Żel aloesowy i inne preparaty na bazie aloesu. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 17:02   #721
hulcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

To mnie uspokoiłaś
hulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:14   #722
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
w stężeniu 100% to dość bardzo
ale w ilościach dodawanych do kosmetyków, to już nie no chyba że ktoś ma uczulenie, albo coś takiego

ogólnie konserwanty są mniej szkodliwe niż drobnoustroje, które mogłyby się w niezakonserwowanym kosmetyku rozwinąć, i ich metabolity ... ale każdy ma na to inny pogląd
Wiesz co, mimo wszystko wolę unikać substancji, które mogą uwalniać formaldehyd. Jestem alergikiem i może na razie moja skóra nie reaguje źle na Diazolidinyl Urea albo DMDM Hydantoin, ale wolę nie kusić losu
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:37   #723
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Wiesz co, mimo wszystko wolę unikać substancji, które mogą uwalniać formaldehyd. Jestem alergikiem i może na razie moja skóra nie reaguje źle na Diazolidinyl Urea albo DMDM Hydantoin, ale wolę nie kusić losu
weegirl - mi sie wydaje, czy ty robilas encanto?
jesli tak i niczego nie pokrecilam, to troche sama sobie zaprzeczasz bo unikasz konserwantów, ktore potencjalnie mogą (ale nie muszą) formaldehyd uwalniać, a z drugiej strony łądujesz na głowe mega drażniący środek, ktory formaldehyd zawiera.

to jak to jest?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:38   #724
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Wiesz co, mimo wszystko wolę unikać substancji, które mogą uwalniać formaldehyd. Jestem alergikiem i może na razie moja skóra nie reaguje źle na Diazolidinyl Urea albo DMDM Hydantoin, ale wolę nie kusić losu
no i prawidłowo dla mnie właśnie fajne jest to że ludzie się interesują, rozróżniają sqadniki i świadomie je stosują. Dzięki temu Ty nie używasz, ja używam, i obie jesteśmy zadowolone

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
weegirl - mi sie wydaje, czy ty robilas encanto?
jesli tak i niczego nie pokrecilam, to troche sama sobie zaprzeczasz bo unikasz konserwantów, ktore potencjalnie mogą (ale nie muszą) formaldehyd uwalniać, a z drugiej strony łądujesz na głowe mega drażniący środek, ktory formaldehyd zawiera.

to jak to jest?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:13   #725
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
weegirl - mi sie wydaje, czy ty robilas encanto?
jesli tak i niczego nie pokrecilam, to troche sama sobie zaprzeczasz bo unikasz konserwantów, ktore potencjalnie mogą (ale nie muszą) formaldehyd uwalniać, a z drugiej strony łądujesz na głowe mega drażniący środek, ktory formaldehyd zawiera.

to jak to jest?
Z tego co pamiętam, to Weegirl ma swoje falowane, nieprostowane włosy
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:59   #726
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
weegirl - mi sie wydaje, czy ty robilas encanto?
jesli tak i niczego nie pokrecilam, to troche sama sobie zaprzeczasz bo unikasz konserwantów, ktore potencjalnie mogą (ale nie muszą) formaldehyd uwalniać, a z drugiej strony łądujesz na głowe mega drażniący środek, ktory formaldehyd zawiera.

to jak to jest?
Może i czasami przeczę sama sobie, ale moje włosy ani odrobinę nie przypominają tych po Encanto Interesuje mnie keratynowe prostowanie, ale wolę poczekać jakiś czas, aż się okaże, jak to wpływa na włosy długofalowo. Wiem, że Encanto zawiera formaldehyd, orientuję się mniej-więcej w preparatach dostępnych na rynku i na razie się na nic nie zdecydowałam.

Zresztą, ja jednak widzę różnicę. Żel aloesowy trzymam na łepetynce po 2-3 godziny (raz w tygodniu) i ma on wtedy ciągły kontakt ze skórą. Encanto nie powinno mieć kontaktu ze skórą, trzyma się je krócej, a zabieg powinno się powtarzać tak co 3 miesiące. Mam też jakieś szampony i odżywki, które mają uwalniacze formaldehydu, ale szampon zmywam od razu, a odżywki, które mogą podrażniać/uczulać raczej trzymam z daleka od skóry. Nie jestem przy tym jakaś bardzo konsekwentna, ale staram się.

Swoją drogą, Twoja uwaga byłaby bardzo celna, gdybym faktycznie zrobiła sobie to prostowanie Encanto Ale się nie zdecydowałam właśnie ze względu na formaldehyd. I, o ile nie bałabym się aż tak bardzo, jak na to zareaguje moja skóra, to bałabym się o włosy. Bo jednak w Stanach powoli odchodzą od prostowania keratynowego.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:29   #727
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Może i czasami przeczę sama sobie, ale moje włosy ani odrobinę nie przypominają tych po Encanto Interesuje mnie keratynowe prostowanie, ale wolę poczekać jakiś czas, aż się okaże, jak to wpływa na włosy długofalowo. Wiem, że Encanto zawiera formaldehyd, orientuję się mniej-więcej w preparatach dostępnych na rynku i na razie się na nic nie zdecydowałam.

Zresztą, ja jednak widzę różnicę. Żel aloesowy trzymam na łepetynce po 2-3 godziny (raz w tygodniu) i ma on wtedy ciągły kontakt ze skórą. Encanto nie powinno mieć kontaktu ze skórą, trzyma się je krócej, a zabieg powinno się powtarzać tak co 3 miesiące. Mam też jakieś szampony i odżywki, które mają uwalniacze formaldehydu, ale szampon zmywam od razu, a odżywki, które mogą podrażniać/uczulać raczej trzymam z daleka od skóry. Nie jestem przy tym jakaś bardzo konsekwentna, ale staram się.

Swoją drogą, Twoja uwaga byłaby bardzo celna, gdybym faktycznie zrobiła sobie to prostowanie Encanto Ale się nie zdecydowałam właśnie ze względu na formaldehyd. I, o ile nie bałabym się aż tak bardzo, jak na to zareaguje moja skóra, to bałabym się o włosy. Bo jednak w Stanach powoli odchodzą od prostowania keratynowego.
no wlasnie dlatego pytalam, czy dobrze kojarze, czy robilas encanto, bo widzialam Twoje posty z poradami czego uzywac itd w tamtym watku, ale nie pamietam zadnych zdjec po zabiegu, wiec nie bylam pewna, czy w koncu to robilas czy tylko podczytywalas

teraz juz wiem

wiadomo, ze od wszystkich konserwantow nie da sie uciec, ja mam to szczescie, ze nie jestem wrazliwcem, nie jestem tez na nic uczulona, wiec hulaj dusza ;P
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 08:30   #728
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

ja używam żelu aloesowego z Gorvity i jestem zadowolona, same naturalne składniki, świetnie koi podrażnioną skórę, na włosy jeszcze nie stosowałam. kosztuje ok. 10zł za 100ml, więc naprawdę tanio!

tak wygląda:
http://www.firmarelax.pl/images/pant...30-gorvita.JPG
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 08:49   #729
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Ja mam aloesową odżywkę Leo, ogólnie do bardzo mocno zniszczonych włosów nie polecam, ciężko się rozczesuje. Teraz spróbuję i zamówię sobie odżywkę Mila z witaminą C i aloesem. Cena jest bardzo zachęcająca.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=39483&next=1

__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:26   #730
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
no wlasnie dlatego pytalam, czy dobrze kojarze, czy robilas encanto, bo widzialam Twoje posty z poradami czego uzywac itd w tamtym watku, ale nie pamietam zadnych zdjec po zabiegu, wiec nie bylam pewna, czy w koncu to robilas czy tylko podczytywalas

teraz juz wiem

wiadomo, ze od wszystkich konserwantow nie da sie uciec, ja mam to szczescie, ze nie jestem wrazliwcem, nie jestem tez na nic uczulona, wiec hulaj dusza ;P
Moja skórą głowy też na razie na nic nie reaguje podrażnieniem (poza wcierkami z alkoholem w większej ilości) czy alergią (poza niklem,pyłkami i sierścią zwierząt), ale podejrzewam, że za jakiś czas mogę mieć ten problem A wLidlu i tak nie mieli tego żelu

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
ja używam żelu aloesowego z Gorvity i jestem zadowolona, same naturalne składniki, świetnie koi podrażnioną skórę, na włosy jeszcze nie stosowałam. kosztuje ok. 10zł za 100ml, więc naprawdę tanio!

tak wygląda:
http://www.firmarelax.pl/images/pant...30-gorvita.JPG
O, ja go miałam. A teraz w żadnej aptece nie mogę go dostać. W ogóle ja mieszkam w zagłębiu aptecznym, pracuję w drugim zagłębiu aptecznym i nigdzie nie mają żelu aloesowego w normalnej cenie Wczoraj pani mi pokaza taką niewielką tubkę za 30 zł

Chyba się zdecyduję na ten żel z pantenolem albo drugi żel aloesowy tej samej firmy i zamówię w dozie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:57   #731
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

ja go zamawiałam na dozie i jak teraz sprawdzałam to jest dostępny, ale już nieco droższy, bo za dokładnie 12,12zł

jego skład:
(INCI): Aqua, D’Panthenol, Aloe Vera (Aloe Barbadiensis) Extract, Propylene Glycol, Symphytum Officiale Extract, Glycerin, Carbomer, Triethanoloamine, Mentol, Allantoin, Polysorbate-20, DMDM Hydantoin.

Składniki pochodzenia naturalnego.
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 17:49   #732
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Kurcze, czytałam sporo z wątku o encanto,ale nie natknęłam się na nic na temat szkodliwości. Naprawdę niszczy włosy? Nie wiedziałam też , że w Stanach się od tego odchodzi.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:04   #733
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Kurcze, czytałam sporo z wątku o encanto,ale nie natknęłam się na nic na temat szkodliwości. Naprawdę niszczy włosy? Nie wiedziałam też , że w Stanach się od tego odchodzi.
Ten zabieg jest łagodniejszy niż chemiczne prostowanie włosów, ale stosowany dłużej może uszkodzić włosy. Poza tym, zawiera formaldehyd lub jemu podobne substancje i może wywołać ciężką reakcję alergiczną. Wiadomo, że w US chemia jest znacznie mocniejsza, niż u nas. Nie wiem, jak wygląda składowo Global Keratin, ale popularne na Wizażu Encanto zawiera formaldehyd. Nie znalazłam żadnych informacji o jego szkodliwości jeśli chodzi o włosy, ale podejrzewam, że nie jest dla nich obojętny. A o tym, że w Stanach się (powoli) od niego odchodzi, to chyba nie ma w wątku o Encanto. Prawda jest jednak taka, że zaczęły pojawiać się różne głosy odnośnie szkodliwości keratynowego prostowania. Na Wizażu są dziewczyny, które już nie raz robiły sobie prostowanie Encanto i są bardzo zadowolone... Z innej strony, nawet "zwykła" farba może spowodować ciężką reakcję alergiczną i (niewłaściwie stosowana) przyczynić się do zniszczenia włosów

A żeby nie było offtopu to zamówiłam żel aloesowy firmy Gorvita, w biało-zielonej tubce.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 21:00   #734
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Tak myslałam,że musi być z tym encanto cos nie tak. Pewnie ten formaldehyd utwardza włos tak jak utwardza lakiery do paznokci i nie ma cudów, tym samym wpływa na strukturę i niszczy. Skoro włos przy spaniu może się zagiąć lub załamać i nie wrócić już do pozycji wyjściowej to musi być sztywny bardzo.
A żeby nie było offtopa to skończyła mi się Paloma i jestem załamana ,bo nie wiem czym ją zastąpić.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

A żeby nie było offtopu to zamówiłam żel aloesowy firmy Gorvita, w biało-zielonej tubce.[/QUOTE]


Jak wypróbujesz to napisz jak wrażenia.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 22:13   #735
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Tak myslałam,że musi być z tym encanto cos nie tak. Pewnie ten formaldehyd utwardza włos tak jak utwardza lakiery do paznokci i nie ma cudów, tym samym wpływa na strukturę i niszczy. Skoro włos przy spaniu może się zagiąć lub załamać i nie wrócić już do pozycji wyjściowej to musi być sztywny bardzo.
A żeby nie było offtopa to skończyła mi się Paloma i jestem załamana ,bo nie wiem czym ją zastąpić.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

A żeby nie było offtopu to zamówiłam żel aloesowy firmy Gorvita, w biało-zielonej tubce.

Jak wypróbujesz to napisz jak wrażenia.[/QUOTE]

Tzn. po Encanto tak nie ma. Tego samego dnia można włosy myć

A co do zastępstwa dla Palomy- też szukam. Poprzedni żel aloesowy, firmy Alter Medica, był b. dobry, ale jednak za drogi Jak wypróbuję "moją" Gorvitę, to na pewno opiszę wrażenia Ale podejrzewam, że będę zadowolona.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 03:14   #736
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Ojej paloma jest wycofana?

Dziewczyny czy znacie moze jakies dobre zagraniczne produkty które moga zastąpić ten żel?
Mieszkam w USA i tyle tutaj tego wszystkiego jest ze sie gubie.
Znalałam ostatnio szampon aloesowy gdzie w składzie jest 85% czystego aloesu. Myslicie ze moze miec podobne działanie jak Paloma?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 10:06   #737
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Ojej paloma jest wycofana?

Dziewczyny czy znacie moze jakies dobre zagraniczne produkty które moga zastąpić ten żel?
Mieszkam w USA i tyle tutaj tego wszystkiego jest ze sie gubie.
Znalałam ostatnio szampon aloesowy gdzie w składzie jest 85% czystego aloesu. Myslicie ze moze miec podobne działanie jak Paloma?
Szampon to co innego. A może poszukaj na forum LHC, tam na pewno będą wymienione produkty, które znajdziesz u siebie na sklepowej półce
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:44   #738
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
wiesz co, ja sobie ostatnio zaqpiłam w Lidlu żel aloesowy Cien czy coś takiego jak była promocja z kosmetykami z aloesem. Tylko jeszcze go nie używalam, więc ciężko mi się wypowiadać. Ale był niedrogi, kosztował niecałą dychę za 250 g, więc wzięłam na spróbowanie
btw ma parabeny i fenoksyetanol, którymi ja się osobiście nie przejmuję
Ja też dzisiaj zakupiłam sobie ten żel w Lidlu za 10 zł Pisze na nim, że zawiera 98% aloesu.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:47   #739
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj zakupiłam sobie ten żel w Lidlu za 10 zł Pisze na nim, że zawiera 98% aloesu.
ja też dziś doqpiłam jeszcze jeden polubiłam go chociaż zapach mi niespecjalnie odpowiada, ale pewnie się przyzwyczaję, skoro Palomki nie ma
a żel z Gorvity miałam, ale tak mnie palił po nałożeniu na twarz że szok
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 19:26   #740
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja też dziś doqpiłam jeszcze jeden polubiłam go chociaż zapach mi niespecjalnie odpowiada, ale pewnie się przyzwyczaję, skoro Palomki nie ma
a żel z Gorvity miałam, ale tak mnie palił po nałożeniu na twarz że szok
Mi też podpasował, pomaga moim falom I jutro idę zakupić jeszcze jeden, na zapas
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:27   #741
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja też dziś doqpiłam jeszcze jeden polubiłam go chociaż zapach mi niespecjalnie odpowiada, ale pewnie się przyzwyczaję, skoro Palomki nie ma
a żel z Gorvity miałam, ale tak mnie palił po nałożeniu na twarz że szok
Ja jeszcze go nie wypróbowałam. Masz ten aloesowy czy z pantenolem? Bo ten z pantenolem miałam i moja skóra reagowała na niego ok Mam nadzieję, że aloesowy nie okaże się jakąś masakrą
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:13   #742
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

U mnie w Lidlu nie ma tego żelu Cien więc kupiłam dziś Flos Leku, ale na 3 m-cu w składzie ma aloes, a przed nim propylene glycol i aqua. Niemniej jednak nic innego nie dostałam.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-09 o 13:14
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:24   #743
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja jeszcze go nie wypróbowałam. Masz ten aloesowy czy z pantenolem? Bo ten z pantenolem miałam i moja skóra reagowała na niego ok Mam nadzieję, że aloesowy nie okaże się jakąś masakrą
miałam duuużą odlewkę i nie wiem w sumie który to był konkretnie, pachniał jak mocno zmineralizowana woda mineralna
ale zużyłam go, mimo pieczenia na szczęście mnie nie uczulił (jestem wrażliwcem-alergikiem), tylko na skalp bałabym się położyć, chociaż może pobudziłby cebulki

majreg, ten żel w Lidlu bywa tylko czasami, jak jest promocja na kosmetyki "ekologiczne" u mnie fartownie ostało się jeszcze kilka sztuk i wystawiają moją silną wolę na ciężką próbę na szczęście do Lidla nie chodzę, tylko po ten żel ...
btw, trochę się bałam ale położyłam go na skalp i jest ok
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 13:54   #744
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

dzisiaj kupiłam na zapas dwa te żele z Lidla (Cien) w tej chwili są na promocji za 6,99zł
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:12   #745
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

http://www.hollandandbarrett.com/pag...il.asp?pid=515

czesc dziewcyzny.
witam te, ktore znam juz troche z innych watkow i te ktorych nie znam.

ja mam w domu ten zel z linku i chcialabym sie dowiedziec, czy ktoras z was juz go uzywala.
ja -stosujac sie do waszych zalecen, uzylam go wczoraj - na suche wlosy i skalp i zostawilam na noc, a dzis, po umyciu - wmasowalam znow w skalp(w koncowki nie dawalam) .
poki co macam sie po glowie i badam jakie sa wlosy w dotyku podczas wysychania. sa bardzo ok, mieciutkie

czy myslicie, ze kazdy jeden zel aloesowy - zwlaszcza o takim stezeniu - bedzie stymulowal porost?
bo wlasciwie na tym mi najbardziej zalezy
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:18   #746
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
czy myslicie, ze kazdy jeden zel aloesowy - zwlaszcza o takim stezeniu - bedzie stymulowal porost?
bo wlasciwie na tym mi najbardziej zalezy
hej laudik

myślę że każdy żel z większą zawartością aloesu będzie przyspieszał, a taki z 99% to już w ogóle ja tez muszę się wziąć za wcieranie lidlowego żelu, po mojej ostatniej wizycie u fryzjera
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:31   #747
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Chciałam kupic żel aloesowy z Flosleku, ale nigdzie nie było i kupiłam ten: http://www.domzdrowia.pl/91836,aloe-...el-150-ml.html, tyle że tu jest wyższa cena, ja zapłaciłam za niego ok. 12zł Jest tam tez podany skład, co o tym myślicie?
PS: a cóż to za lidlowy żel?

Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2011-02-25 o 11:42
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:35   #748
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Chciałam kupic żel aloesowy z Flosleku, ale nigdzie nie było i kupiłam ten: http://www.domzdrowia.pl/91836,aloe-...el-150-ml.html, tyle że tu jest wyższa cena, ja zapłaciłam za niego ok. 12zł Jest tam tez podany skład, co o tym myślicie?
sqad spoko glikol propylenowy i gliceryna to humektanty, dodatkowo nawilżą, podobnie jak D-pantenol który jest też bardzo odżywczy, plus łagodząca allantoina. Reszta to regulatory pH, czynnik żelujący i konserwanty.
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 12:05   #749
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
sqad spoko glikol propylenowy i gliceryna to humektanty, dodatkowo nawilżą, podobnie jak D-pantenol który jest też bardzo odżywczy, plus łagodząca allantoina. Reszta to regulatory pH, czynnik żelujący i konserwanty.
Dzięki To akurat fajny mi się trafił A na porost włosków pomógłby? Jak to Wy smarujecie ten skalp? Jak macie już wymyte włoski, wysuszone to nakładacie na suchą skórę głowy i nic Wam ten żel nie przetłuszcza włosów? I tak chodzicie do kolejnego mycia? Czy cos pokręciłam..
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 12:10   #750
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: żel aloesowy Palomy i inne preparaty na bazie aloesu

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dzięki To akurat fajny mi się trafił A na porost włosków pomógłby? Jak to Wy smarujecie ten skalp? Jak macie już wymyte włoski, wysuszone to nakładacie na suchą skórę głowy i nic Wam ten żel nie przetłuszcza włosów? I tak chodzicie do kolejnego mycia? Czy cos pokręciłam..
proszę pewnie by pomógł, chociaż nie dopatrzyłam się ile konkretnie jest w nim tego aloesu, no ale podejrzewam że nawet w mniejszej ilości ma szanse
popatrz w wątku jak dziewczyny używają, niewykluczone że od mycia do mycia, ja jak już się zmobilizuję to postaram się wcierać codziennie, między myciami też, bo mi żel aloesowy nie przetłuszcza włosów
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 13:23:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.