Kolorówka, perfumy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 15:14   #1
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.

Kolorówka, perfumy :)


NIEAKTUALNE



Witam serdecznie

Do wymiany mam:

kolorem szarym zaznaczam nieaktualne, już wymienione kosmetyki.


1. Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki), odcień 01, kupiony koncem września w Sephorze, dla mnie niestety zbyt ciemny, zużycie minimalne, może z 5 razy. --> czarna.noc


2. Shiseido, Sun Protection Liquid Foundation SPF43, odcień 30, wersja z Truskawy, nabytek sprzed ok. miesiąca, zużycie - 5-krotne umalowanie buzi nie wiem jak inaczej to określić, opakowanie jest nieprzezroczyste niestety.

3. Bourjois, Pastel Joues, róż do twarzy, odcień 11, Brown Illusion - nie wiem jak mogłam być tak ślepa, kupując go zupełnie mi nie pasuje, jest zbyt ciemny, użyty - dosłownie dwa razy. Kupiony w SP. --> virtual_reality

4. Estee Lauder, Platinum Illuminator - z Truskawy, zużycie minimalne, moim zdaniem lekko przeceniany wolę meteoryty Guerlaina --> ANGEL-A8

5. Borghese, Cura Naturale Dual Effetto Powder Makeup SPF8 - 03 Buffa - ale tu uprzedzam, to było zdaje się Special Purchase z Truskawy, więc nie wiem jak ze świeżością, zużycie minimalne, nie mój odcień. Chętnie dorzucę do jakiejś wymiany

6. Revlon, ColorStay, Mineral Foundation SPF 10, kolor 30 - biję się w pierś , nie 30, a 50, zainteresowanych za pomyłkę serdecznie przepraszam - zużycie trudno określić, wydaje mi się, że tak z 10 procent, może mniej, wyjątkowo z Allegro. --> Tomama

7. Inglot, paletka 4 cieni i wosku, patrz zdjęcie (wkrótce), zużycie wosku spore, cieni minimalne, ze sklepu Inglota. --> asia321

8. Max Factor, Kohl Pencil Eyliner (kredka), dołączana w ramach promocji do tuszu 2000Calorii, nowa, nie używam czarnej kredki SP. Właściwie to posiadam je w ilości sztuk dwóch (dwukrotny zakup tuszu), ta druga była parę razy używana.

9. Calvin Klein, Contradiction for Women EDP , 30 ml, kupione w SP; zużycie minimalne, kolejny 'trafiony' spontan Kupiony wiosną tego roku.--> asia321


10. Calvin Klein, Truth EDP, 100 ml, zakup z pedet.pl, swego czasu moja wielka zapachowa miłość, jak juz ją kupiłam, odwidziało mi się Zużycie będzie widoczne na zdjęciu. Tegoroczny zakup, bodajże z lipca. --> Lalesia

11. Clinique, Superfit, - odcień 16 Bare, zużycie jakieś 40 %, zeszłoroczny prezent, więc nie wiem gdzie kupiony Kod AA6, z dekalkulatora wyszło mi, że wyprodukowany 2006-10, a otwarty był w czerwcu 2008.

12. Meow, próbki pudrów mineralnych - jesli kogos interesuje, mogę podać konkretne odcienie. Zamówione ze strony producenta, zakup z zeszłego miesiąca.

13. Lancome, Poeme miniaturka perfum, 7 ml, zużycie ok. 0,5 mm, na życzenie mogę zrobić zdjęcie. Kupione na Allegro, u niejakiej Suchuś, powiem szczerze, że raczej dla kolekcjonerki miniatur; nie stawiałabym na świeżość tych perfum, no chyba że ten smrodek to ich oryginalny zapach edit: powachałam te perfumy w SP i niestety one NAPRAWDĘ tak pachną. --> Narnijka

14. Dermika, Collaction, Satynowa Baza Anti-Aging pod makijaż - kupiona latem w SP. Zużycie minimalne. --> sylwia_gda

15. Cerruti, Image 75 ml, równiez z SP, zużycie widoczne na zdjęciu.

16. Rimmel, Natural Bronzer - zakup z sierpnia, zużycie minimalne, dla mnie zbyt ciemny, jako dodatek dołączono do niego pędzel, straszne badziewie swoją drogą, no ale może któraś będzie chciała wypróbować Chętnie dorzucę do jakiejś wymiany

17. Lumene, Błyszczyk do ust Berryfun - raz maźnięty, nie dam głowy za świeżośc, pachnie tak jak pozostałe Lumene, czyli jak dla mnie średnio apetycznie, raczej na dokładkę do jakiejś wymiany Ja i tak go nie używam, jest ciemny.


18. Cartier, Le Baiser du Dragon 5 próbek po 1,5 ml w nieodpakowanych jeszcze kartonikach.-->Yoona i Narnijka


19. Essence, Oil-Control Paper - z oryginalnej ilości 100 sztuk bibułek myślę, ze zostało jakieś 70. Rysunek na opakowaniu nieco starty.

Dokładka

20. Paco Rabanne, Pour Elle EDP, 50 ml - zużycie minimalne, maks 10 psików. Również tegoroczny zakup, chwilowa namiętność Rossmann. --> Kapryska


21. Jesus del Pozo, In white EDT, 30 ml - trudno mi określić zużycie, flakonik jest nieprzezroczysty, wydaje mi się, że zostało co najmniej 20 ml, być może wiecej. Jesli ktoś ma pomysł jak to zweryfikować, chętnie spróbuję Uroczy zapach, głównie białe kwiaty, lubię go, ale jakoś nie mam ochoty nim pachnieć SP.

22. Avene, Eau Thermale, 50 ml - jedno opakowanie całe i jedno zużyte w połowie Z SuperPharmy. Lato 2008

23. Isispharma, Aquaruboril, płyn micelarny, 250 ml, nowy - wrzesień tego roku, SP. Płynów micealrnych używam z Biodermy, ten jest mi w sumie niepotrzebny. Dla osób z problemem pękających naczynek.

24. Exceptionnel de Chanel - miniatura tuszu do rzes, świeża, rozsyłana w ramach promocji. Użyta dokładnie 3 razy.

Dokładka

25. Guerlain, Meteorites (Puder w kulkach), 01 Mythic - zużycie niewielkie, używam ich raczej okazjonalnie i właśnie dlatego zastanawiam się nad oddaniem. Chętnie wymienię na 03 Beige Chic, lub jasne pryzmy Givenchy. Kupione w niemieckiej [Bremen] Sephorze, jest kartonik, na życzenie zdjęcie. Pięknie pachną Edit: na myśl o rozstaniu zabolało mnie serce uwielbiam te kuleczki, nie chcę ich oddawać, najchętniej bym się nimi po prostu podzieliła Są tak wydajne, że nie sądzę bym kiedykolwiek je zużyła. --> połowa opakowania leci do Ranki

26. Home Institut, Les Karites, Szampon z karitą, do czestego mycia wszystkich rodzajów włosów - nowy nieużywany, data ważności do 09/2009.--> sylwia_gda

27. KillyS, Olejek odzywczy do skórek i paznokci - uzyty raz, ubytku nie widać - kupiony w SP we wrześniu tego roku, daty ważności nie podano.

28. KillyS, Baza przedłużająca trwałość lakieru - użyty raz, ubytku nie widać - kupiony w SP we wrześniu tego roku, daty ważności nie podano.

29. Compeed - plastry na opryszczkę, sztuk 9 - w opakowaniu z lusterkiem i z instrukcją obsługi.


Dokładka

30. Collistar, Podkład płynny Perfekcyjnie trwały, odcień nr 1 - użyty ok. 10 razy, kupiony w październiku w Douglasie. Mam jeszcze kartonik. Na życzenie mogę zrobić zdjęcie obrazujące zużycie. Świetne opinie w KWC.

31. Moschino - I love love EDT, 30 ml - zostało jakieś 30%, na życzenie zdjęcie. Kupiony w SP. Kartonik.

32. Moschino, Cheap & Chic EDT, 30 ml - zużycie minimalne, max 5-7 psików. Delikatne pęknięcie przy zakrętce, w niczym jednak nie szkodzi, na życzenie zdjęcie. Kupiony w Rossmannie. Kartonik.

33. Bioderma, Sebium H2O, 250 ml - nowy, nie otwierany, trochę przesadziłam z zapasami. Polecam, to mój ulubiony płyn micelarny; jest rewelacyjny.

34. Dwie miniaturki perfum Giorgio Beverly Hills, jedna EDT, druga EDP - z niewielkim testowym ubytkiem.

35. Miniaturka Fendi, Theorema EDP - z niewielkim testowym ubytkiem.

Dokładka

36. Tusz Max Factor 2000 Calorie - nowy, nie otwierany. Kupiony końcem listopada w promocji 2w1 w Galerii Cantrum. -->hathayoga

37. Artdeco, Perfect Stick (Korektor do twarzy) - 01 - beżowy /jedna z dwóch opcji kolorystycznych, drugą był zielony/, dwa razy maźnięty pędzelkiem. Kupiony końcem listopada w Galerii Centrum.

38. Max Factor, Lasting Performance - kolor 105 Sand Beige, nowy, sprawdziłam jedynie kolor. Listopadowy zakup w SuperPharmie.

39. Deborah, Colour Copy, dla tłustej i mieszanej skóry - odcień 0, zużycie max 10%, podane na wyrost, kupiony w październiku w Douglasie.

40. Kanebo Sensai Translucent Loose Powder - puder sypki, jest mega wydajny, nie wiem kiedy go zużyję, mogę zrobić odsypkę.

41. Cartier, Declaration EDT - 100 ml, znikomy ubytek, zakup na zona43, mam jeszcze kartonik.

42. Gosh, X-Ceptional Wear - 12 Natural, zuzycie ok 20%, kupiony w Naturze, w zeszłym roku.

43. Escentric Molecules, Molecule 01 - odlewka 5 ml z wspólnych wizażowych zakupów Generalnie jest to piękny zapach i w sumie to jeszcze się zastanawiam, czy chcę go oddać. Na mnie pachnie tak..dosłownie i właściwie cały czas mam świadomość jego obecności na sobie - chyba jednak lepiej czuję się w zapachach, które stapiają się ze mną.

Zastanawiam się nad oddaniem Hot Couture Givenchy i Lou Lou Cacharel, z wymianki Póki co jeszcze testuję, ale chyba wolę te zapachy na innych niz na sobie . O zużyciu opowiem, gdy będą zainteresowane (ciągle jeszcze wącham wącham i próbuję, nie chcę więc wprowadzić nikogo w błąd).

Poza wątkiem mam jeszcze trochę zapachów, z wymienionych mogę zrobić niewielkie odlewki /jak tylko znajdę atomizery/ i oczywiście trochę próbek

- Serge Lutens Fleurs d'Oranger
- Cacharel Amor Amor
- Joop! Femme
- YSL Baby Doll - ok. 5 ml Virtual_reality
- Lolita Lempicka - ok.5 ml Virtual_reality
- L'Eau D'Issey
- Halloween J. Del Pozo
- Flower by Kenzo
- 5th Avenue /została połowa z 15ml; mogę oddać całość/

oraz próbki:

- Clinique Turnaround Concentrate - 7 ml, nowe, w kartoniku;
- Clinique Moisture Surge Extra - 15 ml, z około 20% ubytkiem, kod A27;
- Lancome Teint Idole Ultra 03 Beige diaphane - 2 x 1ml;
- Isadora Cover&Lift 21 Medium beige - 2ml;
- L'Eau D'Issey - 1,2 ml, nowe, w kartoniku;
- Davidoff Cool Water Woman - 1 ml, nowe, w kartoniku;
- Versace Bright Crystal - odlewka od Narnijki, na oko jakieś 4 - 5 ml;
- Cartier Le Baiser du Dragon EDP - 1,5 ml, nowe, w kartoniku;
- Incredible me Escada - 2 ml, w kartoniku, bez testowego psika;
- Very Irresistible Givenchy - 1 ml, zafoliowany;
- Pi Neo Givenchy - 1 ml, w kartoniku, bez testowego psika;
- Kouros YSL - 1,2 ml, w kartoniku, bez testowego psika;
- Aqva Pour Homme Bvlgari - 1,5 ml, w kartoniku, bez testowego psika;
- Szary Hugo Boss - 2,0 ml, w kartoniku, bez testowego psika;
- R.S.V.P. Kenneth Cole - 1,2 ml, w kartoniku, bez testowego psika.



Do wszystkich perfum mam kartoniki, trzymane na wypadek częstych podróży Kosmetyki EL też w kartonikach, podobnie jak Shiseido i Borghese.



pozdrawiam
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosm1.jpg
Wyświetleń: 86
Rozmiar:  27,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosm2.jpg
Wyświetleń: 80
Rozmiar:  23,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosm3.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  51,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosm4.jpg
Wyświetleń: 81
Rozmiar:  36,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosm5.jpg
Wyświetleń: 77
Rozmiar:  34,0 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2009-01-18 o 19:20 Powód: dopisek, uszczegółowienie opisu, dokładka ;)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:19   #2
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

2. Shiseido, Sun Protection Liquid Foundation SPF43, odcień 30, wersja z Truskawy, nabytek sprzed ok. miesiąca, zużycie - 4-krotne umalowanie buzi nie wiem jak inaczej to określić, opakowanie jest nieprzezroczyste niestety.

witaj, jesli znanjdziesz cos u mnie, prosze daj znac

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post9183644
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:07   #3
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

4. Estee Lauder, Platinum Illuminator - z Truskawy, zużycie minimalne, moim zdaniem lekko przeceniany wolę meteoryty Guerlaina

Czy to ten rozświetlacz ? znajdziesz coś u mnie ewentualnie ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 17:01   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
Przekupka: 45 pkt / 98% pozyt.
GG do lalesia
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

cos za Truth?


- Joop! Femme, 90/100ml, jest kartonik

- Cool Water Happy Summer, 95/100ml, limitowanka z teczowym flakoniku, jest kartonik

- Happy to be Clinique, 47/50ml

- Nina Ricci L'air du temps, 75/100ml, limitowanka w teczowym flakonie

- Portfolio Perry Ellis, 47/50ml, bardzo trudno dostepny, oryginalny, slodko-kwiatowy zapach nieosiagalny w PL

- Comma! edt, 25/30ml, przepiekny zielony groszek

- Princess Vera Wang, ok 65/100ml, tester bez korka, moja "karta przetargowa", latwo nie oddam bo pozbywac sie nie chce

- Euphoria CK, 97/100ml, tester bez korka, oddam tylkoza mniejsza pojemnosc tego zapachu + cos innego

- Splendor EA, 70/75ml, chyba jest kartonik, poluzowany korek
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 17:37   #5
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Przekupka: 81 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Witaj, czy znajdziesz coś u mnie za Lucidity albo Illuminatora?
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 18:01   #6
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

cos u mnie za nr 12?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 18:13   #7
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Coś u mnie za
puder Borghese
podkład Shiseido
rozświetlacz EL

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251095
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 18:15   #8
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

8. Max Factor, Kohl Pencil Eyliner (kredka), dołączana w ramach promocji do tuszu 2000Calorii, nowa, nie używam czarnej kredki SP. Właściwie to posiadam je w ilości sztuk dwóch (dwukrotny zakup tuszu), ta druga była parę razy używana, kiedy wydawało mi się jeszcze, że nauczę się robić kreski na powiekach

9. Calvin Klein, Contradiction for Women EDP (??? jeszcze to sprawdzę), 30 ml, kupione w SP; zużycie minimalne, kolejny 'trafiony' spontan Kupiony wiosną tego roku.

10. Calvin Klein, Truth EDP, 100 ml, zakup z pedet.pl, swego czasu moja wielka zapachowa miłość, jak juz ją kupiłam, odwidziało mi się Zużycie będzie widoczne na zdjęciu. Tegoroczny zakup, bodajże z lipca.

12. Meow, próbki pudrów mineralnych - jesli kogos interesuje, moge podać konkretne odcienie. Zamówione ze strony producenta, zakup z zeszłego miesiąca.

Edytowane przez czarna248
Czas edycji: 2008-10-03 o 18:59
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 19:17   #9
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

1. Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki), odcień 01, kupiony w zeszłym tygodniu w Sephorze, dla mnie niestety zbyt ciemny, zużycie minimalne, może z 5 razy.

2. Shiseido, Sun Protection Liquid Foundation SPF43, odcień 30, wersja z Truskawy, nabytek sprzed ok. miesiąca, zużycie - 4-krotne umalowanie buzi nie wiem jak inaczej to określić, opakowanie jest nieprzezroczyste niestety.

3. Bourjois, Pastel Joues, róż do twarzy, odcień 11, Brown Illusion (dla pewności sprawdzę to jeszcze, kiedy będę w domku) - nie wiem jak mogłam być tak ślepa, kupując go zupełnie mi nie pasuje, jest zbyt ciemny, użyty - dosłownie dwa razy. Kupiony w SP.

4. Estee Lauder, Platinum Illuminator - z Truskawy, zużycie minimalne, moim zdaniem lekko przeceniany wolę meteoryty Guerlaina

5. Borghese,
Cura Naturale Dual Effetto Powder Makeup SPF8 - 03 Buffa - ale tu uprzedzam, to było zdaje się Special Purchase z Truskawy, więc nie wiem jak ze świeżością, zużycie minimalne, nie mój odcień.

6. Revlon, ColorStay, Mineral Foundation SPF 10, kolor 30 - zużycie trudno określić, wydaje mi się, że tak z 10 procent, może mniej, wyjątkowo z Allegro.

moglabym prosic o fotki?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 19:21   #10
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Estee Lauder, Lucidity ?
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 19:26   #11
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

cos u mnie za Truth???
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 20:33   #12
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 845
Przekupka: 23 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cos u mnie za któryś z zapachów CK?
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 22:35   #13
LASIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 149
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Coś u mnie za Contradiction?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276216
LASIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:23   #14
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Fajnie, że jest zainteresowanie Zapomniałam dodać, że z uwagi na to, iż jestem nowa, mogę wysyłac jako pierwsza Oczywiscie poleconym plus ew. priorytet. Jakby co- jestem z Gdańska, wymiana osobista jak najbardziej wchodzi w grę, o ile oczywiscie będę na miejscu

Zdjęcia oczywiście będą, ale dopiero jak moje Szczęscie wróci z podrózy, powiozło ze sobą aparat Wtedy tez, po Waszej weryfikacji 'stopnia zużycia' odezwę się do Zainteresowanych

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2008-10-04 o 15:24 Powód: literówka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:26   #15
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
cos za Truth?


- Joop! Femme, 90/100ml, jest kartonik
Sprawdzę ten zapach, wydaje mi się, że będzie mi się podobał Uwielbiam Organzę, więc jeśli wciąż będziesz zainteresowana, to dam znać
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:31   #16
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Przekupka: 89 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

To ja sie ustawie po Platinum Illuminator
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:46   #17
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Czy znalazłabyś coś u mnie za podkład Shiseido, Truth i/lub PI Estee Lauder?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:56   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
Przekupka: 45 pkt / 98% pozyt.
GG do lalesia
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Sprawdzę ten zapach, wydaje mi się, że będzie mi się podobał Uwielbiam Organzę, więc jeśli wciąż będziesz zainteresowana, to dam znać
jesli lubisz organze, to na pewno Ci sie spodoba jasne, jestem zainteresowana. Czekam, az sprawdzisz

EDIT: a ile jest tego Truth?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 16:39   #19
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
jesli lubisz organze, to na pewno Ci sie spodoba jasne, jestem zainteresowana. Czekam, az sprawdzisz

EDIT: a ile jest tego Truth?
Zrobię fotkę, to zobaczysz. Ale tak jak pisałam, dopiero w poniedziałek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 16:44   #20
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Estee Lauder, Lucidity ?

Ja tak skromnie się przypomnę
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 16:48   #21
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
Przekupka: 45 pkt / 98% pozyt.
GG do lalesia
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zrobię fotkę, to zobaczysz. Ale tak jak pisałam, dopiero w poniedziałek
chodzi mi tak orientacyjnie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:11   #22
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Ja tak skromnie się przypomnę
Wow jestem pod wrażeniem ilości, ale niestety nic



Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
chodzi mi tak orientacyjnie
zmierzyłam centymetrem krawieckim wyszło mi, ze do pełnej butelki brakuje 1,5 cm
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:15   #23
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
Przekupka: 45 pkt / 98% pozyt.
GG do lalesia
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wow jestem pod wrażeniem ilości, ale niestety nic





zmierzyłam centymetrem krawieckim wyszło mi, ze do pełnej butelki brakuje 1,5 cm
ok, dziekuje
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:17   #24
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 845
Przekupka: 23 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

a u mnie?
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:00   #25
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

moze cos za próbki Smoka?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:06   #26
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Soso, interesuje mnie Contradiction. Czego poszukujesz w zamian? Czy w grę wchodziłyby także odlewki perfum? Zapraszam do moich wątków
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 19:17   #27
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

- przypominam się tylko ;-)

zapraszam:
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 21:26   #28
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
Przekupka: 107 pkt / 99% pozyt.
GG do Narnijkar
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

18. Cartier, Le Baiser du Dragon 5 próbek po 1,5 ml w nieodpakowanych jeszcze kartonikach.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 11:11   #29
LASIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 149
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez LASIA Pokaż wiadomość
Przypominam o sobie.
LASIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 16:04   #30
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, perfumy :)

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
2. Shiseido, Sun Protection Liquid Foundation SPF43, odcień 30, wersja z Truskawy, nabytek sprzed ok. miesiąca, zużycie - 4-krotne umalowanie buzi nie wiem jak inaczej to określić, opakowanie jest nieprzezroczyste niestety.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post9230023



upup ;]
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.