Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-15, 22:24   #1441
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Cathy: ja tego mojego jojobowego też nakładałam LHK, Flattop nabierał zbyt dużo za jednym razem. Musze zakupić jeszcze jednego LHK, bo ostatnio niczym mi się tak dobrze nie nakłada różu i braąera, jak nim. Angled poszedł w odstawkę.
no ja wlasnie tez się przymierzam do kolejnego LHK, bo po początkowym zachwycie, FT leży nieużywany i w zasadzie LHK i do primera (choć ostatnio wolę tego biednego białego z Blusche) i do podkładu i do wykończeniówki i do bronzera.. Róż jednak tylko duo z SN, bo z Angledem się jakoś zaprzyjaźnić nie mogę.. Podobnie mam ze skunksem. Leżą i czekają, aż je odkryję na nowo
A to codzinne pranie ( Pranie- wybacz , nie da się inaczej ) tych moich dwóch LHK zaczyna mnie powoli dobijać..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:26   #1442
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Faa- nie wiem, jak Ci dziękować za to, że dzięki Tobie wzięłam dużego Viki's w ciemno, bo w życiu bym nawet na niego nie spojrzała. A okazał się moim ulubionym różem i rozświetlaczem w jednym...
o bardzo się ciesze, że chociaż komuś przypadł do gustu dla mnie jest on fantastyczny

a wracając do nowych rzeczy to jakieś kpiny chyba ja tu już każdy grosz odkładałam na zakupy tych nowych cudeniek a tu takie coś tylko prasowańca buttered tan biorę z nowości
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:30   #1443
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

no własnie chodzi mi o dokladne tlumaczenie opcji wysylki.
a ktos moze mi po ludzku wytlumaczyc tego pay pal'a? bo ka tam czytam zasady na jego stronie to przestaje rozumiec co 2. zdanie
chyba za glupiutka jestem na platnosci karta (dlatego nie lubie zakupow przez internet)
dlatego moze mozna edm kupic gdzies w polsce?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:33   #1444
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
no własnie chodzi mi o dokladne tlumaczenie opcji wysylki.
a ktos moze mi po ludzku wytlumaczyc tego pay pal'a? bo ka tam czytam zasady na jego stronie to przestaje rozumiec co 2. zdanie
chyba za glupiutka jestem na platnosci karta (dlatego nie lubie zakupow przez internet)
dlatego moze mozna edm kupic gdzies w polsce?
a może warto zacząć od przeczytania pierwszej strony tego wątku?
O paypalu też tam jest...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:36   #1445
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

nie nie wlasnie przesledzilam i nie ma tam tlumaczenia, chyba ze slepa jestem. ale juz skumalam krok po kroku, tylko teraz musze przetlumaczyc prae punktow na polski by odpowiednio pozaznaczac i moc zamowic
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:47   #1446
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
nie nie wlasnie przesledzilam i nie ma tam tlumaczenia, chyba ze slepa jestem. ale juz skumalam krok po kroku, tylko teraz musze przetlumaczyc prae punktow na polski by odpowiednio pozaznaczac i moc zamowic
paypalem będziesz placic??

może ja też zaplace tym paypalem, może przejdzie, bo co mam robic jak mi karta nie wchodzi
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:50   #1447
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja na zrei niczym nie bede placic bo nie mam niczego (tzn ani konta w banku ani pay pala)
czy serio nie mozna tych kosmetykow kupic gdzies w polsce, w jakiejs renomownej drogerii czy cus? (mozna to pytanie dodac na pierwsza strone bo pewnie przyda sie takim desperatkom jak ja : > )

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2009-06-15 o 22:51
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 22:50   #1448
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
o bardzo się ciesze, że chociaż komuś przypadł do gustu dla mnie jest on fantastyczny

a wracając do nowych rzeczy to jakieś kpiny chyba ja tu już każdy grosz odkładałam na zakupy tych nowych cudeniek a tu takie coś tylko prasowańca buttered tan biorę z nowości
Dzieki Wam i ja sie skusilam na Viki's,
zwlaszcza swache cathy przekonaly mnie do niego.
Jak przyjdzie obadam to cudo i czuje,ze mi sie spodoba.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:55   #1449
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
ja na zrei niczym nie bede placic bo nie mam niczego (tzn ani konta w banku ani pay pala)
czy serio nie mozna tych kosmetykow kupic gdzies w polsce, w jakiejs renomownej drogerii czy cus? (mozna to pytanie dodac na pierwsza strone bo pewnie przyda sie takim desperatkom jak ja : > )
nie można kupić
a co do Pay Pala, to nie da się nim płacić teraz ( przynajmniej ja nie mogę, jakiś błąd wyskakuje) i nie wiem czy to sie zmieni. Ale kartą mozna, jak ktoś ma
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:58   #1450
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a NIE MA GDZIES NA FORUM JAKIS ZBIOROWYCh zamowien i ze ja np po otrzymaniu paczki place listonoszowi tej osobie ktora to zamowaila?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:59   #1451
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

kurka, pokusiłam się o próbę i mi wskoczył big kit!!!! i znów dostałam maila... już nie wiem.... POMOCY!!!!!
i znów automatycznie potwierdzenie w mailu!!!
to co??? działa mi? co robić? a jak nie, to kiedy planują przywrócić Polkom paypala????
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 23:01   #1452
ememems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 108
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
o bardzo się ciesze, że chociaż komuś przypadł do gustu dla mnie jest on fantastyczny

a wracając do nowych rzeczy to jakieś kpiny chyba ja tu już każdy grosz odkładałam na zakupy tych nowych cudeniek a tu takie coś tylko prasowańca buttered tan biorę z nowości
mam takie pytanie do Ciebie bo chciałam jakiegoś prasowańca kupić i zastanawiałam się właśnie nad buttered tan, jakiego podkładu używasz z sypkich?
ememems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:01   #1453
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
a NIE MA GDZIES NA FORUM JAKIS ZBIOROWYCh zamowien i ze ja np po otrzymaniu paczki place listonoszowi tej osobie ktora to zamowaila?
możesz uśmiechnąć się do kogoś, żeby zamówił Ci sample
albo możesz wziąć udział w zbiorowym zamówieniu pełnowymiarowych produktów
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:02   #1454
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mmm3m no nie! nie da rady z taką płatnością u EDM!!!!!! przeciez nie ma opcji takiej w płatności za pobraniem!!!!! Ja będąc na ich miejscu też bym wogóle nie puszczała za pobraniem w świat!!! no pomyśl logicznie jakbyś to rozwiązała? kto kursy ustalał? listonosz? a odebrałabyś?

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-06-15 o 23:04
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:04   #1455
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
mmm3m no nie! nie da rady z taką płatnością!!!!!! przeciez nie ma opcji takiej w płatności za pobraniem!!!!! Ja będąc na ich miejscu też bym wogóle nie puszczała za pobraniem w świat!!! no pomyśl logicznie jakbyś to rozwiązała? kto kursy ustalał? listonosz? a odebrałabyś?
hehe, spokojnie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:04   #1456
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ememems Pokaż wiadomość
mam takie pytanie do Ciebie bo chciałam jakiegoś prasowańca kupić i zastanawiałam się właśnie nad buttered tan, jakiego podkładu używasz z sypkich?
zależy jak leży hehe nie no ogólnie to mam 3 które używam w zależności jak polubię się ze słońcem teraz nie lubimy się ze słońcem i używam medium beige neutral jak pójdę na solarium to buttered tan a jak pójdę raz jeszcze na solarium to beige neutral

edit a tego buttered tan to biorę na wypróbowanie w zbiorowym 20 zł to nie aż taki majątek jak mi nie podpasuje


aaa i jeszcze coś wszystko używam w formule og mam int ale jakoś nie mam przekonania do niej i mama używa int
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-06-15 o 23:13
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:05   #1457
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
możesz uśmiechnąć się do kogoś, żeby zamówił Ci sample
albo możesz wziąć udział w zbiorowym zamówieniu pełnowymiarowych produktów

no to ja się uśmiecham ---->
jak ktoś chętny pomóc to pisać, wtedy się dogadam jak z płatnością tej osobie :}

czyli jakbym juz chciala pełnowymiarowe produkty to gdzie znajdę dokładnie te zbiorowe zamówinia? jets jakiś oddzielny wątek czy jak? jak to działa?

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2009-06-15 o 23:08
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:07   #1458
M0niczk4
Rozeznanie
 
Avatar M0niczk4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

vril dziękuję mam dylemat, który wziąć
M0niczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:13   #1459
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
no to ja się uśmiecham ---->
jak ktoś chętny pomóc to pisać, wtedy się dogadam jak z płatnością tej osobie :}

czyli jakbym juz chciala pełnowymiarowe produkty to gdzie znajdę dokładnie te zbiorowe zamówinia? jets jakiś oddzielny wątek czy jak? jak to działa?
wystarczy przejrzec podforum pt "kosmetyki mineralne" zobaczyc jakie tam sa watki i wszytsko bedzie jasne
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 23:17   #1460
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Eh doczytalam i ten golden fair to pewno taki jasny ze na bank na wymianke podzie. zamowie lighta w takim razie tez zobaczymy
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:19   #1461
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
a NIE MA GDZIES NA FORUM JAKIS ZBIOROWYCh zamowien i ze ja np po otrzymaniu paczki place listonoszowi tej osobie ktora to zamowaila?
Gdzieś na forum jest, ale skąd masz wiedzieć gdzie, skoro zapewne nawet tego forum nie przejżałaś? Więc zrób to proszę, zanim zadasz kolejne pytanie.

I zapoznaj się dokładnie z pierwszym postem tego wątku, bo nikt tu nie będzie odpowiadał na pytania, na które odpowiedź łatwo tam znajdziesz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:24   #1462
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
wystarczy przejrzec podforum pt "kosmetyki mineralne" zobaczyc jakie tam sa watki i wszytsko bedzie jasne

a dziękuję dziękuję
popatrzę, posuzkam, ewentualnie ejszcze się jutro was popytam, bo są tu same pomocne i miłe osóbki, a jaaaakie cierpliwe
baardzo wam dziękuję.
a pay pala nie kumam nadal mimo ze przeczytałam jego umowę i wszystko co ma na swojej stronie (ale dowiedziałam się, że kolega go chyba posiada to jego pomęczę o przedszkolakowe tłumaczenie tego rodzaju płatności )
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:27   #1463
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dzieki Wam i ja sie skusilam na Viki's,
zwlaszcza swache cathy przekonaly mnie do niego.
Jak przyjdzie obadam to cudo i czuje,ze mi sie spodoba.
no to będzie na mnie
a swoją drogą, trza było pisać, to bym Ci odsypkę zrobiła, bo przecież ja tego wszystkiego w życiu nie zużyję
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
o bardzo się ciesze, że chociaż komuś przypadł do gustu dla mnie jest on fantastyczny
a wracając do nowych rzeczy to jakieś kpiny chyba ja tu już każdy grosz odkładałam na zakupy tych nowych cudeniek a tu takie coś tylko prasowańca buttered tan biorę z nowości
No mnie przypadł zdecydowanie do gustu
Faa- jak nie EDM, to na coś innego na pewno spożytkujesz uzbierane fundusze.. Pokusy na kazdym kroku
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:27   #1464
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

prosze powiedzcie jaka jest roznica miedzy cool: pink tan a medium?multi-tasking jest dla mnie za ajsny a light medium zbyt brzoskwioniowy.medium summer chyba zbyt ciemny,ale nie zamawialam.
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:30   #1465
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
a dziękuję dziękuję
popatrzę, posuzkam, ewentualnie ejszcze się jutro was popytam, bo są tu same pomocne i miłe osóbki, a jaaaakie cierpliwe
baardzo wam dziękuję.
a pay pala nie kumam nadal mimo ze przeczytałam jego umowę i wszystko co ma na swojej stronie (ale dowiedziałam się, że kolega go chyba posiada to jego pomęczę o przedszkolakowe tłumaczenie tego rodzaju płatności )
mmm3m daruj sobie złośliwe uwagi. Czy ten wątek ma nazwę PayPal? Chyba nie, więc czemu mamy Ci tu wyjaśniać jego działanie?? Masz w pierwszym poście link do wątku PayPalowego i tam zadawaj swoje pytania.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:47   #1466
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

gdzie niby bylam zlosliwa? wlasnie wszystkim podziekowalam za pomoc
wiec nie rozumiem gdzie tu zlosliwosc
mi tu nawet nie chodzilo o pay pala tylko ogolem a zamawianie, ale juz wszystko jest ladnie wyjasnione, to czego nie doczytalam to mi odpowiedziały dziewczyny : D
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:53   #1467
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dzieki Wam i ja sie skusilam na Viki's,
zwlaszcza swache cathy przekonaly mnie do niego.
Jak przyjdzie obadam to cudo i czuje,ze mi sie spodoba.
nom, w naszym wspólnym zamówieniu ja też wzięłam Vicky's poprzednio wzięłam próbkę i sie hmmm nie zakochałam ale zadurzyłam

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
zależy jak leży hehe nie no ogólnie to mam 3 które używam w zależności jak polubię się ze słońcem teraz nie lubimy się ze słońcem i używam medium beige neutral jak pójdę na solarium to buttered tan a jak pójdę raz jeszcze na solarium to beige neutral

edit a tego buttered tan to biorę na wypróbowanie w zbiorowym 20 zł to nie aż taki majątek jak mi nie podpasuje
ja używam teraz buttered tan na początku bałam się go, bałam się tej masłowej żółci leżała u mnie próbeczka od dawna a teraz, gdy jestem opalona juz troszkę to jest super muszę wziąść biga...

jeszcze trochę dylematuję między nim a sandy olive (o dziwo dobrze mi w oliwce, a sie nie spodziewałam ). Praktycznie nie widzę miedzy nimi różnicy, sandy olive i buttered tan niemal ideantyczne sie wydaja na mojej twarzy, dziś pól buzi tak pół tak, jutro ciag dalszy testów
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 01:02   #1468
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja bym buttered tan porownala do golden medium ew olive light w intensive (ta jest jasniejsza). sandy olive w moim odczuciu jest o wiele ciemniejszy (no moze nie tak 'o wiele' ale niewatpliwie ciemniejszy)
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 07:07   #1469
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

juz od jakiegoś czasu (odkąd zobaczyłam na zywo) się dziwiłam czemu nikt nie uzywa i nie chwali buttered tan - to jest naprawde sliczny kolor - dla ciepłych cer taki fajnie żółty, bez obrzydłych pomarańczy i ubolewam że jestem do niego za jasna - ale licze ze jak się opalę to będzie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 08:02   #1470
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
w tym tygodniu powinna byc Ja zamawialam 5 czerwca i sie spodziewam w tym tyg jesli nie bedzie komplikacji
[QUOTE=magdolena;12776331]kasia przewaznie 2-3 tygodnie
QUOTE]

Ufff uspokoiłyście mnie, dziękuję
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.