Pobito Rihannę;( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 03:33   #61
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
nie jestem w szoku ,ale byłabym gdyby z nim została

a co do polaka,żal mi go ale też nie jestem w szoku. Talibowie porywają ok 3tyś obcokrajowców rocznie dla okupu .Nie kumam więc po co ludzie dalej sie tam pchają .I w nosie mam czy ktoś się ze mną zgadza czy nie .Takie są fakty.
Jak to po co sie pchaja? Przeciez on tam na wakacje nie pojechal

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
Nie zmienia to jednak tego, że to chory naród jAk i nasz rząd który nie zrobil nic dla tego czlowieka no i oczywiście słynne słowa Tuska"z terrorystami się nie negocjuje " oby on nie usłyszał takich bzdur jak trafi kiedyś na kogoś z jego bliskich
Zaraz zaraz - nie mieszajmy co rzad mogl zrobic a czego nie zrobil ze stwierdzeniem, z ktorym sie calkowicie zgadzam - z terrorystami sie nie negocjuje i ciach bajera.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 03:40   #62
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Pobito Rihannę;(

Też mi ciężko czasem uwierzyć w "doniesienia" pudelka.
Gwiazdy takiego formatu także często lubią wywoływać wokół siebie szum.
Ot, tak, żeby było o nich głośno, nieważne jak, ważne z jakim skutkiem (np patrzcie nowy wątek na plotkowym)
A jeśli pobił ją naprawdę, to współczuję.Tak jak i innym kobietom, które są bite i poniżane.
Tylko tutaj Rihanna jest na wygranej pozycji.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 06:56   #63
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Chcialas wywołać szczerą dyskusję? to trzeba było podejśc do tego z innej strony,od razu specyzować.Dziewczyny nie czytają ci w myślach.
tak??
Cytat:
Napisane przez Bathory Pokaż wiadomość
dokładnie.
i rzeczywiście JESTEM W SZOKU, że autorkę wątku bardziej przejęło kilka siniaczków jakiejś gwiazdeczki niż taka tragedia.
Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
a ja nie a to dlatego, ze codziennie jakies kobiety sa bite przez swoich mezow/chlopakow etc. i nikt za bardzo sie tym nie przejmuje. Ludzie o tym nie wiedza, bo to nie sa osoby publiczne i nikt o tym nie "trabi" wiec dlaczego mialabym byc w szoku? niestety mowiac kolokwialnie, nie ona pierwsza i nie ostatnia.
moze dzieki temu, ze pobito (jakby nie bylo osobe znana [wiem wiem, zaraz ktos sie przyczepi, ze stwierdzeniem "on wcale nie jest znana" etc ]) to moze chociaz przez jakis czas problem bitych kobiet bedzie na ludzkich jezykach.
Analogicznie. Zabito Polaka w Pakistanie i od razu rozpoczela si ogolnopolska (a nawet swiatowa) dyskusja na temat mordujacych niewinnych ludzi talibow.

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
no prosze Cie, jakiego wielkiego formatu? gwiazda? gdzie bo ja nie widze wsrod nich zadnej gwiazdy i to jeszcze wielkiego formatu
moim skromnym zdaniem, ludzie naduzywaja stwierdzenia "gwiazda" do ludzi estrady hehe no bo jak inaczej o nich powiedziec? to ze ktos ma jedna piosenke "umbrella ela ela..." to nie nazywajmy ich odrazu gwiazda.
Dla mnie slowo "gwiazda" w odniesieniu do piosenkarzy etc. zarezerwowane jest do osob, ktore na scenie muzycznej sa juz dobre kilka lat i ich przeboje/utwory znane sa dosyc szeroko. Bo porownaj sobie np. U2 a Rihanne (czy jak sie ja tam pisze) i kto jest gwiazda?
z braku argumenotw czepiasz sie slowek?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jak zła przemoc, jaka dobra przemoc?

Bez urazy, ale gdyby to Ciebie pobił TŻet taka gwiazda nawet by sobie tym głowy nie zawracała
no prosze Cie...
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:37   #64
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pobito Rihannę;(

jak donosi pudelek ruhana odwolala koncerty w Malezji i pojechala na Barbados odpoczywac . ma ponoc obita twarz...ponoc ten jej Chris lal ja tylko z otwartej dłoni...policja podala ze miala krwiaki na czole...
no i co teraz ktos dalej jest w szoku???
kilka dni temu moj sasiad dowiedzial sie ze zostalo mu gora 2 tyg. zycia...o tak jestem w szoku...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:01   #65
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
jak donosi pudelek ruhana odwolala koncerty w Malezji i pojechala na Barbados odpoczywac . ma ponoc obita twarz...ponoc ten jej Chris lal ja tylko z otwartej dłoni...policja podala ze miala krwiaki na czole...
no i co teraz ktos dalej jest w szoku???
kilka dni temu moj sasiad dowiedzial sie ze zostalo mu gora 2 tyg. zycia...o tak jestem w szoku...
twoja wypowiedz jest niesmaczna
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:24   #66
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pobito Rihannę;(

niesmaczne jest fakt ze banalny watek w zasadzie o gwiazdce popu i jej klopotach z chłopakiem przeobrazili sie w cos czego nie jestem w stanie okreslic...
pojawiaj sie odwolania do zamordowanego Polaka...pojawiaja sie żenujące posty w zasadzie dotyczace tego czy ktos czuje sie zszokowany....bo jesli sie nie czuje to znaczy nie obchodzi go los bitych kobiet...i tak w kolko bez sensu maslo maslane...
nie jestem w szoku ze Rihane pobito...nie jestem w szoku ze Mel Gibson prawdopodobnie jest antysemita....nie jestem w wszoku ze Madonna ma dwudzietsoparoletniego kochanka...nie jestem w szoku ze Britney Speras jedzie na ketaminie i vicodinie...nie jestem wszoku ze amerykanka molestwoana przez Polanskiego wycofuje zarzuty i wreszcie bedzie mogl wjechac do USA ,za to jestem w szoku ze osoba Mi znana osobiscie ,pare dni temu pomagala mi niesc zakupy do domu a dzisiaj nawet nie wiem czy zyje jeszcze..to mnie dotyczy....to mnie obchodzi...to mnie wprawia w oslupienie bo jest niewytlumaczalne..niepoje te...niesprawiedliwe...
natomiast jeslei gwiazdka popu posiadajaca miliony $ pozwla sie lac kolesiowi z ktorego sama zrobila gwiazdora to przepraszam niech sie leczy albo szuka pmocy we wspolczuciu i robienu afery
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2009-02-11 o 11:26
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:52   #67
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
niesmaczne jest fakt ze banalny watek w zasadzie o gwiazdce popu i jej klopotach z chłopakiem przeobrazili sie w cos czego nie jestem w stanie okreslic...
pojawiaj sie odwolania do zamordowanego Polaka...pojawiaja sie żenujące posty w zasadzie dotyczace tego czy ktos czuje sie zszokowany....bo jesli sie nie czuje to znaczy nie obchodzi go los bitych kobiet...i tak w kolko bez sensu maslo maslane...
nie jestem w szoku ze Rihane pobito...nie jestem w szoku ze Mel Gibson prawdopodobnie jest antysemita....nie jestem w wszoku ze Madonna ma dwudzietsoparoletniego kochanka...nie jestem w szoku ze Britney Speras jedzie na ketaminie i vicodinie...nie jestem wszoku ze amerykanka molestwoana przez Polanskiego wycofuje zarzuty i wreszcie bedzie mogl wjechac do USA ,za to jestem w szoku ze osoba Mi znana osobiscie ,pare dni temu pomagala mi niesc zakupy do domu a dzisiaj nawet nie wiem czy zyje jeszcze..to mnie dotyczy....to mnie obchodzi...to mnie wprawia w oslupienie bo jest niewytlumaczalne..niepoje te...niesprawiedliwe...
natomiast jeslei gwiazdka popu posiadajaca miliony $ pozwla sie lac kolesiowi z ktorego sama zrobila gwiazdora to przepraszam niech sie leczy albo szuka pmocy we wspolczuciu i robienu afery
przepraszam, Twoj post zostal przeze mnie zrozumiany opacznie
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 11:59   #68
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
jak donosi pudelek ruhana odwolala koncerty w Malezji i pojechala na Barbados odpoczywac . ma ponoc obita twarz...ponoc ten jej Chris lal ja tylko z otwartej dłoni...policja podala ze miala krwiaki na czole...
no i co teraz ktos dalej jest w szoku???
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:16   #69
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
a co do polaka,żal mi go ale też nie jestem w szoku. Talibowie porywają ok 3tyś obcokrajowców rocznie dla okupu .Nie kumam więc po co ludzie dalej sie tam pchają .
taka praca, nie kazdy moze sobie siedziec bezpiecznie za biurkiem wsrod papierow

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość

z braku argumenotw czepiasz sie slowek?
nie, nic sie nie czepiam i napewno nie w ten sposob o jakim piszesz
po prostu jestem za tym, zeby uzywac poprawnych slow do okolicznosci i tyle. Wiesz, slowa to wielka sila i mozna wiele nimi zmienic i to jakich sie uzyje jest bardzo wazne. Btw, Rihanna gwiazda wielkego formatu nie jest i nie sadze zeby byla i tyle.

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
twoja wypowiedz jest niesmaczna
dlaczego niesmaczna?
a skad wiesz jak bylo i jest naprawde? bylas tam? skad wiesz czy dostala w twarz z otwartej reki czy ja mocniej stlukl? niektorzy maja tendencje do wyolbrzymiania wszelkich spraw wiec wcale bym sie nie zdzwiwila jakby rzeczywiscie bylo tak, ze tylko dostala z "liscia".
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:31   #70
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość




ciekawa jestem reakcji, gdyby któraś wizażanka napisała, że pobił ją facet chyba reakcja byłby identyczna-"przecież tysiące kobiet są bite i co z tego"


zastanawiam się, jakie byłyby reakcje, gdyby ją zabił "to nic takiego, przecież takie sytuacje się zdarzają".

między pobiciem a morderstwem jest dosyć spora różnica, nie sądzisz?
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:54   #71
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez Bathory Pokaż wiadomość
między pobiciem a morderstwem jest dosyć spora różnica, nie sądzisz?
wreszcie ktos ujal ten problem ladnie i sprawnie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 13:10   #72
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
natomiast jeslei gwiazdka popu posiadajaca miliony $ pozwla sie lac kolesiowi z ktorego sama zrobila gwiazdora to przepraszam niech sie leczy albo szuka pmocy we wspolczuciu i robienu afery
Trudno to określać zezwoleniem na lanie się, ciekawa jestem jak Ty byś zareagowała (nie chodzi o robienie afery na cały świat) gdyby znienacka, nagle ktoś bliski Cię uderzył, choć np. nigdy przedtem tego nie zrobił (oczywiście nie wiemy, czy była bita wcześniej, chodzi mi o pierwsze we wspólnym życiu niespodziewane uderzenie) - nie można tego określać "pozwala się lać kolesiowi" w sytuacji, gdy bicie nigdy wcześniej nie występowało.


Cytat:
Napisane przez Bathory Pokaż wiadomość
między pobiciem a morderstwem jest dosyć spora różnica, nie sądzisz?
Owszem, różnica jest, co wcale nie oznacza, że mamy przyzwalać na bicie i mordowanie kogokolwiek.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:20   #73
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
a ilu niewinnych ludzi jest codziennie zabijanych? ile jest brutalnych morderstw? więc co nagle taki szum, że zabili jednego człowieka?

przepraszam za niefortunny pierwszy post. nie sądziłam, że dyskusja potoczy się takim kierunku.

po dokładnym przeczytaniu tego wątku, dochodzę do wniosku, że dopiero teraz jestem w szoku.
Ten jeden człowiek jest Twoim rodakiem, którego zabito nie wiadomo za co.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:46   #74
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ten jeden człowiek jest Twoim rodakiem, którego zabito nie wiadomo za co.
takich rodaków jest codziennie setki ,ile dzieci jest porywanych gwałconych i zabijanych w Polsce też nie wiadomo za co ,tak tu jestem w szoku ,bo zastanawiam się co jest winne dziecko które wyszło pograc w piłkę czy w klasy.Ale nie każ mi byc w szoku kiedy człowiek dorosły świadomie jedzie w otoczenie fanatycznych talibów ,jest świadom ,że ginie tam z rąk terrorystów mnustwo ludzi,za pracą .

Każdy ma swoje opinie i swoje teorie i swoje zdanie na ten temat ,ani moja wypowiedz ani wypowiedź tych co" są w szoku" nic nie zmieni
więc dajmy spokój i zakończmy juz ten temat
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:55   #75
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
jak donosi pudelek ruhana odwolala koncerty w Malezji
Jakoś nie wierzę,że to literówka zrobiona nieświadomie...

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
natomiast jeslei gwiazdka popu posiadajaca miliony $ pozwla sie lac kolesiowi z ktorego sama zrobila gwiazdora to przepraszam niech sie leczy albo szuka pmocy we wspolczuciu i robienu afery
Słucham?Z którego sama zrobiła gwiazdę?
Widzę,że w ogóle nic nie wiesz o tym człowieku.A czasem,zanim się coś napisze warto sprawdzić coś na jego temat,żeby nie palnąc za przeproszeniem głupoty.
To,że w polskiej TV oraz w Bravo jest o nim słychać od czasu,kiedy zaczął być z Rihanną nie znaczy,że nie był znany już wcześniej.
W niektórych krajach-chociażby USA jest gwiazdą dużo dlużej.I jest znany nie z tego,że jest przyjacielem Rihanny ale z tego,że tworzy świetną muzykę.
Oprócz tego,że śpiewa (od 11 roku) również świetnie tańczy i ma na koncie również mnejsze lub większe role filmowe.
Nagrał już kilka albumów i nagrywał między innymi z takimi osobami jak:Lil Wayne,Lil' mama,Jordin Sparks,Keri Hilson,T Pain czy Ludacris.
On był wypromowany długo przed tym,jak zaczął być z Rihanną-zresztą ja też słuchałam go sporo wcześniej...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:03   #76
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Jakoś nie wierzę,że to literówka zrobiona nieświadomie...



Słucham?Z którego sama zrobiła gwiazdę?
Widzę,że w ogóle nic nie wiesz o tym człowieku.A czasem,zanim się coś napisze warto sprawdzić coś na jego temat,żeby nie palnąc za przeproszeniem głupoty.
To,że w polskiej TV oraz w Bravo jest o nim słychać od czasu,kiedy zaczął być z Rihanną nie znaczy,że nie był znany już wcześniej.
W niektórych krajach-chociażby USA jest gwiazdą dużo dlużej.I jest znany nie z tego,że jest przyjacielem Rihanny ale z tego,że tworzy świetną muzykę.
Oprócz tego,że śpiewa (od 11 roku) również świetnie tańczy i ma na koncie również mnejsze lub większe role filmowe.
Nagrał już kilka albumów i nagrywał między innymi z takimi osobami jak:Lil Wayne,Lil' mama,Jordin Sparks,Keri Hilson,T Pain czy Ludacris.
On był wypromowany długo przed tym,jak zaczął być z Rihanną-zresztą ja też słuchałam go sporo wcześniej...


nie twierdziłam w żadnym poście ze była to literówka..napisałam tak z pełną świadomością tego w ktore litery uderzają o klawiaturę moje palce

poza tym nie wyprzesz faktu ze to dzięki Rijanie wiekszośc ludzi zna to nazwisko i te twarz..taki jest fakt...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:08   #77
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
nie twierdziłam w żadnym poście ze była to literówka..napisałam tak z pełną świadomością tego w ktore litery uderzają o klawiaturę moje palce
Wyjątkowo niesmaczne..
Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
poza tym nie wyprzesz faktu ze to dzięki Rijanie wiekszośc ludzi zna to nazwisko i te twarz..taki jest fakt...
Wyprę,oczywiście,że wyprę.
Tak jest może w Polsce.
Na świecie jest znany dłużej z zupełnie czegoś innego.

Pana z mojego ava pewnie też nie kojarzysz a jest bardzo znany(nie,znów nie w Polsce...)
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:11   #78
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pobito Rihannę;(

a ja widze ze pojawila sie skarbnica wiedzy w kwestii muzyki r&b & hip-hop wiec zostawiam pole do popisu coz ja fanka Dód bastuje bo to polemika niestety nie na moja miare
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:13   #79
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
takich rodaków jest codziennie setki ,ile dzieci jest porywanych gwałconych i zabijanych w Polsce też nie wiadomo za co ,tak tu jestem w szoku ,bo zastanawiam się co jest winne dziecko które wyszło pograc w piłkę czy w klasy.Ale nie każ mi byc w szoku kiedy człowiek dorosły świadomie jedzie w otoczenie fanatycznych talibów ,jest świadom ,że ginie tam z rąk terrorystów mnustwo ludzi,za pracą .
Heh... myślę, że nie miał za dużego wyboru jechać - nie jechać. Ktoś musiał, nie on, to ktoś inny. Myślę, że on nie pojechał tam z myślą, że duże prawdopodobieństwo, że go zabiją, a jak jednak uda się przeżyć to fajnie, ale dlatego, bo tego wymagał jego szef. Jakby każdy myślał, że każdego dnia umrze, to by wcale z domu nie wychidził. Sytuacja na rynku pracy niestety jest taka, że mało kto może sobie powybrzydzać i jak mu coś nie pasuje, to sobie zrezygnuje i bez problemu dostanie inną pracę....
warszawianka ale my żyjemy w polsce. i wiekszosc ludzi w polsce kojarzy tego kolesia własnie jako chłopaka rihanny.

Edytowane przez Claris
Czas edycji: 2009-02-11 o 14:16
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 14:16   #80
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Pobito Rihannę;(

ja bym proponowala wogole zamknac ten watek, bo dyskusja daleko juz zeszla z tematu. Wiadomo o gustach i guscikach sie nie dyskutuje, jedni lubia rihhane inni nie itd., jedni jej zaluja albo i nie. Wyszlo na to, ze malo kto jest w szoku, ze dostala. Ludzie maja wiecej problemow i zyja.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:18   #81
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
a ja widze ze pojawila sie skarbnica wiedzy w kwestii muzyki r&b & hip-hop wiec zostawiam pole do popisu coz ja fanka Dód bastuje bo to polemika niestety nie na moja miare
Skarbnica wiedzy?
Hm...
No nie wiem,ale mam to do siebie,że jeżeli czymś lub kimś się interesuję,to oprócz tego,że słucham jego płyt to czytam o tej osobie,staram się znaleźć biografię i ogólnie dowiedzieć się czegoś więcej.Właśnie po to,żeby móc o tej osobie potem rozmawiać.
A to akurat są osoby,których słucham już od dłuższego czasu...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:19   #82
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
warszawianka ale my żyjemy w polsce. i wiekszosc ludzi w polsce kojarzy tego kolesia własnie jako chłopaka rihanny.
Dlatego właśnie napisałam,że w Polsce to może i jest z tego znany,jednak nie wypromowała go żadna Rihanna-jest znany dłużej i z czegoś innego niż związek z nią.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:22   #83
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie napisałam,że w Polsce to może i jest z tego znany,jednak nie wypromowała go żadna Rihanna-jest znany dłużej i z czegoś innego niż związek z nią.
to nie zmienia faktu ze zapewne jestes 1 osoba na 100 ktora tak uwaza..jestem o tym przekonana
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:23   #84
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie napisałam,że w Polsce to może i jest z tego znany,jednak nie wypromowała go żadna Rihanna-jest znany dłużej i z czegoś innego niż związek z nią.
wiesz moze sie wypromowal wczesniej, szczerze mowiac nie wiem i watpie zeby o tym wiedzialy osoby ktore takiej muzyki nie sluchaja. Ja nie slucham jego czy ogolnie rzecz biorac r&b, a siedze w usa a mimo tego nie znam tego pana, jedynie go kojarze jako facete rihhany. Wiec jak widzisz wszystko zalezy od tego kto czego slucha.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:27   #85
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
to nie zmienia faktu ze zapewne jestes 1 osoba na 100 ktora tak uwaza..jestem o tym przekonana
Tzn jak uważa?
Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
wiesz moze sie wypromowal wczesniej, szczerze mowiac nie wiem i watpie zeby o tym wiedzialy osoby ktore takiej muzyki nie sluchaja. Ja nie slucham jego czy ogolnie rzecz biorac r&b, a siedze w usa a mimo tego nie znam tego pana, jedynie go kojarze jako facete rihhany. Wiec jak widzisz wszystko zalezy od tego kto czego slucha.
Pewnie tak-ja nie słucham polskiej muzyki klubowej na przykład więc jak czasem coś usłyszę mówię-"rany co to jest!" i okazuje się,że jest to jakiś niesamowicie znany zespół..
Ja również znam osoby,które Chrisa Browna nie kojarzą-jednak większość znajomych mieszkających w USA(zarówno Polacy jak i Amerykanie) znają go doskonale.Ale pewnie,nie wszyscy..
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:36   #86
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Jakoś nie wierzę,że to literówka zrobiona nieświadomie...


Ja tak myślałam, ale skoro nie to dla mnie wypowiedź reprezentuje niesamowicie niski poziom. Spodziwałabym się takich głupkowatych zabiegów najwyżej po trzynastoletnim, niedojrzałym chłopcu . Wiesz... każde imię można przekręcić w chamski sposób, Twoje zapewne też- wystarczą chęci. Więc jeśli chciałaś zabłysnąć, to przykro mi- nie udało się.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:41   #87
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Ja tak myślałam, ale skoro nie to dla mnie wypowiedź reprezentuje niesamowicie niski poziom. Spodziwałabym się takich głupkowatych zabiegów najwyżej po trzynastoletnim, niedojrzałym chłopcu . Wiesz... każde imię można przekręcić w chamski sposób, Twoje zapewne też- wystarczą chęci. Więc jeśli chciałaś zabłysnąć, to przykro mi- nie udało się.

mam prawo wyrazac sie tak jak uwazam za stosowne ...puszysz sie jakby moja wypowiedz dotknela bezposrednio ciebie...ach rozumiem wrazliwosc to zapewne ta czesc osobowsci ktorej nie posiadam wiec twoim zdnaiem moj poziom siega dna...
zatem gratulacje ze ty wzbijasz sie na jego wyzyny
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:44   #88
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
mam prawo wyrazac sie tak jak uwazam za stosowne ...puszysz sie jakby moja wypowiedz dotknela bezposrednio ciebie...ach rozumiem wrazliwosc to zapewne ta czesc osobowsci ktorej nie posiadam wiec twoim zdnaiem moj poziom siega dna...
zatem gratulacje ze ty wzbijasz sie na jego wyzyny
Nie dorabiaj ideologii do czegoś co jest oczywiste- wulgaryzmów się tu nie używa i dokładnie to mi przeszkadza.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:47   #89
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Nie dorabiaj ideologii do czegoś co jest oczywiste- wulgaryzmów się tu nie używa i dokładnie to mi przeszkadza.

dla mnie to raczej neologizm a nie wulgaryzm...i mnie nie wzrusza a jesli ciebie tak to nic nie poradze
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:49   #90
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Pobito Rihannę;(

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
zrobił to jej chłopak, Chris Brown
link do artykułu: (pełno tego na serwisach plotkowych) http://www.pudelek.pl/artykul/15394/...lat_wiezienia/

jestem w szoku a wy?
Nie.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.