Mam fazę na... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 23:03   #31
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Mam fazę na zapach letni ew. dzienny, koniecznie intrygujący, uwodzicielski i nowoczesny. I trwały musi być. I majątku nie kosztować.
Czyli - wszystko odpada

Najlepszy byłby White Urban Oud/Silver Ice Oud - ale ... to ja wymyśliłam
Mam, jest taki chuopski
Kenzo PH
Ale jest bez oudu

Cytat:
Napisane przez Grx
Na chwilę obecną mam fazę na różę, oud i kminek
To wypróbuj waćpan Lumiere Noire PH mistrza Kurkdjiana, trochu róży, kminku, paczuli i wanilii, dość subtelny zapach, mnie się serio spodobał
Co do róży i oudu, Oud Royal, są podane słodko i ciepło, bo w towarzystwie ambry, sandałowca i szafranu
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 23:08   #32
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Mam fazę na...

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;38913327]To wypróbuj waćpan Lumiere Noire PH mistrza Kurkdjiana, trochu róży, kminku, paczuli i wanilii, dość subtelny zapach, mnie się serio spodobał [/quote]
U mnie jest taka ciekawa zależność, że im zapach droższy (i niszowy na dodatek), tym mniej mi się podoba, przerabiałem
Cytat:
Co do róży i oudu, Oud Royal, są podane słodko i ciepło, bo w towarzystwie ambry, sandałowca i szafranu
Oj tak, całkiem fajne są
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 23:21   #33
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
U mnie jest taka ciekawa zależność, że im zapach droższy (i niszowy na dodatek), tym mniej mi się podoba, przerabiałem
To La Rive w taki razie goronco polecam




A serio, to kiedyś sampla Ci podeślę na spróbowanie
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 06:20   #34
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Mam fazę na...

Głównie pachnę teraz różowymi słodziakami typu Baby Doll, Mała Czarna, Pink Suede, Galliano, jabym zobaczyła ten wpis rok temu popukałabym się w głowę Rok temu głębko tkwiłam w ambrach, przyprawach, ziołach...
Nieżle mi się gust odmienił, kompletna zmiana fazy hehe.
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2013-01-29 o 13:09
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:01   #35
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Głównie pachnę teraz różowymi słodziakami typu Baby doll, Mała Czarna, Pink Suede, Galliano, jabym zobaczyła ten wpis rok temu popukałabym się w głowę Rok temu głębko tkwiłam w ambrach, przyprawach, ziołach...
Nieżle mi się gust odmienił, kompletna zmiana fazy hehe.
Reniu, Ciebie najbardziej kojarzę z Galliano i Małą Czarną, chyba dlatego, że właśnie Guerlaina przyniosłaś kiedyś w Łodzi, jak żeśmy się spotkały.
I Pink Suede też się chyba wtedy pojawiło.
Ale Baby Doll?
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:08   #36
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Reniu, Ciebie najbardziej kojarzę z Galliano i Małą Czarną, chyba dlatego, że właśnie Guerlaina przyniosłaś kiedyś w Łodzi, jak żeśmy się spotkały.
I Pink Suede też się chyba wtedy pojawiło.
Ale Baby Doll?
Kochana, te Galliano to nawet nie pierwsza edycja jego perfum, której zalety głosiłam wszem i wobec, a Parlez moi d'amour edp - czyli owocowy kompot dla nastolatek .
Baby Doll to moja dawna miłość sprzed chyba 10 lat, co jakiś czas robiła mdo niej kolejne podejścia i w ramach nowej różowej fazy musiałam zakupić flaszkę, cudowne są. I jeszcze zachwycam się RicciRicci i oczywiście Hot Couture edt w starej wersji.
W szafce różowo jak u gimnazjalistki, co było do przewidzenia to, że chłop zadowolonu bo mu moje ambry/zioła/apteka śmierdziały "starą b....."
Także jak widzisz wpadłam po szyję do kadzi z dżemikiem owocowym. Zapewne wkrótce mi przejdzie.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:43   #37
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mam fazę na...

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;38913445]To La Rive w taki razie goronco polecam
[/QUOTE]



Ju, świetny wątek
Obecnie od kilku dni pragnę śmierdziela, który wywróciłby mi nos na drugą stronę I choć do tej pory nie tolerowałam szyprów, teraz nagle chcę szypru. W dużej ilości. Szypru skórzanego lub drzewnego, najchętniej z korzeniem irysa. Wyciągnęłam zapomnianą próbkę Antaeusa, który okazał się być całkiem ładny i wcale nie tak straszny. Z braku innej alternatywy wieczorami snuję się w oparach Habanity, czego następstwem jest kolejna faza - na wędzoną, dymną wanilię.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 13:49   #38
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość


Ju, świetny wątek
Obecnie od kilku dni pragnę śmierdziela, który wywróciłby mi nos na drugą stronę I choć do tej pory nie tolerowałam szyprów, teraz nagle chcę szypru. W dużej ilości. Szypru skórzanego lub drzewnego, najchętniej z korzeniem irysa. Wyciągnęłam zapomnianą próbkę Antaeusa, który okazał się być całkiem ładny i wcale nie tak straszny. Z braku innej alternatywy wieczorami snuję się w oparach Habanity, czego następstwem jest kolejna faza - na wędzoną, dymną wanilię.
Antek jest zaj.bisty
Ale jeszcze z 10 lat musi minąć bym mógł go swobodnie używać. Na dzień dzisiejszy czuję się jeszcze zbyt gównarzowaty aby mieć zaszczyt go nosić
Jak chcesz takiego szypra męskiego i dość taniego, to poszukaj Rabanne PH lub Quorum, ten ostatni to istny potwór
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:29   #39
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Mam fazę na...

O tak, Quorum mam na celowniku Chociaż nie wiem, czy będę celować we flachon, może raczej upoluję malutki dekant na jakiejś wymianie... faza zmienną bywa
Korci mnie niesamowicie Yatagan i z Caronów jeszcze Pour Un Homme (że niby podobny do Taste of Heaven, na którego również mam fazę).

Mi się Antek dobrze nosił... acz było to tête-à-tête w zaciszu domowym

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2013-01-29 o 14:33
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:30   #40
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Mam fazę na...

Hmm, ja używam "równomiernie" tego, co mam na stanie, ale mam fazy na poszukiwanie zapachów. Pierwsza była chyba faza na zastępstwo dla zreformułowanej DV - i poznałam Feminite du Bois, Bois Oriental, Femme Jolie (mam nadzieję, że się jeszcze pojawi); potem faza na fiołki - ale żaden z fiołkowych zapachów u mnie nie został, może wiosną zafunduję sobie maluszka Balenciaga L'essence- idealny zapach, kiedy chcę się zdystansować.

Kolejna faza - acz mogłam o czymś zapomnieć - róża. Róża w różnym towarzystwie, więc mam w kolekcji kilka zapachów różanych, każdy inny - i jak dotąd, każdy mi się tak samo jak wprzódy podoba. Potem przyszła kolej na oud - całkiem przypadkiem, bo kilka zapachów z oudem w roli głównej niezbyt mnie urzekło, aż przyszła kolej na Black Cube- które co prawda nie pachnie głównie oudem, ale dopiero w nim poczułam, że oud może być piękny. My Oud, najdroższy jak dotąd, jest też chyba najpiękniejszym oudem - mam wytypowane próbki innych zapachów tej marki, ale po prostu boję się zamówić próbki...I tylko martwi mnie, że rurka w mojej flaszce nie sięga dna Chyba po zużyciu tego co da się wypsikać, rozpiżdżę atomizer, żeby wyssać resztki.

Gdzieś w tzw międzyczasie była faza poszukiwania paczuli, niestety nie udało mi się jej znaleźć - paczula albo mi pachnie zmurszałymi dechami z piwnicy, albo jest tak delikatna, że nie pachnie niemal wcale - nic pośredniego nie uświadczyłam. Podobnie z kakao - ale chyba Pardon mnie w tym temacie zaspokaja
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 22:50   #41
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Mam fazę na zapach letni ew. dzienny, koniecznie intrygujący, uwodzicielski i nowoczesny. I trwały musi być. I majątku nie kosztować.
Czyli - wszystko odpada

Najlepszy byłby White Urban Oud/Silver Ice Oud - ale ... to ja wymyśliłam
No więc zacytuję samą siebie, ponieważ stało się coś, co przekracza moje pojmowanie - cud.
Montale wyprodukował coś w srebrnym flakonie, co nazywa się black Musk, a powinno nazywać Silver/White Aoud.
No poprzedniego dnia o tym pisałam, niebywałe!
I mam próbkę - i to jest chyba bomba. jutro test globalny, dziś nadgarstkowo
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 22:56   #42
pannarachel
Przyczajenie
 
Avatar pannarachel
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: Mam fazę na...

Ja mam obecnie fiola na perfumy z nuta pizma wszyskie swieze zapachy I love it !
pannarachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 23:48   #43
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No więc zacytuję samą siebie, ponieważ stało się coś, co przekracza moje pojmowanie - cud.
Montale wyprodukował coś w srebrnym flakonie, co nazywa się black Musk, a powinno nazywać Silver/White Aoud.
No poprzedniego dnia o tym pisałam, niebywałe!
I mam próbkę - i to jest chyba bomba. jutro test globalny, dziś nadgarstkowo
Justyno, trzymam kciuki! Wiesz, jak to u Ciebie z zapachami jest. Niech testy globalne wyjdą pomyślnie i niech nic nie wyłazi po kilku godzinach niefajnego. No i niech sie mężu spodobuje.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 07:49   #44
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Justyno, trzymam kciuki! Wiesz, jak to u Ciebie z zapachami jest. Niech testy globalne wyjdą pomyślnie i niech nic nie wyłazi po kilku godzinach niefajnego. No i niech sie mężu spodobuje.

__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:55   #45
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No więc zacytuję samą siebie, ponieważ stało się coś, co przekracza moje pojmowanie - cud.
Montale wyprodukował coś w srebrnym flakonie, co nazywa się black Musk, a powinno nazywać Silver/White Aoud.
No poprzedniego dnia o tym pisałam, niebywałe!
I mam próbkę - i to jest chyba bomba. jutro test globalny, dziś nadgarstkowo
I jak Justyno? Ciekawa jestem, czy to jest to Byłby to przełom
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:47   #46
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
I jak Justyno? Ciekawa jestem, czy to jest to Byłby to przełom
Noooo... na 75%
Dziś w autobusie, mając na sobie Black Musk, poczułam dziwny - słodkawo mdły zapach brudu.
zaczęłam się rozglądać naokoło, ale wszyscy wyglądali porządnie i schludnie...
Straszna myśl - to chyba JA! I moje perfumy!
Z drugiej strony ktoś, ktoś już wysiadł z autobusu, mógł ten smrodek w nim zostawić...
Poczułam ulgę, ale tylko chwilową, bo przecież, skoro w ogóle biorę pod uwagę możliwość, że to JA śmierdzę lumpem, to może powinnam jeszcze pomyśleć nad zakupem???
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 17:30   #47
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Noooo... na 75%
Dziś w autobusie, mając na sobie Black Musk, poczułam dziwny - słodkawo mdły zapach brudu.
zaczęłam się rozglądać naokoło, ale wszyscy wyglądali porządnie i schludnie...
Straszna myśl - to chyba JA! I moje perfumy!
Z drugiej strony ktoś, ktoś już wysiadł z autobusu, mógł ten smrodek w nim zostawić...
Poczułam ulgę, ale tylko chwilową, bo przecież, skoro w ogóle biorę pod uwagę możliwość, że to JA śmierdzę lumpem, to może powinnam jeszcze pomyśleć nad zakupem???
Ja potestowałabym jeszcze w różnych okolicznościach, zanim zdecydowałabym się na zakup. Chodzi mi o to, żeby dłużej pobyć z zapachem, bo może za chwilę zwyczajnie Ci się znudzi
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:22   #48
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
Dot.: Mam fazę na...

a u mnie jest raczej na odwrót niż to wypada, czyli w lecie raczej mam fazy na zapachy kojarzone z jesienią/zimą (w tym roku był cynamon i paczula), a w zimie na wiosenno/letnie. zgodnie z tym trendem tej zimy rozkręciła mi się faza na cytrusy
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:31   #49
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Ja potestowałabym jeszcze w różnych okolicznościach, zanim zdecydowałabym się na zakup. Chodzi mi o to, żeby dłużej pobyć z zapachem, bo może za chwilę zwyczajnie Ci się znudzi
oczywiście, rozsądny człowiek by tak zrobił
ale nie ja
żeby wiedzieć, czy dany zapach jest mój, potrzebuję kilku dni testowania - a i to nie daje żadnej gwarancji .
Teraz już nie jest lumpiarski.
chyba najbardziej niezwykły z Montali
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 11:42   #50
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Obecnie od kilku dni pragnę śmierdziela, który wywróciłby mi nos na drugą stronę I choć do tej pory nie tolerowałam szyprów, teraz nagle chcę szypru. W dużej ilości. Szypru skórzanego lub drzewnego, najchętniej z korzeniem irysa. Wyciągnęłam zapomnianą próbkę Antaeusa, który okazał się być całkiem ładny i wcale nie tak straszny. Z braku innej alternatywy wieczorami snuję się w oparach Habanity, czego następstwem jest kolejna faza - na wędzoną, dymną wanilię.
Wanilia wytrawna w związku z tym wszędzie trafiam na słodko-budyniową , która mi nie pasuje
Miałam tygodniową fazę na szypry , a teraz to sama nie wiem czego chcę , aczkolwiek ciągnie mnie mocno do tej wanilii , tylko że nie znalazłam żadnej spełniającej kryteria
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:51   #51
maja_02
Wtajemniczenie
 
Avatar maja_02
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: 3M
Wiadomości: 2 435
Dot.: Mam fazę na...

a ja wszędzie szukam ambry...
i już kilka flaszek popełniłam ostatnio na tę okoliczność
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają personel

wymienię Yankee i Kringle

przygarnę puste słoje po tumblerach odwdzięczę się czym chata bogata
maja_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:00   #52
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez maja_02 Pokaż wiadomość
a ja wszędzie szukam ambry...
i już kilka flaszek popełniłam ostatnio na tę okoliczność
uff, ja też swojego czasu testowałam różne ambry, żeby dojść do wniosku, że mi z nią szczególnie nie po drodze...

teraz, po zaspokojeniu głodu pięknego oudu, chciałabym znaleźć jakieś perfumy stricte kobiece - chociaż nie wiem, co dokładnie przez to rozumiem Jak dotąd z takich mam Ume, Bois de Paradis i Ambre Gris. No w sumie to moją potrzebę "kobiecych" zapachów chyba zaspokaja, ale jakoś tak dziwnie - nie szukać niczego
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 19:09   #53
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Ja z kolei mialam niedawno fazę na też kobiece, ale "czarne" zapachy - dla femme fatale.
Też kierunek zaspokojony
Niestety, dzienny oud (Black Musk Montale) okazał się mało trwały i wyrazisty - a więc dalej poszukiwania trwają.
W ogóle oudu nie mam żadnego w kolekcji - a fazę na niego owszem. Jeszcze nic nie zdało egzaminu, niestety. Marzy mi się taki techniczny, zimny, bez kadzidła, szpitalny, raczej niesłodki. I nie dymny.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 20:27   #54
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Mam fazę na...

Ja to chyba mam ciągłą faze na szukanie przedstawiciela jakiejś grupy. I tak znalazłam dwie najmilsze dla mnie ambry, dwie piękne kadzidlane róże, szukałam czegoś z oudów aż stwierdziłam że nie lubię oudów, znalazłam swoje zapachy wśród chłodnych fiołków, jednego odurzającego kwiatowca, a i w poszukiwaniu kadzidła tez znalazłam swoje ukochane, wśród pomarańczy tez, wśród drewienek też, no i tak to ..... A teraz szukam szypru
Acha jeśli chodzi o waniliowce nigdy ich nie lubiłam aż ku swojemu zdziwieniu znalazłam wytrawna suchą wanilie w Alienie Absolue
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 22:53   #55
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Mam fazę na...

ja niezmiennie, od kilku lat mam fazę na dolce&gabbana ''light blue''. o ile czasem używam innych zapachów to te mam zawsze i są moim nr 1...aż sama nie wiem kiedy i czy w ogóle to się zmieni.
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 10:35   #56
tytusmax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 54
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Ja to chyba mam ciągłą faze na szukanie przedstawiciela jakiejś grupy. I tak znalazłam dwie najmilsze dla mnie ambry, dwie piękne kadzidlane róże, szukałam czegoś z oudów aż stwierdziłam że nie lubię oudów, znalazłam swoje zapachy wśród chłodnych fiołków, jednego odurzającego kwiatowca, a i w poszukiwaniu kadzidła tez znalazłam swoje ukochane, wśród pomarańczy tez, wśród drewienek też, no i tak to ..... A teraz szukam szypru
Acha jeśli chodzi o waniliowce nigdy ich nie lubiłam aż ku swojemu zdziwieniu znalazłam wytrawna suchą wanilie w Alienie Absolue
poproszę o podpowiedź gdzie można znaleźć piękną kadzidlaną różę?
tytusmax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 10:56   #57
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez tytusmax Pokaż wiadomość
poproszę o podpowiedź gdzie można znaleźć piękną kadzidlaną różę?
Najpiękniejsza kadzidlana róża jaką znam to Rose Incense Tauera.


Mam fazę na... oudy!
Koniec świata jest blisko!
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 11:02   #58
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Ja to chyba mam ciągłą faze na szukanie przedstawiciela jakiejś grupy. I tak znalazłam dwie najmilsze dla mnie ambry, dwie piękne kadzidlane róże, szukałam czegoś z oudów aż stwierdziłam że nie lubię oudów, znalazłam swoje zapachy wśród chłodnych fiołków, jednego odurzającego kwiatowca, a i w poszukiwaniu kadzidła tez znalazłam swoje ukochane, wśród pomarańczy tez, wśród drewienek też, no i tak to ..... A teraz szukam szypru
Acha jeśli chodzi o waniliowce nigdy ich nie lubiłam aż ku swojemu zdziwieniu znalazłam wytrawna suchą wanilie w Alienie Absolue
pooodziel się chłodnymi fiołkami, bo ja na chwilę obecną przestaję wierzyć, że chłodne fiołki w ogóle istnieją. dla mnie to raczej taki zabawny oksymoron.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:24   #59
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez tytusmax Pokaż wiadomość
poproszę o podpowiedź gdzie można znaleźć piękną kadzidlaną różę?
Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Najpiękniejsza kadzidlana róża jaką znam to Rose Incense Tauera.
Właśnie tak
I dla mnie jeszcze Eau d'Italie Paestum Rose.

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
pooodziel się chłodnymi fiołkami, bo ja na chwilę obecną przestaję wierzyć, że chłodne fiołki w ogóle istnieją. dla mnie to raczej taki zabawny oksymoron.
Szczęśliwie Balenciaga trafił w mój gust - i Paris i L'essence bardzo mi się podobają choć to nie takie typowe fiołki. A teraz czekam aż gdzieś się pojawi L'Eau Rose bo prawem serii jest szansa że też mi się spodoba
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:10   #60
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Mam fazę na... oudy!
Koniec świata jest blisko!
Nareszcie!
Będziemy razem tropić je!!!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-15 22:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.