Kosmetyki mineralne Blusche - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 19:41   #721
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Witajcie

dopiero rozpoczynam moją przygodę z Blusche (po EDM i Lumiere).
Pragnę zamówić sporo próbek i mam w związku z tym pytanie: czy mogę zamówić więcej niż jednego 3 zippe w jednej formule?

z góry dziękuję za odpowiedź
__________________

natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:10   #722
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dziewczyny, które uzywają Emu z Blusche - w jakiej formie kładziecie je na twarz? mam probkę Emu z Lure Beauty, ale po opisach Cathy zamówiłabym Blusche. Chciałabym najpierw jednak potestowac trochę, no i mam zagwostkę, jak go uzywac. Solo się boję, z HA jakoś dziwnie mi się miesza.. Mieszacie z kremem na przykład? jesli tak, to w jakich proporcjach?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:55   #723
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Przed chwilą zajrzałam na stronkę Blusche, ponieważ chciałam zobaczyć po ile jest śliczny róż blushing pink którego mam próbkę i nie ma go
Wysłałam maila, że mam nadzieje, że nie wycofali tak pięknego kolorku.
odpisali :
"Sorry we removed it on our blushes list"

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 22:43   #724
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które uzywają Emu z Blusche - w jakiej formie kładziecie je na twarz? mam probkę Emu z Lure Beauty, ale po opisach Cathy zamówiłabym Blusche. Chciałabym najpierw jednak potestowac trochę, no i mam zagwostkę, jak go uzywac. Solo się boję, z HA jakoś dziwnie mi się miesza.. Mieszacie z kremem na przykład? jesli tak, to w jakich proporcjach?
Pranie, ja go stosuję na dwa sposoby - albo mieszam bezpośrednio z Super CP Serum ze Skin Biology albo najpierw kładę serum, a potem emu (oba sposoby dr Pickard na forum poleca jako "wpychające" głębiej aktywne składniki w serum peptydowym). I głównie na noc, bo jednak pakuję go dość sporo i błyszczę się jak latarnia, bo mam wrażenie, że on jednak treściwszy jest niż ten z Lure
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:39   #725
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dzieki, na razie zuzyje próbkę z Lure, pozniej zamówię Blusche, jak się sprawdzi. Najwazniejsze co chcialam wiedziec, czy nie zapycha w większej ilości, ale wnioskuję, ze nie ma prawa
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:40   #726
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzieki, na razie zuzyje próbkę z Lure, pozniej zamówię Blusche, jak się sprawdzi. Najwazniejsze co chcialam wiedziec, czy nie zapycha w większej ilości, ale wnioskuję, ze nie ma prawa
w teorii - nie ale sama wiesz, jak dziwnie reaguje czasami nasza skóra.
Mój TŻ emu z Blusche nie lubi - twierdzi, że działa słabiej niż ten śmierdziuch z LureBeauty
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 21:25   #727
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ech... no i z blusche się nie polubiłam. Tyle podejść, tyle prób i ciągle kiszka. Warzy się i po 6 h jakbym nic nie miała na twarzy. Poddaję się Szkoda, bo primer i korektor pod oczy są nawet fajne, ale dla dwóch produktów nie będę zamawiać pewnie.
Chyba, że na wspólnym
Może to dziwne, ale żałuję, bo zapach tych podkładów mi się podoba
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 13:55   #728
ajka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Pytanko takie... Czy powinnam dostać jakiegoś meila potwierdzającego wysyłkę? Dostałam tylko taką wiadomość
Hello Ania ....,
Thank you for your order from Blusche - Canada. Once your package ships we will send an email with a link to track your order. You can check the status of your order by logging into your account. If you have any questions about your order please contact us at info@blusche.com
Your order confirmation is below. Thank you again for your business.
Your Order #100000... (placed on April 16, 2010)



A na stronie w statusie zamówienia jest:


Processing



Pozostało mi tylko czekać na paczkę?meila?zmianę statusu zamówienia?

Jak długo czekałyście na przesyłkę?
ajka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:59   #729
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ajka0 Pokaż wiadomość
Pytanko takie... Czy powinnam dostać jakiegoś meila potwierdzającego wysyłkę? Dostałam tylko taką wiadomość
Hello Ania ....,
Thank you for your order from Blusche - Canada. Once your package ships we will send an email with a link to track your order. You can check the status of your order by logging into your account. If you have any questions about your order please contact us at info@blusche.com
Your order confirmation is below. Thank you again for your business.
Your Order #100000... (placed on April 16, 2010)



A na stronie w statusie zamówienia jest:


Processing



Pozostało mi tylko czekać na paczkę?meila?zmianę statusu zamówienia?

Jak długo czekałyście na przesyłkę?
Jak juz wysla twoja paczke, to wysla ci maila. Ja to jakos dlugo czekalam, bo zlozylam zamowienie, ale firma byla przez tydzien czy dwa zamknieta (informacja na stronie taka byla) i chyba gdzies 4-5 tygodni zajelo.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:06   #730
ajka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Kiepsko im coś idzie :/
1,5tygodnia temu złożone zamówienie a do teraz brak informacji o wysyłce.
No nic Dziękuje i nadal czekam na wysyłkę...
ajka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:44   #731
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dziewczyny,

Mam nadzieję, że nie dostanę ochrzanu, ale jestem w desperacji

Czy któraś z Was ma na zbyciu Butter Caramel Full Matte???
To jedyny podkład, który mi nie robi krzywdy.... Zamówiłam na wspólnym, ale na pewno zanim doleci to się zejdzie trochę a mnie się ostatnia próbka kończy.

Odwdzięczę się, naprawdę
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 16:57   #732
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

ja czekam ciągle na wysyłkę zamówienia zlozonego 13.04


#EDIT:
Jednak zamowienie zostało do mnie wysłane 16.04, nie dostalam maila potwierdzającego, ale status mam Complete

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-04-26 o 17:28
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:08   #733
ajka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Oooo... To ja też lecę sprawdzić


i...


nadal Processing
Powinnam się chyba upomnieć meilowo?



Napisałam ... Dostałam ekspresową odpowiedz, że paczka została wysłana tylko status nie został zmieniony

Edytowane przez ajka0
Czas edycji: 2010-04-30 o 07:28
ajka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 21:42   #734
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Przyszłam się pożalić. Zostałam okradziona!

Robiłam ostatnio zamówienie z Blusche. Stosunkowo małe, byly w nim 3 pełnowymiarowe produkty i kilka próbek. Dostałam paczkę i patrzę, a tam nie ma słoiczka z linerem... od razu mi zaświtało pytanie jak Monika mogła zpomnieć go spakować, przecież nie zamawialam 20 rzeczy tylko 3... Wydało mi się to podejrzane (Monika sama potem potwierdziła, że na pewno pakowała mi Linera). Drugą sprawą było to, ze zwykle podkłady z Blusche są zafoliowane, a ten w kopercie nie był (ale na szczęście nie byl otwarty), a trzecią, która wskazywała na to, ze ktoś grzebal w paczce jest taśma klejąca na zamknięciu kopery... Charakterystyczna, szeroka, brązowa taśma... Mam 100% pewności, ze została naklejona w Polsce

Nie muszę pisać jakie wnioski z tego wyciągnęłam? Polakom gratulujemy uczciwości...

Mimo wszystko Monika napisała, że wyśle mi jeszcze raz ten produkt z zamówieniem Pre Buy. Miły gest z jej strony, bo to przecież nie ona zawiniła...
Mam nadzieję, że tym razem Liner dotrze, zwłaszcza, że on nie dla mnie, a dla innej wizażanki
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 21:49   #735
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Charakterystyczna, szeroka, brązowa taśma... Mam 100% pewności, ze została naklejona w Polsce
Rany, wierzyc sie nie chce... Wstyd no.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 09:51   #736
ajka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Post Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

A w Polsce jak to w Polsce....
Przykre....

Jak długo szła do Ciebie ta pechowa przesyłka?
ajka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:41   #737
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ajka0 Pokaż wiadomość
A w Polsce jak to w Polsce....
Przykre....

Jak długo szła do Ciebie ta pechowa przesyłka?
wysłana 16.04 dotarła 28.04


Mam info od Moniki, że zamawia nowe gąbki do pudełeczek z podkladami (do zabezpieczania proszku przed wysypaniem) i prosi o przekazanie:

Cytat:
for all who ordered the 35g full size jars of Foundation or Veil can email me to get the new sponge once it arrives.
czyli prosi o maila osoby, które zamówiły podkłady/pudry w 35g opakowaniu i chcą nową gąbeczkę.
Z tego co napisała gąbeczki powinny być w 3 tygodniu maja
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:06   #738
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

A ja muszę pochwalić Blusche i ich podkład. Mam Caramel Correto - tu co prawda można by się trochę przyczepić do niefunkcjonalności opakowań, ale po co

W każdym bądź razie - sam podkład to śliczny żółtek, w sam raz dla mnie, ale na zimę będzie za ciemny Aż chyba sklecę maila do Moniki.
Fantastyczna trwałość - nałożyłam go o 7.30, on nadal jest na mojej twarzy a moje zaczerwienienia w okolicach nosa są całkowicie niewidoczne.
Sezon filtrowy w pełni, więc ważne jest dla mnie także, aby podkład nie warzył się w okolicach nosa, do czego miały skłonności EDM, Luśka i Pixie. Nawet nie widzę, abym miała ten filtr, zero świecenia przez 12 (!) godzin, zero włażenia w pory, zmarszczki koło ust (często się smieje i nieraz widziałam Luśkę czy Pixie zebrane w tamtych okolicach )
A więc jak na razie mogę napisać

I LOVE BLUSCHE
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:12   #739
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A ja muszę pochwalić Blusche i ich podkład. Mam Caramel Correto - tu co prawda można by się trochę przyczepić do niefunkcjonalności opakowań, ale po co

W każdym bądź razie - sam podkład to śliczny żółtek, w sam raz dla mnie, ale na zimę będzie za ciemny Aż chyba sklecę maila do Moniki.
Fantastyczna trwałość - nałożyłam go o 7.30, on nadal jest na mojej twarzy a moje zaczerwienienia w okolicach nosa są całkowicie niewidoczne.
Sezon filtrowy w pełni, więc ważne jest dla mnie także, aby podkład nie warzył się w okolicach nosa, do czego miały skłonności EDM, Luśka i Pixie. Nawet nie widzę, abym miała ten filtr, zero świecenia przez 12 (!) godzin, zero włażenia w pory, zmarszczki koło ust (często się smieje i nieraz widziałam Luśkę czy Pixie zebrane w tamtych okolicach )
A więc jak na razie mogę napisać

I LOVE BLUSCHE
Monika chętnie robi podkłady custom made
Możesz jej wysłać zdjęcie, pomoże określić mniej więcej ile% jakiego podkładu

Mi tak stworzyła 75%english toffee i 25% caramel correto

Więc pisz, pisz!
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 20:03   #740
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

dziewczyny, podklad zaczal mi sie ostatnimi tygodniami STRASZNIE warzyc na brodzie i w okolicah nosa- nie wprowadzalam zadnych zmian w nakladaniu, primerach, wykonczeniu... Po prostu zaczal mis ie warzyc, ni z tego, ni z owego
Prosze, jesli wiecie, czym to moze byc spowodowane, napiszcie, bylabym wdzieczna!
z gory dziekuje
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:16   #741
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
dziewczyny, podklad zaczal mi sie ostatnimi tygodniami STRASZNIE warzyc na brodzie i w okolicah nosa- nie wprowadzalam zadnych zmian w nakladaniu, primerach, wykonczeniu... Po prostu zaczal mis ie warzyc, ni z tego, ni z owego
Prosze, jesli wiecie, czym to moze byc spowodowane, napiszcie, bylabym wdzieczna!
z gory dziekuje

Hmm miałam coś podobnego. Blusche wysusza, powiedzmy to szczerze i chyba większość z nas ma takie odczucie; wysuszona skóra = produkowanie sebum w większej ilości i w efekcie warzenie. Więc proponuję zrobić sobie kilka dni przerwy i za jakiś czas wrócić do B.

A zmieniałaś coś w pielęgnacji? To też ma ogromne znaczenie. Chociaż obstawiam, że jest to efekt wysuszenia/podsuszenia cery, bo nie musiało się to koniecznie objawiać suchymi skórkami, tylko właśnie tym warzeniem szybszym.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:55   #742
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

kurcze, wlasnie za bardzo suchej skory na brodzie raczej nie mam- najbardziej sucha jest na policzkach, co jest moja zmora. Od kilku miesiecy uzywam zelu hialuronowego z BU jako nawilzacza- zdaje sie dzialac, aczkolwiek pod podklad nakladam krem ten sam od wiekow (Perfecta), a czasem na to cienka warstewka Monistatu lub Pudru bambusowego, z ktorymi nota bene wczesniej nie mialam problemow... Zmienilam coprawda ostatnio zel do mycia buzi, ale praktycznie za kazdym razem kupuje inny do wyprobowania... Nie mam pojecia co moze by przyczyna tego strasznego warzenia, ale przyznam Ci racje- sama juz na samym poczatku zauwazylam, ze Blusche podsusza skore- niemniej jednak w dalszym ciagu ze wszystkich mineralnych podkladow, jakich wyprobowalam, Blusche sprawuje sie na mojej skorze najlepiej...
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:16   #743
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Hmm miałam coś podobnego. Blusche wysusza, powiedzmy to szczerze i chyba większość z nas ma takie odczucie; wysuszona skóra = produkowanie sebum w większej ilości i w efekcie warzenie. Więc proponuję zrobić sobie kilka dni przerwy i za jakiś czas wrócić do B.

A zmieniałaś coś w pielęgnacji? To też ma ogromne znaczenie. Chociaż obstawiam, że jest to efekt wysuszenia/podsuszenia cery, bo nie musiało się to koniecznie objawiać suchymi skórkami, tylko właśnie tym warzeniem szybszym.
Potwierdzam widocznie w tych miejscach wytważa się teraz więcej sebum,paradoksalnie im bardziej podsuszy się nasza cera tym więcej sebum wyprodukuje dla zabezpieczenia.
u mnie stało sie to samo dlatego odstawiłam Blusche na rzecz Pixie,tak wogóle to dobrze mieć pod ręką kilka firm bo cera w ciagu roku też się zmienia (jej potrzeby) i raz służy mi jeden podkład jak się już cieszę że to już to,to za 2-3 mieś już muszę szukac czegoś innego po czym znowu wracam do pkt.A i ciągle taka zabawa z minerałkami to chyba tak już jest.
Ostatnio po totalnej masakrze na twarzy w akcie desperacji nałożyłam krem tonujący dr.Hauschki przez pierwsze 2 godz. super a póżniej czułam sie jakbym miała smalec na twarzy, do fluidów to na pewno nie wrócę.

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-05-05 o 16:12
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:58   #744
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Zgadzam sie- bywa, ze podklady innych firm, ktore zazwyczaj nie wygladaja dobrze na mojej skorze, czasem maja swoj 'dobry dzien' i wtapiaja sie slicznie. Obecnie mam podklady conajmniej 5 firm mineralnych, mase probek, jak i pelnowymiarowych produktow... Poprostu poszukiwalam 'Tego Jedynego', i jak mi sie wydawalo, znalazlam taki, a mojej cerze naprawde ciezko dogodzic...
Ciezko jest tez przewidziec, ktory podklad bedzie danego dnia dobzre wygladal na twarzy...
Kilka miesiecy temu przechodzilam okres, w ktorym Blusche wygladal strasznie na mojej buzce, po zym wszystko wrocilo do normy... A to co sie dzieje obecnie, nie zmierza w dobrym kierunku...
A swoja droga o Pixie jeszcze nie slyszalam, musze odwiedzic stronke
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:11   #745
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Emilka ma niestety racje.. Co pare dni.. tygodni albo i miesiecy idealny podklad przestanie być taki laskawy i trzeba go odstawić na chwile. Nie wiem z czego to wynika. Strzelam jako laik-ze skora się przyzwyczaja do tej kompozycji skladników.
Miej pod reka podklady innych firm i uzywaj je zamiennie..


A najlepiej to naloz w jeden dzien na twarzy Blusche na czystą skórę(bez kremu, filtra itp-np po domu) a w nastepny inną firmę-tez na gołą skórę. I zobaczysz czy przypadkiem to nie jest interakcja z kremem.. i jak podklad wygląda pod koniec dnia na czystej skórze
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:12   #746
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

czy mozna osobiscie skontaktowac Monike? chcialabym ja zapytac o porade
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 17:38   #747
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

ponownie testy podkładów,
english toffee ciut za żółte, minimalnie, jasność ok,
jakieś sugestie?
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 17:53   #748
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

ferguson, Emila i Kasia- dzieki
faktycznie sprobuje odstawic ''na chwile'' Blusche, moze pomoze...
aczkolwiek sama mysl o nalozeniu czegi innego mnie zniecheca- wszak to Blusche bylo moim faworytem ( do czasu), jako ze nic innego mojej skorze nie odpowiada
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:00   #749
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
ponownie testy podkładów,
english toffee ciut za żółte, minimalnie, jasność ok,
jakieś sugestie?

jeśli chodzi Ci o naprawdę subtelnie mniej żółty odcień, to butterscotch toffe- wydają się niemal takie same na pierwszy rzut oka, jednak e. ma dosłownie troszkę więcej żółci.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:44   #750
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez carbonicum Pokaż wiadomość
czy mozna osobiscie skontaktowac Monike? chcialabym ja zapytac o porade
tak, mozna wyslać maila. Nie mam adresu pod reką, ale to chyba ten sam jaki jest na CC gdy dostajesz potwierdzenia zamówienia.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
ferguson, Emila i Kasia- dzieki
faktycznie sprobuje odstawic ''na chwile'' Blusche, moze pomoze...
aczkolwiek sama mysl o nalozeniu czegi innego mnie zniecheca- wszak to Blusche bylo moim faworytem ( do czasu), jako ze nic innego mojej skorze nie odpowiada

no znam ten bol... Ja poprostu daje jej odpoczywac od wszystkiego 3 dni w tygodniu i trzyma sie ladnie i nawet nei robie zmiany z innymi.. Na weekend daj jej odpoczać od wszystkiego może..?


Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
ponownie testy podkładów,
english toffee ciut za żółte, minimalnie, jasność ok,
jakieś sugestie?

ja bym celowała w Colombiana, jasność podobna, ale bardziej w beż. Albo tak jak pisze Kasia-buttersc. tylko że mam wrażenie że jest ciut jasniejsze, i bardziej brazilian.. ale nie mam już tych odcieni więc nie porównam..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.