Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 08:24   #2521
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

jeśli macie zdrowe, mocne paznokcie to zamiast odzywki polecam bazę
baza ma takie same składniki co odzywka, używa sie jej po to by podtrzymać efekt
ponadto zabezpiecza paznokcie przed przebarwieniami kolorowymi lakierami, przedłuża trwałość lakieru
ja 5 lat nosiłam akryl, po zdjęciu nie chciałam rezygnować z malowania paznokci na kolorowo, a niestety przy odzywce jest to konieczne, dlatego używałam bazy i powiem szczerze że efekt jest prawie taki sam jak po odzywce
bazy używam do tej pory i mam bardzo mocne paznokcie, nakładam ja za każdym razem kiedy maluje paznokcie
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 16:33   #2522
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Niebieska Poziomka Pokaż wiadomość
No właśnie, tak jak napisałam, jak się dowiedziałam, że to tez może szkodzić to przestałam jej używać.
Raz na jakiś czas spróbuję a i tak dodatkowo jakieś odżywki. Właśnie wczoraj kupiłam sobie nawilżającą z ekstraktem morskim, D-panthenolem i witaminą C.
Czy moge wiedziec jaka jest nazwa tej odzywki i firma???
Od NT II F juz strasznie wyslchly mi pazury, i powoli zaczynaja sie lamac... musze czyms je wzmocnic.

Ciasteczko
Jak sie miewasz, i Twoje piekne pazurki??
Znalazlas juz cos fajnego na "po nail teku"?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
jeśli macie zdrowe, mocne paznokcie to zamiast odzywki polecam bazę
baza ma takie same składniki co odzywka, używa sie jej po to by podtrzymać efekt
ponadto zabezpiecza paznokcie przed przebarwieniami kolorowymi lakierami, przedłuża trwałość lakieru
ja 5 lat nosiłam akryl, po zdjęciu nie chciałam rezygnować z malowania paznokci na kolorowo, a niestety przy odzywce jest to konieczne, dlatego używałam bazy i powiem szczerze że efekt jest prawie taki sam jak po odzywce
bazy używam do tej pory i mam bardzo mocne paznokcie, nakładam ja za każdym razem kiedy maluje paznokcie
Iwona, czy możesz proszę podać nazwę bazy, z której jesteś najbardziej zadowolona???
Najbardziej zależałoby mi na takiej, która moża łatwo dostać w drogeriach lub perfumeriach.
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 16:39   #2523
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Czy moge wiedziec jaka jest nazwa tej odzywki i firma???
Od NT II F juz strasznie wyslchly mi pazury, i powoli zaczynaja sie lamac... musze czyms je wzmocnic.

Ciasteczko
Jak sie miewasz, i Twoje piekne pazurki??
Znalazlas juz cos fajnego na "po nail teku"?
Hej
Stosuje obecnie Hydration II, ktory nie zawiera formaldehydu, na przemian z Eveline diamentowa, ta, ktora na naszym watku co po nailteku polecalo wiele dziewczyn I powiem Ci, ze jestem b. zadowolona, bo Hydration ma proteiny, nawilza i nie wysusza, a diamnetowa ma formaldehyd, ale w takim stezeniu, ze jest fajna rownowaga i po 3 dniach sie zmywa, a nie jak nailtek po tygodniu.
A Ty jak tam pazurkowo stoisz?
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:42   #2524
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Hej
Stosuje obecnie Hydration II, ktory nie zawiera formaldehydu, na przemian z Eveline diamentowa, ta, ktora na naszym watku co po nailteku polecalo wiele dziewczyn I powiem Ci, ze jestem b. zadowolona, bo Hydration ma proteiny, nawilza i nie wysusza, a diamnetowa ma formaldehyd, ale w takim stezeniu, ze jest fajna rownowaga i po 3 dniach sie zmywa, a nie jak nailtek po tygodniu.
A Ty jak tam pazurkowo stoisz?
Dziekuje za rady
Cos slyszalam o tej odzywce eveline, mam nadzieje, ze dostane ja w rossmanie. Formaldehyd ma daleeeeko w skladzie, poza tym na kwc jest napisane, ze nawilza, wiec moze cos z tego bedzie
A NT II H zakupie po wakacjach, bo watpie czy w PL oprocz allegro go dostane (a zakupow tam unikam jak ognia).

MOje pazury dlugosc maja przyzwoita, ale niestety zaczynaja sie rozdwajac i po bokach "odrywac"- mysle, ze to od zbyt dlugiego stosowania Nail Teku F (chociaz nakladam go tylko raz w tyg jako baze pod kolorowy lakier).

Nie wiem jak to sie stalo, ze nie subskrybowalam Twojego tematu, co za wtopa.
Bylam swiecie przekonana, ze to zrobilam, ide naprawiac błąd
Caluski!!!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:54   #2525
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Dziekuje za rady
Cos slyszalam o tej odzywce eveline, mam nadzieje, ze dostane ja w rossmanie. Formaldehyd ma daleeeeko w skladzie, poza tym na kwc jest napisane, ze nawilza, wiec moze cos z tego bedzie
A NT II H zakupie po wakacjach, bo watpie czy w PL oprocz allegro go dostane (a zakupow tam unikam jak ognia).

MOje pazury dlugosc maja przyzwoita, ale niestety zaczynaja sie rozdwajac i po bokach "odrywac"- mysle, ze to od zbyt dlugiego stosowania Nail Teku F (chociaz nakladam go tylko raz w tyg jako baze pod kolorowy lakier).

Nie wiem jak to sie stalo, ze nie subskrybowalam Twojego tematu, co za wtopa.
Bylam swiecie przekonana, ze to zrobilam, ide naprawiac błąd
Caluski!!!
Ja NT Hydration kupowalam w PL poza All, ale jednak w sklepie kosmetycznym wysylkowym. Gebrealnie jestem zadowolna - wlasnie zapobiegl kruszeniu sie i odrywaniu po bokach
W rossmanie jest eveline, ostatnio nawet na 8w1 widzialam jakas promocje, ale nie skusilam sie, bpo musze wykonczyc diamenta
Buziaki
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 23:43   #2526
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Ja NT Hydration kupowalam w PL poza All, ale jednak w sklepie kosmetycznym wysylkowym. Gebrealnie jestem zadowolna - wlasnie zapobiegl kruszeniu sie i odrywaniu po bokach
W rossmanie jest eveline, ostatnio nawet na 8w1 widzialam jakas promocje, ale nie skusilam sie, bpo musze wykonczyc diamenta
Buziaki

Ja niestety nie mam zaufania do sklepow internetowych, i tak juz chyba pozostanie.
A bede go miala za 30 zl, za jakies 3 miesiace, przez ten czas zamierzam stsowac eveline no chyba, ze ktos zna jakas lepsza odzywke stricte nawilzajaca, albo witaminowa.
No to jutro pewnie nawiedze rosmana celem zakupu tego cudenka.
Dobrej nocy Ciasteczko i wszystkim innym tez.
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 02:04   #2527
Niebieska Poziomka
Raczkowanie
 
Avatar Niebieska Poziomka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Czy moge wiedziec jaka jest nazwa tej odzywki i firma???
Od NT II F juz strasznie wyslchly mi pazury, i powoli zaczynaja sie lamac... musze czyms je wzmocnic.
Kupiłam JOKO. Chciałam coś co jest w formie lakieru i Pan w sklepie szukał, czytał i dał to i powiedział, że to powinno być dobre jako nawilżająca odżywka. Ale chyba niezbyt mu to wyszło Ja zaufałam, tylko zerknęłam i kupiłam Okazało się, że to jest płyn na bazie wody, maluje się paznokcie i czeka aż wsiąknie.
Czytałam opinie i połowa jest za a połowa przeciw ale wiadomo, że to co jednemu pomaga innemu może nawet zaszkodzić. Trzeba wypróbować


Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Iwona, czy możesz proszę podać nazwę bazy, z której jesteś najbardziej zadowolona???
Najbardziej zależałoby mi na takiej, która moża łatwo dostać w drogeriach lub perfumeriach.
Też jestem zainteresowana


Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
A NT II H zakupie po wakacjach, bo watpie czy w PL oprocz allegro go dostane (a zakupow tam unikam jak ognia).
Ja już 5 lat temu kupowałam w Polsce w hurtowni kosmetycznej. Kosztował wtedy 26 zł.
__________________
=========================
MOJE AKWARIUM

KARMIENIE MOTYLOWCÓW MUCHAMI [/CENTER]

Edytowane przez Niebieska Poziomka
Czas edycji: 2012-05-29 o 02:08
Niebieska Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 13:06   #2528
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Niebieska Poziomka Pokaż wiadomość
Kupiłam JOKO.
Ja już 5 lat temu kupowałam w Polsce w hurtowni kosmetycznej. Kosztował wtedy 26 zł.
Mialam kolzanke kosmetyczke, ktora mi Nail Teki sprowadzala wlasnie z jakiejs hurtowni, ale teraz niestety ten kontakt sie urwal, a ja specjalnie nie mam czasu sie za tym uganiac
W douglasie widzialam kiedys nail tek za 54zl, i uwazam, ze to stanowczo zbyt drogo.
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 13:46   #2529
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Hej
Stosuje obecnie Hydration II, ktory nie zawiera formaldehydu, na przemian z Eveline diamentowa, ta, ktora na naszym watku co po nailteku polecalo wiele dziewczyn I powiem Ci, ze jestem b. zadowolona, bo Hydration ma proteiny, nawilza i nie wysusza, a diamnetowa ma formaldehyd, ale w takim stezeniu, ze jest fajna rownowaga i po 3 dniach sie zmywa, a nie jak nailtek po tygodniu.
A Ty jak tam pazurkowo stoisz?

eveline ma jeszcze wiecej formaldehydu niz nail tek - 2%, wiec efekt bedzie taki sam - zbytnie utwardzenie i lamanie sie paznokci

Niebieska_Poziomka, proszę Cię bardzo . A zeby skrocic sobie "robote" - ja nie czytam postow z prosba o pomoc, tylko odpowiedzi. A swoja droga- czyzbys jezykowcem byla...?
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 14:09   #2530
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
eveline ma jeszcze wiecej formaldehydu niz nail tek - 2%, wiec efekt bedzie taki sam - zbytnie utwardzenie i lamanie sie paznokci
Wiec co mozecie polecic stricte nawilzajacego, dostepnego w zwyklej perfumerii lub drogerii?
Co nawilzy i uelastyczni pazurki? Moze jakas zwykla odzywka? Moze podkladowa?
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 18:18   #2531
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
eveline ma jeszcze wiecej formaldehydu niz nail tek - 2%, wiec efekt bedzie taki sam - zbytnie utwardzenie i lamanie sie paznokci

Niebieska_Poziomka, proszę Cię bardzo . A zeby skrocic sobie "robote" - ja nie czytam postow z prosba o pomoc, tylko odpowiedzi. A swoja droga- czyzbys jezykowcem byla...?
Nie napisalam nigdzie, ze Eveline ma mniejsza niz NT, ale stosuje z hydation, a Eveline trzyma sie krocej niz NT IT i jest fajna rownowaga. Paznokcie nie sa twardsze niz po kuracji NT IT II.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 21:26   #2532
Niebieska Poziomka
Raczkowanie
 
Avatar Niebieska Poziomka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość

Niebieska_Poziomka, proszę Cię bardzo . A zeby skrocic sobie "robote" - ja nie czytam postow z prosba o pomoc, tylko odpowiedzi. A swoja droga- czyzbys jezykowcem byla...?
Językowcem? W jakim sensie?
__________________
=========================
MOJE AKWARIUM

KARMIENIE MOTYLOWCÓW MUCHAMI [/CENTER]
Niebieska Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:49   #2533
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Iwona, czy możesz proszę podać nazwę bazy, z której jesteś najbardziej zadowolona???
Najbardziej zależałoby mi na takiej, która moża łatwo dostać w drogeriach lub perfumeriach.
baza to
Nail Tek, Formula II Foundation

nie jest może ogólno dostępna,ale naprawdę najlepsza ze wszystkich
myślę że na allegro można kupić
inne bazy są jak lakier bezbarwny, często odchodzą jak naklejka, ta baza zaraz po nałożeniu wysycha tworząc matowy podkład, lakier lepiej spaja się z płytką

link do stronki na wizażu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oundation.html

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Wiec co mozecie polecic stricte nawilzajacego, dostepnego w zwyklej perfumerii lub drogerii?
Co nawilzy i uelastyczni pazurki? Moze jakas zwykla odzywka? Moze podkladowa?
moja znajoma uzywała tylko tej
Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci


i efekty były super, ma bardzo mocne paznokcie, nie lamią się, nie kruszą
ale to jednak nie nail tek



stronka na wizażu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-paznokci.html
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:08   #2534
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Iwon, dziekuje Ci chociaz ja wlasnie od ponad roku uzywam Nail TEku, przez co niestety moje pazurki sa bardzo suche, i lamia sie po bokach.
Te odzywki eveline ktore wymienilas zawieraja formaldehyd- czyli substancje odpowiedzialna za wzmocnienie pazurkow. Jednak nie mozna formaldehydu stosowac zbyt dlugo, bo niszczy pazury. Moje wlasnie powoli sie "psuja" wlasnie z przedawkowania formaldehydu zawartego W NT II IT czy F.

Coz, chyba pozostaje mi czekac na Nail Tek Hydration, ktory nie zawiera formaldehydu i nawilza

Pozdrawiam
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:40   #2535
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

może zmień numerek odzywki
nr 3 jest nawilżająca do suchych paznokci
ja używałam nr 2 do łamliwych i rozdwajających się

mi od zawsze robią sie zadziorki po bokach i to zawsze na kciukach, nakładając akryl zabezpieczałam paznokcia przed pękaniem, lamią mi sie nie jak zaczyna sie wolny brzeg, tylko jeszcze tam gdzie paznokieć jest przyrośnięty do ciała i to cholernie boli przy codziennych czynnościach
po zdjęciu akrylu i 2-u letnim czasie używania nail teka te pęknięcia nadal powstają
może to urazy mechaniczne, sama je robię nie wiem, na to nail tek nie pomógł, ale pazury mam mocne i trwałe

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

ja używam tylko bazy, nie używałam odżywki
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:26   #2536
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
może zmień numerek odzywki
nr 3 jest nawilżająca do suchych paznokci
ja używałam nr 2 do łamliwych i rozdwajających się

mi od zawsze robią sie zadziorki po bokach i to zawsze na kciukach, nakładając akryl zabezpieczałam paznokcia przed pękaniem, lamią mi sie nie jak zaczyna sie wolny brzeg, tylko jeszcze tam gdzie paznokieć jest przyrośnięty do ciała i to cholernie boli przy codziennych czynnościach
po zdjęciu akrylu i 2-u letnim czasie używania nail teka te pęknięcia nadal powstają
może to urazy mechaniczne, sama je robię nie wiem, na to nail tek nie pomógł, ale pazury mam mocne i trwałe

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

ja używam tylko bazy, nie używałam odżywki
jesli pekaja Ci paznokcie po bokach, to znaczy, ze sa zbyt twarde i powinnas odstawic wszelkie utwardzacze/odzywki z formaldehydem (tak, baza tez ma formaldehyd).

kolejna sprawa to uzywanie eveline zamiast nailteka - przeciez to jest prawie to samo! paznokcie beda suche i beda sie lamac jeszcze bardziej.

a uelastyczni...? hmm, zeby paznokcie byly bardziej elastyczne musza byc... mniej twarde. czyli pop orstu odstawiamy odzywke. Ja uzywam po prostu oleju rycynowego albo arganowego, albo balsamow d ust nawilzajacych. a kiedy znowu widze rozdwojenia, to wracam do nailteka/eveline.

Niebieska Poziomka - jezykowcem w sense po studiach jezykowych. to chyba najliczniejsza grupa nauczycieli nie pracujacych w swym zawodzie
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 23:23   #2537
Niebieska Poziomka
Raczkowanie
 
Avatar Niebieska Poziomka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

jowinia - nie, nie jestem jezykowcem i bardzo żałuję przynajmniej miałabym coś w głowie po studiach
Mogę uczyć fizyki i geografii lub w klasach 1-3 przyrody. Chyba, że już to zmienili i inaczej się nazywa ten przedmiot. Nie mam aktualnych wiadomości bo studia daaawno "robiłam"


Tak ostatnio pochwaliłam swoje paznokcie, że takie mocne, długie i ładne... i dzisiaj złamałam jednego Owszem, łamią mi się co jakiś czas (dlatego szukam nawilżacza) ale same końce, 2-3 milimetry.
Dzisiaj poszedł cały, przy samej skórze
__________________
=========================
MOJE AKWARIUM

KARMIENIE MOTYLOWCÓW MUCHAMI [/CENTER]
Niebieska Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:52   #2538
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
jesli pekaja Ci paznokcie po bokach, to znaczy, ze sa zbyt twarde i powinnas odstawic wszelkie utwardzacze/odzywki z formaldehydem (tak, baza tez ma formaldehyd).

kolejna sprawa to uzywanie eveline zamiast nailteka - przeciez to jest prawie to samo! paznokcie beda suche i beda sie lamac jeszcze bardziej.

a uelastyczni...? hmm, zeby paznokcie byly bardziej elastyczne musza byc... mniej twarde. czyli pop orstu odstawiamy odzywke. Ja uzywam po prostu oleju rycynowego albo arganowego, albo balsamow d ust nawilzajacych. a kiedy znowu widze rozdwojenia, to wracam do nailteka/eveline.
wydaje mi sie że pękają bo urażam je mechanicznie, bo cały czas jest to samo miejsce w tych samych dwóch paznokciach, dodam że to kciuki
działo sie tak od zawsze czy czegoś używałam czy nie
pisząc że mam mocne paznokcie miałam na myśli że są twarde, ale nie jak skała, sa elastyczne, nosze swoje naturalne długie i czasem jak się gdzieś wygną to się nie łamią, mi nail tek pasuje mi w 100%
nail tek nie wysusza mi paznokci, ale na każdego działa inaczej
jeżeli chcecie uelastycznić i nawilżyć paznokcie używajcie nail teka 3

Edytowane przez Iwon8558
Czas edycji: 2012-06-02 o 16:54
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 06:40   #2539
AnulkaSmerfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 53
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Prawie rok używałam odżywek Nail Tek z bazą podkładową, miałam piękne długie paznokcie które się nie łamały
Ale NailTek można stosować tylko do 6 mies. jeśli chodzi o II ja niestety stosowałam ją dłużej i efekty są.. u lewej ręki wszystkie mi się połamały, zaczęły pękać, u prawej ręki jak na razie 1 pękł ale jeszcze jest w dobrym stanie nie haczy.
NailTek jest bardzo dobry ale jak się stosuje według zaleceń, ja przesadziłam :/ choć i tak nie malowałam paznokci codziennie tylko 1 raz na tydzień.
Teraz trzeba NailTek odstawić na trochę
AnulkaSmerfulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 11:14   #2540
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jak dla mnie Nail-Tek to najlepsza odzywka na rynku.

Dobrze sie odzywiam, lykam witaminy itp ale zawsze mialam problem bo uzywam sporo Domestosa i czesto zmywam naczynia, uzywam plynow do dezynfekcji ( tzn podczas codziennego sprzatania) i pomimo ze zawsze mam rekawiczki to paznokcie zawsze mi pekaly

A przy Nail Tek sa twarde, bielsze koncowki, mocne i nigdy ale to nigdy nie pekly!!!

Jak dla mnie to numer 1

Polecam dla osob takich jak ja, ktore niszcza paznokcie przy pracach domowych
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:22   #2541
AnulkaSmerfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 53
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Nail-Tek to najlepsza odzywka na rynku.

Dobrze sie odzywiam, lykam witaminy itp ale zawsze mialam problem bo uzywam sporo Domestosa i czesto zmywam naczynia, uzywam plynow do dezynfekcji ( tzn podczas codziennego sprzatania) i pomimo ze zawsze mam rekawiczki to paznokcie zawsze mi pekaly

A przy Nail Tek sa twarde, bielsze koncowki, mocne i nigdy ale to nigdy nie pekly!!!

Jak dla mnie to numer 1

Polecam dla osob takich jak ja, ktore niszcza paznokcie przy pracach domowych
Kurcze a mi zaczęły żółknąć od NailTek, po Eveline miałam takie białe jakby kredką malowane
AnulkaSmerfulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 16:03   #2542
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziś zaczęłam przygodę z Nail Tek
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 16:14   #2543
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Dziś zaczęłam przygodę z Nail Tek
powodzenia!

ja kilka dni temu odnowiłam moją przygodę, zobaczymy jak wyjdzie tym razem
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 11:30   #2544
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez AnulkaSmerfulka Pokaż wiadomość
Kurcze a mi zaczęły żółknąć od NailTek, po Eveline miałam takie białe jakby kredką malowane
Po Eveline również miałam ładne paznokcie ale.. do czasu zmycia. Bez odżywki wyglądały koszmarnie Przymierzam się do NT H2 ale zamawiać będę chyba na eBayu - niecałe 10 dolarów i wysyłka w cenie
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 13:09   #2545
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja stosuję NT F i NT ITII i chwalę sobie. Kiedyś mnie wkurzała, po paznokcie schły mi wieki, a teraz nie wiem co się stało, ale działa wręcz jak przyspieszacz
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:32   #2546
MariaAntonina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

...Po długiej przerwie ... NailTek Hydration Therapy II zawiera Formaldehyd (jest jeszcze inna seria NT która go nie zawiera
Wszyscy kurczowo trzymają się NT II a w serii jest jeszcze I i III które służą właśnie do podtrzymywania efektów po II
MariaAntonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 05:23   #2547
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MariaAntonina Pokaż wiadomość
...Po długiej przerwie ... NailTek Hydration Therapy II zawiera Formaldehyd (jest jeszcze inna seria NT która go nie zawiera
Wszyscy kurczowo trzymają się NT II a w serii jest jeszcze I i III które służą właśnie do podtrzymywania efektów po II
Wszyscy się trzymają NT z serii II bo to seria do pazurków zniszczonych. I, III i Xtra to inne serie...

A podstawą NT II nie jest NT HTII tylko NT ITII...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:37   #2548
monis12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej, jestem tu nowa i prawdę mówiąc nigdy takiej odżywki nie używałam a po przeczytaniu Waszych postów chyba muszę spróbować Możecie mi podpowiedzieć gdzie kupię NT? Bo rozumiem że osiedlowy Rossmann odpada :P
monis12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 10:03   #2549
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja na allegro kupiłam
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 11:45   #2550
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MariaAntonina Pokaż wiadomość
...Po długiej przerwie ... NailTek Hydration Therapy II zawiera Formaldehyd (jest jeszcze inna seria NT która go nie zawiera
Która to seria ? Potrzebuję pilnie czegoś bez formaldehydu !
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.