mieć pretensje? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 18:58   #31
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: mieć pretensje?

Ja na twoim miejscu pokazałabym mu ten wątek i wypowiedzi innych dziewczyn. Dlaczego ? ponieważ może zobaczy że przeszkadza Ci to nie dlatego że jesteś bardzo zazdrosna , albo że przejmujesz się głupotami , ale dlatego że wiekszość kobiet myśli w takiej sytuacji jak ty. Ja też uważam że powinien odmówić , albo poprosić o dodatkowe zaproszenie dla ciebie .

Na pewno też wie że podoba sie tamtej koleżance i ze tobie to przeszkadza ( chyba o tym wie ?)- więc tym bardziej powinien spasować i poinformować ją żeby ona sie oddaliła i poszukała sobie wolnych kolegów

Jeżeli nie da sie go odciągnąć od tej imprezy sama idź na jakąś i nie mysl o tym , chociaz wiem ze to malo mozliwe
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:59   #32
Loczka
Raczkowanie
 
Avatar Loczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk. !
Wiadomości: 170
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez pragnienie Pokaż wiadomość
Jestem z TŻ od 3 lat Jakiś czas temu dostał zaproszenie na 18stkę od koleżanki z klasy. Koleżanki, która odkąd pamiętam trochę mi podnosiła ciśnienie Zawsze się wpieprzała w nasz związek. Utkwiło mi w pamięci jak przed balem gimnazjalnym pytała mojego TŻta, czy z nią pójdzie, a dobrze wiedziała, że jest ze mną On to oczywiście obrócił w żart i jak mu to ostatniu przypomniałam, to stwierdził, że wymyślam coś. Panna ta potrafi go zaczepić na korytarzu (gdy idziemy razem) z tekstem: - poczekaj na mnie!. Heloł? Czy mam jej okulary kupić? Notabene podobno ma chłopaka (którego ja na oczy nie widziałam). Ciągnie się za mną ta małpa całe liceum
No i się zaczyna problem. On ją lubi, ona go też (...) .
Dostał zaproszenie tylko dla siebie, czy ja w domu zostaję i we łzach tonę W sobotę jest impreza. Gdy powiedziałam o tym rodzicom, trochę się zdziwili, stwierdzili, że TŻ zachowuje się nie w porządku. No bo skoro jest się tyle czasu z kimś, to albo idzie się razem (w końcu ją znam, a że nie znoszę to inna sprawa) albo zostaje.
Nie wiem, czy mogę mieć do niego o to pretensje, że chce iść, bo może teraz tak się robi? Nie zaprasza parami tylko indywidualnie? Mój TŻ stwiedził, że dla niego 18stka do impreza dla najbliższych kolegów i rodziny. To się go pytam, czy jest taki ważny?!
Losie, ciężko mi, jestem wkur*** i jak on coś tam odwali na tej 18stce to go
Mieć pretensje, fochać się, czy zrozumieć?

FOSZYĆ SIE ! bez przesady, że panienka na Twoich oczach chce go złapać w sidła, a on jeszcze ma SAM do niej na 18stke iść..no paranoja jakaś..ja bym jej pokazała dopiero, co to znaczy zadzierać z dziewczyną faceta, do którego startuje..ojjjjj pokazałabym
__________________
Chcę dzielić z Tobą wszystkie moje sny...

_________________


Studentka Uniwersytetu Śląskiego..


Loczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:09   #33
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: mieć pretensje?

Ja bym miała na Twoim miejscu pretensje...
U Nas jest tak, ze albo idziemy razem na tego typu imprezy albo w ogóle. Poza tym Nas zawsze zapraszają razem, wiec jest spokój. A jak ktos nie orientuje się w sytuacji to pyta się czy zaproszenie ma wypisać również na osobe towarzyszącą.
Jeżeli Ona Cie nie zaprosiła Twój TŻ powinnien się jej spytać czy może Ciebie przyprowadzić, a jeżeli nie wyraziłaby zgody, grzecznie podziękować za zaproszenie. W końcu to Ty powinnas być najważniejsza a nie jakaś tam 18-tka.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:34   #34
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: mieć pretensje?

Przede wszystkim nie ważne, czy koleżanka płaci, czy spotykaliby się na moście. On doskonale zdaje sobie sprawę, że one wzajemnie się nie tolerują, więc idąc na tą 18., robi swojej dziewczynie wielkie świństwo. Skoro kocha swoją dziewczynę, powinien umieć ograniczyć kontakty z laską, która zachowała się nie fair pewnie nie jeden raz.
To, że jest się parą, nie oznacza, że trzeba chodzić razem na wszystkie impry, ale jest to całkiem miłe, gdy traktuje się parę jak jedność i oni siebie wzajemnie. Co innego męski albo typowo babski wieczor, bo niezrecznie czułaby się ta druga płec. Ale tu nie rozumiem - strasznie niedojrzałe.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:38   #35
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: mieć pretensje?

niedojrzale i samolubne. Jak on to widzi ? nie rozumiem , on sie bawi a ty kiśniesz zaryczana w domu ? heeloł ;/
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:00   #36
pragnienie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 933
Dot.: mieć pretensje?

z tym płaczem to akurat taka ironia była płakać nie będę, prawdopodobnie idę z koleżanką do teatru zastanawiam się czy pokazać mu ten wątek. Chyba tak zrobię, bardzo dziękuję cotynato i wszystkim ogólnie także za wypowiedzi
__________________

pragnienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:00   #37
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: mieć pretensje?

Nie mieć pretensji.
Nie rwać włosów z głowy.
Co ma być to będzie, co ma wisieć nie utonie.

Życzyć mu hucznej imprezy, a żeby nie bić się z myślami i aby wyobraźnia nie miała czasu na pole do popisu - iść tam, gdzie głośno gra muzyka i robić to samo.

Bawić się.
W najlepsze.
__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 20:07   #38
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez COOKIESmonster Pokaż wiadomość
moim zdaniem to nie jest dobry pomysł,
pragnienie nie chcewywołać burzy w związku tylko wyjaśnienia sytuacji.
A według mnie pomysł jest bardzo dobry.

Po pierwsze: dlaczego on ma się świetnie bawić u koleżanki, która robi do niego końskie zaloty a on doskonale wie o tym, że jego dziewczynie to sprawia przykrość, więc pójście na osiemnastkę do tej laski to przegięcie z jego strony → wniosek: niech sobie idzie, ale w złym humorze, niech poczuje się tak, jak autorka wątku, że coś nie gra...

Po drugie: autorka wątku nie chce wywoływać burzy w związku? bardzo możliwe, z tym, że burzę to on JUŻ ściągnął nad ten związek, przyjmując zaproszenie i twardo obstając przy pójściu na imprezę...

Po trzecie: problemy trzeba rozwiązywać od razu, a nie czekać aż same się rozwiążą...

Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:08   #39
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: mieć pretensje?

ja bedac w tak dlugim zwiazku [a bylam w 4letnim] postawilambym warunek, ze albo koluje dla mnie zaproszenie i idzie ze mna, albo nie idzie w ogole.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:11   #40
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: mieć pretensje?

mialam podobną sytucje moze nie az taką ze Tzta zaczepiala jakas laska tylko tez zostal zaproszony sam na urodziny . A jestem z nim te dlugo i wiedzieli oni o moim istnieniu .

Masz prawo być zł . Ja zrobilam afere o to . Oczywiscie Tz poszedl wtedy na impreze ale od tamtej pory nie zdarza sie to . Stwierdzil pewnie ze woli w domu siedziec niz miec kolejną afer . Mnie takie cos do szlu doprowadza . Nie mowiac jak bardzo bylabym zazdrosnaaa !
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:52   #41
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: mieć pretensje?

Verzara - z ciekawości pytam.
Smakuje Ci takie zwycięstwo? Wydaje Ci się, że jego "dla świętego spokoju" to również Twój święty spokój?

Zazwyczaj u tych małych chłopców prędzej czy później zachodzi psychiczna potrzeba zapewnienia sobie niezależności od zakazów mamy. A bunt przebiega tym gwałtowniej, im krótsza była smycz.
__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 21:00   #42
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja lub mój TŻ na pojedyńcze zaproszenie odpowiedzielibyśmy: dziękuję, ale przychodzę z partnerką albo wcale.
Ja bym jeszcze dopowiedziała jego ustami (np. smsem): jeśli to impreza dla najbliższych, to się nie poczuwam.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:01   #43
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: mieć pretensje?

to Twój chłopak powinien mieć pretensje do tej dziewczyny za to, że dała mu tylko jedno zaproszenie, mimo, że wie, że ma on dziewczynę. jest zwyczajnie głupi, skoro się tam wybiera. żałosne. też bym była wkurzona na Twoim miejscu.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:05   #44
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze dopowiedziała jego ustami (np. smsem): jeśli to impreza dla najbliższych, to się nie poczuwam.
Dokladnie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:07   #45
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: mieć pretensje?

Też bym była wkurzona, ale foch faceta zniechęci, wystarczy parę zdań typu "nie podoba mi się to", "ona mi przeszkadza", z wyjaśnieniem(!) dlaczego. Spokojnie, bez łez i krzyku. Jeśli zrozumie, to ją oleje, to najlepszy sposób. Jeśli nie, to po co być z takim?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:10   #46
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: mieć pretensje?

Oczywiscie ze masz prawo miec pretensje

Cytat:
Napisane przez COOKIESmonster Pokaż wiadomość
ja również uważam , że powinnaś zachować spokój
i pokazać klasę,
18 to wyjątkowa impreza, dlatego Twój Tż tak łatwo z niej nie zrezygnuje,
poza tym to zdrowo dla zawiązku gdy NIEKTóRE imprezy spędza się osobno.
Ale mimo to uważam ,ze ta laska jest perfinną su*ą.
Ciesz się tym, że Tż jest Twój i że to TYLKO Ty spędzasz z Nim tyle czasu ,że wiesz o Nim więcej niż ta nieszczęsna przyjaciółka.

i dokładnie , 'co ma być to będzie'
przecież i tak nie można sprawdzać Tż'tów na każdym kroku,
a dając Mu luz obdarzasz Go zaufaniem (myślę, że On to doceni )
(z tego co zrozumiałam )powiedziałaś juz Mu co czujesz, więc resztę zachowaj dla siebie i ciesz się ,ze nie będziesz musiała oglądać tej panny

życzę powodzenia , trzymam kciuki
i nie martw się , bo wszystkie jesteśmy z Tobą ;**
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ale dla mnie w 18stych urodzinach nie ma nic wyjatkowego. Z perspektywy czasu - bardzo przereklamowane sa

Druga sprawa - owszem, na imprezy mozna chodzic osobno. Jak jedno nie moze, nie chce, chca sie pobawic ze znajomymi. Natomiast na pewno nie w sytuacji, gdy panna sie przystawia i stawia autorke przed faktem dokonanym, dajac tylko jedno zaproszenie.

Oczywiscie, zwiazek powinien byc oparty na zaufaniu, ale tu jest przede wszystkim brak szacunku partnera autorki w stosunku do niej.

Nie rob zadnych awantur, ale postaw sprawe jasno - ze Ci przeszkadza, ze ona sie przystawia do niego i ze to jest nie w porzadku z JEGO strony, ze nawet dla Ciebie nie wizal zaproszenia.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:32   #47
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: mieć pretensje?

pragnienie a ja bym mu powiedziała, że skoro on idzie do tej laski na urodziny, to ja za tydzień do baaardzo przystojnego kolegi X na imprezkę (oczywiście sama)

Jak lubi takie osobne wyjścia, to ok.

Ciekawe co by na to powiedział
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:46   #48
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: mieć pretensje?

Nie no wiesz ... kazda przecietna dziewczyna by sie w takiej sytuacji denerwowala, wcale Ci sie nie dziwie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:55   #49
Tarro
Raczkowanie
 
Avatar Tarro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 46
Dot.: mieć pretensje?

Myślę, że nie miałabym nic przeciwko temu żeby mój mężczyzna poszedł na urodziny do koleżanki. Pod warunkiem, że byłaby to koleżanka a nie dziewczyna która wpiep*a mi się w związek. Wtedy wściekłabym się nie na żarty. I miałabym poczucie, że facet mnie zlewa. Tyle tylko, że Ty z tym nieiwele możesz zrobić. Co najwyżej pogadać z facetem i zapytać jakby się czuł gdybyś sama poszła na imprezę np do eksa, który o Ciebie zabiega. To tylko on może kazać lasce spłynąć (bo ona uderza do niego, no cóż powiedzmy sobie- ona może próbować... Ale ON jest już z kimś.). A jeśli tego nie robi... Może mu to pasuje? Hm.. mam pewien pomysł. Tylko, że on wymagałby współpracy Tżta. Oczywiście nie rozwiązuje sprawy na dłuższą metę, ale może jednorazowo? Bo jeśli problemem jest cena zaproszenia (dla tej dziewczyny), to może Twój Tż powiedziałby koleżance, że zapłaci za Ciebie? A wy np oboje zrzucicie się na Twój bilet?
To tylko pomysł. Trzymam kciuki.
Tarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 22:03   #50
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość
pragnienie a ja bym mu powiedziała, że skoro on idzie do tej laski na urodziny, to ja za tydzień do baaardzo przystojnego kolegi X na imprezkę (oczywiście sama)

Jak lubi takie osobne wyjścia, to ok.

Ciekawe co by na to powiedział
Proponujesz najgorsze wyjście z możliwych, uczuciową licytację.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:08   #51
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: mieć pretensje?

Dziewczyna ewidentnie robi Ci na złość, ale nie ma co się tak bardzo denerwować. Skoro chce to niech idzie, Ty najlepiej też idź się gdzieś pobawić.


Reakcja Twojego tż troche mnie dziwi, ale nie znam dokładnie sytuacji. Może on faktycznie traktuje ją jak koleżanke tylko, a są ze sobą w dobrych kontaktach dlatego chce iść.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:12   #52
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość
pragnienie a ja bym mu powiedziała, że skoro on idzie do tej laski na urodziny, to ja za tydzień do baaardzo przystojnego kolegi X na imprezkę (oczywiście sama)

Jak lubi takie osobne wyjścia, to ok.

Ciekawe co by na to powiedział
Prawdopodobnie od razu wyczułby, że to tylko puste gadanie i powie "a idź". Wtedy on bawiłby się świetnie, a jego dziewczyna siedziala w domu, bo przeciez zmyślila całą tę historię.

Nie dziwię sie irytacji autorki wątki. Panna ewidentnie przekracza pewna granicę i pozwala sobie na zbyt smiałe zachowanie wobec cudzego chlopaka. Ja bym powiedziała wprost: "Chcesz, idx, na siłę Cie nie zatrzymam". I powiedziała wprost co myśle o tamtej pannie i o ich zachowaniu. A potem zachowała się odpowiednio do sytuacji - gdyby poszedł, to musialby sie bardzo dugo starac, aby mnie przekonać, że jest najbardziej interesującym facetem na świecie...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:15   #53
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
A koleżanka pewnie aż puchnie z radości, że utarla ci nosa- pewnie od zawsze czuje Twoją do niej niechęć i postanowila Ci pokazać.
Szkoda, że Twój facet przedklada przednią zabawę nad Ciebie.
Spodziewam się, że jeszcze się cieszy, bo nie będzie cerbera przy nim i hulaj dusza!
Oj dokładnie

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja bym się na pewno obraziła i przestała odzywać Ale tak już mam. W każdym razie moim zdaniem oboje bardzo niemiło z tobą postępują, a nie zapraszanie osób towarzyszących, gdy są to poważne związki, to też brak kultury. Nikt nikomu nie każe piwa stawiać, ani za nikogo płacić.
Ja też tak mam, a raczej miałam - mój tż nie chce nigdzie beze mnie chodzić, ostatnio chciał mnie ciągnąć na męskie spotkanie, a wigilię w jego firmie chciał zbojkotować, bo nie można było partnetów zapraszać

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ewidentnie twój chłopak jest wobec Ciebie nie fair, a Twoi rodzice mają rację!

Proponuję urządzić mu niezłą awanturkę w dniu tej imprezki, przynajmniej humor mu popsujesz i raczej nie będzie miał ochoty na zabawy
Bałabym się, bo wtedy ta wredna pinda zrobi się na anioła miłosierdzia i pozwoli wypłakać żale na swoim ramieniu, dodatkowo najeżdząjąc na autorkę, a pewnie i zaproponuje szukanie pocieszenia w swoich ramionach
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:25   #54
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Proponujesz najgorsze wyjście z możliwych, uczuciową licytację.

Dlaczego najgorsze? To on olewa swoją dziewczynę, ma "gdzieś" to, że jest jej przykro. Na pewno zdaje też sobie sprawę, że tamta laska chce go zbajerować. Więc powinien się poczuć, tak jak pragnienie i pomyśleć trochę jak ona się czuje. A jeśli nie byłby zły/zazdrosny w takiej sytuacji, to znaczy że chyba mu nie zależy tak bardzo


Ps. dobry pomysł z tym, żeby Tż zaproponował, że sam zapłaci za osobę towarzyszącą. Tylko czy będzie chciał....
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:32   #55
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: mieć pretensje?

A może poprostu powiedz mu że 18 nie jest wydarzeniem roku i zabież go na inną impreze , w końcu co jak co , ale zabawa z tobą powinna być dla niego ciekawsza niż potańcówka z koleżanką .
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:35   #56
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość
Dlaczego najgorsze? To on olewa swoją dziewczynę, ma "gdzieś" to, że jest jej przykro. Na pewno zdaje też sobie sprawę, że tamta laska chce go zbajerować. Więc powinien się poczuć, tak jak pragnienie i pomyśleć trochę jak ona się czuje. A jeśli nie byłby zły/zazdrosny w takiej sytuacji, to znaczy że chyba mu nie zależy tak bardzo
Ps. dobry pomysł z tym, żeby Tż zaproponował, że sam zapłaci za osobę towarzyszącą. Tylko czy będzie chciał....
Tak jak pisze Aggie - po pierwsze nie wziąłby jej serio i nie byłby wcale zazdrosny, po drugie nakręciłoby go to do dalszej samowolki, "bo szczypta zazdrości nie zaszkodzi", po trzecie szantażowanie zniechęciłoby go do niej jako ograniczenie wolności, po czwarte w związku powinno się rozmawiać, a nie stosować dziecinne gierki. Skrótem: w ten sposób pchnęłaby go w jej ramiona. Bo ona jest tą wredną, która mu wszystkiego zakazuje, a tamta tą, której można się w ramię wypłakać.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:02   #57
agunia1985
Raczkowanie
 
Avatar agunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 120
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A może poprostu powiedz mu że 18 nie jest wydarzeniem roku i zabież go na inną impreze , w końcu co jak co , ale zabawa z tobą powinna być dla niego ciekawsza niż potańcówka z koleżanką .

Prawdę powiedziawszy uważam, że to świetny pomysł!!! Powinnaś zaproponować jakąś świetną imprezę, przy której 18-stka zblednie. Tylko, że to tylko tymczasowe rozwiązanie, bo facet i tak zachowuje się nie fair. No, ale może za jakiś czas dorośnie
agunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:14   #58
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
Nie czarujmy się skoro chłopak jest w wieku około osiemnastkowym to tak, jest niedojrzały i jest to chyba jak najbardziej normalne dla tego wieku.

Ja uważam, że każdy będąc w związku ma prawo do własnych imprez i własnych znajomych i nie wszędzie z połówką trzeba chodzić. Tym bardziej, że faktycznie tutaj za Twoją zabawę płaciła by ona, a skoro wasze stosunki nie są najlepsze to i jej się nie można dziwić, że nie chce płacić za Ciebie.
A może ona traktuje Twojego TŻ tylko jako kumpla a to, że to Twój chłopak to odbierasz to tak jakby chciała Ci go zabrać. Może wcale nie koniecznie tak jest a Ty tylko koloryzujesz rzeczywistość?
Nie rób awantur, puść go na tą imprezę normalnie. Jak będzie chciał to i tak pójdzie, lepiej już żeby szedł w normalnym nastroju, a nie po awanturze i fochu.
Zgadzam się z powyższym.

Chyba, że wszyscy inni są zaproszeni parami (nawet jeśli tylko jedna osoba z pary zna się i przyjaźni z gospodynią) - wtedy to rzeczywiście byłoby niegrzeczne i niekulturalne, że Ty nie otrzymałaś zaproszenia.

Również mam kumpli, z którymi zdarza się, że chodzę na zakupy, na piwo i dziwne byłoby dla mnie, gdyby ich dziewczyny miałyby być o to zazdrosne, posądzały o jakieś niecne zamiary. Po prostu pogadaj szczerze i w miłej atmosferze o tym ze swoim facetem. Facet jak nie chce kombinować, to kombinować nie będzie i tyle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:42   #59
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: mieć pretensje?

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość
pragnienie a ja bym mu powiedziała, że skoro on idzie do tej laski na urodziny, to ja za tydzień do baaardzo przystojnego kolegi X na imprezkę (oczywiście sama)

Jak lubi takie osobne wyjścia, to ok.

Ciekawe co by na to powiedział
eh. tez uwazam, ze nie tedy droga. Czasem trzeba byc egoista.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:50   #60
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: mieć pretensje?

Oj ja bym w takiej sytuacji zrobiła małą sprzeczkę
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.