Kupujemy BB Creamy IV - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 13:31   #901
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Estell wiesz jaka jest sprawa, czekamy cierpliwie ja od stycznia kase przelałam jak tylko pojawiła sie w arkuszu i czekam i takie cykanie po 2 szt wysyłanie, współczuje choroby i szpitala ale to trwa tak dlugo ze Ania mogła to załatwić wcześniej.
czekałam ze w tej ostatniej przesyłce będzie juz wszystko i nie kupowałam kosmetyków zwby nie dublowac ale musze kupic bo jak widać proszenie zeby wysłano wszystko to jak grochem o ściane!!


Estell
Rozumiem
Może znajdzie się jakaś dobra dusza, która ma z Anią kontakt poza forum, żeby móc przekazać jej wieści
Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
dziewczyny od kogo lepiej kupic rubyruby czy bello-girl?
Od Bello, przynajmniej możesz liczyć na jakieś próbki a i kontakt z nią fajniejszy

Byłyby chętne na to cudo??? Ok 10 zł za próbkę . Wiem, że drogie , ale urzekło mnie od pierwszego wejrzenia
http://www.ebay.pl/itm/110827304104?...84.m1436.l2649

Cena promocyjna jeszcze 4 dni.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Aaaaa i jeszcze lista

Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21, cena ok 5,5 zł / 5ml, wolnych 4x5ml
- anastazjaaa2 - 10ml
- 'Estelle' - 5ml
- Kami007 - 5ml
- Himee - 5ml
- laedere - 5ml


Lioele Water Drop [edycja druga], cena ok 8 zł /5ml, do wzięcia 1x5ml
- Cotka - 20ml
- Ksantypa7 - 10ml
- Anastazjaaa2 - 10ml
- laedere - 5ml


Missha Perfect Cover #27, ok 12 zł/5ml, do wzięcia 3x5ml
- Cotka - 20ml
- Smirky - 5ml
- earthpace - 10ml
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:35   #902
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Napisałam wiadomośc na FB do siostry Ani. Zobaczymy czy odpisze
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:43   #903
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Napisałam wiadomośc na FB do siostry Ani. Zobaczymy czy odpisze
dziękuje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:56   #904
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
brakuje wciąż:
Tony Moly Ice Queen Sleeping Cream
MIZON Snail Healing Cream
Ja też Ice Queen Sleeping Cream nie dostałam a kupowałyśmy go na połowę prawda?
Widz,ę że też masz serum na Egg, nie dawno go dostałam tylko na co mi ono teraz jak nie współgra z filtrem

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma ktoś może telefon do Ani? Bo jak mniemam, nie zagląda na forum. Siostra pewnie też nie .
Może trzeba przekazać jej siostrze, żeby słała zamówienia w całości?
Ale my już dawno prosiłyśmy Anię o całe zamówienia, jeszcze dużo przed Jej chorobąpo prostu nas olewa

Mnie brakuje:

zamówienie 15

The Face Shop Face It Power Perfection BB Cream #2 - 3ml
OHMU Multi Capsule Changing B.B.Cream Lavender Purple - 5ml
Tony Moly Ice Queen Sleeping Cream - 30ml + opakowanie
HERA HD Foundation Moist SPF15/PA+ #23 - 5 szt
The Face Shop Face It Magic Cover BB Cream #2 - 3ml



zamówienie 14
Hera HD Foundation SPF15#21 Natural Beige - 3ml
HERA Aquabolic Waterfall Cream - 5ml
MIZON Good Night White Sleeping Mask - 10ml
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-06-11 o 15:02
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:56   #905
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle i zygmus proszę o anulowanie moich zamówień.

Przepraszam za problem i kłopot, a zwrot kasy na konto, z którego przelewałam.
Wpłaty oznaczałam nickiem z Wizażu.

Pozdrawiam.
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:28   #906
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Estelle i zygmus proszę o anulowanie moich zamówień.

Przepraszam za problem i kłopot, a zwrot kasy na konto, z którego przelewałam.
Wpłaty oznaczałam nickiem z Wizażu.

Pozdrawiam.
A co jeśli już te rzeczy są kupione? jeśli by tak można było to ja też bym tak chciała.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:06   #907
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Byłyby chętne na to cudo??? Ok 10 zł za próbkę . Wiem, że drogie , ale urzekło mnie od pierwszego wejrzenia
http://www.ebay.pl/itm/110827304104?...84.m1436.l2649
Cena promocyjna jeszcze 4 dni.[COLOR="Silver"]
o nieeeee
i kolejny kosmetyk trzeba wpisac na liste...
myslisz ze faktycznie nada skorze glow:P?
a jakk duza ta probka? mam nadzieje, ze nie 0,0001ml

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

a uzywal ktos tego cuda?
http://www.ebay.pl/itm/Missha-White-...ht_2345wt_1270
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 20:49   #908
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A co jeśli już te rzeczy są kupione? jeśli by tak można było to ja też bym tak chciała.
o rety, ja też zamarłam z wrażenia. Sprawdziłam aż, czy nie są to bardzo stare zamówienia u Ani, że już cierpliwość straciła, ale nie, toć to dwie chyba rzeczy z 16 zamówienia. ;/

Jeśli zostały kupione (a pewnie tak, skoro są w rozliczeniowym arkuszu) to marne szanse na takie wycofywanie się, w dodatku bez żadnego powodu. Uważam, że jest to niepoważne. Poza tym takie rzeczy załatwia się na pw, jeśli istnieją ważne powody rezygnacji (brak pieniędzy na leki/jedzenie/komornika/etc.), a nie rzuca się hasło na głównym wątku: proszę zwrócić i już.
Niestety Zygmuś szybko Ci nie odpowie, bo jest po operacji i się nie udziela na razie wcale.

Jeśli chodzi o rozbiorkę z Estelle, to jeśli już zapłaciłaś, to jest wszystko kupione i nie sadzę, by komuś chciało się za Ciebie dopłacać (nie piję do Szatanki ofc ;p).

Estelle na pewno się jeszcze wypowie jak stoi sprawa, ale my tutaj robimy przemyslane zakupy i jesteśmy odpowiedzialni za nasze chciejstwa. Bardzo Cię proszę o uszanowanie tego, skoro zabrnęłaś już aż tak daleko, ze zapłacilas za wszystko. Na pewno dostaniesz swoje zamowienia.

Pozdrawiam.


P.S. No i jak Dziewczyny, odezwała się na FB siostra Ani?
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:06   #909
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Vila,
pytałam się dziewczyn kilka razy - czy zamówienia będą zrealizowane do końca maja, miałam takie potwierdzenia.
Do końca tygodnia, najpóźniej do połowy przyszłego będę dostępna. Potem prawie do sierpnia nie. Na pewno wchodząc tutaj nie spodziewałam się, że można czekac np. 8 miesięcy za kremem. Dlatego też ,jak napisałam wyżej pytałam przed zamówieniem o czas realizacji tychże.
I absolutnie nie jest moją złą wolą, że chciałam zrezygnowac.
Jeśli zakupy są dokonane, to wiadomo, że nie bardzo mogę, ale byc może znajdzie się chętna Wizażanka na nie, stąd pomysł napisania tutaj.
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:18   #910
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

8 miesięcy??? O nieeee ja tyle czekać nie chcę....!!
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:19   #911
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Vila,
pytałam się dziewczyn kilka razy - czy zamówienia będą zrealizowane do końca maja, miałam takie potwierdzenia.
Do końca tygodnia, najpóźniej do połowy przyszłego będę dostępna. Potem prawie do sierpnia nie. Na pewno wchodząc tutaj nie spodziewałam się, że można czekac np. 8 miesięcy za kremem. Dlatego też ,jak napisałam wyżej pytałam przed zamówieniem o czas realizacji tychże.
I absolutnie nie jest moją złą wolą, że chciałam zrezygnowac.
Jeśli zakupy są dokonane, to wiadomo, że nie bardzo mogę, ale byc może znajdzie się chętna Wizażanka na nie, stąd pomysł napisania tutaj.
No to lipa trochę. Bo możliwe, że są zrealizowane, ale jeszcze nie doszły - te euro i celnicy.

Jak wspomniałam, kontakt z Zygmuś teraz zerowy i chyba nic nie wyniknie dla Ciebie z Twoją sprawą - raczej jest zaprzepaszczona obecnie. Przykro mi z tego powodu. Tzn na pewno dostaniesz swoje rzeczy, ale Ciebie już nie będzie i trochę poczekasz.

Z zamówieniami ogolnie teraz trochę problem, bo za dużo się ich zrobiło, w dodatku operacja Ani nie polepszyła sytuacji.


Z Estelle musisz na pw porozmawiać (moze już to zrobiłaś), jeśli dużo nie zamówiłaś, to może uda się ponownie rozebrać.

Generalnie najgorzej w Twej wypowiedzi wyszlo to, ze nie napisałaś od razu o co chodzi i każdy źle to zinterpretował. Trza bylo pisać, ze rezygnujesz, ponieważ inaczej sie umawialaś. Glowa do góry, moze jeszcze paczuszka od Estelle dotrze do końca tygodnia.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 21:27   #912
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
8 miesięcy??? O nieeee ja tyle czekać nie chcę....!!
Oj tam, to akurat przykład marginalny, wyolbrzymiony dla dodania tragizmu mojej sytuacji Większośc przesyłek jest realizowana znacznie szybciej

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
No to lipa trochę. Bo możliwe, że są zrealizowane, ale jeszcze nie doszły - te euro i celnicy.

Jak wspomniałam, kontakt z Zygmuś teraz zerowy i chyba nic nie wyniknie dla Ciebie z Twoją sprawą - raczej jest zaprzepaszczona obecnie. Przykro mi z tego powodu. Tzn na pewno dostaniesz swoje rzeczy, ale Ciebie już nie będzie i trochę poczekasz.

Z zamówieniami ogolnie teraz trochę problem, bo za dużo się ich zrobiło, w dodatku operacja Ani nie polepszyła sytuacji.


Z Estelle musisz na pw porozmawiać (moze już to zrobiłaś), jeśli dużo nie zamówiłaś, to może uda się ponownie rozebrać.

Generalnie najgorzej w Twej wypowiedzi wyszlo to, ze nie napisałaś od razu o co chodzi i każdy źle to zinterpretował. Trza bylo pisać, ze rezygnujesz, ponieważ inaczej sie umawialaś. Glowa do góry, moze jeszcze paczuszka od Estelle dotrze do końca tygodnia.
Właśnie wszystko nałożyło się do kupy, a ja z reguły cierpliwa jestem, choc po powyższym można odnieśc inne wrażenie, ale uwierz na słowo
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:32   #913
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Oj tam, to akurat przykład marginalny, wyolbrzymiony dla dodania tragizmu mojej sytuacji Większośc przesyłek jest realizowana znacznie szybciej



Właśnie wszystko nałożyło się do kupy, a ja z reguły cierpliwa jestem, choc po powyższym można odnieśc inne wrażenie, ale uwierz na słowo
Przez internet nie pozostaje nic innego, jak uwierzyć na słowo pisane.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:40   #914
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, mam takie pytanko: mogłabym dostać korektor z opakowaniem, skoro zamawiałam go najwiecej?
I drugie pytanko: czy korektor jest juz kupiony? Nie poganiam, tylko chciałam sie zapytać tak orientacyjnie Bo chyba sie troche nakręciłam na ten korektor

Edytowane przez laedere
Czas edycji: 2012-06-11 o 21:41
laedere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 22:28   #915
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Mi brakuje zamowienia za 400zl, pelne wymiary, zamawiane 3 miesiace temu. Mnie tez juz nie ma w pl, myslalam ze dostane zamowienie wczesniej, bo przeciez wplacalam pieniadze na czas i to nie rozbiorka wiec nie ma duzo pracy... w kazdym razie ja wracam we wrzesniu, wiec zakupy i tak poczekaja (ktos odbierze z poczty) ale chcialabym nmiec juz to za soba tym bardziej ze ciezko mi sie tu logowac, dostep mam tylko ze smartfona staaarej generacji (android 1.01 czy ktorys podobny)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 22:42   #916
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

_kapryska_, a co zamawiałaś u Estelle? Bo moze ja bym coś wzieła
laedere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 23:10   #917
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ponawiam swoje pytanie zamieszczone kilka komentów wyżej i proszę skromnie o odpowiedź
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 06:26   #918
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, ja może jednak wezmę Missha Perfect Cover #27,
25 ml zamiast 10 ml. W ten sposób o ile rozumiem butelka jest rozebrana? W co przelewasz kosmetyki jeżeli można się zapytać?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 07:02   #919
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

... a ja poprostu nie wierzę w chorobę i operację Zygmuś. Już wcześniej często chorowała tłumacząc opóźnienia.Kiedy wyzdrowiała była chętna na kolejne rozbiórki i gotowa do pracy tylko, że miała już duże zaległości. Ja też nie tak dawno miałam siostrę po bardzo ciężkiej operacji i napewno tak by się nie zachowała mając czyjeś pieniądze na koncie i MEGA zaległości w rozliczeniu się.
ZYGMUŚ, wiem że czytasz ten wątek - Proszę nie kombinuj, bo to jest za poważna sprawa! Nie raz czytałam, że dziewczyny wydawały ostatnie pieniądze. Jeśli nie zamówiłaś tych rzeczy zwróć pieniądze chociażby pożyczając.. To nie w tej chwili powstał problem z rozliczeniem niby przez Twoją chorobę, ale przynajmniej pół roku jak ja to zauważyłam... Przepraszam za szczerość. Zauważyłam jeszcze jak Estelle przejmowała rozbiórki dziwnym trafem bardzo dużo wysyłek robiłaś (po kilka słoiczków) jakbyś nie chciała "wylecieć z rozbiórki"??..

Estelle, proszę o namiary (dokładne) na Twoje konto. Widzę, że misha 27 rozebrała się. Będę mogła zapłacić i to zrobię najszybciej za 2 dni jak otrzymam dane od Ciebie. Będę teraz miała internet jutro wieczorem i już będzie nieczynna poczta, czyli mogę zapłacić pojutrze z samego rana, chyba że odpiszesz w ciągu 5 min. to zapłacę za pół godziny...

Edytowane przez smirky
Czas edycji: 2012-06-12 o 07:09
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 07:52   #920
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczyny czy Wy trochę nie przesadzacie? Nie rzucajcie na Anię takich oskarżeń i nie wycofujcie się z zamówień. Ja na pewno nikogo z nich nie wypiszę. Poczekajmy na Anię i wtedy ona zdecyduję co dalej...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 09:42   #921
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja też Ice Queen Sleeping Cream nie dostałam a kupowałyśmy go na połowę prawda?
Widz,ę że też masz serum na Egg, nie dawno go dostałam tylko na co mi ono teraz jak nie współgra z filtrem



Ale my już dawno prosiłyśmy Anię o całe zamówienia, jeszcze dużo przed Jej chorobąpo prostu nas olewa

Mnie brakuje:

zamówienie 15

The Face Shop Face It Power Perfection BB Cream #2 - 3ml
OHMU Multi Capsule Changing B.B.Cream Lavender Purple - 5ml
Tony Moly Ice Queen Sleeping Cream - 30ml + opakowanie
HERA HD Foundation Moist SPF15/PA+ #23 - 5 szt
The Face Shop Face It Magic Cover BB Cream #2 - 3ml



zamówienie 14
Hera HD Foundation SPF15#21 Natural Beige - 3ml
HERA Aquabolic Waterfall Cream - 5ml
MIZON Good Night White Sleeping Mask - 10ml
Szati
krem Ice Queen Sleeping Cream brałysmy na pół
serum tez na pół - tez zastanawiam sie co z nim zrobić

prosiąłm nie raz nie dwa o wysyłkę bo ze jest całość pisałam ze 2 mce temu i co? i nic totalna olewka, zeby odpowiedziała na posta musiałam kilka razy pisac - kpina!!!
rozumie ze ma swoje sprawy, choroba ect ale skoro sie podejmuje to należało wsiąść na siebie tyle ile zdoła zamówić i wywiązać sie z tego !!!

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
... a ja poprostu nie wierzę w chorobę i operację Zygmuś. Już wcześniej często chorowała tłumacząc opóźnienia.Kiedy wyzdrowiała była chętna na kolejne rozbiórki i gotowa do pracy tylko, że miała już duże zaległości. Ja też nie tak dawno miałam siostrę po bardzo ciężkiej operacji i napewno tak by się nie zachowała mając czyjeś pieniądze na koncie i MEGA zaległości w rozliczeniu się.
ZYGMUŚ, wiem że czytasz ten wątek - Proszę nie kombinuj, bo to jest za poważna sprawa! Nie raz czytałam, że dziewczyny wydawały ostatnie pieniądze. Jeśli nie zamówiłaś tych rzeczy zwróć pieniądze chociażby pożyczając.. To nie w tej chwili powstał problem z rozliczeniem niby przez Twoją chorobę, ale przynajmniej pół roku jak ja to zauważyłam... Przepraszam za szczerość. Zauważyłam jeszcze jak Estelle przejmowała rozbiórki dziwnym trafem bardzo dużo wysyłek robiłaś (po kilka słoiczków) jakbyś nie chciała "wylecieć z rozbiórki"??..

Estelle, proszę o namiary (dokładne) na Twoje konto. Widzę, że misha 27 rozebrała się. Będę mogła zapłacić i to zrobię najszybciej za 2 dni jak otrzymam dane od Ciebie. Będę teraz miała internet jutro wieczorem i już będzie nieczynna poczta, czyli mogę zapłacić pojutrze z samego rana, chyba że odpiszesz w ciągu 5 min. to zapłacę za pół godziny...
dokładnie to samo zauważyłąm jak Estelle i Mod sie pojawili na wątku wysyłki i odpowiedzi ruszyły ale tylko na chwilkę!!!!!!!!!!!!
moze najwyższa pora porosić Moda o pomoc...

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy trochę nie przesadzacie? Nie rzucajcie na Anię takich oskarżeń i nie wycofujcie się z zamówień. Ja na pewno nikogo z nich nie wypiszę. Poczekajmy na Anię i wtedy ona zdecyduję co dalej...
my nie przesadzamy, chcemy swoje zamówienia, i rozliczenie i odpowiadanie na wiadomości czy posty czy to zbyt wiele?
zamówiłam, przelałam pieniądze w styczniu i wciąz nie mam całości zamówienia !!!!
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:11   #922
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Nie jestem w temacie, ale wolałabym szczerze wiedzieć - czy istnieje ryzyko, że wpłacę 60 zł a misshy nie dostanę w najbliższym czasie bądź wcale?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:47   #923
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

earthpace, moim zdaniem, to jeśli Ci się nie śpieszy, to wstrzymaj się troszku z kupnem, bo przez czas Euro paczki chyba tak szybko nie dochodzą - ale mogę się mylić. I mogą Ci capnąć na cle.
Ale jeśli chcesz, to poproś Estelle o kliknięcie, może się zgodzi Mi się kiedyś zgodziła, jak nie miałam konta na Ebay'u (nie wiem, czy pamięta ). No. Tyle ode mnie.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:01   #924
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Tak, teraz celnicy długo trzymają paczki i wszystkie otwierają i łatwo mogą się przyczepić. Uroki euro.

Z kontaktem z Ania od dłuższego czasu jest ciężko, odpowiada zawsze wybiórczo i to jest denerwujące, z drugiej strony strasznie dużo osób często pytało się o rzeczy, które są w pierwszym poście lub w arkuszu... poza tym ja wolę jak ona pakuje i wysyła, niż odpowiada.

Teraz kontakt zerowy, wgl lipa straszna, ze nie ma nikt do niej telefonu. A może ktoś ma?


Niektórzy piszą, ze mają same pełne wymiary i nie powinny iść długo. To zależy. Bo weźcie pod uwagę, że do zamówienia idzie też sporo rozbiórkowych rzeczy i na pewno nie może ona kliknąć od razu wszystkim wszystkich pełnych wymiarów tylko. Paczka będzie za droga i za ciężka. Idąc dalej nie może za dużo miesięcznie tych pieniędzy przelewać i kupować z jednego konta, bo są problemy z US - było kiedyś o tym i na dwa konta Ania działa.

Jeśli chodzi o rzeczy rozbiórkowe, problem jest jeszcze jeden: kiedy Ania coś otwiera do rozlewania, to musi się trzy razy zastanowić, czy Ci co wzięli daną rzecz mają coś jeszcze do rozlania co jest na stanie, inaczej odlewki się zepsują. Poważnie, bo jakby otwierała jak leci i wszystko trzymała rozlane i oczekiwała miesiąc na kolejną rzecz, no to same pomyślcie.

Dla mnie tu za dużo produktów, za dużo ludzi, za dużo zamówień i za dużo problemów, aby wszystko było świeże i dobre.

Dlatego koniec do odwołania z rozbiórkami z Zygmuś. Jak wcześniej pisałam z resztą. Póki wszystko do wszystkich nie dotrze.


Ja nie do końca Anię tłumaczę i nie naskakuję na Was, ale wszystko zdaje się proste, bo my czekamy tylko na swoje rzeczy. Nakićkało się, ale bez przesady, wszystko się naprostuje. Ja osobiście wiedziałam, ze miesiącami można czekać na wiele rzeczy i czekam miesiącami, więc nie grzmię. Jeno jakiś odzew z jej strony by się przydał, bo choc nie nalegam to też się niecierpliwię.

Chciałabym, bardzo przeczytać co Ania na to wszystko, co u niej słychać i jak ze zdrowiem. Bo to co piszecie, ze nie miała operacji i że udaje, jest bardzo krzywdzące. Naprawdę. Nawet nie wiecie co jej się stało.

Aniu, napisz do nas, proszę, napisz co się dzieje i jak stoją nasze zamówienia. Odznacz w arkuszach co przyszło, a co jeszcze nie i będziemy wiedziały, czy jest na co czekać.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:16   #925
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

8 miesięcy to wcale nie przesada, ja na swoje 2 z zam 13 czekam już 7,5 miesiąca
Policzyłam że czekam na opłacone rzeczy za 270zł. Najchętniej też bym poprosiła o anulowanie i zwrot pieniędzy ale tak się nie da. Mam nadzieje że niedługo jednak otrzymam te rzeczy........
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:16   #926
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Estelle i zygmus proszę o anulowanie moich zamówień.

Przepraszam za problem i kłopot, a zwrot kasy na konto, z którego przelewałam.
Wpłaty oznaczałam nickiem z Wizażu.

Pozdrawiam.
W poprzednim poście określiłam precyzyjnie co i jak.
Tym bardziej, że ten krem już od dawna jest u mnie i doskonale o tym wiedziałaś. Czekałam tylko na kolejny kosmetyk, żeby nie mnożyć kosztów przesyłki.
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A co jeśli już te rzeczy są kupione? jeśli by tak można było to ja też bym tak chciała.
Dokładnie. Mizon kupiony już jakiś czas temu, czekał na FaceShop, który niestety został zgubiony i trwa procedura reklamacyjna.
Nota bene ten drugi już też kupiony, zapłacony i w zasadzie moją dobrą wolą było pójście na ustępstwo, żeby paczkę puścić wcześniej i nie być na tym stratnym.
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
o nieeeee
i kolejny kosmetyk trzeba wpisac na liste...
myslisz ze faktycznie nada skorze glow:P?
a jakk duza ta probka? mam nadzieje, ze nie 0,0001ml
Hehe, no nie, taka mała to nie
U mnie jak zawsze, zaczynamy od 5 ml
Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
o rety, ja też zamarłam z wrażenia. Sprawdziłam aż, czy nie są to bardzo stare zamówienia u Ani, że już cierpliwość straciła, ale nie, toć to dwie chyba rzeczy z 16 zamówienia. ;/

Jeśli zostały kupione (a pewnie tak, skoro są w rozliczeniowym arkuszu) to marne szanse na takie wycofywanie się, w dodatku bez żadnego powodu. Uważam, że jest to niepoważne. Poza tym takie rzeczy załatwia się na pw, jeśli istnieją ważne powody rezygnacji (brak pieniędzy na leki/jedzenie/komornika/etc.), a nie rzuca się hasło na głównym wątku: proszę zwrócić i już.
Niestety Zygmuś szybko Ci nie odpowie, bo jest po operacji i się nie udziela na razie wcale.

Jeśli chodzi o rozbiorkę z Estelle, to jeśli już zapłaciłaś, to jest wszystko kupione i nie sadzę, by komuś chciało się za Ciebie dopłacać (nie piję do Szatanki ofc ;p).

Estelle na pewno się jeszcze wypowie jak stoi sprawa, ale my tutaj robimy przemyslane zakupy i jesteśmy odpowiedzialni za nasze chciejstwa. Bardzo Cię proszę o uszanowanie tego, skoro zabrnęłaś już aż tak daleko, ze zapłacilas za wszystko. Na pewno dostaniesz swoje zamowienia.

Pozdrawiam.


P.S. No i jak Dziewczyny, odezwała się na FB siostra Ani?
Popieram. Świetnie to ujęłaś.
Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Vila,
pytałam się dziewczyn kilka razy - czy zamówienia będą zrealizowane do końca maja, miałam takie potwierdzenia.
Do końca tygodnia, najpóźniej do połowy przyszłego będę dostępna. Potem prawie do sierpnia nie. Na pewno wchodząc tutaj nie spodziewałam się, że można czekac np. 8 miesięcy za kremem. Dlatego też ,jak napisałam wyżej pytałam przed zamówieniem o czas realizacji tychże.
I absolutnie nie jest moją złą wolą, że chciałam zrezygnowac.
Jeśli zakupy są dokonane, to wiadomo, że nie bardzo mogę, ale byc może znajdzie się chętna Wizażanka na nie, stąd pomysł napisania tutaj.
Do tego czasu na pewno przesyłka z Mizonem znajdzie się u Ciebie.

Natomiast powinnaś tez zrozumieć, że reklamacja pocztowa posiada swoje procedury [w Polsce trwa to prawie miesiąc]. Rozwiązanie sporu na Paypalu też i są na to ścisłe terminy, więc na zwrot pieniędzy też trzeba poczekać i nie jest to żadne moje widzimisię i celowe rozciąganie terminów.
Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Estelle, mam takie pytanko: mogłabym dostać korektor z opakowaniem, skoro zamawiałam go najwiecej?
I drugie pytanko: czy korektor jest juz kupiony? Nie poganiam, tylko chciałam sie zapytać tak orientacyjnie Bo chyba sie troche nakręciłam na ten korektor
Czekam na jeszcze jedną wpłatę, żeby kliknąć.

Z opakowaniem problem jest taki, że jest małe, na pewno część zawartości osadza się na ściankach i chciałam go dokładnie rozważyć [wg gramów], bo na oko ciężko jest wlać 2,5 ml, nie mam takich precyzyjnych słoiczków, a chciałam, żeby wszystko było sprawiedliwie.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Estelle, ja może jednak wezmę Missha Perfect Cover #27,
25 ml zamiast 10 ml. W ten sposób o ile rozumiem butelka jest rozebrana? W co przelewasz kosmetyki jeżeli można się zapytać?
Ok, w takim razie tubka rozebrana
Zaraz roześlę PW.

Co do otrzymania paczki - trzeba wziąć pod uwagę czas przesyłki z USA do PL [zmienny, zazwyczaj ok 2 tygodnie, ale czasem dłużej], czas na kontrolę celną, plus czas na dotarcie przesyłki z WER do mnie i wysyłkę docelową do Ciebie. Nie wiem zatem, co oznacza wg Ciebie najbliższy czas.

Do tego niestety dochodzą zdarzenia losowe ==> przesyłka może się niestety zagubić, wtedy trzeba wziąć pod uwagę jeszcze wszelkie procedury związane z reklamacją i Paypalem. Ale to już nie zależy ode mnie.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:40   #927
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Vila, ale moje rzeczy byly juz ponoc dawno temu zamowione, wiec to nie tak, ze ich nie ma bo nie mozna za duzo na raz zamawiac... ja prosilam Anie na pw, w watku wielokrotnie o informacje co z moim zamowieniem,co doszlo itd bo w arkuszu nic nie jest aktualizowane, nie ma moich wplat, zamowien... ja rozumiem,zdarzenia losowe, jakas choroba, ok. Ale dac znac, uspokoic, podac jakies terminy, mozna przeciez przez kogos, znajomych, rodzine. Jest masa osob czekajacych na swoje rzeczy, ogromna ilosc pieniedzy jak wszystkich razem zliczyc... to nieodpowiedzialne, my sie martwimy i mamy do tego prawo. Ja w scam nnie wierze, wierze ze cos sie dzieje z Ania, ale mimo tego ja jestem za poproszeniem moderatorow o pomoc. Moze chociaz kontakt uda sie zlapac.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:16   #928
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Vila, ale moje rzeczy byly juz ponoc dawno temu zamowione, wiec to nie tak, ze ich nie ma bo nie mozna za duzo na raz zamawiac... ja prosilam Anie na pw, w watku wielokrotnie o informacje co z moim zamowieniem,co doszlo itd bo w arkuszu nic nie jest aktualizowane, nie ma moich wplat, zamowien... ja rozumiem,zdarzenia losowe, jakas choroba, ok. Ale dac znac, uspokoic, podac jakies terminy, mozna przeciez przez kogos, znajomych, rodzine. Jest masa osob czekajacych na swoje rzeczy, ogromna ilosc pieniedzy jak wszystkich razem zliczyc... to nieodpowiedzialne, my sie martwimy i mamy do tego prawo. Ja w scam nnie wierze, wierze ze cos sie dzieje z Ania, ale mimo tego ja jestem za poproszeniem moderatorow o pomoc. Moze chociaz kontakt uda sie zlapac.
dokłądnie sie z Tobą zgadzam
chciałabym wiedzieć co z moim zamówieniem tylko tyle...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:29   #929
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Estelle, ja może jednak wezmę Missha Perfect Cover #27,
25 ml zamiast 10 ml. W ten sposób o ile rozumiem butelka jest rozebrana? W co przelewasz kosmetyki jeżeli można się zapytać?
Zapomniałam napisać poprzednio - w plastikowe słoiczki 5 i 10 ml.
Jak ktoś bierze większą ilość to zazwyczaj w opakowaniu posyłam.


Przypominam

Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21, cena ok 5,5 zł / 5ml, wolnych 4x5ml
- anastazjaaa2 - 10ml
- 'Estelle' - 5ml
- Kami007 - 5ml
- Himee - 5ml
- laedere - 5ml


Lioele Water Drop [edycja druga], cena ok 8 zł /5ml, do wzięcia 1x5ml
- Cotka - 20ml
- Ksantypa7 - 10ml
- Anastazjaaa2 - 10ml
- laedere - 5ml


Missha Perfect Cover #27, ok 12 zł/5ml, - rozbiórka zamknięta
- Cotka - 20ml
- Smirky - 5ml
- earthpace - 25ml

Sulwhasoo Snowise Whitening Serum, 1,85 zł/szt, do wzięcia 10 szt.

The Face Shop Natural Sun SPF 45, 6,03 zł/ 5ml, do wzięcia 2x5ml

I przypominam o tym http://www.ebay.pl/itm/110827304104?...84.m1436.l2649
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:30   #930
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja w scam nnie wierze, wierze ze cos sie dzieje z Ania, ale mimo tego ja jestem za poproszeniem moderatorow o pomoc. Moze chociaz kontakt uda sie zlapac.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dokłądnie sie z Tobą zgadzam
chciałabym wiedzieć co z moim zamówieniem tylko tyle...
A tak naprawdę jak moderator pomoże? Jest to w ogóle możliwe? Pytam, ponieważ nie wiem jak to działa...statusu organizatorki zygmus nie ma, więc...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.