Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-21, 20:19   #1711
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez wentka Pokaż wiadomość
Też nie chce mi się w to wierzyć, mój facet zresztą też powtarza,że to bajki. Ale kiedy w stresie szukam różnych wypowiedzi na ten temat na forach czy ktoś kiedyś był tym ułamkiem procenta ( bo teoretycznie żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności), wyskakują takie kwiatki. Smutne to jest. No i zasiewa to wkurzające ziarnko niepewności że "a może ja też jestem takim wyjątkiem". Tak czy siak jutro idę się zbadać i chyba przekonam się do tabletek. W końcu.

Na koniec dodam fajny bonus od mojej przyjaciółki " może jesteś w ciąży, może nie, a nawet jeśli, to przecież lubisz dzieci,nie?" ekhm...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wiesz czemu? Bo antykoncepcja jest dla ludzi, a nie robotów A ludzie popełniają błędy i są one wliczone jakby w tę "skuteczność". I dlatego się tak mówi, że żadna antykoncepcja nie jest pewna w 100%
Ale nie wyobrażam sobie, jak miałabym zajść w ciążę, np. biorąc skrupulatnie tabletki. Czy mój organizm by wytworzył jakieś super-jajo, które oparłoby się hormonom i mimo wszystko się uwolniło gotowe do zapłodnienia? I jednocześnie mój chłopak by wytworzył super-plemniki, które by się przez te niekorzystne (przez tabletki) warunki przedostały do super-jaja? Nie wydaje mi się. Brzmi trochę jak mało edukacyjna bajka.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 12:23   #1712
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czesc Kobietki

Wracam do Was na forum, mam nadzieje, ze wkoncu bedzie upragniona fasolka 8-16 dni plodne, owu w sobote. Stosunek 9,12,13stego. Wszystko konczone w srodku. Od wtorku bol jajnikow utrzymujacy sie do dzis, mniej wiecej odczuwalne tak jak @, z przerwami. Piersi takie „ciezsze”. Brzuch tez taki inny. Na test za szybko. Ale mysle... ze moze wkoncu sie udalo ❤️ A Wy? Kiedy najlepiej zrobic test ?

Nie wytrzymalam i jeden zrobilam. Pod swiatlo byl jakis zarys. A po godzinie wyszla wyrazniejsza kreseczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 925D25B7-317B-433C-8636-BABFB500FFAC.jpg (79,8 KB, 56 załadowań)
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 12:26   #1713
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zapomnialam dopisac ze jeszcze bole krzyza oraz bezowa badz biala wydzielina w wiekszej ilosci niz zazwyczaj
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 12:37   #1714
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Czesc Kobietki

Wracam do Was na forum, mam nadzieje, ze wkoncu bedzie upragniona fasolka 8-16 dni plodne, owu w sobote. Stosunek 9,12,13stego. Wszystko konczone w srodku. Od wtorku bol jajnikow utrzymujacy sie do dzis, mniej wiecej odczuwalne tak jak @, z przerwami. Piersi takie „ciezsze”. Brzuch tez taki inny. Na test za szybko. Ale mysle... ze moze wkoncu sie udalo ️ A Wy? Kiedy najlepiej zrobic test ?

Nie wytrzymalam i jeden zrobilam. Pod swiatlo byl jakis zarys. A po godzinie wyszla wyrazniejsza kreseczka
Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. Test 5 minut po zrobieniu należy wyrzucić. Pozytywny wynik po godzinie jest najpewniej fałszywy.

Powodzenia .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Pierwszym objawem ciąży jest brak okresu. Te, które opisujesz, są niejednoznaczne i mogą zwiastować nadchodzącą miesiączkę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 12:49   #1715
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Miesiaczka powinna byc 26stego. To juz tyle wczesniej objawy?
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 13:00   #1716
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Miesiaczka powinna byc 26stego. To juz tyle wczesniej objawy?
Tak, dlaczego nie?

W takim razie zrób test 26.05. - sikany lub z krwi. Ten z krwi da Ci 100% pewność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 13:05   #1717
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Miesiaczka powinna byc 26stego. To juz tyle wczesniej objawy?
U mnie największe nasilenie objawów przedmiesiączkowych jest właśnie kilka dni przed okresem. Wynikają one z podwyższonego stężenia progesteronu, który ma szczyt właśnie wtedy. Mało charakterystyczne objawy wczesnej ciąży też są głównie wynikiem podwyższonego stężenia progesteronu, więc nic dziwnego, że są zbieżne z tymi przedokresowymi. Po nich nie da się potwierdzić lub wykluczyć ciąży.
Powtórz test za kilka dni, najlepiej z krwi. Da ci pewny wynik na tak albo na nie. Nie nakręcaj siętym jednym nieprawidłowo odczytanym wynikiem z moczu. Trzymam kciuki
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 18:37   #1718
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No tak tylko, ze ja takie bole mam od 14-15sty, tj 2 tyg przed miesiaczka, i podbrzusze takie inne spuchniete. Tak sie czuje jakby ktos mi kamienie tam nawrzucal.
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 18:50   #1719
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
No tak tylko, ze ja takie bole mam od 14-15sty, tj 2 tyg przed miesiaczka, i podbrzusze takie inne spuchniete. Tak sie czuje jakby ktos mi kamienie tam nawrzucal.
Na razie (wiem, że to trudne, bo sama przez to przechodziłam), musisz uzbroić się w cierpliwość. Psychika lubi płatać figle i możesz odczuwać skurcze, bolesność w okolicy brzucha, obrzmiałe piersi....
10 dni po stosunku możesz wykonać pierwsze badanie beta hcg z krwi, oczywiście wynik w tak krótkim czasie o niczym nie przesądza, ale może Cię jakoś wyciszy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 18:59   #1720
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Juz chcialabym wiedziec, bo takich objawow nie mialam w zadnej z dwoch moich ciaz.

A na dodatek wieczne pragnienie na picie i uczucie „kaca” to akurat znam🤗
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 08:02   #1721
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Juz chcialabym wiedziec, bo takich objawow nie mialam w zadnej z dwoch moich ciaz.

A na dodatek wieczne pragnienie na picie i uczucie „kaca” to akurat znam🤗
Życzę Ci żeby okazało się że rzeczywiście jesteś w ciąży, ale póki co powinnaś podchodzić do objawów z dużą rezerwą. Na tą chwilę mogą być zarówno objawami ciąży jak i okresu.

Tak jak sama piszesz, objawy pojawiły się około dwóch tygodni przed planowaną datą okresu czyli w okolicach owulacji i to z nią są prawdopodobnie związane (np. z niewielką torbielą na jajniku która wchłonie się do końca cyklu). Nie wykluczam tego że bardzo dobrze znasz swój organizm i właśnie dlatego w poprzednich ciążach mogłaś zauważać objawy wcześniej niż inne kobiety, ale naprawdę nie ma możliwości zauważenia ciąży od razu po owulacji.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-23, 11:55   #1722
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzisiaj na papierze sluz zabarwiony ni to roz ni to losos z dwiema niteczkami krwi. Wiec czekam i obserwuje
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 12:19   #1723
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
Dzisiaj na papierze sluz zabarwiony ni to roz ni to losos z dwiema niteczkami krwi. Wiec czekam i obserwuje
Jeśli minęło 10 dni od ostatniego stosunku blisko owulacji, to idź na test sikany. To może być plamienie implantacyjne, ale też początek okresu. Najlepiej zrobić test .
Edit: test z krwi oczywiście!!!
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2018-05-23 o 13:21
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 13:45   #1724
wentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To jeszcze raz ja, tym razem po wczorajszej wizycie u ginekologa. 36 dzień cyklu, dalej brak miesiączki. Wczoraj rano robiony test z moczu, zdecydowanie negatywny. Lekarka nie uspokoiła mnie, powiedziała że "różnie to bywa", wypisała duphaston i kazała obserwować. W usg wyszło endometrium 13 mm, czyli mocno pogrubione, wykryła też "ciałko żółte krwotoczne". Cmokała, chrząkała i w sumie to wszystko było pod tytułem " może to ciąża, a może to nie ciąża". I teraz zastanawiam się czy te moje testy sikane w ogóle są wiarygodne, jeżeli jestem pewna, że owulacja była 3.05, bo kłuł mnie jajnik i pojawiło się krwawienie owulacyjne, wszystkie książkowe objawy były obecne. Potwierdziła, że owulacja na pewno była. Ale olała mnie i nie powiedziała nic takiego, że to mało prawdopodobne, żeby to była ciąża, jeśli wszystkie stosunki były zabezpieczone. Czy jakieś 20 dni po owulacji to za wcześnie, żeby testy były wiarygodne? Nie wiem, ta wizyta w ogóle mnie nie uspokoiła i jutro chyba pójdę na betę, sama nie wiem, bo wszystko co mówiłam postawiła pod znakiem zapytania, a już byłam spokojniesza po Waszych odpowiedziach.
wentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 13:46   #1725
Zmalowanalaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ja też czekam na 26 na @. Narazie od prawie tyg odczuwam ból menstruacyjny.wcześniej miałam wachania nastrojów mój biedny maz musiał to znosic. Czasami piersi zabolą no i żyły grube uwidoczniły na piersiach(pirreszy raz coś takiego mam przed miesiączką) . Ale są ro również objaey na @ także czekam zrobiłam dziś test i negatywny a to 28 dzień czyklu przy 29-31cyklach. Postanowiłam wszystko na spokojnie przyjać czy będę w ciaży czy nie. A nie ukrywam bylibyśmy przeszczęśliwi gdyby już kruszynka zagnieździła się😊
Zmalowanalaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 13:56   #1726
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez wentka Pokaż wiadomość
To jeszcze raz ja, tym razem po wczorajszej wizycie u ginekologa. 36 dzień cyklu, dalej brak miesiączki. Wczoraj rano robiony test z moczu, zdecydowanie negatywny. Lekarka nie uspokoiła mnie, powiedziała że "różnie to bywa", wypisała duphaston i kazała obserwować. W usg wyszło endometrium 13 mm, czyli mocno pogrubione, wykryła też "ciałko żółte krwotoczne". Cmokała, chrząkała i w sumie to wszystko było pod tytułem " może to ciąża, a może to nie ciąża". I teraz zastanawiam się czy te moje testy sikane w ogóle są wiarygodne, jeżeli jestem pewna, że owulacja była 3.05, bo kłuł mnie jajnik i pojawiło się krwawienie owulacyjne, wszystkie książkowe objawy były obecne. Potwierdziła, że owulacja na pewno była. Ale olała mnie i nie powiedziała nic takiego, że to mało prawdopodobne, żeby to była ciąża, jeśli wszystkie stosunki były zabezpieczone. Czy jakieś 20 dni po owulacji to za wcześnie, żeby testy były wiarygodne? Nie wiem, ta wizyta w ogóle mnie nie uspokoiła i jutro chyba pójdę na betę, sama nie wiem, bo wszystko co mówiłam postawiła pod znakiem zapytania, a już byłam spokojniesza po Waszych odpowiedziach.
Skoro stosunki były zabezpieczone, to nie jesteś w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 13:57   #1727
wentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Skoro stosunki były zabezpieczone, to nie jesteś w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. Powiedziałam tak, a ona na to " noooo to różnie może być proszę pani".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 14:11   #1728
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez wentka Pokaż wiadomość
No właśnie. Powiedziałam tak, a ona na to " noooo to różnie może być proszę pani".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmień lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 14:38   #1729
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Zmień lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Popieram. Zamiast "różnie to bywa" powinna dać skierowanie na betę z krwi.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-23, 17:01   #1730
Zmalowanalaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Agnes obie czekamy aby 26 @ nie nadeszła. Trzymam kciuki za Ciebie. Ja czuję jednak że będą starania w następnym miesiacu. Pozdrawiam.
Zmalowanalaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 19:43   #1731
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zmalowanalaleczka, dzieki ja za Ciebie tez trzymam kciuki 💋❤️. Chcialabym zeby wkoncu sie udalo
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 20:39   #1732
lala199856
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Czy jestem w ciąży?

Mam 17 lat i uprawialam seks. Kiedy chłopak doszedł i wyjmował ze mnie penisa z gumki wylało się troche spermy, Gumka nie była pęknięta. Nie jestem pewna czy wleciała do mnie, wiem że była obok. Poszłam do łazienki szybko się umyć. Kilka dni po tym bardzo często chodziłam do toalety ale tylko kiedy leżałam, kiedy chodziłam itp. nie czułam potrzeby korzystania z toalety co pół godziny. 2 tygodnie później zaczął boleć mnie jajnik i w tym miejscu troche się powiekszyło aczkolwiek nie jestem pewna czy to jajnik. Do tej pory co jakis czas czuje kłucie. Do tego dziś mialam 37 i 2 stopnie gorączki. 10 i 13 dni po całym zajściu zrobiłam testy i oba wyszly negatywne. Minęły prawie 3 tygodnie. Za 4 dni powinnam dostać okres, często mi się spóźnia więc to nie bedzie oznaką czy jestem w ciąży czy nie. Jutro idę do lekarza aby sprawdzić czy to nie co innego. Czy może to być coś innego niż ciąża? Czytałam, że może to byc również wyrostek ale wydaje mi się, że to w miejscu jajnika. Pomóżcie proszę, odchodze od zmysłów i nie wiem co ze sobą zrobić.
lala199856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 20:45   #1733
lala199856
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

3 tygodnie temu uprawialam seks z chłopakiem. Kiedy on doszedł i wyciągał penisa, z prezerwatywy wylało się troche spermy. Było trochę na boku ale nie wiem czy w środku mnie. Poszłam szybko się umyć. Jakiś czas po tej sytuacji często chodziłam siku do toalety. 10 i 13 dni później zrobiłam testy, oba wyszly negatywne. Tydzień temu zaczął boleć mnie jajnik i w tym miejscu mam jakby spuchnięte. Bolały mnie również piersi. Przed okresem też bolą ale tym razem jakos bardziej. Mam upławy ale są one wodniste a nie śluzowe jak w przypadku ciąży. Boje się, że to ciąża, ponieważ nie jestem na to gotowa i jestem za młoda. Prosze napiszcie mi czy mogą to być objawy czegoś innego. Okres za 4 dni ale często mi się spóźnia więc tak nie okresle czy to ciąża.
lala199856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 06:26   #1734
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lala199856 Pokaż wiadomość
3 tygodnie temu uprawialam seks z chłopakiem. Kiedy on doszedł i wyciągał penisa, z prezerwatywy wylało się troche spermy. Było trochę na boku ale nie wiem czy w środku mnie. Poszłam szybko się umyć. Jakiś czas po tej sytuacji często chodziłam siku do toalety. 10 i 13 dni później zrobiłam testy, oba wyszly negatywne. Tydzień temu zaczął boleć mnie jajnik i w tym miejscu mam jakby spuchnięte. Bolały mnie również piersi. Przed okresem też bolą ale tym razem jakos bardziej. Mam upławy ale są one wodniste a nie śluzowe jak w przypadku ciąży. Boje się, że to ciąża, ponieważ nie jestem na to gotowa i jestem za młoda. Prosze napiszcie mi czy mogą to być objawy czegoś innego. Okres za 4 dni ale często mi się spóźnia więc tak nie okresle czy to ciąża.
W ciąży nie jesteś, bo stosunek był zabezpieczony. Lekarz w takim czasie nie będzie wstanie na usg zobaczyć ciążę. Może ewentualnie wypisać skierowanie na betę (badanie z krwi sprawdzające czy kobieta jest w ciąży).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 14:45   #1735
lala199856
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Był, ale boję się, że jest opcja, że wylało się z prezerwatywy do środka aczkolwiek nie jest to raczej bardzo możliwe
lala199856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 15:06   #1736
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lala199856 Pokaż wiadomość
Był, ale boję się, że jest opcja, że wylało się z prezerwatywy do środka aczkolwiek nie jest to raczej bardzo możliwe
Tak się nie zachodzi w ciążę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 16:49   #1737
Moniszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Starania o dziecko

Wraz z narzeczonym staramy się o dziecko już od 5 miesięcy. Miesiączkę miałam 3 maja. Z ciekawości zrobiłam betę. Wyszło <100. Czyli nie jestem w ciąży. Czy jest jeszcze jakaś szansa? Czy zrobiłam ją za wcześnie?
Moniszaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 17:09   #1738
lala199856
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tak się nie zachodzi w ciążę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak wiem ale naczytałam sie w internecie ze jest taka mozliwosc i sie przestraszylam, jeszcze doszło do tego 37 stopni, dziekuje za pomoc

Edytowane przez lala199856
Czas edycji: 2018-05-24 o 17:36
lala199856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 18:01   #1739
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Moniszaa Pokaż wiadomość
Wraz z narzeczonym staramy się o dziecko już od 5 miesięcy. Miesiączkę miałam 3 maja. Z ciekawości zrobiłam betę. Wyszło <100. Czyli nie jestem w ciąży. Czy jest jeszcze jakaś szansa? Czy zrobiłam ją za wcześnie?
Zależy ile minęło czasu od ostatniego stosunku, kiedy miałaś owulacje, ile trwają Twoje cykle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 19:57   #1740
Zmalowanalaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No i niestety @ przyszła 2 dni wcześniej. 😭
Zmalowanalaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.