Douglas - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 19:11   #1
xear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52

Douglas - pytanie


Witacjcie
Mam pytanie, chcę przetestować podkład cliniqa i estee. Slyszałam, ze mozna dostac próbki w douglasie lub sephorze. Mam podjesc do konsultantki i się jej zapytać czy mogę owe dostac? Czy jakos inaczej to załatwić?
xear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:51   #2
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Douglas - pytanie

A, i owszem Po prostu możesz powiedzieć, że chcesz kupić ich produkty, ale musisz najpierw przetestować owe podkłady, by zobaczyć, jak się zachowują na Twojej cerze.
Ale uwaga, w niekórych perfumeriach panie są niemiłe i kręcą nosem przy rozdawaniu próbek ( a ich nastawienie zmienia się jak za dotknięciem czrodziejskiej różdżki, kiedy kupi się coś kosztownego)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:55   #3
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Douglas - pytanie

Cytat:
Napisane przez xear Pokaż wiadomość
Witacjcie
Mam pytanie, chcę przetestować podkład cliniqa i estee. Slyszałam, ze mozna dostac próbki w douglasie lub sephorze. Mam podjesc do konsultantki i się jej zapytać czy mogę owe dostac? Czy jakos inaczej to załatwić?

Podchodzisz do konsultantki i prosisz o zrobienie próbki podkładu clinique oraz EL.
To wszystko. Nie pytaj czy możesz dostać próbki!!
Ja wolę obsługę douglasa niż sephory więc poleciłabym ci się udać do nich.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:13   #4
domciok13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: Douglas - pytanie

Dziewczyny mam pytanie, chcę kupić teraz Peeling Shiseido do twarzy, cena to ok 120 zł jakoś, chciałbym również kupić jeszcze z 2 jakieś inne produkty shiseido ew kanebo, ponieważ nie mogę ujednolicić cery a próbowałem już wielu od aptecznych do luxusowych kremów ,wiec czy moge poprosic przy zakupie pania o próbki lub ich zrobienie? Nie chcę przy zakupie za 120 zł zrobić z siebie idioty, bo to dużo nie jest ,a krem po przetestowaniu i pozytywnej ocenie przeze mnie kupię na bank, jestem na prawdę w stanie za krem zapłacic do 600zł, może brzmi to banalnie ale już tyle wydałem ,że kolejna kasa nie bedzie juz problemem ,poniewaz moj komfort psychiczny jest wazniejszy, wiec czy dostane przy zakupie 2-3 probki kremow? Bardzo mi na tym zalezy.., ktora sephore polecacie? czy tam douglasa? pzdr serdecznie.
P.S. proszę nie myśleć sobie ,że biore probke by ją tylko wykorzystać, osobiscie wroce do sklepu ,w ktorym bralem probke i sie przypomne ,ze kupuje go dzieki probce, pozdrawiam serdecznie jeszcze raz.
domciok13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 10:19   #5
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Douglas - pytanie

Cytat:
Napisane przez domciok13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, chcę kupić teraz Peeling Shiseido do twarzy, cena to ok 120 zł jakoś, chciałbym również kupić jeszcze z 2 jakieś inne produkty shiseido ew kanebo, ponieważ nie mogę ujednolicić cery a próbowałem już wielu od aptecznych do luxusowych kremów ,wiec czy moge poprosic przy zakupie pania o próbki lub ich zrobienie? Nie chcę przy zakupie za 120 zł zrobić z siebie idioty, bo to dużo nie jest ,a krem po przetestowaniu i pozytywnej ocenie przeze mnie kupię na bank, jestem na prawdę w stanie za krem zapłacic do 600zł, może brzmi to banalnie ale już tyle wydałem ,że kolejna kasa nie bedzie juz problemem ,poniewaz moj komfort psychiczny jest wazniejszy, wiec czy dostane przy zakupie 2-3 probki kremow? Bardzo mi na tym zalezy.., ktora sephore polecacie? czy tam douglasa? pzdr serdecznie.
P.S. proszę nie myśleć sobie ,że biore probke by ją tylko wykorzystać, osobiscie wroce do sklepu ,w ktorym bralem probke i sie przypomne ,ze kupuje go dzieki probce, pozdrawiam serdecznie jeszcze raz.
Dla mnie Twój post to dublowanie postu nr 1, a na ten już jedna wizażanka odpowiedziała wyzej.
Ludzie, Spehory i Douglasy to perfumerie z kosmetykami przede wszystkim z wyższej półki, których ceny są dosc wysokie, więc naturalne jest, iż najpierw prosimy o próbkę, testujemy i decydujemy, czy nam pasuje, czy nie. Po to w końcu mają tam te testery! I nieważne czy potem kupimy testowany produkt tam, gdzie brało się próbki, czy w innej perfumerii. Nieważne czy w ogóle kupimy!
Troche logiki i obejdzie się bez powielenia podobnych pytań.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-07 o 10:22
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 21:05   #6
domciok13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: Douglas - pytanie

Taaa powiedz to laskom z sephory mysle ,ze nie bedzie tak zle, bardzo chce kupic jakis dobry kremik ale ktory sie sprawdzi to wlasnie bedzie zalezec od testu ,zobaczymy, zreszta ...jak bedzie myslala ,ze chodzi o wyludzenie to powiem ,by sama dobrala, moze byc tani ale by dzialal -reszta mnie nie obchodzi) dzieki za odp
domciok13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 22:17   #7
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Douglas - pytanie

Cytat:
Napisane przez domciok13 Pokaż wiadomość
Taaa powiedz to laskom z sephory mysle ,ze nie bedzie tak zle, bardzo chce kupic jakis dobry kremik ale ktory sie sprawdzi to wlasnie bedzie zalezec od testu ,zobaczymy, zreszta ...jak bedzie myslala ,ze chodzi o wyludzenie to powiem ,by sama dobrala, moze byc tani ale by dzialal -reszta mnie nie obchodzi) dzieki za odp
Nie pamietam, zeby któras mi odmówiła jakiejś próbki, wiec nie wiem, o co Ci chodzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 22:43   #8
domciok13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: Douglas - pytanie

dobra, loozik jeszcze raz dziękuję, a jesli mozesz napisz która wg Ciebei jest najlepsza. Obsluga ,asortyment itp, pozdr.
domciok13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 07:55   #9
almare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: MS/NRW
Wiadomości: 9
Dot.: Douglas - pytanie

U mnie w miescie sa dwa Douglasy (mieszkam w Niemczech) i probki daja tylko w jednym z nich. Oczywiscie tez wg humoru :/
Chcialam przetestowac podklad Diora, bo slyszalam bardzo pochlebne opinie, ale nie bylam pewna jak przyjmie sie na mojej skorze. Dla mnie podklad za ~40€ to sporo
almare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.