Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 21:43   #4741
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ten mocznik to pewnie był prezent dodawany do zamówień - co 50 zl chyba dorzucają próbkę jakichś produktów, takie prezenty od sklepu.
Podaj im numer zamówienia, date przelewu i napisz, że paragon wyrzuciłas, ale masz specyfikację zamówienia w mailu. Niech nie będa tacy cwani.........
moja znajoma miala podobnie chcieli paragon bo co z tego ze ma zamowienie mailem jak dali lekko do zrozumienia ze mogla otrzymac oni tego nie udowodnia....tez sie na nich obrazila
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:44   #4742
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Każda maska ma inną etykiete.
Niektorzy są zdania, że na allegro są podróbki, ale ja nie widzę problemu. Moja maska jest taka sama jak kupiona w hurtowni kosmetycznej.
Opakowanie uzupełniające ma 190 a nie 500ml. 500ml to opakowanie w wiaderku.
Ceny są na allegro od około 40zł za 190.
ponoć w tym przypadku 500 ml = 190 g i jest to jednak opakowanie uzupełniające
http://www.abant.pl/sklep/product.php?id_product=621
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:53   #4743
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To nie jest kwestia paru złotówek tylko traktowania klienta. Mają powodzenie i zaczynają olewać ludzi? Tak nie może być. I co to ma znaczyć przy nastepnym zamowieniu? Nastepnego może nie być. I co Cię to obchodzi, że koszty wysyłki będą wyższe niż tego kolagenu? To nie Twój problem, bo to nie Ty się pomyliłaś. Wrr. Wredoty.
to samo napisałam - cóż za zgranie no ale tak to jest - wilekie umysły myślą podobnie

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zgadzam się, powinnas sprawdzić jeszcze regulamin Vanilio, nie daj się zwieść na manowce.

A jak jest z próbkami na mazidłach? Wiecie może? Ja nie dostałam żadnej, ale tez nie prosiłam o nic To samo na BU.



Na mazidłach zawsze dostawałam stosy próbek, ale też zawsze miałam dużo zachcianek
Swojego czasu politka BU nie przewidywała żadnych próbek. Potem niby to zmienili, ale jak raz chciałam to i tak dostałam inną

Sprawdziłam tak pobieznie regulamin - oryginał paragony jest wymagany przy zwrocie towaru. O reklamacjach spowodowanych brakami w zamówieniu reguamin milczy. Ale może trzeba dokładniej sie wczytać.
Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
moja znajoma miala podobnie chcieli paragon bo co z tego ze ma zamowienie mailem jak dali lekko do zrozumienia ze mogla otrzymac oni tego nie udowodnia....tez sie na nich obrazila
Ja tez bym sie obraziła, ale nie popuściłabym! Dawać do zrozumienia to sobie mogą......
Niech sobie prowadza rejestr wagowy przesyłek, co klienta to obchodzi? Skoro dają do zrozumienia kleintowi, że chce ich naciągnąć, to chyba oni jemu powinni udowodnić próbe naciągnięcia - klient oprócz swojego słowa w takich wypadkach nie dysponuje zadnymi dowodami. Mamy rozpakowywac paczki w obecności adwokata????
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:58
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:56   #4744
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ponoć w tym przypadku 500 ml = 190 g i jest to jednak opakowanie uzupełniające
http://www.abant.pl/sklep/product.php?id_product=621

To ta sama ilosć. Ze 190g proszku można uzyskac 500 ml rozrobionej maski. Tyle samo jest w tych uzupelniających saszetkach, co i w pudełku.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:59
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:02   #4745
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sprawdziłam tak pobieznie regulamin - oryginał paragony jest wymagany przy zwrocie towaru. O reklamacjach spowodowanych brakami w zamówieniu reguamin milczy. Ale może trzeba dokładniej sie wczytać.

Ja tez bym sie obraziła, ale nie popuściłabym! Dawać do zrozumienia to sobie mogą......
Niech sobie prowadza rejestr wagowy przesyłek, co klienta to obchodzi?
chyba poczuli duuuzo klientow...zwlaszcza ze BU ma malutki asortyment
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:12   #4746
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To ta sama ilosć. Ze 190g proszku można uzyskac 500 ml rozrobionej maski. Tyle samo jest w tych uzupelniających saszetkach, co i w pudełku.
jeśli ten sklep wygląda "podejrzanie" to jakie źródło poleciłabyś jako bardziej pewne?

co do próbek z mazideł
przy pierwszym zamówieniu o nic nie poprosiłam więc też nic nie dostałam,
przy następnym poprosiłam ładnie o 3 próbki i dostałam to co chciałam (nie wiem czy to zależy od kwoty zamóweinia),
przy kolejnym zapytałam o 4 próbki, ale jakoś tak głupio mi było, że ich naciągam, więc do kwoty zamówienia dopłaciłam jakieś 2 lub 3 zł i też dostałam to co chciałam.
czyli jak się chce jakieś konkretne probki to trzeba napisać to w uwagach do zamówienia, a jak ma się dużo próbkowych zachcianek to lepiej dorzucić parę złociszy i prośby zostaną wysłuchane...no przynajmniej ja tak robię

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-03-27 o 22:22
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:17   #4747
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jeśli ten sklep wygląda "podejrzanie" to jakie źródło poleciłabyś jako bardziej pewne?

Poleciłabym tylko sklepy lub hurtownie, które nie sprzedają detalicznie takich rzeczy, a jedynie na firmę, fakturę. Warto też się wybrać na targi kosmetyczne.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 22:24   #4748
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Poleciłabym tylko sklepy lub hurtownie, które nie sprzedają detalicznie takich rzeczy, a jedynie na firmę, fakturę. Warto też się wybrać na targi kosmetyczne.

namiar na ten sklep mam od dziewczyny, która jest kosmetyczką i używa tych masek w salonie, w którym pracuje
więc powinno być ok ?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:37   #4749
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
namiar na ten sklep mam od dziewczyny, która jest kosmetyczką i używa tych masek w salonie, w którym pracuje
więc powinno być ok ?
Nie znam tego sklepu. Jesli szukasz potwierdzenia, to ja Ci go nie dam, niestety Mam prawie 99 % pewności, że w całym swoim dorobku maseczek algowych bielendy, oryginały ( czyli te przeznaczone do gabinetów) trafiły mi się może 3 razy na 6, a moze nawet tylko 2 razy.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
co do próbek z mazideł
przy pierwszym zamówieniu o nic nie poprosiłam więc też nic nie dostałam,
przy następnym poprosiłam ładnie o 3 próbki i dostałam to co chciałam (nie wiem czy to zależy od kwoty zamóweinia),
przy kolejnym zapytałam o 4 próbki, ale jakoś tak głupio mi było, że ich naciągam, więc do kwoty zamówienia dopłaciłam jakieś 2 lub 3 zł i też dostałam to co chciałam.
czyli jak się chce jakieś konkretne probki to trzeba napisać to w uwagach do zamówienia, a jak ma się dużo próbkowych zachcianek to lepiej dorzucić parę złociszy i prośby zostaną wysłuchane...no przynajmniej ja tak robię
dzięki Ale ze mnie bystrzak, że nie zapytalam o próbki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 05:22   #4750
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mam pytanie co do masek algowych bielendy
dlaczego wszystkie, które pokazujecie mają inne etykiety?
znalazłam sobie hurtownie kosmetyczną, w której maske mogę kupić stacjonarnie, tylko ta wygląda inaczej niż te dwie, które jp91 wkleiła...
jest problem z orginalnością produktów czy zwyczajnie bielenda okleja każdą partię produktów inną etykietą?

http://www.abant.pl/sklep/category.php?id_category=334
tutaj są opakowania uzupełniające za 40zł/500 ml, a Wy ile płaciłyście?
Ile rodzajów masek tyle etykiet A jest ich trochę...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 07:12   #4751
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jeśli ten sklep wygląda "podejrzanie" to jakie źródło poleciłabyś jako bardziej pewne?

co do próbek z mazideł
przy pierwszym zamówieniu o nic nie poprosiłam więc też nic nie dostałam,
przy następnym poprosiłam ładnie o 3 próbki i dostałam to co chciałam (nie wiem czy to zależy od kwoty zamóweinia),
przy kolejnym zapytałam o 4 próbki, ale jakoś tak głupio mi było, że ich naciągam, więc do kwoty zamówienia dopłaciłam jakieś 2 lub 3 zł i też dostałam to co chciałam.
czyli jak się chce jakieś konkretne probki to trzeba napisać to w uwagach do zamówienia, a jak ma się dużo próbkowych zachcianek to lepiej dorzucić parę złociszy i prośby zostaną wysłuchane...no przynajmniej ja tak robię
Może teraz się zmieniło na lepsze.
Kiedyś mieli napisane na stronie, że nie mają próbek - więc sie na nie nie nastawiałam i nie prosiłam.
Potem napisali, że próbkuja niektóre rzeczy, ale jak poprosiłam o jedną z nich to dostałam inną potem juz nic nie chciałam .
Ja osobiście nie miałam oporów jeśli chodzi o proszenie o próbki w sklepach z półproduktami - po pierwsze jak nie chcą to nie dadzą a po drugie rzaaadko baaardzo robiłam zakupy poniżej 200 zł więc próbki to była dla nich inwestycja w moje kolejne zakupy .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 07:24   #4752
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja się pięknie melduję z moim kwasowo-Gaiowym pamiętnikiem. Buzia pięknie się uspokoiła, nie mam ani jednego pryszczyka Pory niestety jak były tak są. Ale ogólne poprawa stanu buzi jest. A jak u Was? Jesteście na etapie toniku, czy już peelingu?
Przymierzałam się na dziś z 20% peelingiem ale chyba przełożę na jutro bo dziś czasu mi nie wystarczy. Dostalam kupon i umówilam się na dziś na mineralny peeling całego ciała . Co drugą noc nakładam jeszcze tonik po nim nie kremuje buzi i rano skóra jest przyjemnie nawilżona. Wydaje mi się jednak , że po glukonolaktonie bardziej znikały mi wszelkie krostki . Testuję dalej .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 07:37   #4753
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pojawiły sie ciekawe zestawy start w ecospa tu
Szkoda tylko, że tak dużo wychodzi produktu. Chyba lepsze byłby mniejsze ilości a tańsze......
Ooo fajne, fajne
Tylko rzeczywiście za duże - świetne byłyby zestawy takie na jeden produkt - robisz, próbujesz, jeśli się spodoba, to kupujesz większą ilość. No bo w sumie nie ma gwarancji, że czegoś się nie skopie, a zostać z 4 źle zrobionymi kremami, to taka sobie przyjemność

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Swoją drogą, jego się stosuje tylko punktowo, jak herbaciany, czy można na większe powierzchnie? Bo patrząc na helfy wynikałoby, że to 2gie jest wskaane
Co do herbacianego, to można na większą, chociaż on mocno wysusza, więc może przesuszyć. Jeśli nakładam na większa powierzchnie, to na skórę zmoczoną hydrolatem albo mieszam z olejem bazowym. Myślę, że z tym będzie podobnie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A jak jest z próbkami na mazidłach? Wiecie może? Ja nie dostałam żadnej, ale tez nie prosiłam o nic To samo na BU.
Z BU nigdy nie dostałam próbki
Na Mazidłach działa to TAK i zawsze dostawałam to, co chciałam
W ZSK jest SYSTEM PREZENTÓW, ale też można kupić np. oleje w małych pojemnościach - po 15 ml, glinki po 5 g, etc - dla mnie świetne do przetestowania
Tyle z doświadczeń własnych
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 07:37   #4754
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Przymierzałam się na dziś z 20% peelingiem ale chyba przełożę na jutro bo dziś czasu mi nie wystarczy. Dostalam kupon i umówilam się na dziś na mineralny peeling całego ciała . Co drugą noc nakładam jeszcze tonik po nim nie kremuje buzi i rano skóra jest przyjemnie nawilżona. Wydaje mi się jednak , że po glukonolaktonie bardziej znikały mi wszelkie krostki . Testuję dalej .
dlaczego chwalisz glukonolakton właśnie wtedy jak zakupiłam nowy migdał?
Ja używam toniku 2 razy dziennie i dzisiaj pierwszy raz czułam, że mam delikatnie wrażliwszą skórą nakładając rano minerały.... wiedziałam, że mam pancerny ryj....chyba sobie zwiekszę stężenie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:12   #4755
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dlaczego chwalisz glukonolakton właśnie wtedy jak zakupiłam nowy migdał?
Ja używam toniku 2 razy dziennie i dzisiaj pierwszy raz czułam, że mam delikatnie wrażliwszą skórą nakładając rano minerały.... wiedziałam, że mam pancerny ryj....chyba sobie zwiekszę stężenie.
A bo jestem w fazie testów i obserwacji . Po glukonolaktonie z kolei nie widziałam żadnego łuszczenia a teraz chcę takiego efektu i liczę na migdała.
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:18   #4756
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
A bo jestem w fazie testów i obserwacji . Po glukonolaktonie z kolei nie widziałam żadnego łuszczenia a teraz chcę takiego efektu i liczę na migdała.
ja dokupiłam sobie jeszcze jakis kwas AHA na e-naturalne i mam zamiar miksować
ciekawe czy po tych testach będziemy podobne do zdjęć z dowodu bo jak nie to trzeba bedzie kurcze dowód wymienić.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:25   #4757
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja dokupiłam sobie jeszcze jakis kwas AHA na e-naturalne i mam zamiar miksować
ciekawe czy po tych testach będziemy podobne do zdjęć z dowodu bo jak nie to trzeba bedzie kurcze dowód wymienić.......
Ale , że taka masakra będzie czy , że odmłodniejemy ? Bo jeśli to drugie to jeszcze alkoholu troche na zapas by trzeba nabyć.....
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:48   #4758
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ale , że taka masakra będzie czy , że odmłodniejemy ? Bo jeśli to drugie to jeszcze alkoholu troche na zapas by trzeba nabyć.....
To sie okaże dopiero
Ale myslę, że zapas alkoholu przyda sie bez względu na wynik eksperymentu.......


boszee......
spojrzałam w lustro - i po co ? zobaczyłam swoje posrebrzone siwizną skronie
oj chyba henna pójdzie w ruch!!!!!! a tak jakoś mi sie nie chce farbowac, juz 4 miesięce nie farbowałam
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-28 o 11:27
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:26   #4759
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

przepraszam, coś sie pochrzaniło......stąd post pod postem.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-28 o 11:27
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 12:03   #4760
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny z problematyczną cerą używające olejków myjących, czy macie problem z wypryskami
Ja już dawno nie miałam tego problemu, niestety użyłam olejku 3 razy i koszmarnie mnie zapchał. Na czole i po bokach twarzy powychodziły mi podskurne gule, ok 5 Długo zwlekałam z zakupem tego rzekomego cuda i niestety przeczucia się sprawdziły. Jak dla mnie żaden z niego cud. Nada się tylko do demakijażu oczu.

Wypróbowałam ostatnio olej z malin i , nie zapycha, super odżywia cerę

Testów glinki na włosy ciąg dalszy. Tym razem w ruch poszła kaolinowa marki Safea. Bardzo delikatna, nie dała tak spektakularnego efektu co brązowa Logony, ale włoski są miłe w dotyku, mięciutkie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:12   #4761
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Oczywiście AO nie odpowiedziało na mojego maila, niezbyt mnie to zachęca do zakupów, zwłaszcza że zależało by mi na wypróbowaniu pewnych produktów zanim kupie pełno wymiarowe

Anula ty zarażasz szampono maniactwem jak czytam o tych wszystkich szamponach co je wypróbowałaś to aż mnie skręca i też chce:
mnie bardzo kusi szampon Khadi ten z Amlą i Urtekram z cukrem
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:45   #4762
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
coś im się musiało pomylić

Pożyczyłam aparat od koleżanki
Marzec marcem, ale w depresje popaść nie można, stąd zakupy.
Micel AA eco,
Żel pod prysznic z marchewką AA eco (nie kupujcie, chyba, że dostaniecie gratis)
Woda różana (do mieszania z maseczkami i jako rozcieńczacz do mleczka jedwabnego)
Mleczko jedwabne do włosów BU
Szampon zwiększający objętość YR
Woda do demakijażu oczu YR (już drugie opakowanie, bardzo ją lubię)
Ekstrakt z soku granatu, z truskawki ZSK
Hydrolat oczarowy, z kwiatu pomarańczy słodkiej ZSK
Maska algowa witaminowa i cytrusowa Bielenda


Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Jakie Vipy? co to i gdzie? Ja też chcę ekoampułkę 1
vipy 30 marca do 7 kwietnia podobno, tak pisza dziwczyny na Sephorowym wątku
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:03   #4763
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny z problematyczną cerą używające olejków myjących, czy macie problem z wypryskami
Ja już dawno nie miałam tego problemu, niestety użyłam olejku 3 razy i koszmarnie mnie zapchał. Na czole i po bokach twarzy powychodziły mi podskurne gule, ok 5 Długo zwlekałam z zakupem tego rzekomego cuda i niestety przeczucia się sprawdziły. Jak dla mnie żaden z niego cud. Nada się tylko do demakijażu oczu.

Wypróbowałam ostatnio olej z malin i , nie zapycha, super odżywia cerę
Ojej, to szkoda, że Cię zapycha... Może to emulgator dodany do olejku. Czytałam, że niektórym on szkodzi, dlatego sami sobie ukręcają olejki myjące. Mi wyskakują wypryski, ale niezależnie od używania olejku. Np. od tygodnia go nie mam, a właśnie cera mi się trochę pogorszyła.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:03   #4764
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Oczywiście AO nie odpowiedziało na mojego maila, niezbyt mnie to zachęca do zakupów, zwłaszcza że zależało by mi na wypróbowaniu pewnych produktów zanim kupie pełno wymiarowe

Anula ty zarażasz szampono maniactwem jak czytam o tych wszystkich szamponach co je wypróbowałaś to aż mnie skręca i też chce:
mnie bardzo kusi szampon Khadi ten z Amlą i Urtekram z cukrem

całkiem niezłe pozycje Cię kuszą
Jeśli nie masz problemu z obciążaniem włosów to khadi z amlą polecam serdecznie.
Urtekram z cukrem też bardzo mi sie podobał, ale chyba z rhassoul troche bardziej
AO można na iherbie kupić

A ja zaczęłam sobie robic listę szamponów, które stosowałam - na razie skończyłam na pozycji 39 i tak sobie myslę, czy nie wrzucic tej listy i ją aktualizowac co jakiś czas
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:08   #4765
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

całkiem niezłe pozycje Cię kuszą
Jeśli nie masz problemu z obciążaniem włosów to khadi z amlą polecam serdecznie.
Urtekram z cukrem też bardzo mi sie podobał, ale chyba z rhassoul troche bardziej
AO można na iherbie kupić

A ja zaczęłam sobie robic listę szamponów, które stosowałam - na razie skończyłam na pozycji 39 i tak sobie myslę, czy nie wrzucic tej listy i ją aktualizowac co jakiś czas
oj tak
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:27   #4766
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

całkiem niezłe pozycje Cię kuszą
Jeśli nie masz problemu z obciążaniem włosów to khadi z amlą polecam serdecznie.
Urtekram z cukrem też bardzo mi sie podobał, ale chyba z rhassoul troche bardziej
AO można na iherbie kupić

A ja zaczęłam sobie robic listę szamponów, które stosowałam - na razie skończyłam na pozycji 39 i tak sobie myslę, czy nie wrzucic tej listy i ją aktualizowac co jakiś czas
A za dwa lata książka: "Anula i jej szampony - historia prawdziwa".
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:36   #4767
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
oj tak
to pomysle nad tym - bo na razie nie wiem jak technicznie by to trzeba było zrobić.
chyba po prostu w jednym poście wrzuce i bede co jakis czas wracac do niego.....
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A za dwa lata książka: "Anula i jej szampony - historia prawdziwa".
jakby miała szansę się sprzedać to czemu nie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:43   #4768
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


A ja zaczęłam sobie robic listę szamponów, które stosowałam - na razie skończyłam na pozycji 39 i tak sobie myslę, czy nie wrzucic tej listy i ją aktualizowac co jakiś czas
dodaj do bloga na profilu, będzie łatwo znaleźć. choć jakbyś założyła takie bloga z prawdziwego zdarzenia to już w ogóle byłoby super
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:47   #4769
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anula, wrzuć wrzuć Zrobisz listę w jednym poście i dasz np. link do niego w podpisie.

Co do mojego wczorajszego hennowania to nie jestem wybitnie zadowolona. Cassie zmieszałam z ciepłą wodą i odrobiną cytryny, bo przeczytałam na hennowym wątku, że nie trzeba jej odstawiać i mieszać z samą cytryną, bo ona nie jest koloryzująca i nie musi uwalniać żadnego koloru. Po to to jest.

Trzymałam ją na głowie ok. 3,5 h i nałożyłam potem maskę Organique. No i efekt jest marny, a właściwie to żaden. Włosy mam takie jakbym nałożyła samą maskę. Może po umyciu włosów coś się zmieni, ale wątpię. Także kupa zachodu o nic
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:48   #4770
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Anula z tym iherbem to racja wszystko co chcę z AO tam jest (a nawet więcej)
tylko zakupy mi wyszły na 55$ i się trochę boję urzędu celnego i ta przesyłka taka tania za 4$ mnie troszkę przeraża.
Dochodziły wam zawsze paczki od nich?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.