Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 12:34   #4951
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez beatka425 Pokaż wiadomość
Tak tak na KWC ma super opinie, ale to chyba jeszcze z tym starym składem. Ja zakupiłam inna gdzie nawet henna jest dopiero po zapachu ;/
Dzisiaj jestem po drugim użyciu tego waxa i powiem wam dziewczyny ze włosy sa świetne, lekkie sypkie i takie dociazone jak nigdy. Nie wiem czego to zasługa skoro na początku składu sa takie niezbyt chyba fajne składniki.
Jeszcze raz dziekuje 😚
Nawet w starym składzie wyciąg z henny jest po Methylparaben, którego dopuszczalne stężenie to 0,4%, więc tak czy siak tej henny było i jest tam bardzo mało. A skoro maska działa tak jak piszesz, to roztrząsanie składu nie ma sensu.
To zresztą kolejny przykład na to, że zły skład nie oznacza złego działania, a dobry dobrego. Dlatego ja od jakiegoś czasu się w tym wątku prawie że nie udzielam, dla mnie to jest po prostu pozbawione sensu, równie dobrze można sobie nad kosmetykiem zakręcić wahadełkiem i jak poleci w prawo to znaczy, że będzie super, jak w lewo, to wyrzucić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 09:36   #4952
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Waxy Richards&Appleby to były pierwsze oryginalne waxy, w zasadzie Biovax się po prostu sprytnie podpiął pod modę na "wax".
Te maski były ponoć początkowo polecane osobom po chemioterapii i co najlepsze pomimo beznadziejnego składu zbierały świetne opinie, zresztą wystarczy popatrzeć na średnia ocen na KWC.
Nie wiem, czy są jeszcze produkowane, na stronie producenta ich nie widzę, ale np w tym sklepie można waxa zamówić. Jeśli u kogoś to działało, to ja bym się nad składem w ogóle nie zastanawiała.
Napisałam, o tym fatalnym składzie, bo o to było pytanie. Nawet nie kojarzyłam, że Wax od tego producenta też jest tak chwalony. Myślałam, że pochwały dotyczą głównie Waxów z Pilomax, które też mają składy niepowalające, ale jednak nie posiadają aż tak kontrowersyjnych składników (jak na maskę oczywiście, bo SLS w szamponie, czy denat we wcierce to dla mnie całkiem na miejscu).

Swoją drogą zawsze mnie zastanawia jak to jest, że produkt z takim składem działa cuda.

Rozumiem Kallosy, bo one mimo, że są raczej "ubogie" nie mają nic co mogłoby wywołać skutek odwrotny z zamierzonym (odbudowa itp, itd.), raczej mogą nie spowodować nic, a tu mamy coś co ewidentnie może zaszkodzić trzymane np. 30 min pod czepkiem. Skutek zaź powalająco pozytywny
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:10   #4953
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Ja Kallosy sobie bardzo chwale - większość z nich. Po niczym nie mam tak miękkich, błyszczących i lejacych włosów. :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 17:05   #4954
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Hej Mogę prosić o analizę składu tych kosmetyków?

1) Alterna, Bamboo Smooth, Anti Frizz Shampoo (Szampon wygłądzający do włosów)
Skład: Water (Aqua), Cocamidopropyl Betaine, Disodium 2-Sulfolaurate, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate , Cetrimonium Chloride, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Bambusa Vulgaris Water, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Aleurites Moluccana Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Santalum Album (Sandalwood) Wood Extract, Moringa Pterygosperma Seed Oil, Shorea Stenoptera Seed Butter, Wasabia Japonica Root Extract, Lauramide MEA, PEG-150 Distearate, Silicone Quaternium-8, Glycerin, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Amodimethicone, Polyquaternium-55, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Methyl Gluceth-10, PEG-15 Soyamine/IPDI Copolymer Dimer Dilinoleate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-7, C11-15 Pareth-7, Quaternium-95, Butylphenyl Methylpropional, Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer, Panthenyl Hydroxypropyl Steardimonium Chloride, Linalool, Laureth-9, Disodium EDTA, Propanediol, Laureth-2, Trideceth-12, Citronellol, Polysilicone-15, Aminomethyl Propanol, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Methylchloroisothiazolino ne, Phospholipids, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-10, Silanetriol Melaninate, Superoxide Dismutase, Limonene, Bromelain, Papain, Fragrance (Parfum)

2)
Alterna, Bamboo Smooth, Anti Frizz Conditioner (Odżywka wygładzająca i wzmacniająca włosy)
Skład: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane , Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer, Behentrimonium Methosulfate , Glycerin , Dihydroxypropyl PEG-5 Linoleammonium Chloride, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Dimethiconol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose , Panthenol, Amodimethicone, Polysilicone-15, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid , Linalool, C11-15 Pareth-7, Phospholipids, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Laureth-9, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Citronellol , Trideceth-12 , Limonene, Disodium EDTA, Methylisothiazolinone, Aleurites Moluccana Seed Oil, Bambusa Vulgaris Water, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Wasabia Japonica Root Extract, Superoxide Dismutase, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Polyquaternium-10, Saccharomyces/Lysate Ferment, Silanetriol Melaninate, Bromelain, Papain, Saccharomyces/Zinc Ferment, Algae Extract, Lactoferrin, Corn Oligosaccharides, Phytosphingosine, Acetyl Methionine, Acetyl Serine, Amino Acyl tRNA Synthetase, Copper Lysl Oxidase, Glycine Soja (Soybean) Seed Peroxidase, Saccharomyces/Copper Ferment, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Tyrosinase, Lentinus Edodes Tyrosinase, Retinyl Palmitate

Dziewczyny, mogę ponowić prośbę o pomoc w rozszyfrowaniu tych tasiemczych składów?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 11:13   #4955
majket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam,

Jestem zainteresowana parą: szampon i odżywka, bardzo proszę o pomoc, czy skład rozpracowany przez producenta, który brzmi tak fantastycznie, rzeczywiście taki jest?

http://www.arbonnemarketing.com/PK/d...391_ca_eng.pdf
http://www.arbonnemarketing.com/PK/d...392_ca_eng.pdf

Bardzo proszę o pomoc
majket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:27   #4956
glithch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
poprosze o ocene skladu tego szamponu

na internecie nigdzie o nim nie ma bo rodzice kupili mi go w czechach : /
aqua,sodium laureth sulfate,laureth-4,cocomide DEA,PEG-7 glyceryl cocoate,PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, cannabis sativa seed oil,acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer,glycerin,coc amidopropyl betaine,panthenol,parfum, hexyl cinnamal,limonene,linaloo l,sodium hydroxide,benzyl alcohol,methylchloroisoth iazolinone,methylisothiaz olinone,styrene/acrylates copolymer,soidum chloride
uff, to bylo sporo pisania
glithch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 17:42   #4957
martynka1122
Raczkowanie
 
Avatar martynka1122
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam chciałabym się dowiedzieć czy w tym szamponie są silikony
REVITAX na porost włosów
Skład INCI

Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Disodium cocoyl glutamate, Glycerin, Piroctane alamine, Coffeine, Panthenol, Niacinamide, Menthol, Dimethiconepropyl pg-betaine, Citric acid, Benzyl alcohol, Tocopherol, Propylene glycol, Isopropyl alcohol, Phenoxyethanol, polyquaternium-10, Potassium sorbate, Parfum, Limonene, Hexyl cinnamal.
martynka1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 21:56   #4958
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez martynka1122 Pokaż wiadomość
Witam chciałabym się dowiedzieć czy w tym szamponie są silikony
REVITAX na porost włosów
Skład INCI

Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Disodium cocoyl glutamate, Glycerin, Piroctane alamine, Coffeine, Panthenol, Niacinamide, Menthol, Dimethiconepropyl pg-betaine, Citric acid, Benzyl alcohol, Tocopherol, Propylene glycol, Isopropyl alcohol, Phenoxyethanol, polyquaternium-10, Potassium sorbate, Parfum, Limonene, Hexyl cinnamal.
nie ma ale polyquanteriniujm to tez cos ala oblepiacz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 09:32   #4959
kosmetykiSwiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
GG do kosmetykiSwiata
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Szampon oczyszczający, lekki w formule, ale niestety odżywczego pożytku z niego nie będzie. Nazwa myląca, bo nie ma w nim dodatku jajek
Może wysuszać i powodować podrażnienie, a w dodatku jeśli tam jest SLS [czyli Lauryl a nie Laureth] może się okazać bardzo agresywny dla skóry.
Nie podoba mi się
Witam wszystkich
Według mnie najbardziej naturalny szampon jajeczny jest z seri Receptury Agafii.
kosmetykiSwiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 14:22   #4960
201802141209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 465
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Treść usunięta
201802141209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:38   #4961
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam bardzo prosze o pomoc w analizie skladu Serum do wlosow.




Cristal Serum
Made in Lebanon
Under the License from Prettenon Cosmetics Distributed by Nazih Group. Energy Cosmetics.


Sklad:
Cyclomethicone, Dimethiconol, Parfum Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Linum Usitatissimum Oil, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral.


Ma za zadanie odbudowac strukture zniszczonego wlosa, wygladzic koncowki.



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cristal Serum.jpg (22,5 KB, 6 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 16:56   #4962
chimney_sweep
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej
czy mogłabym prosić o analizę składu serum Pantene:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-koncowki.html

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol Denat., Parfum, Panthenyl Ethyl Ether, Panthenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Amyl Cinnamal, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha- Isomethyl Lonone.

Czy nadaje się ono do zabezpieczania końców po myciu, czy trzecia pozycja Alcohol Denat przyczyni się do przesuszenia końców? Kupiłam zanim zaczęłam się wgłębiać w cały temat i nie wiem czy produkt lepiej odłożyć czy używać dalej, tym bardziej, że jeszcze mam go duuużo
Z góry dziękuję za pomoc
chimney_sweep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:15   #4963
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez chimney_sweep Pokaż wiadomość
Hej
czy mogłabym prosić o analizę składu serum Pantene:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-koncowki.html

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol Denat., Parfum, Panthenyl Ethyl Ether, Panthenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Amyl Cinnamal, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha- Isomethyl Lonone.

Czy nadaje się ono do zabezpieczania końców po myciu, czy trzecia pozycja Alcohol Denat przyczyni się do przesuszenia końców? Kupiłam zanim zaczęłam się wgłębiać w cały temat i nie wiem czy produkt lepiej odłożyć czy używać dalej, tym bardziej, że jeszcze mam go duuużo
Z góry dziękuję za pomoc
Wypadkowa potrzeb i reakcji włosów oraz tego, jak dużo tego denata tam jest - tego się ze składu nie wyczyta. Między innymi dlatego uważam ten wątek za pozbawiony większego sensu. Jeden będzie używał rok i sobie chwalił, inny po miesiącu będzie miał przesuszone końce. Tego się nie da przewidzieć. Testować i obserwować włosy - to tylko pozostaje, reszta to jak wróżenie z kryształowej kuli.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:18   #4964
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej,
Ja z ciekawości chciałabym zapytać, czy te dwa składy bardzo się różnią - to niby ten sam produkt, ale w jednym sklepie jest droższy i myślę, że różnią się też miejscem produkcji:

1. droższy
Aqua with infusions od Organic Olea Europea Fruit Extract, Organic Argania Spinosa Kernel Oil, Cocomidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sterene/ Acrylates Copolymer Rosa Damascena Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum.


2. tańszy
Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Olea Europea Fruit Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Rosa Damascena Flower Water*, Sitrus Aurantium Amara Flower Water*, , Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Tocopheryl, Citric Acid, Limonene,


chodzi o Organic Shop - Marokańska księżna.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:45   #4965
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hej,
Ja z ciekawości chciałabym zapytać, czy te dwa składy bardzo się różnią - to niby ten sam produkt, ale w jednym sklepie jest droższy i myślę, że różnią się też miejscem produkcji:

1. droższy
Aqua with infusions od Organic Olea Europea Fruit Extract, Organic Argania Spinosa Kernel Oil, Cocomidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sterene/ Acrylates Copolymer Rosa Damascena Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum.


2. tańszy
Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Olea Europea Fruit Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Rosa Damascena Flower Water*, Sitrus Aurantium Amara Flower Water*, , Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Tocopheryl, Citric Acid, Limonene,


chodzi o Organic Shop - Marokańska księżna.
Mają inne zestawy detergentów: droższy ma łagodniejsze.
Tańszy ma proteiny (Hydrolyzed Wheat Protein), ma też hydrolaty z róży i gorzkiej pomarańczy oraz glicerynę. Droższy ma zamiast hydrolatów wyciągi z róży i pomarańczy. Droższy nie ma soli (Sodium Chloride).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 14:57   #4966
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Czy mogłabym poprosić o zerknięcie na Montibello
Treat Total Repair, Instant Mask (Maska do włosów zniszczonych)

Jakoś "na oko" nie wygląda mi szczególnie fajnie....
ale może niegroźne toto...?

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Alaria Esculenta Extract, Butylene Glycol, Buthylphenyl Methylpropional, Carbocysteine, Ceteareth-23, Cetyl Palmitate, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Hydrolyzed Wheat Protein, Iodopropynyl Butylcarbamate, Isopropyl Alcohol, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Methicone, Parfum, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Polyquaternium-37, PPG-1 Trideceth-6, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Quaternium-80, VP/DMAPA Acrylates Copolymer.
malwes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 19:37   #4967
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

1) L'oreal Elseve fibralogy

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

2) L'oreal Elseve Total Repair


skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Dimethicone, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Hedroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Sobium Hydroxide, PPG-5-Ceteth-20, Arginine, Salicyli Acid, Polyquaternium-7, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Carbomer, Serine, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum/ Fragranceprosze o analize tych szamponów

3) l'oreal elseve nutri-gloss cristal

Aqua / Water, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cocamide MEA, Nacre Powder, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Limonene, Benzoic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Acrylates Copolymer, Citric Acid, Citronellol, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance (F.I.L. C158226/1)

4) l'oreal elseve arginin resist

skład na fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg argininresist.jpg (58,8 KB, 11 załadowań)
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 11:31   #4968
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Czy ktoś mogłby mi powiedziec ktory krem jest lepszy?

Ingredients: Aqua, Caprylic/Capric Triglycerides, Isopropyl Myristate, Decyl Cocoate, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Propolis Extract, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol (and) Diazolidynyl Urea (and) Methylparaben (and) Propylparaben, Parfum, Coumarin.

czy

Składniki: Aqua, Petrolatum, Ozokeryte, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Isostearate, Polyglyceryl-3 Oleate, Isopropyl Myristate, Parafinum Liquidum, Glicerin, Propolis (1%), Parfum

?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:11   #4969
SamuiYoru07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Wink Listy składników kosmetyków

Witam, poszukuję listy składników linii do włosów SCHWARZKOPF BC OIL MIRACLE BARBARY FIG OIL. W skład wchodzi szampon, maska i olejek. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś, kto posiada przynajmniej jeden z tych produktów wrzucił tutaj fotki etykiety z takimi właśnie informacjami. Założyłam wątek, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć tego, a obawiam się, że alkohol może być wysoko w składzie :v
Z góry dziękuję dziewczyny
SamuiYoru07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 20:15   #4970
tolas
Rozeznanie
 
Avatar tolas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoiku
Wiadomości: 928
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o ocenę składu

Coconut Oil Curl Cream - natural oliology

skład :water (aqua), dimethicone, caprylic/capric triglyceride, AMP-arcylates/allyl methacrylate copolymer, cetyl alcohol, stearic acid, euphorbia cerifera (candelilla), wax, glyceryl stearate, PEG-100 Stearate, Cocos Nucifera (coconut) oil, bambusa vulgaris (bamboo) leaf/stem extract, chamomilla recutita (matricaria) (chamomile) flower extract, camelia sinesis (green tea) leaf extract, panax ginseng (ginseng) root extract, hydrolyzed wheat protein, panthenol, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, phenyl trimethicone, carbomer, sodium hydroxide, fragrance (parfum)

Coconut Intensive Conditioner - Faith in nature

aqua, cetearyl alcohol, shea butter ethyl esters, distearoylethyl dimonium chloride, cocos nucifera oil, persea gratissima (avocado) oil, panthenol, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, helianthus annuus (sunflower) seed oil, tocopherol, glycerin, parfum, glyceryl stearate, cetrimonium chloride, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid, benzyl alcohol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg $_1.JPG (18,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faith-in-nature-coconut-intensive-conditioner.jpg (131,9 KB, 13 załadowań)
__________________
wydukałam i utrwaliłam -22kg
tolas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:16   #4971
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Jak dla mnie super, szczególnie odżywka!

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 20:59   #4972
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę składów kosmetyków ze zdjęcia (niestety nie znalazłam składów na żadnej stronie).

Joanna ULTRAPLEX Regenerator (opakowanie z lewej)
Joanna ULTRAPLEX Odżywka (opakowanie po prawej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png IMG_4416.png (945,3 KB, 18 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 12:10   #4973
quietness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Czy mogłabym prosić o analizę składu tej maski
Profis essential salon super hydrating mask

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene glycol, Aloe barbadensis leaf juice, prunus armeniaca (apricot) fruit extract, pyrus communis (pear) fruit extract, citrus nobilis (mandarin orange) fruit extract, prunus persica (peach) fruit extract, carica papaya (papaya) fruit extract, cucumis melo (melon) fruit extract, persea gratissima (avocado) fruit extract, cocos nucifera (coconut) fruit extract, pyrus malus (apple) fruit extract, parfum, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolino ne

czy nada się do mycia włosów i czy taka ilość kokosa jest w stanie zle zadzialac na wlosy wysokoporowate?
quietness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 12:16   #4974
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Ma tak bogaty skład, że ja bym jej używała jako maskę. A kokos jest w końcu składu, teoretycznie powinno go być niewiele, ale każde włosy reagują inaczej. Zależy jaką masz porowatość.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 00:16   #4975
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ma tak bogaty skład, że ja bym jej używała jako maskę. A kokos jest w końcu składu, teoretycznie powinno go być niewiele, ale każde włosy reagują inaczej. Zależy jaką masz porowatość.
Święte słowa.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:35   #4976
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Prosiłabym o analizę odżywki:

Garnier Ultimate Blends, rumianek i miód akacjowy

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Glyceryl Stearate, CI 19140 / Yellow 5, CI 15985 / Yellow 6, Quaternium-80, Chamomilla Recutita Flower Extract / Matricaria Flower Extract, Eugenol, MEL /Honey, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Propylene Glycol, Geraniol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum / Fragrance


Zwłaszcza te "Yellow-cośtam" mnie zastanawiają - to barwniki?
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:48   #4977
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
Prosiłabym o analizę odżywki:

Garnier Ultimate Blends, rumianek i miód akacjowy

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Glyceryl Stearate, CI 19140 / Yellow 5, CI 15985 / Yellow 6, Quaternium-80, Chamomilla Recutita Flower Extract / Matricaria Flower Extract, Eugenol, MEL /Honey, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Propylene Glycol, Geraniol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum / Fragrance


Zwłaszcza te "Yellow-cośtam" mnie zastanawiają - to barwniki?
Wszystko super, miód rumianek, może fajnie nadać lekkiego złotego odcienia przy częstym stosowaniu, emolienty. Tylko po co ten benzyl alcohol. Może wysuszyć. A te yellow to barwnik Żółty. W Tym przypadku wzmocni ocieplajace działanie miodu I rumianku.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2017-01-19 o 16:49
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 20:36   #4978
gozur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę
Oceanic, Long4Lashes, serum stymulujące wzrost włosów
skład: Aqua, Propylene Glycol, Alcohol, Panthenol, Pyrrolidine 2,6-Diaminopyrimidine Oxide, Lactic Acid, Urea, Argania Spinosa Kernel Oil, Disodium Phosphate, Polysorbate 20, Biotin, Citric Acid, Allantoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Zdaniem producenta zawiera:
Tetraxidylum – innowacyjny kompleks zawierający zwiększone stężenie składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia i rewitalizuje cebulki włosów oraz wzmacnia ich integralność ze skórą głowy. Alantoina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę. Wysoce skoncentrowana formuła wydłuża fazę wzrostu włosa (anagen), wpływa korzystnie na ich strukturę, zmniejsza łamliwość oraz zapewnia zdrowszy wygląd.
gozur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 19:28   #4979
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej dziewczyny, w jednym ze sklepów internetowych znalazłam "odżywkę koloryzującą" i bardzo prosiłabym o analizę jej składu. Jest w nim coś co mogłoby zaszkodzić włosom?

Odżywka koloryzująca do włosów ton 14 kol. dojrzała wiśnia. B&V
Skład (INCI): woda, alkoholcetearylowy,etoksy diglikol, Chlorek cetrymonium, glikol propylenowy,masło shea(shea) masło z oliwek,dimetikon, gidrooksitsellyuloza, kwas cytrynowy, Perfume (Hydroxyisohexyl 3-cykloheksenu karboksyaldehyd), paraben metylu,paraben propylowy, HCŻółty2, HCRed3, HCBlue 2, 4-hydroksypropyloamino-3-nitrofenol, N, N-bis (2-hydroksyetylo) -2-nitro-p-fenylenodiaminę, DisperseViolet1, Disperseczerni 9.

Swoją drogą, skład trochę dziwnie zapisany (tłumaczony?) ale właśnie taki znalazłam na stronie sklepu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 500_500_productGfx_6b891af2b989b994b61e8e2c7a9ec9c1.jpg (15,8 KB, 16 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:24   #4980
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

aqua
eau hydrogen peroxide
poloxamer407
peg-7 glyceryl
cocoate sodium laureth sulfate
etitronic acid
disodium phosfate
tetrosodium EDTA
styrene/acrylates copolymer
salicylic acid,
polyurethane-39
sodium sulfate
C11-115 Pareth 40
Propanediol
phenylpropanol
tocopherol
caprylyl Glicol


proszę o pomoc
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.