Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 17:32   #1171
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
Mam prośbę do dziewczyn mieszkających w UK ( o ile takowe są )

Wyjeżdżam na dłużej do Londynu niebawem, co prawda biorę trochę kosmetyków ze sobą, ale niewiele, schodzę właśnie z keratynowego prostowania i mam ogromną prośbę, żebyście mi poleciły szampon jakiś delikatny (teraz używam biovax naturalne oleje), dobrą odżywczą maskę/odżywkę i odżywkę bs na zimę, które mogę tam zakupić w przystępnej cenie, z góry dziękuję
Hej
Siedze w UK i jest mi ciezko znalezc kosmetyku bez silikonow itd :| albo tak lelawo patrze po polkach .. Tu pomocny wpis Rybiorki .
Ja aktualnie stosuje odzywke Naked, szampon supersoft for kids (bez sles ale za to ma pq i szukam zamiennika), olej Palmers i kokosowy kupione w superdrug.
Ja spedzilam parenascie godzin na przegladaniu watka analizowego i szukaniu kosmetykow. Aktualnie spedzam godziny w drogeriach, przegladaniu kazdego skladu kosmetyku. Jesli mi sie podoba to pozniej szukam na wizazu ewentualnie wrzucam na analizowy.
W UK TBS, Holland&Barrett, Boots naleza do drozszych drogerii - w TBS ceny nie schodza ponizej 4Ł, H&B 6Ł, w Bootsie roznie.
Moja rada: czytac sklady, wrzucac jesli nie ma na analizowy, a jesli sie perelka znajdzie informowac wlosomaniaczki przebywajace w UK.
Powodzenia!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:09   #1172
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Zafarbowałam mrożoną czekoladą i jestem zawiedziona mocno
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:13   #1173
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Hej
Siedze w UK i jest mi ciezko znalezc kosmetyku bez silikonow itd :| albo tak lelawo patrze po polkach .. Tu pomocny wpis Rybiorki .
Ja aktualnie stosuje odzywke Naked, szampon supersoft for kids (bez sles ale za to ma pq i szukam zamiennika), olej Palmers i kokosowy kupione w superdrug.
Ja spedzilam parenascie godzin na przegladaniu watka analizowego i szukaniu kosmetykow. Aktualnie spedzam godziny w drogeriach, przegladaniu kazdego skladu kosmetyku. Jesli mi sie podoba to pozniej szukam na wizazu ewentualnie wrzucam na analizowy.
W UK TBS, Holland&Barrett, Boots naleza do drozszych drogerii - w TBS ceny nie schodza ponizej 4Ł, H&B 6Ł, w Bootsie roznie.
Moja rada: czytac sklady, wrzucac jesli nie ma na analizowy, a jesli sie perelka znajdzie informowac wlosomaniaczki przebywajace w UK.
Powodzenia!

Ja bym właśnie chętnie poświęciła czas na chodzenie po drogeriach, troszkę też się znam na składach, ale jestem uzależniona (przynajmniej na początku) od mojego brata i nie chcę go zamęczać długimi wizytami w sklepach, bo bardzo tego nie lubi Później jak się ogarnę to będę chodziła sama

A mają tam Yves Rocher? na analizowym wrzucałam ostatnio odżywkę, jest bez silikonów

chyba jednak może kupię sobie tutaj b/s może joannę
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2013-09-26 o 18:18
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:19   #1174
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
W rossmanie przeceniony krem do loków nivea z 16 zł na 9 zł- wzięłam, będziemy testować

Chciałam kupić olej z awokado - o bożeno, 45 zł 0,25l muszę pogrzebać w necie
Ja mam z Fitometu- 150 ml kosztuje 17 zł

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Zafarbowałam mrożoną czekoladą i jestem zawiedziona mocno
czemu? pokaż zdjęcia
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:29   #1175
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Wysuszę i pokażę. Większość włosów jest prawie czarna a pośród nich wychodzą jakieś jasne pasemka
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:29   #1176
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja mam z Fitometu- 150 ml kosztuje 17 zł
dzięki
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:39   #1177
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
:

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
Ja bym właśnie chętnie poświęciła czas na chodzenie po drogeriach, troszkę też się znam na składach, ale jestem uzależniona (przynajmniej na początku) od mojego brata i nie chcę go zamęczać długimi wizytami w sklepach, bo bardzo tego nie lubi Później jak się ogarnę to będę chodziła sama

A mają tam Yves Rocher? na analizowym wrzucałam ostatnio odżywkę, jest bez silikonów

chyba jednak może kupię sobie tutaj b/s może joannę
ja zadreczam TZ nie mieszkam w Londynie wiec ci nie powiem.. u siebie w miescinie nnie widzialam
ja tylko zaluje ze z polski wzielam po jednej butelce garnieru AIK i Barwy Naturalnej ;(
jesli wyjezdzasz na dluzej niz miesiac lub trzy to w polsce sobie kup
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 19:33   #1178
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Toż to już Amla zwykła Dabura lepiej pachniała niż kokos Parachute... Nie dało się tego trzymać dłużej niż kilka minut. I to ledwo.


To się bardzo cieszę że nie kupiłam go



Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
W rossmanie przeceniony krem do loków nivea z 16 zł na 9 zł- wzięłam, będziemy testować

Chciałam kupić olej z awokado - o bożeno, 45 zł 0,25l muszę pogrzebać w necie


Jaki ten krem ??



Cytat:
Napisane przez pastelowo Pokaż wiadomość
ja najbardziej lubię chyba TEGO, robił mi wow już przed włosomaniactwem nawet (mamie kiedyś podwędziłam


To zakoduję sobie że warto wypróbować dzięki




Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ee, vatika nie jest taka zła
Wmawiam sobie że to herbata z imbirem tak mi to właśnie pachnie



Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ja wtrącę, że kocham tego proteinowego z keratyną i jedwabiem :P

Jak znam siebie to wykupie wszystkie w końcu i będę testować


Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ehh, przed porodem obwód kucyka wynosił 9cm-10cm, teraz niecałe 6

Poprawi się



Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jak mi się bardziej włosy kręciły, też mi się zbijały w rulony (teraz tylko czasem przy twarzy). Nic się z nimi nie dało zrobić, tak jak piszesz, po 10 minutach znów były w jednym rulonie.


Mnie to już nawet tak nie przeszkadza przyzwyczaiłam się chociaż te przy twarzy mnie drażnią Ale jakby miały byc takie ładne i długie jak ma Aga92929222 i całe od góry w takim skręcie to niech sobie będą



Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
Doskonale cię rozumiem...mi mama wygładzała włosy na szczotkę od 12 roku życia i tak się przyzwyczaiłam do gładkich i znajomi, że jak wyskoczyłam w kręconych to mi powiedzieli, że mam jakies dziwne włosy, przy czym u mnie wyprostowane włosy wyglądają dziwnie i sztucznie, po raz drugi już będę podchodziła do akceptacji moich naturalnych loków i mam nadzieję, że mi się uda i tak nic nie zrobię z tymi włosami, keratynowe prostowanie jest fajne ale niszczy włosy i wyglądam brzydko w aż tak ulizanych włosach, wyglądają jakby mi połowa wypadła...

Kiedyś za czasow młodości mojej mamy lata 80 to każdy miał loki i fale potem nastał kult włosów prostych i dlatego też ciężko ludziom zaakceptować takie włosy, ja obserwuję na ulicy ludzi i raz na ruski rok widzę kogoś w lokach, co najlepsze mam koleżanki z prostymi włosami a one je sobie jeszcze prostownicą poprawiają a ja jestem trędowata bo mam loki



Też obserwuję ludzi i rzadko widzę kogoś z loczkami
Kiedyś to mnie wkurzało bo sama czułam się trendowata ale jak zaczeli wszyscy chwalić moje włoski to zaczęłam się czuć wyjątkowa




Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Zafarbowałam mrożoną czekoladą i jestem zawiedziona mocno


Co się stało?? pokaż zdjęcia może nie jest źle tylko tak Ci się wydaje
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 19:52   #1179
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość

Jak znam siebie to wykupie wszystkie w końcu i będę testować

Poprawi się

Też obserwuję ludzi i rzadko widzę kogoś z loczkami
Kiedyś to mnie wkurzało bo sama czułam się trendowata ale jak zaczeli wszyscy chwalić moje włoski to zaczęłam się czuć wyjątkowa
Dziękuję Już i tak jest lepiej, bo czuję kłujące babyhairki, ale żal mi tamtych włosków, które przez rok okrutnie powypadały.

Właśnie wymodziłam recenzję biovaxa keratynowego, zobacz jeśli masz chwilkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...na-jedwab.html

Też rzadko widuję osoby z loczkami, częściej z prostowanymi falami albo rozczesywanymi na lwa lokami


A tak zasnęły moje dwa chłopaki, mruczenie uspokaja O właśnie, oto mój Antek (kot oczywiście). Bo Kubę już znacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KODC1102.jpg (82,6 KB, 39 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 19:55   #1180
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

dzisiejsze eksperymenty (BDFM na noc z kozieradka, mycie slsem, artiste różowe na 10minut, mrs potters na chwile i Joanna lnem na ociekające)- lekkosypko,ale nawet troche falowały.
jeszcze jutro tak dostaną za karę, wieczorem henna. na lutku, dawno nie gotowałam glutka )

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300TG using Tapatalk 4
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 19:58   #1181
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Dziękuję Już i tak jest lepiej, bo czuję kłujące babyhairki, ale żal mi tamtych włosków, które przez rok okrutnie powypadały.

Właśnie wymodziłam recenzję biovaxa keratynowego, zobacz jeśli masz chwilkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...na-jedwab.html

Też rzadko widuję osoby z loczkami, częściej z prostowanymi falami albo rozczesywanymi na lwa lokami


A tak zasnęły moje dwa chłopaki, mruczenie uspokaja O właśnie, oto mój Antek (kot oczywiście). Bo Kubę już znacie


Jakie słodziaczki
Bardzo fajna i rzetelna recenzja widzę juz 2 biowaxy warte wyprobowania dzięki
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 20:08   #1182
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Na zdjęciach kolor wydaje się być dużo jaśniejszy niż w rzeczywistości widać jak są prześwity
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0276.jpg (120,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0274.jpg (129,8 KB, 47 załadowań)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:11   #1183
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na zdjęciach kolor wydaje się być dużo jaśniejszy niż w rzeczywistości widać jak są prześwity


Ładnie Ci w tym kolorze nie jest źle
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:16   #1184
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Ładnie Ci w tym kolorze nie jest źle
za ciemne są w ogóle jak spłukałam farbę, to włosy były tak sztywne, tak twarde i suche jakieś, że w życiu po farbie czegoś takiego nie miałam nawet mi się pokręcić nie chciały ale z pomocą plunkingu, suszarki i pianki na objętość z Farmony się udało je zlokować
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:32   #1185
pastelowo
Rozeznanie
 
Avatar pastelowo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 826
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
za ciemne są w ogóle jak spłukałam farbę, to włosy były tak sztywne, tak twarde i suche jakieś, że w życiu po farbie czegoś takiego nie miałam nawet mi się pokręcić nie chciały ale z pomocą plunkingu, suszarki i pianki na objętość z Farmony się udało je zlokować
hm, faktycznie dość nierówno złapało. ale też weź pod uwagę, że każda farba się trochę spiera na początku.
ale aż dziwne, mi złapało baaardzo równo i porządnie, a po tej odżywce dołączonej (całkiem niezła składowo, swoją drogą, nie mam jej teraz pod ręką, ale nie miałam oporów, żeby ją nałożyć) włosy miałam miękkie, gładkie, bezpuchowe i w życiu bym do nich nie użyła słowa "przesuszone"
__________________
Mój biżu-wątek na Wizażu

Blożek

Falowana!
Dbam o włosy od początku 2013 roku
pastelowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:32   #1186
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez pastelowo Pokaż wiadomość
hm, faktycznie dość nierówno złapało. ale też weź pod uwagę, że każda farba się trochę spiera na początku.
ale aż dziwne, mi złapało baaardzo równo i porządnie, a po tej odżywce dołączonej (całkiem niezła składowo, swoją drogą, nie mam jej teraz pod ręką, ale nie miałam oporów, żeby ją nałożyć) włosy miałam miękkie, gładkie, bezpuchowe i w życiu bym do nich nie użyła słowa "przesuszone"
No to ja mam jakieś dziwne włosy widocznie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:42   #1187
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
Kiedyś za czasow młodości mojej mamy lata 80 to każdy miał loki i fale potem nastał kult włosów prostych i dlatego też ciężko ludziom zaakceptować takie włosy, ja obserwuję na ulicy ludzi i raz na ruski rok widzę kogoś w lokach, co najlepsze mam koleżanki z prostymi włosami a one je sobie jeszcze prostownicą poprawiają a ja jestem trędowata bo mam loki
No co Wy gadacie, ja widzę właśnie na ulicy tłumy fal, loków mniej, ale fal jest od groma i to sporo naprawdę ładnych.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:02   #1188
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
za ciemne są w ogóle jak spłukałam farbę, to włosy były tak sztywne, tak twarde i suche jakieś, że w życiu po farbie czegoś takiego nie miałam nawet mi się pokręcić nie chciały ale z pomocą plunkingu, suszarki i pianki na objętość z Farmony się udało je zlokować


Ale kolor i tak się trochę spierze Moja mama też po farbie jaka by nie była ma szorstkie i beznadziejne włosy, może ta farba ma cos co nie pasuje twoim włoskom.
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:06   #1189
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Ale kolor i tak się trochę spierze Moja mama też po farbie jaka by nie była ma szorstkie i beznadziejne włosy, może ta farba ma cos co nie pasuje twoim włoskom.
widocznie tak jest, bo po żadnej tak nie miałam
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 21:16   #1190
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
widocznie tak jest, bo po żadnej tak nie miałam


Następnym razem poprostu użyj takiej która Ci służyła i będzie cacy ale mnie i taki kolor włosów do Ciebie pasuje
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:44   #1191
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No co Wy gadacie, ja widzę właśnie na ulicy tłumy fal, loków mniej, ale fal jest od groma i to sporo naprawdę ładnych.
ja też

Wojownicza księżniczka
ten: klik
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:45   #1192
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Wiecej bym do takiej fryzjerki nie poszła. Według mnie to ja decyduje o moich włosach, a nie ona. Fryzjerka może stanowczo doradzić/odradzić ale decyzja i tak nalezy do mnie. I jeszcze ten tekst o nieczytaniu..
Ja trafiłam teraz na świetną fryzjerkę ktora nawet olejuje włosy i stosuje naturalna pielęgnacje
Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Dziwna fryzjerka, moja wie co to cięcie warstowe bez cieniowania (mam tu na myśli bez przerzedzania i tak tłumaczę).
To super
Ale chciałaś na prosto? Jak to wynegocjować? Fryzjer robi to, o co poprosisz

Ja w końcu nauczyłam się rozmawiać z fryzjerkami, ale efekt jest taki, że ostatnia bała się mnie. Byłam z koleżanką, powiedziałam czego chcę (wg koleżanki grzecznie, acz stanowczo). Skutek: tak się bała, że zbyt mało obcięła, zapomniała o kolejnej warstwie. Ale wolę tak, niż samowolkę fryzjerską.

W takim razie czekamy na zdjęcie
kobieta trochę dziwna, ale grzywkę mi ścięła NAJLEPIEJ nigdy nikt mi nie zrobił tak świetnej grzywki :d cieniowanie, pomimo braku warstw mi się podoba też warto było po dwóch latach nie chodzenia d fryzjerów pójść właśnie do niej
__________________
METODA CG - początek 05.2012

Ćwiczę od 08.11.2012

(część ciała : ile cm mniej)
pod piersiami: -4 cm
w piersiach: -8 cm
okolice pępka: -9 cm
talia: -6 cm
biodra: -7 cm
uda: -2 cm
łydki: -2 cm
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:01   #1193
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Odp: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

No to tyle dobrego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 02:00   #1194
Domii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Odp: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Tyle nowych postow ze az nie dalam rady przeczytac wszystkiego:P
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi na mojego ostatniego smutnego posta
Z moimi wlosami nie jest najlepiej, dzisiaj mam mega przyklap i sa tluste przy skalpie mimo mycia:/

Dziewczyny pisałyście o uczulaniu przez delikatne szampony i łupieżu.. Mnie chyba tez uczulają delikatne szampony i mimo tego, ze juz nieuzywam kilka dni nadal swedzi mnie skalp i luszczy mi sie troszke skora, ale tylko jak ja drapie. Troche sie przerazilam ze mam ten tlusty lupiez. Jakie sa tego glowne objawy? Czy przy tym ma sie duzo bialych sladow na ubraniach czy moze przebiegac bez tego?
Domii7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 06:40   #1195
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
A tak zasnęły moje dwa chłopaki, mruczenie uspokaja O właśnie, oto mój Antek (kot oczywiście). Bo Kubę już znacie
Awwwwwwwwwww Uroczo

Ja wczoraj robiłam kolejne ombre falowanej-nieuświadomionej z burzą włosów. Wiadomo, że moich jest mało i cienkie, więc jak słyszę kogoś lamenty na swoje grube "oh one takie ciężkie i latem ich za dużo i za ciepło" to widziałam, że moja kumpela (też grubowłosa) już stała z boku i czekała aż powiem "Wy i wasze wyimaginowane problemy"

Dzisiaj odwiedzam swój ukochany sklep, mam nadzieję, że na nic mnie nie pokusi
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 06:54   #1196
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Odp: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Domii7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałyście o uczulaniu przez delikatne szampony i łupieżu.. Mnie chyba tez uczulają delikatne szampony i mimo tego, ze juz nieuzywam kilka dni nadal swedzi mnie skalp i luszczy mi sie troszke skora, ale tylko jak ja drapie. Troche sie przerazilam ze mam ten tlusty lupiez. Jakie sa tego glowne objawy? Czy przy tym ma sie duzo bialych sladow na ubraniach czy moze przebiegac bez tego?
Domi jeżeli masz slady na ubranaich to jest to suchy łupież (jeżeli płatki odpadają Ci same ze skóry). Tłusty sam ciężko się odrywa od skóry głowy. Jest białeg lub żółtego koloru i taki zbity, ciężki, zlepiony. Jak go dotkniesz to czujesz, że jest po prostu tłusty.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:13   #1197
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Odp: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Dziewczyny, moge wycisniety swiezo sok z aloesu zmieszac woda i zrobic psikadlo? Robila ktoras cos takiego? Jak myslicie, jak z przechowywaniem i terminem zuzycia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:10   #1198
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Jakie słodziaczki
Bardzo fajna i rzetelna recenzja widzę juz 2 biowaxy warte wyprobowania dzięki
Biovaxy ogólnie są fajne, ja zawsze jakiś jeden (a najlepiej dwa lub trzy) muszę mieć w łazience

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na zdjęciach kolor wydaje się być dużo jaśniejszy niż w rzeczywistości widać jak są prześwity
Kolorek faktycznie ciemnawy, ale zazdroszczę długości

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No co Wy gadacie, ja widzę właśnie na ulicy tłumy fal, loków mniej, ale fal jest od groma i to sporo naprawdę ładnych.
Muszę się lepiej przyglądać, bo uwielbiam patrzeć na piękne fale i loczki

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Awwwwwwwwwww Uroczo

Ja wczoraj robiłam kolejne ombre falowanej-nieuświadomionej z burzą włosów. Wiadomo, że moich jest mało i cienkie, więc jak słyszę kogoś lamenty na swoje grube "oh one takie ciężkie i latem ich za dużo i za ciepło" to widziałam, że moja kumpela (też grubowłosa) już stała z boku i czekała aż powiem "Wy i wasze wyimaginowane problemy"

Dzisiaj odwiedzam swój ukochany sklep, mam nadzieję, że na nic mnie nie pokusi
Oj tam oj tam, na pewno coś kupisz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moge wycisniety swiezo sok z aloesu zmieszac woda i zrobic psikadlo? Robila ktoras cos takiego? Jak myslicie, jak z przechowywaniem i terminem zuzycia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hmm, chyba lepiej byłoby to zakonserwować czymś, masz jakiś konserwant z półproduktów w domu? Bo tak, to pewnie kilka dni z lodówce i tyle, choć nie wiem, nie próbowałam takiego robić
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:18   #1199
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Odp: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Dziewczyny czy odżywka Garnier aik lub Joanna naturia miód i cytryna nadają się do mycia?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:34   #1200
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Odp: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy odżywka Garnier aik lub Joanna naturia miód i cytryna nadają się do mycia?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AiK może być za ciężka, mi by było szkoda nią myć - są tańsze i z gorszym składem. A naturia ma isporopyl alkohol - wrażliwy skalp może podrażnić, jeśli nie jesteś wrażliwcem to możesz spróbować
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 09:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.