Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Zobacz oferty

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.94/5

drogeriaestrella.pl
Średnia ocena: 4.81/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcejzwiń

Airbrush Legs Sally Hansen to lekki, płynny fluid do nóg w sprayu, dający efekt przypominający pończochy. Idealny latem, kiedy nie chcemy nosić rajstop, a marzymy o ukryciu niedoskonałości na skórze nóg, takich jak siniaki, otarcia, żyłki, drobne blizny czy ślady po depilacji.

Pokryte Airbrush Legs nogi są bez skazy, gładkie i seksowne, nie tracąc przy tym uczucia lekkości i swobody nawet w upalne dni. Wyglądają zdrowo, są jedwabne w dotyku (fluid zawiera puder oraz cząsteczki jedwabiu) i optycznie wyszczuplone dzięki wyrównanemu kolorytowi. Spray nie brudzi ubrań i nie spływa wraz z deszczem

Formuła sprayu Airbrush Legs Sally Hansen została wzbogacony witaminą K, która łagodzi występowanie żylaków, siniaków i blizn. Airbrush Legs jest dostępny w czterech odcieniach: jasnym, naturalnym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym.

w sprayu

cudo

Rajstopy w spray'u - dlaczego nie ? Ten kosmetyk to jest cudo! Czasami zdarza się tak, że na rajstopy jest za ciepło, a masz nie opalone nogi, bądź siniak się zrobił. Spray ten to idealne rozwiązanie, dobrze jest go mieć pod ręką. Produkt łatwy w użyciu, długo utrzymuje się na skórze. Jedyny minus to cena, jednak myślę że warto ;)

Totalny must have latem

Rajstopy w sprayu od Sally Hansen to moje największe kosmetyczne odkrycie sprzed kilku lat i nawet nie liczę jak wiele opakowań już zużyłam od tego czasu. Latem wręcz nie mogę się bez nich obejść. Ale od początku.

Samoopalaczy, balsamów brązujących, oraz wszelkich kosmetyków samoopalających używam od czasów gimnazjum. Jest to niestety nieuniknione w moim przypadku (mam bielactwo), ponieważ nie mogę się opalać naturalnie, po drugie takie kosmetyki tworzą warstwę ochronną przed słońcem i po trzecie, ponieważ maskują w lepszy lub gorszy sposób różnice w kolorze skóry.

Te rajstopy zawsze bvły dla mnie ratunkiem, jeżeli nie miałam czasu na odpowiednią i wcześniejszą aplikację kosmetyku samoopalającego, lub najzwyczajniej w świecie aplikacja się nie powiodła, trzeba było się pokazać ludziom, a nogi były pokryte brzydkimi plamami. Rajstopy od Sally Hansen pięknie zakryją wszystko. Ja używam wersji najjaśniejszej i odpowiednia aplikacja powoduje, że moje nogi wyglądają na ładnie opalone i gładkie jak z reklamy. Rajstopy zakrywają również popękane naczynka i nieudane efekty szybkiego golenia

Cudo!

Do tego są praktycznie bezzapachowe. Ja aplikuję je bezpośrednio na nogi, długim strumieniem i potem rozcieram dłońmi. Wydaje mi się że naprawdę trzeba się postarać żeby zrobić smugi na nogach (ale może zamilknę, jako że mam wieloletnią wprawę).

Zmywanie tez jest niezwykle łatwe. Chciałabym jednak ostrzec niecierpliwe koleżanki - to też nie jest tak że nałożenie rajstop to sekunda, dwie, a potem magicznie się je zmywa. Wiele razy w pośpiechu nie zmyłam ich do końca i zostawiłam smugi na ręczniku. Dlatego raczej poświęcam zmyciu rajstop chwilę uwagi i dużą dozę żelu pod prysznic i regularnie stosuję peeling.

Myślę że cena jest adekwatna do działania i jakości produktu, który nie wysusza i nie podrażnia, a tworzy piękny efekt idealnych nóg. Wiadomo, chciałoby się żeby były tańsze, ale za efekt który rajstopy od Sally Hansen gwarantują mi od wielu lat, jestem w stanie poświęcić ten wydatek (a przecież tylko w sezonie późno wiosennym i letnim). Trudno powiedzieć na ile aplikacji starcza mi jedna butelka. Myślę że mniej więcej 10, ale szczerze mówiąc nigdy nie przywiązywałam do tego większej wagi.

Są to na pewno rajstopy idealne dla osób które chcą przykryć albo chociaż zminimalizować widoczność problemów ze skórą, oraz dla posiadaczek idealnie gładkich nóg, które chcą to dodatkowo podkreślić.

Może być

W ubiegłym roku moje nogi całe pokryły się popękanymi naczynkami - fioletowe, czerwone, niebieskie. Szukając ratunku postanowiłam wypróbować te rajstopy.
Dobrze kryje drobne pajączki, ale te większe niebieskie niestety już nie. Co zauważyłam używając koloru medium, że bardziej podkreśla moje stare białe rozstępy pod kolanami, ponieważ robi się kontrast między kolorem rajstop, a białymi kreskami. ( mam na myśli głębokie rozstępy).
Poza tym gdyby nie te rozstępy i większe naczynia to po użyciu nogi naprawdę wyglądałyby świetnie.
Dodatkowy plus za to, że nie brudzi ubrań. Pół godziny po nałożeniu miałam na sobie biała sukienkę, siedziałam w niej i nie zostały żadne ślady produktu. Trzymał się do wieczora z małymi poprawkami. Nogi się nie świeciły ani w dotyku nie było czuć, że jest coś na nich nałożone.
Cena stacjonarnie dość wysoka, ale w necie można kupić już za 20 kilka złotych. W lidlu ostatnio dorwałam za 26 zł.

Moje odkrycie!

Nie wiem dlaczego dopiero w tym roku zdecydowalam się na zakup rajstop w sprayu, bo okazało się, że to mój strzał w 10!
Świetnie sprawdzają się zamiast balsamów brązujących czy samoopalaczy, które zostawiają smugi. Ten produkt bardzo łatwo rozprowadzić na skórze i nie pozostawia żadnych śladów. Nadaje bardzo naturalny efekt i wyrównuje kolory. Jest rewelacyjny!

uwielbiam i polecam!!!

Rajstopy w sprayu kupiłam po rozmowie z koleżanką. Posiadam odcień Medium i jest idealny. Używam całe lato, dzięki temu nie mam oporów w chodzeniu w sukienkach i spódnicach:) Produkt rozprowadza się bardzo łatwo, nawet za pierwszym razem udało się. Wystarczy spsikać nogi z przodu i z tyłu na długości i rozsmarować dłońmi dokładnie, poczekać aż wyschnie. Produkt jest wodoodporny, bardzo bardzo trwały. Nie podkreśla suchości. Ja wieczorem smaruję nogi balsamem, rano nakładam rajstopy w sprayu. Nie brudzi ubrań, nie spływa, nawet na deszczu lub po zmoczeniu nie schodzi. Zmywa się dopiero po pocieraniu namydloną gąbką. Nawet po spaniu nie ma śladu na pościeli. Nogi wyglądają pięknie, zgrabnie, bez niedoskonałości. Przykryte zostają siniaki, naczynka i wszelkie niedoskonałości. Przetestowałam w różnych okolicznościach, nigdy się nie zawiodłam. Ludzie prawią komplementy:) Kupuję za granicą, jest dużo taniej. Polecam!!!

Rajstopy w sprayu

Świetny produkt. Bardzo dobrze rozprowadzają się po skórze i nie zostawiają śladów. Produkt szybko wchłania się w skórę. Po osuszeniu nie pozostawiają śladów na ubraniu. Podczas chodzenia czy np tańca nie spływają ze skóry. Produkt po aplikacji bardzo ładnie maskuje niedoskonałości skóry np. drobne siniaki. Wyrównują koloryt skóry.

Uzależnienie poziom hard :D

Kupiłam je kiedyś dawno, dawno temu na próbę. Nie znoszę rajstop syntetycznych i poza wersjami kryjącymi jak na jesień/zimę, unikam ich jak ognia, dlatego rajstopy w sprayu Sally Hansen skradły na maxa moje serce!

Bardzo łatwa aplikacja, kolor łatwo nałożyć równomiernie, świetnie kryje drobne, rozszerzone naczynka, nie śmierdzi, łatwo zmywa się z rąk, a samo "założenie" trwa niezwykle krótko.
Używam koloru medium oraz czasami light.
Przez lata zużyłam kilkadziesiąt opakowań i mam ten kosmetyk zawsze w swojej szafce :)

Kupiłam jakiś czas temu, ponieważ musiałam na szybko opalić nogi. Nawet na moich białych nogach wyglądały te rajstopy w sprayu świetnie. Pierwszy raz używałam a nie zrobiłam sobie żadnych zamazów i zacieków. Nie jest to produkt do używania na wiele razy, ale jeśli ktoś potrzebuje na już mieć opalone nogi polecam. Utrzymały mi się cały dzień.

Super, ale cena :(

Produkt jest świetny, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie wysusza skóry, nie tworzy smug, nadaje piękny odcień skórze i jest wodoodporny. Niestety cena zbija z nóg... moim zdaniem powinien być trochę tańszy

Dobre i szybkie rozwiązanie...

...dla każdego w awaryjnej sytuacji, gdzie chce zabłysnąć nogami a jedynie razi ich bielą. Mam bardzo jasną skórę na nogach to raz. Do tego mocno wysuszoną, dzień bez balsamu to dzień stracony - dwa. Szukałam czegoś przed weselem w zeszłym roku, dobrze wiedziałam, że będę przed wczasami i nie zdążę się opalić a trochę wstyd było wyskoczyć z takimi jasnymi nogami do sukienki przed kolano. Przekopałam Internety w poszukiwaniu czegoś co mnie uratuje bez ryzyka smug. Jesteś w podobnej sytuacji? Ta dam - oto on! Sally Hansen, rajstopy w sprayu! Da sobie radę, zaufaj mu!

zachwyt

Jestem zachwycona tym produktem! Nogi bez opalenizny mogą wyglądać w końcu idealnie podczas upałów. Używam jak narkoman - codziennie, gdy tylko nie ma opcji założenia rajstop. Wielkie brawa dla tego produktu

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny produkt!

Rajtuzy w spreju ułatwią nam życie. Dlaczego? Ten produkt ładnie zakrywa nam siniaki czy przebarwienia. Cieszę się wygodą i swobodą, nie muszę się martwić i co chwile ich poprawiać. Wystarczy spryskać i rozprowadzić spray na nogi przed wyjściem, a efekt utrzymuje się przez całą noc. (dopiero przy pomocy pilingu schodzi całkowicie)

Ja osobiście używałam je na swojej studniówce (przy długiej sukience) i na chłopaka studniówce (przy krótkiej sukience) i efekt był oszałamiający. Nogi pięknie wychodziły na zdjęciu, nie czułam się skrępowana jak przy rajtuzach. Serdecznie polecam kolor light!