Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 08:15   #3001
efson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej dziewczyny co sadzicie o tej fryzurce?? podoba mi sie tylko zmieniłabym kwiat na różowy by za bardzo nie zlewał się z welonem ...
__________________
Zaręczyny na początku grudnia 2009
OD 02.10.2010 Mężatka
efson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:29   #3002
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

hej, a ja mam dylemat...;/ i pytanie do Was trochę z innej beczki... ja jestem z Kielc a mój TŻ ze Szczecina.... Wczoraj zmarła jego babcia, uważacie że powinnam jechać na pogrzeb? Bo mnie się wydaję że tak a moja mama twierdzi że nie widzi takiej potrzeby...szczególnie że to tak daleko, a dla mnie odległość nie gra tu roli tylko to czy wypada mi się tam pojawić.... już sama nie wiem.... i czekam na Wasze opinie
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:31   #3003
efson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
hej, a ja mam dylemat...;/ i pytanie do Was trochę z innej beczki... ja jestem z Kielc a mój TŻ ze Szczecina.... Wczoraj zmarła jego babcia, uważacie że powinnam jechać na pogrzeb? Bo mnie się wydaję że tak a moja mama twierdzi że nie widzi takiej potrzeby...szczególnie że to tak daleko, a dla mnie odległość nie gra tu roli tylko to czy wypada mi się tam pojawić.... już sama nie wiem.... i czekam na Wasze opinie
Mnie sie wydaje ze mogłabyś pojechać w końcu juz prawie jak rodzina jesteście ślub za pasem wiec... no ale to moja subiektywna opinie a co mówi Twój TŻ??
__________________
Zaręczyny na początku grudnia 2009
OD 02.10.2010 Mężatka
efson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:37   #3004
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez efson Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje ze mogłabyś pojechać w końcu juz prawie jak rodzina jesteście ślub za pasem wiec... no ale to moja subiektywna opinie a co mówi Twój TŻ??
no mnie też się tak wydaje, a moja mama jak zwykle robi problem z niczego...prawie jak rodzina więc mnie się wydaje że wypada jechać...
mój Tż mówił właśnie że mogłabym przyjechać... i co mu powiem że nie przyjade bo mama nie chce mnie puścić

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez efson Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co sadzicie o tej fryzurce?? podoba mi sie tylko zmieniłabym kwiat na różowy by za bardzo nie zlewał się z welonem ...
a fryzurka bardzo ładna, sama planuje coś podobnego bo mam grzywkę i poza tym lubie takie luźne upięcia
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:37   #3005
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ja bym pojechała, chociazby po to żeby TZ-a podtrzymać na duchu
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:39   #3006
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez efson Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co sadzicie o tej fryzurce?? podoba mi sie tylko zmieniłabym kwiat na różowy by za bardzo nie zlewał się z welonem ...
Bardzo fajna ta fryzurka
Dziewczyny mam pytanie, zpoawiadaja na sobote 20 C i burze, i mam pytanie kupowla któras z was duze biale parasolki na slub? ja bym odkupila, albo pozyczyla jakos? dla mnie juz za pozno zeby zamowic z allegro, moze macie? bo te parasolki to i tak sie pozniej raczej nie przydadza
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:47   #3007
efson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

doris888 skoro Twój przyszły mąż chce byś w takiej chwili z nim była to musi to być dla niego ważne nie wiem czemu Twoja mama nie chce Cię puścić dziwi mnie to zresztą chyba na tyle jesteś już dorosła ze możesz sama decydować co dla Ciebie jest dobre, a co złe, co wypada, a co nie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

A ja mam jeszce pytanie czy moze wiecie gdzie w Kielcach jest hurtownia z tablicami rejestracyjnymi balonami itp do udekorowania sali, samochodu do slubu pliss o odpowiedź
__________________
Zaręczyny na początku grudnia 2009
OD 02.10.2010 Mężatka
efson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 08:53   #3008
monajkaa
Raczkowanie
 
Avatar monajkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 150
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny hehe widzę, że wszystkie jesteśmy sąsiadkami, ale ja jestem najbliższą sąsiadką "Józefa" , co do wyboru kościoła to my z Tz myśleliśmy tak samo jak Ty Kubusewa i pierwszy plan był na karczówce, ale jak zobaczyliśmy wiekowy kościół w Tarczku to od razu stwierdziliśmy jednogłośnie, że to jest właśnie to

Dziewczyny pilnie poszukuję kogoś na maniciure i pediciure
nos_ek my się znamy jeśli jesteś koleżanką Moniki B. to poznałyśmy się kiedyś w Lotosie
Kubusewa ja Cię kojarzę chyba z podstawówki
__________________
http://s2.suwaczek.com/20110625310817.png

Nasz ślub
25 czerwca 2011 godz. 17:00


http://www.suwaczek.pl/cache/e9e860f063.png
monajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:56   #3009
justynao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 125
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

doris 888 ja bym pojechała...
efson fryzzzz super a z różem bedzie bosko

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

efson hurtownia Grafit I ul. rolna 2 C
__________________
„...Nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją zegary.”
________07.08.2010_______
justynao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:59   #3010
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

dzięki za opinie... no moja mama ma swoje różne "dziwne " przekonania ... i od początku czepia się tej odległości pomiędzy nami ... ale miłośc nie wybiera
teraz już jestem pewna że powinnam się tam wybrać i wiem że pojadę a potem przez miesiąc mimo tego że mam 24 lata będe słuchała w domu wypominania "a po co ty tam pojechałaś..."
jak ja zazdroszczę PM 2010... ja jeszcze muszę czekać rok...

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez efson Pokaż wiadomość
doris888 skoro Twój przyszły mąż chce byś w takiej chwili z nim była to musi to być dla niego ważne nie wiem czemu Twoja mama nie chce Cię puścić dziwi mnie to zresztą chyba na tyle jesteś już dorosła ze możesz sama decydować co dla Ciebie jest dobre, a co złe, co wypada, a co nie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

A ja mam jeszce pytanie czy moze wiecie gdzie w Kielcach jest hurtownia z tablicami rejestracyjnymi balonami itp do udekorowania sali, samochodu do slubu pliss o odpowiedź
ja wiem że kiedyś to w Dandzie można było kupować w detalu takie rzeczy związane ze ślubem i weselem ale nie wiem czy dalej tak jest...
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:07   #3011
monajkaa
Raczkowanie
 
Avatar monajkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 150
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

efson fajna fryzurka bardzo mi się podoba co do kwiatu też bym zmieniła na różowy.
doris888 jak mój dziadek zmarł to mój TŻ był ze mną na pogrzebie ja uważam, że jak najbardziej wypada jechać
__________________
http://s2.suwaczek.com/20110625310817.png

Nasz ślub
25 czerwca 2011 godz. 17:00


http://www.suwaczek.pl/cache/e9e860f063.png
monajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 09:09   #3012
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

monajkaa hehe no to miło mało kojarze, jestem koleżanką Moniki B., a czy Ty to jestes ta druga Monika B.
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:13   #3013
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
Bardzo fajna ta fryzurka
Dziewczyny mam pytanie, zpoawiadaja na sobote 20 C i burze, i mam pytanie kupowla któras z was duze biale parasolki na slub? ja bym odkupila, albo pozyczyla jakos? dla mnie juz za pozno zeby zamowic z allegro, moze macie? bo te parasolki to i tak sie pozniej raczej nie przydadza

w dzień mojego ślubu rano padał deszcz i moja mama kupiła mi na bazarach taką parasolkę przezroczystą białą za 15zł więc jak nic innego nie znajdziesz to może kup taką, cena nie jest aż ta wysoka moim zdaniem
__________________

Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:15   #3014
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cześć Dziewczynki
Wczoraj miałam pracowity dzień Kupiliśmy wreszcie garnitur dla TŻ, kamizelkę i krawat... No to czyli oboje jesteśmy ubrani na ślub
Byliśmy też na pierwszej spowiedzi w Katedrze. Powiem Wam, że trwała jakąś minutę Powiedzieliśmy co mamy powiedzieć, ksiądz tylko zadał pokutę i podpisał kartki, żadnej nauki, umoralniania nic Kompletnie bezboleśnie przeszło

Teraz spadam na ploty do koleżanki a Wam życzę miłego dnia
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:17   #3015
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

nooo to poszczęściło ci sie ze spowiedziąa najpierw dałaś kartkę czy dopiero jak skonczylas?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:23   #3016
efson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dzieki dziewczyny za odp co do fryzurki i co do hurtowni tak zmienię kwiat na różowy taki delikatny róż by sie nie zlewał i wiązankę tez będę mieć ( planuje mieć ) 8 białych róż i z 7 rózowych by nie było za słodko Może nie dokładnie taka liczba ale coś koło tego no i oczywieście wiązankęe chcę mieć dłuuugą o pokażę zdjęcie coś takiego tylko nie same białe kwiaty
__________________
Zaręczyny na początku grudnia 2009
OD 02.10.2010 Mężatka
efson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:24   #3017
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
nooo to poszczęściło ci sie ze spowiedziąa najpierw dałaś kartkę czy dopiero jak skonczylas?
Dopiero jak skończyłam ale wcześniej powiedziałam, że jest to pierwsza spowiedź przedślubna, ale żadnej reakcji z jego strony nie było Na prawdę kamień spadł mi z serca, że tak bezboleśnie było
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:24   #3018
monajkaa
Raczkowanie
 
Avatar monajkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 150
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość
monajkaa hehe no to miło mało kojarze, jestem koleżanką Moniki B., a czy Ty to jestes ta druga Monika B.
nos_ek zgadza się
__________________
http://s2.suwaczek.com/20110625310817.png

Nasz ślub
25 czerwca 2011 godz. 17:00


http://www.suwaczek.pl/cache/e9e860f063.png

Edytowane przez monajkaa
Czas edycji: 2010-07-22 o 09:27
monajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:24   #3019
efson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

__________________
Zaręczyny na początku grudnia 2009
OD 02.10.2010 Mężatka
efson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 09:26   #3020
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
nooo to poszczęściło ci sie ze spowiedziąa najpierw dałaś kartkę czy dopiero jak skonczylas?
Podchodząc do konfesjonału należy księdzu zakomunikować,że jest to spowiedź przedślubna i to koniecznie. Także bez względu na to czy najpierw dała kartkę,czy potem ksiądz wiedział,że są na spowiedzi przedślubnej. Ja mówiłam o spowiedzi,dawałam kartkę,spowiadałam się,a ksiądz w tym czasie podpisał.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:35   #3021
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
dzięki za opinie... no moja mama ma swoje różne "dziwne " przekonania ... i od początku czepia się tej odległości pomiędzy nami ... ale miłośc nie wybiera
teraz już jestem pewna że powinnam się tam wybrać i wiem że pojadę a potem przez miesiąc mimo tego że mam 24 lata będe słuchała w domu wypominania "a po co ty tam pojechałaś..."
jak ja zazdroszczę PM 2010... ja jeszcze muszę czekać rok...
Bardzo dobra decyzja Skoro TŻ chciałby, abyś przyjechała to nie ma się nad czym zastanawiać
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:39   #3022
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Podchodząc do konfesjonału należy księdzu zakomunikować,że jest to spowiedź przedślubna i to koniecznie. Także bez względu na to czy najpierw dała kartkę,czy potem ksiądz wiedział,że są na spowiedzi przedślubnej. Ja mówiłam o spowiedzi,dawałam kartkę,spowiadałam się,a ksiądz w tym czasie podpisał.
hehe nie wiedziałam:P gdzie tam do mojej pierwszej spowiedzi przedślubnej!
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:41   #3023
ewelkafly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 104
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez efson Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co sadzicie o tej fryzurce?? podoba mi sie tylko zmieniłabym kwiat na różowy by za bardzo nie zlewał się z welonem ...
Fryzurka jest bardzo bardzo ładna, nie ma co się zastanawiać tak mi sie przypomniało że u Nas na weselu było karaoke przez jakis czas zespół przypominał że można się zapisywać do śpiewu a przed oczepinami nasi znajomi śpiewali wybrane przez siebie piosenki świetna zabawa i super pamiątka (szczególnie jak niektórzy byli po trzech głębszych hi hi)
ewelkafly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:44   #3024
efson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Mam jeszce pytanko ile wczesniej zamawiłyście autokar bo ja dzwoniłam pytać o ceny to mi powiedzieli zebym zadzwoniła zamówić tydz przed??.
__________________
Zaręczyny na początku grudnia 2009
OD 02.10.2010 Mężatka
efson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:52   #3025
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez efson Pokaż wiadomość
Mam jeszce pytanko ile wczesniej zamawiłyście autokar bo ja dzwoniłam pytać o ceny to mi powiedzieli zebym zadzwoniła zamówić tydz przed??.
My zamowilismy wczoraj autokar na sobote i to bez problemow, a do tablic refestracyjnych to hurtowania na rolnej chyba sie nazywa grafit skreca sie na przeciwko dandy z zabawkami w uliczke i pozniej prawej jest. ja tam wszytsko kupuje,
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:56   #3026
efson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

tatarata dzieki za odpowiedź
__________________
Zaręczyny na początku grudnia 2009
OD 02.10.2010 Mężatka
efson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:04   #3027
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

tatarata jak Twoja fryzura ślubna, byłaś w środę? zadowolona jesteś ?

monajkaa jaki ten swiat mały no to życzę powodzenia w oranizacji wesela, mnie już to strasznie męczy i jestem tym zmęczona... ale mam nadzieję, że będzie warto
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:23   #3028
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny hehe widzę, że wszystkie jesteśmy sąsiadkami, ale ja jestem najbliższą sąsiadką "Józefa" , co do wyboru kościoła to my z Tz myśleliśmy tak samo jak Ty Kubusewa i pierwszy plan był na karczówce, ale jak zobaczyliśmy wiekowy kościół w Tarczku to od razu stwierdziliśmy jednogłośnie, że to jest właśnie to

Dziewczyny pilnie poszukuję kogoś na maniciure i pediciure
Piękny ten kościół w Tarczku
My jednak Karczówka.

Na manicure i pedicure wybiorę jakiś pierwszy lepszy zakład kosmetyczny. Może u fryzjera coś będzie? Jeszcze nei wiem gdzie będę się czesać.
Nie ma u Twojego fryzjera kosmetyczki?


Cytat:
Napisane przez efson Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co sadzicie o tej fryzurce?? podoba mi sie tylko zmieniłabym kwiat na różowy by za bardzo nie zlewał się z welonem ...
Fryzura bardzo ładna, elegancka
Ja bym przy welonie z kwiatka zrezygnowała. Ale to ja.
Ja nie będę mieć welonu.


Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
hej, a ja mam dylemat...;/ i pytanie do Was trochę z innej beczki... ja jestem z Kielc a mój TŻ ze Szczecina.... Wczoraj zmarła jego babcia, uważacie że powinnam jechać na pogrzeb? Bo mnie się wydaję że tak a moja mama twierdzi że nie widzi takiej potrzeby...szczególnie że to tak daleko, a dla mnie odległość nie gra tu roli tylko to czy wypada mi się tam pojawić.... już sama nie wiem.... i czekam na Wasze opinie
doris, zależy jak blisko jesteś z rodziną TŻ. Jeśli nie macie bardzo zażyłch stosunków to niekoniecznie musisz jechać. Jeśli bardzo mocno jesteście z sobą zżyci, to jedź.


Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
Bardzo fajna ta fryzurka
Dziewczyny mam pytanie, zpoawiadaja na sobote 20 C i burze, i mam pytanie kupowla któras z was duze biale parasolki na slub? ja bym odkupila, albo pozyczyla jakos? dla mnie juz za pozno zeby zamowic z allegro, moze macie? bo te parasolki to i tak sie pozniej raczej nie przydadza
Na 1 maja jest sklep i tam jest spory wybór białych parasolek. W tej części pomiędzy rondem a kościołem (blisko hotelu Qubus, w bramie).
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:23   #3029
monajkaa
Raczkowanie
 
Avatar monajkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 150
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

nos_ek napewno będzie warto w końcu to Twój dzień a świat faktycznie jest mały prawie sąsiadkami jesteśmy heheh
__________________
http://s2.suwaczek.com/20110625310817.png

Nasz ślub
25 czerwca 2011 godz. 17:00


http://www.suwaczek.pl/cache/e9e860f063.png
monajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:27   #3030
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

właśnie wysłałam pani z kwiaciarni Pokusa na Paderewskiego bukiety do wyceny. Najpierw tam zadzwoniłam i zapytałam czy są storczyki w połowie sierpnia i powiedziała, że są...są droższe i trudniej dostepne,lae są i bez problemu może zrobić mi taki bukiet A pani Ania z bazar zarzekała się, że storczyków w tym czasie nie ma....Na sandormierskiejw kwiaicarni koszt kwiatów jest o 200 zł wyższy niż u p. Ani, ale chyba zdecyduję się. Poza tym p. Ania chce dać mi frezję we włosy, a wszystkie kwiaciarki mówią, że frezja to b. nietrwały kwiat. Wiecie, że właściwie każda kwiaciarka/ florystka mówi coś innego..koszmar.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-22 o 10:30
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.