pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 20:04   #271
owocjogobelli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

hej dziewczyny, po waszych opiniach strasznie sie napaliłam na to cudo i chciałam prosić o poradę w doborze koloru, nogi mam blade, nie opalane tego lata (wybieram sie na depilację laserową), ale jednak chcialabym zakładac mini czy medium glow nie bedzię zbyt ciemny na całkiem białych nogach? bo zastanawiam się czy light glow będzie wogole widac.. a jednak chcialabym żeby moje nogi wyglądały na lekko opalone?
pomóżcie
owocjogobelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:33   #272
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
dziekujemy bardzo
proszę bardzo
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 18:44   #273
benny90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 12
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

...

Edytowane przez benny90
Czas edycji: 2015-01-30 o 19:14
benny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 18:58   #274
iwet340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 6
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Hej. Kupiłam jakiś czas temu Sally Hansen TAN GLOW,(i tak dosyć długo go miałam mimo że niemal codziennie go używałam) już mi się kończy i niestety nie ma na allegro tego odcienia, czy może wiecie który z odcieni W7 odpowiadałby temu Sally Hansen TAN GLOW ? Z góry dzięki za pomocne odpowiedzi.
iwet340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 08:59   #275
Kenusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe PL
Wiadomości: 144
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez owocjogobelli Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, po waszych opiniach strasznie sie napaliłam na to cudo i chciałam prosić o poradę w doborze koloru, nogi mam blade, nie opalane tego lata (wybieram sie na depilację laserową), ale jednak chcialabym zakładac mini czy medium glow nie bedzię zbyt ciemny na całkiem białych nogach? bo zastanawiam się czy light glow będzie wogole widac.. a jednak chcialabym żeby moje nogi wyglądały na lekko opalone?
pomóżcie

ja mam białe nogi i używam nude glow. Jest idealny.
Kenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:47   #276
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Użyłam dziś pierwszy raz SH ligth glow (niestety jak dla mnie wpada za bardzo w pomarancz) i powiem że proste to nie jest,... Na jednej nodze mi się nałożyło mało i prawie tego nie widać, na drugiej znowuż psiknęło mi się za dużo i się zrobiła taka trochę za ciemna. No ale zdaję sobie sprawę, że trening czyni mistrza. Ale nie powiem żeby efekt powalił mnie na kolana
Najgorsze jest przejście miedzy nogą a stopą. Dziś miałam baleriny więc było ok, ale nie wiem jak to zrobić jak będę miała sandały- przecież będzie widać, że nogę mam innego koloru niż stopę....Ciekawa jestem jakie macie patenty- smarujecie też całą stopę do sandałów?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 15:41   #277
pasibrzuszek
Przyczajenie
 
Avatar pasibrzuszek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 21
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez iwet340 Pokaż wiadomość
Hej. Kupiłam jakiś czas temu Sally Hansen TAN GLOW,(i tak dosyć długo go miałam mimo że niemal codziennie go używałam) już mi się kończy i niestety nie ma na allegro tego odcienia, czy może wiecie który z odcieni W7 odpowiadałby temu Sally Hansen TAN GLOW ? Z góry dzięki za pomocne odpowiedzi.
to bedzie kolor deep glow - jest taki wlasnie opalony. na poczatku chcialam kupic sh tan glow, ale nie moglam znalezc, wiec kupilam w7 i jest ciemny jak chcialam. tak jak pisalam wczeniej, odcien jest lekko samoopalaczowy, ale i tak jestem bardzo zadowolona
pasibrzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 19:46   #278
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Już dopatrzyłam jak wyszłam na słońce i zobaczyłam

i jak i jak?????? bo mi się baaaaardzo podoba
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2011-07-20 o 19:47
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 06:00   #279
iwet340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 6
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Dzięki , już zamówiłam na allegro. Ciekawe czy będzie tak super jak ten Sally Hansen.
iwet340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:11   #280
chanelpearl
Przyczajenie
 
Avatar chanelpearl
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Mam W7 deep glow....mam swoje brazowe,opalone nogi,ale kiedy psiknelam tym preparatem to nogi staly sie hmmm...jakby swiezo opalone-z odcieniem rozu,mimo ze mam najciemniejszy odcien..a na rekach zostaja pomaranczowe plamy,podczas kiedy po sally h.w tym samym odcieniu nie ma miejsca nic podobnego.Rozsmarowuje sie dokladnie jak S.H,ale niestety,te ktore licza na takie krycie,jakie mial SH to sie zawioda,gdyz W7 slabo kryje i kolory sa z odcieniem rozowym
__________________
chanelpearl
chanelpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:33   #281
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Jak dla mnie, po wypróbowaniu, te pończochy to kit - w życiu nie wyszłabym na ulicę z takimi pomarańczowymi i błyszczącymi się jak psu jajca nogami w dodatku to się jeszcze ciągle kleiło, a ja nie chciałam zepsuć swojej sukienki... więc wywaliłam do kosza
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 20:00   #282
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, po wypróbowaniu, te pończochy to kit - w życiu nie wyszłabym na ulicę z takimi pomarańczowymi i błyszczącymi się jak psu jajca nogami w dodatku to się jeszcze ciągle kleiło, a ja nie chciałam zepsuć swojej sukienki... więc wywaliłam do kosza
I po co wywaliłaś do kosza Tutaj chętnie by dziewczyny przyjęły
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:03   #283
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

dziewczyny, prośbę mam:
przekopałam cały net i wizaż i nie moge doszukać się informacji czy sh tan jest bardzo ciemny?
mam oliwkową karnację, nie jestem super bladziochem, raczej śniada, ale te nogiiii. Nie chcę mega przyciemnienia, ale tez i nie chcę by tylko mi nadały błysku i krycia. W jaki kolor celować? macie gdzieś może, albo znalazłyście jakieś porównanie? Dla obrazu powiem, że rajtki prawdziwe w kolorze visone są dla mnie za jasne i mnie rozbielają nawet zimą. To w co celować medium czy tan????

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-08-21 o 21:18
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 05:28   #284
chanelpearl
Przyczajenie
 
Avatar chanelpearl
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

medium lekko przyciemnia..tan i deep nalezy juz do mocno przyciemniajacych
__________________
chanelpearl
chanelpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:41   #285
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

@Atoja: jestem z natury bladziochem i w tym roku nie udało mi się opalić praktycznie wcale; lekki złoty odcień na nogach i to wszystko.
Wzięłam Tan Glow SH, bo wczytałam się w opinie na necie i wyszło mi, że będzie ok.
I jest.
Co prawda pani w Douglasie straszyła, że wyjdzie za mocno, ale nic podobnego! nakładam jedną warstwę: najpierw rozpylam na dłoń, a potem szybkimi ruchami wcieram w odnóża, rozsmarowując smugi na bieżąco i efekt jest świetny. Nic a nic ciemno, raczej przyjemnie złoto, a w słońcu cudnie się mieni.
Przypuszczam, że więcej warstw dałoby silniejszy efekt, ale nie próbowalam
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:01   #286
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs


uff dziękuję, bo właśnie kliknęłam tan zanim przeczytałam
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:18   #287
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość

uff dziękuję, bo właśnie kliknęłam tan zanim przeczytałam
No to uff i życzę miłego używania.
A przy okazji, to gdzie kliknęłaś? Bo kiedy szukałam 2 tygodnie temu, to się skończyło na wizycie w innym mieście, odcień był nie do dostania online ;/ A na pewno na jednym opakowaniu nie poprzestanę
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:54   #288
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

po prostu na all, TU cena żadna rewelka, ale cóż - sezon. A z douglasowej strony próbowałaś? szukałam sklepów przez google, ale też nie było za specjalnie w czym wybierać albo mieli nieaktualne dane i brak zatowarowania.

czasem wystarczy spytać jakiegoś sprzedawcę o inny odcień, zazwyczaj moga mieć. ten np. kolor medium będzie miał od środy

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-08-22 o 21:55
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:24   #289
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Szukałam na początku lipca i wtedy były puchy, ale też zgaduję, że to norma w trakcie sezonu, bo ludzie szukają na gwałt ratunku, żeby dobrze wyglądać i nie odcinać się bladością od tych szczęśliwców, którzy zdążyli się opalić
45 zeta to faktycznie średnia okazja, doliczając przesyłkę ;/
A na Douglasowym sklepie netowym mogłam kupić bez problemu, tylko z kurierem cena robiła się już całkiem niefajna.

Póki co zużywam to, co mam... oszczędzam, jak mogę. A po lecie pobuszuję za promocjami i się obkupię na zaś.


To naprawdę świetna rzecz, stosuję też na ramiona i dekolt, świetnie się sprawdza pod zdjęcia studyjne, bo pięknie rozkłada światło, a skóra jest satynowa bez wysilku. W końcu to formalny fluid matujący jest
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 15:25   #290
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

dolaczam do fanek tego produktu.

moje pierwsze podejscie do tego typu wynalazku bylo 2 lata temu - skonczylo sie na zakupie jednego opakowania, ktore praktycznie tylko przetestowalam na kawalku lydki. nie dosc, ze kolor okazal sie taki jakis "prosiaczkowy", to jeszcze odwidziala mi sie cala impreza i radosnie brazowilam konczyny mleczkiem z L'Oreala (ktore swoja droga, bardzo polecam). rok temu kolezanka bardzo zachwalala produkt SH, az w koncu w tym roku zebralam sie na jego zakup. kupowalam na poczatku sezonu, wybor byl mizerny, jeno Nude, Shimmer i ktorys z najciemniejszych odcieni. jako, ze nogi mam kompletnie blade, chcialam cos umiarkowanego. moj wybor padl na Nude, choc zdawalam sobie sprawe, ze tak naprawde, bedzie tylko "matowil" nogi i wyrownywal koloryt - ale dobre i to. uzylam go pierwszy raz w zeszly piatek - efekt bardzo fajny, dosc dobrze kryje, nogi wygladaja ladniej niz bez . w poniedzialek zaszalalam i dokupilam Medium Glow. pod wplywem glosow tutaj, zaczelam sie dzis bac, czytajac ten watek, ze bede miala pomaranczowe nogi^^. wyprobowalam na kawalku lydki i jak dla mnie, efekt bardzo ok. w zaleznosci, ile sie tego preparatu nalozy, mozna uzyskac nieco ciemniejszy badz jasniejszy odcien.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:55   #291
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

no i mam tan. Musze powiedzieć, że wcale a wcale nie jest za ciemny, rzekłąbym nawet raczej, że mogłam spokojnie w następny uderzyć .Aby ciut nabrać koloru musiałam 3 warstwy dać. Jednak moje nogi nie do końca są przyzwyczajone do malowania. cały czas do końca miałam to uczucie maski na twarzy, yyy na nodze. Ale faktem,że bardzo naturalny jest. Dla mnie osobiście mógłby być nawet bardziej oliwkowy
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:06   #292
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs



Witam w gronie fanek rajstop w sprayu
Kompletnie się od nich uzależniłam. Tym bardziej, że mam bardzo nieładną skórę nóg. Blade z nieprzeciętnymi skłonnościami do siniaków i siatką pajączków... Ogromny kompleks

Rajstopy odkryłam w zeszłym roku. W tym nie mogłam ich już znaleźć w sklepach więc zamawiałam na allegro. Za pierwszym razem miałam wrażenie, że spray wcześniej błyszczał się - a tegorocznie zakupione -nie. Ale pamięć jest zawodna. Drugi i trzeci zużyty spray było taki sam - opakowanie jak w KWC
Rewelacyjne krycie, świetny efekt. Odcień Light Glow.

Tym razem zamówiłam rajstopy "z drugiej ręki" w takim opakowaniu . I kurcze -są inne! Ciemniejszy odcień, trudniejsze nakładanie, mniejsze krycie i większy połysk. Odcień - a jakże, Light Glow..

Jak to wytłumaczyć? Te wyglądają na zakupione w perfumerii, mają polską etykietę.. Ale mniej mi odpowiadają.. Nie dziwię się że wylądowały na allegro po jednym użyciu, choć nie są najgorsze..

Ktoś też widział jakieś rozbieżności między jakością sprayu w tych opakowaniach? Kupowałam zawsze z fakturą bo wrzucam w koszty.. mimo to, może miałam podróbki, albo teraz mam - bo poprzednie były lepsze A może mam jakieś stare ?
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2011-08-31 o 09:14
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:19   #293
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość


Tym razem zamówiłam rajstopy "z drugiej ręki" w takim opakowaniu . I kurcze -są inne! Ciemniejszy odcień, trudniejsze nakładanie, mniejsze krycie i większy połysk. Odcień - a jakże, Light Glow..

Jak to wytłumaczyć? Te wyglądają na zakupione w perfumerii, mają polską etykietę.. Ale mniej mi odpowiadają.. Nie dziwię się że wylądowały na allegro po jednym użyciu, choć nie są najgorsze..

Ktoś też widział jakieś rozbieżności między jakością sprayu w tych opakowaniach? Kupowałam zawsze z fakturą bo wrzucam w koszty.. mimo to, może miałam podróbki, albo teraz mam - bo poprzednie były lepsze A może mam jakieś stare ?
Na 90% mam właśnie te drugie (ale sprawdzę w domu, bo pamięć jest zawodna) - kupione w Douglasie, więc o podróbce mowy nie ma... być może nowy design opakowania i, jak to u producentów bywa, przy okazji drobna zmiana formuły w porównaniu do poprzedniej wersji?
Ja mam Tan Glow i nie narzekam, błyszczy się subtelnie, tylko w słońcu, a tak to sam mat i satynowa gładkość, jak dla mnie ok, ale nie porównam z czymś innym, bo to moje pierwsze opakowanie.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:26   #294
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
być może nowy design opakowania i, jak to u producentów bywa, przy okazji drobna zmiana formuły w porównaniu do poprzedniej wersji?
Żeby to była drobna zmiana Kolor jest inny!
Na dodatek właśnie mnie kolega zapytał czy używam samoopalacza bo jestem taka nierówna.. nogi mam ciemniejsze
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 01:18   #295
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Żeby to była drobna zmiana Kolor jest inny!
Na dodatek właśnie mnie kolega zapytał czy używam samoopalacza bo jestem taka nierówna.. nogi mam ciemniejsze
wydaje mi sie, ze nie tylko design sie zmienil, ale tez ogolnie "pogmerali" przy odcieniach. z tego, co widze na KWC, wczesniej byly 4 rodzaje tego specyfiku, obecnie jest 5, przy zmienionej szacie. doszedl odcien "nude glow", ktory z zalozenia jest tylko matujacy, bez dawania koloru ("podkolorowania"). i moze w zwiazku z jego wprowadzeniem, "przyciemniono" odcien "light glow"?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 12:28   #296
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze nie tylko design sie zmienil, ale tez ogolnie "pogmerali" przy odcieniach. z tego, co widze na KWC, wczesniej byly 4 rodzaje tego specyfiku, obecnie jest 5, przy zmienionej szacie. doszedl odcien "nude glow", ktory z zalozenia jest tylko matujacy, bez dawania koloru ("podkolorowania"). i moze w zwiazku z jego wprowadzeniem, "przyciemniono" odcien "light glow"?
ale odcień Light dawał kolor... czyli całkiem możliwe, że Nude nie będzie jego odpowiednikiem..

Może ktoś już miał podobny problem, albo ma jeszcze jakieś wnioski w tym temacie?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:53   #297
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, po wypróbowaniu, te pończochy to kit - w życiu nie wyszłabym na ulicę z takimi pomarańczowymi i błyszczącymi się jak psu jajca nogami w dodatku to się jeszcze ciągle kleiło, a ja nie chciałam zepsuć swojej sukienki... więc wywaliłam do kosza
Ja przed nałożeniem stosuję zawsze balsam z Dove Hmmm nigdy nie świeciły mi się nogi. Używam koloru Medium Glow i przy mojej opaleniźnie wygląda super Może spróbuj z innej firmy, bo w lato jest do rzecz bardzo przydatna
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 00:39   #298
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, po wypróbowaniu, te pończochy to kit - w życiu nie wyszłabym na ulicę z takimi pomarańczowymi i błyszczącymi się jak psu jajca nogami w dodatku to się jeszcze ciągle kleiło, a ja nie chciałam zepsuć swojej sukienki... więc wywaliłam do kosza
albo mialas zepsuty produkt, albo bardzo nieumiejetnie nakladalas - moje pierwsze podejscie okazalo sie pelnym sukcesem (a mam dwie lewe rece), nic sie nie lepilo (to sie w ogole nie lepilo, nawet przy nakladaniu), ba, lezalam pod koldra i jej nie pobrudzilam. a odnosnie do swiecenia - co do zasady, te preparaty matowia, wyjatkiem jest wersja Shimmer (choc pozwole sobie powatpiewac, aby w efekcie aplikacji, konczyny mialy sie swiecic jak rzeczone wyzej genitalia psie), z drobinkami, zdaje sie.

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
ale odcień Light dawał kolor... czyli całkiem możliwe, że Nude nie będzie jego odpowiednikiem..
Nude na pewno nie jest odpowiednikiem Light, bo nie nadaje koloru.


dla fanek rajstop spreyowych - obecnie na All sa opakowania 125 g za niecale 40 zl, swietna cena!
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:51   #299
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dla fanek rajstop spreyowych - obecnie na All sa opakowania 125 g za niecale 40 zl, swietna cena!
no i kupiłam
A żeby było smieszniej juz czekam na jedno takie duże opakowanie zamówione w zeszłym tygodniu bo nie doczytałam , że wysyłka po 11 września. Mam nadzieję, że będzie jeszcze ciepło. Ale w razie czego mamk zapas odcienia Light - bo nie wiadomo czy w przyszłym sezonie będzie dostepny
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:26   #300
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
no i kupiłam
A żeby było smieszniej juz czekam na jedno takie duże opakowanie zamówione w zeszłym tygodniu bo nie doczytałam , że wysyłka po 11 września. Mam nadzieję, że będzie jeszcze ciepło. Ale w razie czego mamk zapas odcienia Light - bo nie wiadomo czy w przyszłym sezonie będzie dostepny
spoko, jesli nie w tym sezonie, to wykorzystasz w nastepnym . ja juz nie kupowalam, bo mam dwa opakowania 85 g, jedno nowe, a drugie 2 razy uzyte, wiec poki co, wystarczy. ale cena obecna z All naprawde fajna, ja dalam nie tak dawno za to 85 g 45 zl...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 14:20:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.