Kosmetyki mineralne Pure Luxe - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 00:05   #121
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Halo,halo...a jak sie sprawuje podkład w kremie...?
Jak dotad nalozylam go tylko raz, chyba nawet na eraser, i niestety efekt mnie nie zachwycil. Jakos tak szybko jakby wysycha ten podklad, nie wtopil sie w skore i powlazil troche w pory. Jednakze jest mozliwe, ze moja skora byla akurat kaprysna tego dnia. Naloze go znowu jutro, na zwykly krem nawilzajacy i sprawdze jeszcze raz.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 09:06   #122
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Zachecajcie dalej, malpy jedne
Frantic czekam na relacje z testow Ivory
OMG! moze dzis sprobuje ale konceptu brak
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 09:44   #123
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Zaszalalam z zamowieniem z Pure. Wzielam wieksze opakowanie Creamy Natural, probke Ivory, pelnowymiarowy Vanilla, Translucent Matte, eraser w pudrze Original i spore opakowanie bronzera Sunkissed

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-02-15 o 09:47
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:20   #124
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zaszalalam z zamowieniem z Pure. Wzielam wieksze opakowanie Creamy Natural, probke Ivory, pelnowymiarowy Vanilla, Translucent Matte, eraser w pudrze Original i spore opakowanie bronzera Sunkissed
super, niecierpliwie czekam na recenzję Translucent Matte
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:27   #125
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zachecajcie dalej, malpy jedne
Frantic czekam na relacje z testow Ivory
OMG! moze dzis sprobuje ale konceptu brak
Na pewno będzie opis.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zaszalalam z zamowieniem z Pure. Wzielam wieksze opakowanie Creamy Natural, probke Ivory, pelnowymiarowy Vanilla, Translucent Matte, eraser w pudrze Original i spore opakowanie bronzera Sunkissed
A ja jednak tego cienia Vanilla nie lubię. Zdecydowanie wolę podobny odcień ale z drobnym złotym połyskiem z Joppa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:28   #126
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zaszalalam z zamowieniem z Pure. Wzielam wieksze opakowanie Creamy Natural, probke Ivory, pelnowymiarowy Vanilla, Translucent Matte, eraser w pudrze Original i spore opakowanie bronzera Sunkissed
No, niezle zaszalałas...

Hmmm..ja chyba jeszcze zrobie jedno zamowienie z PL ...psiocze i psiocze na te mineraly ale reka mnie świerzbi... Zobaczymy jak beda sie dzis sprawowaly bo mam na sobie:
1.Isispharma-Ruboril
2. eraser sypki na strefe T
3 korektor pod oczy i na naczynka EDM light+delikatnie pod oczy pearl sunlight
4 podkład PL Autumn
5. ziemia egipska na poliki
6.delikatnie ponad pearl beige jako rozswietlenie
7. serecite-omieciony na cała twarz..
Troche tego stuffu nalozyłam..na razie wyglada niezle -troszke tylko czółko zaczyna sie błyszczec..
Jesli bedzie ok to moze usmiechne sie do Ciebie pranie po probke Creamy natural a ja oddam Ci probeczke Fair linen...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:53   #127
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

ale kusicie, no na pewno zamawiam cienie, pudry i eraser, podkłady wstępnie skreśliłam ale po Waszych zachwytach muszę je wypróbować. Tylko jasnych i żółtawych chyba nie mają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:00   #128
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
super, niecierpliwie czekam na recenzję Translucent Matte
Tez jestem go ciekawa, chociaz na razie zachwyca mnie Sheer i Radiance Silk z Joppa.
Frantic, o ktorym cieniu z Joppa piszesz? moze tez go wezme na probe?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 13:27   #129
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tez jestem go ciekawa, chociaz na razie zachwyca mnie Sheer i Radiance Silk z Joppa.
Frantic, o ktorym cieniu z Joppa piszesz? moze tez go wezme na probe?
Mam próbki dwóch waniliowych cieni z Joppa:
  • Egg Nog - chłodna wanilia
  • Suede - ciepła wanilia
Oba kolory są ładne, ale że ja jestem ciepłym typkiem, to moim ulubieńcem jest Suede. Zamówiłam nawet pełnowymiarowe opakowanie, na które wciąż czekam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:29   #130
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale kusicie, no na pewno zamawiam cienie, pudry i eraser, podkłady wstępnie skreśliłam ale po Waszych zachwytach muszę je wypróbować. Tylko jasnych i żółtawych chyba nie mają
Jedyny chyba bardzo jasny i zoltawy jest Ivory. Mam i sypki i kremowy. Sypki probowalam tak na szybko, ale pamietam, ze bylam zadowolona (z EDM mi pasuje Golden Fair i Olive Fair, z Meow zoltawe drugie w kolejnosci, z Joppa Lightest 2, nieco za ciemny, ale jest ok).
Kremowy nalozylam dzis ponownie, na lekki nawilzajacy krem, bez bazy. I sama nie wiem. Kolor jest bardzo fajny, bo pomimo na oko ciemnawej zolci w sloiczku, na twarzy, w trakcie rozcierania sie bardzo rozjasnia i ladnie neutralizuje rozowosc. Jednak wciaz wydaje mi sie bardzo tepy i taki suchy jakby. Zapewne to dlatego, ze nie ma w nim silikonow i zbednych emolientow. Moze na bardziej tlustym kremie bylby lepszy, albo na tlusciejszej cerze (ja mam normalna w strone suchej). Co do krycia to kryje calkiem niezle, tak srednio. Efekt koncowy dla mnie troche suchawy i nieco jednak wlazi w pory, no, ale to na mojej skorze. Przypudrowalam go powder eraser i teraz, po niecalej godzinie jest hmmm... calkiem fajnie.
Podsumowujac, uwazam, ze warto wziac probke, na pewno starczy na conajmniej kilka - kilkanascie uzyc. Ja dam mu jeszcze szanse, poprubuje na innym kremie, na filtrze, zobaczymy.
Kolor Ivory bedzie idealny dla bardzo jasnych zolcioszkow, ale tez dla jasnych prosiaczkow (jak ja), ktore chca sie prosiaczkowatosci pozbyc
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:40   #131
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
w trakcie rozcierania sie bardzo rozjasnia i ladnie neutralizuje rozowosc. Co do krycia to kryje calkiem niezle, tak srednio
Też to zauważyłam, kolor po nałożeniu jasnieje o 1 do 2 tonów!
Z kolei u mnie krycie jest mocne- spośród wszystkich firm i formuł, które testowałam do tej pory przy naprawdę minimalnej widoczności podkładu na twarzy.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 15:32   #132
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam, kolor po nałożeniu jasnieje o 1 do 2 tonów!
Z kolei u mnie krycie jest mocne- spośród wszystkich firm i formuł, które testowałam do tej pory przy naprawdę minimalnej widoczności podkładu na twarzy.
Majade i tym przekonałaś mnie na 100% do zakupów Niestety potrzebuję krycia a marzy mi się przy tym mała widoczność podkładu
Zamawiam pudry,eraser i podkład
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:32   #133
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale kusicie, no na pewno zamawiam cienie, pudry i eraser, podkłady wstępnie skreśliłam ale po Waszych zachwytach muszę je wypróbować. Tylko jasnych i żółtawych chyba nie mają
Aga kolor Ivory zdecydowanie powinien i mnie i Tobie pasować. Zerknij na to zdjęcie, które zamieściła ananke_2 -> KLIK. Ivory wygląda pięknie jasno-żółto.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:56   #134
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Majade i tym przekonałaś mnie na 100% do zakupów Niestety potrzebuję krycia a marzy mi się przy tym mała widoczność podkładu
Zamawiam pudry,eraser i podkład
trzymam kciuki za powodzenie, warto je wypróbować.

Dzisiaj nałożyłam Pure na Turnaround Concentrate klinika a więc silikony do kwadratu, na to woda termalna Avene i wcale nie świecę Ciemnym Suntanem fantastycznie się modeluje policzki, delikatnie, matowo i równomiernie, wyglądają cudnie.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 17:02   #135
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Jedyny chyba bardzo jasny i zoltawy jest Ivory. Mam i sypki i kremowy. Sypki probowalam tak na szybko, ale pamietam, ze bylam zadowolona (z EDM mi pasuje Golden Fair i Olive Fair, z Meow zoltawe drugie w kolejnosci, z Joppa Lightest 2, nieco za ciemny, ale jest ok).
Kremowy nalozylam dzis ponownie, na lekki nawilzajacy krem, bez bazy. I sama nie wiem. Kolor jest bardzo fajny, bo pomimo na oko ciemnawej zolci w sloiczku, na twarzy, w trakcie rozcierania sie bardzo rozjasnia i ladnie neutralizuje rozowosc. Jednak wciaz wydaje mi sie bardzo tepy i taki suchy jakby. Zapewne to dlatego, ze nie ma w nim silikonow i zbednych emolientow. Moze na bardziej tlustym kremie bylby lepszy, albo na tlusciejszej cerze (ja mam normalna w strone suchej). Co do krycia to kryje calkiem niezle, tak srednio. Efekt koncowy dla mnie troche suchawy i nieco jednak wlazi w pory, no, ale to na mojej skorze. Przypudrowalam go powder eraser i teraz, po niecalej godzinie jest hmmm... calkiem fajnie.
Podsumowujac, uwazam, ze warto wziac probke, na pewno starczy na conajmniej kilka - kilkanascie uzyc. Ja dam mu jeszcze szanse, poprubuje na innym kremie, na filtrze, zobaczymy.
Kolor Ivory bedzie idealny dla bardzo jasnych zolcioszkow, ale tez dla jasnych prosiaczkow (jak ja), ktore chca sie prosiaczkowatosci pozbyc
o super dziękuję za to porównanie, do tej pory wahałam się z zamówieniem PL z powodu trudności wybrania odpowiedniego odcienia podkładu, teraz już wiem.
A trochę ciemniejszy kolor od Ivory ale też w żółtawej tonacji?

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aga kolor Ivory zdecydowanie powinien i mnie i Tobie pasować. Zerknij na to zdjęcie, które zamieściła ananke_2 -> KLIK. Ivory wygląda pięknie jasno-żółto.
dziękuję Frantic faktycznie, wygląda ok
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:48   #136
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

I kliknęlam zamowienie z PL..
zamowilam:
podklady- buff i creamy natural, buff w kremie,
finishingujące : Silk Powder, Silica, Pure Luxury
i jeden cien - tigers eye :-D

musze na odwyk, pilnieeeeeeeeeee
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:35   #137
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Jestem dzisiaj po drugim dniu testów podkładu Pure Luxe. Mam najjaśniejszy odcień ciepły, czyli Ivory.
Wrażenia mam mieszane. Podkład oceniam wyżej niż EDM i Buff'd ale niżej niż Joppa i Lumiere. Trwałość podkładu bardzo dobra, ale nie tak, jak dwóch ostatnich marek. Stopienie ze skórą tak samo - lepsze niż w EDM, gorsze niż w Joppa i Lumiere. Pod względem krycia również plasuje się pomiędzy wymienionymi markami.

Najwięcej zastrzeżeń mam jednak do koloru. Odcień Ivory jest dla mnie za ciemny i za żółty. Wyglądam w nim jak kurczaczek. Co dziwne lepiej mi w ciemniejszym Lightest #2 z Joppa niż w Ivory z Pure Luxe, bo przy Lightest #2 wyglądam na lekko opaloną, a przy Ivory na chorą. Odcień Ivory porównałabym do Fawn z EDM, ale też jakoś ładniej mi było w Fawn niż w tym - może to kwestia nie tyle jasności ile samego odcienia żółci.

Nie wezmę więc dużego opakowania podkładu, bo nie do końca zadowala mnie trwałość, no i nie znajdę idealnego dla mnie odcienia. Podkreślam jednak, że ocena ta jest w dużej mierze porównawcza - gdybym nie znała marek Lumiere i Joppa pewnie mimo zastrzeżeń przerzuciłabym się na podkłady z Pure Luxe.

Dodam jeszcze, że używam podkład na krem nawilżający, filtr i primer.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:33   #138
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jestem dzisiaj po drugim dniu testów podkładu Pure Luxe. Mam najjaśniejszy odcień ciepły, czyli Ivory.
Wrażenia mam mieszane. Podkład oceniam wyżej niż EDM i Buff'd ale niżej niż Joppa i Lumiere. Trwałość podkładu bardzo dobra, ale nie tak, jak dwóch ostatnich marek. Stopienie ze skórą tak samo - lepsze niż w EDM, gorsze niż w Joppa i Lumiere. Pod względem krycia również plasuje się pomiędzy wymienionymi markami.

Najwięcej zastrzeżeń mam jednak do koloru. Odcień Ivory jest dla mnie za ciemny i za żółty. Wyglądam w nim jak kurczaczek. Co dziwne lepiej mi w ciemniejszym Lightest #2 z Joppa niż w Ivory z Pure Luxe, bo przy Lightest #2 wyglądam na lekko opaloną, a przy Ivory na chorą. Odcień Ivory porównałabym do Fawn z EDM, ale też jakoś ładniej mi było w Fawn niż w tym - może to kwestia nie tyle jasności ile samego odcienia żółci.

Nie wezmę więc dużego opakowania podkładu, bo nie do końca zadowala mnie trwałość, no i nie znajdę idealnego dla mnie odcienia. Podkreślam jednak, że ocena ta jest w dużej mierze porównawcza - gdybym nie znała marek Lumiere i Joppa pewnie mimo zastrzeżeń przerzuciłabym się na podkłady z Pure Luxe.

Dodam jeszcze, że używam podkład na krem nawilżający, filtr i primer.
czuję jak mi diabli biora odwyk i to mimo galopady dolara...
dzieki wielkie za szczegółowy opis (i po raz kolejny znalezienie mi koloru wygodnicka jestem, czekam co powie moja prywatna mineralna trójca wyroczni: frantic agabil i Nanomi (że troche za ciemny i za żółty to werdykt optymalny) i juz kolor utrafiony
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:09   #139
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
czuję jak mi diabli biora odwyk i to mimo galopady dolara...
dzieki wielkie za szczegółowy opis (i po raz kolejny znalezienie mi koloru wygodnicka jestem, czekam co powie moja prywatna mineralna trójca wyroczni: frantic agabil i Nanomi (że troche za ciemny i za żółty to werdykt optymalny) i juz kolor utrafiony
Fakt, to też moja wyrocznia Już mi trochę dzięki Frantic przeszła chęć na zamówienie próbek podkładów, ale cienie jeszcze mnie kusza i to bardzo Tylko czekam aż złotówka się trochę umocni i ..... hulaj dusza
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 22:25   #140
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
czuję jak mi diabli biora odwyk i to mimo galopady dolara...
dzieki wielkie za szczegółowy opis (i po raz kolejny znalezienie mi koloru wygodnicka jestem, czekam co powie moja prywatna mineralna trójca wyroczni: frantic agabil i Nanomi (że troche za ciemny i za żółty to werdykt optymalny) i juz kolor utrafiony
Taaaak, o ile dobrze pamiętam to Ty jesteś w EDM Fawn. Powinnaś więc być z Ivory Pure Luxe zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Fakt, to też moja wyrocznia Już mi trochę dzięki Frantic przeszła chęć na zamówienie próbek podkładów, ale cienie jeszcze mnie kusza i to bardzo Tylko czekam aż złotówka się trochę umocni i ..... hulaj dusza
To testów zachęcam, podkład jest naprawdę dobry, ale po prostu znam jeszcze lepsze, dlatego ten odpuszczam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 22:32   #141
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Taaaak, o ile dobrze pamiętam to Ty jesteś w EDM Fawn. Powinnaś więc być z Ivory Pure Luxe zadowolona.
Nie mam pojecia na czym to polega, ale na mojej skorze Ivory wygladal na jasniejszy i mniej zolty niz Fawn
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 06:56   #142
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Taaaak, o ile dobrze pamiętam to Ty jesteś w EDM Fawn. Powinnaś więc być z Ivory Pure Luxe zadowolona.



To testów zachęcam, podkład jest naprawdę dobry, ale po prostu znam jeszcze lepsze, dlatego ten odpuszczam.
Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia na czym to polega, ale na mojej skorze Ivory wygladal na jasniejszy i mniej zolty niz Fawn
Jak tylko moja trzynastka raczy się zjawić - a ja ją radośnie zdążę upłynnić to pewnie bedę zadowolona .
Dobrze że Ivory nieco mniej żółty, gorzej że jaśniejszy, ale nic to przybrązujemy
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 08:19   #143
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia na czym to polega, ale na mojej skorze Ivory wygladal na jasniejszy i mniej zolty niz Fawn
Może to kwestia pielęgnacji zastosowanej pod minerały. W opakowaniu zapewne Ivory jest jaśniejsze od Fawn EDM, ale na skórze już efekt jest porównywalny. Jakby brać pod uwagę jaśniejsze odcienie w EDM, czyli Golden Fair i Olive Fair, to wyglądają one na mnie dobrze, a Ivory niestety nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 09:43   #144
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Ja z Pureluksiaka Creamy Natural jestem niezmiennie zadowolona, a Joppa definitywnie odpadla, wiec probujcie dziewczyny, kazda cera co innego lubi. Jeszcze Earthen Glow po zachwytach Malej Kobietki szurne ktoregos dnia i basta.. Tym bardziej ze leca do mnie nowe, zaskakujace kolory EDM (nigdy bym nie podejrzewala, ze zamowie z ciekawosci light olive albo sweet almond...)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 10:34   #145
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może to kwestia pielęgnacji zastosowanej pod minerały. W opakowaniu zapewne Ivory jest jaśniejsze od Fawn EDM, ale na skórze już efekt jest porównywalny. Jakby brać pod uwagę jaśniejsze odcienie w EDM, czyli Golden Fair i Olive Fair, to wyglądają one na mnie dobrze, a Ivory niestety nie.
Wlasnie sobie porownalam Olive Fair (wczoraj doszedl z wymianki) i Ivory na rece. Ten pierwszy na mnie wyglada jak lekko rozowawy a ten drugi jasnoscia jest porownywalny, ale tonacja to taka bardzo neutralna zolc
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:50   #146
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Wlasnie sobie porownalam Olive Fair (wczoraj doszedl z wymianki) i Ivory na rece. Ten pierwszy na mnie wyglada jak lekko rozowawy a ten drugi jasnoscia jest porownywalny, ale tonacja to taka bardzo neutralna zolc
No właśnie dlatego Ivory jest dla mnie za żółty, a Olive Fair to mój idealny kolor. Potrzebuję podkładów wyraźnie żółtych, ale nie takich jak kurczaczek czy jajecznica.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:03   #147
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego Ivory jest dla mnie za żółty, a Olive Fair to mój idealny kolor. Potrzebuję podkładów wyraźnie żółtych, ale nie takich jak kurczaczek czy jajecznica.
Frantic, oj, chyba nie widzialas naprawde zoltych podkladow Wreszcie zrobilam zdjecia, to po przyjrzeniu sie np. Skade z Dreamworld nie bedziesz juz mowic, ze ten Ivory to jajecznica
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:38   #148
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Frantic, oj, chyba nie widzialas naprawde zoltych podkladow Wreszcie zrobilam zdjecia, to po przyjrzeniu sie np. Skade z Dreamworld nie bedziesz juz mowic, ze ten Ivory to jajecznica
Ivory jest dla mnie jak jajecznica, ale nie wykluczam, że są podkłady bardziej jajecznicowe. To wrzucaj te fotki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:15   #149
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Dzis mam na sobie podkład Warm cream i eraser.
Eraser trochę mi sciągnął twarz ale po kilu minutach uczucie minęło.Twarz gładziudka jak pupka niemowlecia.
Kolor podkładu ok ale krycie minimalne. Jeszcze czekam kiedy zacznę sie świecić ale to może trochę puźniej opiszę.
Nadal szukam mojego ideału.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:43   #150
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzis mam na sobie podkład Warm cream i eraser.
Eraser trochę mi sciągnął twarz ale po kilu minutach uczucie minęło.Twarz gładziudka jak pupka niemowlecia.
Kolor podkładu ok ale krycie minimalne. Jeszcze czekam kiedy zacznę sie świecić ale to może trochę puźniej opiszę.
Nadal szukam mojego ideału.
Eraser w kremie czy w proszku?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.