kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 21:33   #91
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie polecam nakladania filtrow na i pod oczy poniewaz sa rozne reakcje a najczesciej dochodzi do szczypania,nadmiernego migrowania w okolice oczu,potrafia tez przesuszyc skore powiek
Duzo zalezy od skory ale w 90% nie sprawdzaja sie w takiej roli.
Kurczę czyli podrażnianie i suszenie to cecha nieodłączna filtrów?

Wiadomo, że skóry powiek nie kwaszę, ale zdawało mi się, że jak już się filtruję, to powieki też by wypadało chronić przed słońcem.
No, ale kiedy przesuszy mnie to bardziej, niż słońce, to rzeczywiście bez sensu.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:41   #92
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dokladnie idac tym torem myslenia smarowalam powieki. Papugo, kiedys przygladalam sie takiemu kremowi Shiseido, z filtrem i specjalnie pod oczy.. Moze to jest rozwiazanie - rozsadne, acz kosztowne
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:46   #93
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Kurczę czyli podrażnianie i suszenie to cecha nieodłączna filtrów?

Wiadomo, że skóry powiek nie kwaszę, ale zdawało mi się, że jak już się filtruję, to powieki też by wypadało chronić przed słońcem.
No, ale kiedy przesuszy mnie to bardziej, niż słońce, to rzeczywiście bez sensu.

Papugo z filtrami jest tak,ze nie kazdy ma typowe wlasciwosci pielegnacyjne dla naszej cery a bywa tez i tak,ze w zaden sposob nie dobierze sie takowego wiec warto posilkowac sie dodatkowym nawilzaczem.Niezlym rozwiazaniem jest zastosowanie zelu hialuronowego,ktory mozna wymieszac z olejem/serum/kremem i odczekac ok.5-10 minut aby dobrze sie wchlonal a pozniej dac filtr.
Cery,ktore lubia sie z silikonami moga tez wymieszac baze pod makijaz (Smashbox,Sephora,Inglot, Dax Cosmetics itd) z zelem HA dla lepszego efektu almoze to byc tez krem z silikonowo-polimerowa baza.

Niektore osoby kombinowaly z filtrami mineralnymi pod oczy ale z doswiadczenia wiem,ze one sa trudne przy wspolpracy z kolorowka.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:07   #94
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Papugo z filtrami jest tak,ze nie kazdy ma typowe wlasciwosci pielegnacyjne dla naszej cery a bywa tez i tak,ze w zaden sposob nie dobierze sie takowego wiec warto posilkowac sie dodatkowym nawilzaczem.Niezlym rozwiazaniem jest zastosowanie zelu hialuronowego,ktory mozna wymieszac z olejem/serum/kremem i odczekac ok.5-10 minut aby dobrze sie wchlonal a pozniej dac filtr.
Cery,ktore lubia sie z silikonami moga tez wymieszac baze pod makijaz (Smashbox,Sephora,Inglot, Dax Cosmetics itd) z zelem HA dla lepszego efektu almoze to byc tez krem z silikonowo-polimerowa baza.

Niektore osoby kombinowaly z filtrami mineralnymi pod oczy ale z doswiadczenia wiem,ze one sa trudne przy wspolpracy z kolorowka.
Ahaaa, to takie one, te filtry. Dzięki, Hexxano

Więc jeśliby chodziło tylko o to, że niewystarczająco nawilżają, to nie problem, zawsze używam jakiegoś kremu pod filtr.

Przyznam, że nie do końca rozumiem ten środkowy akapit ta baza + HA to miałaby być warstwa wierzchnia, czy nakładana pod filtrem? Zdaje mi się, że to pierwsze, ale ja tam mało wiem.

Współpraca z kolorówką nie jest dla mnie martwiąca, cienia używam zazwyczaj na dolną powiekę i zwykle w mało zdecydowanych kolorach - niezbyt ciemne brązy - lekkie rozmazanie nie będzie katastrofą.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:21   #95
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

uwielbiam efekt kwasu hial+serum potem filtr.
Mnie lirenka 50 podrażniala na poczatku, ale zaprzyjaźniła się z oczami i stwierdziłam ze co jak co ale właśnie w okolicy oczu muszę zachować najgładszą skórę (no i na pośladkach )
rozumiem, że jeśli nie mam problemów filtr-przesuszone okolice oczy nie ma innych przeciwskazań?


Hexxana, nie mogę, masz taki słodki awatar! Taka zmiania
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:54   #96
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
no i widzisz jak się różni jedna cera od drugiej - ja testowałam dzisiaj też biodermę 50 AR - tonującą ( nie wiem czy masz inną ) i jestem zadowolona - półprzejrzysta, przepisowa ilość wchłonęła się po 5 min - na to delikatnie krzemionka w strefie T, fawn intensive jedna warstwa, spryskane termalką - zero błyszczenia po 6 h, po 10 delikatnie zaświecił się nos - pory minimalne, podkład jak nowy. zero podrażnienia, na razie nie zapchał. może po prostu moja skóra się lubi z filtrami... chociaż dzieciaczek avene mnie podrażnił.
ale to dopiero jeden dzień, zobaczymy po kilku. muszę zużyć te próbki - 5 tubeczek.
No ja mam probki Biodermy Photoderm 50+ Spot.. no i tez sie wchlania fajnie, dosc szybko, ale po paru godzinach jakby "wylazi" mi ze skory.. no nie wiem jak to opisac, ale niestety z tym filtrem sie nie polubilam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:13   #97
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ahaaa, to takie one, te filtry. Dzięki, Hexxano

Więc jeśliby chodziło tylko o to, że niewystarczająco nawilżają, to nie problem, zawsze używam jakiegoś kremu pod filtr.

Przyznam, że nie do końca rozumiem ten środkowy akapit ta baza + HA to miałaby być warstwa wierzchnia, czy nakładana pod filtrem? Zdaje mi się, że to pierwsze, ale ja tam mało wiem.

Współpraca z kolorówką nie jest dla mnie martwiąca, cienia używam zazwyczaj na dolną powiekę i zwykle w mało zdecydowanych kolorach - niezbyt ciemne brązy - lekkie rozmazanie nie będzie katastrofą.
Baza+HA to zawsze pod filtr ktory ma byc zawsze na wierzchu bo pozniej to tylko stosujemy tzw.baze oddzielajaca czyli moze to byc skrobia/puder jedwabny/kaolin/krzemionka czy zwykly sypki puder-wg upodoban


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
uwielbiam efekt kwasu hial+serum potem filtr.
Mnie lirenka 50 podrażniala na poczatku, ale zaprzyjaźniła się z oczami i stwierdziłam ze co jak co ale właśnie w okolicy oczu muszę zachować najgładszą skórę (no i na pośladkach )
rozumiem, że jeśli nie mam problemów filtr-przesuszone okolice oczy nie ma innych przeciwskazań?


Hexxana, nie mogę, masz taki słodki awatar! Taka zmiania
Rozwielitko avatar to za Wasza sprawa po ukazaniu lica w watku o mineralach Joppa jakos na troche postanowilam zmienic "wizerunek" i odpoczac od wampirzych klimatow

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No ja mam probki Biodermy Photoderm 50+ Spot.. no i tez sie wchlania fajnie, dosc szybko, ale po paru godzinach jakby "wylazi" mi ze skory.. no nie wiem jak to opisac, ale niestety z tym filtrem sie nie polubilam
To tak jakby filtr nie wchlonal sie do konca i ma tendencje do pokazywania sie w pelnej krasie co nie jest zbyt estetyczne-wiem o co Ci chodzi i mysle,ze obrazowo opisalas
U mnie podobnie zachowuje sie Iwostin Solecrin choc na poczatku sprawia wrazenie idealnie wchlonietego i wtopionego w skore....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 10:33   #98
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To tak jakby filtr nie wchlonal sie do konca i ma tendencje do pokazywania sie w pelnej krasie co nie jest zbyt estetyczne-wiem o co Ci chodzi i mysle,ze obrazowo opisalas
U mnie podobnie zachowuje sie Iwostin Solecrin choc na poczatku sprawia wrazenie idealnie wchlonietego i wtopionego w skore....
Ech mam dokładnie to samo z Iwostinem. Najpierw jest pięknie, a z biegiem dnia robię się coraz bielsza i bielsza i mam prawie cały filtr "na wierzchu" - koszmarek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:49   #99
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Mozecie byc ze mnie dumne. Kupilam Lirene 50+ emulsje do skory wrazliwej.. poszlam na calosc i kupilam duze opakowanie, raz sie zyje. Jutro test, narazie co na plus to to, ze opakowanie zafoliowane, cena.. 18.50, 100ml, brak w skladzie na poczatku gliceryny i tryglicerade [choc ciekawa jestem co to BHA, zaraz google beda szukac].. no nic parabeny sa, ale coz.
Dalsze plusy: nie smierdzi w sumie jak Bioderma i na palcu taka lekka ta emulsja.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:12   #100
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Anecka, jestem z Ciebie dumna!!!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:12   #101
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mozecie byc ze mnie dumne. Kupilam Lirene 50+ emulsje do skory wrazliwej.. poszlam na calosc i kupilam duze opakowanie, raz sie zyje. Jutro test, narazie co na plus to to, ze opakowanie zafoliowane, cena.. 18.50, 100ml, brak w skladzie na poczatku gliceryny i tryglicerade [choc ciekawa jestem co to BHA, zaraz google beda szukac].. no nic parabeny sa, ale coz.
Dalsze plusy: nie smierdzi w sumie jak Bioderma i na palcu taka lekka ta emulsja.

Naprawdę powinnaś byc zadowolona, w tej cenie to jest wg mnie filtr wszechczasów, ja wolę na nim nakładać minerały niz na jakimkolwiek innym kremie
w sobotę nie wychodziłam z domu, dałam nawilżający krem i kicha z minerałami, w niedziele to samo - znów niedobrze, z ulgą sie w poniedziałek Lirenka smarowałam
świat się kończy jak najlepiej sie makijażuje na filtrze hehe
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 22:50   #102
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mozecie byc ze mnie dumne. Kupilam Lirene 50+ emulsje do skory wrazliwej.. poszlam na calosc i kupilam duze opakowanie, raz sie zyje. Jutro test, narazie co na plus to to, ze opakowanie zafoliowane, cena.. 18.50, 100ml, brak w skladzie na poczatku gliceryny i tryglicerade [choc ciekawa jestem co to BHA, zaraz google beda szukac].. no nic parabeny sa, ale coz.
Dalsze plusy: nie smierdzi w sumie jak Bioderma i na palcu taka lekka ta emulsja.
Noo, brawo! I mnie, podobnie jak Jmw, wyśmienicie nakłada się na niego minerały.

BHA kojarzy mi się z kwasami, ale żeby w filtrze? Pewnie się nie znam.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:22   #103
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

stosuję filtr (Tesco dla dzieci SPF 40) pod oczy i jestem zadowolona korektory podoczne nieźle na nim wyglądają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:08   #104
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mozecie byc ze mnie dumne. Kupilam Lirene 50+ emulsje do skory wrazliwej.. poszlam na calosc i kupilam duze opakowanie, raz sie zyje. Jutro test, narazie co na plus to to, ze opakowanie zafoliowane, cena.. 18.50, 100ml, brak w skladzie na poczatku gliceryny i tryglicerade [choc ciekawa jestem co to BHA, zaraz google beda szukac].. no nic parabeny sa, ale coz.
Dalsze plusy: nie smierdzi w sumie jak Bioderma i na palcu taka lekka ta emulsja.
Anecko a gdzie właściwie kupiłaś Lirenke? U mnie czas zakupić kolejną tubkę i wolałabym już nie dopłacać za przesyłkę i nie kupować przez internet. W Rossmannie wciąż jej nie mają.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:14   #105
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Anecko a gdzie właściwie kupiłaś Lirenke? U mnie czas zakupić kolejną tubkę i wolałabym już nie dopłacać za przesyłkę i nie kupować przez internet. W Rossmannie wciąż jej nie mają.
Po prostu w aptece kupiłam takiej "domowej" ze sie wyraze.. nie maja w niej np. Avene czy Vichy.
Nie mniej mineraly fajnie sie rozprowadzily.. bez plam itp, ale tak jak pisalam na plotkowym, po godzinie lampa po 3 warzenie.. ale to kwestia czasu moze, bo za niecaly miesiac pwinnam miec juz skore suchą, a nie tłustą.
Obwiniam za to warzenie siebie, bo nie mialam czasu czekac az sie wchlonie.. wiec po 5 minutach jeszcze mialam lepką twarz.. blee, ale dalo rade nalozyc.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:35   #106
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Ok dziękuję. Będę zatem szukać po zwykłych aptekach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:15   #107
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

W tej chwili mam na sobie podkład EDM w wersji o-glo nałożony na emulsję LRP 30. Podkład nakładał się ładnie na sucho. Do tej pory wszystko się trzyma, buzia jest gładka i nie ma śladów warzenia. Mam nadzieję, że wytrzyma tak całą sobotę

Dodam, że przed nałożeniem filtra miałam na 'dziobie' maseczkę nawilzającą. Po zmyciu nałożyłam filtr i odczekałam jakieś 15 min zanim nałożyłam podkład

Za kilka dni sprawdzę, jak się trzyma na emulsji LRP 50+.
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:10   #108
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

ja w Gdańsku tą sławną Lirenkę kupiłam w hipermarkecie Auchan

jestem bardzo zadowolona, nie sądziłam że jakiś filtr nakładany w odpowiedniej ilości może tak dobrze się wchłaniać i nie zostawiać aż takiego świecenia- a jednak może
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:39   #109
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Przetestowalam mineraly na Soltanie z Bootsa. Sam krem jest niezly, ma dziwaczny szarawy kolor, ale fajna konsystencje, wchlania sie w miare, nie bieli nic a nic. Ale nie ma porownania do mineralow na Lirene. Trzy razy wczoraj musialam wszystko zmywac, znow kladlam krem, czekalam az sie wchlonie i znow tapeta. Na Lirence wszystko sprawniej idzie i ladniej wyglada.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 19:53   #110
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Witam wszystkich serdecznie,mam pytanie uzywam kremu z filtrem avene50+dzisiaj w aptece nie bylo 50+tylko samo50 ,nie wiem na czym polego roznica i jescze jedno pytanie czy na krem z filtrem mozna nakladac puder lub fluid pozdrawiam wszystkich i zgory dziekuje za odpowiedz.
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:00   #111
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie,mam pytanie uzywam kremu z filtrem avene50+dzisiaj w aptece nie bylo 50+tylko samo50 ,nie wiem na czym polego roznica i jescze jedno pytanie czy na krem z filtrem mozna nakladac puder lub fluid pozdrawiam wszystkich i zgory dziekuje za odpowiedz.
to pytanie do biochemiczek tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283044
nie oftopić, ten wątek dotyczy łączenia filtrów z minerałami!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:15   #112
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

ha! jak tak Was czytam, to coraz mądrzejsza się robię
już wiem, że ten iwostin to nie tylko u mnie tak dziwnie wyłazi
spróbuję jeszcze filtra z oriflame, a w międzyczasie będę usilnie poszukiwać tej cud-miód-malina lirenki
no i nie nakładam żadnego rozdzielacza, a widzę, ze trzeba
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:37   #113
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
ha! jak tak Was czytam, to coraz mądrzejsza się robię
już wiem, że ten iwostin to nie tylko u mnie tak dziwnie wyłazi
spróbuję jeszcze filtra z oriflame, a w międzyczasie będę usilnie poszukiwać tej cud-miód-malina lirenki
no i nie nakładam żadnego rozdzielacza, a widzę, ze trzeba
gadmarko to nie tak że trzeba, ale z nim jest o wiele łatwiej. Jak potrafisz sobie poradzić bez niego to nie ma problemu. Ja np. nie daję bez primera rady i nakładając podkład od razu na filtr starłabym go jak nic. Poza tym miałabym zapewne kłopot ze świeceniem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 22:09   #114
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Hej dziewczyny,
walczę z trądzikiem od 5 miesięcy, ale teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej bo zaczęłam brać izotek.. ale tu nie o tym. Muszę zacząć używać filtra, bo przy leczeniu izotekiem trzeba bardzo bardzo unikać słońca. Ogólnie to muszę unikać rówież masy kosmetyków, bo obawiam się, że mój trądzik może być coś w stronę trądziku kosmetycznego;/.

Zainteresowałyście mnie bardzo filtrem Lirene 50+. Przy niektóych fitrach jest napisane, że są dla cer tradzikowych, a przy lirene nie ma. Ale zdaję sobie sprawę, że jakiś drogi, niezapychający fitr, może bardziej zapychać niż jakiś tańszy.
Proszę Was o radę jaki filtr wybrać. Kusił mnie ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6815

Dodam, że izotek bardzo wysusza mi skórę, więc mam cerę trądzikową w stronę suchej. I używam podkładu EDM .
Ogólnie bardzo boję się zacząć używać filtra i będę pewnie wolała nie wychodzić z domu niż mieć na twarzy potencjalny zapychacz, no ale jakiś muszę jednak kupić.. mam nadziję, że od razu trafię na taki, z którym się zaprzyjaźnię, proszę Was o pomoc
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 23:17   #115
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
walczę z trądzikiem od 5 miesięcy, ale teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej bo zaczęłam brać izotek.. ale tu nie o tym. Muszę zacząć używać filtra, bo przy leczeniu izotekiem trzeba bardzo bardzo unikać słońca. Ogólnie to muszę unikać rówież masy kosmetyków, bo obawiam się, że mój trądzik może być coś w stronę trądziku kosmetycznego;/.

Zainteresowałyście mnie bardzo filtrem Lirene 50+. Przy niektóych fitrach jest napisane, że są dla cer tradzikowych, a przy lirene nie ma. Ale zdaję sobie sprawę, że jakiś drogi, niezapychający fitr, może bardziej zapychać niż jakiś tańszy.
Proszę Was o radę jaki filtr wybrać. Kusił mnie ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6815

Dodam, że izotek bardzo wysusza mi skórę, więc mam cerę trądzikową w stronę suchej. I używam podkładu EDM .
Ogólnie bardzo boję się zacząć używać filtra i będę pewnie wolała nie wychodzić z domu niż mieć na twarzy potencjalny zapychacz, no ale jakiś muszę jednak kupić.. mam nadziję, że od razu trafię na taki, z którym się zaprzyjaźnię, proszę Was o pomoc
No cóż, polecam Lirene 50+.
Ma wiele zwolenniczek, również Anecka, która tak jak Ty leczy się teraz izotekiem i obawiała się strasznie zapchania, bo ma do tego spore skłonności, kupiła Lirenkę i bardzo ją po pierwszych próbach chwaliła. Ostatnio się nie pojawia, więc nie wiemy czy coś się zmieniło. Spróbuj Lirenki, jest tania, stosunkowo lekka i naprawdę wielu osobom pasuje. Nie kieruj sie tym, że nie jest napisane na niej "przeznaczona do cery trądzikowej". To nie znaczy wcale, że na pewno Cię zapcha.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 23:33   #116
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dziękuję bardzo za odpowiedź, mam wielką ochotę na Lirene, a tutaj powiało optymizmem .
Jestem bardzo ciekawa, jak Anecce służy Lirene.
Teraz już na pewno zakupię ten filtr, lecz przed nałożeniem poczekam chyba jednak na post Anecki Chyba, że słoneczko mocniej zaświeci
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 23:46   #117
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź, mam wielką ochotę na Lirene, a tutaj powiało optymizmem .
Jestem bardzo ciekawa, jak Anecce służy Lirene.
Teraz już na pewno zakupię ten filtr, lecz przed nałożeniem poczekam chyba jednak na post Anecki Chyba, że słoneczko mocniej zaświeci
Nie czekaj na Aneckę, zwłaszcza że jej od pewnego już czasu nie ma na Wizażu, tylko kupuj tą Lirenkę. Skoro już stosujesz kurację izotekiem to powinnaś używać filtrów, a nie czekać na większe słońce, przecież na pewno to wiesz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:01   #118
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dziewczyny , która to ta Lirenka?Bo ja znalazłam na all Lirene 50+do skóry wrażliwej.Czy to ta sama?Nie wiem czy mogę wkleić linka
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:45   #119
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny , która to ta Lirenka?Bo ja znalazłam na all Lirene 50+do skóry wrażliwej.Czy to ta sama?Nie wiem czy mogę wkleić linka
to ta
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:47   #120
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny , która to ta Lirenka?Bo ja znalazłam na all Lirene 50+do skóry wrażliwej.Czy to ta sama?Nie wiem czy mogę wkleić linka
http://www.apteka.hg.pl/kqs/index.ph...azliwej-100-ml

parę dni temu widziałamv "właściwą" Lirenke na all, sprzedawcą była apteka, do której masz link powyżej.
Chyba, że kupić w aptekce
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-20 07:32:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.