Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 11:15   #2881
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Sama teraz używam tylko wody do wstrzykiwań i kremu na dzień DLA. Mam w planach jeszcze krem Alterry i tyle. Ostatnio do mycia używałam żelu Atoperal to po ok. miesiącu zaczął mnie niesamowicie uczulać - byłam czerwona jak burak.

Faktycznie tanio wyszło, a pomaga. Najgorsze są sytuacje, kiedy wydaje się krocie na kosmetyki, które i tak lądują w koszu, bo Nam szkodzą.
Alterra mnie podrażniła. To znaczy z aloesem mnie podrażniła, a ta do skóry bardzo wrażliwej w ogóle nie nawilżała i skórki na całej twarzy mi sterczały

A co to za woda do wstrzykiwań? To znaczy już sobie przeczytałam z grubsza co to ale skąd bierzesz? W aptece się to kupuje?

No właśnie... Ja tam przynajmniej mamie oddaję, nie mam poczucia że idą na śmietnik. Ale też z kolei nie wiem czy moja mama ma taką niewybredną cerę czy po prostu nie zwraca uwagi czym się smaruje?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:22   #2882
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863561 9]
Coone... psiaki słodkie. A jak namówić mamę to nie wiem... Nie wystarczy zdjęcie pokazać i robić taką minę: ?[/QUOTE]
Ona nie bardzo, bo dopiero miesiąc minął odkąd nie ma Maksa i jeszcze tego nie przetrawiła. No ale jest tyle nieszczęśliwych maleństw na świecie Martwię się tylko, jak to będzie z kotami...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale nie mogę ogladać więcej, bo się serce kraja
To jest niewyobrażalne, jak ludzie potrafią być okrutni.


Dziewczyny, jak myślicie, brać go czy nie? Bo się napaliłam ale w sumie to już sama nie wiem
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:23   #2883
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chcialabym żebyś miała rację ale niestety w to wątpię...
Zerknij zerknij [COLOR="Silver"]
Już wiem co widziałam... tylko coś takiego: http://angietrucco.blogspot.com/2012...-paznokci.html

Dzisiaj chyba muszę upolować jakiś lakier...mam straszną chcicę tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:24   #2884
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863666 8]Alterra mnie podrażniła. To znaczy z aloesem mnie podrażniła, a ta do skóry bardzo wrażliwej w ogóle nie nawilżała i skórki na całej twarzy mi sterczały

A co to za woda do wstrzykiwań? To znaczy już sobie przeczytałam z grubsza co to ale skąd bierzesz? W aptece się to kupuje?

No właśnie... Ja tam przynajmniej mamie oddaję, nie mam poczucia że idą na śmietnik. Ale też z kolei nie wiem czy moja mama ma taką niewybredną cerę czy po prostu nie zwraca uwagi czym się smaruje? [/QUOTE]
Jestem uczulona na aloes, więc omijam wszystkie kosmetyki, które go zawierają Chciałam krem z orchideą - KLIK. Podobno bardzo dobrze nawilża i nie zapycha.

Dostaję na receptę od lekarza rodzinnego. Ostatnio dałam ok. 30 zł za 100 ampułek. Nie używam wody do mycia twarzy ani tego żelu, przecieram twarz wacikiem nasączonym tą wodą w zależności, jak często tego potrzebuję.

U mnie wszystko idzie do kosza. Chyba, że coś da się wykorzystać; np. zapychający krem do twarzy używam na podeszwę stóp, nic mi tam nie powinno zapchać, a przynajmniej likwiduje suszę Niepasujące odżywki/maski zużywam do golenia itd. W każdym razie jakoś kombinuję.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:24   #2885
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ona nie bardzo, bo dopiero miesiąc minął odkąd nie ma Maksa i jeszcze tego nie przetrawiła. No ale jest tyle nieszczęśliwych maleństw na świecie Martwię się tylko, jak to będzie z kotami...



To jest niewyobrażalne, jak ludzie potrafią być okrutni.


Dziewczyny, jak myślicie, brać go czy nie? Bo się napaliłam ale w sumie to już sama nie wiem
Weź... Macie z mamą olbrzymie serca, ciepłe i pełne milości. Psiak będzie Wam wdzięczny do końca życia za taką opiekę.
A koty chyba go zaakceptują? Jakie maja charaktery ?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:26   #2886
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, brać go czy nie? Bo się napaliłam ale w sumie to już sama nie wiem
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy będziesz w stanie się nim opiekować w pełni i poświęcać mu jednak czas Taka psina, która wędruje z rąk do rąk i oddają ją ludzie, których już zapewne pokochała potrzebuje o wiele więcej czułości i zainteresowania Pewnie zabrzmię jak nie jeden Rodzic ale - to jest normalny członek rodziny i trzeba mieć tą świadomość Jeśli wiesz, że będzie mu z Wami dobrze a Wam dobrze z nim to za zgodą domowników weź

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-01-14 o 11:27
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:31   #2887
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
moje zdjęcia nie oddają idealnie koloru - w rzeczywistości jest ciemniejszy trochę niż na zdjęciach. Ale nie aż tak ciemny jak na DR
Twoje i tak na pewno lepsze zawsze to na dłoni niż w butli, która często przeklamuje.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ona nie bardzo, bo dopiero miesiąc minął odkąd nie ma Maksa i jeszcze tego nie przetrawiła. No ale jest tyle nieszczęśliwych maleństw na świecie Martwię się tylko, jak to będzie z kotami...


To jest niewyobrażalne, jak ludzie potrafią być okrutni.


Dziewczyny, jak myślicie, brać go czy nie? Bo się napaliłam ale w sumie to już sama nie wiem
A czemu się martwisz kotami? z takim maluchem nie powinno być problemu jesli o koty chodzi

no niestety...

Jeśli macie w ogóle w planie psa to czemu nie? teraz czy trochę później to w zasadzie na jedno wyjdzie. Na pewno momentalnie Wy się przywiążecie do niego a on do Was. Co innego jeśli w ogóle rozważacie wzięcie psa. No i jednak mama musialaby zmienić zdanie, bo na siłę to nie wiem..

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Już wiem co widziałam... tylko coś takiego: http://angietrucco.blogspot.com/2012...-paznokci.html

Dzisiaj chyba muszę upolować jakiś lakier...mam straszną chcicę tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor
ten mam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 11:33   #2888
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Yenotek warto kupić wysuszać Ja polecam niedrogi a bardzo dobry<płatna reklama> z Sally hansen o taki KLIK mam już 2 buteleczke i wolę go od SV a jest przynajmniej o połowe tańszy

przepraszam dziewczyny, że tak wcinam się w watek bez komentowania ale mam w tym tyg 6 zaliczeń... także trzymać kciuuki!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:34   #2889
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ten mam
No właśnie... Kurcze, szkoda ! W sumie ciekawe dlaczego do nas dociera tylko część serii lub totalnie inne kolory
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:39   #2890
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A czemu się martwisz kotami? z takim maluchem nie powinno być problemu jesli o koty chodzi

Jeśli macie w ogóle w planie psa to czemu nie? teraz czy trochę później to w zasadzie na jedno wyjdzie. Na pewno momentalnie Wy się przywiążecie do niego a on do Was. Co innego jeśli w ogóle rozważacie wzięcie psa. No i jednak mama musialaby zmienić zdanie, bo na siłę to nie wiem..
Bo nie wiem jak one zareagują, na początku może im to się nie spodobać. A nie chciałabym mu fundować dodatkowego stresu

Człowiek po stracie zwierzaka zazwyczaj mówi, że nigdy więcej psa. Tak też było w jej przypadku. Dzwoniłam do niej i powiedziała, że jeśli bardzo mi zależy to ok. Obydwie wiemy, że już nie umiemy żyć bez psiaka, jest za smutno i za cicho...
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:41   #2891
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, brać go czy nie? Bo się napaliłam ale w sumie to już sama nie wiem
Kurcze ja wiem jak to jest napalić się na jakiegoś zwierzaka... a potem spać się nie da, tylko się myśli o nim... Ciśnie mi się na usta słowo "bierz", ale to już Ty wiesz najlepiej co dla Was i dla psiaka dobre
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jestem uczulona na aloes, więc omijam wszystkie kosmetyki, które go zawierają Chciałam krem z orchideą - KLIK. Podobno bardzo dobrze nawilża i nie zapycha.
Ahaaa... na ten krem też się czaiłam, szukałam w sześciu rossach i nie ma. On nie był wycofany przypadkiem? Chociaż nie... nawet niedawno jakoś w gazetce był, pamiętam bo się wkurzyłam że to jak z olejami. Zachwalają a nie sposób kupić...


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
przepraszam dziewczyny, że tak wcinam się w watek bez komentowania ale mam w tym tyg 6 zaliczeń... także trzymać kciuuki!
Będzie dobrze, trzymam kciuki
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 11:53   #2892
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863719 4]Ahaaa... na ten krem też się czaiłam, szukałam w sześciu rossach i nie ma. On nie był wycofany przypadkiem? Chociaż nie... nawet niedawno jakoś w gazetce był, pamiętam bo się wkurzyłam że to jak z olejami. Zachwalają a nie sposób kupić... [/QUOTE]
Nawet nie strasz... Pokładam w nim duże nadzieje.


Idę zmyć resztki lakieru.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 12:10   #2893
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Yenotek warto kupić wysuszać Ja polecam niedrogi a bardzo dobry<płatna reklama> z Sally hansen o taki KLIK mam już 2 buteleczke i wolę go od SV a jest przynajmniej o połowe tańszy

przepraszam dziewczyny, że tak wcinam się w watek bez komentowania ale mam w tym tyg 6 zaliczeń... także trzymać kciuuki!
dzięki za SH Ten Essence co mam to niby też Quick Dry...
powodzenia na zal.!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-01-14 o 12:15
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 12:39   #2894
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
No właśnie... Kurcze, szkoda ! W sumie ciekawe dlaczego do nas dociera tylko część serii lub totalnie inne kolory
już nad tym ubolewałyśmy tutaj no co zrobić.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Bo nie wiem jak one zareagują, na początku może im to się nie spodobać. A nie chciałabym mu fundować dodatkowego stresu

Człowiek po stracie zwierzaka zazwyczaj mówi, że nigdy więcej psa. Tak też było w jej przypadku. Dzwoniłam do niej i powiedziała, że jeśli bardzo mi zależy to ok. Obydwie wiemy, że już nie umiemy żyć bez psiaka, jest za smutno i za cicho...
Na pewno na początku nie będą zachwycone, ale ja myślę że szybciutko się zakumplują

No tak właśnie jest.
W takim razie czekamy na jakieś wieści w razie czego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:01   #2895
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Siemacie
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:01   #2896
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cieszę się, że Wam się podoba... lakier


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja wiem, że jesteś innego zdania ale.. uwielbiam te Twoje kwadraciki.
Ja lubię siebie w kwadratach, bo dobrze sie w nich czuję. Nawet krótkich, tylko.... dlaczego ja mam taką krótka płytkę Chlip Najgorzej wyglądają moje króciaki w ciemnym kolorze Są wtedy jeszcze krótsze

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka boom!
Uwielbiam Ka boom!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zapomniałam o kocie na wczoraj

Ale mam kota na dziś :
Aaaawwww
Co ja robię, przecież jestem psiarą niereformowalną

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38633768]Wstawiam paznokcie.Pare zdjęć jest innych niż zawsze.Ale za to skórki są brzydkie tak jak zawsze
Zdjęcia przekłamały kolor. [/QUOTE]

Jesteś macho? Kobiety Ci wybaczą?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863470 1]

Śliczny, a z gel looka paskud
Szerokie króciaczki... Tobie chyba dawno nikt dupska nie sprał tak porządnie...

Malować na spokojny i pasujący do zimy kolorek czy na przekór walnąć co oczoyebnego? [/QUOTE]

Myślę.... nie przypominam sobie, ale możesz to zmienić

Dawaj oczydajnego

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zakochałam się... klik
Tylko kto namówi moją rodzicielkę?
Jaki kochany! Nie mógłby trafić lepiej, niż na Ciebie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję... spiłowałam w sobotę. I jak to zrobiłam, to stwierdziłam, że muszę pomalować, by zobaczyć na kolorze
Oczywiście pościel mi się odbiła, ale teraz nie będę malować, tylko po południu.
Kolor trudny w uchwyceniu :/
Faaajny, bardzo mi pasuje do Ciebie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jak myślicie, brać go czy nie? Bo się napaliłam ale w sumie to już sama nie wiem
Ja wiem, ze Ty chcesz go wziąć. Nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli czujesz, że juz jesteś w stanie, to bierz. Będzie miał u Ciebie jak w raju. Wszystkie wiemy jak dbasz i walczysz o swoje maluchy. Lepszego domu nie mógłby znaleźć.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Yenotek warto kupić wysuszać Ja polecam niedrogi a bardzo dobry<płatna reklama> z Sally hansen o taki KLIK mam już 2 buteleczke i wolę go od SV a jest przynajmniej o połowe tańszy

przepraszam dziewczyny, że tak wcinam się w watek bez komentowania ale mam w tym tyg 6 zaliczeń... także trzymać kciuuki!
Hmm.... To może jednak nie wezmę Essence, tylko SH Sama nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Bo nie wiem jak one zareagują, na początku może im to się nie spodobać. A nie chciałabym mu fundować dodatkowego stresu

Człowiek po stracie zwierzaka zazwyczaj mówi, że nigdy więcej psa. Tak też było w jej przypadku. Dzwoniłam do niej i powiedziała, że jeśli bardzo mi zależy to ok. Obydwie wiemy, że już nie umiemy żyć bez psiaka, jest za smutno i za cicho...
Na kotach się nie znam, ale wydaje mi się, ze to, że jest malutki działa na jego korzyść. Trudniej chyba byłoby im zaakceptować dorosłego psa. Poza tym żyły już z pieskami. A maluch i tak się będzie stresował trochę nowym domem...



Jak zwykle przesadziłam z ilością cytowanych postów...
Tak za pamięci...

Medi, bo Wy jeszcze wszystkiego o mnie nie wiecie Mam szerokie spektrum zainteresowań Mam kilka kont i pisząc pod różnymi nickami dybię na młode dziewice hłe hłe hłe

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-01-14 o 13:13
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:10   #2897
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Prezio,to kubek brata
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:15   #2898
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
już nad tym ubolewałyśmy tutaj no co zrobić.
No nic się nie da ale to nie w porządku


Dostałam info, że w SB jako, że byłam pierwszą z 10 osób zamawiających otrzymam jakiś zestaw 3 rzeczy z Lovely... okazało się, że to cienie, tusz i jakaś odżywka do paznokci :P Szkoda bo mam tego troszkę a liczyłam na 3 lakiery

Muszę dziś kupić jakiś lakier...

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-01-14 o 13:20
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:20   #2899
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Myślę.... nie przypominam sobie, ale możesz to zmienić
Dawaj na ring

Coś mnie dzisiaj energia roznosi za bardzo

Ech... macie najpierw zaległości... Jakby kogo interesowało. KLIK

A teraz aktualna fotka na szybko... pomalowałam póki co jedną łapkę, zdjęcie absolutnie w najmniejszym nawet stopniu nie oddaje zarąbistości mani. I nie mówię o moich paznokciach, żeby było jasne! Tylko o lakierze Ten wiboś 49 jest boski, maluje się nim bosko, wygląda bosko, pasuje do turkusu, a jeszcze walnęłam glorious aquarius na to. Miało być oczo... i jest, tylko na zdjęciu wyszło szaro, buro i bleah. Jest kolorowo i z iskrą. Jutro jak mnie słonko zaszczyci to zrobię lepsze zdjęcia.

Maaatkooo... Jestem nakręcona jak po nie powiem czym bo jadę zaraz odebrać prawo jazdy cieplutkie i świeżutkie, właśnie dostarczone do urzędu Tylko jeszcze pazury u drugiej ręki pomalowac... Ale jak? Kiedy ja się cała trzęsę?

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2013-01-14 o 13:22
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 13:24   #2900
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863901 3]Dawaj na ring

Coś mnie dzisiaj energia roznosi za bardzo

Ech... macie najpierw zaległości... Jakby kogo interesowało. KLIK

A teraz aktualna fotka na szybko... pomalowałam póki co jedną łapkę, zdjęcie absolutnie w najmniejszym nawet stopniu nie oddaje zarąbistości mani. I nie mówię o moich paznokciach, żeby było jasne! Tylko o lakierze Ten wiboś 49 jest boski, maluje się nim bosko, wygląda bosko, pasuje do turkusu, a jeszcze walnęłam glorious aquarius na to. Miało być oczo... i jest, tylko na zdjęciu wyszło szaro, buro i bleah. Jest kolorowo i z iskrą. Jutro jak mnie słonko zaszczyci to zrobię lepsze zdjęcia.

Maaatkooo... Jestem nakręcona jak po nie powiem czym bo jadę zaraz odebrać prawo jazdy cieplutkie i świeżutkie, właśnie dostarczone do urzędu Tylko jeszcze pazury u drugiej ręki pomalowac... Ale jak? Kiedy ja się cała trzęsę? [/QUOTE]

Ale obiecujesz?

Coś Ty tam na wierzch walnęła? Glorious Aquarius czy jak to tam sie zwie? Bardzo mi się podoba

Szybko odbierasz. Ja czekałam, czekałam, potem znowu czekałam...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:29   #2901
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863901 3]A teraz aktualna fotka na szybko...[/QUOTE]
Nefty, jakie piękności! Skojarzyło mi się z latem, morzem... Cudowne!




U mnie na słodko, choć wiem, że kwadraty Was nie przekonują. Jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (75,1 KB, 68 załadowań)
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:30   #2902
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Siemacie
Bywało lepiej
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:31   #2903
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863901 3]Dawaj na ring

Coś mnie dzisiaj energia roznosi za bardzo

Ech... macie najpierw zaległości... Jakby kogo interesowało. KLIK

A teraz aktualna fotka na szybko... pomalowałam póki co jedną łapkę, zdjęcie absolutnie w najmniejszym nawet stopniu nie oddaje zarąbistości mani. I nie mówię o moich paznokciach, żeby było jasne! Tylko o lakierze Ten wiboś 49 jest boski, maluje się nim bosko, wygląda bosko, pasuje do turkusu, a jeszcze walnęłam glorious aquarius na to. Miało być oczo... i jest, tylko na zdjęciu wyszło szaro, buro i bleah. Jest kolorowo i z iskrą. Jutro jak mnie słonko zaszczyci to zrobię lepsze zdjęcia.

Maaatkooo... Jestem nakręcona jak po nie powiem czym bo jadę zaraz odebrać prawo jazdy cieplutkie i świeżutkie, właśnie dostarczone do urzędu Tylko jeszcze pazury u drugiej ręki pomalowac... Ale jak? Kiedy ja się cała trzęsę? [/QUOTE]

Super efekt
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:32   #2904
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863901 3]Dawaj na ring

Coś mnie dzisiaj energia roznosi za bardzo

Ech... macie najpierw zaległości... Jakby kogo interesowało. KLIK

A teraz aktualna fotka na szybko... pomalowałam póki co jedną łapkę, zdjęcie absolutnie w najmniejszym nawet stopniu nie oddaje zarąbistości mani. I nie mówię o moich paznokciach, żeby było jasne! Tylko o lakierze Ten wiboś 49 jest boski, maluje się nim bosko, wygląda bosko, pasuje do turkusu, a jeszcze walnęłam glorious aquarius na to. Miało być oczo... i jest, tylko na zdjęciu wyszło szaro, buro i bleah. Jest kolorowo i z iskrą. Jutro jak mnie słonko zaszczyci to zrobię lepsze zdjęcia.

Maaatkooo... Jestem nakręcona jak po nie powiem czym bo jadę zaraz odebrać prawo jazdy cieplutkie i świeżutkie, właśnie dostarczone do urzędu Tylko jeszcze pazury u drugiej ręki pomalowac... Ale jak? Kiedy ja się cała trzęsę? [/QUOTE]

Bardzo ładne zarówno te w załączniku jak na blogu Ten z bloga ma bardzo fajny kolorek ale ta konsystencja należy do tych, których ja bardzo nie lubię rozprowadzać na pazurach..nie wiem czemu.

Co do prawka to gratulacje Wcale się nie dziwię, że się cieszysz i trzęsiesz Teraz to już tylko wsiadać w autko ! Ja mogłabym z niego nie wysiadać


TŻ właśnie podesłał mi kilka fotek sesji ślubnej pod wodą... ciekawe :P
http://digart.img.digart.pl/data/img...ad/7285474.jpg
http://digart.img.digart.pl/data/img...ad/7338480.jpg
http://digart.img.digart.pl/data/img...ad/7338486.jpg

To pierwsze chyba najbardziej mi się podoba...Reszta taka smutna jakby Panna Młoda umierała (a chyba bała się otworzyć oczy :P)
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:32   #2905
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38601571]Czemu mnie kciuk boli jak nim ruszam ?[/QUOTE]
Za dużo SMSów piszesz

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oo fajne tylko ja bym wolała jogurt naturalny niż kefir. I nie wiem czy mój sprzęt poradziłby sobie z jabłkiem
Też właśnie myslałam nad zamianą kefiru na jogurt
A jabłko pokrój na drobniejsze cząstki i dopiero wrzuć do blendera. ja jeszcze nie zdążyłam tego koktajlu zrobić. Jakoś czasu nie miałam w weekend

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Do timeless love Anny (1 warstwa na ciemnym podkładzie) dodałam disco disco Essence (1 warstwa)


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Szpilki miały być niższe, ale tak mi się spodobały (łacznie z ceną, że uległam)
Baleriny chciałam całe srebrne, ale nie było...
Obie pary świetne
Ale rockowe szpilki to jest to

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Wrzucam moje dzisiejsze.. środkowy jest zdecydowanie krótszy ale jest to efekt mojej przygody ze schodami xD
Bardzo ładne jajeczka
I mani też bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
a dziś pizza domowej roboty

lakiery: eveline nr 570 plus golden rose nr 167
Daj kawałek

Super! Też nie przepadam za trawkami, ale tu pasuje idealnie

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
na pazurkach GR 226 i GR JJ 116
Płytka

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Moje aktualne. Koralowy ados i złota mgiełka wibo, która zmieniła go w pomarańcz.
Super wyszło

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jestem w nim absolutnie zakochana, skorki wybaczcie dla Was się spieszyłam
fughduitujerpotj

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Karooola...
Obecna
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:35   #2906
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale obiecujesz?

Coś Ty tam na wierzch walnęła? Glorious Aquarius czy jak to tam sie zwie? Bardzo mi się podoba

Szybko odbierasz. Ja czekałam, czekałam, potem znowu czekałam...
A jak, tylko ostrzegam, jedyne co umiem to gryźć i drapać, w sztukach walki jestem kiepska

Nefty nie kumka czy pytasz serio o Aquariusa czy robisz sobie ze mnie jajca Jak serio to tak, stary, dobry Glorious Aquarius - special effect topper essence.

No coś mnie podkusiło żeby zadzwonić do WK i dobrze, bo na stronie internetowej jeszcze rozpatrują wniosek... A ono biedne już czeka
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nefty, jakie piękności! Skojarzyło mi się z latem, morzem... Cudowne!




U mnie na słodko, choć wiem, że kwadraty Was nie przekonują. Jeszcze


Podrosną i będzie git, a kolorki fakycznie - słodkości
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:38   #2907
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863931 8]Podrosną i będzie git, a kolorki fakycznie - słodkości [/QUOTE]
Na razie takie króciaki mi pasują Może wizualnie nie powalają, w kwestii wygody są dla mnie akurat.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:40   #2908
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38639230]Super efekt [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Bardzo ładne zarówno te w załączniku jak na blogu Ten z bloga ma bardzo fajny kolorek ale ta konsystencja należy do tych, których ja bardzo nie lubię rozprowadzać na pazurach..nie wiem czemu.

Co do prawka to gratulacje Wcale się nie dziwię, że się cieszysz i trzęsiesz Teraz to już tylko wsiadać w autko ! Ja mogłabym z niego nie wysiadać
Dziękuję
Włąśnie... trzeba to robić dabrdzo uważnie, bo zostają smugi i ślady po pędzelku.

Tiaaa



Smooo! Viiiv! słyszycie/widzicie? Nie wychodźcie koło 16 na ulicę bo nefty będzie wracać z urzędu już za kółkiem! Pierwszy raz w mieście, bez instruktora, który w razie czego zahamuje. Strzeżcie się zielonego kombi...

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Na razie takie króciaki mi pasują Może wizualnie nie powalają, w kwestii wygody są dla mnie akurat.
Ale po boczkach im nie pozwolisz troszkę podrosnąć? Zostawiasz sobie takie spiłowane?
Bo mi właśnie o boczki chodziło w zasadzie, nie o długość samą w sobie.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:41   #2909
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Karola juz zjedzona za dobra byla albo za pozno piszesz

Preziu tego sally hansena i ja polecam, tez juz druga buteleczke mecze
po 1h opd malowania pazurkow ide spac, poscieli nie mam odbitej
a jest tanszy od poshe czy seche

i co ja jeszcze mialam pisac

nefy rajdowcu brawo prawka

i do pracy .... a od jutra po 10 h jak nie lepiej
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:44   #2910
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863931 8]
Nefty nie kumka czy pytasz serio o Aquariusa czy robisz sobie ze mnie jajca Jak serio to tak, stary, dobry Glorious Aquarius - special effect topper essence.
[/QUOTE]

Serio pytałam Ślicznie wygląda na takich kolorach i zastanawiałam się co to jest.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3863940 3]
Smooo! Viiiv! słyszycie/widzicie? Nie wychodźcie koło 16 na ulicę bo nefty będzie wracać z urzędu już za kółkiem! Pierwszy raz w mieście, bez instruktora, który w razie czego zahamuje. Strzeżcie się zielonego kombi...
[/QUOTE]

Ja nie z Lublina, ale już się boje
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.