robiłam zamówienie przez kolegę to wzięłam na siebie pełną odpowiedzialność za paczkę- gdyby coś jej się po drodze stało czy by do mnie nie dotarła- ja bym przed Dziewczynami ponosiła odpowiedzialność, nie on.

Nie ma takiej opcji, żeby zaufać komuś obcemu przy grupowym zamówieniu, choćby i na Ebayu i wysłać mu taką kupę kasy.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-11-22 o 22:45
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 23:19   #4164
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale na Wizażu nie korzystamy z pomocy obcych osób pośredniczących. [...]
Nie ma takiej opcji, żeby zaufać komuś obcemu przy grupowym zamówieniu, choćby i na Ebayu i wysłać mu taką kupę kasy.
to jest tylko propozycja
poza tym mowilam, zeby zorganizowac mniejsze przesylki-takie okolo 150$ to nie jest az taka kasa. a poza tym w razie jakis problemow ze sprzedawca system paypal i ebay oddaja pieniadze. zdarzylo mi sie to wiec jestem pewna, ze ten system dziala lepiej niz allegro. nie trzeba zalatwiaz nic z policja itd
zaklada sie sprawe na e bay'u i w krotkim czasie pieniadze sa z powrotem na koncie paypal
Poza tym na ebayu sa tez sklepy jak na allegro-to tez sa firmy, ktore zajmuja sie np sprzedaza ciuchow.
gdybym nie uwazala, ze to jest bezpieczne bym nie proponowala, bo to o moja kase tez chodzi
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 06:46   #4165
sharpei
Raczkowanie
 
Avatar sharpei
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 404
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez sharpei Pokaż wiadomość
black/purple!!!do tego ostatniego linka
sharpei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 09:35   #4166
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
to jest tylko propozycja
poza tym mowilam, zeby zorganizowac mniejsze przesylki-takie okolo 150$ to nie jest az taka kasa. a poza tym w razie jakis problemow ze sprzedawca system paypal i ebay oddaja pieniadze. zdarzylo mi sie to wiec jestem pewna, ze ten system dziala lepiej niz allegro. nie trzeba zalatwiaz nic z policja itd
zaklada sie sprawe na e bay'u i w krotkim czasie pieniadze sa z powrotem na koncie paypal
Poza tym na ebayu sa tez sklepy jak na allegro-to tez sa firmy, ktore zajmuja sie np sprzedaza ciuchow.
gdybym nie uwazala, ze to jest bezpieczne bym nie proponowala, bo to o moja kase tez chodzi
A mnie się wydaje, że zachęcasz, bo to ktoś Tobie znajomy... Nieważne.

Dziękujemy za propozycję, nie skorzystamy. Padały już różne propozycje pośredniczenia na różnych wątkach i my, moderacja, się nie zgadzamy, korzystamy tylko z zarejestrowanych, legalnych firm.
Proszę o zakończenie tematu
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-11-23 o 09:37
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:41   #4167
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

dziewczyny błagam, wpłacajcie trochę szybciej no
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:53   #4168
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez Geiko Pokaż wiadomość
Sory ale mnie to już strasznie wkurza... potraficie tylko narzekać, że w wątku jest bałagan, ćwirka nie nadąża a na zamówienie trzeba za długo czekać... a może by tak zamiast pisać głupot wpłaciłybyście ćwirce reszte pieniędzy.... pretensje możecie mieć tylko do siebie bo to przez was tak długo to trwa
To samo chciałam napisać. Jak pada hasło, że jest organizowane zamówienie, to jest pełno chętnych. Zamówienie zostaje złozone, paczka przychodzi i trzeba zapłacić za cło...wtedy jest problem. Nie rozumiem tego, bo skoro biorę udział w takim zamówieniu, to znaczy, że akceptuję wszystkie dodatkowe koszta. Dostałam rozliczenia od Ćwirki za czerwone i odrazu zrobiłam przelew. Zamówienie doszło 2 tygodnie temu i do tej pory nie wpłaciło 5 osób Dziewczyny weźcie pod uwagę to, że Ćwirka za was założyła i wypadałoby jej oddać te pieniążki.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:08   #4169
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Zamówienie dotarło Sukienka jest śliczna Opłacało się tyle czekać, dziękuje Ćwirko za organizacje i poświęcony czas
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:15   #4170
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Forever21

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Zamówienie dotarło Sukienka jest śliczna Opłacało się tyle czekać, dziękuje Ćwirko za organizacje i poświęcony czas
Cieszę się bardzo

Co do czerwonego- doszły rano dwie kolejne wpłaty
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.