Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 20:54   #1441
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Miałam zarówno bolące, czerwone gulki na brodzie i linii żuchwy (zwykle tam mi się pojawiają pryszcze, ale stosując tonik miałam ich zmasowany atak) jak i właśnie takie wypukłości dające się dość łatwo wyciskać. Wkurzało mnie to, bo przy odpowiednim świetle te wypukłości były praktycznie niewidoczne, ale jak światło padało pod innym kątem to widziałam masakryczne nierówności cery. Teraz już wszystko się uspokoiło. Toniku jednak nie stosuję co drugi dzień, a jedynie dwa razy w tygodniu. Dzięki temu skóra jest mocno nawilżona i nie łuszczy się (bo zapomniałam dodać, że stosując tonik co drugi dzień dodatkowo delikatnie zaczęła mi się złuszczać skóra).
Teraz wiem, że kwas PHA jest dla mojej cery świetny, ale w malutkich dawkach.

A co do niezmydlalnej to już nie stosuję jej solo - zawsze dodaję olej (mniej lub więcej zależnie od potrzeb mojej skóry) i żadnej szpachli nie czuję. Przeciwnie - pięknie się wszystko wchłania. Coldold może dodawaj do frakcji więcej oleju.
Więcej? Ja nie dodawałam w ogóle Zacznę ją mieszać z kocanką, bo w sumie gdzieś mi umknęła w pielęgnacji.

A co do tych wyprysków, dziękuję za wyczerpującą relację, to mam tak jak Ty, brzydko to po prostu wygląda pod pewnym kątem. Ja należę do niezłuszczalnych więc chyba będę stosować tonik PHA (bo zamówiłam drugie opakowanie) jako kurację raz w miesiącu, powiedzmy przez tydzień, np. podczas okresu (tylko gdybym to ja go miała regularnie )
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:01   #1442
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a mi PHA uruchomił zaskórniki które miałam od 12 roku zycia...najpierw się wybąblają i potem goją.
Też zaczęłam używać rzadziej
AAA! Czyli to od PHA! Czemu na to nie wpadłam Zastanawiałam się od jakiegoś czasu co mi się na nosie robi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:30   #1443
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Coldold też początkowo maziałam się samą frakcją, ale od pewnego czasu moja skóra tego nie lubi, za sucho jej i woli tłusty dodatek.

Czyli prawie każda z nas przechodzi przez oczyszczanie po toniku PHA.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 22:13   #1444
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Wlasnie to ja wczoraj tak sobie siedze i mysle, ze na twarz mineraly i fajnie by bylo odstawic szampony do wlosow i cos wlasnego zrobic tylko ciekawe czy sie da, przeciez musi byc skladnik pieniący. Ciekawe, ciekawe
Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
O wlasnie, no chodzilo mi o te skladniki oczyszczajace, bo czytalam gdzies ze SLS jest do tego ze otwiera łuske wlosa itd.

Piana byc nie musi, fakt. Ja np. uzywam takiej pasty do zebow ktora w ogole sie nie pieni i znajomi mi sie dziwią.. no bo jak to jest ze piany nie ma

Przykładowe przepisy
Szampon hydromanilowy
Szampon owsiany
Szampon aloesowy
Szampon jedwabny

Ja kiedyś robiłam ten owsiany i byłam zadowolona Teraz niestety mam lenia i nie za bardzo chce mi się mieszać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 22:55   #1445
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja tez zaliczylam oczyszczanie po PHA
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 22:57   #1446
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Przykładowe przepisy
Szampon hydromanilowy
Szampon owsiany
Szampon aloesowy
Szampon jedwabny

Ja kiedyś robiłam ten owsiany i byłam zadowolona Teraz niestety mam lenia i nie za bardzo chce mi się mieszać

wychodzi dużo zdrowiej dla skóry głowy (bo jednak tu o skore glowy najbardziej mi chodzi) niz szampon hipp i babydream?
Warto się bawić w robienie??

ja jestem na dość powaznej kuracji skory glowy i musze byc bardzo ostrozna jesli chodzi o skladniki



co do PHA to chcialam sobie kupić jako cos nawilzajacego moja skore twarzy raz w tygodniu - w ramach odpoczynku od retoidow i benzoidu, i zarazem jednak dzialajacego na skore, żeby w czasie tej nocy nic zlego sie nie dzialo ale chyba jednak zly pomysl
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-29 o 22:59
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 08:57   #1447
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

To teraz definitywnie zniechecilyscie mnie do toniku PHA
Co do szamponu - kombinowac nie bede, najlepszy jaki stosowalam to Barwa Zurawina, wlosy tak czyste, ze az piszcza
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 09:23   #1448
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Próbował już ktoś nowości z Naturalisa?
Ciekawi mnie bardzo roślinny kwas hialuronowy i olej z pachnotki. Chyba wezmę w ciemno jak mi nikt nie napisze że są bee.
popełniłam spore zamówienie, spodziewam się paczki jutro żel chcę od razu przetestować, dam znać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 09:28   #1449
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Przykładowe przepisy
Szampon hydromanilowy
Szampon owsiany
Szampon aloesowy
Szampon jedwabny

Ja kiedyś robiłam ten owsiany i byłam zadowolona Teraz niestety mam lenia i nie za bardzo chce mi się mieszać
Patrzylam na ten owsiany i jakby tak wszystko kupic, to wychodzi 60zl.. ale pewnie starcza na BAAAAAAAAARDZO dlugo? Bo tam niby pisze ze tam 3 krople czegos dac, a kupuje sie caly sloiczek wiec pewnie duzo szamponu wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To teraz definitywnie zniechecilyscie mnie do toniku PHA
Co do szamponu - kombinowac nie bede, najlepszy jaki stosowalam to Barwa Zurawina, wlosy tak czyste, ze az piszcza


Ja mam w ogole problem z szamponami Ostatnio chcialam sprobowac szamponu tanszego i tam w skladnikow mial mniej.. kupilam i wlosy po nim mialam szorstkie i ledwo rozczesalam. Tak samo po tych familijnych szamponach, no masakra. Zas jak myje Timotei to wlosy mam mieciutkie, no i tak boje sie mieszac wlasny szampon
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:24   #1450
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Ja mam w ogole problem z szamponami Ostatnio chcialam sprobowac szamponu tanszego i tam w skladnikow mial mniej.. kupilam i wlosy po nim mialam szorstkie i ledwo rozczesalam. Tak samo po tych familijnych szamponach, no masakra. Zas jak myje Timotei to wlosy mam mieciutkie, no i tak boje sie mieszac wlasny szampon
Pomimo, ze lubie krecic, to w robienie szamponu nie chcialoby mi sie bawic Uzywam od jakiegos czasu takich bez SLS, wyprobowalam babydream i hippa. Hipp mi bardziej pasuje i przy nim zostalam. Co do szorstkich wlosow- to po prostu trzeba przeczekac. Mialam tak po kilku myciach, ale teraz to juz cud malina jest A jak wetre jeszcze godzine przed myciem olej kokosowy W koncu moje wlosy nie sa przesuszone i nie elektryzuja sie.

Co do PHA to ja oczyszczania nie mialam, baaardzo lubie ten tonik. Teraz za to przezywam oczyszczanie po retinoidzie zewnetrznym, to dopiero masakra jest Mam nadzieje, ze bede w miare ludzko na pazdziernik wygladac
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:38   #1451
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
popełniłam spore zamówienie, spodziewam się paczki jutro żel chcę od razu przetestować, dam znać
Aguś to czekam niecierpliwie na relację. Dzień, dwa mogę się jeszcze wstrzymać z zamówieniem, potem już będę zamawiać bo HA 1,5% już mi się kończy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 11:53   #1452
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Vril u mnie to oczyszczanie nie było jakieś masakryczne, tylko na początku i tylko na nosie jakieś małe czerwone plamki raczej. A potem gładka cera przynajmniej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:06   #1453
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Bo jak ktoś ma śliczną cerę, to się nie ma ona z czego za bardzo oczyszczać.
A jak ktoś myśli, że ma ładną, a pod spodem jest ukryte sporo świństwa, to potem to wychodzi wszystko na wierzch. Ale przecież to dobrze prawda? Więc dalej będę twierdzić, że warto się trochę pomęczyć.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:19   #1454
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny a jak długo u Was trwało to oczyszczanie po PHA? Radzicie w trakcie oczyszczania zmniejszyć częstotliwość czy stosować tak samo i przeczekać?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:22   #1455
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

U mnie kilka tygodni.
Częstotliwość stosowania zmniejszyłam dopiero jak mi się skóra zaczęła łuszczyć, w przeciwnym razie dalej używałabym go co drugi dzień.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:30   #1456
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bo jak ktoś ma śliczną cerę, to się nie ma ona z czego za bardzo oczyszczać.
A jak ktoś myśli, że ma ładną, a pod spodem jest ukryte sporo świństwa, to potem to wychodzi wszystko na wierzch. Ale przecież to dobrze prawda? Więc dalej będę twierdzić, że warto się trochę pomęczyć.
Łeee taaam, zadowolona ze swojej cery to jestem dopiero od niedawna, a przed minerałami to różnie bywało
Oczyścić się trzeba, bo potem jest dużo lepiej niż przedtem
U mnie też kilka tygodni, moja skóra się nie łuszczyła. Na początku używałam codziennie wieczorem, a nawet czasem rano mi się zdarzało, ale potem moja skóra się buraczyła na jakiś czas po użyciu więc zostałam przy wieczorze. Teraz używam jak Frantic czyli 2 razy w tygodniu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:34   #1457
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czy mogę wymieszać popiół wulkaniczny z mother of pearl?
Chciałam zrobić taki raczej delikatny peeling.
Dopadłam dziś teściową (oni nigdy nie miała na twarzy nic związanego z peelingiem) chciałabym aby przeżyła jak na pierwszy raz
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:43   #1458
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Frantic dam znać jak najszybciej

W/g mnie popiół wulkaniczny nie jest delikatny, na pewno nie użyłabym go do cery wrażliwej czy dojrzałej.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 23:16   #1459
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

poślig w odp., bo dziecię miało urodziny
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Pewnie znasz tę stronę
Przykład takiego związku mam w najbliższym otoczeniu Mój TŻ cierpi na bielactwo i przez wiele lat też miał problemy z tarczycą
ano znam, jakoś specjalnie nie walczę z bielactwem, dopóki nie włazi mi na twarz
Po 10 września zrobię w końcu te badania

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A moze winne jest mydlo afrykanskie? Ono ponoc na dluzsza mete wysusza i moze twoja cera od tego szaleje, bo sie dotluszcza bardziej i pory sie zalewaja sebum i stad gule i wykwity. Sprobuj moze cos lagodniejszego do mycia twarzy a olejow nie uzywaj solo tylko z HA lub jako dodatek do zwyklego kremu. Osobiscie ostatnio bylam pod wrazeniem musu nawilzajacego z Lirene, wzdrygalam sie strasznie ale krem okazal sie swietny. Z hydrolatow polecam kocanke i glog Acne-derm stosujesz od dawna, czy to nowosc w pielegnacji? On tez moze przysporzyc problemow z wysypem.
Osobiscie jestem za opcja mieszanej pielegnacji, przestawienie sie nagle na wylacznie naturalne kosmetyki czesciej szkodzi niz pomaga. Tylko czemu dochodzenie do tego tyle kosztuje
Być może, że to to mydło. Kurczę, faktycznie skóra tłuści mi się masakrycznie, normalnie jakbym w tropikach siedziała. Ostatnio mój małż "odkrył" to mydło i zapytał się co to, myślał że stare zepsute jedzenie trzymam w łazience nie wiem skąd mu to przyszło do głowy
Od piątku odstawiłam mydło i myję tylko kremem z NP, jest względnie dobrze. Dostałam od lekarki davercin zel i tym smaruję te wykwity.

I dziękuję Ci, bo spadł mi kamień z serca, że mozna łączyć naturalną pielęgnację z drogeryjną. Ta opcja chyba jest dla mnie lepsza

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To teraz definitywnie zniechecilyscie mnie do toniku PHA
Co do szamponu - kombinowac nie bede, najlepszy jaki stosowalam to Barwa Zurawina, wlosy tak czyste, ze az piszcza
Miałam po 1-szym zamawiać PHA, ale raczej tego nie zrobię, nie chcę być bardziej wysypana niż jestem i tak teraz jest to trudne do zniesienia, a przy większej ilości to chyba z domu nie chciałabym wyjść, a pracować trzeba
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 23:26   #1460
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Frantic używałaś czegoś, żeby wygoić gule po PHA, czy też trzeba przeczekać? Ja nakładam bactroban.. średnio pomaga zastanawiam się czy nie próbować tormentiolu, żeby "wyciagnąć" na wierzch. Jakoś bym to przetrzymała gdyby one tak nie bolały
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 07:38   #1461
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Frantic używałaś czegoś, żeby wygoić gule po PHA, czy też trzeba przeczekać? Ja nakładam bactroban.. średnio pomaga zastanawiam się czy nie próbować tormentiolu, żeby "wyciagnąć" na wierzch. Jakoś bym to przetrzymała gdyby one tak nie bolały
To ja jak zwykle sypnę linkiem
Pojedyncze gule
Woda utleniona w żelu

Wiem nudna jestem
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 07:59   #1462
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

do tej pory kwasy jakos zle mi sie kojarzyly, nie wiem czemu. mialam wrazenie ze to jakosz szkodzi cerze. dopiero teraz jak czytam o tym toniku PHA ze on wydostaje zanieczyszczenia ze skory, oczyszcza ja to zaczelam nad nim sie powaznie zastanawiac. moze wiekszych porblemow z cera na codzien nie mam, ale zawsze cos tam mozna zobaczyc, szczegolnie zaskorniki na nosi i w poblizu, na brodzie. czy ten tonik na takie problemy tez by mi pomogl? oczywiscie miewam tez pryszcze, ale zdaje sobie sprawe ze NA PEWNO cos tam pod skora mam. tylko wlasnie boje sie ze wysypie mnie na maksa i bede sie wstydzic wyjsc na ulice
czy z tym moze lepiej probowac innych tonikow?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:22   #1463
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

na moją cerę najlepiej działa kombinacja:
peeling kwasem migdałowym (łuszczę się jak diabli)
tonik z kwasem salicylowym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:53   #1464
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
na moją cerę najlepiej działa kombinacja:
peeling kwasem migdałowym (łuszczę się jak diabli)
tonik z kwasem salicylowym
hm, a ja po migdałku nie łuszczę się wogóle ale super rozjaśnia cerę
witaj Aga
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:55   #1465
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

agabil a migdała sama sobie robisz? jakiego uzywasz?

no tak, jesień idzie, powoli czas się wziąć za kwasy ponownie trzeba zakupy zrobić i od października/listopada jedziem
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:09   #1466
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

no dobra dziewczyny, moze wyjde na idiotke, ale nie chce mi sie brnac prze te watki na biochemii. stosujecie kwasy by oczyscic cere tak? robicie to naokraglo? (mam na mysli we wskazanych okresach- jesien zima) czy jesli cera sie poprawi juz do nich nie wracacie, czy stosujecie jako staly element pielegnacji bo robi wam cuda z cera?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:13   #1467
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja przeżyłam dopiero jeden sezon z kwasami, bo dopiero ok rok temu zaczęłam czytac biochemię. Ale myślę, że będzie to stały punkt mojej pielęgnacji, bo niestety moja cera nie jest idealna i taka zimowa odnowa jest jej baaaaaaaardzo wskazana
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:50   #1468
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
hm, a ja po migdałku nie łuszczę się wogóle ale super rozjaśnia cerę
witaj Aga
witaj Ilono
a jaki procentowo stosujesz ten migdał?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
agabil a migdała sama sobie robisz? jakiego uzywasz?

no tak, jesień idzie, powoli czas się wziąć za kwasy ponownie trzeba zakupy zrobić i od października/listopada jedziem
Migdała sama robię, w/g przepisu na Biochemii procentowo różnie. Zaczynam od mniejszych stężeń, potem stopniowo zwiększam. Jesienią, zimą i wczesną wiosną z reguły co 4 tygodnie robię taki peeling.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:56   #1469
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
witaj Ilono
a jaki procentowo stosujesz ten migdał?


Migdała sama robię, w/g przepisu na Biochemii procentowo różnie. Zaczynam od mniejszych stężeń, potem stopniowo zwiększam. Jesienią, zimą i wczesną wiosną z reguły co 4 tygodnie robię taki peeling.
ja tylko w gabinecie i to jest 40-45%
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:15   #1470
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja tylko w gabinecie i to jest 40-45%
aaa, to raczej trudno porównywać po tych gabinetowych które notabene mają większy procent z reguły nie ma takiego łuszczenia jak po domowym.
Ja domowo łuszczę się od ...4 lat już chyba.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.