Oleje i olejki do włosów - część III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-11, 15:48   #1021
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość


Może źle go zmyłaś, ale miód się łatwo zmywa samą wodą... Swoją drogą, naprawdę używałaś mydła do włosów? Moim po myciu mydłem nic by nie pomogło
tak, przyzwyczajam włosy własnie do mydła, umyłam 3 razy ale coś mi sie zdaje, że to nie dla mnie.
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 16:46   #1022
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
tak, przyzwyczajam włosy własnie do mydła, umyłam 3 razy ale coś mi sie zdaje, że to nie dla mnie.
Ale czemu przyzwyczajasz je do mydła? Zrobiły Ci coś ? Użyłaś na koniec kwaśnej płukanki?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:35   #1023
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Jaki polecacie olejek do włosów, który jest dostępny nie tylko na ebay, allegro itd, który może przyciemniać włosy?
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 18:48   #1024
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Jaki polecacie olejek do włosów, który jest dostępny nie tylko na ebay, allegro itd, który może przyciemniać włosy?
hmm , może z orzecha włoskiego, rycynowy?
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:18   #1025
rude loki
Raczkowanie
 
Avatar rude loki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Jaki polecacie olejek do włosów, który jest dostępny nie tylko na ebay, allegro itd, który może przyciemniać włosy?
a nie jest tak, że oleje tylko optycznie przyciemniają włosy? gdzieś na wizażu czytałam, że włosy wydają się ciemniejsze, ponieważ łuski są domknięte i nie odstają. przy włosach zniszczonych natomiast odstają i stąd wydają się jaśniejsze.
rude loki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:30   #1026
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez rude loki Pokaż wiadomość
a nie jest tak, że oleje tylko optycznie przyciemniają włosy? gdzieś na wizażu czytałam, że włosy wydają się ciemniejsze, ponieważ łuski są domknięte i nie odstają. przy włosach zniszczonych natomiast odstają i stąd wydają się jaśniejsze.
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:45   #1027
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ale czemu przyzwyczajasz je do mydła? Zrobiły Ci coś ? Użyłaś na koniec kwaśnej płukanki?
haha, no podobno trzeba wlosy przyzwyczaic do mydla, ja przyzwyczajalam wlosy do babydreama, z poiczatku byly paskudne, pozniej bylo znacznie lepiej. Plukanki oczywiscie uzylam.
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 19:50   #1028
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
haha, no podobno trzeba wlosy przyzwyczaic do mydla, ja przyzwyczajalam wlosy do babydreama, z poiczatku byly paskudne, pozniej bylo znacznie lepiej. Plukanki oczywiscie uzylam.
Ale czemu myjesz włosy mydłem? Skórę głowy też?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:11   #1029
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez rude loki Pokaż wiadomość
a nie jest tak, że oleje tylko optycznie przyciemniają włosy? gdzieś na wizażu czytałam, że włosy wydają się ciemniejsze, ponieważ łuski są domknięte i nie odstają. przy włosach zniszczonych natomiast odstają i stąd wydają się jaśniejsze.
Tak w istocie jest. Wiele blondynek używa rycyny i im nie przyciemnia włosów.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:14   #1030
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale czemu myjesz włosy mydłem? Skórę głowy też?
myję włosy mydłem, dlatego, że chce uniknąć tych wielu szkodliwych substancji zawartych w szamponach. Takie mydło którym myje składa się z oliwy, oleju kokosowego, awokado, rycynowego, wody destylowanej, wodorotlenku sodu. Nie pamietam innych skladnikow w tym momencie. No zobacze jak to dalej bedzie narazie są paskudne.
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:15   #1031
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Koniczynko, dawno nie wrzucałaś zdjęcia swoich włosów Bardzo ciekawa jestem, jak wygląda te 80 cm

A w temacie, to od wczorajszego wieczoru mam na długości olej kokosowy+ olej ze słodkich migdałów i już czuję, że włosy się cieszą Jutro kupię oliwę z oliwek albo olej z pestek winogron, bo moje włosy strasznie lubią olejowanie, a szkoda mi jest kokosa czy migdała na krótkie, 2 godzinne olejowanie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 20:17   #1032
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Koniczynko, dawno nie wrzucałaś zdjęcia swoich włosów Bardzo ciekawa jestem, jak wygląda te 80 cm

A w temacie, to od wczorajszego wieczoru mam na długości olej kokosowy+ olej ze słodkich migdałów i już czuję, że włosy się cieszą Jutro kupię oliwę z oliwek albo olej z pestek winogron, bo moje włosy strasznie lubią olejowanie, a szkoda mi jest kokosa czy migdała na krótkie, 2 godzinne olejowanie
też bym chciała zobaczyć
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:56   #1033
Halari
Raczkowanie
 
Avatar Halari
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Przyłączam się do prośby, też chciałabym zobaczyć te 80 cm :-D

Dziewczyny, a jak często nakładacie oleje? Przed każdym myciem? Czytałam, że najlepszy efekt jest przy użyciu 2-3 razy w tygodniu, czyli wychodzi mi olejowanie przy każdym myciu. Nie trzeba dać włosom odpocząć, czy coś w tym stylu?
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.

Zapuszczam!
11.09.2011 - 64 cm
Halari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:58   #1034
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Halari Pokaż wiadomość
Przyłączam się do prośby, też chciałabym zobaczyć te 80 cm :-D

Dziewczyny, a jak często nakładacie oleje? Przed każdym myciem? Czytałam, że najlepszy efekt jest przy użyciu 2-3 razy w tygodniu, czyli wychodzi mi olejowanie przy każdym myciu. Nie trzeba dać włosom odpocząć, czy coś w tym stylu?
Ja właśnie w FAQ dla kręconowłosych czytałam, że najlepiej olejować 1 w tygodniu, ale mi się czasem zdarza częściej i nie ma negatywnych skutków.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:59   #1035
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Halari Pokaż wiadomość
Przyłączam się do prośby, też chciałabym zobaczyć te 80 cm :-D

Dziewczyny, a jak często nakładacie oleje? Przed każdym myciem? Czytałam, że najlepszy efekt jest przy użyciu 2-3 razy w tygodniu, czyli wychodzi mi olejowanie przy każdym myciu. Nie trzeba dać włosom odpocząć, czy coś w tym stylu?
ja olejuję jak mam czas lub jak mi sie chce.
zdarza sie, ze olejuje codziennie, bo codziennie myje wlosy.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:05   #1036
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Halari Pokaż wiadomość
Przyłączam się do prośby, też chciałabym zobaczyć te 80 cm :-D

Dziewczyny, a jak często nakładacie oleje? Przed każdym myciem? Czytałam, że najlepszy efekt jest przy użyciu 2-3 razy w tygodniu, czyli wychodzi mi olejowanie przy każdym myciu. Nie trzeba dać włosom odpocząć, czy coś w tym stylu?
W zasadzie to wszystko zależy jak reagują Twoje włosy na oleje. Ja nakładam oleje co drugie lub trzecie mycie /myję włosy co dwa dni/, jak olejowałam częściej to były obciążone i szybciej się przetłuszczały

myślę, że sa tutaj dziewczyny które olejują przed każdym myciem, nawet codziennie i im to służy
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:19   #1037
Ema_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

co sądzicie o navratna oil firmy himani? Czy jest na parafinie?
Ema_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:24   #1038
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

wyprobowałam juz kilka olejow i od razu przyznaje ze najlepszy jest dla mnie olej z pestek winogron z lidla jak i oliwa z oliwek jednym słowem to co w kuchni zawsze mam zaczełam je smarowc tylko koncowki tzn od ucha moze nie beda tak mi sie przetłuszczały
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:24   #1039
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
myję włosy mydłem, dlatego, że chce uniknąć tych wielu szkodliwych substancji zawartych w szamponach. Takie mydło którym myje składa się z oliwy, oleju kokosowego, awokado, rycynowego, wody destylowanej, wodorotlenku sodu. Nie pamietam innych skladnikow w tym momencie. No zobacze jak to dalej bedzie narazie są paskudne.
Niby skład brzmi nieźle, ale naprawdę tak Ci szkodziły zwykłe szampony? Ja po wielu próbach stwierdzam, że jednak zwykły SLESowiec to dla mnie mus. Tylko od czasu do czasu myję włosy odżywką i próbuję wykończyć butelkę BD. Ostatnio zakochana jestem w szamponach Ziai (aloesowym i figowym). Szczególnie w aloesowym, bo wg mnie trochę lepiej zmywa oleje i nie kołtuni włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 21:32   #1040
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Niby skład brzmi nieźle, ale naprawdę tak Ci szkodziły zwykłe szampony? Ja po wielu próbach stwierdzam, że jednak zwykły SLESowiec to dla mnie mus. Tylko od czasu do czasu myję włosy odżywką i próbuję wykończyć butelkę BD. Ostatnio zakochana jestem w szamponach Ziai (aloesowym i figowym). Szczególnie w aloesowym, bo wg mnie trochę lepiej zmywa oleje i nie kołtuni włosów
wiesz co, nie szkodził mi babydream, te z slsem mi wysuszały strasznie włosy, które i tak z natury sa suche i sianowate. Szukam czegoś na polepszenie ich stanu, ale coś mi się to nie udaje.
A ja lubię kombinować i szukać czegoś nowego
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 22:19   #1041
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
wiesz co, nie szkodził mi babydream, te z slsem mi wysuszały strasznie włosy, które i tak z natury sa suche i sianowate. Szukam czegoś na polepszenie ich stanu, ale coś mi się to nie udaje.
A ja lubię kombinować i szukać czegoś nowego
Hmmm... to powodzenia w poszukiwaniach A próbowałaś myć włosy odżywką?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 08:39   #1042
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
W zasadzie to wszystko zależy jak reagują Twoje włosy na oleje. Ja nakładam oleje co drugie lub trzecie mycie /myję włosy co dwa dni/, jak olejowałam częściej to były obciążone i szybciej się przetłuszczały

myślę, że sa tutaj dziewczyny które olejują przed każdym myciem, nawet codziennie i im to służy
Ja póki mam wolne, codziennie nakładam oleje na noc. Przyzwyczaiłam włosy do codziennego mycia, (wcześniej było co dwa dni) ale niedługo to zmienię


Ma któraś z Was olej z pestek winogron firmy VERTUS? W polo kosztuje litr okolo 8-9 zł.. i zastanawiam się czy jest rafinowany.. chyba tak? skoro taka cena?
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?

Edytowane przez syla929
Czas edycji: 2011-09-12 o 09:30
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 10:09   #1043
Ema_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Oleje nie chcą zmyć się z moich włosów. Ostatnio użyłam dosyć sporą ilość oleju vatika (oliwa, kaktus, cytrynka) umyłam głowę dwa razy szamponem vatika virgin olive, włoski same po jakimś czasie się wysuszyły i były bardzo tłuste u nasady (umyłam głowę bardzo dokładnie długo masując) od razu gdy to zauważyłam umyłam głowę gliss kurem. Pomogło. Wczoraj nałożyłam olej jaśminowy (KTC z parafiną) na 20min, następnie zrobiłam pilling głowy nakładając odżywkę VO5 (give me moisture) następnie umyłam włosy tą odzywką, zostawiłam na 10min i dokładnie spłukałam. Sama skóra głowy była bardzo świeża ale reszta włosów tłusta... możecie mi coś poradzić? czy nie powinnam dwa razy umyć głowy i włosów odżywką? może ta odżywka nie jest zbyt dobra do moich włosów albo nie powinnam w ogóle używać olejków?
Ema_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 10:45   #1044
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Ema_M Pokaż wiadomość
Oleje nie chcą zmyć się z moich włosów. Ostatnio użyłam dosyć sporą ilość oleju vatika (oliwa, kaktus, cytrynka) umyłam głowę dwa razy szamponem vatika virgin olive, włoski same po jakimś czasie się wysuszyły i były bardzo tłuste u nasady (umyłam głowę bardzo dokładnie długo masując) od razu gdy to zauważyłam umyłam głowę gliss kurem. Pomogło
Możliwe, że oliwa Ci nie służy.
Cytat:
Wczoraj nałożyłam olej jaśminowy (KTC z parafiną) na 20min, następnie zrobiłam pilling głowy nakładając odżywkę VO5 (give me moisture) następnie umyłam włosy tą odzywką, zostawiłam na 10min i dokładnie spłukałam. Sama skóra głowy była bardzo świeża ale reszta włosów tłusta...
Nie mam zielonego pojęcia, co siedzi w składzie tej odżywki (może podlinkuj skład?). A olej na parafinie, czyli w zasadzie parafina, może zostawić tłuste włosy.
Moim zdaniem powinnaś spróbować innych olejów.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 10:56   #1045
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmmm... to powodzenia w poszukiwaniach A próbowałaś myć włosy odżywką?
tak włosy były obciążone za każdym razem, mimo, że długo spłukiwałam. Ale za krótko ta metodę stosowałam, bo ja niecierpliwa jestem więc pewnie dlatego tak było
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:13   #1046
Ema_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Możliwe, że oliwa Ci nie służy. Nie mam zielonego pojęcia, co siedzi w składzie tej odżywki (może podlinkuj skład?). A olej na parafinie, czyli w zasadzie parafina, może zostawić tłuste włosy.
Moim zdaniem powinnaś spróbować innych olejów.
Aqua (Water),Cetearyl Alcohol ,Cyclopentasiloxane ,Stearamidopropyl Dimethylamine ,Cyclohexasiloxane ,Hydrolyzed Keratin ,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil ,Persea Gratissima (Avocado) Oil ,Argania Spinosa Kernel Oil ,Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil ,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil ,Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil ,Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract ,Tocopheryl Acetate ,Aspartic Acid ,Dimethicone ,Quaternium-18 ,Citric Acid ,Disodium EDTA ,PEG-20 Castor Oil ,Behenamidopropyl Dimethylamine ,Isostearamidopropyl Ethyldimonium Ethosulfate ,PEG-9 ,Sodium Laureth Sulfate ,Methylchloroisothiazolin one ,Methylisothiazolinone ,Parfum (Fragrance) ,Linalool ,Butylphenyl Methylpropional ,Hexyl Cinnamal ,Limonene
Ema_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:38   #1047
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Ema_M Pokaż wiadomość
Aqua (Water),Cetearyl Alcohol ,Cyclopentasiloxane ,Stearamidopropyl Dimethylamine ,Cyclohexasiloxane ,Hydrolyzed Keratin ,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil ,Persea Gratissima (Avocado) Oil ,Argania Spinosa Kernel Oil ,Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil ,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil ,Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil ,Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract ,Tocopheryl Acetate ,Aspartic Acid ,Dimethicone ,Quaternium-18 ,Citric Acid ,Disodium EDTA ,PEG-20 Castor Oil ,Behenamidopropyl Dimethylamine ,Isostearamidopropyl Ethyldimonium Ethosulfate ,PEG-9 ,Sodium Laureth Sulfate ,Methylchloroisothiazolin one ,Methylisothiazolinone ,Parfum (Fragrance) ,Linalool ,Butylphenyl Methylpropional ,Hexyl Cinnamal ,Limonene
oj, silikony wysoko w składzie, przed olejami i na dodatek sls co on tam robi
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 13:57   #1048
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
oj, silikony wysoko w składzie, przed olejami i na dodatek sls co on tam robi
Na tyle olejów to akurat przyda się jakiś detergent, bo inaczej i tak trzeba by było zmywać odżywkę szamponem A SLESu i tak jest mało w stosunku do innych, dobrych składników.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:12   #1049
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Będzie OT

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
To mnie nie pocieszyłaś. Bo jeszcze 2 mydła do włosów leżą i muszę je skończyć, nie lubię marnować.
Strasznie się rozczarowałam.
Miałam jeszcze maleńką nadzieję, że może źle wypłukałam. Niestety, mimo mycia normalnym szamponem (tzn. naturalnym, bez żadnych syfów w składzie) włosy nie wróciły do ładu. Są straszne, STRASZNE. Nie pamiętam, żeby kiedyś były w takim stanie.
Jak widać nie tylko porowatym włosom mydło nie służy.

Podobnie, jak Ty nie lubię marnować (też mam dwie kostki tego mydła i dwie kolejne następnego ). Jednak włosów w opiekę mydła (tego mydła?) już nie powierzę. Będę myć nim ciało, bo w tej opcji nawet daje radę. Skóra jest trochę sucha, ale nie jakoś nadzwyczajnie. I Tobie polecam to samo. Chyba łatwiej nawilżyć skórę niż włosy.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:52   #1050
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Poszłam za tym Babasu i go nie znalazlam, już sama nie pamiętam gdzie ja go widziałam..



Moje obserwacje po około miesiącu+

Kokos i palmowy na moich włosach ok, miękkie

Jak nakładam winogrona to susza i szopa, tak samo miałam z odżywką tą proteinową z Isany... ale włosy mam falowana już sama nie wiem o co chodzi
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.