Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 22:19   #361
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Miciel, niestety na forum ciężko interpretuje się słowo pisane.. Jeśli podejmujesz temat, który wzbudza emocje musisz liczyć się z tym, że nie wszyscy myślą Twoimi kategoriami i zrozumieją wszelkie podteksty i odcienie emocjonalne, które chcesz przekazać.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:22   #362
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

dziweczyny
1. Atoja nawet się nie waż znikać
uczestniczyłam w tej rozmowie, ale przeczytam wszystko jeszcze raz, ja taka zachowawcza jestem, by być pewna wymiany miedzy wami
2. Różnica jest taka, że kiedy masz dziecko emocje się zmieniają. Puki nie miałam dziecka, byłam tego samego zdania, tylko teraz aborcja jest dla mnie bardziej emocjonalnym tematem i trudniej mi patrzeć na sytuacje jej wymagające. Kiedyś kojarzyła mi się z problemem, teraz z osobistą tragedią i tym różnię się ja dzieciata, ode mnie bezdzietnej.
Ja w każdym płodzie widzę moją Alę, mojego Piotrka, te płody nie są dla mnie ... no nie wiem nie istniejące. Ja tak mam.
Ale pomimo moich odczuć, zdania nie zmienię, aborcja TAK, (jak i kara śmierci i in vitro, ....i urwanie jaj na żywca za gwałt)
Żal tylko tych, którzy chcą mieć dzieci a nie mogą i słuchają często o niechcianych ciążach.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:24   #363
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Miciel, przykro mi, odebrałam Twoją wypowiedź jako atak na wszelkie matki. może pochopnie. Jest to dla mnie drażliwy temat: pomijając osobiste względy, wkurza mnie po prostu, że wszystkie kobiety dzieciate czy potencjalne przyszłe mamy są w wielu sytuacjach gorzej traktowane i po prostu dyskryminowane.
mamoNiny, ależ nic się nie stało

poruszyłaś przy okazji ważną kwestię: znajdując się w jakiejś sytuacji związanej ze szczególnymi fundamentalnymi trudnościami czy zmianami, człowiek dopiera zauważa, co dla niego ta sytuacja zmienia, czasem stając się drażliwym na tym punkcie i zauważając w świecie, zdarzeniach, wypowiedziach innych osób, literaturze itp. dyskryminujące zdarzenia - czyli, mówiąc może ogólniej, zakłada sobie pewien rodzaj filtra na rzeczywistość, który zmienia czasem ogląd wielu spraw oraz podejście do ich omawiania...
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:24   #364
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
szkoda, że podkreślenie absurdu czyjejś wypowiedzi poprzez bezpośrednie nawiązanie w tym samym "żeby każdy zrozumiał" tonie tak jest odbierane; jeśli ktoś generalizuje i sprowadza rzeczy do absurdu popierając Twój punkt widzenia, to jest ok, a jeśli wyraża poglądy, z którymi się nie zgadzasz, to już obraza?

szkoda, że nikt nie zauważył, że wypowiadam się ironicznie i sceptycznie
Dziewczyny, nie psujmy atmosfery na forum. Miciel wszystko zależy od sposobu w jaki wyrażasz swoje poglądy. Powiem wprost: nie rozumiem tej Twojej wypowiedzi w kontekście mojej osoby.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:31   #365
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Miciel, niestety na forum ciężko interpretuje się słowo pisane.. Jeśli podejmujesz temat, który wzbudza emocje musisz liczyć się z tym, że nie wszyscy myślą Twoimi kategoriami i zrozumieją wszelkie podteksty i odcienie emocjonalne, które chcesz przekazać.
dlatego, tak jak napisała powyżej Vril, oczekiwaną reakcją byłoby podejmowanie dyskusji i doprecyzowywanie wymienianych poglądów wiadomo nie od dziś, że w takim pisaniu sporo jest skrótów myślowych i wiele rzeczy może być na kilka czy kilkanaście odmiennych sposobów zinterpretowanych;

to tylko słowa mające za zadanie przeniesienie pewnych myśli i pełniące to zadanie mniej lub bardziej udatnie
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:34   #366
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Miciel mi chodziło o bardziej przyziemne sprawy, typu kariera zawodowa itp.. Twoja opinia o matkach utrwala we mnie przekonanie, że źródłem dyskryminacji kobiet w dużym stopniu są inne kobiety.
aljaka, mądrze prawisz.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Miciel no nie jest to łatwa rozmowa na forum.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:35   #367
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Miciel mi chodziło o bardziej przyziemne sprawy, typu kariera zawodowa itp.. Twoja opinia o matkach utrwala we mnie przekonanie, że źródłem dyskryminacji kobiet w dużym stopniu są inne kobiety.
nie wyraziłam żadnej opinii o matkach, odnosiłam się do konkretnych stwierdzeń konkretnych osób, które padły tutaj; tym bardziej nie przedstawiam żadnych poglądów kogokolwiek dyskryminujących
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 22:38   #368
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ok przyjęłam do wiadomości ;>
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:43   #369
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Rzaba przyzywalysmy Cie parokrotnie witaj po przerwie


Najpierw mi wypadl 3 tygodniowy wyjazd do PL (chociaz planowalismy tylko na 2 dni ) a potem wypadl mi dysk i przez to wszystko watek wraz z kolejna czescia wypad mi z subskrypcji
ale juz nadrabiam
wczytywac sie wstecz nie bede ale obiecuje czynnie uczestniczyc

Moje mlodsze w tej chwili tez strasznie zbunowane
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:45   #370
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ale to wcale nie oznacza w moim przypadku, że jestem gorsza (głupsza, jak pewnie sądzicie),gorsza matka kobietą,że moje drugie dzieciąteczko jest przez to gorsze lub ze powinno być inaczej traktowane tylko dlatego,że nie było planowane na obecny czas. że jest poszkodowane z samego tego faktu. Zupełnie tak nie jest. Planowane nie znaczy zawsze lepsze a nieplanowane nie znaczy gorsze!!!!!! życie plecie różne scenariusze i mimo usilnych naszych starań nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyły, ale to nie oznacza, ze musi być zle. Jest inaczej, może lepiej. i prosze mnie nie potępiac za to i moje dziecko i nie użalać się nad tym faktem, bo ja tak nie mysle. Może jestem głupia i nie dość teoretyczna ale to ja
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ktoś tak powiedział? ktoś powiedział, że nieplanowane miewają gorzej, a nie, że są gorsze, absurd

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

urocze
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Nie sądzę, aby ono miało gorzej, uważam,że nawet będzie miało lepiej bo mama bardzie doświadczona i będzie miał starszą siostre.

ad.2 a jeżeli tak" "to nie wypowiadam sie już tu wcale. żartowałam tylko z tą swą pozycją do hex, ale...
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
w przewijaniu pewnie tak, ale mnie chodzi o przyszłość tego dziecka jako dorosłego człowieka - tak, patrzę na dzieci i zastanawiam się, jakimi dorosłymi będą w przyszłości, a nie czy mamcia przewijaniu podoła, bo ma doświadczenie
więc zachowaj taką opinię o mnie i troskę o moim dziecku dla siebie. Myślę, że potrzeba trochę kultury osobistej i zwykłych dobrych manier. Swoją drogą nie wiem, czy nie naruszyłaś rażąco regulaminu
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:48   #371
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
[

B]Violl[/B], to wszystko prawda, jednak przytoczone argumenty świadczą raczej o niewydolności systemu więziennictwa, a nie o konieczności usankcjonowania kary śmierci.
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Oczywiście masz prawo tak myśleć. Ja jednak stoję na stanowisku, że gdyby kodeks Hammurabiego ze swoją zasadą "oko za oko" działał, to dziś nie mielibyśmy nowoczesnych systemów prawnych. Skoro je mamy, to jednak chyba tak super nie działał

Ladnie to ujelas,masz w duzej mierze racje jednak mimo wszystko jestem za kara smierci-to jedynie opinia bo nie ma szans na wprowadzenie tego w PL.
Szkoda,ze niewiele sie dzieje odnosnie systemu,ktory tak naprawde srednio dziala.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Popieram na całej linii i dodaję eutanazję. Na TAK oczywiście.
I podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami Hexxany.


[

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hej, nie kłóćcie się każda z nas ma prawo do własnego zdania. Szanujmy się nawzajem, bez zbędnych ocen.
Wydaje mi sie,ze sa pewne "gorace"tematy ktore zawsze beda budzic emocje i wyzwalac roznego rodzaju energie,nie zawsze dobra.Jednak na tym polega zaleta dialogu by moc wypowoedziec sie,bez zbednego atakowania drugiej strony tylko dlatego,ze ma inne zdanie.
Mozemy sie nie zgadzac,roznic itd. ale starajmy sie rozmawiac

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
w przewijaniu pewnie tak, ale mnie chodzi o przyszłość tego dziecka jako dorosłego człowieka - tak, patrzę na dzieci i zastanawiam się, jakimi dorosłymi będą w przyszłości, a nie czy mamcia przewijaniu podoła, bo ma doświadczenie
Pozwole sie tutaj z Toba nie zgodzic a dlaczego to juz wyjasniam.
Podjecie matki/ojca jest wazne dla dziecka od poczatku jego wychowania a nabrane doswiadczenie tylko ulatwi to za kolejnym razem-jezeli tylko bedzie w takiej sytuacji.
Wychowanie dziecka i zajmowanie sie nim to nie jest "bulka z maslem"Mamy do czynienia z malym czlowiekiem,za ktorego jestesmy odpowiedzialni i zanim zaczniemy zapewniac mu dalszy start jest zdane wylacznie na nas i na nasza opieke

Przewijanie pozornie jest tylko niewinna czynnoscia

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
No i o eutanazji zapomniałam- też TAK

Nie rozumiem kompletnie sprzeciwianiu się zapłodnieniu in vitro. Nie każdy ma możliwość zajścia w ciążę w sposób naturalny, a uważam, że na siłę nie można możliwości posiadania własnego dziecka kobiecie odbierać. I gwarantuję, że większość osób przeciwko in vitro urodziła pewnie naturalnie więc problemu bezpłodności nie zna.
Dla mnie to tez niezrozumiale i choc wiem,ze nie jest to tania inwestycja to nie nalezy tego utrudniac.Poza tym to nic przyjemnego i zanim osiagnie sie sukces tez potarfi bardzo psychicznie i fizycznie wyczerpac....

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nail Tek jest dobry i podobno kreatyna mazidłowa - ale podobno, bo sama nie próbowałam, tylko gdzieś w wątku mazidłowym wyczytałam.

Na sińce pod oczami to nie wiem - nie mam problemu tego....
Nail Tek II jest rewelacyjny,dziala cuda!i dzieki niemu mam swoje calkiem niezle szpony a w zyciu nie sadzilam,ze moge miec takie swoje pazury.Moja mama tez bardzo zadowolona jest z efektow a miala duzo wieksze problemy.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexx paczka dotarla, dziekuje

Aha, nie polecam olejku rycynowego na brwi i rzesy, stasznie zapycha pory i potem wyskakuje drobna kaszka, brr...

Wrocilam wlasnie z mikrodermabrazji diamentowej, buzie mam gladka jak silikon albo guma

Co do dyskusji - kazdy ma prawo pisac co chce, pod warunkiem, ze nie rzuca bluzgami. Jasne jest, ze mamy odmienne zdania ale to nie znaczy, ze jedni maja czuc sie urazeni pogladami innych i wycofywac z rozmowy, prosze bronic swojego stanowiska, a nie wycofywac sie. Nadinterpretacja, zla rzecz, wiec umowmy sie, ze nikt tu swiadomie nie atakuje nikogo osobiscie ale broni swoich racji. Za konstruktywna polemika jestem zawsze
Super,ze jestes zadowolona z paczki

Slowo pisane jest trudne w interpretacji bo jak przekazac za pomoca slow wszystkie emocje i ladunek jaki one niosa ze soba?
Uwazam,ze warto miec pewien dystans i po prostu czytac,bez dopatrywania sie czegos pomiedzy slowami.

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie bylo
Rzabbo Witaj!

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
cukrzyca ma dwa typy (1 i 2, dla uproszczenia)
piszesz o typie 2, on nie jest lżejszy tylko inny
i ponieważ niektóre powikłania rozwijaj się 5 -10 -20 lat to nie zawsze zdążą się rozwinąć ...
i nie znaczy, że to cukrzyca do lekceważenia please

skąd dziedziczenie co 2 pokolenie?
dziedziczy się skłonność do cukrzycy w obu przypadkach
także 2 typie,
a dodatkowo można sobie zapracować na nią
O dziedzieczeniu co 2 pokolenie uslyszalam od lekarza......

Atoja nie czepiaj sie slow i nie bierz niczego do siebie To jest jedynie dyskusja,w ktorej kazda z Nas przedstawia swoj punkt widzenia i tyle.To,ze sie roznimy wcale nie jest zle-na tym polega smak dobrej dyskusji,ktora caly czas do tej pory uskuteczniamy z dobrym wynikiem

Cytat:
Napisane przez Dominkab
Micielku Twoje wypowiedzi mogły być odebrane jako osobisty atak. Sama w pewnym momencie czytania stwierdziłam że się zagalopowałaś (przy równych i równiejszych). Domyslam się, że ciężko nieraz powiedzieć co się myśli tylko przy pomocy słów, nie mając do dyspozycji intonacji głosu, mimiki i gestów.
Sama w ogóle nie chciałam się wypowiadać, bo moje poglądy są dość liberalne, a to nie każdemu odpowiada.
W pelni zgadzam sie z tym,co napisala Dominkab wiem,ze liberalne poglady wywoluja burze.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 22:48   #372
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Myślę, że potrzeba trochę kultury osobistej i zwykłych dobrych manier. Swoją drogą nie wiem, czy nie naruszyłaś rażąco regulaminu
Ad. 1 służę
Ad. 2 ja wiem - nie naruszyłam
__________________
avatar





Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2009-10-22 o 22:49 Powód: dodałam obrazek
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:50   #373
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

mysle ze nalezy zakonczyc dyskusje ktora dotyka podstawowych przekonan, jasli ktos uwaza ze nie mozna odbierac zycia nikomu, to swoj poglad wyraza, a nie czeka na argumenty w jakich syt. mozna itd
Jesli ktos uwaza przeciwnie to ma takie podstawy moralne i nie po to tu pisze by go ktos nawracal.
Lepiej sie pozastanawiac dlaczego dzieci zyja w biedzie, ludzie sa niedouczeni i ciemi, zgadzaja sie na przemoc itd i jak to zmienic, wazniejsze sa przyczyny i konsekwencje pewnych krokow niz one same

Poprostu dyskusje na tematy i poglady bedące cześcia naszej konstrukcji swiatopogladowej, naszego wizerunku i tego co wyzancza nas zawsze moga kogos dotknąć i nalezy ze szczegolna ostroznoscia je wyglaszac.

Ja napisalam co sadze o poruszonych tematach nie do dyskusji, a do poznania sie raczej, chociaz jesem w mniejszosci to nie mam ochoty na batalie o to
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 22:52   #374
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Przysłużyłaś się już mi dziś odpowiednio, mało Ci jeszcze?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:00   #375
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Bardzo mi sie nie podoba kierunek jaki przyjmuje dyskusja-skad wogole takie pomysly

Nie widze zadnego naruszenia regulaminu ale jak tak dalej pojdzie to pewnie stanie sie....tylko po co?w jakim celu?
Rozmawiamy tutaj o wielu sprawach i uwazam,ze zbyteczne jest atakowanie kogokolwiek.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:09   #376
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Pastereczko, jak zwykle w samo sedno
Atojka, już się nie denerwuj cała dyskusja nie jest warta Twojego zdrowia. Kto Cię widział chociaż minutkę, wie że jesteś ciepłą osobą serdeczną i słodką!
Idę spać, bo 6. 30 przyjeżdżają fachowcy i trzeba ich wpuścić do lokum, więc wstaję jutro o 5.00 czego nie lubię, na pocieszenie poprzytulam się chyba do ninowego taty

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

aa zapomniałam! jedno pytanko: możecie polecić mi jakąś barierkę zabezpieczającą dzieci przed schodami ???
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:09   #377
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

MamoNiny pisalam prace o dyskryminacji w pracy na podyplomowce
jesli Cie to interesuje

edit: dalej jestes blondi?

a ja z kolei szukam kogos kto mi uszyje ubranka dla lalek
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-22 o 23:11
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:09   #378
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
powinni tez wiedzieć, czym jest bieda i bycie niechcianym dzieckiem
ok przeczytałam
1. forum jest dla mnie miejscem gdzie mogą wyrażać poglądy, zgadzać się lub nie z nimi...ale nie wiem czy podobało by mi się branie udziału w tak ...nieprzyjemnej wymianie,
ja też napisałam coś, komuś się nie spodobało i ok, to była chyba hex.. podała argumenty i to jest właśnie fajna dyskusja... ja nie poczułam się źle, gorsza, oceniona.......
A wydaje mi się Micielku że Atoja tak sie poczuła, muszę przyznać, że miała prawo. Nie mówię, że zrobiłaś to celowo, ale byłaś bardzo stanowcza i dość ostro kwitowałaś jej wypowiedzi, ..a mówiłyście o dwóch różnych rzeczach
Miciel o przyszłości, odpowiedzialności i planach
Atoja o uczuciach, miłości
dla mnie to było oczywiste
przykład: Atoja powiedziała, ze nie będzie się chyba już wypowiadać na Forum, dziewczyny zaprotestowały....by nie odchodziła, a nie że jej wolno wszystko pisać a innym mniej
Ty napisałaś że dzieci nieplanowane, niechciane mają gorzej i ja rozumiem to tak...że wkraczają w świat w chaosie, nie przygotowaniu, braku podstaw (młoda matka itp) a planowane, mają wszystko zapewnione, świat na nie czeka.....Atoja odniosła to do uczuć, że nie planowanie to niekochane....

a i podstawa moim zdaniem są dzieci nieplanowanie i niechciane i to jest ogromna różnica.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:14   #379
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
MamoNiny pisalam prace o dyskryminacji w pracy na podyplomowce
jesli Cie to interesuje

edit: dalej jestes blondi?

a ja z kolei szukam kogos kto mi uszyje ubranka dla lalek[

Bylam mala to moja pasja bylo szycie ubranek nawet sprytne cuda mi wychodzilyszkoda ze teraz to juz nie bardzo i nie czasowo...

Mialam przyciemniac wlosy ale w koncu zdecydowalam sie na jasny zloty blond z nowej serii Schwarzkopf Essential Color,skusilo mnie liczu na okladce to sie nazywa byc odporna na obrazki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 23:14   #380
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a i podstawa moim zdaniem są dzieci nieplanowanie i niechciane i to jest ogromna różnica.

chcialam pozostać na uboczu i nie wtracać.. ale tez nie podoba mi sie w jakim kierunki zmierza ta dyskusja.
Podpisuje sie pod zdaniem aljaki.. i prosze, zakonczmy juz ten temat. jest zbyt burzliwy i kontrowersyjny, a online latwo o nieporozumienia i nieopatrzne zrozumienie drugiej osoby.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:17   #381
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
MamoNiny pisalam prace o dyskryminacji w pracy na podyplomowce
jesli Cie to interesuje

edit: dalej jestes blondi?

a ja z kolei szukam kogos kto mi uszyje ubranka dla lalek
a ty się ciągle lalkami bawisz hi hi?
a co potrzebujesz?
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
chcialam pozostać na uboczu i nie wtracać.. ale tez nie podoba mi sie w jakim kierunki zmierza ta dyskusja.
Podpisuje sie pod zdaniem aljaki.. i prosze, zakonczmy juz ten temat. jest zbyt burzliwy i kontrowersyjny, a online latwo o nieporozumienia i nieopatrzne zrozumienie drugiej osoby.
no jaka zgoda w narzeczeństwie
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:18   #382
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Pastereczko, bardzo mnie to interesuje!! aż szkoda, że muszę iść spać często spotykam się teraz z różnymi przykładami dyskryminacji kobiet, dotykającymi moich bliższych czy dalszych znajomych.
powiem szczerze, że mam ochotę wszcząć działania przeciwko. nigdy nie miałam społecznikowskich ciągot, ale po tym jak mojej koleżance szefowa wprost powiedziała, że nie wróci po porodzie na swoje stanowisko, bo nie będzie już tak dyspozycyjna jak wcześniej, to wszystko aż się we mnie wszystko gotuje. teraz jestem na etapie czytania o różnych organizacjach prokobiecych.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:19   #383
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a ty się ciągle lalkami bawisz hi hi?
a co potrzebujesz?

no jaka zgoda w narzeczeństwie
no ba a jak nie to..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:23   #384
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

pastereczko, dalej blond jestem.. chociaż .. kusi mnie teraz coś czekoladowego-zwłaszcza, że jestem teraz blada i niepewna

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

no nic mykam spać, bo nie wstanę o tej nieludzkiej godzinie...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:25   #385
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

padam kobitki, a jeszcze chciałam spytać o jakiś fajny kolorek i farbę do włosów, ściałam się zrobić nieco jaśniejsza, jakiś brązik....ale no późno już
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:25   #386
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Pastereczko, bardzo mnie to interesuje!! aż szkoda, że muszę iść spać często spotykam się teraz z różnymi przykładami dyskryminacji kobiet, dotykającymi moich bliższych czy dalszych znajomych.
powiem szczerze, że mam ochotę wszcząć działania przeciwko. nigdy nie miałam społecznikowskich ciągot, ale po tym jak mojej koleżance szefowa wprost powiedziała, że nie wróci po porodzie na swoje stanowisko, bo nie będzie już tak dyspozycyjna jak wcześniej, to wszystko aż się we mnie wszystko gotuje. teraz jestem na etapie czytania o różnych organizacjach prokobiecych.
generalnie o dyskryminacji w tym kobiet przesle Ci

Aljaka ano bawie sie coraz wiecej a mam ladną połgołąi piekne materialy oraz uraz do szycia

A Hex mi przypomnialas ze kiedys mnie pasjonowaly reklamy , i swoja droga sa coraz bardziej szufladkujace :/
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-22 o 23:28
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:26   #387
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Pastereczko, bardzo mnie to interesuje!! aż szkoda, że muszę iść spać często spotykam się teraz z różnymi przykładami dyskryminacji kobiet, dotykającymi moich bliższych czy dalszych znajomych.
powiem szczerze, że mam ochotę wszcząć działania przeciwko. nigdy nie miałam społecznikowskich ciągot, ale po tym jak mojej koleżance szefowa wprost powiedziała, że nie wróci po porodzie na swoje stanowisko, bo nie będzie już tak dyspozycyjna jak wcześniej, to wszystko aż się we mnie wszystko gotuje. teraz jestem na etapie czytania o różnych organizacjach prokobiecych.
To opowiem Ci inny przyklad-kobieta pracuje x lat w jednej firmie w miedzyczasie zachodzi w ciaze i typuje na swoje stanowisko osobe,ktora bedzie ja zastepowac.Akurat stalo sie tak,ze po macierzynskim zadecydowali sie na 2 dziecko i udalo sie od razu wiec dalej nie wraca do pracy ale jest zapewniana,ze wszystko ok i jej stanowisko na nia czeka.Wraca do pracy,okazuje sie,ze Jej stanowisko nie moze byc przywrocone bo zajmuje je osoba,ktora sama wytypowala i na domiar zlego ona przyczynia sie do jej zwolnienia.....

Pastereczko cos Cie wcielo z GG

To liczi pewnie tak celowo .....bo skladowo to jest na szarym koncu.....
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-10-22 o 23:39
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:28   #388
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Pastereczko jak to fajnie brzmi "oraz uraz", jam fanka Kabaretu starszych Panów, oni kochali takie połączenia by żądzy moc móc zmóc.
to kopsnij jakieś zdjęcie tej nagiej jednej i coś wymyślimy.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 23:45   #389
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Kurna niedawno wróciłam od znajomych. Faaajnie sobie czas spędziliśmy - ja, TŻ i nasze zaprzyjaźnione młode małżeństwo padam, ale nie odmówiłam sobie nadrobienia wizażu.


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Viollet z Kamilą przy gofrze (tak to się pisze) obgadałyśmy szczegóły... będziemy w Krakowie Głównym o 10:36, chyba, że wolisz żebyśmy wysiadły w Krakowie - Płaszowie? Z dziewczynami chętnie się poźniej spotkamy... tylko ile czasu powinnyśmy przeznaczyć na staniki? I o której wizażowe-krakowianki dysponują czasem? Matko już nie mogę się doczekać
Eee widzę jakieś PW, więc zaraz odczytam i skrobnę


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Ci tłumaczenie poszło - jak na 3 lata bez styku z niemieckim... Nie chcę robić konkurencji, ale gdyby coś z niemca trzeba było, to zapraszam Z norweskiego też, ale tu Sel wymiata
taaaa, wiem że doskonałe to to nie było ale sens wyłowiłam. Trzeba się porządnie wziąć za odświeżanie języka jakiś czas miałam zapał a teraz znowu klapa. Ehhh.


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Pastereczko jak to fajnie brzmi "oraz uraz", jam fanka Kabaretu starszych Panów, oni kochali takie połączenia by żądzy moc móc zmóc.
to kopsnij jakieś zdjęcie tej nagiej jednej i coś wymyślimy.
Lubię taki humorek


Robiłyśmy dziś z kumpelą (kurka, powinien być jakiś skrót na "kumpelę" tak jak jest "TŻ") pizzę, wyszła pycha z serem, szynką, cebulą, kukurydzą i oliwkami z chilli. I oglądaliśmy wszyscy film z ich wesela - kilka scen zdecydowanie należy wyciąć

Ilona - słodki ten filmik

Pastereczko - ja niestety do szycia jak do jeża podchodzę, brrr.

ATOJA - kochana, nie znikaj... smutno mi teraz.


idę czytać PW i zaraz do spania dobranoc.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 06:46   #390
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

cześć, wpadłam się tylko szybko przywitać i lecę dalej
i aż się boję ile stron naskrobanych zastanę wieczorem

wiecie, smutno mi się zrobiło czytając ta dyskusję, i nie o merytorykę tu chodzi

moje poglądy również są liberalne, ale sporo się zmieniło po urodzeniu dzieciaków
zawsze byłam za kara śmierci ale doprawdy, to zbyt mała kara dla niektórych zwyrodnialców
aborcja: wolałabym aby państwo zajęło się rzetelną edukację seksualną;
in vitro: tak
eutanazja: ciężko się ustosunkować bo zawsze w nas jakaś iskierka nadziei się tli

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

mamoNiny, podoba mi się twoje zdanie na temat dyskryminacji kobiet
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.