Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 11:50   #271
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

też mi się tak wydaje ale trochę się boję bo jeśli dostanę odlewkę w pojemniku zastępczym to nie stwierdzę czy to oryginał czy nie. nie robiłam u fryzjera samego zabiegu regenerującego tylko przy farbowaniu dodawali mi olaplex
volver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 19:25   #272
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Ile ml każdego z produktów będę potrzebować na włosy do łopatek? Chodzi mi o zabieg regeneracyjny.
Ponawiam pytanie
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 19:45   #273
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez volver Pokaż wiadomość
też mi się tak wydaje ale trochę się boję bo jeśli dostanę odlewkę w pojemniku zastępczym to nie stwierdzę czy to oryginał czy nie. nie robiłam u fryzjera samego zabiegu regenerującego tylko przy farbowaniu dodawali mi olaplex
Jeżeli chcesz kupić 100ml nr 1 i 100 nr 2, to ja na twoim miejscu kupiłabym najmniejszy zestaw w oryginalnych opakowaniach ( 100ml nr1 i 2 razy 100ml nr 2), różnicy w cenie dużej nie będzie, a masz gwarancję, że oryginały (butelki są zabezpieczone)....natomia st w innych opcjach różnie może być, aczkolwiek nikogo o złe zamiary nie podejrzewam

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2016-03-17 o 06:42
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 08:19   #274
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz kupić 100ml nr 1 i 100 nr 2, to ja na twoim miejscu kupiłabym najmniejszy zestaw w oryginalnych opakowaniach ( 100ml nr1 i 2 razy 100ml nr 2), różnicy w cenie dużej nie będzie, a masz gwarancję, że oryginały (butelki są zabezpieczone)....natomia st w innych opcjach różnie może być, aczkolwiek nikogo o złe zamiary nie podejrzewam
ten rozlewany zestaw to 100ml nr 1 i 200ml nr 2 za 339 a oryginalny mały zestaw to 499zł. ciągle biję się z myślami

abstrahując od powyższego chciałam ostrzec wszystkich przed używaniem odżywek z siarczanami po olaplexie. nie przywiązywałam do tego większej wagi bo... bo odżywka, którą stosowałam po zabiegu widocznie była bez siarczanów i wszystko było cacy. skończyła się więc sięgałam po kolejną z łazienkowej półeczki i jakie było moje zdziwienie kiedy po 2 myciach włosy wróciły do stanu sprzed kuracji. tak mnie to zdziwiło, że przeczytałam skład odżywki i okazało się, że zawiera siarczany
może ktoś polecić jakieś odżywki bez siarczanów?
volver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 08:57   #275
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez volver Pokaż wiadomość
ten rozlewany zestaw to 100ml nr 1 i 200ml nr 2 za 339 a oryginalny mały zestaw to 499zł. ciągle biję się z myślami

abstrahując od powyższego chciałam ostrzec wszystkich przed używaniem odżywek z siarczanami po olaplexie. nie przywiązywałam do tego większej wagi bo... bo odżywka, którą stosowałam po zabiegu widocznie była bez siarczanów i wszystko było cacy. skończyła się więc sięgałam po kolejną z łazienkowej półeczki i jakie było moje zdziwienie kiedy po 2 myciach włosy wróciły do stanu sprzed kuracji. tak mnie to zdziwiło, że przeczytałam skład odżywki i okazało się, że zawiera siarczany
może ktoś polecić jakieś odżywki bez siarczanów?
przecież kilka postów wyżej o tym jest
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 09:45   #276
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
przecież kilka postów wyżej o tym jest
wiem, że powyżej napisane było żeby nie stosować produktów z siarczanami bo wypłukują olaplex. chyba nikt się jednak nie pokusił o przetestowanie tego. poza mną dlatego chciałam potwierdzić, że tak się niestety dzieje .
ciekawe ile mi teraz zejdzie na dobraniu odżywki i szamponu bez siarczanów
volver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 10:17   #277
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam was nie kupujcie z niepwengo źródła bo tylko najecie się nerwów i starcicie kasę. Jedynie w gre wchodzą autoryzowane dystrybucje i salony jeśli serio nie chcecie się udawać do specjalisty. Moja koleżanka jakiś czas temu stwierdziła a co tam kupi na allegro i wiecie co? Oczywiście kasa w błoto a w środku zwykła odżywka maska czy cokolwiek po pierwsze widać po rezultatach a po drugie butelka juz widać że nei oryginalna bo nie miała numerów fabrycznych na spodzie, w załączniku dorzucam fotke fałszywki w porównaniu z moim orginałem od spodu Pamiętajcie nie ma co na takim czymś oszczzędzać bo tracicie prawdopodobnie dwa razy a ryzyko jest za duże


czy mogłabyś mi na PW przesłać gdzie można oryginał kupic ? Mnie chodzi głownie o przeparaty do pielęgnacji w domu bo olaplex będę miała przy farbie w salonie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 11:42   #278
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez volver Pokaż wiadomość
wiem, że powyżej napisane było żeby nie stosować produktów z siarczanami bo wypłukują olaplex.
Powyżej jest też napisane, które maski nie zawierają SLS.
Cytat:
Napisane przez volver Pokaż wiadomość
ciekawe ile mi teraz zejdzie na dobraniu odżywki i szamponu bez siarczanów
tyle, ile się patrzy na skład
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 12:25   #279
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Powyżej jest też napisane, które maski nie zawierają SLS.tyle, ile się patrzy na skład
ile mi to zajmie = które produkty mi spasują
volver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 13:20   #280
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W takim razie niepotrzebnie udzieliłam Ci pełnej odpowiedzi na poprzedniej stronie na pytanie, na które odpowiedź możesz znaleźć w ciągu sekund chociażby na forum. Szczególnie, że kolejne pytania i tak dotyczą tego, co można znaleźć kilka postów wyżej.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 14:29   #281
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ile ml no2 potrzebuje na włosy do łopatek?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 23:19   #282
ladypauline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej mam dwa pytania, mam nadzieję, że będzie któraś z Was na tyle uprzejma, żeby mi to rozjaśnić :

1. chcę sobie zrobić lekkie ombre domowym sposobem + nie chcę niszczyć zbyt mocno moich i tak już sponiewieranych prostowaniem włosów - czy dodawała już któraś z Was olaplex do farb loreala wild ombres? myślicie, że może to się udać?

2. ktoś wyżej wysłał link do no.1 olaplex i no.2 za ok.400 zł. ja właśnie obadałam sprawę na allegro i cały zestaw 3 olaplex (11,25 m, 22,5 ml, 20 ml) kosztuje 109 zł. Ok, mimo, że jestem zielona w temacie - przeczytałam kilka Waszych wypowiedzi i rozumiem, że na allegro to niebezpiecznie. Ale firma ma niby same pozytywy i gwarantuje 100% oryginał. Może ktoś ma jednak dobre doświadczenia z zamawianiem olaplex z allegro?

mam nadzieję, że nie urażę nikogo swoim nieprofesjonalizmem w temacie
ladypauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 09:30   #283
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez volver Pokaż wiadomość
wiem, że powyżej napisane było żeby nie stosować produktów z siarczanami bo wypłukują olaplex. chyba nikt się jednak nie pokusił o przetestowanie tego. poza mną dlatego chciałam potwierdzić, że tak się niestety dzieje .
ciekawe ile mi teraz zejdzie na dobraniu odżywki i szamponu bez siarczanów
Większość odżywek na rynku jest bez siarczanów, jeśli już, to są one w tak znikomej ilości, że szczerze wątpię, czy zniwelują one efekt po Olapleksie. Zapewne pierwsza lepsza odżywka w Rossmannie nie będzie miała w INCI ani Sodium Lauryl Sulfate ani Sodium Laureth Sulfate Tak na szybko, nie mają ich chociażby Kallosy ani maski Biovax. Co do szamponów, to można pomyśleć np. o Babydream czy Hipp. Przy czym mogą być one nieodpowiednie dla Twojej skóry głowy, a jeśli będziesz nimi szorować włosy na długości to myślę, że też mogą wypłukiwać Olaplex. Prędzej bym stosowała metodę OMO (odżywka-mycie-odżywka lub olej-mycie-odżywka, czy tam zamiast odżywki maska), bez mycia szamponem włosów na długości. Co do szamponów bez siarczanów, to firmy fryzjerskie też mają często linię produktów bez siarczanów (chociaż czasami mają równie mocne, ale mniej znane zamienniki) i soli.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 10:14   #284
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Większość odżywek na rynku jest bez siarczanów, jeśli już, to są one w tak znikomej ilości, że szczerze wątpię, czy zniwelują one efekt po Olapleksie. Zapewne pierwsza lepsza odżywka w Rossmannie nie będzie miała w INCI ani Sodium Lauryl Sulfate ani Sodium Laureth Sulfate Tak na szybko, nie mają ich chociażby Kallosy ani maski Biovax. Co do szamponów, to można pomyśleć np. o Babydream czy Hipp. Przy czym mogą być one nieodpowiednie dla Twojej skóry głowy, a jeśli będziesz nimi szorować włosy na długości to myślę, że też mogą wypłukiwać Olaplex. Prędzej bym stosowała metodę OMO (odżywka-mycie-odżywka lub olej-mycie-odżywka, czy tam zamiast odżywki maska), bez mycia szamponem włosów na długości. Co do szamponów bez siarczanów, to firmy fryzjerskie też mają często linię produktów bez siarczanów (chociaż czasami mają równie mocne, ale mniej znane zamienniki) i soli.
Dziękuję bardzo.
W sobotę pognałam do supherfarm i bez problemu kupiłam 2 odżywki i 2 maski bez siarczanów. Któraś musi się sprawdzić . Szampon Babydream też mam
volver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 11:15   #285
Ulahynek
Raczkowanie
 
Avatar Ulahynek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Trafiłaś w sedno, dziewczyny mylnie rozumieją że to magicznie da im włosy jak z okładki a to nie do końca tak jest, wiadomo naprawi i zabezpieczy przed dalszymi uszkodzeniami w miarę możliwości ale z dnia na dzień z puchatego barana nie zrobi pięknej tafli, do tego trzeba odpowiednio zbilansowanej pielęgnacji szczególnie nawilżania bo sam olaplex nie nawilża w żaden sposów, no i powtarzania zabiegu aż do osiągnięcia satysfakcjonująych efektów, mi dużo dała też maska living proof taka mocno regenerująca bodajże z hair2go jeśli chodzi o nawilżenie po olaplexie dała sobie radę na 5 z plusem
Ulahynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 11:20   #286
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Ulahynek Pokaż wiadomość
Trafiłaś w sedno, dziewczyny mylnie rozumieją że to magicznie da im włosy jak z okładki a to nie do końca tak jest, wiadomo naprawi i zabezpieczy przed dalszymi uszkodzeniami w miarę możliwości ale z dnia na dzień z puchatego barana nie zrobi pięknej tafli, do tego trzeba odpowiednio zbilansowanej pielęgnacji szczególnie nawilżania bo sam olaplex nie nawilża w żaden sposów, no i powtarzania zabiegu aż do osiągnięcia satysfakcjonująych efektów, mi dużo dała też maska living proof taka mocno regenerująca bodajże z hair2go jeśli chodzi o nawilżenie po olaplexie dała sobie radę na 5 z plusem
Ja właśnie zrobiłam nanoplex i mi zrobił Patrzę i się nie mogę nadziwić. A jest dużo tańszy - 24zł za zestaw, którego można użyć w domu i jeszcze mi 10ml dwójki zostało.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-03-21 o 11:30
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 13:05   #287
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Nikt nie pomoze?

Mam 30 ml olaplex no2 i nie jestem pewna czy taka ilosc wystarczy mi na wlosy do lopatek....
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 17:52   #288
PatuSia987
Przyczajenie
 
Avatar PatuSia987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Sośnie
Wiadomości: 2
GG do PatuSia987
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Jak myślicie lepiej dokonać zabieg na włosy rozjasnianie i pozniej zafarbowac, czy rozjasniacz bez olaplex i farbowanie z?
__________________
Cookie Franka
PatuSia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:47   #289
PatuSia987
Przyczajenie
 
Avatar PatuSia987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Sośnie
Wiadomości: 2
GG do PatuSia987
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Starczy ci! ja zuzyłam 10ml a tez mam dlugie i geste włosy. z
__________________
Cookie Franka
PatuSia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 23:43   #290
kamasal
Przyczajenie
 
Avatar kamasal
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

sama dwójka jest bezsensu, nie ma pewności, że zadziała.
15ml no1 i 30ml no2 taką ilość napisali w instrukcji, mam włosy trochę za łopatki i mi starczyło, tylko pamiętaj o metodzie z mojego wcześniejszego posta, żeby nic się nie zmarnowało
kamasal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 15:37   #291
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Mam 15ml no 1 i 30 no2. 1 mi na pewno starczy,nie byłam pewna tylko co do ilości no2,ale jak mowicie ze wystarczy to ok
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:34   #292
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej dziewczyny W piątek idę na farbowanie metodą olaplex. Czy po zabiegu powinnam stosować jakichś specjalnych odżywek i preparatów? Jak mam je po tym farbowaniu pielęgnować żeby były zadbane? Ktoś udzieli wskazówek?
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 01:46   #293
kamasal
Przyczajenie
 
Avatar kamasal
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Mam 15ml no 1 i 30 no2. 1 mi na pewno starczy,nie byłam pewna tylko co do ilości no2,ale jak mowicie ze wystarczy to ok
Stronę wcześniej tłumaczyłam proporcje

Cytat:
Napisane przez kamasal Pokaż wiadomość
W instrukcji oficjalnej napisali, że do zabiegu regeneracji:
1. Trzeba zmieszać 15ml no1 z 90ml ciepłej wody. Muszisz sobie z propocji obliczyć ile wody potrzebujesz. Przelewasz to do najlepiej małej buteleczki, żeby móc wymieszać i mieć ułatwienie przy nakładaniu, nie wolno aplikować przy pomocy sprayu, bo blokują się na mini sitku jakieś składniki. Nakładasz to na włosy nad miską - u mnie właśnie tak najlepiej się to sprawdziło, bo mogłam w tym co spłynęło maczać włosy i nic się nie zmarnowało. Tylko 15ml+90ml to dużo, z twoją ilością ml może Ci od razu wszystko zostać na włosach
2. Czekasz min 5min, żeby się wchłonęło.
3. BEZ SPŁUKIWANIA nakładasz no2, w instrukcji napisali 'hojnie', ale oficjalnie sprzedają małe zestawy no1 - 100ml z no2 - 200ml, przy farbowaniu, rozjaśnianiu stosuje się propocję 1:2, więc logicznie używa się no2 dwa razy więcej, czyli w przypadku moim było 30ml.
4. To zostawiasz na jak najdłużej, ja zostawiłam na całą noc (przy robieniu wieczorem).
5. Spłukujesz, myjesz, nakładasz odżywkę, polecają nałożyć maskę proteinową po olaplexie (proteiny maksymalnie raz w tygodniu + trzeba nawilżyć włosy)

Taa daa

Edytowane przez kamasal
Czas edycji: 2016-03-24 o 01:59
kamasal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:41   #294
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny W piątek idę na farbowanie metodą olaplex. Czy po zabiegu powinnam stosować jakichś specjalnych odżywek i preparatów? Jak mam je po tym farbowaniu pielęgnować żeby były zadbane? Ktoś udzieli wskazówek?
Poczytaj wątek, nie jest długi i wszystko już napisałyśmy
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:07   #295
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Ulahynek Pokaż wiadomość
Trafiłaś w sedno, dziewczyny mylnie rozumieją że to magicznie da im włosy jak z okładki a to nie do końca tak jest, wiadomo naprawi i zabezpieczy przed dalszymi uszkodzeniami w miarę możliwości ale z dnia na dzień z puchatego barana nie zrobi pięknej tafli, do tego trzeba odpowiednio zbilansowanej pielęgnacji szczególnie nawilżania bo sam olaplex nie nawilża w żaden sposów, no i powtarzania zabiegu aż do osiągnięcia satysfakcjonująych efektów, mi dużo dała też maska living proof taka mocno regenerująca bodajże z hair2go jeśli chodzi o nawilżenie po olaplexie dała sobie radę na 5 z plusem
Teraz po olaplexie zaczelam uzywac szamponu i odzywki Kevin.Murphy i jestem bardzo zadowolona. Musze poczytac o tej masce , ktora Ty uzywasz
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 17:13   #296
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

ja z kolei i przed olaplex i teraz po używam odżywki Joico K-pak, wcześniej była ok, teraz tez jest super
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:17   #297
amra01
Przyczajenie
 
Avatar amra01
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

dziewczyny dziękuję Wam za ten wątek, od kilku dni zastanawiam sie nad zabiegiem olaplex, dzieki Wam juz wszystko wiem - wprawdzie prześledzenie wątku zajęło mi troche czasu, ale dowiedziałam się w końcu, co jak itd
__________________
amra01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:05   #298
Landrycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Wątek jest dość wyczerpujący Ale dziewczyny ja ze swojej strony polecam Wam zabieg Cureplex Miałam robiony i Olaplex i Cureplex i włosy zdecydowane są lepsze po tym drugim. Oczywiście na pewno jest to kwestia indywidualna i zależy od rodzaju włosów. Ale zdecydowanie polecam Cureplex zwłaszcza, że jest o wiele tańszy [COLOR="Silver"]
Landrycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 12:43   #299
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja osobiście pracuję na Olaplexie od dnia premiery w europie i jestem zachwycony. Przepraszam jeżeli się powtórzę, ale wróciłem niespodziewanie na Wizaż po 3 latach Bana tak więc witam serdecznie tych którzy mogą mnie pamiętać jak i nowe użytkowniczki. Co do podobnych produktów do Olaplexu, używałem Fiber Complex z QOD i jest moim zdaniem identyczny w działaniu praktycznie, natomiast nie stosowałem innych produktów. Nie jestem w stanie ocenić czy sa gorsze czy lepsze, jednak Olaplex nie bez powodu wypromował się na tyle by być na czele i chyba dlatego zostanę przy nim. Ma opatentowany składnik który działa jak powinien. Podobno inne produkty są oparte na sylikonach lub olejach (nie wiem, mozliwe). Ale polecam próbować i porównywać produkty ze sobą! Tylko proszę pamiętajcie ze nic nie jest magiczną różdżką i nie zrobi cudu. Olaplex daje większe możliwości ale nie jest tak, że nagle mając jego możemy wszystko! Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 17:07   #300
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Ja osobiście pracuję na Olaplexie od dnia premiery w europie i jestem zachwycony. Przepraszam jeżeli się powtórzę, ale wróciłem niespodziewanie na Wizaż po 3 latach Bana tak więc witam serdecznie tych którzy mogą mnie pamiętać jak i nowe użytkowniczki. Co do podobnych produktów do Olaplexu, używałem Fiber Complex z QOD i jest moim zdaniem identyczny w działaniu praktycznie, natomiast nie stosowałem innych produktów. Nie jestem w stanie ocenić czy sa gorsze czy lepsze, jednak Olaplex nie bez powodu wypromował się na tyle by być na czele i chyba dlatego zostanę przy nim. Ma opatentowany składnik który działa jak powinien. Podobno inne produkty są oparte na sylikonach lub olejach (nie wiem, mozliwe). Ale polecam próbować i porównywać produkty ze sobą! Tylko proszę pamiętajcie ze nic nie jest magiczną różdżką i nie zrobi cudu. Olaplex daje większe możliwości ale nie jest tak, że nagle mając jego możemy wszystko! Pozdrawiam
Oh Andy uwielbiam Twoje metamorfozy!!!
Jaka szkoda ze nie mieszkasz bliżej :-D
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.