Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Airbrush Legs Sally Hansen to lekki, płynny fluid do nóg w sprayu, dający efekt przypominający pończochy. Idealny latem, kiedy nie chcemy nosić rajstop, a marzymy o ukryciu niedoskonałości na skórze nóg, takich jak siniaki, otarcia, żyłki, drobne blizny czy ślady po depilacji.

Pokryte Airbrush Legs nogi są bez skazy, gładkie i seksowne, nie tracąc przy tym uczucia lekkości i swobody nawet w upalne dni. Wyglądają zdrowo, są jedwabne w dotyku (fluid zawiera puder oraz cząsteczki jedwabiu) i optycznie wyszczuplone dzięki wyrównanemu kolorytowi. Spray nie brudzi ubrań i nie spływa wraz z deszczem

Formuła sprayu Airbrush Legs Sally Hansen została wzbogacony witaminą K, która łagodzi występowanie żylaków, siniaków i blizn. Airbrush Legs jest dostępny w czterech odcieniach: jasnym, naturalnym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym.

w sprayu

uwielbiam i polecam!!!

Rajstopy w sprayu kupiłam po rozmowie z koleżanką. Posiadam odcień Medium i jest idealny. Używam całe lato, dzięki temu nie mam oporów w chodzeniu w sukienkach i spódnicach:) Produkt rozprowadza się bardzo łatwo, nawet za pierwszym razem udało się. Wystarczy spsikać nogi z przodu i z tyłu na długości i rozsmarować dłońmi dokładnie, poczekać aż wyschnie. Produkt jest wodoodporny, bardzo bardzo trwały. Nie podkreśla suchości. Ja wieczorem smaruję nogi balsamem, rano nakładam rajstopy w sprayu. Nie brudzi ubrań, nie spływa, nawet na deszczu lub po zmoczeniu nie schodzi. Zmywa się dopiero po pocieraniu namydloną gąbką. Nawet po spaniu nie ma śladu na pościeli. Nogi wyglądają pięknie, zgrabnie, bez niedoskonałości. Przykryte zostają siniaki, naczynka i wszelkie niedoskonałości. Przetestowałam w różnych okolicznościach, nigdy się nie zawiodłam. Ludzie prawią komplementy:) Kupuję za granicą, jest dużo taniej. Polecam!!!

Rajstopy w sprayu

Świetny produkt. Bardzo dobrze rozprowadzają się po skórze i nie zostawiają śladów. Produkt szybko wchłania się w skórę. Po osuszeniu nie pozostawiają śladów na ubraniu. Podczas chodzenia czy np tańca nie spływają ze skóry. Produkt po aplikacji bardzo ładnie maskuje niedoskonałości skóry np. drobne siniaki. Wyrównują koloryt skóry.

Uzależnienie poziom hard :D

Kupiłam je kiedyś dawno, dawno temu na próbę. Nie znoszę rajstop syntetycznych i poza wersjami kryjącymi jak na jesień/zimę, unikam ich jak ognia, dlatego rajstopy w sprayu Sally Hansen skradły na maxa moje serce!

Bardzo łatwa aplikacja, kolor łatwo nałożyć równomiernie, świetnie kryje drobne, rozszerzone naczynka, nie śmierdzi, łatwo zmywa się z rąk, a samo "założenie" trwa niezwykle krótko.
Używam koloru medium oraz czasami light.
Przez lata zużyłam kilkadziesiąt opakowań i mam ten kosmetyk zawsze w swojej szafce :)

Kupiłam jakiś czas temu, ponieważ musiałam na szybko opalić nogi. Nawet na moich białych nogach wyglądały te rajstopy w sprayu świetnie. Pierwszy raz używałam a nie zrobiłam sobie żadnych zamazów i zacieków. Nie jest to produkt do używania na wiele razy, ale jeśli ktoś potrzebuje na już mieć opalone nogi polecam. Utrzymały mi się cały dzień.

Super, ale cena :(

Produkt jest świetny, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie wysusza skóry, nie tworzy smug, nadaje piękny odcień skórze i jest wodoodporny. Niestety cena zbija z nóg... moim zdaniem powinien być trochę tańszy

Dobre i szybkie rozwiązanie...

...dla każdego w awaryjnej sytuacji, gdzie chce zabłysnąć nogami a jedynie razi ich bielą. Mam bardzo jasną skórę na nogach to raz. Do tego mocno wysuszoną, dzień bez balsamu to dzień stracony - dwa. Szukałam czegoś przed weselem w zeszłym roku, dobrze wiedziałam, że będę przed wczasami i nie zdążę się opalić a trochę wstyd było wyskoczyć z takimi jasnymi nogami do sukienki przed kolano. Przekopałam Internety w poszukiwaniu czegoś co mnie uratuje bez ryzyka smug. Jesteś w podobnej sytuacji? Ta dam - oto on! Sally Hansen, rajstopy w sprayu! Da sobie radę, zaufaj mu!

zachwyt

Jestem zachwycona tym produktem! Nogi bez opalenizny mogą wyglądać w końcu idealnie podczas upałów. Używam jak narkoman - codziennie, gdy tylko nie ma opcji założenia rajstop. Wielkie brawa dla tego produktu

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny produkt!

Rajtuzy w spreju ułatwią nam życie. Dlaczego? Ten produkt ładnie zakrywa nam siniaki czy przebarwienia. Cieszę się wygodą i swobodą, nie muszę się martwić i co chwile ich poprawiać. Wystarczy spryskać i rozprowadzić spray na nogi przed wyjściem, a efekt utrzymuje się przez całą noc. (dopiero przy pomocy pilingu schodzi całkowicie)

Ja osobiście używałam je na swojej studniówce (przy długiej sukience) i na chłopaka studniówce (przy krótkiej sukience) i efekt był oszałamiający. Nogi pięknie wychodziły na zdjęciu, nie czułam się skrępowana jak przy rajtuzach. Serdecznie polecam kolor light!

Dobre na wieczór

Szybkie opalanie nóg, idealne na imprezę latem, ale wieczorem. W biały dzień wyglądają dziwnie, widać ten sztuczny pomarańczowy ton. Poza tym jak jestesmy całe blade, a nogi opalone to dziwnie to wygląda, odczułam te zdziwione spojrzenia ludzi w biały dzień. Cóż trzeba znać umiar i delikatną warstwę nałożyć.
Na imprezie wieczorem byly bomba,aż żal zmyć!trzymały sie ponad 18h bez smugi! Wytrzymały do kąpieli. Dla lepszego efektu, lepiej użyć na resztę ciała np pudru/samoopalcza, żeby uniknąć zbyt dużego kontrastu.
Jeśli ma padać to lepiej ich nie nakładać, bo szybko znikają pod wpływem wody.
Konsystencja jak gęsty podkład. Smarujemy go tak jak balsam na nogi. Koniecznie nakładać na
dokładnie wydepilowane nogi po użyciu peelingu.
Ładnie przyciemnia, dzięki czemu nogi wyglądają na szczuplejsze. Fajny, szybki gadżet na sierpniowe tańce :)

Mój HIT!!!

Rajstopy w sprayu Sally Hansen Airbrush Legs to fantastyczny produkt. Zawsze zakładałam rajstopy co było zdecydowanie niekomfortowe w upalne dni. Rajstopy w spray Sally Hansem kupiłam z ciekawości. Rajstopy, w sprayu???!! What??? Ale ok. Spróbuję. I wiecie co??? To jest genialny wynalazek! Nogi wyglądają pięknie. Mają jednolity koloryt. Mam bardzo suchą skórę, a te rajstopy nie wysuszają mojej skóry. Produkt ten nie brudzi ubrań i jest w wielu odcieniach. Kupiłam go w Rossmanie.

Wow!

Zakupiłam je w zeszłym roku na chrzciny chrześniaka. Było ciepło, więc nie chciałam zakładać rajstop a moje nogi wyglądały bardzo blado. Miałam pewne wątpliwości, ale zaryzykowałam. Nie żałuję! To prawda, że nie zostawiają śladów! Nie "topią" się podczas temperatury, nie robią plam. Z pewnością kupię jeszcze jedno opakowanie jeśli będę miała potrzebę.

Super!!!!

Ten kosmetyk jest dla mnie ósmym cudem świata! Żałuje, że odkryłam go tak późno. Posiadam dwa odcienie: light i medium. Pierwszy używam wiosną i wczesnym latem drugi od lipca do września. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu, a efekty są naprawdę rewelacyjne. Wiadomo, że nogi dosyć trudno opalić, a dzięki temu kosmetykowi nie muszę się głowić co zrobić, aby mieć sexowne i ponętne nogi. Od kąd go mam chodzenie z odkrytymi nogami to czysta przyjemność. Polecam wszystkim kobietom. Kosmetyk obowiązkowy na letni sezon.