Formuła 1 part II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 19:34   #2341
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
No pewnie
Zapraszamy
Dzięki wielkie
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 22:48   #2342
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Ale cisza zrobiła się w formułowym wątku...chyba bez Roberta coraz mniej osób ogląda F1
Słyszałyście dziewczyny tą informację, że Robert podobno w tym sezonie nie wystartuje w wyścigach? Szkoda, miałam nadzieję, że jeszcze w tym roku zobaczę go w bolidzie. Ale w sumie lepiej niech będzie w pełni sprawny i da czadu w następnym
Ja myślę, że jeśli ktoś całkiem zrezygnował z oglądania F1 ze względu na to, że nie ma Roberta to... to po prostu nie był kibicem tego sportu. Rozumiem, że brak Polaka jest odczuwalny ale ja osobiście nie wyobrażam sobie żebym miała odpuścić sobie któregokolwiek GP z tego powodu...

Co do tej informacji to ja już kompletnie nie wiem w co wierzyć i czemu ufać. Z jednej strony E. Boullier mówi, że w czerwcu będą planować powrót Roberta... a z drugiej strony ta wypowiedź Lopeza... a potem z kolei znowu szef zespołu mówi, że wypowiedź Lopeza została wyjęta z kontekstu... nosz kurdę...

Ale Sokolim Okiem już niedługo Już nie mogę się doczekać. Liczę na wywiad z RK
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...

Edytowane przez a*a*a*
Czas edycji: 2011-05-26 o 22:51
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 14:37   #2343
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jeśli ktoś całkiem zrezygnował z oglądania F1 ze względu na to, że nie ma Roberta to... to po prostu nie był kibicem tego sportu. Rozumiem, że brak Polaka jest odczuwalny ale ja osobiście nie wyobrażam sobie żebym miała odpuścić sobie któregokolwiek GP z tego powodu...

Co do tej informacji to ja już kompletnie nie wiem w co wierzyć i czemu ufać. Z jednej strony E. Boullier mówi, że w czerwcu będą planować powrót Roberta... a z drugiej strony ta wypowiedź Lopeza... a potem z kolei znowu szef zespołu mówi, że wypowiedź Lopeza została wyjęta z kontekstu... nosz kurdę...

Ale Sokolim Okiem już niedługo Już nie mogę się doczekać. Liczę na wywiad z RK
Niestety dużo osób uważa się za fanów jakiegoś sportu, a oglądają go tylko dlatego, że jestem tam jakiś Polak ! Polaka nie ma - a co za tym idzie ? - nie są już fanami ! Smutne, ale prawdziwe

Ja też pogubiłam się już i nie wiem co myśleć o informacjach związanych z powrotem Roba do F1. Chcę wierzyć w wiadomości od Eryka ale jakoś tak nie jestem pewna czy się nie przeliczę Mimo wszystko trzymam kciuki niech Robert wraca

Na Sokolim Okiem nie mogę się doczekać Na szczęście już niedługo Również liczę na wywiad z Robem, bo inaczej po co byłby ten kask w zapowiedzi

Tęsknię za Mikołajem w Polsacie. Przy panu Borowczyku i Kochańskim nie potrafię 1 minuty wytrzymać, dlatego ostatnio na RTL się przerzuciłam Strasznie mi się podoba ich "studio" przed i po kwalifikacjach lub wyścigu - polsatowi strasznie daleko do nich, a do BBC jeszcze dalej Mnie ciekawi, czy jakby polsat zaszalał i spróbował zrobić coś takiego jak RTL, to czy zaciekawiliby ludzi i oglądali wyścigi nawet bez Roberta Marzenia . . .

To czas na Monako
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:51   #2344
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Niestety dużo osób uważa się za fanów jakiegoś sportu, a oglądają go tylko dlatego, że jestem tam jakiś Polak ! Polaka nie ma - a co za tym idzie ? - nie są już fanami ! Smutne, ale prawdziwe
Co to będzie ze skokami skoro Małysz już nie skacze TVP pójdzie z torbami
Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Ja też pogubiłam się już i nie wiem co myśleć o informacjach związanych z powrotem Roba do F1. Chcę wierzyć w wiadomości od Eryka ale jakoś tak nie jestem pewna czy się nie przeliczę Mimo wszystko trzymam kciuki niech Robert wraca
Klik najlepsze jest ostatnie zdanie
Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Tęsknię za Mikołajem w Polsacie. Przy panu Borowczyku i Kochańskim nie potrafię 1 minuty wytrzymać, dlatego ostatnio na RTL się przerzuciłam Strasznie mi się podoba ich "studio" przed i po kwalifikacjach lub wyścigu - polsatowi strasznie daleko do nich, a do BBC jeszcze dalej Mnie ciekawi, czy jakby polsat zaszalał i spróbował zrobić coś takiego jak RTL, to czy zaciekawiliby ludzi i oglądali wyścigi nawet bez Roberta Marzenia . . .
Ja właśnie BBC oglądam Tzn. najczęściej jest tak, że obraz mam z telewizora z polsatu a komentarz z komputera z bbc To co robią przed i po wyścigu jest genialne i tyle
Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
To czas na Monako
Trzymam kciuki za Fernando
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:51   #2345
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Co to będzie ze skokami skoro Małysz już nie skacze TVP pójdzie z torbami

Klik najlepsze jest ostatnie zdanie

Ja właśnie BBC oglądam Tzn. najczęściej jest tak, że obraz mam z telewizora z polsatu a komentarz z komputera z bbc To co robią przed i po wyścigu jest genialne i tyle

Trzymam kciuki za Fernando
Również trzymam kciuki za Fernando

Ciekawe czy Sebastian znowu wygra
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 22:21   #2346
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Formuła 1 part II

Nawet gdyby Robert wyzdrowiał to trudno będzie mu wrócić jeszcze w tym sezonie. Za bardzo nie ma możliości testowania bolidu a jednak nowinki techniczne pozostali zawodnicy zdążyli już opanować' byłoby mu bardzo trudno

chyba lepiej żeby rechabilitacja trwała dłużej ale odniosła lepsze skutki w sensie odzyskania sprawności i zacząć od przyszłego sezonu z pełną mocą
choć wiadomo że smutno bez Roberta
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 14:21   #2347
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Takich kwalifikacji się nie spodziewałam ! Biedny Perez, oby szybko z tego wyszedł Patrząc na ten wypadek przypomniała mi się Kanada '07 z Robertem.
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 15:47   #2348
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
Nawet gdyby Robert wyzdrowiał to trudno będzie mu wrócić jeszcze w tym sezonie. Za bardzo nie ma możliości testowania bolidu a jednak nowinki techniczne pozostali zawodnicy zdążyli już opanować' byłoby mu bardzo trudno
Myślę, że te nowinki techniczne szybko by opanował. W końcu to pod jego dyktando zbudowano ten bolid Samochód sprzed dwóch lat też już czeka na niego
Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
chyba lepiej żeby rechabilitacja trwała dłużej ale odniosła lepsze skutki w sensie odzyskania sprawności i zacząć od przyszłego sezonu z pełną mocą choć wiadomo że smutno bez Roberta
Jestem podobnego zdania. Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy
Oczywiście zobaczenie Roberta w bolidzie to uczucie bezcenne ale tak naprawdę nie wiemy jak to z nim do końca jest. Wiadomo- jeśli będzie mógł wrócić to na pewno to zrobi. Niestety pozostaje nam jedynie czekać.

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Takich kwalifikacji się nie spodziewałam ! Biedny Perez, oby szybko z tego wyszedł Patrząc na ten wypadek przypomniała mi się Kanada '07 z Robertem.
Mnie w prawdzie Kanady to nie przypominało ale trzeba przyznać, że wyjazd z tego tunelu strasznie pechowy. Tylko przez ten weekend PET, ROS, teraz PER
A Renówki dały popis...
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:01   #2349
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Jutro Sokolim Okiem o 9;00 Coś czuję, że serwer nie wytrzyma
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 22:31   #2350
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Jutro Sokolim Okiem o 9;00 Coś czuję, że serwer nie wytrzyma
Jeśli rzeczywiście to będzie Robert to nie wiem co zrobię ze szczęścia...
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 08:15   #2351
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Jeśli rzeczywiście to będzie Robert to nie wiem co zrobię ze szczęścia...
To jest Robert aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa
Mnie ciekawi tylko jedno : czy to w jego domu nagrywali ten wywiad ? Czy gdzieś indziej ?
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 17:27   #2352
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
To jest Robert aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa
Mnie ciekawi tylko jedno : czy to w jego domu nagrywali ten wywiad ? Czy gdzieś indziej ?
Jak dobrze zobaczyć Roberta Miałam jednak nadzieję (i wiem, że nie tylko ja) że będzie to wywiad po wypadku. Mimo wszystko fajnie wyszło i na luzie przede wszystkim.

Widziałyście dzisiejszy wyścig? Olaboga co tam się działoooo. Mechanicy to chyba wczoraj mieli niezłą imprezkę bo dziś te pitstopy były śmiechu warte. Jeden z mechaników RBR jak pobiegł koła szukać do garażu to mi oczy wyszły na wierzch. Ale wyścig mi się mega podobał. Pozycje ALO i BUT bardzo mnie cieszą. I jeszcze KOB

Ale nie wiem czy słyszałyście wypowiedź Hamiltona dla bbc? Powiedział, że FIA to żart, stewardzi są głupi (tego nie jestem pewna) i ukarali go dlatego, że on jest czarny W ogóle bardzo sfrustrowany był podczas tej wypowiedzi, nosiło go aż.

Oby z Witkiem było wszystko ok, ale myślę, że jest w porządku.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...

Edytowane przez a*a*a*
Czas edycji: 2011-05-29 o 17:28
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 17:41   #2353
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Formuła 1 part II

oj te pit stopy to faktycznie śmiechu warte ;-) Dawno takich akcji nie było

A co do Witka - to czytałam, że nic mu nie jest, bolała go kostka, ale w szpitalu okazało się, że wszystko ok
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 22:11   #2354
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Formuła 1 part II

Witek już wyszedł ze szpitala, wszystko ok, nic nie jest złamane.
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 23:17   #2355
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez agami87 Pokaż wiadomość
Witek już wyszedł ze szpitala, wszystko ok, nic nie jest złamane.
Dobrze się skończyło na szczęście.
http://www.youtube.com/watch?v=zNOlxH8HGvA
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 07:01   #2356
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dobrze się skończyło na szczęście.
http://www.youtube.com/watch?v=zNOlxH8HGvA
no to Red Bull sobie poświętowal po zwycięstwie
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:24   #2357
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Jak dobrze zobaczyć Roberta Miałam jednak nadzieję (i wiem, że nie tylko ja) że będzie to wywiad po wypadku. Mimo wszystko fajnie wyszło i na luzie przede wszystkim.

Widziałyście dzisiejszy wyścig? Olaboga co tam się działoooo. Mechanicy to chyba wczoraj mieli niezłą imprezkę bo dziś te pitstopy były śmiechu warte. Jeden z mechaników RBR jak pobiegł koła szukać do garażu to mi oczy wyszły na wierzch. Ale wyścig mi się mega podobał. Pozycje ALO i BUT bardzo mnie cieszą. I jeszcze KOB

Ale nie wiem czy słyszałyście wypowiedź Hamiltona dla bbc? Powiedział, że FIA to żart, stewardzi są głupi (tego nie jestem pewna) i ukarali go dlatego, że on jest czarny W ogóle bardzo sfrustrowany był podczas tej wypowiedzi, nosiło go aż.

Oby z Witkiem było wszystko ok, ale myślę, że jest w porządku.
Jeszcze wcześniej Hamilton coś mówił, że Red Bull, Toro Rosso i Schumacher są zmówieni przeciwko niemu Ja nie wiem co się z nim dzieje
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:29   #2358
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Formuła 1 part II

a macie może link do tego wywiadu?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 22:55   #2359
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Powróciłam po dłuugim czasie nieobecności
Jak tam po wyścigu? Tyyyle czekania, ale było warto. Button po prostu niesamowity Mam tylko nadzieje, że nie dostanie kary za kolizje z Alonso (bo chyba z Hamem nie).
AVettel ma już dużą przewagę, więc pewnie zostanie mistrzem. Ale z Battona tak czy siak się ciesze
Znikam do łóżka, bo jutro na praktyki... :/ A tak mi sie nie chce iść.
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 19:34   #2360
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Widziałyście zdjęcia Roberta po wypadku ? Są w Fakcie. Biedna Edyta, wygląda na zmęczoną.
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:43   #2361
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Formuła 1 part II

Widziałam i ledwo ją poznałam, w trakcie pobytu w szpitalu wtglądałą inaczej, ale się nie dziwie, pewnie ma sporo pracy, pomagając Robertowi dochodzić do siebie. On sam wyglada bardzo dobrze moim zdaniem, tylko blizny na rękach przypominają o wypadku.

No a wyścig.. poezja, warto było tyle czekać. Poznało się florę i faunę Kanady, historię miasta i wszytkiego o czym tylko mogli moi ulubieni komentztorzy opowiadać I te podniety Rhianną.
Szkoda Ferdka, Nicka (mogło być sporo punktów dla renault-Wicia bronił honoru), Lewis poszalał, Schumi bardzo ładnie, Massa-co za końcówka, no i Jenson-wytrzymał do końca i doczekał się błędu Vettela. Nie mam nic przeciwko Sebie, ale żeby nie było monotonnie to dobrze by innym też się udawało wygrać.
Kar dla Jensona nie będzie.
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:53   #2362
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Formuła 1 part II

Wyścig był super. Pomijając gadki Borowczyka i Maurycego. Warto było poczekać.
Osobiście miałam nadzieję, że to KOB walnie w Vettela. Bardzo się cieszę ze zwycięstwa Jensona. Chociaż aktualnie jest tak: każdy byle nie Vettel
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:08   #2363
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Formuła 1 part II

Ja także wyścig uważam za rewelacyjny. Uwielbiam takie zwroty akcji na ostatnich okrążeniach
Co do zdjęć Roberta w Fakcie, to ja nie widziałam, poszukam może na necie jakies się znajdą
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:40   #2364
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez agami87 Pokaż wiadomość
(...) No a wyścig.. poezja, warto było tyle czekać. Poznało się florę i faunę Kanady, historię miasta i wszytkiego o czym tylko mogli moi ulubieni komentztorzy opowiadać I te podniety Rhianną(...)
Właśnie dlatego w takim momentach warto włączyć sobie bbc
Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Co do zdjęć Roberta w Fakcie, to ja nie widziałam, poszukam może na necie jakies się znajdą
Oprócz zdjęć był też nagrany filmik ale pewnie już wiesz
Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Ja także wyścig uważam za rewelacyjny. Uwielbiam takie zwroty akcji na ostatnich okrążeniach
Popieram Życzyłabym sobie i innym, żeby częściej były takie wyścigi. Po prostu rewelacja. Nawet teraz pamiętam jeszcze, że gapiłam się w monitor jak głupia wyczekując czy strata Jensona do Seba będzie mniejsza niż 1sek. czy nie- żeby sobie drs'a użyć A potem tylko dzika radość :hot :

Za to dzisiejszy wyścig Oprócz extra startu dwóch Ferrari było coś ciekawego? A tak, było. Wymachiwanie rękami przez Marka i Fernando 80% wyścigu spędziłam na rozmowach na forum Tylko co jakiś czas ktoś rzucał, że dany kierowca jest w picie to się patrzyło na ekran, a tak? Te tor jest ewidentnie do wymiany. Francja czeka
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:16   #2365
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Formuła 1 part II

Ja też się dzisiaj na wyścigu wynudziłam ;-) Do tego stopnia, że puściłam głośniej i poszłam do kuchni obiad robić.

A co do zdjęć Roberta opisywanych wyżej, to znalazłam je w internecie. No nie za ciekawie ta ręka wygląda, ale miejmy nadzieję, że rehabilitacja pójdzie sprawnie. Ja chcę już Roberta w bolidzie widzieć
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 22:51   #2366
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Ja też się dzisiaj na wyścigu wynudziłam ;-) Do tego stopnia, że puściłam głośniej i poszłam do kuchni obiad robić.

A co do zdjęć Roberta opisywanych wyżej, to znalazłam je w internecie. No nie za ciekawie ta ręka wygląda, ale miejmy nadzieję, że rehabilitacja pójdzie sprawnie. Ja chcę już Roberta w bolidzie widzieć
Podobno te zdjęcia są sprzed kilku tygodni (tak mówił Morelli na konferencji).
Ale powiem Wam, że ja sama już nie wiem w co wierzyć. Z jednej strony jest dużo zapewnień, że wszystko zmierza ku lepszemu, że jest ok, że ręce została przywrócona już niemal całkowita sprawność, że Robert posługuje się długopisem itd... Ale z drugiej strony dużo tych słów wychodzi od managera Roberta, a jak wiadomo on też musi zadbać od dobry PR swojego, jakby nie było, klienta. Chciałabym żeby Roberto do nas przemówił, oj chciałabym...

A jak Wy się upatrujecie w pomysł dołączenia Roberta do Ferrari? Bo dla mnie to byłby po prostu dream team. Nando, Roberto i Ferrari ahhh...

Patrzcie, nawet Mark przyszedł na mecz http://www2.pictures.zimbio.com/pc/A..._CJPUiTkWl.jpg
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:33   #2367
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A jak Wy się upatrujecie w pomysł dołączenia Roberta do Ferrari? Bo dla mnie to byłby po prostu dream team. Nando, Roberto i Ferrari ahhh...
Robert w Ferrari to byłoby coś pięknego
Ale realnie patrząc to jeśli Robert wróci do wyścigów, to chyba raczej szybko go nie wezmą do Ferrari. Bo tak naprawdę nikt nie wie jak po wypadku Robert będzie sobie radził i pewnie woleliby sprawdzić jego wyniki w kilku wyścigach.
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:59   #2368
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Robert w Ferrari to byłoby coś pięknego
Ale realnie patrząc to jeśli Robert wróci do wyścigów, to chyba raczej szybko go nie wezmą do Ferrari. Bo tak naprawdę nikt nie wie jak po wypadku Robert będzie sobie radził i pewnie woleliby sprawdzić jego wyniki w kilku wyścigach.
A mi się wydaje, że Kubek w Ferrari to nie byłby najlepszy pomysł. A to dlatego, że Alonso jest wg mnie traktowany jako kierowca nr 1, a zresztą może lepiej, żeby oni nie rywaryzowali ze sobą. Choć wiadomo Ferrari brzmi fajnie Chciałabym, żeby był w RBR i pokazał Sebie kto jest prawdziwszym mistrzem

W ogóle to ten sezon jest nudnawy... Już praktycznie wiadomo kto zostanie mistrzem. Wole jak jest walka do ostatniego wyścigu. No ale mam nadzieje, że w końcu skończy się dominacja Seby
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 20:25   #2369
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że Kubek w Ferrari to nie byłby najlepszy pomysł. A to dlatego, że Alonso jest wg mnie traktowany jako kierowca nr 1, a zresztą może lepiej, żeby oni nie rywaryzowali ze sobą. Choć wiadomo Ferrari brzmi fajnie Chciałabym, żeby był w RBR i pokazał Sebie kto jest prawdziwszym mistrzem

W ogóle to ten sezon jest nudnawy... Już praktycznie wiadomo kto zostanie mistrzem. Wole jak jest walka do ostatniego wyścigu. No ale mam nadzieje, że w końcu skończy się dominacja Seby
Dokładnie ! Sezon bardzo nudny i przewidywalny Nudzi mnie widok Seby i jego paluszka Ciekawe co musiałoby się stać, żeby dominacja Vettela się skończyła i czemu Mark nie ma takich osiągnięć w tym sezonie jak jego partner zespołowy
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 01:44   #2370
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Robert w Ferrari to byłoby coś pięknego
Ale realnie patrząc to jeśli Robert wróci do wyścigów, to chyba raczej szybko go nie wezmą do Ferrari. Bo tak naprawdę nikt nie wie jak po wypadku Robert będzie sobie radził i pewnie woleliby sprawdzić jego wyniki w kilku wyścigach.
Racja. Ale pozytywem jest to, że w 2008 Ferrari na prawdę było zainteresowane Kubicą (po wypadku Massy), teraz Luca di Montezemolo wypowiada się o nim. Po co? Nie ma ciekawszych tematów tylko nagłe zachwalanie Roberta? Do tego Massa wciąż nie błyszczy a temu zespołowi potrzeba dwóch mocnych kierowców.
Może jestem zbyt wielką optymistką (choć rzadko nią bywam) ale może Ferrari ma coś w planach czego my nie wiemy? Ja powoli przestaje wierzyć, że Robert utrzyma miejsce w Renault...
Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że Kubek w Ferrari to nie byłby najlepszy pomysł. A to dlatego, że Alonso jest wg mnie traktowany jako kierowca nr 1, a zresztą może lepiej, żeby oni nie rywaryzowali ze sobą. Choć wiadomo Ferrari brzmi fajnie (...)
Właśnie często się słyszy takie zdania, że w Ferrari ALO jest ewidentnym numerem 1 ale ja myślę, że nie byłoby tak źle. RK też nie da sobie w kaszę dmuchać. Fakt, oboje to indywidualiści, ale myślę, że umieli by razem współpracować. Wbrew pozorom uważam, że oni są do siebie dosyć podobni, co mogłoby się przełożyć na niezłe punkty i mimo wszystko byłaby tak zdrowa rywalizacja. Chciałabym zobaczyć RK w czerwonym kombinezonie

A wiecie, że tyle punktów ile teraz ma Vettel, w zeszłym sezonie miał on dopiero pod koniec sezonu? Za to chłopcy z Renault razem mają mniej punktów niż Robert sam w zeszłym roku na tym samym etapie sezonu
Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Sezon bardzo nudny i przewidywalny Nudzi mnie widok Seby i jego paluszka Ciekawe co musiałoby się stać, żeby dominacja Vettela się skończyła i czemu Mark nie ma takich osiągnięć w tym sezonie jak jego partner zespołowy
Ja w jakimś stopniu liczę, że reszta zespołów bliży się do RBR po tych zmianach regulaminowych. Ale wiem też, że tam wszędzie pracują bardzo mądre głowy, które na pewno mają już coś w zanadrzu i nie dopuszczą do wielkiego spadku formy.
Choć z drugiej strony trochę wkurzyły mnie te zmiany w połowie sezonu. Czy to nie był celowy "zamach" na dobrą formę Red Bulla? Te zagrania ze strony FIA wywołały we mnie myśl, że fajnie by było gdyby RR pokazał, że nic sobie nie robią z tych zmian i dalej będę przodować. Tak źle i tak niedobrze

Do tego teraz najnowsza informacja: wychowanek Red Bulla Daniel Ricciardo będzie jeździł w HRT i zdobywał jakieś tam doświadczenie za kółkiem. Ekspansja Red Bulla sięgnęła już nawet do innych zespołów. Znaleźli sposób by (pomimo zakazu testów) przetestować w warunkach wyścigowych swojego kierowcę

Się tak rozpisałam ale może ktoś podejmie jakiś temat. Przynajmniej wątek się kręci
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-22 17:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.