kolczyk w karku - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 21:42   #271
mc_miss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: kolczyk w karku

Mam pytanie z innej beczki, mianowicie: ile taka przyjemność kosztuje ? ; ))
mc_miss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:24   #272
Jil
Przyczajenie
 
Avatar Jil
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: prawie kraków
Wiadomości: 28
GG do Jil
Dot.: kolczyk w karku

przepraszam, chciałabym się poradzić kogoś, kto się na tym dobrze zna. mam kolczyk od października. wszystko była cacy, ładnie się goił, potem tak trochę się zbierało wokół kulki, ale pryskałam długo octeniseptem i ogólnie było okej. ostatnio jakoś jak zaczęły się upały, tzn było bardzo ciepło przez kilka dni to strasznie mi się zbabrał kolczyk.. najpierw jedna kulka: przy niej od zewnętrznej strony zrobiła się taka kulka, jakby pęcherzyk. niechcący raz to naruszyłam to krew wraz z jakimś płynem wyleciała, ogólnie trochę boli jak się zahaczę. teraz się zaczyna i w drugiej.. kurcze, taki był cacy przez jakiś czas, naprawdę nic się nie działo. i teraz mam pytanie, czy koniecznie koniecznie octenisept czy to jest coś poważniejszego? czy po prostu iść u siebie do lekarza, żeby to ogarnał? naprawdę nie chciałabym rezygnować z kolczyka, bo tak go kocham już ;\ mama mi dziś miała kupić octenisept, ale niestety podrożał, a u mnie kiepsko z kasą bardzo w tym miesiącu, więc pani w aptece poleciła jej tribiotic. wcześniej go używałam tylko na ucho, czy mogę go tam smarować?
Jil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:33   #273
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: kolczyk w karku

noo i ja mogę się pochwalić w końcu dziś na forum. od godziny 15.30 ok jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego kolczyka w karku

samo przekłucie wgl nie bolało. opuchlizny nie zaobserwowałam jeszcze. ale wiem, że może się pojawić. . Mam pytanie odnośnie kolczyka w karku. Byłam dziś w jednym studiu. Z kolczykiem jest wszystko w porządku. Nie szczypie, nie leci z niego ropa, limfa. Mam tylko wątpliwości, czy jest dobrze zrobiony bo wydaję mi się, że czuję go zbyt blisko przy skórze. Poza tym nie jest on wgl spuchnięty i wystają mi ramiona od kolczyka. Czy tak powinno być? Czy jeśli okazałoby się, że jest zbyt płytko zrobiony lub wgl krzywo to czy mogłabym pokazać się u Państwa w studiu i dowiedzieć czy jest dobrze zrobiony? Da się uratować taki kolczyk w ostateczności lub wymienić na inny?
Bardzo proszę o pomoc i rozwianie wątpliwości.


czy ktoś wgl jeszcze odwiedza ten wątek?

Edytowane przez harlow0
Czas edycji: 2011-08-29 o 20:42
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 23:55   #274
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: kolczyk w karku

hej, pokaż fotę możliwe, że jest za płytko, bo kulki powinny być przy skórze. tzn., że może wymigrować i będzie brzydka blizna. gdzie robiłaś?
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:06   #275
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
hej, pokaż fotę możliwe, że jest za płytko, bo kulki powinny być przy skórze. tzn., że może wymigrować i będzie brzydka blizna. gdzie robiłaś?
wydaje mi się właśnie, że jednak jest zbyt płytko. bo kolczyk przesuwa mi się w skórze. czy uda się go odratować? np zmieniając na mniejszy kolczyk lub z krótszymi ramionkami? czy raczej bd konieczne odczekanie i zagojenie ranek i dopiero pozniej wgl mozna robic nowego? czy po jednym dniu moga mi zostac brzydkie blizny jesli dzis ide do studia aby sie dowiedziec co i jak i najwyzej go wyjac? blagam pomozcie
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 17:35   #276
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez harlow0 Pokaż wiadomość
wydaje mi się właśnie, że jednak jest zbyt płytko. bo kolczyk przesuwa mi się w skórze. czy uda się go odratować? np zmieniając na mniejszy kolczyk lub z krótszymi ramionkami? czy raczej bd konieczne odczekanie i zagojenie ranek i dopiero pozniej wgl mozna robic nowego? czy po jednym dniu moga mi zostac brzydkie blizny jesli dzis ide do studia aby sie dowiedziec co i jak i najwyzej go wyjac? blagam pomozcie
pokaż zdjęcie jeśli jest za płytko zrobiony to jest do wyjęcia
po okolo 3-4 tygodniach można kłuć ponownie
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:32   #277
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
pokaż zdjęcie jeśli jest za płytko zrobiony to jest do wyjęcia
po okolo 3-4 tygodniach można kłuć ponownie
dzięki za odpowiedź
byłam dziś u kilku piercerów w mieście. usłyszałam kilka opinii. ostatecznie wylądowałam u zawodowca. skończyło się na wyjęciu kolczyka. od razu przestrzegam wszystkich, którzy są niepewni czy kolczyk w karku któremu odstają ramionka i kulki od szyji to złe przekucie. owszem. kulki powinny idealnie przylegać do skóry. ja swój pierwszy już wyjęłam. dziś kłułam ponownie. w 1 salonie udało mi się odzyskać pieniążki za które mogłam ponowić przekłucie. serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim te piękne kolce
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:28   #278
deeyn
Przyczajenie
 
Avatar deeyn
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk w karku

Witam,
również chciałabym się poradzić odnośnie kolczyka w karku.Zrobiłam go w poniedziałek i facet który mi to robił powiedział,że początkowo kolczyk musi mieć za długie ramionka na czas opuchlizny.Żadnej opuchlizny nie mam,a kolczyk po przesunięciu na jedną stronę odstaje dobre 4 mm od skóry,zahacza o wszystko i boli jak jasna cholerka.Co mam z tym fantem zrobić?
deeyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:05   #279
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: kolczyk w karku

u kogo to robilaś? iść i złożyć reklamację. co to za brednie. wystający 4mm kolczyk? :||| to jest źle przekłute. w ogóle co to za kolczyk tam wpakował? ja bym żądała zwrotu pieniędzy. a potem wyjąć to. pokażesz zdjęcie?
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:16   #280
deeyn
Przyczajenie
 
Avatar deeyn
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk w karku

Zrobiłam to w studiu tatuażu,kilka osób poleciło mi właśnie to miejsce i tą osobe...ponoć dopiero gdy kolczyk zacznie "naprawdę" wystawać mam przyjść żeby skrócić ramiona...:|przesyłam zdjęcia ale naprawdę nie wygląda to za rewelacyjnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyk 001.jpg (107,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyk 003.jpg (108,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyk 002.jpg (90,0 KB, 58 załadowań)
deeyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:11   #281
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: kolczyk w karku

MATKO. przepraszam, ale to jest porażka. ta osoba nie powinna w ogóle zabierać się za kłucie. wyjmij to jak najszybciej! im szybciej tym mniejszy ślad będzie. i domagaj się zwrotu pieniędzy, należą Ci się, walcz o swoje. przede wszystkim - zły kolczyk. do przekłuć powierzchniowych używa się kolczyków typu surface bar.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 16:24   #282
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez deeyn Pokaż wiadomość
Zrobiłam to w studiu tatuażu,kilka osób poleciło mi właśnie to miejsce i tą osobe...ponoć dopiero gdy kolczyk zacznie "naprawdę" wystawać mam przyjść żeby skrócić ramiona...:|przesyłam zdjęcia ale naprawdę nie wygląda to za rewelacyjnie...
http://www.tattooart.pl/artykuly/sur...-bar-4010.html
w artykule możesz przeczytać jak powinno to przekłucie wyglądać
wyjmuj natychmiast i powiedz kto i gdzie cię tak skrzywdzi

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez deeyn Pokaż wiadomość
Zrobiłam to w studiu tatuażu,kilka osób poleciło mi właśnie to miejsce i tą osobe...ponoć dopiero gdy kolczyk zacznie "naprawdę" wystawać mam przyjść żeby skrócić ramiona...:|przesyłam zdjęcia ale naprawdę nie wygląda to za rewelacyjnie...
http://www.tattooart.pl/artykuly/sur...-bar-4010.html
w artykule możesz przeczytać jak powinno to przekłucie wyglądać
wyjmuj natychmiast i powiedz kto i gdzie cię tak skrzywdził
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:32   #283
deeyn
Przyczajenie
 
Avatar deeyn
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk w karku

Nawet tak nie żartujcie..Ale jestem prawie pewna,że założył mi dobry kolczyk...no właśnie prawie...da sie to w jakiś sposób uratować?Dziękuję Wam bardzo w takim razie jutro przejdę się tam i napisze jak rezultaty...kolczyka robiłam u siebie w Chrzanowie
deeyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:40   #284
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez deeyn Pokaż wiadomość
Nawet tak nie żartujcie..Ale jestem prawie pewna,że założył mi dobry kolczyk...no właśnie prawie...da sie to w jakiś sposób uratować?Dziękuję Wam bardzo w takim razie jutro przejdę się tam i napisze jak rezultaty...kolczyka robiłam u siebie w Chrzanowie
nie nie da się uratować
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:51   #285
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: kolczyk w karku

Kurcze, jak to zobaczyłam, to prawie zawału dostałam. Dla mnie to niemal okaleczenie.... Wyjmij to póki jest czas i nic się nie babrze. Miss ma rację; jedyna rada to wyjęcie tego syfu z karku...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:13   #286
deeyn
Przyczajenie
 
Avatar deeyn
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk w karku

Mam nauczkę...ale w życiu nie pomyślałabym,że idąc do specjalistycznego zakładu muszę się upewniać,czy ktoś ma pojęcie co mi wkłada w kark...normalnie załamać się idzie...ale jest to chyba przestroga dla wszystkich-nawet idąc do "profesjonalisty" nie wolno odwracać się zadkiem i pozwalać żeby ktoś wyczyniał co mu się żywnie podoba tylko pytać,obserwować i o czasie spierniczać gdzie pieprz rośnie....
deeyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:19   #287
deeyn
Przyczajenie
 
Avatar deeyn
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: kolczyk w karku

Mam nauczkę ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy aby pytać o to czy w specjalistycznym zakładzie mają pojęcie jaki rodzaj kolczyka mają wpakować mi w kark:/
deeyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:30   #288
marruda13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Obra
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk w karku

Dziś zrobiłam sobie kolczyk w karku w Art Line Tattoo w Poznaniu i kupiłam u nich również środek 'Easypiercing'. Czy używając ten środek powinnam jeszcze zainwestować w sól fizjologiczną?
marruda13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 13:51   #289
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez marruda13 Pokaż wiadomość
Dziś zrobiłam sobie kolczyk w karku w Art Line Tattoo w Poznaniu i kupiłam u nich również środek 'Easypiercing'. Czy używając ten środek powinnam jeszcze zainwestować w sól fizjologiczną?
Zależy, który rodzaj preparatu kupiłaś, bo Easypiercing też ma sól fizjologiczną. Jeśli to ją właśnie kupiłaś to już nie potrzebujesz, a jeśli nie to nie zaszkodzi kupić, sól jest neutralna i zawsze się przyda do usuwania strupków. A tak w ogóle to najlepszym środkiem do pielęgnacji przekłuć jest Octenisept.

A tak z ciekawości - jaki kolczyk Ci założyli? Bo swego czasu gdy szukałam studia niestety przeczytałam kilka opinii, że w Art Line nie zawsze zakładają kolczyki odpowiednie do przekłucia...
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 22:27   #290
marruda13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Obra
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Zależy, który rodzaj preparatu kupiłaś, bo Easypiercing też ma sól fizjologiczną. Jeśli to ją właśnie kupiłaś to już nie potrzebujesz, a jeśli nie to nie zaszkodzi kupić, sól jest neutralna i zawsze się przyda do usuwania strupków. A tak w ogóle to najlepszym środkiem do pielęgnacji przekłuć jest Octenisept.

A tak z ciekawości - jaki kolczyk Ci założyli? Bo swego czasu gdy szukałam studia niestety przeczytałam kilka opinii, że w Art Line nie zawsze zakładają kolczyki odpowiednie do przekłucia...
Dzięki
Kupiłam jeszcze tę sól i przemyłam
Założyli mi surface bar - więc z tego co wiem, jest to odpowiedni kolczyk
marruda13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 15:07   #291
thePhantom
Zakorzenienie
 
Avatar thePhantom
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 6 822
Dot.: kolczyk w karku

hej, ja mam od piątku kolczyk w karku, i w sumie nie jest źle. jest troche zaróżowione miejsce, ale nie boli ani nie ma z tym większego problemu póki co, jedynie o co się martwię to to, że przebijali mi w jednym salonie mam wrażenie, że niezbyt profesjonalnie, bo kto wsadza zwykłą sztange w takie miejsce, w dodatku metalową? pobiegłam od razu do salonu piercingu, ktory w miescie jest od zawsze , włożyli mi chwilowo kolczyk bioplastowy na wygojenie na początek i za tydzień/dwa mam przyjść po metalowego surface bara na zmiane.. boje sie tylko, ze bedzie problem z zalozeniem nowego kolca
__________________
Insta-uzależniona
aparatka :
góra - wrzesień 2014
dół - luty 2015


Była Au pair - Niemcy 2013
thePhantom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 15:12   #292
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w karku

i tak źle i ta niedobrze
w ten kanał nie będzie się dało włożyc surfacebar
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 11:13   #293
harlow0
Raczkowanie
 
Avatar harlow0
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 356
Dot.: kolczyk w karku

cześć. wiem, że może piszę w nie odpowiednim dziale, ale chciałam dowiedzieć się od dobrego specjalisty jaki kolczyk będzie najlepszy do hand web'a ? bardzo podoba mi się przekłucie w tym miejscu i zastanawiam się nad przekłuciem. mam już kolczyk w karku, teraz poważnie rozmyślam nad lewą dłonią czy możecie powiedzieć mi o najważniejszych rzeczach związanym z tym kłuciem? pozdrawiam
harlow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:20   #294
Avarice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 104
Dot.: kolczyk w karku

Hej, czy jest może ktoś, kto pomógł by mi określić, czy kolczyk mi migruje?
Mam go od około roku, jakieś 3 miesiące temu, razem z początkiem wakacji zaczął ropieć. Używałam do przemywania zwykłej wody, soli fizjologicznej i octeniseptu. I miał takie różne fale - raz było ok, potem wielki nawał ropy. Praktycznie babrze się cały czas aż do teraz. Na początku nie zwróciłam uwagi na ramiona, bo od początku trochę wystawały ze skóry. Ale jakieś trzy tygodnie temu przypatrzyłam się mu bliżej, jak zaczął jeszcze bardziej się paprać i mocno swędzieć i zauważyłam, że zaczęły zwisać. Nie zaciągnęłam go, nie uderzyłam, dlatego od początku wydawało mi się to dziwne. Tydzień temu byłam u kolesia który mi go robił, bo wcześniej nie miałam okazji. I powiedział, że to możliwe, gdy mam cienką skórę i że może wyjść i mam go obserwować.
A piszę teraz, ponieważ zaczął lekko krwawić (jak czyściłam, to wacik był zaróżowiony).
Na ile może to być wina moja (nie wiem, za częste dotykanie, nieodpowiednia pielęgnacja itp) a na ile złego przekłucia, skoro ramiona od zawsze odrobinę wystawały?
I co teraz z nim robić. Czekać i liczyć na cud, wyciągać sama, zanim będzie brzydka blizna czy iść na wyciągnięcie?

PS. Dwie różne kulki mam od niedawna, po prostu zgubiłam srebrną, nawet nie wiem kiedy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110835.jpg (85,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110837.jpg (109,6 KB, 41 załadowań)
Avarice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 12:22   #295
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez Avarice Pokaż wiadomość
Hej, czy jest może ktoś, kto pomógł by mi określić, czy kolczyk mi migruje?
Mam go od około roku, jakieś 3 miesiące temu, razem z początkiem wakacji zaczął ropieć. Używałam do przemywania zwykłej wody, soli fizjologicznej i octeniseptu. I miał takie różne fale - raz było ok, potem wielki nawał ropy. Praktycznie babrze się cały czas aż do teraz. Na początku nie zwróciłam uwagi na ramiona, bo od początku trochę wystawały ze skóry. Ale jakieś trzy tygodnie temu przypatrzyłam się mu bliżej, jak zaczął jeszcze bardziej się paprać i mocno swędzieć i zauważyłam, że zaczęły zwisać. Nie zaciągnęłam go, nie uderzyłam, dlatego od początku wydawało mi się to dziwne. Tydzień temu byłam u kolesia który mi go robił, bo wcześniej nie miałam okazji. I powiedział, że to możliwe, gdy mam cienką skórę i że może wyjść i mam go obserwować.
A piszę teraz, ponieważ zaczął lekko krwawić (jak czyściłam, to wacik był zaróżowiony).
Na ile może to być wina moja (nie wiem, za częste dotykanie, nieodpowiednia pielęgnacja itp) a na ile złego przekłucia, skoro ramiona od zawsze odrobinę wystawały?
I co teraz z nim robić. Czekać i liczyć na cud, wyciągać sama, zanim będzie brzydka blizna czy iść na wyciągnięcie?

PS. Dwie różne kulki mam od niedawna, po prostu zgubiłam srebrną, nawet nie wiem kiedy.
Nie jestem specjalistką, ale on był źle zrobiony i to tylko kwestia czasu nim zacznie migrować i zostanie blizna, ja bym wyjęła...
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 08:48   #296
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez Avarice Pokaż wiadomość
Hej, czy jest może ktoś, kto pomógł by mi określić, czy kolczyk mi migruje?
Mam go od około roku, jakieś 3 miesiące temu, razem z początkiem wakacji zaczął ropieć. Używałam do przemywania zwykłej wody, soli fizjologicznej i octeniseptu. I miał takie różne fale - raz było ok, potem wielki nawał ropy. Praktycznie babrze się cały czas aż do teraz. Na początku nie zwróciłam uwagi na ramiona, bo od początku trochę wystawały ze skóry. Ale jakieś trzy tygodnie temu przypatrzyłam się mu bliżej, jak zaczął jeszcze bardziej się paprać i mocno swędzieć i zauważyłam, że zaczęły zwisać. Nie zaciągnęłam go, nie uderzyłam, dlatego od początku wydawało mi się to dziwne. Tydzień temu byłam u kolesia który mi go robił, bo wcześniej nie miałam okazji. I powiedział, że to możliwe, gdy mam cienką skórę i że może wyjść i mam go obserwować.
A piszę teraz, ponieważ zaczął lekko krwawić (jak czyściłam, to wacik był zaróżowiony).
Na ile może to być wina moja (nie wiem, za częste dotykanie, nieodpowiednia pielęgnacja itp) a na ile złego przekłucia, skoro ramiona od zawsze odrobinę wystawały?
I co teraz z nim robić. Czekać i liczyć na cud, wyciągać sama, zanim będzie brzydka blizna czy iść na wyciągnięcie?

PS. Dwie różne kulki mam od niedawna, po prostu zgubiłam srebrną, nawet nie wiem kiedy.
surface sam w sobie znany jest ze skłonności do grymaszenia
z Twojej wiadomości nie da się wywnioskować czy przekłucie było źle wykonane-nie ma zdjęcia od razu po zabiegu, które mogłoby to potwierdzić
częste dotykanie i nieodpowiednia pielęgnacja mogły się przyczynić do wyjścia kolczyka z ciała. ropa wskazuje na stan zapalny więc wymagałoby użyć mocniejszego środka jak np. trybiotyk. chociaż ten stosuje się nie więcej niż 5-7 dni
kolczyk powinnaś wyjąć. ja po trzech miesiącach noszenia mam ledwo co widoczne blizny. poza tym jest milion środków aby ją zmniejszyć etc. albo też możesz próbować ją zakryć microdermalami albo zrobić kolczyk tuż nad/pod
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:45   #297
izaw94
Raczkowanie
 
Avatar izaw94
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 223
Dot.: kolczyk w karku

Witam! Ja również jestem posiadaczką kolczyka w karku od kilku dni. Mam parę pytań
Czy octenisept pryskamy bezposrednio, czy tak jak to robiłam wcześniej na gazik i przemywamy?


Narazie jestem bardzo zadowolona, chodź bardzo boję się migracji. Kilka lat temu zrobiłam sobie tragusa, który wygoił się szybciutko i bardzo elegancko. Nie mam z nim żadnych problemów. Kolczyk zrobiłam w profesjonalnym studiu u bardzo miłej pani do której na pewno wybiorę się jeszcze nie raz!
izaw94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:34   #298
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez izaw94 Pokaż wiadomość
Czy octenisept pryskamy bezposrednio, czy tak jak to robiłam wcześniej na gazik i przemywamy?
Bezpośrednio.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 21:35   #299
izaw94
Raczkowanie
 
Avatar izaw94
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 223
Dot.: kolczyk w karku

a czy to normalne, że czuję kolczyk pod palcami?
izaw94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:05   #300
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: kolczyk w karku

Cytat:
Napisane przez izaw94 Pokaż wiadomość
a czy to normalne, że czuję kolczyk pod palcami?
Tak
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.