Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 19:00   #4471
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jak ona (autorka blogu) to robi? To lampa błyskowa czy jak? Te podkłady są jasne ale nie jakieś tam bardzo jasne. U mnie MAC i L'Oreal robiły placki na twarzy i poszły w świat. A ona ma niby jaśniejsza cerę niż ja
BTW czy któraś z Was widziała Izę Miko w teledysku The Killers (Mr Brightside)? Ma tam twarz jak porcelanowa lalka. I taki powinien być podkład w kolorze porcelain
Dokładnie, chyba zdjęcie takie. Bo co bądź loreal to typowy drogeryjny kakaowiec... nawet na ręku robi placki, aż strach na twarz dawać.
Miałam próbkę Mac kiedyś w tym kolorze nc15 ale też ciemna była.

Ja myślę o syberii albo 115 z illa. Ale to pewnie po nowym roku, w jakiejś rozbiórce.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:11   #4472
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Quench ja chyba spróbuję Calliste O - raz kozie śmierć.

Dzis do Polski dotarły moje bb creamy - już nie mogę się doczekać kiedy wypróbuje - bo im więcej czytam tym bardziej myślę, że mogą być jednak za ciemne
Ja własnie też o niej myślałam. I o Breenie i Alive bo wydawały się zbliżone do Fair Neutral. Póki co muszę się wstrzymać, bo będę czekać na Meow białego i jakiś tam neutral z Meow najjaśniejszy (dobre, zamówiłam w ciemno większe opakowanie, licząc na to że trafię). No i czekam na obniżkę cen w Lumiere bo tam też jest biały podkład. Zamówę razem z Fair Neutral.
W tym tygodniu powinnam dostać swoją przesyłkę z Blusche i prawie zawału dostałam jak zobaczyłam swatche - kolor który zamówiłam french vanilla w formule kryjącej jest dużo ciemniejszy niż w matującej. Oczywiście zamówiłam kryjącą A tak w ogóle to dosięgają mnie początki minerałoholizmu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:19   #4473
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja własnie też o niej myślałam. I o Breenie i Alive bo wydawały się zbliżone do Fair Neutral. Póki co muszę się wstrzymać, bo będę czekać na Meow białego i jakiś tam neutral z Meow najjaśniejszy (dobre, zamówiłam w ciemno większe opakowanie, licząc na to że trafię). No i czekam na obniżkę cen w Lumiere bo tam też jest biały podkład. Zamówę razem z Fair Neutral.
W tym tygodniu powinnam dostać swoją przesyłkę z Blusche i prawie zawału dostałam jak zobaczyłam swatche - kolor który zamówiłam french vanilla w formule kryjącej jest dużo ciemniejszy niż w matującej. Oczywiście zamówiłam kryjącą A tak w ogóle to dosięgają mnie początki minerałoholizmu
Mi przeszły minerały, bo za dużo przy nich roboty. Pędzle, nie pędzle, wklepywanie, prochy dookoła. Wszystko jest powolniejsze i zajmuje więcej miejsca, a jakoś podkłady mineralne mnie nie zachwyciły.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:21   #4474
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja z minerałów narazie próbowałam tylko EDM ( rhea się chyba nie liczy) i to był strzał w dziesiątkę - lekko omiatam flap topem i jest super. Jedynymi mankamentami jest A) błyszczenie B) za mała ochrona przedd mrozem
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:23   #4475
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a podkład jaki masz?
ostatnio illamasqua105 a z minerałów jeszcze używam starego aromaleigh Alabaster lub okazyjnie Ghost
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:50   #4476
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ostatnio illamasqua105 a z minerałów jeszcze używam starego aromaleigh Alabaster lub okazyjnie Ghost
Mam próbki z aroma właśnie tych dzięki za przypomnienie.
A z illa czaję sie na 115, bo 105 za różowe.

Pokaż się bladziochu
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:00   #4477
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

witam!
dziewczyny możecie mi polecić jakiś dobry puder sypki o jasno beżowym kolorze lub transparentny? dodam, że lucidity estee lauder nr 1 jest dla mnie trochę za ciemny.
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 09:13   #4478
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Ja z minerałów narazie próbowałam tylko EDM ( rhea się chyba nie liczy) i to był strzał w dziesiątkę - lekko omiatam flap topem i jest super. Jedynymi mankamentami jest A) błyszczenie B) za mała ochrona przedd mrozem
mi też podeszły minerały EDM po pierwsze dlatego że b.dobrze kryją (mam fotmułę intensive), nie zapychają, jak te okropne podkłady w płynie, mają mało chemii i - przynajmniej u mnie - nałożone na Humektan dają matowe, ale nie płaskie wykończenie - a ewentualne świecenie mogę zniwelować chusteczkami matującymi No i oczywiście plusem jest to że są jasne, nigdzie nie widziałam jaśniejszego podkładu niż mój sandy fair
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:11   #4479
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
witam!
dziewczyny możecie mi polecić jakiś dobry puder sypki o jasno beżowym kolorze lub transparentny? dodam, że lucidity estee lauder nr 1 jest dla mnie trochę za ciemny.
Ja bardzo lubię rozpraszający światło z Vipery. Jest chyba tylko jeden odcień - transparentny. Jest jaśniutki, rozświetlający, nie daje prawie wcale koloru. Już ktoś go polecał w IV cześci wątku.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:43   #4480
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

moje mineraly stoją, bo moich przebarwien NIC nie zakryje
szukam dobrze kryjacego (zeby nie mial wodnistej konsystencji) podkladu w kolorze edm neutral albo golden fair
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:48   #4481
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
moje mineraly stoją, bo moich przebarwien NIC nie zakryje
szukam dobrze kryjacego (zeby nie mial wodnistej konsystencji) podkladu w kolorze edm neutral albo golden fair
Niestety z dobrze kryjacych w kolorze golden fair nic nie znajdziesz

W koncu pokazuje swoja buzke, wstydze sie troche, bo taki paszczak ze mnie, no ale raz kozie smierc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0648.jpg (59,3 KB, 136 załadowań)
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 14:00   #4482
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Przez dluzszy czas uzywalam Colorstay Revlona 150 Buff (troche za ciemny, ale cudowne krycie) na zmiane z Photogenic Lancome, a wczoraj wrocilam do Clinique Anti-Blemish Solutions i alleluja - wyglada na mnie cudownie. Nie kryje tak mocno jak Revlon czy Lancome, ale daje swietny efekt, nie wiem czemu wczesniej jakos do niego bylam negatywnie nastawiona. Wprawdzie kolor 01 jest dla mnie tez troche za ciemny, ale go rozsmarowuje i daje dobry efekt.
Do mineralow sie chyba nie przekonam. Naogladalam sie filmikow na YouTube i nie mam chyba tyle cierpliwosci, zeby sie omiatac tymi pedzlami. Zobaczymy czy Anti Blemish Clinique cos mi pomoze na moja cere. A jak nie, to sie zaczne zastanawiac nad mineralami, choc obawiam sie, ze krycie bedzie dla mnie za slabe.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:04   #4483
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Do mineralow sie chyba nie przekonam. Naogladalam sie filmikow na YouTube i nie mam chyba tyle cierpliwosci, zeby sie omiatac tymi pedzlami. Zobaczymy czy Anti Blemish Clinique cos mi pomoze na moja cere. A jak nie, to sie zaczne zastanawiac nad mineralami, choc obawiam sie, ze krycie bedzie dla mnie za slabe.
A mi sie wydaje, ze z mineralami jest mniej roboty niz z plynnymiNa poczatku to wszystko moze sie wydawac czarna magia, ale jak dojdziesz do wprawy, to nalozenie podkladu zajmuje minute
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:45   #4484
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A mi sie wydaje, ze z mineralami jest mniej roboty niz z plynnymiNa poczatku to wszystko moze sie wydawac czarna magia, ale jak dojdziesz do wprawy, to nalozenie podkladu zajmuje minute
No ja dzisiaj minerały nałożyłam i jest w miarę.
Aczkolwiek musiałam mieszać, przesypywać, potem na mokro znowu...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:50   #4485
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
No ja dzisiaj minerały nałożyłam i jest w miarę.
Aczkolwiek musiałam mieszać, przesypywać, potem na mokro znowu...
A spryskujesz pedzel przed nalozeniem czy twarz po nalozeniu?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:14   #4486
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A spryskujesz pedzel przed nalozeniem czy twarz po nalozeniu?
Różnie.

Dzisiaj na chwilę wróciłam po kilku mc przerwy i nakładałam na sucho.
Jak nałożyłam, zwilżyłam pędzel i wklepałam jeszcze.'

Bo inaczej byłam taka mocno pudrowa.

Aczkolwiek muszę przyznać, że od razu po pomalowaniu ślicznie wyglądała cera! Kładłam na krem bb. Dzięki temu cere miałam wyrównaną kolorystycznie i nie odcinającą się mocno od szyi.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:16   #4487
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A mi sie wydaje, ze z mineralami jest mniej roboty niz z plynnymiNa poczatku to wszystko moze sie wydawac czarna magia, ale jak dojdziesz do wprawy, to nalozenie podkladu zajmuje minute
ja też mam wrażenie, że z minerałami jest mniej roboty
fakt, cały szlafrok mam rano zasypany często proszkami, ale jakoś idzie sprawniej niż z płynnym podkładem - a na pewno jakaś jest większa gwarancja, że równo nałożę przy mniejszym wysiłku
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:21   #4488
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Różnie.

Dzisiaj na chwilę wróciłam po kilku mc przerwy i nakładałam na sucho.
Jak nałożyłam, zwilżyłam pędzel i wklepałam jeszcze.'

Bo inaczej byłam taka mocno pudrowa.

Aczkolwiek muszę przyznać, że od razu po pomalowaniu ślicznie wyglądała cera! Kładłam na krem bb. Dzięki temu cere miałam wyrównaną kolorystycznie i nie odcinającą się mocno od szyi.
Napalilam sie ostatnio na te bb kremy. Masz przypadkiem misshe 13, bo zastanawia mnie czy ona rzeczywiscie taka rozowa jak na swatchach na ebayu...
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:25   #4489
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Napalilam sie ostatnio na te bb kremy. Masz przypadkiem misshe 13, bo zastanawia mnie czy ona rzeczywiscie taka rozowa jak na swatchach na ebayu...
Mam. Nie jest mocno różowa, może w beż raczej, ale nie ma na pewno żółtych ani oliwkowych tonów.
Dla mnie o dziwo za ciemna w stos. do szyi, więc dzisiaj byłam w mieszance z Pixie i Lucy Minerals
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 15:29   #4490
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Mam. Nie jest mocno różowa, może w beż raczej, ale nie ma na pewno żółtych ani oliwkowych tonów.
Dla mnie o dziwo za ciemna w stos. do szyi, więc dzisiaj byłam w mieszance z Pixie i Lucy Minerals
DziekiPewnie lepiej, zebym sobie je odpuscila, to i portfel odpocznie i ja sobie oszczedze rozczarowania kolorowka.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:30   #4491
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
DziekiPewnie lepiej, zebym sobie je odpuscila, to i portfel odpocznie i ja sobie oszczedze rozczarowania kolorowka.
nawet swatch dawałam w wątku o bb https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1291308325
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-12-08 o 15:33
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:42   #4492
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
nawet swatch dawałam w wątku o bb https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1291308325
Probuje wlasnie prebrnac przez ten watek, ale dopiero jestem w polowie
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:19   #4493
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
moje mineraly stoją, bo moich przebarwien NIC nie zakryje
szukam dobrze kryjacego (zeby nie mial wodnistej konsystencji) podkladu w kolorze edm neutral albo golden fair
a nie lepiej używać kryjącego korektora punktowo i minerałów?

jak koniecznie chcesz 1 kosmetyku spróbuj minerałów lucy, podkład cover w kolorze olive fair. kryje duzo lepiej niż edm.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:21   #4494
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
A kto powiedział że królewna Śnieżka musi mieć kruczoczarne włosy... Naturalne zimy śnieżki mają bardzo ciemny brąz. Rzadko kto o bardzo jasnej cerze ma naturalnie czarne włosy. Takie zwykle mają typy południowe no i rasa żółta.
Ale jak chcesz to daj na to szamponetkę. Jakaś firma ma granatową czerń.
farbowałam szamponetką, jak zwykle więc kolor się do jakiegoś stopnia spierze.... i pewnie na to walnę kolejną szamponetke i tak w kółko uznałam, że skoro co 5-6 tygodni miałabym farbować włosy żeby pokryć odrosty to wolę co 3 tygodnie farbować szamponetką, no i mam takie nieco naiwne przekonanie, że szamponetki mniej niszczą włosy... tak czy siak, moje koleżanki zapomniały, że jestem ciemną blondynką (były pewne, ze mam naturalnie ciemne włosy). to chyba świadczy, ze w ciemnych włosach wyglądam naturalnie.
Cytat:
Napisane przez china_girl Pokaż wiadomość
Piegi są śliczne !mi matka natura sprawiła takiego psikusa, że jestem średnią blondynką o prawie czarnych brwiach ;( teraz używam genialnej odżywki przyciemniającej włosy (teraz mój kolor włosów wpada w rudy). Cieszcie się, że jesteście takie blade od dzieciństwa. Ja co prawda zawsze byłam jasna ale nigdy blada. Teraz jestem ale wymaga to ode mnie anielskiej cierpliwości bo bardzo szybko łapię opaleniznę. muszę bardzo się pilnować i codziennie nakładać filtr 50 bo inaczej klapa

Miałyście już może do czynienia z pudrem Clinique Redness Solutions ?
no włąśnie ja też mam naturalnie bardzo ciemną, prawie czarną oprawę oczu i trochę głupio wyglądają moje ciemny blond - popielate włosy. dlatego farbuję
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja też mam wrażenie, że z minerałami jest mniej roboty
fakt, cały szlafrok mam rano zasypany często proszkami, ale jakoś idzie sprawniej niż z płynnym podkładem - a na pewno jakaś jest większa gwarancja, że równo nałożę przy mniejszym wysiłku
ja w minerałach cenię m.in to, że nie zostawiają smug - to niemożliwe zdarzyło mi się ze nałożyłam minerały bez lusterka (na przystanku autobusowym) - co prawda nie przykryłam dobrze sińców pod oczami i krost, ale i tak wyglądałam naprawdę dobrze i naturalnie tradycyjnym fluidem bym tego nie zrobiła
nie powiem, że pomaluję się w minutę, bo się jeszcze babram z korektorami bod oczy i na zaczerwienienia i krosty, ale to dla mnie nie problem - wstać parę minut wcześniej

ach, zobaczyłam dzisiaj zdjęcie z wczorajszej wycieczki. nie dość, że można uznać, że z 50 osób byłam najjaśniejsza (a parę bladych tam było) to jeszcze ustawiłam się koło takiej mahoniowej panienki... Jak ja kocham takie zdjęcia
no dobra... jeden chłopak jest praktycznie tak blady jak ja, i jeszcze ma kruczoczarne włosy. czaaaaad
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:12   #4495
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczynki, przyszło do mnie Blusche zamawiane na zbiorowym. Zamawiałam 2 kolorki : french vanilla (jako odpowiednik fair neutral edm-u) i vanilla latte (odpowiednik sandy fair). Kolorki zależą od formuły - i tak vanilla late w formule original matte jest ciut jaśniejsza od sandy fair i mniej różowa. To taki nautralny, bardzo jasny beż. U mnie na skórze różnica jest jednak niedostrzegalna. Natomiast french vanilla w formule full matte która jawiła mi się jako mega jasny kolor nie jest tak bardzo jasna. Jest mniej ziemista i różowawa od fair neutral i niestetety, też odrobinkę ciemniejsza (). Jestem przekonana że formuła mniej kryjąca - oryginal - byłaby jaśniejsza. Jutro dokonam testów nagębnych, bo może moje odczucia związane są z marnym sztucznym światłem (bożesz, w świetle dziennym przebywam może niecałą godzienę na dobę) i napiszę coś więcej.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-12-08 o 18:23
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:49   #4496
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczynki, przyszło do mnie Blusche zamawiane na zbiorowym. Zamawiałam 2 kolorki : french vanilla (jako odpowiednik fair neutral edm-u) i vanilla latte (odpowiednik sandy fair). Kolorki zależą od formuły - i tak vanilla late w formule original matte jest ciut jaśniejsza od sandy fair i mniej różowa. To taki nautralny, bardzo jasny beż. U mnie na skórze różnica jest jednak niedostrzegalna. Natomiast french vanilla w formule full matte która jawiła mi się jako mega jasny kolor nie jest tak bardzo jasna. Jest mniej ziemista i różowawa od fair neutral i niestetety, też odrobinkę ciemniejsza (). Jestem przekonana że formuła mniej kryjąca - oryginal - byłaby jaśniejsza. Jutro dokonam testów nagębnych, bo może moje odczucia związane są z marnym sztucznym światłem (bożesz, w świetle dziennym przebywam może niecałą godzienę na dobę) i napiszę coś więcej.
Mam sample obu podkładów i Fair Neutral z EDM i wg. mnie zarówno w opakowaniu i na twarzy to Vanilla Latte jest odpowiednikiem FN, bo przecież French jest nieco żółtszy i ciemniejszy... Nawet na forum mineralnym często pada stwierdzenie, że French Vanilla to odpowiednik kolorystyczny EDMowego Linena...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:29   #4497
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jutro dokonam testów nagębnych,
Hahaha kocham Cie
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:37   #4498
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Aczkolwiek muszę przyznać, że od razu po pomalowaniu ślicznie wyglądała cera! Kładłam na krem bb. Dzięki temu cere miałam wyrównaną kolorystycznie i nie odcinającą się mocno od szyi.
Ja też ostatnio nakładam na krem bb i jest super! Moja totalnie zmasakrowana cera wygląda nie dość, że dobrze, to jeszcze naturalnie, nie ma efektu maski
Mam krem bb Elemong. Miałam opisać, jak wypadły jego testy. Jest super Świetnie stapia się z cerą, bardzo mocno kryje bez efektu maski, nie zapycha, wręcz leczy wszelkie babolce. Tylko strasznie się po nim świecę, ale nakładam potrójną porcję skrobi na brodę i daje radę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:54   #4499
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

ach, zobaczyłam dzisiaj zdjęcie z wczorajszej wycieczki. nie dość, że można uznać, że z 50 osób byłam najjaśniejsza (a parę bladych tam było) to jeszcze ustawiłam się koło takiej mahoniowej panienki... Jak ja kocham takie zdjęcia
no dobra... jeden chłopak jest praktycznie tak blady jak ja, i jeszcze ma kruczoczarne włosy. czaaaaad
o jaaa... jak ja uwielbiam takich facetów....
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:14   #4500
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rozwielitko, gdyby nie fakt, ze musze wstawac do szkoly na 7:30 to napewno uzywalabym mineralow, bo wiem ze przy dokladnym ''zaaplikowaniu'' wszystko fajnie wyglada. Niestety potrzebuje sporo czasu na idealne nalozenie proszkow.
Korektor punktowo... o matko - zuzylabym korektor w tydzien. Moja twarz sklada sie z samych przebarwien, jestem cala w plamy. Walcze z nimi, kwasy, kwasy, kwasy... ale do idealu daleka droga.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.