Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 21:31   #1921
sharnell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Popieram ! I nie tylko kokosowy. Ogólnie - oleje.
I na podstawie własnego doświadczenia, nie przypuszczam, że henna {chna} da się wypłukać.
kurde, niedobrze no to będe czekać, aż odrosną... z jakiś rok... rycynowego i tak od czasu do czasu używam. dzieki wam za info
sharnell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:40   #1922
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tastemycherries Pokaż wiadomość
ja mam właśnie na głowie ręcznik,włoski pofarbowane "henną" Venita (kolor: ognisty oranż) A włosy farbowałam trwałą farbą 6 tygodni temu nie masz się czego obawiać! ja stosowałam od stycznia Venitę-bawiłam się kolorami,mieszałam, bardzo ją polubiłam,ponieważ zawsze wychodzi jednolity kolor,niestety stosunkowo szybko się zmywa, ale też zależy,bo raz np. po miesiącu, a innym razem błyskawicznie,bo po 2 tygodniach całkowicie kolor zszedł.No,a naszło mnie na farbę trwałą rudą jakoś na początku marca pojawił się widoczny odrost(swoje mam jasno brązowe),ale chcę dać odpocząć włosom przed kolejnym farbowaniem,dlatego dziś znowu Venita . Myśle,że wiele zależy od włosów, mnie zawsze wychodzi jednolity kolor. Ale to tylko moja opinia więc wg mnie nie masz się czego obawiać,a jeśli kolor nie będzie Cię satysfakcjonował,to i tak zejdzie szybko
i nie spodziewaj się zielonych i innych nietypowych,bez obaw
i jak wyszedł ten kolor?
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 08:05   #1923
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Za chwilę nakładam mieszankę brązu ELD - torebka i 1/4 chny ELD. Chny dodaję, bo nie mam w domu drugiego brązu a torebka na moje włosy nie starczy. Zobaczymy co wyjdzie tym razem
__________________

Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:33   #1924
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

To jak to jest dziewczyny, co wypłykuje hennę a co ją utrwala. Ja zawsze myje włosy ziołówym bez SLSów skoro naturalnie farbuję to naturalnie myję. Słyszałam , że szampony Farmony nie gryzą sięz henną. Tak samo słyszałam o olejach - że je henna lubi, nie przepada natomiast za proteinami... Jak to jest? Dziewczyny te co się stale hennują, poratujcie coś i powiedzcie czym dokładnie ( nazwa) myjecie włosy i czym odżywiacie potem. Będę wdzięczna;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:10   #1925
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
To jak to jest dziewczyny, co wypłykuje hennę a co ją utrwala. Ja zawsze myje włosy ziołówym bez SLSów skoro naturalnie farbuję to naturalnie myję. Słyszałam , że szampony Farmony nie gryzą sięz henną. Tak samo słyszałam o olejach - że je henna lubi, nie przepada natomiast za proteinami... Jak to jest? Dziewczyny te co się stale hennują, poratujcie coś i powiedzcie czym dokładnie ( nazwa) myjecie włosy i czym odżywiacie potem. Będę wdzięczna;-)
Ja myję Timotei do włosó brązowych z dodatkiem henny, polecam. Jaki to szampon ziołowy bez SLSów? ja używam Barwy, Pollena Ewa i one wszystkie maja w składzie SLES
__________________

Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:01   #1926
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Celinaa Pokaż wiadomość
Ja myję Timotei do włosó brązowych z dodatkiem henny, polecam. Jaki to szampon ziołowy bez SLSów? ja używam Barwy, Pollena Ewa i one wszystkie maja w składzie SLES
Spróbuję Timotejka;D hmm, mówiłam o Farmonie- szampon brzozowy, stosuję na zmianę z pokrzywowym. A przed hennowaniem używałam jeszcze Seboradinu na wypadanie z siedmioma ziołami.
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:09   #1927
tastemycherries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 60
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
i jak wyszedł ten kolor?
Venita idealnie zgrała się z farbą-pokryła odrosty,
odświeżyła kolor, zrobił się intensywniejszy,ciemniejs zy rudy,
błyszczący no,oczywiście muszę się z tym liczyć,że za 2 tygodnie pewnie będę musiała zrobić powtórkę bo muszę myć głowę niestety codziennie..
__________________
“A może potrzebuje pani trochę ciepła, bo czuję, że centralne nie działa."

tastemycherries jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 15:09   #1928
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
To jak to jest dziewczyny, co wypłykuje hennę a co ją utrwala. Ja zawsze myje włosy ziołówym bez SLSów skoro naturalnie farbuję to naturalnie myję. Słyszałam , że szampony Farmony nie gryzą sięz henną. Tak samo słyszałam o olejach - że je henna lubi, nie przepada natomiast za proteinami... Jak to jest? Dziewczyny te co się stale hennują, poratujcie coś i powiedzcie czym dokładnie ( nazwa) myjecie włosy i czym odżywiacie potem. Będę wdzięczna;-)
Moim zdaniem szampony z SLS przyczyniają się do szybszego wypłukiwania henny.
Lepiej stosować te naturalne o delikatnym składzie.
Ziołowe czasami też potrafią być 'napchane" chemią, więc lepiej czytać skład.

Ja używam szmponów Ayur, Aleppo, głównie z Syrii i Indii + olejki i jakieś delikatne odżywki.
Nie narzekam Henna długo trzyma się na włosach, a najfajniejsze jest to, że kolor zmienia się. Cały czas jest intensywny ale im dłużej tym jakiś ładniejszy połysk.
Ostatnio pani ze sklepu zapytała się jaki to kolor
Tylko u mnie minusem jest to, że moje włosy dość szybko rosną i odrosty są widoczne po krótkim czasie.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 15:49   #1929
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

mogę hennę rozrobić z octem zamiast sokiem z cytryny? ile takie coś mogę trzymać w szklanym pojemniku pod follią?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 06:45   #1930
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tastemycherries Pokaż wiadomość
Venita idealnie zgrała się z farbą-pokryła odrosty,
odświeżyła kolor, zrobił się intensywniejszy,ciemniejs zy rudy,
błyszczący no,oczywiście muszę się z tym liczyć,że za 2 tygodnie pewnie będę musiała zrobić powtórkę bo muszę myć głowę niestety codziennie..
Dzięki czyli znowu ciemniejszy Ja mam aktualnie dosyć jasno miedziane (od roku, choć świeżo po farbowaniu są ciemne ), ale już mnie męczy ten kolor, bo się spiera bardziej niż inne i w ogóle... Dodam, że jeszcze nie używam henny (tylko venity balsam raz), ale ciągle się przymierzam Chyba spróbuję z brązem. Przez większość życia miałam ciemne włosy Czy Delia albo ELD brąz wychodzi jasny czy ciemny? Dziewczyny, pomóżcie
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 23:38   #1931
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny a czy jakbym chciala pofarbowac się henną na wcześniej farbowane chemicznie włosy to czy mi to chwyci? obecnie mam ciemny brąz a chciałabym zrobić sobie jakąś rudość..
Bo na deko moje włosy są za słabe, a i ja nie będę miała cierpliwości żeby je dodatkowo nawilżać i pielęgnować..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 06:57   #1932
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy jakbym chciala pofarbowac się henną na wcześniej farbowane chemicznie włosy to czy mi to chwyci? obecnie mam ciemny brąz a chciałabym zrobić sobie jakąś rudość..
Bo na deko moje włosy są za słabe, a i ja nie będę miała cierpliwości żeby je dodatkowo nawilżać i pielęgnować..
Można na chemiczną, nie można tylko w drugą stronę
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 07:36   #1933
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ale z tego co zrozumialam po przeczytaniu wątku to jak henna "weżre" się we włosy to już nic jej nie usunie?? i trzeba poczekać aż się wypłucze, ewentualnie odrosną??
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 07:53   #1934
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Ale z tego co zrozumialam po przeczytaniu wątku to jak henna "weżre" się we włosy to już nic jej nie usunie?? i trzeba poczekać aż się wypłucze, ewentualnie odrosną??
Powinna się wypłukać po jakimś czasie
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:10   #1935
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość


Ja używam szmponów Ayur, Aleppo, głównie z Syrii i Indii + olejki i jakieś delikatne odżywki.
a które polecasz?
kupujesz na helfach?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:07   #1936
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Powinna się wypłukać po jakimś czasie
tzn mniej wiecej po jakim? i wypłucze się do tego koloru włosów który mam obecnie czy poprostu będę miała wypłowiały kolor na głowie?
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:20   #1937
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
tzn mniej wiecej po jakim? i wypłucze się do tego koloru włosów który mam obecnie czy poprostu będę miała wypłowiały kolor na głowie?
raczej to drugie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:55   #1938
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja właśnie wpadłam na 'świetny' pomysł. Może się nasze hennowe specjalistki wypowiedzą, przyklasną, ale raczej walną mnie w głowę. Mam bardzo ciemne włosy, hennuję zawzięcie. Chciałam coś rudego, ew. czerwonego, wyszedł mi rudawy ciemny brąz. Kolor jest bardzo piękny, niestety nie zmienia się bardzo w czerwieńszy z kolejnymi farbowaniami. Dlatego też wpadłam na rewelacyjny pomysł, żeby powiedzmy przez miesiąc myć teraz włosy przeciwłupieżowym, wypłukać to co mam na głowie - o ile się da, potem rozjaśnić włosy do blondu i na to położyć hennę. Kłaść ją sobie powiedzmy przez pół roku, otem znowu spłukiwać (tu mój plan kuleje...) i znowu blond na odrost i znowu henna. Tylko boje się, że jak potraktuje je blondem, to mi nic na łbie nie zostanie przez to, że na hennę. Boję się, że ten miesiąc wypłukiwania to za mało... A oto kolor, co mię się marzy.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:03   #1939
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
raczej to drugie
hehe no to dla mnie już wszystko jasne raczej sobie odpuszczę, bo jak mi wyjdzie jakieś niewiadomo co na głowie to co ja z tym później zrobię
będę a nie jestem z tych co są odważni żeby eksperymentować z włosami
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 14:33   #1940
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
raczej to drugie
A ja byłam przekonana, że to pierwsze :p
To jak to jest dziewczyny, przecież ELD zupełnie schodzi, nie? Nie wiem jak czysta henna.
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:44   #1941
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
A ja byłam przekonana, że to pierwsze :p
To jak to jest dziewczyny, przecież ELD zupełnie schodzi, nie? Nie wiem jak czysta henna.
teraz farbuje regularnie i na naturalne kolory, ale kiedyś bawiłam się rubinami i innymi czerwieniami i kolor płowiał i wypłukiwał się, ale na długości pozostały przebłyski czerwieni i kolor włosów (nie farbowałam prawie 2 lata) różnił się od tego naturalnego
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:01   #1942
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

CIEKAWOSTKA na allegro pojawiły sie farby znanej firmy Sante http://www.sante.de/pages_en/hfarben.html

Wklejam info z allegro ;-)

SANTE Roślinne farby do włosów są naturalną alternatywą do „tradycyjnych” farb do włosów.

Są trwałe i pielęgnują już od momentu farbowania. Farbujący proszek roślinny zawiera wyłącznie troskliwie dobrane rozdrobnione środki naturalne, jak henna, zioła i owoce. Pielęgnujące proteiny pszeniczne dodają włosom fascynującego połysku.

SANTE Roślinne farby do włosów są mieszanką pszennych protein, alginatu, henny, Cassi, zmielonych łupin orzecha laskowego, korzenia ratanii, indyga, kawy, czerwonego buraka i korzenia rabarbaru. Rodzaj składników w mieszance i ich ilość są w każdej farbie różne. Roślinne farby respektują naturalne pigmenty Twoich włosów tworząc tylko ochronną otoczkę dla każdego włosa, która w połączeniu z naturalnym kolorem daje wyjątkowy efekt. Najważniejsze zalety farb roślinnych SANTE to duża trwałość, fantastyczne kolory oraz dodatkowa objętość włosów i ich pielęgnacja. Farby roślinne nie zawierają perhydrolu, amoniaku, syntetycznych barwników, środków zapachowych i konserwujących. Farba ma zastosowanie również do siwych włosów.

100 % natury, 100 % piękna, 100 % indywidualności.
Sposób użycia:
Farba roślinna jest aktywowana po prostu gorącą wodą. Tak powstała pasta nie kapie i ma kremową konsystencję. Efektem będzie wyjątkowy, piękny , połyskujący kolor przy jednoczesnej wyłącznie naturalnej pielęgnacji.
Skład:
Hydrolyzed Wheat Protein, Algin, [+/- Lawsonia Inermis (Henna CI 75480), Cassia Auriculata (Cassia), Juglans Regia (Walnut Shell Powder), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaves), Indigofera Argentea (Indigo Leaves), Rheum Undulatum (Rhubarb Root), Krameria Triandra (Rhatany Root), Coffea Arabica (Coffee), Curcuma Longa (Curcuma Root), Beta Vulgaris (Beet Root)]
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:19   #1943
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a które polecasz?
kupujesz na helfach?
Polecam te 2:
http://www.helfy.pl/szampon-ajurwedyjski-na-lysienie
http://www.helfy.pl/szampon-ajurwedy...uralny-ziolowy

Troszkę drogie ale są wydajne.

A ten alleppo z glinką zamawiałam w jakimś sklepie internetowym teraz nie pamiętam
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:48   #1944
Agi777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

dziewczyny ja znalazłam dzisiaj taką stonkę:
http://bioandeco.pl/search.php?order...&submit_search
Sama zastanawiam się nad kolorem. Chciałabym mieć połysk fioletu ale nie widzę ani z Sante, Logona, Khadi.

Pytanie do specjalistów- jakie trzeba kolory wymieszać żeby wyszedł kolor fioletu lub podobny. z góry dziękuję
Agi777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:10   #1945
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Ja właśnie wpadłam na 'świetny' pomysł. Może się nasze hennowe specjalistki wypowiedzą, przyklasną, ale raczej walną mnie w głowę. Mam bardzo ciemne włosy, hennuję zawzięcie. Chciałam coś rudego, ew. czerwonego, wyszedł mi rudawy ciemny brąz. Kolor jest bardzo piękny, niestety nie zmienia się bardzo w czerwieńszy z kolejnymi farbowaniami. Dlatego też wpadłam na rewelacyjny pomysł, żeby powiedzmy przez miesiąc myć teraz włosy przeciwłupieżowym, wypłukać to co mam na głowie - o ile się da, potem rozjaśnić włosy do blondu i na to położyć hennę. Kłaść ją sobie powiedzmy przez pół roku, otem znowu spłukiwać (tu mój plan kuleje...) i znowu blond na odrost i znowu henna. Tylko boje się, że jak potraktuje je blondem, to mi nic na łbie nie zostanie przez to, że na hennę. Boję się, że ten miesiąc wypłukiwania to za mało... A oto kolor, co mię się marzy.
Myślę, że czerwień Ci tutaj nawet za Chiny Ludowe nie wyjdzie. x DD Ewentualnie zielony albo równie ciekawy kolor. ; )

Henny nie można kłaść po zabiegach chemicznych i po takim zabiegu trzeba odczekać około roku, jeżeli dobrze pamiętam.

Ale fryzjerką nie jestem. ; )
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:13   #1946
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
dzięki
łeeeeee, nie jest to tak drogo, o ile, tak jak ja używa się go tylko na własne włosy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:26   #1947
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
dzięki
łeeeeee, nie jest to tak drogo, o ile, tak jak ja używa się go tylko na własne włosy
Ten drugi mnie przekonuje, spróbuję go następnym razem. A któraś z was używa szampony z Farmony?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:52   #1948
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
Myślę, że czerwień Ci tutaj nawet za Chiny Ludowe nie wyjdzie. x DD Ewentualnie zielony albo równie ciekawy kolor. ; )

Henny nie można kłaść po zabiegach chemicznych i po takim zabiegu trzeba odczekać około roku, jeżeli dobrze pamiętam.

Ale fryzjerką nie jestem. ; )
Chyba odwrotnie - nie można tylko chemii na hennę, a te bym (MOŻE) wypłukała...?

Ale generalnie piszcie do mnie, staram sie powstrzymać....

A co z tą Sante? Może któraś z nas przypadkiem próbowała? Mocno toto kryje?
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:54
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:45   #1949
lunka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Ten drugi mnie przekonuje, spróbuję go następnym razem. A któraś z was używa szampony z Farmony?


ja jesienią miałam pamiętam problem z włosami (wypadały i ogólnie kiepski stan) więc kupiłam Farmona Radical szampon, odżywke i ampułki, efekt rzeczywiście widoczny, włosy szybko odżywione mocniejsze i mniej wypadały, miałam tylko uczucie jakby szorstkich włosów nie wiem czy dobrze to ujełam ale momentami miałam troszke jakby siano odżywka o konstystencji wody to też minus ale ogólnie pomogło mi to a ampułki stosuje do tej pory. pozdrawiam
lunka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:57   #1950
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Chyba odwrotnie - nie można tylko chemii na hennę, a te bym (MOŻE) wypłukała...?
I w tą, i w tą stronę to działa. Przed i po. Przed jeżeli włosy zostaną potraktowane nieodpowiednio wcześniej chemią, to będą miały po hennie tropikalny kolor. A jeżeli potraktujesz po hennie włosy farbą chemiczną, czy czymś takim, ta farba nie przebije się do włosa. Wypłukuje się ją owszem, masz rację : ), ale po dłuższym czasie. Chyba mało komu po miesiącu... Niestety.
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.