Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 13:11   #151
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Czu wasze dzieci tez się przemieszczają? Moja czasami znajduje pod ścianką lozeczka a klasę ja na srodku
Moja to juz tak wedruje w lozeczku ze szok
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:13   #152
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Moja to juz tak wedruje w lozeczku ze szok
W szoku jestem tez, mój syn tego nie robił
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:15   #153
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ooo tak, stoi i gada i to jeszcze gada sepleniąc się, zdrobniale i na dodatek nie poprawnie, jak mnie wkurza jak ona gada "mlećko, jąćkę, nóźkę" materyjo aż cała chodzę.... ala:
Hehe, zapytaj się czy chce, żeby dziecko sepleniło. Albo pojedź po bandzie i zapytaj czy sie nie cofa w rozwoju haha.
Mój chrześniak jak pojawił się na świecie jego braciszek zaczął się masakrycznie seplenić, aż czasami nie idzie go zrozumieć.

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
moja siedzi czasami sama w leżaczku i się gapi na zabawki a ja wtedy mam czas na śniadanie, pranie, a czasem na włączenie laptopa czasem trzeba mieć chwilę dla siebie, nie obwiniaj się



to wpuszczasz teściową jak karmisz?? mój mąż na szczęście jest taki, że nie pozwala nikomu być w pokoju gdzie karmię ja pozwalam mojej mamie i siostrze



ja leżaczek zdecydowanie polecam, mała jest w stanie w nim sama posiedzieć i patrzeć na zabawki, a często ostatnio też w nim zasypia wczoraj spała tak 3 godziny


aaaallleeeee była kupa arty:arty:
obsrała wszystko siebie, ubranko, rożek na którym leżała...dobrze, że mąż był bo sama bym tego nie ogarnęła trzeba było młodą do wanny naszej wrzucić i umyć po prysznicem
ryk był straszny, nie dało się jej uspokoić, w końcu pociągnęła trochę cycka i z tych wrażeń zasnęła
U mnie skończyło się oglądanie mnie jak karmię jak mąż teściową opie...ł. Bo bez przesady, ake u mnie to i macanie cycków było, więc inna historia.

Poprasowałam górę ubrań. Młoda się rozbudza i muszę jakiś obiad ogarnąć. Wyszłam na chwilę sprawdzić jaka pogoda to może na spacer byśmy wyszły, ale tak wieje że mało głowy nie urwie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:28   #154
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej U mojego Pawelka niestety się nasilają problemy brzuszkowe pol nocy płakał biedaczek
Cytat:
Napisane przez Lillkaa Pokaż wiadomość
Hej! Czytam ile karmicie dzieci w nocy i stwierdzam, że moja jest chyba jakimś ewenementem. Je przeważnie koło 21 i jak zaśnie, to budzi się dopiero w okolicach 3 zawsze. Zmieniam pieluchę, karmię i do 7.30-8.00 mamy spokój W dzień je standardowo co 2-3 godzinki, nieraz woła częściej. I karmię średnio około 20 min z 1 piersi. No czasem przyśnie i potem podaję drugą jak się przebudzi. A przybiera ładnie, a nawet sporo. W ogóle rośnie, z ubrań 50/56 przeszliśmy na 56/62
Tylko ten trądzik ma nieładny Co polecacie? Kąpaliśmy w krochmalu, przemywanie wodą przegotowaną i rumiankiem, raz po raz smarowanie. Widzę poprawę, ale wyskakują nowe pryszczyki.
Super ci je i śpi co do trądziku to my też mamy, polozna mówiła, że nowe będą wyskakiwac i ze z reguly to trws kilka tygodni


Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
ja na szybko, dzisiaj mamy chrzciny malutkiej ale jak narazie nie daje nic zrobić, taka się zrobiła, tak kocha rodziców że ciągle chce narączkach i udaje że śpi a jak odkładamy to pisk, taka syymulantka także trzymajcie kochane kciuki żeby wszystko dobrze poszło, bez zbędnych atrakcji
Powodzenia na chrzcinach

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej mamusie jak ja wam zazdroszczę że wasze maluchy tak pięknie śpią, mój synek coś się popsuł bo zawsze po kąpaniu spał 4 g a później budził się co 3 godz to teraz pobudki są co 2 godzi i od 2 ma problem z zaśnięciem, a
U mnie też Nicki coraz gorsze i od 3:00 gdzieś już słabo ze spaniem
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Mamy, powiedzcie proszę czy zawsze zabawiacie dzieciaczki kiedy nie śpią? Bo kiedy mała się przebudzi, a nie jest jeszcze głodna, czy ogólnie kiedy jest w humorze do rozglądania po pokoju- ja zawsze wiszę nad nią, zabawiam, zagaduję... I ciężko jest mi ją zostawić samą sobie, bo tak samotnie wtedy leży mój bidaczek Ale przyznam, że czasem chciałabym mieć tę chwilkę dla siebie, choć tak strasznie mi jej wtedy szkoda...
Mój z reguly jak nie śpi to marudzi, ale jak czasem jest spokojny to korzystam i coś robię w domu itp






Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Starszy jakiś chorawy, do tego zabkuje i tez ciągle śpiący
Moja córka też zabkujezale niestety to się objawia niespaniem


Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Czu wasze dzieci tez się przemieszczają? Moja czasami znajduje pod ścianką lozeczka a klasę ja na srodku
U mnie to samo
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:32   #155
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Nouvelle2 ta zniżka na answear jeszcze działa? Zdecydowałam się w końcu na Melisski, ale chyba za późno prawda?
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:35   #156
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Dzis mamy miesiąc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1428928547417.jpg (68,9 KB, 39 załadowań)
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:41   #157
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Dziewczyny a czy wasze dzieci zamieniają noc z dniem? Mój dzidek juz 4 godz śpi i w sumie w ciągu dnia karmie go ze 3-4 razy... A w Nocy mi śpi po 2 godz czasaaaaami 3..i jedzenie nawet 5 razy..
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 13:55   #158
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Dzis mamy miesiąc
śliczna

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wasze dzieci zamieniają noc z dniem? Mój dzidek juz 4 godz śpi i w sumie w ciągu dnia karmie go ze 3-4 razy... A w Nocy mi śpi po 2 godz czasaaaaami 3..i jedzenie nawet 5 razy..
moja przez pierwsze ok 4 tygodnie raczej nie wiedziała co to dzień i noc, bo na okrągło jadła i spała, nie było czasu aktywności, a z długością spania bywało różnie. Teraz w dzień śpi coraz mniej i są to zdecydowanie krótsze drzemki, no chyba, że jesteśmy na dworze. A w nocy śpi dość ładnie po 3-4 godziny, czasem dłużej.
Także myślę, że musisz jeszcze poczekać trochę, Szymek jest malutki
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:00   #159
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Dzis mamy miesiąc
ślicznotka
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:02   #160
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej dziewczyny, ja Was szukam w cz.X a Wy już na odchowalni no to wpadam się przywitać

Gratuluję Wszystkim mamusiom, cieszę się, że wszystkie szczęśliwie urodziły

U nas Kornelka rośnie jak na drożdżach, zadziwia nas każdego dnia, odnosimy z Tż wrażenie, że tak szybko się zmienia i rośnie od wczoraj z nami rozmawia i słyszymy "aaaa" albo "gu" normalnie w szoku jesteśmy.
W ciągu dnia bywa różnie najgorzej jest wieczorem, przy wkładaniu do wanienki i przy wyciąganiu płacz, woda ok, bardzo powolutku ją wkładamy a zawsze zanim znajdzie się w wanience wściekle płacze, jak się uspokoi to pół biedy a jak nie to kąpiel expres. Potem uparcie się domaga cycucha i tak chce zasypiać, próbuję różnych sposobów bo wiem, że głodna nie jest (karmię przed kąpielą inaczej wrzaskuna mam) może potrzeba bliskości i niestety śpi z nami bo od razu po karmieniu zasypia, w łóżeczku się wybudza i trzeba usypiać i usypiać... no i zdarza się ulać, boję się, żeby się nie zakrztusiła mleczkiem, więc kupiłam poduszkę klin. Niestety mąż od dzisiaj wrócił do pracy, 3 tyg przeleciały i zostałam sama z dwójką :bojesie: najgorzej jest z odprowadzaniem i przyprowadzaniem córki, w jedną stronę mąż w drugą muszę iść ja i targać się z 3 piętra, byle nie padało


Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Hej witam sie z Małym przy cycuchu Dzisiaj w nocy były trzy karmienia, a normalnie są dwa, ale za to od razu Oluś zasypiał także nocka nawet udana. Miała któraś z Was tą karuzele http://allegro.pl/smoby-cotoons-karu...088834536.html
Widzę, że cieszy sie bardzo dużą popularnością a w końcu musze się na jakąś zdecydować
Będę ją miała, młoda dostanie w prezencie na chrzest więc będę mogła coś później napisać Organizujemy chrzest u teściów .. u nas się nie pomieścimy a w lokalu strasznie dużo sobie życzą, choć mamy jedną opcję kawa + ciasto + kolacja w miarę normalnej cenie tylko wtedy problem gdzie małą przebrać i gdzie karmić no i boję się, że ludzi dużo będzie nie daj boże ktoś będzie obok kaszlał i osiwieje, mam totalnego stracha przed chorobą młodej. Ostatnio starsza siostra złapała lekki katarek i chodzę cała w stresie, w dodatku za niedługo szczepienie i daleki wyjazd na komunię chrześnicy nas czeka, mama chrześnicy ma 4 dzieci i oznajmiła, że nie ma tygodnia, żeby któreś nie chorowało. No więc ja znowu panika, muszę być dobrej myśli nic innego mi nie pozostało.

Pozdrowienia dla WAS
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:08   #161
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Moje dziecko dziś cały czas śpi no nie powiem, żeby mi to przeszkadzało



Odpaliłam właśnie też bo nie oglądałam od początku, a niestety przez moją babcie i mamę się wkrecilam w ten serial i Zochan go uwielbia, momentalnie się wycisza i zasypia, mówimy do niej Sułtanko Zofio
Haha padlam normalnie, kozacka ksywe młodej wymyslalas ja sie nie daje wciagnac w ten serial ,barwy szczęścia mi wystarcza
Byliśmy na spacerze, mlody spi, caly dzien dla nas
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 14:14   #162
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Nouvelle2 ta zniżka na answear jeszcze działa? Zdecydowałam się w końcu na Melisski, ale chyba za późno prawda?
Do końca kwietnia chyba wchodzi który model ? Ja swoje drugie będę miała pewnie jutro

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Nouvelle2 ta zniżka na answear jeszcze działa? Zdecydowałam się w końcu na Melisski, ale chyba za późno prawda?
Wrzucam Ci jeszcze fotkę

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Dzis mamy miesiąc
Slodziutka
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:16   #163
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Czu wasze dzieci tez się przemieszczają? Moja czasami znajduje pod ścianką lozeczka a klasę ja na srodku
Tak, moj też leży na środku a za chwilę głową opiera o szczebelki
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:17   #164
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wasze dzieci zamieniają noc z dniem? Mój dzidek juz 4 godz śpi i w sumie w ciągu dnia karmie go ze 3-4 razy... A w Nocy mi śpi po 2 godz czasaaaaami 3..i jedzenie nawet 5 razy..
U mnie na początku tak bylo później się przestawila
Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Haha padlam normalnie, kozacka ksywe młodej wymyslalas ja sie nie daje wciagnac w ten serial ,barwy szczęścia mi wystarcza
Byliśmy na spacerze, mlody spi, caly dzien dla nas
Ja wszystkie seriale po kolei oglądam teraz już mniej, bo i czasu dużo mniej
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:18   #165
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Hej U mojego Pawelka niestety się nasilają problemy brzuszkowe pol nocy płakał biedaczek

Super ci je i śpi co do trądziku to my też mamy, polozna mówiła, że nowe będą wyskakiwac i ze z reguly to trws kilka tygodni



Powodzenia na chrzcinach


U mnie też Nicki coraz gorsze i od 3:00 gdzieś już słabo ze spaniem

Mój z reguly jak nie śpi to marudzi, ale jak czasem jest spokojny to korzystam i coś robię w domu itp







Moja córka też zabkujezale niestety to się objawia niespaniem



U mnie to samo
Mój to trochę spioch. Normalnie śpi po 11-12 godz w nocy i ma 2 drzemki po 1,5 godz.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:19   #166
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Kurde, co chwile jakieś pryszczyki wyskakują mojemu na buźce na główce ma, takie malutkie białe, ehh sudocrem na noc, na dzień od dzisiaj atoperal, może coś pomoże i jeszcze się zawsze podrapie, paznokcie obcięte a podrapany strasznie

Idę na drzemkę, mąż śpi, mały śpi to ja też idę
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:24   #167
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
U mnie na początku tak bylo później się przestawila

Ja wszystkie seriale po kolei oglądam teraz już mniej, bo i czasu dużo mniej
ja tam przy nocnym karmieniu na tvn plaeyer nadrabiam zaległości
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:28   #168
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Kurde, co chwile jakieś pryszczyki wyskakują mojemu na buźce na główce ma, takie malutkie białe, ehh sudocrem na noc, na dzień od dzisiaj atoperal, może coś pomoże i jeszcze się zawsze podrapie, paznokcie obcięte a podrapany strasznie

Idę na drzemkę, mąż śpi, mały śpi to ja też idę
Może ma trądzik.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:42   #169
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja tam przy nocnym karmieniu na tvn plaeyer nadrabiam zaległości
Ja przy nocnym karmieniu śpię
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 14:45   #170
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Do końca kwietnia chyba wchodzi który model ? Ja swoje drugie będę miała pewnie jutro

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------


Wrzucam Ci jeszcze fotkę

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------


Slodziutka
myślałam o tych http://answear.com/426766-melissa-ba...e/p-1/r-60/o-n
lub http://answear.com/428593-melissa-ba...t-viii-ad.html lub http://answear.com/426952-melissa-ba...ial-ii-sp.html ale nie wiem tak do końca czy ten kamień mi się podoba. Jak ten kod wpisuję to cena się nie zmienia i nie nalicza mi się rabat...

Bardzo ładnie się prezentują Twoje balerinki!!! A te drugie jakie wzięłaś?
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:05   #171
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
myślałam o tych http://answear.com/426766-melissa-ba...e/p-1/r-60/o-n
lub http://answear.com/428593-melissa-ba...t-viii-ad.html lub http://answear.com/426952-melissa-ba...ial-ii-sp.html ale nie wiem tak do końca czy ten kamień mi się podoba. Jak ten kod wpisuję to cena się nie zmienia i nie nalicza mi się rabat...

Bardzo ładnie się prezentują Twoje balerinki!!! A te drugie jakie wzięłaś?
Te drugie z tych, co wkleilas są super a wpisujesz BZL15? Sprawdziłam przed chwila i wchodzi u mnie. Wchodzi na zakupy od 300 zł, więc się łapiesz zamówiłam jeszcze takie
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:13   #172
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Jakie ładne te meliski. No Nic poczekam aż mojemu się odmieni. Ja wprowadzilam smoczka trudno zlinczujcie mnie.. Młody wypija a potem męczy mi sutka aż mnie boli bo sobie upodobał. Daje smoka i młody ma odlot no normalnie moje sutki są tak zmasakrowane ze tragedia.
Co do karmienia nocnego to ja wstaje i karmie siedząc bo nie umiem się ustawić dobrze na lezaka. Póki mnie krocze bolało to na leżące a teraz siedzę. W nocy jakoś daje rade ale najgorzej wg mnie jest tak od 3-5 rano heh
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:19   #173
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Jakie ładne te meliski. No Nic poczekam aż mojemu się odmieni. Ja wprowadzilam smoczka trudno zlinczujcie mnie.. Młody wypija a potem męczy mi sutka aż mnie boli bo sobie upodobał. Daje smoka i młody ma odlot no normalnie moje sutki są tak zmasakrowane ze tragedia.
Co do karmienia nocnego to ja wstaje i karmie siedząc bo nie umiem się ustawić dobrze na lezaka. Póki mnie krocze bolało to na leżące a teraz siedzę. W nocy jakoś daje rade ale najgorzej wg mnie jest tak od 3-5 rano heh


A czemu mamy Cię zlinczować? Ja też daję i się tego nie wstydzę :P

Ja też karmię na siedząco, na leżąco nie umiem niestety
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:41   #174
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A bo jak czytam Na innych forach to widzę ze Smoczki to coś strasznego
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:00   #175
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

smv- ja też daję smoka, już dostał w szpitalu bo inaczej to bym w ogóle nie spała.

aaakarolina- mój też walnął kupę że nadawał się cały do przebrania
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:01   #176
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Gratuluję wszystkim mamusiom cudownych dzieciaczkow

Edytowane przez Ollllciaaa
Czas edycji: 2015-04-13 o 16:03
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:02   #177
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Jakie ładne te meliski. No Nic poczekam aż mojemu się odmieni. Ja wprowadzilam smoczka trudno zlinczujcie mnie.. Młody wypija a potem męczy mi sutka aż mnie boli bo sobie upodobał. Daje smoka i młody ma odlot no normalnie moje sutki są tak zmasakrowane ze tragedia.
Co do karmienia nocnego to ja wstaje i karmie siedząc bo nie umiem się ustawić dobrze na lezaka. Póki mnie krocze bolało to na leżące a teraz siedzę. W nocy jakoś daje rade ale najgorzej wg mnie jest tak od 3-5 rano heh
Ja tez daje smoczka i nie uważam żeby to było coś złego także luzik
Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
smv- ja też daję smoka, już dostał w szpitalu bo inaczej to bym w ogóle nie spała.

aaakarolina- mój też walnął kupę że nadawał się cały do przebrania
Ja przed chwilą wykapalam małą, z tyłu była uwalona aż po szyję
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:34   #178
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

To ja widze, ze dzis sporo dzieci postanowilo zafajdac sie po plecach
Ja przed chwila mialam ta przyjemnosc.
Mnie rowniez przy okazji ufajdala i moja bluzka byla szorowana z kupy
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:43   #179
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Haha mamy dzisiaj dzień wielkiej kupy



U nas był płacz straszny ale później druga kupa więc może brzuszek bolał i dlatego? Ehh że dziecko nie umie powiedzieć czemu płacze... teraz zasnęła u mnie na kolanach i nie mam serca jej odkładać

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
A bo jak czytam Na innych forach to widzę ze Smoczki to coś strasznego


Nie czytaj innych, tylko nasze się liczy :P

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim mamusiom cudownych dzieciaczkow


Dziękujemy! wam też! Ja Was cały czas podczytuję na nocnych karmieniach
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:53   #180
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Smv - ja nie wyobrażam sobie życia bez smoczka. Mój od razu w szpitalu dostał bo to jest taki typ ssaka. Cały czas by coś tam ssał i na cycku by chyba wisiał 24 na 24 Bo jak zabraknie mu smoka to ciumka piąstkę

Jestem zła na pogodę Cały dzień było ponuro i wietrznie, a teraz słonko świeci i wiatru nie ma i w związku z tym nie byliśmy na spacerze
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.