Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-29, 16:19   #1831
lice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Podpowiedzcie mi proszê czy na moich w³osach wyjdzie mi farba 8.44 z u¿yciem utleniacza 9% ( mo¿e z 12%?) czy jednak bez k±pieli rozja¶niaj±cej siê nie obejdzie?

caessa co ja bym da³a za taki kolor! Piêkny jest
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20141225_130806.jpg (81,5 KB, 39 za³adowañ)
lice jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-30, 12:17   #1832
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caessa Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am siê pochwaliæ, ¿e prefarbowa³am siê na rudo.

Niestety moje 7.44 z Vitalitysa wysz³o bardziej jak 8.44. Najbardziej kolor przypomina w³osy Magdaleny Walach z tego zdjêcia.
Jest stanowczo za jasny i mi nie pasuje

Ale có¿. Zobaczê jak mi odrosty siê poka¿± i jak bêdê wygl±da³a wtedy. Albo spróbujê wróciæ do w miarê naturalnego i po¿egnam siê z rudo¶ciami, chocia¿ ¿al bo zawsze o tym marzy³, a w szamponetkach na moich ¶rednich w³osach na poziomie 7 wygl±da³am fajnie.

Albo przemy¶lê zrobienie sobie czego¶ w stylu Paniekscelencji czyli takie trochê rude ombre- bo najbardziej mi przeszkadza to, ¿e przy g³owie jest tak super jasno, tym bardziej, ¿e moje naturalne w³osy przy skalpie by³y znacznie ciemniejsze od koñcówek. Tak przynajmniej o 1 poziom.

No zobaczymy,
no w³a¶nie ja tez zauwa¿y³am ¿e od jakiego¶ czasu 7.44 z Vitalitys wychodzi mega jasno, ja teraz tez wole trosze bardziej stonowane i ciemniejsze wiec kra¿e pomiedzy Vitalitys 7.4 (br±zowo-rudy) a 7.3 RP z Renee Blanche.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lice Poka¿ wiadomo¶æ
Podpowiedzcie mi proszê czy na moich w³osach wyjdzie mi farba 8.44 z u¿yciem utleniacza 9% ( mo¿e z 12%?) czy jednak bez k±pieli rozja¶niaj±cej siê nie obejdzie?

caessa co ja bym da³a za taki kolor! Piêkny jest
w³osy masz na poziomie 7 , wiec 8.44 z oxy 6% bedzie najbardziej stosowne.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-30, 14:52   #1833
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

a mnie kusi powrót do rudego, nie mówi±c o powrocie na wizaz - to jedno z moich postanowieñ noworocznych , a wystarczy³o ze raz przypadkiem znowu za ciemno mi wyszla czekolada by zatêskniæ za miedzi± taaaaak mocno
kathy wybacz brak odpowiedzi na priva mialam takie sytuacje osobiste, ze zupelnie zapomnialam o wszyskim, wstawisz fotke swojego 7.3 RP?? tesknie za ogniem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-30, 20:55   #1834
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie ja tez zauwa¿y³am ¿e od jakiego¶ czasu 7.44 z Vitalitys wychodzi mega jasno, ja teraz tez wole trosze bardziej stonowane i ciemniejsze wiec kra¿e pomiedzy Vitalitys 7.4 (br±zowo-rudy) a 7.3 RP z Renee Blanche.
Uu a to mo¿e ja bym sobie to 7.4 zrobi³a?
To ogólnie bardzo ciekawe jest, bo przed farbowaniem my¶la³am o tym, ¿e najgorsze jest to, ze bêdê musia³a powtarzaæ proces, ze farba siê bêdzie spieraæ i zmieniaæ kolor, ¿e bed± odrosty, a teraz jestem strasznie ciekawa jak to bêdzie. Pewnie po kilku farbowaniach mi przejdzie

Na razie tylko mnie trochê dra¿ni ta jasno¶æ, ale ciemniej jeszcze mogê sobie zrobiæ, jak siê odrosty poka¿±. A nawet jak bedê chcia³a wróciæ do ciemniejszych bardziej naturalnych i przez jaki¶ czas bêdzie siê rudy przebija³ to te¿ ¿adnej tragedii nie bêdzie.
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-31, 18:33   #1835
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caessa Poka¿ wiadomo¶æ
Uu a to mo¿e ja bym sobie to 7.4 zrobi³a?
To ogólnie bardzo ciekawe jest, bo przed farbowaniem my¶la³am o tym, ¿e najgorsze jest to, ze bêdê musia³a powtarzaæ proces, ze farba siê bêdzie spieraæ i zmieniaæ kolor, ¿e bed± odrosty, a teraz jestem strasznie ciekawa jak to bêdzie. Pewnie po kilku farbowaniach mi przejdzie

Na razie tylko mnie trochê dra¿ni ta jasno¶æ, ale ciemniej jeszcze mogê sobie zrobiæ, jak siê odrosty poka¿±. A nawet jak bedê chcia³a wróciæ do ciemniejszych bardziej naturalnych i przez jaki¶ czas bêdzie siê rudy przebija³ to te¿ ¿adnej tragedii nie bêdzie.
Ja bym mieszala 7.44 z 7.4

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
a mnie kusi powrót do rudego, nie mówi±c o powrocie na wizaz - to jedno z moich postanowieñ noworocznych , a wystarczy³o ze raz przypadkiem znowu za ciemno mi wyszla czekolada by zatêskniæ za miedzi± taaaaak mocno
kathy wybacz brak odpowiedzi na priva mialam takie sytuacje osobiste, ze zupelnie zapomnialam o wszyskim, wstawisz fotke swojego 7.3 RP?? tesknie za ogniem
Hej fajnie ze wracasz.
Dam ale farbowalam na poczatku grudnia.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-01, 17:33   #1836
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym mieszala 7.44 z 7.4
To dobry pomys³, bo zosta³o mi 1 opakowanie 7.44.
Na ostatnie farbowanie wystarczy³a mi 1 farba- bardzo wydajna jest.

Po kilku myciach mam wra¿enie, ¿e wyp³ukuje siê taka "zó³to¶æ" z w³osów i s± coraz bardziej pomarañczowo- br±zowe. Chyba jest coraz ³adniej

Edytowane przez caessa
Czas edycji: 2015-01-01 o 18:02
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-04, 00:23   #1837
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 145
Cool Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

cze¶æ. naturalnie mysza poziom 7, aktualnie sp³ukana 7.45 a zale¿ymi na takim: http://www.sergiogiannasso.co.uk/wp-...42b9c90047.jpg to z loreal sezon 2014/15 ale jaki kolor?
dziêki !
maxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 11:52   #1838
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny! Przez ostatnie miesi±ce miesza³am 8,43 i 7,43 z Vitalitys pó³ na pó³. A teraz zrobi³am inn± mieszankê pomiesza³am 7,43, 8,43 i 8,3 i wysz³o co¶ takiego jak na zdjêciu, niestety nie uda³o mi siê zrobiæ lepszego zdjêcia bo aparat bardzo przek³amuje kolor, ten jest najbardziej zbli¿ony do rzeczywisto¶ci. Wyszed³ bardzo naturalny kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (45,0 KB, 64 za³adowañ)
imogene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-07, 14:49   #1839
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

ja te¿ siê do Was podepnê, je¶li mo¿na
le¿± 2 farby i czekaj± na decyzjê czy je mieszaæ czy nie, bêdê wdziêczna za podpowiedzi
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795630
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-07, 18:43   #1840
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maxx Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ. naturalnie mysza poziom 7, aktualnie sp³ukana 7.45 a zale¿ymi na takim: http://www.sergiogiannasso.co.uk/wp-...42b9c90047.jpg to z loreal sezon 2014/15 ale jaki kolor?
dziêki !
cos pomiedzy czerwienia a miedzia, moze w takim razie 7.64
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-08, 22:06   #1841
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kuuuurna, dziewczyny pomocy!

Odwalilam sobie trochê bo kupuj±c marijela 7.45 nie zauwa¿y³am, ¿e baba dala mi majirouge 7, 45.
Problemu by nie by³o gdyby nie to, ze robie zwykle tylki odrost 'pod henne' i nigdy nie by³o plam czy 'schodów' ale tu jest taka roznica odcienia ze wygl±da to po prostu ¼le. ( za³±czam co mia³o byæ i jaka jest reszta w³osów / po lewo/ a co jest /po prawo/ )

Narobi³am no ;/
Nie chce znowu mêczyæ w³osów farbiwaniem ale mam wazna impreze i MUSZÊ to naprawiæ.
Jakie¶ sugestie?
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2015-01-08 o 22:09
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 11:02   #1842
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Kuuuurna, dziewczyny pomocy!

Odwalilam sobie trochê bo kupuj±c marijela 7.45 nie zauwa¿y³am, ¿e baba dala mi majirouge 7, 45.
Problemu by nie by³o gdyby nie to, ze robie zwykle tylki odrost 'pod henne' i nigdy nie by³o plam czy 'schodów' ale tu jest taka roznica odcienia ze wygl±da to po prostu ¼le. ( za³±czam co mia³o byæ i jaka jest reszta w³osów / po lewo/ a co jest /po prawo/ )

Narobi³am no ;/
Nie chce znowu mêczyæ w³osów farbiwaniem ale mam wazna impreze i MUSZÊ to naprawiæ.
Jakie¶ sugestie?
Czerwien z naturalneg odrostu bardzo ciezko sie wyplukuje. W³a¶ciwie to mozna to poprawic tonerem. Colorance 8k powinien troche pomoc.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-10, 14:19   #1843
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

cze¶æ
nie wiem czy mnie pamiêtacie, udziela³am siê tutaj ok 1,5-2 lata temu i w³a¶nie tyle czasu nie farbowa³am siê na rudo a ogólnie ze wzglêdu na zniszczone w³osy ostatni raz farbowa³am w grudniu 2013r, wiêc w³osy mam ju¿ w wiêkszo¶ci swoje naturalne czyli mysi blond na poziomie 7 a tylko niektóre pasma mam z³oto-blond jasne pozosta³o¶ci po rudym no i zapragnê³am byæ znów ruda no i klops;/ za namow± kole¿anki kupi³am farbê Venita Multi Color w kolorze jasna p³omienna iskra
http://www.goldmax.pl/images/venita_multi_color_73.jpg

dzi¶ zafarbowa³am i jest masakra;/ tzn mam chyba z 5 kolorów na g³owie;/ rude mam tylko te pasma co by³y z³ote a reszta w³osów czyli naturalki czê¶æ ma lekko czerwon± po¶wiatê, ¿ó³t±, zielon± albo wcale nie ruszone jestem z³a, ¿e da³am siê tak namówiæ a kolor na próbniku piêkny. Niestety z braku kasy nic z tym nie zrobiê do lutego, mam nadziejê, ¿e siê to dziadostwo zmyje szybko albo wyrówna a w lutym zetnemasakra! ostrzegam przed tymi farbami
mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 20:07   #1844
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16 500
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny, mogê do³±czyæ?
Opisa³am ju¿ na innym w±tku moj± w±tpliwo¶æ, ale ten jest chyba odpowiedniejszy, wiêc wybaczcie, ¿e siê powtórzê .


Generalnie nie farbujê w³osów (mia³am farbowane tylko raz na prawie identyczny kolor jak moje naturalne w³osy, a poza tym domowymi sposobami kilka razy robi³am pasemka). Póki co jestem przeciwniczk± farb, bo uwa¿am, ¿e póki nie trzeba farbowaæ to po co siê truæ. Ale powoli przymierzam siê my¶lami do swojego ¶lubu, który odbêdzie siê (mam nadziejê) na jesieñ tego roku i chcia³abym wygl±daæ wtedy zjawiskowo.Wklei³am dzisiaj swoje zdjêcie do wirtualnego stylisty i zauwa¿y³am, ¿e ¶licznie by³oby mi w takich kolorach: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...=0CIMBE DMoQTBB , http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...CGUQMyh dMF04ZA . Moje naturalne w³osy to takie jak mniej wiêcej na tym zdjêciu odrosty http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CDUQ MygLMAs . Gdybym mia³a farbowaæ na ten dzieñ w³osy, to chcia³abym kolor w³a¶nie taki jak na przyk³adach. I st±d moje pytanie. Jak to z Waszych do¶wiadczeñ wynika? Czy je¶li posz³abym do profesjonalnego salonu (gdzie farbowanie wynios³o by mnie 200-300 z³) i pokaza³a zmontowane moje zdjêcie z w³osami w upragnionym kolorze jak± mam gwarancjê, ¿e dostanê to czego chcê? Wiecie... nie chodzi³oby przecie¿ o to, ¿ebym wysz³a z salonu z p³aczem na tydzieñ przed ¶lubem. W koñcu nie da³oby siê ju¿ tego raczej naprawiæ. No i co potem, gdybym chcia³a pó¼niej wróciæ do swojego w miarê naturalnego koloru? Bo kolor to niestety równaj± siê odrosty. A taki specyficzny kolor wi±¿e siê te¿ z tym, ¿e w trakcie mycia stopniowo siê spiera (jak ka¿dy w sumie, ale ten wyj±tkowo wygl±da wtedy nieatrakcyjnie). Czy to w ogóle ma sens?

Powiem Wam szczerze, ¿e jak sobie czytam o tych farbach i patrzê na niektóre piêkne kolorki, to mia³abym ochotê i¶æ nawet jutro do fryzjera. Na pewno je¶li mia³abym siê zdecydowaæ na jaki¶ kolor to nie by³by to raczej blond, tylko w³a¶nie "rudy". Mam jednak wielkie w±tpliwo¶ci, czy to by³aby dobra decyzja.

Ja swoje w³osy muszê myæ co trzy (najlepiej co dwa) dni, dlatego te¿ kolor zmywa³by mi siê chyba do¶æ szybko. A nie chcia³abym wygl±daæ "na spran±". Zaczê³am co¶ czytaæ na temat trików podtrzymuj±cych kolor, ale czy one naprawdê pomagaj±? Po jakim czasie kolor Waszych w³osów przestaje byæ po prostu ³adny?

Ja na pierwsze farbowanie (je¶li siê zdecydujê) pójdê na pewno do fryzjera, a potem to siê zobaczy, bo jednak 200 czy 300 z³ piechot± nie chodzi...

Z góry dziêkujê za wszelkie odpowiedzi .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Ksi±¿ki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 21:11   #1845
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

czesc dziewczeta
wiem ze tu szalejecie z farbami profesjonalnymi ale moze któras podpowie (Kathy) o farbie sklepowej, U¿ywam loreal papryke a odrost mam ciemny ;/niewiem jaki poziom ciemna masa jestem haha jak farbowac by bylo równomiernie ³adnie? da sie to jakos ogarnac czy tylko rozjasnianie ciagle mnie czeka?
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-19, 08:11   #1846
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Do farb sklepowych zwykle dodany jest oksy 9 wiec nie powinno byæ problemu, chyba ze masz az tak ciemny odrost.
W sumie to nie do koñca rozumiem o co Ci chodzi w drugiej czê¶ci posta.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-19, 10:55   #1847
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Terha Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, mogê do³±czyæ?
Opisa³am ju¿ na innym w±tku moj± w±tpliwo¶æ, ale ten jest chyba odpowiedniejszy, wiêc wybaczcie, ¿e siê powtórzê .


Generalnie nie farbujê w³osów (mia³am farbowane tylko raz na prawie identyczny kolor jak moje naturalne w³osy, a poza tym domowymi sposobami kilka razy robi³am pasemka). Póki co jestem przeciwniczk± farb, bo uwa¿am, ¿e póki nie trzeba farbowaæ to po co siê truæ. Ale powoli przymierzam siê my¶lami do swojego ¶lubu, który odbêdzie siê (mam nadziejê) na jesieñ tego roku i chcia³abym wygl±daæ wtedy zjawiskowo.Wklei³am dzisiaj swoje zdjêcie do wirtualnego stylisty i zauwa¿y³am, ¿e ¶licznie by³oby mi w takich kolorach: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...=0CIMBE DMoQTBB , http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...CGUQMyh dMF04ZA . Moje naturalne w³osy to takie jak mniej wiêcej na tym zdjêciu odrosty http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CDUQ MygLMAs . Gdybym mia³a farbowaæ na ten dzieñ w³osy, to chcia³abym kolor w³a¶nie taki jak na przyk³adach. I st±d moje pytanie. Jak to z Waszych do¶wiadczeñ wynika? Czy je¶li posz³abym do profesjonalnego salonu (gdzie farbowanie wynios³o by mnie 200-300 z³) i pokaza³a zmontowane moje zdjêcie z w³osami w upragnionym kolorze jak± mam gwarancjê, ¿e dostanê to czego chcê? Wiecie... nie chodzi³oby przecie¿ o to, ¿ebym wysz³a z salonu z p³aczem na tydzieñ przed ¶lubem. W koñcu nie da³oby siê ju¿ tego raczej naprawiæ. No i co potem, gdybym chcia³a pó¼niej wróciæ do swojego w miarê naturalnego koloru? Bo kolor to niestety równaj± siê odrosty. A taki specyficzny kolor wi±¿e siê te¿ z tym, ¿e w trakcie mycia stopniowo siê spiera (jak ka¿dy w sumie, ale ten wyj±tkowo wygl±da wtedy nieatrakcyjnie). Czy to w ogóle ma sens?

Powiem Wam szczerze, ¿e jak sobie czytam o tych farbach i patrzê na niektóre piêkne kolorki, to mia³abym ochotê i¶æ nawet jutro do fryzjera. Na pewno je¶li mia³abym siê zdecydowaæ na jaki¶ kolor to nie by³by to raczej blond, tylko w³a¶nie "rudy". Mam jednak wielkie w±tpliwo¶ci, czy to by³aby dobra decyzja.

Ja swoje w³osy muszê myæ co trzy (najlepiej co dwa) dni, dlatego te¿ kolor zmywa³by mi siê chyba do¶æ szybko. A nie chcia³abym wygl±daæ "na spran±". Zaczê³am co¶ czytaæ na temat trików podtrzymuj±cych kolor, ale czy one naprawdê pomagaj±? Po jakim czasie kolor Waszych w³osów przestaje byæ po prostu ³adny?

Ja na pierwsze farbowanie (je¶li siê zdecydujê) pójdê na pewno do fryzjera, a potem to siê zobaczy, bo jednak 200 czy 300 z³ piechot± nie chodzi...

Z góry dziêkujê za wszelkie odpowiedzi .
hej mo¿e nie jestem tu najwiêkszym ekspertem ale napiszê Ci tak: z fryzjerami ró¿nie to bywa, nie raz tutaj dziewczyny opisywa³y swoje nieudane farbowania w salonach, no chyba ¿e masz takiego naprawdê dobrego, profesjonalnego i zaufanego fryzjera to mo¿esz ¶mia³o i¶æ.
A te kolory to co¶ wg mnie 7.64, 7.46, 7.66. mo¿esz np sama spróbowaæ w domu pofarbowaæ siê farbami profesjonalnymi. dziewczyny tutaj polecaj± farby vitalitys, dobre te¿ s± wella koleston albo by fama
mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-19, 11:05   #1848
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Terha Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, mogê do³±czyæ?
Opisa³am ju¿ na innym w±tku moj± w±tpliwo¶æ, ale ten jest chyba odpowiedniejszy, wiêc wybaczcie, ¿e siê powtórzê .


Generalnie nie farbujê w³osów (mia³am farbowane tylko raz na prawie identyczny kolor jak moje naturalne w³osy, a poza tym domowymi sposobami kilka razy robi³am pasemka). Póki co jestem przeciwniczk± farb, bo uwa¿am, ¿e póki nie trzeba farbowaæ to po co siê truæ. Ale powoli przymierzam siê my¶lami do swojego ¶lubu, który odbêdzie siê (mam nadziejê) na jesieñ tego roku i chcia³abym wygl±daæ wtedy zjawiskowo.Wklei³am dzisiaj swoje zdjêcie do wirtualnego stylisty i zauwa¿y³am, ¿e ¶licznie by³oby mi w takich kolorach: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...=0CIMBE DMoQTBB , http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...CGUQMyh dMF04ZA . Moje naturalne w³osy to takie jak mniej wiêcej na tym zdjêciu odrosty http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CDUQ MygLMAs . Gdybym mia³a farbowaæ na ten dzieñ w³osy, to chcia³abym kolor w³a¶nie taki jak na przyk³adach. I st±d moje pytanie. Jak to z Waszych do¶wiadczeñ wynika? Czy je¶li posz³abym do profesjonalnego salonu (gdzie farbowanie wynios³o by mnie 200-300 z³) i pokaza³a zmontowane moje zdjêcie z w³osami w upragnionym kolorze jak± mam gwarancjê, ¿e dostanê to czego chcê? Wiecie... nie chodzi³oby przecie¿ o to, ¿ebym wysz³a z salonu z p³aczem na tydzieñ przed ¶lubem. W koñcu nie da³oby siê ju¿ tego raczej naprawiæ. No i co potem, gdybym chcia³a pó¼niej wróciæ do swojego w miarê naturalnego koloru? Bo kolor to niestety równaj± siê odrosty. A taki specyficzny kolor wi±¿e siê te¿ z tym, ¿e w trakcie mycia stopniowo siê spiera (jak ka¿dy w sumie, ale ten wyj±tkowo wygl±da wtedy nieatrakcyjnie). Czy to w ogóle ma sens?

Powiem Wam szczerze, ¿e jak sobie czytam o tych farbach i patrzê na niektóre piêkne kolorki, to mia³abym ochotê i¶æ nawet jutro do fryzjera. Na pewno je¶li mia³abym siê zdecydowaæ na jaki¶ kolor to nie by³by to raczej blond, tylko w³a¶nie "rudy". Mam jednak wielkie w±tpliwo¶ci, czy to by³aby dobra decyzja.

Ja swoje w³osy muszê myæ co trzy (najlepiej co dwa) dni, dlatego te¿ kolor zmywa³by mi siê chyba do¶æ szybko. A nie chcia³abym wygl±daæ "na spran±". Zaczê³am co¶ czytaæ na temat trików podtrzymuj±cych kolor, ale czy one naprawdê pomagaj±? Po jakim czasie kolor Waszych w³osów przestaje byæ po prostu ³adny?

Ja na pierwsze farbowanie (je¶li siê zdecydujê) pójdê na pewno do fryzjera, a potem to siê zobaczy, bo jednak 200 czy 300 z³ piechot± nie chodzi...

Z góry dziêkujê za wszelkie odpowiedzi .
Wizyta u fryzjera i zap³ata ok 300 nie gwarantuje ci koloru jaki wybierzesz. Wiekszo¶æ z nas farbuje sama w³a¶nie z tego powodu ¿e u fryzjera nigdy nie uzyska³o chcianego koloru. Jedno co odradzam tak od serducha to robienie eksperymentów w ostatniej chwili.
Na twoim miejscu przymierzy³abym peruki rude i upewni³a siê czy ci to pasuje. Rudy kolor jest bardzo wymagaj±cy. Poza tym dla jednego rudy dla innych czerwony. Mo¿na robic tez test na pasemku, ale wiadomo ¿e po ca³o¶ci kolr i tak da inny efekt.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka¿ wiadomo¶æ
czesc dziewczeta
wiem ze tu szalejecie z farbami profesjonalnymi ale moze któras podpowie (Kathy) o farbie sklepowej, U¿ywam loreal papryke a odrost mam ciemny ;/niewiem jaki poziom ciemna masa jestem haha jak farbowac by bylo równomiernie ³adnie? da sie to jakos ogarnac czy tylko rozjasnianie ciagle mnie czeka?
farby drogeryjne nie sa farbami rozjasniajacymi i nie dadza sobie rady z ciemnym (poziomm 5 -1) odrostem mimo 9%, wiem bo sama mam ciemny odrost. W takim przyoadku odrost wychodzi ciemniej i wpada w wi¶niowy. Ogólnie nie u¿ywam, s³ysza³am pozytywne opinje na temat Joanny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-19, 19:51   #1849
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16 500
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Poka¿ wiadomo¶æ
hej mo¿e nie jestem tu najwiêkszym ekspertem ale napiszê Ci tak: z fryzjerami ró¿nie to bywa, nie raz tutaj dziewczyny opisywa³y swoje nieudane farbowania w salonach, no chyba ¿e masz takiego naprawdê dobrego, profesjonalnego i zaufanego fryzjera to mo¿esz ¶mia³o i¶æ.
A te kolory to co¶ wg mnie 7.64, 7.46, 7.66. mo¿esz np sama spróbowaæ w domu pofarbowaæ siê farbami profesjonalnymi. dziewczyny tutaj polecaj± farby vitalitys, dobre te¿ s± wella koleston albo by fama
Wiesz...je¶li chodzi o farbowanie to ja jestem zielona, wiêc na pewno nie zdecydowa³abym siê na samodzielne dobieranie farby i eksperymenty w domu (przynajmniej na razie). Co prawda moja mama ju¿ setki razy farbowa³a w³osy, ale i tak bym siê ba³a.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Wizyta u fryzjera i zap³ata ok 300 nie gwarantuje ci koloru jaki wybierzesz. Wiekszo¶æ z nas farbuje sama w³a¶nie z tego powodu ¿e u fryzjera nigdy nie uzyska³o chcianego koloru. Jedno co odradzam tak od serducha to robienie eksperymentów w ostatniej chwili.
Na twoim miejscu przymierzy³abym peruki rude i upewni³a siê czy ci to pasuje. Rudy kolor jest bardzo wymagaj±cy. Poza tym dla jednego rudy dla innych czerwony. Mo¿na robic tez test na pasemku, ale wiadomo ¿e po ca³o¶ci kolr i tak da inny efekt.
Ju¿ w³a¶nie na innym w±tku tez mi kto¶ doradzi³, ¿eby poprzymierzaæ peruki. Ja zdecydowanie nie widzê siê ani w typowo rudym, ani tez czerwonym.

Mam co przemy¶leæ. Czyli albo teraz eksperymentowaæ albo najlepiej wcale (przynajmniej do ¶lubu). Domyslam siê, ¿e gdyby kolor okaza³ siê totaln± klap±, to w razie czego w niespe³na rok bêdê w stanie pofarbowaæ w³osy na zbli¿ony do mojego naturalnego kolor? Bo wiem, ¿e czasami "schodzenie z kolorów" jest czasoch³onne.

A co myslicie o szamponetkach koloryzuj±cych? Czyta³am, ¿e pisa³y¶cie, ¿e kolor schodzi nieregularnie (czasami wcale). Ja sama kiedy¶ mia³am robione w³osy szamponetk± i tez pamiêtam, ¿e mia³am odrosty, ale w koñcu po jakim¶ czasie w³osy chyba domy³y siê zupe³nie, bo nawet nie wiem, kiedy siê tych odrostów pozby³am. Mo¿e szamponetka to dla mnie dobry pomys³? Mog³abym sobie zafarbowaæ na pocz±tek jakie¶ pasemko i zobaczyæ jak to bêdzie wygl±daæ, choc wiadomo, ¿e trochê inaczej na ca³ej g³owie ni¿ na malutkim fragmencie.

Dziêki dziewczyny
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Ksi±¿ki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 20:55   #1850
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Joanku faktycznie napisalam malo zrozumiale hehe. No ale w³asnie mam ciemny odrost niewiem jaki poziom i rozjasnialam odrost potem farba ale wiadomo ze bylo nieroznomiernie a rozjasniac cale wlosy co trzy tygodne hmm w zyciu tego nie zrobie hehe

Kathy dzieki rowniez za odpowiedz

w sumie z Joanna mialam tez doczynienia ale chwilowo przekonuje mnie loreal ;] wiec ...
dalej g³owkuje co z tym fantem zrobic
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 12:06   #1851
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

je¶li masz ciemny odrost, mo¿e spróbuj farby fryzjerskiej? wtedy na odro¶cie potrzyma³aby¶ ustawow± ilo¶æ, a na resztê malaks 5-10 minut dla od¶wie¿enia?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 19:07   #1852
Carminho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam

Od kilku lat farbujê w³osy na rudo. Mój obecny kolor to sprany rudoblond na poziomie 7-8.
Chcia³abym uzyskaæ kolor z za³±cznika:

Jakiej farby (najlepiej profesjonalnej) powinnam u¿yæ? Vitality's 8.43 + 8.44 z 6% utleniaczem? Zale¿y mi na takim ciep³ym, ¶rednim odcieniu rudo¶ci.

Z góry dziêkujê za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 12345.jpg (27,2 KB, 77 za³adowañ)
Carminho jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 19:16   #1853
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Na 6% to dobry pomys³.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 20:51   #1854
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carminho Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Od kilku lat farbujê w³osy na rudo. Mój obecny kolor to sprany rudoblond na poziomie 7-8.
Chcia³abym uzyskaæ kolor z za³±cznika:

Jakiej farby (najlepiej profesjonalnej) powinnam u¿yæ? Vitality's 8.43 + 8.44 z 6% utleniaczem? Zale¿y mi na takim ciep³ym, ¶rednim odcieniu rudo¶ci.

Z góry dziêkujê za pomoc
Ja ostatnio po raz pierwszy w ¿yciu siê farbowa³am 7.44 vitality'sa i mówiæ szczerze wysz³o mi ja¶niej ni¿ na za³±czonym przez ciebie zdjêciu. Ale mo¿e to 7.44 wychodzi ja¶niej ni¿ powinno po prostu, a paradoksalnie 8.44 bedzie ok.
Tak czy siak, kolor ze zdjêcia super.
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 21:54   #1855
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Scene..mozliwe zebybylo to rozwiazanie dla mnie ;] ale... nieznalazlam fajnej fryzjerkiej farby ktora dalaby mi taki efekt jak papryka moja ;]
a probowalam pare wiec hmm ciezko mi
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 22:50   #1856
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

My¶lê, ¿e mo¿esz ¶mia³o próbowaæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-28, 13:50   #1857
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Jak pog³êbiæ rudy kolor w³osów?

Witam mam podobn± sytuacjê tzn farbuje je na rudy szamponetka marki Marion kolor który uzyskuje to taki kasztanowy czy s± jakues specyfiki ¿eby pog³êbiæ rudo¶æ?

Ps pamiêtam ze kiedy¶ od fryzjerki kupowa³am od¿ywkê za 80 z³ która mia³a pog³êbiæ rudo¶æ a suma sumarum mia³am czerwone placki na g³owie..
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-28, 14:00   #1858
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak pog³êbiæ rudy kolor w³osów?

Tu mowa o naturalnych w³osach, co do farbowanych, zajrzyj na w±tek Rudow³osych

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-01-28 o 14:01
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-28, 14:23   #1859
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak pog³êbiæ rudy kolor w³osów?

Mo¿e wybierz inna szamponetke, bardziej intensywna?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-29, 12:38   #1860
Svinecka
S³ita¶na and Gryma¶na ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 30 763
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej ja znow jestem ruda
ale chcialabym uzyskac moj wymarzony kolor czyli bardzo jasny rudy blond, wszystkie farby albo sa za ciemne albo za intensywne, za bardzo wpadaja w miedz albo pomarancz

zdjec tez nie moge znalezc dokladnie oddajacych to co bym chciala ale mniej wiecej cos takiego:




myslicie, ze moglabym to uzyskac mieszanka np. Vitalitys 8.44 + jakis blond (np 9.34) + pure gold?
Svinecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.