Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 07:54   #121
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Witam się i ja. U nas dziś karmienie o 22.30 potem o 2 i 5 wiec nawet spoko
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 07:54   #122
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

ja na szybko, dzisiaj mamy chrzciny malutkiej ale jak narazie nie daje nic zrobić, taka się zrobiła, tak kocha rodziców że ciągle chce narączkach i udaje że śpi a jak odkładamy to pisk, taka syymulantka także trzymajcie kochane kciuki żeby wszystko dobrze poszło, bez zbędnych atrakcji
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:08   #123
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
ja na szybko, dzisiaj mamy chrzciny malutkiej ale jak narazie nie daje nic zrobić, taka się zrobiła, tak kocha rodziców że ciągle chce narączkach i udaje że śpi a jak odkładamy to pisk, taka syymulantka także trzymajcie kochane kciuki żeby wszystko dobrze poszło, bez zbędnych atrakcji
powodzenia kochana! oby wszystko się udało!
jak dobrze, że moja (jeszcze ) nie poznała zasypiania na rękach, bo bym chyba padła. Ogólnie mało ją nosimy...zasypia na kurze, na moich kolanach i wtedy ją odkładamy ( z tym w ciągu dnia bywa różnie )

jak to możliwe, że w sobotę było słońce i 20 stopni, a dzisiaj taka pogoda???

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Witam się i ja. U nas dziś karmienie o 22.30 potem o 2 i 5 wiec nawet spoko
no to ładnie Ci Szymek śpi a jak z długością karmienia?
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:13   #124
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Na razie na karmieniu schodzi nam Średnio ok. Godziny do półtora.. Młody raz ssie a raz się bawi sutkiem. Wczoraj wieczorem daliśmy smoczka i zasnął z nim i od razu wyplul. Juz mnie tak bolą sutki od tego ssania ze aż łzy mam w oczach
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:27   #125
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej mamusie jak ja wam zazdroszczę że wasze maluchy tak pięknie śpią, mój synek coś się popsuł bo zawsze po kąpaniu spał 4 g a później budził się co 3 godz to teraz pobudki są co 2 godzi i od 2 ma problem z zaśnięciem, mam nadzieję że wkrótce mu się to odmieni
aaakarolina- mój Kuba też nie zrobił już kupy 2 dzień, u mnie pomaga jak się napiję soku jabłkowego lub zjem jogurt naturalny

U nas dzisiaj leje i wieje straszny wiatr więc ze spaceru nici, dobrze że dzisiaj jej mam cały dzień ze mną to wyskoczę na chwilę na małe zakupy po południu jak pojadę po córkę do przedszkola
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:35   #126
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej mamusie jak ja wam zazdroszczę że wasze maluchy tak pięknie śpią, mój synek coś się popsuł bo zawsze po kąpaniu spał 4 g a później budził się co 3 godz to teraz pobudki są co 2 godzi i od 2 ma problem z zaśnięciem, mam nadzieję że wkrótce mu się to odmieni
aaakarolina- mój Kuba też nie zrobił już kupy 2 dzień, u mnie pomaga jak się napiję soku jabłkowego lub zjem jogurt naturalny

U nas dzisiaj leje i wieje straszny wiatr więc ze spaceru nici, dobrze że dzisiaj jej mam cały dzień ze mną to wyskoczę na chwilę na małe zakupy po południu jak pojadę po córkę do przedszkola
coś te nasze dzieci się zmówiły na kupy sok jabłkowy piję cały czas...ale wypróbuję jogurt w takim razie
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:43   #127
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
ja na szybko, dzisiaj mamy chrzciny malutkiej ale jak narazie nie daje nic zrobić, taka się zrobiła, tak kocha rodziców że ciągle chce narączkach i udaje że śpi a jak odkładamy to pisk, taka syymulantka także trzymajcie kochane kciuki żeby wszystko dobrze poszło, bez zbędnych atrakcji
Trzymam kciuki. Na świeżym powietrzu na pewno szybko zaśnie
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Na razie na karmieniu schodzi nam Średnio ok. Godziny do półtora.. Młody raz ssie a raz się bawi sutkiem. Wczoraj wieczorem daliśmy smoczka i zasnął z nim i od razu wyplul. Juz mnie tak bolą sutki od tego ssania ze aż łzy mam w oczach
Znam ten ból. Jak mała się zasysała skakałam na łóżku z bólu teraz już jest ok.

U nas świeci piękne słońce ale jest straszne wiatrzysko...
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 08:45   #128
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej witam sie z Małym przy cycuchu Dzisiaj w nocy były trzy karmienia, a normalnie są dwa, ale za to od razu Oluś zasypiał także nocka nawet udana. Miała któraś z Was tą karuzele http://allegro.pl/smoby-cotoons-karu...088834536.html
Widzę, że cieszy sie bardzo dużą popularnością a w końcu musze się na jakąś zdecydować
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:45   #129
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A to mój 5 kilowy bąbel
http://obrazki.elektroda.pl/5581441700_1428911114.jpg
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:18   #130
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Super
U nas też już 5 kg
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:22   #131
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
słodziak ale ma oczy!

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Hej witam sie z Małym przy cycuchu Dzisiaj w nocy były trzy karmienia, a normalnie są dwa, ale za to od razu Oluś zasypiał także nocka nawet udana. Miała któraś z Was tą karuzele http://allegro.pl/smoby-cotoons-karu...088834536.html
Widzę, że cieszy sie bardzo dużą popularnością a w końcu musze się na jakąś zdecydować
ja właśnie też w końcu muszę się zabrać za szukanie karuzeli, bo ominę moment kiedy mała się zacznie interesować
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 09:28   #132
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Mamy, powiedzcie proszę czy zawsze zabawiacie dzieciaczki kiedy nie śpią? Bo kiedy mała się przebudzi, a nie jest jeszcze głodna, czy ogólnie kiedy jest w humorze do rozglądania po pokoju- ja zawsze wiszę nad nią, zabawiam, zagaduję... I ciężko jest mi ją zostawić samą sobie, bo tak samotnie wtedy leży mój bidaczek Ale przyznam, że czasem chciałabym mieć tę chwilkę dla siebie, choć tak strasznie mi jej wtedy szkoda...
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:46   #133
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Zaczynam zmieniac zdanie na temat tesciowej.zaczyna mnie draznic i to niezle.mala chce spac, wiadomo nie zasnie od razu a ta stoi nad nia, cały czas do niej gada bo skoro nie ma zamkniętych oczu to nie śpi... ale nie pomysli ze dziecko sie wycisza.non stop poprawia cos przy niej i jakby mogła to wsadzila by ja pod kołdrę.nic do niej nie dociera ze mala sie przegrzewa i dostaje potowek.normalnie gryze sie w język...
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:03   #134
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Śliczniutki tfu tfu

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Mamy, powiedzcie proszę czy zawsze zabawiacie dzieciaczki kiedy nie śpią? Bo kiedy mała się przebudzi, a nie jest jeszcze głodna, czy ogólnie kiedy jest w humorze do rozglądania po pokoju- ja zawsze wiszę nad nią, zabawiam, zagaduję... I ciężko jest mi ją zostawić samą sobie, bo tak samotnie wtedy leży mój bidaczek Ale przyznam, że czasem chciałabym mieć tę chwilkę dla siebie, choć tak strasznie mi jej wtedy szkoda...
Ja często muszę zabawiać, bo najczęsciej jak się budzi i nikt przy nim nie jest to zaczyna się nerwowy robić. Jak widzę, że leży spokojnie to tylko lukam do niego, ale też mi szkoda tego bąbla jak tak sam sobie leży
Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Zaczynam zmieniac zdanie na temat tesciowej.zaczyna mnie draznic i to niezle.mala chce spac, wiadomo nie zasnie od razu a ta stoi nad nia, cały czas do niej gada bo skoro nie ma zamkniętych oczu to nie śpi... ale nie pomysli ze dziecko sie wycisza.non stop poprawia cos przy niej i jakby mogła to wsadzila by ja pod kołdrę.nic do niej nie dociera ze mala sie przegrzewa i dostaje potowek.normalnie gryze sie w język...
Mi też od czasu do czasu teściowa działa na nerwy, szczególnie jak karmię małego, a ta stoi nad nami i gada do Olka, albo całuje mu rączki albo główkę a ten wtedy od cyca się odrywa i się denerwuje. Ale ogólnie to stara się pomagać, także umiarkowanie narzekam na nią
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:33   #135
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
słodziak ale ma oczy!



ja właśnie też w końcu muszę się zabrać za szukanie karuzeli, bo ominę moment kiedy mała się zacznie interesować
A pokażesz jak cos znajdziesz?
Warto dziewczyny kupic bujaczek? Przeglądam allegro i oczywiście wszytko mi sie podoba ale nie wiem jak dzieci na to reaguja?
Dziec mi zasnal razem z kotem a ja chce isc na spacer

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ale macie fajnie! U nas zimno i pada :-(
Hehe no wlasnie sobie poszlam, dziec mi zasnął, mam nadzieję ze zaraz wstanie :p
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:36   #136
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Zaczynam zmieniac zdanie na temat tesciowej.zaczyna mnie draznic i to niezle.mala chce spac, wiadomo nie zasnie od razu a ta stoi nad nia, cały czas do niej gada bo skoro nie ma zamkniętych oczu to nie śpi... ale nie pomysli ze dziecko sie wycisza.non stop poprawia cos przy niej i jakby mogła to wsadzila by ja pod kołdrę.nic do niej nie dociera ze mala sie przegrzewa i dostaje potowek.normalnie gryze sie w język...
Powiedz jej, bo może jest jak moja, święcie przekonana że robi wszystko ok i tobie nic nie przeszkadza.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:37   #137
JoaMro
Raczkowanie
 
Avatar JoaMro
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 377
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Mamy, powiedzcie proszę czy zawsze zabawiacie dzieciaczki kiedy nie śpią? Bo kiedy mała się przebudzi, a nie jest jeszcze głodna, czy ogólnie kiedy jest w humorze do rozglądania po pokoju- ja zawsze wiszę nad nią, zabawiam, zagaduję... I ciężko jest mi ją zostawić samą sobie, bo tak samotnie wtedy leży mój bidaczek Ale przyznam, że czasem chciałabym mieć tę chwilkę dla siebie, choć tak strasznie mi jej wtedy szkoda...
Ja też tak mam.

Wysyłane z mojego GT-P7320 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Mój mały szkrab Jaś ur. 17.02.2015
JoaMro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:39   #138
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Powiedz jej, bo może jest jak moja, święcie przekonana że robi wszystko ok i tobie nic nie przeszkadza.
Mowilam ale jak grochem o sciane...tz tez jej mowil i nic...
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 11:24   #139
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
to nic tylko się cieszyć moja ma takie niespodziewane noce, że śpi 6 godz pod rząd, ale to są tylko pojedyncze przypadki, a tak normalnie jednak co 3-4 godz się budzi, ale nie narzekam

za przejście na nowy rozmiar



o tej porze na spacer?? podziwiam
u nas pogoda beznadziejna, leje od rana więc dzisiaj raczej będziemy się kisić w domu
my też kisimy się w domu

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

witajcie

nocka u nas dobra, dzień jak dotąd ok.

szukam jakiejś kiecki dla siebie na chrzciny, nie idzie mi zbytnio...

oglądam wspaniałe stulecie na YT od początku a co
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 11:46   #140
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Zaczynam zmieniac zdanie na temat tesciowej.zaczyna mnie draznic i to niezle.mala chce spac, wiadomo nie zasnie od razu a ta stoi nad nia, cały czas do niej gada bo skoro nie ma zamkniętych oczu to nie śpi... ale nie pomysli ze dziecko sie wycisza.non stop poprawia cos przy niej i jakby mogła to wsadzila by ja pod kołdrę.nic do niej nie dociera ze mala sie przegrzewa i dostaje potowek.normalnie gryze sie w język...
Ooo tak, stoi i gada i to jeszcze gada sepleniąc się, zdrobniale i na dodatek nie poprawnie, jak mnie wkurza jak ona gada "mlećko, jąćkę, nóźkę" materyjo aż cała chodzę....
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 11:51   #141
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej Mamusie,

dzisiaj nasza Mała miała w nosku lekko zielone smarki, tzn same nie wychodziły, tylko jak zawsze po nocy oczyściłam nosek wodą z solą ze względu na sapkę i użyłam nose frida i wyjęłam właśnie dwa lekko zielone babole... Mam nadz, że to nie żadna infekcja ani przeziębienie

Co do kp na zewnątrz, jeszcze debiutu nie miałam, ale koduję sobie w głowie, że nie będe się tego wstydzić, jeśłi zajdzie potrzeba. Dam Wam znać, jak już ten debiut nadejdzie

Mamuska29 śliczny synuś

Dziewczyny, które zamawiały ubranka z Next: czy ich ciuszki nie są czasem trochę mniejsze? Zastanawiam się czy np ich 62 odpowiada ciuszkom 62 innych firm... Jakie macie wnioski???
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:16   #142
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Mamy, powiedzcie proszę czy zawsze zabawiacie dzieciaczki kiedy nie śpią? Bo kiedy mała się przebudzi, a nie jest jeszcze głodna, czy ogólnie kiedy jest w humorze do rozglądania po pokoju- ja zawsze wiszę nad nią, zabawiam, zagaduję... I ciężko jest mi ją zostawić samą sobie, bo tak samotnie wtedy leży mój bidaczek Ale przyznam, że czasem chciałabym mieć tę chwilkę dla siebie, choć tak strasznie mi jej wtedy szkoda...
moja siedzi czasami sama w leżaczku i się gapi na zabawki a ja wtedy mam czas na śniadanie, pranie, a czasem na włączenie laptopa czasem trzeba mieć chwilę dla siebie, nie obwiniaj się

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Śliczniutki tfu tfu


Ja często muszę zabawiać, bo najczęsciej jak się budzi i nikt przy nim nie jest to zaczyna się nerwowy robić. Jak widzę, że leży spokojnie to tylko lukam do niego, ale też mi szkoda tego bąbla jak tak sam sobie leży

Mi też od czasu do czasu teściowa działa na nerwy, szczególnie jak karmię małego, a ta stoi nad nami i gada do Olka, albo całuje mu rączki albo główkę a ten wtedy od cyca się odrywa i się denerwuje. Ale ogólnie to stara się pomagać, także umiarkowanie narzekam na nią
to wpuszczasz teściową jak karmisz?? mój mąż na szczęście jest taki, że nie pozwala nikomu być w pokoju gdzie karmię ja pozwalam mojej mamie i siostrze

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
A pokażesz jak cos znajdziesz?
Warto dziewczyny kupic bujaczek? Przeglądam allegro i oczywiście wszytko mi sie podoba ale nie wiem jak dzieci na to reaguja?
Dziec mi zasnal razem z kotem a ja chce isc na spacer

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Hehe no wlasnie sobie poszlam, dziec mi zasnął, mam nadzieję ze zaraz wstanie :p
ja leżaczek zdecydowanie polecam, mała jest w stanie w nim sama posiedzieć i patrzeć na zabawki, a często ostatnio też w nim zasypia wczoraj spała tak 3 godziny


aaaallleeeee była kupa :br okul:
obsrała wszystko siebie, ubranko, rożek na którym leżała...dobrze, że mąż był bo sama bym tego nie ogarnęła trzeba było młodą do wanny naszej wrzucić i umyć po prysznicem
ryk był straszny, nie dało się jej uspokoić, w końcu pociągnęła trochę cycka i z tych wrażeń zasnęła
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:42   #143
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Hej Mamusie,

dzisiaj nasza Mała miała w nosku lekko zielone smarki, tzn same nie wychodziły, tylko jak zawsze po nocy oczyściłam nosek wodą z solą ze względu na sapkę i użyłam nose frida i wyjęłam właśnie dwa lekko zielone babole... Mam nadz, że to nie żadna infekcja ani przeziębienie

Co do kp na zewnątrz, jeszcze debiutu nie miałam, ale koduję sobie w głowie, że nie będe się tego wstydzić, jeśłi zajdzie potrzeba. Dam Wam znać, jak już ten debiut nadejdzie

Mamuska29 śliczny synuś

Dziewczyny, które zamawiały ubranka z Next: czy ich ciuszki nie są czasem trochę mniejsze? Zastanawiam się czy np ich 62 odpowiada ciuszkom 62 innych firm... Jakie macie wnioski???
Gdzie zamawiasz ubranka z Next? Na ich stronie?
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
to wpuszczasz teściową jak karmisz?? mój mąż na szczęście jest taki, że nie pozwala nikomu być w pokoju gdzie karmię ja pozwalam mojej mamie i siostrze
Sama wchodzi i to jeszcze bez pukania! Przed urodzeniem Małego zawsze pukała, teraz wchodzi jak do obory

Zamówiłam karuzele Smoby Cotoons jak przyjdzie dam znać jak sie u nas sprawuje. Zarejestrowałam się do gina na jutro, chyba nie przeszkadza to, że 6 tygodni od porodu będzie dopiero w czwartek

Jeszcze się zastanawiam nad tym http://allegro.pl/przytulanka-kocyk-...824895007.html ktoś coś? Polecacie?
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 12:54   #144
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie mała zrobiła dobie przerwę 2-11

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Nie rozumiem rozmiarowek. Teściową kupiła trochę dziewczęcych ubrań 56 i są na styk, a te co po młodym zostały to znowu luźne. Nie wiem czy dla dzuewczynek robią mniejsze niż unisex
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:00   #145
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Moje dziecko dziś cały czas śpi no nie powiem, żeby mi to przeszkadzało
Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
my też kisimy się w domu

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

witajcie

nocka u nas dobra, dzień jak dotąd ok.

szukam jakiejś kiecki dla siebie na chrzciny, nie idzie mi zbytnio...

oglądam wspaniałe stulecie na YT od początku a co
Odpaliłam właśnie też bo nie oglądałam od początku, a niestety przez moją babcie i mamę się wkrecilam w ten serial i Zochan go uwielbia, momentalnie się wycisza i zasypia, mówimy do niej Sułtanko Zofio
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:02   #146
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Moje dziecko dziś cały czas śpi no nie powiem, żeby mi to przeszkadzało



Odpaliłam właśnie też bo nie oglądałam od początku, a niestety przez moją babcie i mamę się wkrecilam w ten serial i Zochan go uwielbia, momentalnie się wycisza i zasypia, mówimy do niej Sułtanko Zofio
Moje tez
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:03   #147
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A u nas była pielęgniarka środowiskowa zaxhwycala się nad młodym heh.
Ja zrobiłam ciasto na pize, odciagnelam mleko bo znów mnie pierś strasznie rozbolala i piekła a młody jak spać tak śpi. Oooo coś jęczy - uciekam!
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:04   #148
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Starszy jakiś chorawy, do tego zabkuje i tez ciągle śpiący
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:05   #149
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Gdzie zamawiasz ubranka z Next? Na ich stronie?

Sama wchodzi i to jeszcze bez pukania! Przed urodzeniem Małego zawsze pukała, teraz wchodzi jak do obory

Zamówiłam karuzele Smoby Cotoons jak przyjdzie dam znać jak sie u nas sprawuje. Zarejestrowałam się do gina na jutro, chyba nie przeszkadza to, że 6 tygodni od porodu będzie dopiero w czwartek

Jeszcze się zastanawiam nad tym http://allegro.pl/przytulanka-kocyk-...824895007.html ktoś coś? Polecacie?
tak, ze stony next chciałam zamówić
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:06   #150
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Czu wasze dzieci tez się przemieszczają? Moja czasami znajduje pod ścianką lozeczka a klasę ja na srodku
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.