Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 10:43   #3241
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny leje z tych waszych wieczorków strasznie fajnie to brzmi i na pewno tak było
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:46   #3242
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ehh... ja też bym musiała zdać relację....

Nie chce mi się....

Napiszę niedługo
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:54   #3243
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczynki, dziękuję za wszystko pomogłyście bardzo , teraz juz zaczynam urlop i wszelakie przygotowania na sobotnią impreze, więc pewnie szybkotu nie zajze.... ale napewno zdam relacje z mojego dnia....
Mam małą prośbę o Wasze kciuki za sobotnią pogodę bo od kilku dni taka jakaś nieciekawa jest...
Aaaa no i muszę przyznać, że stresa mam niezłego...
Wszytskim ślubującym w najbliższą sobotę (i w późniejsze najbliższe dwie) życzę udanego i niezapomnianego weselicha w ciepły słoneczny dzień....
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:56   #3244
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dziękuję za wszystko pomogłyście bardzo , teraz juz zaczynam urlop i wszelakie przygotowania na sobotnią impreze, więc pewnie szybkotu nie zajze.... ale napewno zdam relacje z mojego dnia....
Mam małą prośbę o Wasze kciuki za sobotnią pogodę bo od kilku dni taka jakaś nieciekawa jest...
Aaaa no i muszę przyznać, że stresa mam niezłego...
Wszytskim ślubującym w najbliższą sobotę (i w późniejsze najbliższe dwie) życzę udanego i niezapomnianego weselicha w ciepły słoneczny dzień....
Trzymam kciuki Powodzenia!
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:58   #3245
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
No ja właśnie byłam ostatnio na weselu gdzie grali i było całkiem fajnie - ciekawe czy to ten sam zespół mamy na myśli czterech lub pięciu mężczyzn, młodzi, jeden grał na saksofonie? Śpiewali fajnie, grali za stołami tak, że każdy się bawił, oczepiny do dogadania bo mi nie przypadły do gustu..

[...
Jeśli sami faceci to napewno o tym samym mówimy
Dwóch było trochę starszych, ale są zabawni a szczegóły oczepin można dogadać bo wesele na którym ja byłam z nimi to też te oczepiny nie bardzo, ale to już kwestia wyboru młodej pary, co do zespołu niemam zastrzeżeń
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:59   #3246
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Własnie odebrałam z Kuferka moją biżuterię...zapłaciłam w sumei 70 zł, jest bossssssska, ładniejszej nie mogłam sobie wymarzyć. Delikatna, skromna, ale i bardzo elegancka. Zamieściłabym zdjecie, ale nic nie będzie widać, bo to srebro+ kryształki swarovskiego i to tak rzadko zamieszcone. Jak ją przymierzyłam to się wzruszyłam-zostało 18 dni Kieliszki dla nas robimy sami Zawieszki też, jak zrobię to pochwalę się.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:15   #3247
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny poszukujące oprawy muzycznej na ślub polecam http://www.youtube.com/watch?v=eQ3hHpOXAXo
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 13:21   #3248
DamiankaKamilka
Raczkowanie
 
Avatar DamiankaKamilka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Wiadomości: 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez madziastanczyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukujące oprawy muzycznej na ślub polecam http://www.youtube.com/watch?v=eQ3hHpOXAXo
Ja też polecam, grali u mnie na ślubie Było pięknie
__________________

DamiankaKamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:06   #3249
kaika85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

super że dałyście kontakt na skrzypkow bardzo chciałam miec własnie w kościele taką oprawe muzyczną, zastanawia mnie tylko za ta przyjemność ile zapłace? nie wiecie może?
kaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:32   #3250
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Chce pokazac wam prezenty slubne jakie dostalismy od znajomych i brata.
Kupili go u dziewczyny ktora w Jedrzejowie rozkreca swoj biznes z artystycznymi wyrobami.

Naprawde piekne filizanki od znajomych. Jak widac- z naszymi imionami http://www.artfantasma.decora.biz/fi...laudio%202.JPG

http://www.artfantasma.decora.biz/fi...t-fragment.JPG
ktore juz sa ze mna we Wloszech

i od brata wazon- ktory czeka az bedzie wiecej miejsca w podrecznym bagazu
http://www.artfantasma.decora.biz/30...dany-!%29.html

Pamietal po wycieczce do Wiednia sprzed kilku lat ze spodobala mi sie secesja a myslalam ze faceci nie przyswajaja takich wiadomosci.

Ciagle nie mam zdjec- sorki
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:19   #3251
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Własnie odebrałam z Kuferka moją biżuterię...zapłaciłam w sumei 70 zł, jest bossssssska, ładniejszej nie mogłam sobie wymarzyć. Delikatna, skromna, ale i bardzo elegancka. Zamieściłabym zdjecie, ale nic nie będzie widać, bo to srebro+ kryształki swarovskiego i to tak rzadko zamieszcone. Jak ją przymierzyłam to się wzruszyłam-zostało 18 dni Kieliszki dla nas robimy sami Zawieszki też, jak zrobię to pochwalę się.
No pokaż to foto jakie by nie było zawsze się coś zobaczy,
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 16:35   #3252
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

normalnie powrót do przeszłości...
właśnie dzwonił brat i pyta o różne rzeczy ślubne, a ja wielka pustka czy to możliwe, że już mało pamiętam?
poradziłam mu, żeby najpierw załatwiali salę, zespół, kamerzystę, a do księdza zaklepać termin na końcu, bo to chyba najłatwiej już sama nie wiem czy dobrze pytał też o te pozwolenia na ślub w innej parafii, ale ja pamiętam, że u nas wystarczyło tylko jedno, bo oboje braliśmy ślub w obcej parafii, a tu jak w parafii narzeczonej to chyba nie jest potrzebne żadne pozwolenie z parafii młodego???

poratujcie -> fotograf w przystępnej cenie oprócz Marcina Kowalczyka bo tego już mu podałam i oprócz media vision, bo tych nikomu nie podam
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014

Edytowane przez ela_86
Czas edycji: 2010-07-27 o 17:12
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:07   #3253
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny poratujcie!!!
Dajcie kontakty do dobrych autokarów w dobrej cenie! bo wydzwaniam i wszystko zajęte!
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:27   #3254
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
ja też chciałam w Młodzawach tylko jak tam pojechaliśmy to okazało się że jest tyle "końskich much" czy "bąków" że chciały nam szyby w aucie wybić a mój TŻ jest na nie uczulony więc nawet z auta nie wyszliśmy. zmieniliśmy koncepcję na Tokarnię ale byliśmy tam o 17:40 i nie chcieli nas już wpuścić więc najbliżej były Chęciny i tam ostatecznie wylądowaliśmy...

eveewe a jak wy byliście to nie było tego robactwa? my byliśmy 16 lipca...
Hej, mysmy tam byli 10 lipca i bylo brak jakiegokolwiek robactwa bo bylo chyba z 40 stopni

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie!!!
Dajcie kontakty do dobrych autokarów w dobrej cenie! bo wydzwaniam i wszystko zajęte!
polecam zadzwonic do PKS oni raczej maja kilka w zanadrzu
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:41   #3255
miuzziker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez madziastanczyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukujące oprawy muzycznej na ślub polecam http://www.youtube.com/watch?v=eQ3hHpOXAXo
Czy mogłabyś podać ich cenę?
miuzziker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:13   #3256
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Oto moja biżuteria. Naszyjnik ma tylko 5 kryształków, bo górę mam wyszywany kryształkami i nie chciałam przesadzić. Zdjęcia są średniej jakości, a to wszystko przez pogodę...bez lampy za ciemno, z lapą odbija się światło. Kryształki opalizują na kolorowo.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:20
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:19   #3257
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Oto moja biżuteria. Naszyjnik ma tylko 5 kryształków, bo górę mam wyszywany kryształkami i nie chciałam przesadzić. Zdjęcia są średniej jakości, a to wszystko przez pogodę...bez lampy za ciemno, z lapą odbija się światło.
Skromniutka ale ładna
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:38   #3258
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Oto moja biżuteria. Naszyjnik ma tylko 5 kryształków, bo górę mam wyszywany kryształkami i nie chciałam przesadzić. Zdjęcia są średniej jakości, a to wszystko przez pogodę...bez lampy za ciemno, z lapą odbija się światło. Kryształki opalizują na kolorowo.
bardzo mi się podoba z takich samych miałam swoją ślubną biżuterię te kryształki są świetne
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:42   #3259
sylwucha18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 51
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

srubka87 bardzo ładna bizuteria
__________________
Nasz ślub 20.08.2011 godz. 16.00

„W obrączce małej
ukryty świat cały
Miłość, wierność,
wzniosłe ideały.”
sylwucha18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 19:01   #3260
migra83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Słyszałyście jakieś opinie na temat Dj Norbi??
migra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:32   #3261
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

czesc dziewczy ja juz po wielkim dniu, ale by tu pisac duzo, wszytsko bylo udane, oczywiscie zauwazylam kilka spraw ktore wymknely mi sie spod kontroli ale dla gosci chyba niezauwazalne, moj mąż zrobil mi niespodzianke, i wynajal chor do kosciola - to bylo cos pieknego , pisze do was, zeby was uczulic na sale Bohema w zagnansku - bo sporo mialam niedociaglosci, i cene bardzo duza, takze jesli ktoras ma to moge powiedziec kilka rzeczy na ktore trzeba zwrocic uwage,
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:59   #3262
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
czesc dziewczy ja juz po wielkim dniu, ale by tu pisac duzo, wszytsko bylo udane, oczywiscie zauwazylam kilka spraw ktore wymknely mi sie spod kontroli ale dla gosci chyba niezauwazalne, moj mąż zrobil mi niespodzianke, i wynajal chor do kosciola - to bylo cos pieknego , pisze do was, zeby was uczulic na sale Bohema w zagnansku - bo sporo mialam niedociaglosci, i cene bardzo duza, takze jesli ktoras ma to moge powiedziec kilka rzeczy na ktore trzeba zwrocic uwage,
Gratuluję A niespodzianka Męża cudowna
Czekamy na więcej szczegółów i oczywiście na fotki
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 06:43   #3263
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
czesc dziewczy ja juz po wielkim dniu, ale by tu pisac duzo, wszytsko bylo udane, oczywiscie zauwazylam kilka spraw ktore wymknely mi sie spod kontroli ale dla gosci chyba niezauwazalne, moj mąż zrobil mi niespodzianke, i wynajal chor do kosciola - to bylo cos pieknego , pisze do was, zeby was uczulic na sale Bohema w zagnansku - bo sporo mialam niedociaglosci, i cene bardzo duza, takze jesli ktoras ma to moge powiedziec kilka rzeczy na ktore trzeba zwrocic uwage,
jesli byś mogła, to napisz, bo moja przyjaciółka ma tam wesele w przyszłym roku.
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:17   #3264
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny dzisiaj mam przymiarke sukni Napiszcie na co mam zwrocic uwage? Podobno w Paryzance jest tylko 1 przymiarka a potem to juz odbior sukni. Moze jednak daloby sie cos wcisnac w srodek, bo jednak chcialabym zobaczyc, czy faktycznie wszystko bedzie gralo zanim ja odbiore, a poza tym, co jesli po przymiarce okaze sie, ze nadal do konca nie bedzie dopasowana? :/

Ale sie ciesze

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Jeszcze zapytam, czy ktoras z Was miala na slubie pudelko na koperty? Gdzie kupowalyscie? Ja bym takie chciala, ale na allegro sa troszke drogie i zastanawiam sie, czy nie kupic jakiegos pudelka ozdobnego i nie wyciac "dziury" na koperty. Dalabym mojej dekoratorce do przystrojenia i moze to by wystarczylo? Co Wy na to?
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:28   #3265
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ja jakbym chciała takie pudełko to sama bym zrobiła. Nic prostszego, bierzesz jakieś pudło wycinasz dziure oklejasz jakims ładnym papierem ozdabiasz czym tam chcesz i masz prawie za darmo. ale nie chcę takiego pudełka

Przejrzałam te pudełka na allegro i uważam, że mają za małą dziurę wyciętą. Byłam teraz na weselu u kuzyna i drugiego dnia siedzieliśmy sobie i przeglądaliśmy karty z życzeniami i zwróciłam uwagę na to, że są one bardzo bardzo zróżnicowane pod względem wielkosci. Niektóre są bardzo duże a takie w standardowej kopercie malej to rzadko się zdarzają, dlatego ja jestem za czyms co nie ma przykrycia np. u nich był taki koszyk wyłozony materiałem.

Edytowane przez marciadela
Czas edycji: 2010-07-28 o 07:47
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:57   #3266
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj mam przymiarke sukni Napiszcie na co mam zwrocic uwage? Podobno w Paryzance jest tylko 1 przymiarka a potem to juz odbior sukni. Moze jednak daloby sie cos wcisnac w srodek, bo jednak chcialabym zobaczyc, czy faktycznie wszystko bedzie gralo zanim ja odbiore, a poza tym, co jesli po przymiarce okaze sie, ze nadal do konca nie bedzie dopasowana? :/

Ale sie ciesze

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Jeszcze zapytam, czy ktoras z Was miala na slubie pudelko na koperty? Gdzie kupowalyscie? Ja bym takie chciala, ale na allegro sa troszke drogie i zastanawiam sie, czy nie kupic jakiegos pudelka ozdobnego i nie wyciac "dziury" na koperty. Dalabym mojej dekoratorce do przystrojenia i moze to by wystarczylo? Co Wy na to?

Wierzyć mi się nie chce, że po poprawkach nie możesz już w salonie przymierzyć sukni. Nie wiem kto takie bajki opowiada.
Idziesz i zanim zapłacisz, to mierzysz. To Ty jesteś klientką i to Twoja suknia, więc oczywiste jest, że musisz ją dopasowac jak najlepiej. A panie w salonie od tego właśnie są, żeby Ci w tym pomóc.

Pudełko będę miała, ale nie ze szczeliną. Zrobię sama pod kolor zaproszeń.
Przejdź się do Empiku, widziałam kilka dni temu ładne ozdobne pudełka. I całkiem niedrogie.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:01   #3267
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Agata przed odbiorem pewnie sie przymierza, ale co jesli odbior bede miala powiedzmy 4 dni przed slubem i okaze sie, ze cos jeszcze nie jest dopasowane? Musze o to dzisiaj zapytac. Nie raz slyszalam, ze dziewczyny chudly z nerwow w samym tygodniu przed slubem... Chociaz jakbym ja schudla, o chyba by juz ze mnie kompletnie nic nie zostalo
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:09   #3268
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie!!!
Dajcie kontakty do dobrych autokarów w dobrej cenie! bo wydzwaniam i wszystko zajęte!
Ja mogę dać namiary na busika u nas był kolega mojego TZ cena dość przystępna...nawet bardzo przystępna
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:10   #3269
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

misiaedysia-ja mam 2 przymiarkę na tydzien i 2 dni przed ślubem, nie wiem czy juz wtedy suknia jest gotowa, bo na pierwszej przymiarce nie przypominała mojej sukni. Jeśli wtedy nadal będzie w szyciu to pryz odbieraniu sukni z salonu przymeirzę ją-i nie będzie mnie obchodziło czy zostały 4 dni czy 2-mam mieć suknię o jakości za jaką płacę grubo ponad 2 tys. Misiu...płacisz-wymagasz.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:14   #3270
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ja mam drugą przymiarkę tydzień przed ślubem i mam wtedy odebrac suknie. Pani powiedziała, że jakby coś nie pasowało, jakbym schudła czy cos, to bedziemy poprawiac. Poza tym mam jeszcze bolerko na telefon jakby sie np zapowiadala zla pogoda to w obojetnie który dzien, nawet w slubnym tygodniu dzwonie i na drugi dzien mam bolerko uszyte W ogole ta pni z mojego salonu jes zaj*** A jaki mi śliczny uszyła welon, wogóle mi nie szkoda, że kosztował 250 zł
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.