Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 18:46   #1
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14

Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany


Witajcie. Jestem mamą 15 miesięcznego Brayana i jakoś tak po porodzie nie mogę patrzeć w lustro. Nic mi się w sobie nie podoba. Nawet zdjęć nie mam (te co umieszczam robiłam sobie telefonem w pracy). Pomóżcie proszę myślę nad jakąś zmianą może na brąz (podoba mi się bardzo ombre). Bardzo proszę doradźcie.
Oczy: piwne
opalanie: ciepły brąz (problem z przebarwieniami po ciąży)
piegi: jak się pojawia to raczej jasne
kolory w których mi dobrze: róż, czerwień, niebieski
usta: aktualnie powiększone z natury bardzo wąskie i bardzo blade
Naturalny kolor włosów: szatynka
brwi i oprawa oczu: bardzo ciemna ( ze względu na intensywna regulację brwi jako nastolatka mam problem z ich odrastaniem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141202182.jpg (86,0 KB, 844 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141230221.jpg (81,2 KB, 602 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2750.jpg (75,1 KB, 821 załadowań)
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 19:10   #2
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Ja tylko na temat włosów.

Ładnie kontrastuje ten blond z twoimi ciemnymi oczami, ale uważam że jest byt jasny i nie naturalny, odrobinę też cie postarza i zaróżowawia, na twoim miejscu zrobiłabym trochę ciemniejszy, naturalny blond na poziomie 10-8 w ciepłych odcieniach, albo zastanowiłabym się nad ciepłym jasnym lub średnim brązem
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 19:21   #3
martini244
Przyczajenie
 
Avatar martini244
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 14
GG do martini244
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Napewno bym zmienila wlosy bo te wygladaja,ze tak napisze tanio,niezdrowo.Jezeli podoba Ci sie ombre to moze cos takiego jak na zdjeciuMasz piekne oczy a do tego opalona cere,wiec bedzie super,co do brwi to nawet jezeli nie chca Ci odrastac to mozesz uzyc cienia lub zelu i je zagescic(duzo filmikow jest na you tubie),naprawde warto bo brwi robia duzo roznice.Moge Ci polecic tez dobry podklad,ktory super kryje a nie robi maski-Estee Lauder Double Wear,uzywasz jakis rozjasniaczy lub korektorow po oczy?Fajny jest z lancome,spojzenie nabiera blasku a zmarszczki sie minimalizuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OMBRE_8.jpg (48,5 KB, 126 załadowań)
martini244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 12:12   #4
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Cytat:
Napisane przez martini244 Pokaż wiadomość
Napewno bym zmienila wlosy bo te wygladaja,ze tak napisze tanio,niezdrowo.Jezeli podoba Ci sie ombre to moze cos takiego jak na zdjeciuMasz piekne oczy a do tego opalona cere,wiec bedzie super,co do brwi to nawet jezeli nie chca Ci odrastac to mozesz uzyc cienia lub zelu i je zagescic(duzo filmikow jest na you tubie),naprawde warto bo brwi robia duzo roznice.Moge Ci polecic tez dobry podklad,ktory super kryje a nie robi maski-Estee Lauder Double Wear,uzywasz jakis rozjasniaczy lub korektorow po oczy?Fajny jest z lancome,spojzenie nabiera blasku a zmarszczki sie minimalizuje
Dziękuję za poradę. Podkład zamówiony (myślę o nim już od jakiegoś czasu byłam w Douglasie i mi doradziły właśnie ten Estee Lauder Double Wear lub jakiś BB na przebarwienia i nie mogłam się zdecydować). A ten z Lancome to korektor czy rozjaśniacz?? A co myślisz o ustach jeszcze powiększyć???Czy takie zostawić. Mam wizytę kontrolną w przyszłym tyg. Pozdrawiam
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 18:52   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Usta zostaw jakie masz, a co do włosów - wydaje mi się, że najlepiej by Ci było w jakimś karmelowym jasnym brązie
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:35   #6
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Dziękuję za dotychczasowe porady odnośnie koloru... a co z fryzurą??Obciąć np na dłuższego boba?? czy zostawić długie...takie do stanika. Proste...a może kręcone??? Grzywkę obciąć czy tez nie??? a pomadka czerwona, czy bardziej pudrowy blady róż???
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 23:05   #7
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Cytat:
Napisane przez Karmelka8585 Pokaż wiadomość
Dziękuję za dotychczasowe porady odnośnie koloru... a co z fryzurą??Obciąć np na dłuższego boba?? czy zostawić długie...takie do stanika. Proste...a może kręcone??? Grzywkę obciąć czy tez nie??? a pomadka czerwona, czy bardziej pudrowy blady róż???
Pokaż swoje zdjęcie z włosami, które są rozpuszczone żeby można było coś doradzić w kwestii ewentualnego cięcia. Jeśli chodzi o kolor ust wydaje mi się, że najlepsze będą pastele i delikatne beże.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 09:15   #8
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Co do fryzury to obcięłabym Cię na boba bez grzywki, z tyłu tak do połowy szyi a z przodu dłużej Będzie Ci bardzo ładnie Dołączam kilka propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Medium-bob-hairstyles-3.jpg (50,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg graduated-bob-back-view-hairstyles.jpg (47,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium-layered-bob-hairstyles-for-women-3.jpg (30,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwj160-01.jpg (23,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f7c1aafa36b1a0c62c11306ab6c4a736.jpg (13,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b23e0367895333777bb4ec0e9e5abb3c.jpg (14,5 KB, 14 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 11:06   #9
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Propozycja fryzur wyżej będzie jak najbardziej dla Ciebie. Właśnie miałam coś podobnego zaproponować.
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 12:56   #10
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

w ombre powinno Ci być dobrze, masz ładną twarz
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 00:34   #11
Emilka020c
Raczkowanie
 
Avatar Emilka020c
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 158
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Według mnie usta są idealne, nie za duże nie za male. Co do włosów postawilabym na naturalny blond, chyba że potrzebujesz większej zmiany to jakiś jasny brązik. Jesteś ładną kobietą, jedyny problem to jak sama piszesz - brwi. Radzilas się może kosmetyczki co można zrobić aby było ich więcej?
__________________
14.05.2014 najważniejszy dzień w moim życiu
Marzenia nie spełniają się ot tak... w tym cała ich magia, że są w-y-c-z-e-k-a-n-e...
23.09.2015 - PORÓD - jest jedyną randką w ciemno,
podczas której masz totalną pewność,
że spotkasz miłość swojego życia
Emilka020c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 13:44   #12
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Dziewczyny bardzo dziękuje Wam za tak ciepłe słowa na mój temat...po urodzeniu dziecka moja samoocena jest naprawdę mierna...wcześniej czułam się atrakcyjna teraz tak jakbym przygasła...łapie sie na tym że np porównuję sie do osób o 2 rozmiary grubszych(czyli tak do rozmiaru 42) a noszę 38...nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Figura trochę sie zmieniła (jakies 2kg zostały z którymi walczę oczywiście). Jutro jestem umówiona na indywidualne spotkanie z wizażystą i stylistą zobaczę co oni mi zaproponują. Przypuszczam ze ściecie na dłuzszego boba dobrze mi zrobi tylko....tak długo zapuszczałam włosy ze chyba najpierw moze spróbuję z tym ombre...jak nie wyjdzie wtedy zawsze można skrócić. Jeśli chodzi o brwi używam od jakiś 2 m-cy Revitalash i zaczyna coś się dziać ale szału nie ma. Zobaczę co mi jutro powiedzą. Załączę jeszcze zdjęcie z wesela w pełnym make up i uczesaniu w długich włosach oraz inne w krótkich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0911.jpg (98,5 KB, 486 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0264.jpg (115,3 KB, 458 załadowań)
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 16:22   #13
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Cytat:
Napisane przez Karmelka8585 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziękuje Wam za tak ciepłe słowa na mój temat...po urodzeniu dziecka moja samoocena jest naprawdę mierna...wcześniej czułam się atrakcyjna teraz tak jakbym przygasła...łapie sie na tym że np porównuję sie do osób o 2 rozmiary grubszych(czyli tak do rozmiaru 42) a noszę 38...nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Figura trochę sie zmieniła (jakies 2kg zostały z którymi walczę oczywiście). Jutro jestem umówiona na indywidualne spotkanie z wizażystą i stylistą zobaczę co oni mi zaproponują. Przypuszczam ze ściecie na dłuzszego boba dobrze mi zrobi tylko....tak długo zapuszczałam włosy ze chyba najpierw moze spróbuję z tym ombre...jak nie wyjdzie wtedy zawsze można skrócić. Jeśli chodzi o brwi używam od jakiś 2 m-cy Revitalash i zaczyna coś się dziać ale szału nie ma. Zobaczę co mi jutro powiedzą. Załączę jeszcze zdjęcie z wesela w pełnym make up i uczesaniu w długich włosach oraz inne w krótkich.
Ładniej by Ci było w prostych włosach ściętych na boba
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:36   #14
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Moim zdaniem - oczywiście o ile Tobie się też podoba taka zmiana to ja bym zrobiła bardziej wyraźne brwi ( wypełnienie, henna). Poza tym masz bardzo ładną buzie, więc nie potrzebujesz innych ulepszeń ( ewentualnie jakieś oczyszczanie u kosmetyczki być się lepiej poczuła;-) ).
Co do włosów to popieram jedną z dziewczyn, że w prostych Ci do twarzy.
Kolor można by lekko pogłębić .
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 18:32   #15
trythis
Raczkowanie
 
Avatar trythis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Polecam odżywkę Long 4Lashes, ja mam wersję do rzęs (działa CUDA) ale z tego co wiem jest też do brwi

jesteś bardzo ładna!
takie cięcie na boba jest świetne, sama miałam, pod warunkiem że nie masz włosów które nie są falowane/mocno podatne bo inaczej bez prostownicy ani rusz, no ewentualnie duża okrągła szczotka
__________________
"Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono..."

blog!

66 kg -> 64 kg -> 62 kg -> 60 kg -> 58 kg

CG - 11.11.2012
trythis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 18:05   #16
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Widzę, że temat włosów przedyskutowany I dobrze, bo uważam, że ten kolor Ci nie służy a w choć odrobinę ciemniejszym będziesz wyglądała fajnie Do Twojego kształtu twarzy będzie pasowal bob, najlepiej taki trochę dłuższy z przodu, wysmukli Ci twarz

Druga, istotna rzecz - brwi! Trzeba na nowo zdefiniować ich kształt. Najlepiej idź do kosmetyczki na hennę, a alternatywą dla tej henny może być dorysowywanie brwii pędzelkiem i pomadą czy farbką. Ja uzywam Aqua Brow z Makeup Forever i świetnie sie sprawdza, a sama mam co dorysowywać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 06:40   #17
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Hej. Troszkę sie zmieniło ale nie za duzo...poprawa ust, zniwelowanie "kurzych łapek" nowa fryzura i nowy kolor. A oto efekty...ja sie czuję niesamowicie! pozdrawiam i dziekuję wszystkim.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3079.jpg (72,7 KB, 364 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3069.jpg (67,7 KB, 329 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3066.jpg (67,9 KB, 362 załadowań)
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 12:25   #18
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

zmieniałaś kolor włosów?
A mi dalej nie grają brwi. Ich kształt jest taki jakby równy na całej długości. Radziła bym pooglądać filmiki o podkreślaniu brwi i poczytać o kształtach łuków brwiowych Dobrze zrobione brwi robią ogromną zmianę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 13:53   #19
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Cytat:
Napisane przez jozefinaG Pokaż wiadomość
zmieniałaś kolor włosów?
A mi dalej nie grają brwi. Ich kształt jest taki jakby równy na całej długości. Radziła bym pooglądać filmiki o podkreślaniu brwi i poczytać o kształtach łuków brwiowych Dobrze zrobione brwi robią ogromną zmianę
Tak zmieniłam kolor miałam blond (11) teraz mam blond (9)...myślałam ze bedą ciemniejsze ale podobno nie przyjął tak jak się mój fryzjer spodziewał... następnym razem zejdziemy na blond (8) Brwi miałam robione przez wizażystkę...ona również zamówiła mi pędzelek i cień którego teraz używam. może zdjęcie nie oddaje tego efektu ale znajomi się zastanawiają co zrobiłam bo jakoś inaczej wyglądam...
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 19:29   #20
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Według mnie wyglądasz świetnie
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:56   #21
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Pracuję nad brwiami i chyba sa pierwsze efekty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150201_152921.jpg (30,9 KB, 272 załadowań)
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 19:09   #22
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Bardzo ładnie wyglądasz - brwi mogłyby być nawet ciut grubsze, ale i tak jest super
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 20:12   #23
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Nad brwiami musisz jeszcze popracować, widać niestety, że skubiesz je nadal w niewłaściwy sposób. Ja bym radziła przestać je w ogóle depilować przez jakiś czas, stosuj olej rycynowy i odzywki do włosów na ich porost. wcale nie muszą byc te specjalnego przeznaczenia do brwi. wyciąg z czarnej rzepy, olejek rycynowy, moze byc tez retinol (wit A).
O ile jeszcze coś chce tam odrastać.
Myślę, że się nie pomylę jesli napisze, że depilowałaś brwi nad nosem usuwając całą tą część włosów, które prawdopodobnie sterczały, albo twoim zdaniem były "zbyt grube"
Otóż do lamusa odłóżmy już tą metodę depilowania brwi względem szerokości płatków nosa. Niektóre kobiety musiałyby usunąć połowę łuku, bo tak mają szerokie dołem nosy. Widać, ze tak wlasnie je sobie zrobilas, są zbyt szeroko rozstawione i to nadaje im tak mocno nienaturalny kształt. Daj im odrosnąć w tym miejscu nad nosem, a jesli wloski sterczą do góry (tez mam ten problem) to przytnij je delikatnie nożyczkami. to lepsze niż pozbycie się połowy łuku.

Zdjęcia powinny lepiej zobrazować co mam na myśli:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BBrWI 3.jpg (94,8 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3079.jpg (79,0 KB, 209 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 20:18   #24
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Co do włosów... Przyciemniłabym je jeszcze trochę, masz bardzo ciemne oczy! wow
Jeśli zrobisz ciemniejszy blond, albo nawet jasny brąz, gwarantuję, że bedziesz wyglądać jeszcze lepiej i młodziej. Teoria o tym, że jasny kolor zawsze odmładza to bujda na resorach, wszystko jest zalezne od naszego typu urody.
Jesli tak jak piszesz kolor planujesz zrobić jeszcze ciemniejszy to dobrze, pewnie nie bedzie długo trzymał, bo wlosy są spalone rozjaśnianiem, ale z czasem chwyci.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 07:30   #25
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Nad brwiami musisz jeszcze popracować, widać niestety, że skubiesz je nadal w niewłaściwy sposób. Ja bym radziła przestać je w ogóle depilować przez jakiś czas, stosuj olej rycynowy i odzywki do włosów na ich porost. wcale nie muszą byc te specjalnego przeznaczenia do brwi. wyciąg z czarnej rzepy, olejek rycynowy, moze byc tez retinol (wit A).
O ile jeszcze coś chce tam odrastać.
Myślę, że się nie pomylę jesli napisze, że depilowałaś brwi nad nosem usuwając całą tą część włosów, które prawdopodobnie sterczały, albo twoim zdaniem były "zbyt grube"
Otóż do lamusa odłóżmy już tą metodę depilowania brwi względem szerokości płatków nosa. Niektóre kobiety musiałyby usunąć połowę łuku, bo tak mają szerokie dołem nosy. Widać, ze tak wlasnie je sobie zrobilas, są zbyt szeroko rozstawione i to nadaje im tak mocno nienaturalny kształt. Daj im odrosnąć w tym miejscu nad nosem, a jesli wloski sterczą do góry (tez mam ten problem) to przytnij je delikatnie nożyczkami. to lepsze niż pozbycie się połowy łuku.

Zdjęcia powinny lepiej zobrazować co mam na myśli:
Jest dokładnie tak jak piszesz. Moje brwi są zdeformowane błędami mody sprzed kilkunastu lat i niestety jest mi bardzo ciężko je zapuszczać...Nie depiluje ich już od chyba 8 lat bo po prostu nie rosną...teraz zeby je trochę podnieść to od strony skronii trochę wydepilowałam. Poważnie myślę nad makijażem permanentnym ale boję sie nienaturalnego efektu.Dostosuję sie do Twoich rad i zobaczymy.
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 17:08   #26
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Cytat:
Napisane przez Karmelka8585 Pokaż wiadomość
Witajcie. Jestem mamą 15 miesięcznego Brayana i jakoś tak po porodzie nie mogę patrzeć w lustro. Nic mi się w sobie nie podoba. Nawet zdjęć nie mam (te co umieszczam robiłam sobie telefonem w pracy). Pomóżcie proszę myślę nad jakąś zmianą może na brąz (podoba mi się bardzo ombre). Bardzo proszę doradźcie.
Oczy: piwne
opalanie: ciepły brąz (problem z przebarwieniami po ciąży)
piegi: jak się pojawia to raczej jasne
kolory w których mi dobrze: róż, czerwień, niebieski
usta: aktualnie powiększone z natury bardzo wąskie i bardzo blade
Naturalny kolor włosów: szatynka
brwi i oprawa oczu: bardzo ciemna ( ze względu na intensywna regulację brwi jako nastolatka mam problem z ich odrastaniem)
skoro ladnie sie opalasz I widze masz ciemniejsza karnacje..przynajmniej od mojej..
Moze rzeczywiscie przefarbuj wlosy. Ja widzialabym cie w cieniowanych wlosach np. w stylu ombre..jasniejsze na dole.. ale w odcieniach od sredniego czy ciemniejszego czekoladowego brazu po jasny braz w karmelowo-orzechowym odcieniu. Takie cieple odcienie 2-3 dobrze dobrane.. I moze troche pocieniowane wlosy na dlugosci by ladnie sie ukladaly.

Glowa do gory! Wiem jak sie czujesz.. mam 2 dzieci. Ale ''ten okres'' minie Jetes ladna kobieta.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 00:30   #27
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Ja bym Cię widziała w jednej z fryzur przedstawionych przez Kaminka24 + farbowanie na brązik
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 01:01   #28
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Jeśli masz naturalnie kręcone jak na zdjeciach, to bob jednak odpada, bo albo będziesz spedzać czas na prostowaniu/układaniu i przy okazji spalisz włosy, albo może być nijaki efekt. Wtedy radziłabym zostawić, podciąć lekko za ramiona i zrobić jakiś ciepły odcień brązu lub ciemnego blondu i zrobić flamboyage czy refleksy (wpisz w google). Jeśli masz proste - bob jak najbardziej

Ust juz sobie nie powiększaj, bo będzie zbyt sztuczny efekt, już jest ok

Brwi w ogóle na razie nie ruszaj, nic a nic, ciężko będzie ale spróbuj, moze coś tam sie jednak uratuje. Wiem, ja sama się bawiłam od dzieciaka w regulacje ( ) i znam ten ból, gdy nie chcą rosnąć, a mam 23 lata.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:41   #29
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Jesteś bardzo ładną kobietą i widać że już odżyłaś Mam 6 miesięcznego syna i wiem dokładnie o czym mówisz ...
Z brwiami będzie ciężko, chyba już raczej nie zapuścisz.... może makijaż permanentny metoda piórkowa? Delikatna i naturalnie wyglądająca. Mi z urody przypominasz trochę Kasię Skrzynecką może powinnaś trochę od niej podpatrzeć Ale coś mi się wydaje, że koloru włosów raczej nie jesteś w stanie zmienić na ciemniejszy co ?:P

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

I najważniejsze!!!! Nie ścinaj włosów na boba bo przy Twoich kręconych włosach przy odrobinie wilgoci bob zniknie, zresztą musiałabyś wiele czasu poświęcać na modelowanie włosów.
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:42   #30
Zosie
Raczkowanie
 
Avatar Zosie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Wow! Na tym zdjęciu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1421908841
wyglądasz niesamowicie!
Co do brwi spróbuj smarować na noc odżywką do rzęs (choć wydaje mi się, że są nawet specjalne Revitalash do brwi!) Mi to pomogło. Z tym, że włoski odrastają powoli, raz tu raz tam i czasami nie wygląda się idealnie, ale z wydepilowaniem trzeba się powstrzymać. Powodzenia i głowa do góry

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

PS nie myślałaś o zmianie szminki na ciemniejszą i mniej perłową ? Dobrze dobrana owinna odjąć lat Wydaje mi się, że Calvin Klein miałby dobrą dla Ciebie kolorystykę
__________________

proszę o klik
Zosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-19 10:29:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.