Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 19:07   #1981
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
znowu czuje się confused w temacie przesyłki... biorąc ZZ i NTBT - to ta niższa przesyłka?
Ja wzięłam tańszą, bo opakowanie NTB jest mniejsze niż opakowanie podkładu nie mówiąc o ZZ
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:29   #1982
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pranie i Cathy bardzo proszę o podzielenie się spostrzeżeniami na temat tego MATTIFYING MOISTURIZER & COMPLEXION CORRECTOR jak doleci bo czaję się na kolor Apricot
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:36   #1983
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Pranie i Cathy bardzo proszę o podzielenie się spostrzeżeniami na temat tego MATTIFYING MOISTURIZER & COMPLEXION CORRECTOR jak doleci bo czaję się na kolor Apricot
oczywiście
choć ja wzięłam zielony i zastanawiam się, czy to był dobry wybór na szczęscie cena nieszczególnie szalona, więc jakby co, to.. poleży w szufladzie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:55   #1984
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
oczywiście
choć ja wzięłam zielony i zastanawiam się, czy to był dobry wybór na szczęscie cena nieszczególnie szalona, więc jakby co, to.. poleży w szufladzie
oj tak tak ja też się nań czaję. Myślę nad yellow, dobrze pamiętam Pranie, Ty go zamawiałaś?
Tylko czy on mi jest potrzebny......to pytanie już dawnno powinnam przestać sobie zadawać
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 09:30   #1985
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kto chce mydło afrykańskie, kto? Niewielki ubytek z 1/4, mi nie służy niestety
Jakby co PW.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:55   #1986
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Maja chyba jakis madness bo myslalam ze moj nawilzacz juz lezy na poczcie, a oni dopiero wyslali. Strach pomyslec co bedzie, jak promocja globalna sie zacznie...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:28   #1987
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
wpłaciłam właśnie kasę na pay pal i teraz muszę poczekać aż dojdzie
możecie coś powiedzieć o AHA ALPHA HYDROXY ACID EXFOLIATING PADS? W wątku mało było na ten temat. Może ktoś zamwiał jeszcze? Warto? Pranie, Ty chyba miałaś. Sprawdzają się nadal?
Czy cos jeszcze z pielęgnacji jest wartego uwagi? Mam ZIT ZAP, NTBT, krem night&bright.
AHA padsy fajne są i wygodne. Ogólnie działają jak kwasy AHA choć lepiej sprawuje się u mnie AHA z SN
Dodatkowo bardzo lubię peeling przeciwtrądzikowy i B&E.

Cathy- to kiedy zamawiasz?
A i jakby Ci zielony nie podpasował to ja chętna bo czaję się na niego
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 15:56   #1988
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
AHA padsy fajne są i wygodne. Ogólnie działają jak kwasy AHA choć lepiej sprawuje się u mnie AHA z SN
Dodatkowo bardzo lubię peeling przeciwtrądzikowy i B&E.

Cathy- to kiedy zamawiasz?
A i jakby Ci zielony nie podpasował to ja chętna bo czaję się na niego
ha ha ha... bardzo śmieszne
na razie czekam na paczkę z EGM, ale coś mi się wydaje, że trochę jeszcze sobie poczekam...Zastanawiam się nad większym zamówieniem z rzeczami do włosów, bo mi Pastereczka tak je zachwalała ostatnio, że chodzą za mną i chodzą...Ale w ciemno trochę się boję wywalać kasę, bo moje włosy dość kapryśne są
a teraz Ty jeszcze z tymi padsami
jak mi zielony nie podpasuje, to już w takim razie ma nową właścicielkę (a nawet jak podpasuje, to i tak się podzielić mogę )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:59   #1989
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny, a oni gdzieś umieścili na stronie, że pozmieniali nazwy niektórych podkładów. Nie wiem po co oni to robią?
W zwięzku ze wspólnymi dostaje kartki, że nazwy zmienione. Może warto by liste zrobić?
Z tego co miałam
Angie zamienili na Angelia
Leanne na Ida
Susan też jakoś, ale tej kartki już nie mam .

EDIT: Na stronie są stare nazwy, ja już naprawdę nie wiem po co oni się tak bawią .

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-09-02 o 17:01
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:18   #1990
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

CO???!!! Pozmieniali nazwy No to na pewno teraz nad tym wszystkim zapanują
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:50   #1991
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Co za bezsens. Ciekawe po co w takim razie testuję podkłady, skoro potem zmienią nazwę i nie będę wiedziała który mi pasował
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 19:39   #1992
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Co do padsow, to oni gdzies pisali, ze nowe padsy maja zwiekszone stezenie AHA, wiec uwazac, chyba zadna z nas jeszcze nowych nie testowala. Ja te stare tez bardzo lubie, ale nowe to moga byc killery.
Zla jestem, wprowadzili tyle nowosci, a mojej wyczekiwanej pielegnacji ani widu ani slychu. Widzialyscie podklad w piance? ciekawe jaki ma sklad
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:41   #1993
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

szkoda że nie ma jakiś padsów z BHA, moje naczynka nie zniosą AHA a tak bym je chciała wypróbować
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:50   #1994
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ha ha ha... bardzo śmieszne
na razie czekam na paczkę z EGM, ale coś mi się wydaje, że trochę jeszcze sobie poczekam...Zastanawiam się nad większym zamówieniem z rzeczami do włosów, bo mi Pastereczka tak je zachwalała ostatnio, że chodzą za mną i chodzą...Ale w ciemno trochę się boję wywalać kasę, bo moje włosy dość kapryśne są
a teraz Ty jeszcze z tymi padsami
jak mi zielony nie podpasuje, to już w takim razie ma nową właścicielkę (a nawet jak podpasuje, to i tak się podzielić mogę )
Dziękuję ślicznie z góry, a co
Rabat sprzyja zakupom, jakby nie patrzeć...
Nowości są zaś dla mnie zabójstwem- jak zaczęłam wrzucać wszystkie wymarzone rzeczy do koszyka to wyszło mi ponad 80$ Dlatego narazie się wstrzymałam

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Co do padsow, to oni gdzies pisali, ze nowe padsy maja zwiekszone stezenie AHA, wiec uwazac, chyba zadna z nas jeszcze nowych nie testowala. Ja te stare tez bardzo lubie, ale nowe to moga byc killery.
Zla jestem, wprowadzili tyle nowosci, a mojej wyczekiwanej pielegnacji ani widu ani slychu. Widzialyscie podklad w piance? ciekawe jaki ma sklad
O wow! Dobrze, że o tym napisałaś bo i padsy mi się zaczynają kończyć i chciałam nabyć nowe. Jakbym sobie tak codziennie robiła większym stężeniem to nie wiem czy by to moja buźka przeżyła...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
szkoda że nie ma jakiś padsów z BHA, moje naczynka nie zniosą AHA a tak bym je chciała wypróbować
Ja mam popękane naczynka w kilku miejscach, niestety są one widoczne nawet pod podkładem mocno kryjącym. Używam padsy już kilka miesięcy i te "stare" nic złego mi nie zrobiły, nawet ten tonik z SN. Fakt, że nakładam je na nos, policzki przy nosie, czoło oraz brodę, a tam mi nie pękają... Pewnie to kwestia indywidualna
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-09-02 o 20:55
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:07   #1995
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja mam popękane naczynka w kilku miejscach, niestety są one widoczne nawet pod podkładem mocno kryjącym. Używam padsy już kilka miesięcy i te "stare" nic złego mi nie zrobiły, nawet ten tonik z SN. Fakt, że nakładam je na nos, policzki przy nosie, czoło oraz brodę, a tam mi nie pękają... Pewnie to kwestia indywidualna
no jeśli naklądasz na te miejsca, gdzie nie ma problemów z naczynakmi, to OK. Niestety mnie by się przydały na nos głównie (zaskórniki) a przy nosie własnie mam popękane naczynka, a kwasy AHA dla naczynek to killer niesamowity
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 23:07   #1996
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Chcę zamówić koleżance darmowy zestawik CM, kiedyś podrzuciłam jej Roselyn i była całkiem calkiem, ale zanim zamówimy jej biga chciałabym, żeby upewniła się, czy to faktycznie to, czy nie może być lepiej Trafiłyście na Roselyn w którymś zestawie? Czy Light będzie oscylował w jej okolicach?

Ja na razie odpusciłam sobie SF Golden- może i fotoszopuje ogólny luk z daleka, a widoczne pory jeszcze bym przeżyła, ale on mi pokazał, że niektóre fragmenty skóry mam wyżej niż inne, normalnie uskoki tektoniczne, teorii geologii można by się było uczyć na mnie



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 07:27   #1997
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Chcę zamówić koleżance darmowy zestawik CM, kiedyś podrzuciłam jej Roselyn i była całkiem calkiem, ale zanim zamówimy jej biga chciałabym, żeby upewniła się, czy to faktycznie to, czy nie może być lepiej Trafiłyście na Roselyn w którymś zestawie? Czy Light będzie oscylował w jej okolicach?

Ja na razie odpusciłam sobie SF Golden- może i fotoszopuje ogólny luk z daleka, a widoczne pory jeszcze bym przeżyła, ale on mi pokazał, że niektóre fragmenty skóry mam wyżej niż inne, normalnie uskoki tektoniczne, teorii geologii można by się było uczyć na mnie



.
Ja mam zarówno kit samplowy Light, jak i Medium Light (oba CM), tyle, że nie wiem, czy ich skład jest stały, czy też wrzucają co im się podoba
Do tego niektóre odcienie z Medium Light są jaśniejsze niż te z Light (chociaż na ich stronie są opisane jako Medium Light, więc chyba sami nie porównują tych odcieni, tylko bazują na klasyfikacji, która ktoś tam kiedyś od nich zrobił). A i jeszcze jedno - część odcieni nie widnieje w zestawieniach rodzin kolorystycznych, tylko trzeba ich szukać przez wyszukiwarkę (a wyszukiwarka ma ten plus, że jeśli wpiszemy nazwę odcienia w formule Cover Me, to często wyskoczy także nazwa tego odcienia w formule YG).

Roselyn nie było w żadnym kicie, ale podaję składy (w nawiasach rodzina kolorystyczna):

Light - Cover me
- Vela (Y)
- Shannon (Y)
- Sophia (O)
- Claudine (O)
- Vee (W)
- Lora (W)
- Paige (BN)
- Angelia (BN)
- Lezley (BN)
- Ann (C)
- Ronnie (C)

Medium Light - Cover me
- Anastasia (Y)
- Reico (Y)
- Francine (Y)
- Medina (O)
- Kay (W)
- Sue Jin (W)
- Chante (W)
- Theoda (BN)
- Constance (BN)
- Daphne (BN)
- Winter (C)
- Cassandra (C)
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 08:26   #1998
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Moja paczuszka z próbkami chyba zaginęła na poczcie 25 sierpnia dostałam maila o tym, że wysłali, i nie ma do dziś. A że brałam sporo próbek, nie tylko podkładów, no to trochę pieniędzy wcięło Poczekam jeszcze trochę, ale coś mi się wydaje, że jakaś pani na poczcie smaruje się moimi proszkami.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:27   #1999
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
No i gdyby ktoś był zainteresowany co jest w składzie zestawu próbek Medium CM:
Yellow: Kay Lee, De Anna, Yuan Yuan
Cool: Jan, June
Beige Neutral: Whitley, Moliehic, Randall
Warm: Roselyn, Namina, Clarie
Olive: Sheila, Sheena
Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Chcę zamówić koleżance darmowy zestawik CM, kiedyś podrzuciłam jej Roselyn i była całkiem calkiem, ale zanim zamówimy jej biga chciałabym, żeby upewniła się, czy to faktycznie to, czy nie może być lepiej Trafiłyście na Roselyn w którymś zestawie?
.
Był jak widzisz w Medium ale kolory EGM są wg mnie bardzo dziwne i nieprzewidywalne.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 16:35   #2000
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość

Medium Light - Cover me
- Anastasia (Y)
...
No oni chyba faktycznie mają coś z oczami jak ten kolor jest wg nich Medium Light :P

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Był jak widzisz w Medium ale kolory EGM są wg mnie bardzo dziwne i nieprzewidywalne.
To biorę

dzięx


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:38   #2001
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Moja paczuszka z próbkami chyba zaginęła na poczcie 25 sierpnia dostałam maila o tym, że wysłali, i nie ma do dziś. A że brałam sporo próbek, nie tylko podkładów, no to trochę pieniędzy wcięło Poczekam jeszcze trochę, ale coś mi się wydaje, że jakaś pani na poczcie smaruje się moimi proszkami.
Nais, nie panikuj
od 25 sierpnia minęło kilka dni, więc jeszcze jest mnóstwo czasu, by paczka dotarła.
Przyzwyczaj się do tego, ze i 3 tygodnie na paczkę możesz czekać ... Choć na ogół dochodzą szybciej na szczęscie

Anastasia
w Medium Light?

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-03 o 16:40
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:33   #2002
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nais, nie panikuj
od 25 sierpnia minęło kilka dni, więc jeszcze jest mnóstwo czasu, by paczka dotarła.
Przyzwyczaj się do tego, ze i 3 tygodnie na paczkę możesz czekać ... Choć na ogół dochodzą szybciej na szczęscie
Mówisz? No to trochę mnie uspokoiłaś
Jestem może przewrażliwiona, ale wiem, że paczki z minerałkami od czasu do czasu tajemniczo się rozpływają. No mam nadzieję, że w końcu znajdę ja w mojej skrzynce
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:21   #2003
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Chcę zamówić koleżance darmowy zestawik CM, kiedyś podrzuciłam jej Roselyn i była całkiem calkiem, ale zanim zamówimy jej biga chciałabym, żeby upewniła się, czy to faktycznie to, czy nie może być lepiej Trafiłyście na Roselyn w którymś zestawie? Czy Light będzie oscylował w jej okolicach?
.
A to nie jest tak, że w tych zestawach są próbki z zestawienia "Most Popular Foundation"? - http://www.earthenglowminerals.com/i...emart&Itemid=6

Zamówilam Light, cover me i dostalam dokladnie to, co jest tym zestawieniu na stronie z Light ( ) i w "słupku" Cover me:
http://www.earthenglowminerals.com/i...d=252&Itemid=6

Jeśli tak to działa, to Roselyne jest tutaj, w Medium, w Warm Peach:
http://www.earthenglowminerals.com/i...d=254&Itemid=6

Jest z E na końcu, ale na mojej Sophie było napisane Sophia i chyba coś tam jeszcze się lekko różniło pisownia, ale kategoria i "rodzina kolorystyczna" się zgadzała. Gorzej z tym, że potem na stronach z zestawieniami podkładów większości nie mogłam znaleźć (ani niczego o zbliżonej pisowni ;p).
W ogóle na tej stronie się połapać...

I mam jeszcze pytanie o tę bazę pod cienie, która przewija się przez caly wątek, pojawiając się tu i tam. Zrozumiałam z tego, że czarna jest świetna, ale trochę się jej boję. Nigdy dotąd nie miałam bazy pod cienie i może powinnam zacząć od transparentnej albo "Nude" zamiast od razu szaleć z czarną? Czy ktoś może miał te jasne i może się podzielić wrażeniami? Jakie jest Wasze zdanie o nich? Warto sobie sprawić?

Jestem zachwycona cieniami z EGM, choć na razie eksperymentuję tylko na jednym oku (oczywiście wtedy, kiedy nie wychodzę ;P), bo na drugim robię jeszcze testy alergiczne. No, ale jakbym tych cieni nie nakładała, to nie jest to, co można zobaczyć na Was I nagle zaczęłam odczuwać brak bazy pod cienie
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:37   #2004
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

pisalam bardzo niedawno porownanie baz w tym watku, i Hexxana pisala o czarnej... dodam jeszcze ze czarna nie jest czarna na ppowiece tylko szarawa
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:37   #2005
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Co do czarnej bazy to mam ją od niedawna (to dla mnie również pierwsza baza) i napiszę że jej czerni nie ma się co obawiać, ale... ja niestety sobie z nią nie radzę.
Cienie nakładane na bazę szybko rolują mi się w załamaniu powieki, jak nałożę na bazę mixing medium (domowe z przepisu Cathy) również. Więc nie wiem w czym jest problem.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:50   #2006
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Co do czarnej bazy to mam ją od niedawna (to dla mnie również pierwsza baza) i napiszę że jej czerni nie ma się co obawiać, ale... ja niestety sobie z nią nie radzę.
Cienie nakładane na bazę szybko rolują mi się w załamaniu powieki, jak nałożę na bazę mixing medium (domowe z przepisu Cathy) również. Więc nie wiem w czym jest problem.
to oznacza tylko tyle, ze nie znalazłaś bazy dla siebie jeszcze Nie ma jednej uniwersalnej bazy, która spisuje się świetnie na każdej powiece.. Na szczęscie jest w czym wybierać..

Ja z bazami EGM się narazie nie polubiłam - ani transparentna ani czarna u mnie nie zdają egzaminu. Transparentna kompletnie nie wytrzymuje i się roluje w połowie dnia, czarna - rozprowadzenie na niej dobrze połączonych i zblendowanych kolorów przekracza moje zdolności

Plurabelle - czarną rzucisz w kąt, tak mi się wydaje. W Twoim przypadku zaczełabym od mniejszych szaleństw jednak, czyli coś bezpieczniejszego na co dzień... Metodą małych kroczków dojdziesz i do czarnej niedługo :P

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-03 o 19:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:51   #2007
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pastereczko, to zaraz lecę szukać jeszcze raz, bo wcześniej znalazlam tylko, że dużej sie trzyma na Nude niż na czarnej - stąd pomysł na "podejście" do Nude No i o czarnej dużo było, ale nie wiem, czy sobie z nią poradze.

T3kla - powiadasz, że ta baza to nie taka prosta sprawa? <To dobrze, może się zniechęcę i nie kupię ;P

Quesadila co do podkladów w formule Cover me - to chyba są te z Most popular Foundations, bo w "medium" w formule Cover Me sa dokładnie te kolory, które wypisała Biedronqua Więc ta Roselyn może być w próbkach z grupy Medium
Właśnie porównałam z ciekawości listę Biedronqi, bo gdybym brała, bazę, to zamowię też próbki.
Poprzenim razem w szoku bylam, że dostałam aż 11 - spodziewałam się mniejszej ilości.

Cathy możesz zdradzić, jaka baza Tobie się sprawdza? (Jeśli nie EGM, to przepraszam za prowokowanie do off-topicka, po prostu jesteś dla mnie makijażowym autorytetem). Też się właśnie obawiam, że czarna u mnie tak skończy.

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-09-03 o 20:01 Powód: pomyliłam nicki - przepraszam...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:59   #2008
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Pastereczko, to zaraz lecę szukać jeszcze raz, bo wcześniej znalazlam tylko, że dużej sie trzyma na Nude niż na czarnej - stąd pomysł na "podejście" do Nude No i o czarnej dużo było, ale nie wiem, czy sobie z nią poradze.

T3kla - powiadasz, że ta baza to nie taka prosta sprawa? <To dobrze, może się zniechęcę i nie kupię ;P

A co do podkladów w formule Cover me - to chyba są te z Most popular Foundations, bo w "medium" w formule Cover Me sa dokładnie te kolory, które wypisała Biedronqua Więc ta Roselyn może być w próbkach z grupy Medium
Właśnie porównałam z ciekawości listę Biedronqi, bo gdybym brała, bazę, to zamowię też próbki.
Poprzenim razem w szoku bylam, że dostałam aż 11 - spodziewałam się mniejszej ilości.

Cathy możesz zdradzić, jaka baza Tobie się sprawdza?

Cathy uzywa lumene

co do nude to uwazam ze jest genialna ( i starczy na 5lat chyba) cienie sie nie osypuja, nie roluja, dobrze mieszaja i wytrzymuja upaly oraz czas- ja baaardzo polecam
w watku o bazach itd dziewczyny doradzaja jeszcze baze joko (okolo10zl) ale jej nie znam
z drogich benefit i urban D.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:00   #2009
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Cathy możesz zdradzić, jaka baza Tobie się sprawdza?
po dziesiątkach testów różnych baz - zawsze wracam do Lumene
dlaczego ja dzisiaj w kazdym wątku jakiegos offtopa robię tylko czekam, aż mnie któras z moderatorek przywoła do porządku ...
Od Joko się trzymam już z daleka - pokazywałam na blogu co mi z cieniem zrobiła ;(

Zeby napisać coś w temacie wątkowym - dzisiaj dostałam od EGM.... potwierdzenie wysyłki
Ja myślałam, ze paczka już gdzieś koło mnie się kręci, a ona dopiero wystartowała.. Ręce mi lekko opadły...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-03 o 20:01
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:51   #2010
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cathy - a Lumene jest jeszcze w Polsce? (Mam wrażeie,że jakiś czas temu firma się z Polski wycofała)
Pastereczko - dziękuję za informacje - ostatnie i poprzednie (wgryzłam się bardziej w wątek)
Co do Joko - czytałam pozytywne opinie i recenzje, a potem zobaczyłam wpis na blogu Cathy i jakoś się zniechęcilam.
Ale teraz znowu mam ochotę sprawić sobie tę Nude... Do droższych nie mam co startować zaczynając zabawę z bazami.

Przy okazji dziękuję Quesadili za opisy cieni, dzięki którym zdecydowałam się na Allure i Late Autumn, a one są cudne!

Postaram się wrzucić fotki, może komuś się przydadzą?

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-09-03 o 22:05
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.