Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Airbrush Legs Sally Hansen to lekki, płynny fluid do nóg w sprayu, dający efekt przypominający pończochy. Idealny latem, kiedy nie chcemy nosić rajstop, a marzymy o ukryciu niedoskonałości na skórze nóg, takich jak siniaki, otarcia, żyłki, drobne blizny czy ślady po depilacji.

Pokryte Airbrush Legs nogi są bez skazy, gładkie i seksowne, nie tracąc przy tym uczucia lekkości i swobody nawet w upalne dni. Wyglądają zdrowo, są jedwabne w dotyku (fluid zawiera puder oraz cząsteczki jedwabiu) i optycznie wyszczuplone dzięki wyrównanemu kolorytowi. Spray nie brudzi ubrań i nie spływa wraz z deszczem

Formuła sprayu Airbrush Legs Sally Hansen została wzbogacony witaminą K, która łagodzi występowanie żylaków, siniaków i blizn. Airbrush Legs jest dostępny w czterech odcieniach: jasnym, naturalnym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym.

w sprayu

Super

To zdecydowanie najlepsze rajstopy w spray'u. Super pokrywają ciało i nadają się nie tylko do nóg :) Diabeł tkwi w szczegółach, więc oczywiście najważniejsza jest aplikacja produktu co podkreślam na każdym kroku. Jeśli ktoś narzeka na smugi to dlatego, że sam sobie je zrobił! Pamiętajcie tutaj liczy się cierpliwość i na pewno tego produktu nie nakłada się w 3 minuty, Ja psikam sobie na dłoń i rozsmarowuję, bo bezpośrednie rozpylanie na ciało sprawia, że kosmetyk szybciej znika i przy okazji można zabarwić wszystko dookoła :) Psikając na dłoń mogę użyć produktu w pokoju, a niekoniecznie pod prysznicem. Także OSTRZEŻENIE dla nowych użytkowniczek- lepiej zrób to w łazience :) Produkt można kupić zarówno drogo- 54,99 jak i znaleźć taniej- 29,99. Szukajcie w mniej znanych drogeriach lub w Internecie. Czasem są na nie promocje, więc polujcie. Na pewno się przyda. Spray ma przedłużoną ważność, nic nie wysycha i nie zajmuje dużo miejsca. Warto mieć go w swojej szufladzie na kosmetyki i stosować na większe wyjścia. Ja mam problem z wrastającymi włoskami po goleniu, więc mam dużo blizn na nogach. Takiego typu produkty ratują mnie przed wstydem za stan moich nóg. UWAGA nie zakładajcie od razu ubrań, bo plami je.

Dla mnie nie

Niestety to był duże rozczarowanie. za taką cenę nie spodziewałam się cudów, ale chociaż efektu, który sprawi, że będę czuła się dobrze i wyglądała dobrze. Produkt nie pokrył siniaków, które rzekomo miał maskować, był lekko pomarańczowy po zastygnieciu a nie o to przecież chodziło... Zabrudzenia zostały na sukience pomimo, że nie użyłam do zbyt dużo. Okazał się klapą. Prościej i lepiej zastosować jakiś samoopalacz niż zdecydować się na ten zakup.

Najlepsze rajstopy lasy minute

Najlepsze rajstopy w sprayu jakie miałam. Zdecydowanie jest to mega hit! Aplikacja jest dziecinnie prosta, piękna opalenizna już po 1 użyciu. Używam tego preparatu od kilku lat i za każdym razem jestem tak samo zadowolona. Najlepsze na wielkie wyjscia wesela, imprezy itd. Preparat nakładam tylko na nogi bo te nigdy mi się nie opalaja i jest to idealna alternatywa dla samoopalaczy. Nie śmierdzi, nie budzi ubrań. Ale ważne aby przed nałożeniem wykonać porządny peeling miejsc na które chcemy preparat nałożyć, ale peeling nie powinien zostawiać tłustej warstwy bo wtedy mogą zostać smugi. Po peelingu porządnie płuczemy nogi i niczym już nie smarujemy. Wtedy efekt jest rewelacyjny!

Warto spróbować

Całkiem ciekawy kosmetyk, znałam od wielu lat ze słyszenia i recenzji ale dopiero teraz zdecydowałam się z niego skorzystać.
Moje nogi są bardzo blade, tak blade że prześwitują przez nie żyłki a przez to sprawiają wrażenie sinych i z tym problemem świetnie sobie poradził ten produkt. Wybrałam najjaśniejszy kolor i moje nogi naprały zdrowej opalenizny. Ale nie kryje wszystkich niedoskonałości, na pewno nie radzi sobie z bliznami po operacji kolana, podrażnienia po goleniu są nadal widoczne.
Jest dość prosty w aplikacji, przy pierwszym razie nie narobiłam sobie żadnych smug, ładnie się rozprowadził, przy dokładaniu produktu też wszystko ze sobą współgrało. Nie czuć go na nogach, nie klei się. Jest bardzo trwały i utrzymuje się cały dzień i całą noc, nie ściera się z nóg w jakieś nieestetyczne plamy, nie brudzi ubrań. Trzeba się trochę postarać przy zmywaniu, ale jak coś jest trwałe to nie powinno schodzić przy pierwszym zetknięciu z wodą, więc jak dla mnie na plus.
Cena nie jest niska, ale wygląda na wydajny więc może przymknąć oko.
Na co dzień jak dla mnie zbędny kosmetyk, ale na wyjścia w lato całkiem fajne rozwiązanie.

Hittt

Rajstopy w sprayu to zdecydowanie mój hit :) używam od kilku lat i jestem naprawdę zadowolona. Pomimo tego że brudzi ubrania i czasem czuje dyskomfort nie zamieniłabym go na żaden inny produkt.

Dla mnie must have!

Szykujcie się na wesele, chrzciny, urodziny? Zakładasz sukienkę ? Może nie opalilas się wystarczająco albo chcesz zakryć popękane naczynka lub przebarwienia? Dla mnie ten produkt to totalny musthave! Nogi pięknie muśnięte słońcem!
- dobrze rozprowadzony nie pozostawia smug
- bez zacieków ! (Nawet jeśli złapie Was deszcz - przetestowane!)
- wszystkie popękane naczynka, przebarwienia - pięknie ukryte a skóra nog ujednolicona
- nogi wyglądają jak upudrowane ale przy tym nie brudzimy ubrań! (Nawet jeśli to się przytrafi to produkt bardzo łatwo schodzi podczas zwykłego prania)
- zmywamy go pod prysznicem zwykłym żelem lub mydłem!
Ja nakładam spray na nawilżone nogi, kiedy mój balsam już porządnie się wchłonie. Pryskam na dłonie, chwilkę rozcieram i dopiero aplikuje na nogi. Dziecinne proste! Efekt jest fantastyczny!

...

Samo rozwiazanie jest szalenie ciekawe i efekt jest rzeczywiscie dobry - aplikacja jest dosc prosta i nie ma problemów z równomiernym rozprowadzeniem na nogach. Nogi z "rajstopami" maja faktycznie ładny kolor (który, co wazne, jest trwały) i spełniają swoją rolę. Nieco gorzej jest z samym zmywaniem, które jest wyjątkowo upierdliwe i cieżkie.

Pięknie opalone nogi w kilka minut

Jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych kosmetyków - zwłaszcza po zimie, gdy nogi świecą bielą na kilometr. Nie lubię tradycyjnych rajstop, więc te w spray stały się dla mnie błogosławieństwem. Szczególnie, że nie lubię się opalać. Rajstopy naprawdę bardzo łatwo aplikuje się na nogach i da się je rozprowadzić równomiernie- trzeba jedynie uważać, by nie porobić sobie zacieków. Rajstopy nadają skórze ładny kolor, dobrze się trzymają i wieczorem można łatwo je zmyć żelem pod prysznic lub mokrymi chusteczkami. Kilka razy używałam ich także do "opalenia" rąk i pleców przed wyjściem i tutaj także się sprawdziły. :)

Sally Hansen, Airbrush Legs

Uważam że ta cena jest zdecydowanie nie warta tego produktu. Atomizer okey bez problemu rozprowadza się na całej powierzchni tylko trudno o jednolite rozprowadzenie. Ponad to ciężko się zmywa a momentami lepi się na powierzchni aplikacji. Ponad to nie zakrywa niedoskonałości np. siniaków, krwiaków czy żyłek. Produkt może i okey to zastosowania na lato jednak po tej cenie spodziewałam się czegoś znacznie lepszego.

Bezsensowny

Za tą cenę zdecydowanie bardziej polecam pianki samoopalające, bo efekt w sumie jest podobny, a komfort niesamowicie większy, bo nie brudzą i nic się nie klei. Po pierwsze rajstopy brudzą. Szczególnie w lato, kiedy skóra się poci one zaczynają spływać. Jak się założy nogę na nogę, to robi się w tym miejscu plama. Tak samo podczas imprez, kiedy wiadomo - tańczymy. Ciężko je równo rozsmarować ... jeśli użyje się balsamu to znowu bardziej spływają. Bez sensu wychodząc martwić się, czy się ma plamy na nogach i o ubrania. Na dodatek strasznie klei się po nich skóra. Niestety nie zakrywają nic, żadnych pajączków albo siniaków.

Najlepszy produkt tego typu. Wybawienie dla bardzo jasnej karnacji.
Opakowanie typu "spray", ale ja najpierw zawsze nakładam na dłonie i dopiero rozsmarowuję. Pojemność to 75 ml, ale niech to was nie zwiedzie, ponieważ używam go od ok. 3 lat i głównie latem, średnio co kilka dni i jeszcze jest sporo produktu. Na całe lato spokojnie wystarczy, a nawet zostanie.
Kolor zdrowej, złocistej opalenizny, żaden pomarańcz czy co innego.
Bardzo łatwo się nakłada, ale tylko bezpośrednio po nałożeniu balsamu, bo inaczej może porobić lekkie smugi.
Trzyma się wystarczająco długo, ale czasami potrafi się zetrzeć jak zbytnio się spocę.

Zakupiłam go w internecie za cenę o połowę mniejsza niż w drogerii!

Warte swoich pieniędzy

Zdecydowałam się użyć rajstop w sprayu na jedno z letnich wesel. W upał zwykłych rajstop nie założę, a moje nogi nie były na tyle ładnie opalone żeby je pokazywać. Z pomocą przyszły rajstopy w sprayu. Ujednolicają kolor skóry i nie robią takiej "szpachli" na nogach :D W sensie że nadal widać naturalną fakturę skóry. Spray jest bardzo wydajny, użyłam już kilkanaście razy, a produktu jeszcze jest sporo. Nie polecam psikać prosto na nogi, bo robią się plamy, tylko najpierw na dłoń i od razu trzeba wcierać. Wszystko pięknie wysycha i nie robi plam na ubraniu. W lekkim deszczu też daje radę, nie ścieka. Chyba tylko ciepła woda z mydłem jest w stanie zmyć ten produkt.