wory po oczami - co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-04, 10:04   #1
_Julia
Zadomowienie
 
Avatar _Julia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 040

wory po oczami - co robić?


Dziewczyny, moja mama ma wielkie wory pod oczami. Wiem, że to jej ogromny kompleks i bardzo chciałabym jej jakoś pomóc. Ona niestety nie dysponuje odpowiednimi środkami by coś zdziałać w tej sprawie, ja z kolei mogłabym się dorzucić do jakiegoś zabiegu, tylko nie znam się kompletnie na tego typu rzeczach. Poradzicie coś? Jaki zabieg pomoże przy naprawdę dużych worach pod oczami? Załączam zdjecia z google, moja mama ma nawet większe niż kobiety ze zdjęć. Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 779535303_1381302787.jpg (15,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1jak-zwalczać-WORKI-POD-OCZAMI.jpg (47,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


_______________________
I spotykasz jakiegoś jego,
gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.
_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 12:32   #2
brantan82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: wory po oczami - co robić?

Worki pod oczami mogą być z powodów zdrowotnych - np. choroby tarczycy, brak odpowiednich witamin, anemia, cukrzyca, czy choroby nerek. Zanim wyślesz mamę na zabieg, wyślij ją najpierw do lekarza na przebadanie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
brantan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:27   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: wory po oczami - co robić?

ja bym zasugerowała badania, poszperaj w google czego objawem mogą być takie worki, to raz.
dwa: czy mama się maluje i jak zmywa ten makijaż? może to efekt ponaciągania skóry nieumiejętnym zmywanie makijazu ?? (pytam, bo moja kolezanka zmywala makijaz oczu platkiem nasmarowanym gęstym tlustym, kremem nivea.
nie będę opisywać jak naciągała tym sposobem skórę wokol oczu, bo to aż boli gdy o tym pomyślę))

doraźnie można robić delikatny masaż - opukiwać palacami skórę wokol oczu i pod oczami aby pobudzic tam krążenie, robić intensywny masaż podbródka i karku aby pobudzić krążenie krwi na twarzy, uwierz mi to ma znaczenie.
są też an pewno jakieś kremy czy tam żele, albo naturalne metody, pełno takich porad w sieci, ja bym doradziła jeszcze obmywanie tej skóry lodowatą wodą z kranu, to też obkurcza i pojędrnia skórę.

https://portal.abczdrowie.pl/domowe-...rki-pod-oczami

http://www.lifetree.pl/niecodzienne-...zami-pozbycie/

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...byc_35727.html
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:59   #4
_Julia
Zadomowienie
 
Avatar _Julia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 040
Dot.: wory po oczami - co robić?

Mama leczyła się na tarczycę, ale już teraz niby jest lepiej. Ma już swoje lata, jej mama też takie ma więc podejrzewam, że to po prostu kwestia genów. Macie pomysł które zabiegi pozwolą zniwelować ten efekt?
__________________
Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


_______________________
I spotykasz jakiegoś jego,
gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.
_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 21:53   #5
Ixcuina
Raczkowanie
 
Avatar Ixcuina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: wory po oczami - co robić?

Moja mama ma ten sam problem - z powodu cukrzycy Zabiegów kosmetycznych żadnych nie znam, ale trochę pomagają preparaty pod oczy zawierające kofeinę, okłady z torebek herbaty (zaparzonych w niedużej ilości wody i schłodzonych w lodówce), dieta ograniczająca sól i spanie na wysokiej poduszce (chociaż to ostatnie nie jest chyba dobre dla kręgosłupa...)
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Ixcuina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 20:54   #6
E_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: wory po oczami - co robić?

Cytat:
Napisane przez _Julia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja mama ma wielkie wory pod oczami. Wiem, że to jej ogromny kompleks i bardzo chciałabym jej jakoś pomóc. Ona niestety nie dysponuje odpowiednimi środkami by coś zdziałać w tej sprawie, ja z kolei mogłabym się dorzucić do jakiegoś zabiegu, tylko nie znam się kompletnie na tego typu rzeczach. Poradzicie coś? Jaki zabieg pomoże przy naprawdę dużych worach pod oczami? Załączam zdjecia z google, moja mama ma nawet większe niż kobiety ze zdjęć. Z góry dziękuję za pomoc
Moja mama też miała spory problem z workami pod oczami i ogólnie jeszcze z dużymi siniakami w tym miejscu. Pomogło wstrzyknięcie Redensity II - choć na początku nie była przekonana to teraz jest zachwycona. Kupiłam dla niej Voucher na zabieg na www.estheticBox.pl - zabieg u Pani Eli Podgórskiej - POLECAM! Podanie Redensity ma rozwiązać problem na około 2 lata.
E_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 09:04   #7
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: wory po oczami - co robić?

Jeśli problem jest związany z zastojami, to podanie kwasu hialuronowego na dłuższą metę może sprawę pogorszyć.

Najlepiej po prostu iść do kompetentnego lekarza, on obejrzy oczy i sam coś doradzi. Metod jest wiele, od karboksyterapii, lasera frakcyjnego, mezoterapii, po wypełniacze i operację.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 10:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.