Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 19:38   #1441
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
Dawno tu nie zaglądałam, no i widzę że Państwo W. całkiem nieźle sobie żyją i robią karierę medialną
A Fakt to chyba codziennie o nich pisuje, co zerknę na okładce tej gazety w kiosku , to jak nie ona, to on, albo oboje...
Wierzę, że policha to wyjaśni do końca a sąd przykładnie ukarze, bo na razie to jest jedna wielka farsa i medialne show.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:53   #1442
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II


Ta wersja jest sensowna, mimo, że niby tylko horoskop.

Bo jeśli Bartek zabił dziecko, to wtjaśnia czemu Rutek, tak chętnie pokazał filmik z przyznania się Kaśki, zmyła, wypadek, niższa kara itp.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 06:23   #1443
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Ta wersja jest sensowna, mimo, że niby tylko horoskop.

Bo jeśli Bartek zabił dziecko, to wtjaśnia czemu Rutek, tak chętnie pokazał filmik z przyznania się Kaśki, zmyła, wypadek, niższa kara itp.
ale po co Rutkowski miałby się bawić w ukrywanie prawdy...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 07:41   #1444
Jessi909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 117
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
ale po co Rutkowski miałby się bawić w ukrywanie prawdy...
Został wynajęty przez klienta i to dla niego pracuje.
Nie został wynajęty przez policję i nie stara się dojść do prawdy.
__________________
pisze się "w ogóle" i "naprawdę"
Jessi909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 07:50   #1445
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Został wynajęty przez klienta i to dla niego pracuje.
Nie został wynajęty przez policję i nie stara się dojść do prawdy.
Nie sądzę, że tak by ryzykował. OK został wynajęty przez rodziców Bartka ale żaden detektyw nie będzie się narażał na oskarżenie żeby chronić klienta- mordercę.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 08:33   #1446
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Nie sądzę, że tak by ryzykował. OK został wynajęty przez rodziców Bartka ale żaden detektyw nie będzie się narażał na oskarżenie żeby chronić klienta- mordercę.
U Lisa mówił, że ochrania ich teraz za darmo, podobno się martwi o nich (czyt.: dla darmowej reklamy i rozgłosu )
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:10   #1447
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
ale po co Rutkowski miałby się bawić w ukrywanie prawdy...

też się nad tym zastanawiałam, ponoc jakos tam zarabia na tym i się promujedziwnie to brzmi i co prawda, to nie na moją głowę.


Ciekawe czy pójdzie siedzieć za tę aferę paliwową, czy się wywinie. Może uda wariata?
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 11:11   #1448
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Rodzice madzi przebadają sie na wariografie... u Rutkowskiego Czemu nie chcieli badania w prokuraturze?

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rod...ms_249051.html

I przedstawią wyniki łąskawie jako "dowody" prokuraturze... tylko to badanie nie ma wartości dowodowej i tak, a szczególnie gdy odmówili prokuraturze to teraz zrobi je specjalista wynajęty przez przestępcę, no i zważywszy , że Bartek jest na psychotropach, a Kasia nie wiadomo na czym, już im to nie przeszkadza?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-02 o 11:17
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:17   #1449
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Rodzice madzi przebadają sie na wariografie... u Rutkowskiego Czemu nie chcieli badania w prokuraturze?

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rod...ms_249051.html

I przedstawią wyniki łąskawie jako "dowody" prokuraturze... tylko to badanie nie ma wartości dowodowej i tak, a jszczególnie gdy odmówili prokuraturze... no i zważywszy , że Bartek jest na psychotropach, a Kasia nie wiadomo na czym, już im to nie przeszkadza?

Moim zdaniem Rutkowski, cos za bardzo się miesza, czemu on ma ich niby badać???a policja???

Skąd mamy wiedzieć, że wyniki będą podane rzetelnie i co najważniejsze czy będą to wyniki prawdziwe???

Nosz k.... rutkowski na wszystko...

rutkowski filmik , rutkowski badanie
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:26   #1450
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Rutkowski, cos za bardzo się miesza, czemu on ma ich niby badać???a policja???

Skąd mamy wiedzieć, że wyniki będą podane rzetelnie i co najważniejsze czy będą to wyniki prawdziwe???

Nosz k.... rutkowski na wszystko...

rutkowski filmik , rutkowski badanie
człowiek renesansu powienien mieć taką rekalmę:
kompleksowa obsługa przestępców! biuro detektywistyczne, firma przewozowa, niańka, agencja nieruchomosci, biuro podróży w jednym. Plus kieszonkowe na zakupy!


"Zgadzamy się na wykrywacz kłamstw, bo nie mamy nic do ukrycia" no, tak, nigdy nie mieli nic do ukrycia, może poza trupem... było minęło...


Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-02 o 11:39
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:39   #1451
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
człowiek renesansu powienien mieć taką rekalmę:
kompleksowa obsługa przestępców! biuro detektywistyczne, firma przewozowa, niańka, agencja nieruchomosci, biuro podróży w jednym. Plus kieszonkowe na zakupy!


"Zgadzamy się na wykrywacz kłamstw, bo nie mamy nic do ukrycia" no, tak, nigdy nie mieli nic do ukrycia, może poza trupem...



Tak i jeszcze adwokat i fryzjer( może to on rozjaśnia włosy Państwu W.)
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 11:42   #1452
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Tak i jeszcze adwokat i fryzjer( może to on rozjaśnia włosy Państwu W.)
a no tak
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:44   #1453
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Został wynajęty przez klienta i to dla niego pracuje.
Nie został wynajęty przez policję i nie stara się dojść do prawdy.

ale podobno on pracuje dla nich za darmo... Że niby nikt za to nie płaci... Więc już sama nie wiem o co tu chodzi.O reklamę i rozgłos na pewno. On strasznie mocno broni Bartka to fakt, natomiast Kasię niejako wkopuje.
Kasia powiedziała w którymś wywiadzie, że "nasza miłość już tyle przetrwała, że chyba wszystko przetrwa" - dla mnie to nie ma żadnej miłości , tylko tak jak któraś gazeta napisała - łączy ich "mroczna" tajemnica. Najgorsze jest to, że w sumie już tak długo ta prokuratura bada sprawę , a jednak nic nowego nie wnosi... Pod koniec marca miały być gotowe wyniki badań tego miejsca, gdzie leżała Madzia, samego ciała i jakieś inne... ani widu ani słychu.
Dopóki oni są razem (na wolności i w tym samym mieszkaniu) nikt nic z nich nie wyciągnie bo ciągle ustalają wspólne wersje...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:49   #1454
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Hej, niedawno wróciłam z Polski i nie wiedziałam że to aż na taką skalę, chociaż udzielałam się w tym wątku. Strach było lodówkę otworzyć, żeby nie wyskoczyli Waśniewscy. Czekam chyba jak wszyscy na sprawiedliwe zakończenie.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:00   #1455
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Hej, niedawno wróciłam z Polski i nie wiedziałam że to aż na taką skalę, chociaż udzielałam się w tym wątku. Strach było lodówkę otworzyć, żeby nie wyskoczyli Waśniewscy. Czekam chyba jak wszyscy na sprawiedliwe zakończenie.
Czuję w kościach, że gucio z tego wyjdzie. Że nie doczekamy się ani prawdy, ani tym bardziej skazania ewentualnych winnych. Pobożne życzenia...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:03   #1456
Majka_buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka_buziaczek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://media.wp.pl/kat,1022943,opage....html#opOpinie


Ogladalam rowniez Rozmowy w toku z tym Panstwem i ja po prostu nie ogarniam tych ludzi : z jednej strony udaja strasznie zaskoczonych tym ze ludzie nie daja im spokoju ze nie moga normalnie wyjsc na zakupy blee blee blee a z drugiej udzielaja wywiadow gdzie tylko sie da niby "odpierajac zarzuty". Czy oni naprawde tego nie widza ze dla nich bedzie o wiele lepiej jakby sie wogole nie pokazywali w mediach pogarszaja i tak nie najlepsza juz sytuacje i czekali na wyniki sledztwa? Gdzie w tym wszystkim jest Madzia czyzby zapomnieli o tym ze tak niedawno pochowali niewinne dzieciatko? Chociazby ze wzgledu na nia powinni przerwac caly ten cyrk bo to staje sie zenujace. A przede wszystkim dziwi mnie fakt dlaczego matka Madzi chasa sobie spokojnie na wolnosci przeciez oprocz glownego zarzutu powinna miec postawione kolejne i tak szybko nie wylezc na wolnosc a kiblowac do czasu wyjasnienia i nie konsultowac wszystkiego z Bartusiem ktore byc moze tez bral w tym czynny udzial.

http://www.tvs.pl/38304,rodzice_madz...katarzyny.html


A ja sie pytam dlaczego ich od siebie nie odizoluja? Moze wtedy ktores by peklo ( najpewniej Kaska) i byloby po zawodach a tak to sie bedzie jeszcze dluuuuuuugo ciagnelo jak kiepska telenowela
Majka_buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:20   #1457
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość


A ja sie pytam dlaczego ich od siebie nie odizoluja? Moze wtedy ktores by peklo ( najpewniej Kaska) i byloby po zawodach a tak to sie bedzie jeszcze dluuuuuuugo ciagnelo jak kiepska telenowela
dłuuuuugo albo nawet w nieskończoność...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:45   #1458
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość
http://media.wp.pl/kat,1022943,opage....html#opOpinie


Ogladalam rowniez Rozmowy w toku z tym Panstwem i ja po prostu nie ogarniam tych ludzi : z jednej strony udaja strasznie zaskoczonych tym ze ludzie nie daja im spokoju ze nie moga normalnie wyjsc na zakupy blee blee blee a z drugiej udzielaja wywiadow gdzie tylko sie da niby "odpierajac zarzuty". Czy oni naprawde tego nie widza ze dla nich bedzie o wiele lepiej jakby sie wogole nie pokazywali w mediach pogarszaja i tak nie najlepsza juz sytuacje i czekali na wyniki sledztwa? Gdzie w tym wszystkim jest Madzia czyzby zapomnieli o tym ze tak niedawno pochowali niewinne dzieciatko? Chociazby ze wzgledu na nia powinni przerwac caly ten cyrk bo to staje sie zenujace. A przede wszystkim dziwi mnie fakt dlaczego matka Madzi chasa sobie spokojnie na wolnosci przeciez oprocz glownego zarzutu powinna miec postawione kolejne i tak szybko nie wylezc na wolnosc a kiblowac do czasu wyjasnienia i nie konsultowac wszystkiego z Bartusiem ktore byc moze tez bral w tym czynny udzial.

http://www.tvs.pl/38304,rodzice_madz...katarzyny.html


A ja sie pytam dlaczego ich od siebie nie odizoluja? Moze wtedy ktores by peklo ( najpewniej Kaska) i byloby po zawodach a tak to sie bedzie jeszcze dluuuuuuugo ciagnelo jak kiepska telenowela

Poprzednia 2 tygodniowa izolacja skończyła się piciem przez Katarzynę płynu do naczyń, w celu samobójstwa

Może jak by ich rozdzielili, to w końcu rzeczywiście, by się udało coś wyciagnąć, choćby od załamanej brakiem Bartusia Kasi ( o ile znów nie bedzię nic pić)

Kasia bardzo zdesperowana chyba by mieć Bartka przy sobie cały czas gapi sie na niego niczym wierny pies, nie długo ogon jej do machania wyrośnie
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:12   #1459
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Rutkowski, cos za bardzo się miesza, czemu on ma ich niby badać???a policja???

Skąd mamy wiedzieć, że wyniki będą podane rzetelnie i co najważniejsze czy będą to wyniki prawdziwe???

Nosz k.... rutkowski na wszystko...

rutkowski filmik , rutkowski badanie
skąd mamy wiedzieć czy to oni będą podpięci do urządzenia
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 14:12   #1460
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Nie sądzę,żeby to Bartek zabił.Ja myślę,że to przyznanie się Kaśki miało być dla niej najlepszym wyjściem. W końcu nieszczęśliwy wypadek to była jedyna opcja która nie zapewniła jej długich lat w więzieniu(czego się bała).Być może Rutkowski nieświadomie podpowiedział jej wersję ,która była i tak lepsza niż prawda? Być może za bardzo zalezało ,żeby pierwszemu znaleźć ciało Madzi a za mało skoncentrował się na rozpracowaniu Katarzyny, jej motywów itd. Bartek mógł coś wiedzieć od żony o tym co sie stało sporo wcześniej od Rutkowskiego czy policji
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:16   #1461
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Nie sądzę,żeby to Bartek zabił.Ja myślę,że to przyznanie się Kaśki miało być dla niej najlepszym wyjściem. W końcu nieszczęśliwy wypadek to była jedyna opcja która nie zapewniła jej długich lat w więzieniu(czego się bała).Być może Rutkowski nieświadomie podpowiedział jej wersję ,która była i tak lepsza niż prawda? Być może za bardzo zalezało ,żeby pierwszemu znaleźć ciało Madzi a za mało skoncentrował się na rozpracowaniu Katarzyny, jej motywów itd. Bartek mógł coś wiedzieć od żony o tym co sie stało sporo wcześniej od Rutkowskiego czy policji
Ja też nie wierzę , że to Bartek , w niewinnośc Katarzyny nie wierzę i w przyznanie sie dla obrony mężusia też nie... -nie narażałaby się przecież na wiezienie (bez fryzjera i szpilek, no i bez Bartusia) , znowu by musiała płyn do naczyń pić i znowu mieć biegunkę...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-02 o 14:23
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:35   #1462
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Najgorsze jest to, że w sumie już tak długo ta prokuratura bada sprawę , a jednak nic nowego nie wnosi... Pod koniec marca miały być gotowe wyniki badań tego miejsca, gdzie leżała Madzia, samego ciała i jakieś inne... ani widu ani słychu.
To, że my nie znamy wyników tych badań nie znaczy, że prokuratura ich nie ma.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:16   #1463
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
skąd mamy wiedzieć czy to oni będą podpięci do urządzenia
o ile wogole beda, a jesli tak i cos nie pojdzie po ich mysli to np nie ujawnia

a moze Rutkowski tez nie zna calej prawdy? i jest z nimi wdobrych kontaktach po to zeby nad nimi "pracowac" a jak juz ich zlamie i dowie sie czegos nowego to znowu w blasku fleszy oglosi calej Polsce za pomoca SE
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:47   #1464
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
o ile wogole beda, a jesli tak i cos nie pojdzie po ich mysli to np nie ujawnia

a moze Rutkowski tez nie zna calej prawdy? i jest z nimi wdobrych kontaktach po to zeby nad nimi "pracowac" a jak juz ich zlamie i dowie sie czegos nowego to znowu w blasku fleszy oglosi calej Polsce za pomoca SE
Katarzyna drugi raz na ten sam numer nie pójdzie pewnie do końca będzie szła w zaparte .
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:32   #1465
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To, że my nie znamy wyników tych badań nie znaczy, że prokuratura ich nie ma.
Gdyby miała to pewnie by je ujawniła bo jest ogromne parcie społeczne na wyjaśnienie tej sprawy. Poza tym prokuratura miałaby szansę udowodnić, że dobrze wykonuje swoja robotę, bo póki co nie popisali się.
Zastanawia mnie fakt, że kiedy Kaśka była w areszcie nie przesłuchali jej jakoś "skuteczniej" i nie wyciągnęli od niej nic, a przecież mają odpowiednich psychologów do tego. Skoro przyznała się Rutkowskiemu, że Madzia nie żyje, to wydaje mi się, że gdyby w areszcie (czyli odizolowaniu od męża) ktoś ją umiejętnie przesłuchał, to by pękła i byłaby szansa na poznanie prawdy. A tak chodzi sobie wolno, jeździ z ukochanym mężem na wycieczki, balastu się pozbyli, pełnia szczęścia.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:44   #1466
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...wiadomosc.html
"niebawem zaskoczą całą polskę"
dlaczego niebawem? ma się rozumiec, ze dopiero ten dowód produkują?
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:44   #1467
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...wiadomosc.html
"niebawem zaskoczą całą polskę"
dlaczego niebawem? ma się rozumiec, ze dopiero ten dowód produkują?
pewnie chodzi o to "badanie" wariograficzne u Rutka
lub to zdjecie z komórki, choć nie kumam, nawet jeśli żyła 2 dni przed to co to zmieni, ma znaczyc, że jej nie zabili?
Tak sobie myślę, jeśli żyła dwa dni przed, a lekarz twierdzi, że stopień rozkładu wskazuje inną datę przyjmując, że ciało leżalo na mrozie- może to znaczyć, że ciało leżało gdzie indziej, gdzieś gdzie było cieplej ...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Gdyby miała to pewnie by je ujawniła bo jest ogromne parcie społeczne na wyjaśnienie tej sprawy. Poza tym prokuratura miałaby szansę udowodnić, że dobrze wykonuje swoja robotę, bo póki co nie popisali się.
Zastanawia mnie fakt, że kiedy Kaśka była w areszcie nie przesłuchali jej jakoś "skuteczniej" i nie wyciągnęli od niej nic, a przecież mają odpowiednich psychologów do tego. Skoro przyznała się Rutkowskiemu, że Madzia nie żyje, to wydaje mi się, że gdyby w areszcie (czyli odizolowaniu od męża) ktoś ją umiejętnie przesłuchał, to by pękła i byłaby szansa na poznanie prawdy. A tak chodzi sobie wolno, jeździ z ukochanym mężem na wycieczki, balastu się pozbyli, pełnia szczęścia.
Prokuratura nie musi i nie powinna ulegać presji społecznej, to nie byłoby dobre dla sprawy , pomyśl, że jak prokurator odkryje karty to oni przygotują się ,zdążą naprodukować dowodów , niszczyc dowody, ustalić wersje, mataczyc, nawet nawiać za granicę, no i szukać w necie jak oszukać wariograf mogli w ostatnim czasie do woli...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-02 o 18:49
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:46   #1468
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość
http://media.wp.pl/kat,1022943,opage....html#opOpinie


Ogladalam rowniez Rozmowy w toku z tym Panstwem i ja po prostu nie ogarniam tych ludzi : z jednej strony udaja strasznie zaskoczonych tym ze ludzie nie daja im spokoju ze nie moga normalnie wyjsc na zakupy blee blee blee a z drugiej udzielaja wywiadow gdzie tylko sie da niby "odpierajac zarzuty". Czy oni naprawde tego nie widza ze dla nich bedzie o wiele lepiej jakby sie wogole nie pokazywali w mediach pogarszaja i tak nie najlepsza juz sytuacje i czekali na wyniki sledztwa? Gdzie w tym wszystkim jest Madzia czyzby zapomnieli o tym ze tak niedawno pochowali niewinne dzieciatko? Chociazby ze wzgledu na nia powinni przerwac caly ten cyrk bo to staje sie zenujace. A przede wszystkim dziwi mnie fakt dlaczego matka Madzi chasa sobie spokojnie na wolnosci przeciez oprocz glownego zarzutu powinna miec postawione kolejne i tak szybko nie wylezc na wolnosc a kiblowac do czasu wyjasnienia i nie konsultowac wszystkiego z Bartusiem ktore byc moze tez bral w tym czynny udzial.

http://www.tvs.pl/38304,rodzice_madz...katarzyny.html


A ja sie pytam dlaczego ich od siebie nie odizoluja? Moze wtedy ktores by peklo ( najpewniej Kaska) i byloby po zawodach a tak to sie bedzie jeszcze dluuuuuuugo ciagnelo jak kiepska telenowela
Moze sie boją, ze znowu bedzie chciała "sie zabic" płynem do naczyń, albo witaminą C.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:47   #1469
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

albo co gorsza, cukrem!
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:49   #1470
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

wodą święconą, w końcu taka pobożna
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.