Zapuszczanie włosów - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 21:52   #2791
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy, nie wiem po co. Mam wrażenie, że wtedy bardziej mi się ten olej rozprowadzi po włosach. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale jak rozczeszę, to mam większy komfort psychiczny
Wydaje mi się, że nie ma potrzeby rozczesywania włosów z nałożonym olejem. Jeśli lepiej się z tym czujesz to rób tak Moim zdaniem aby zauważyć działanie olejów trzeba czasu. Ja zauważyłam po około 4 miesiącach.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:23   #2792
tryagain
Raczkowanie
 
Avatar tryagain
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie ma potrzeby rozczesywania włosów z nałożonym olejem. Jeśli lepiej się z tym czujesz to rób tak Moim zdaniem aby zauważyć działanie olejów trzeba czasu. Ja zauważyłam po około 4 miesiącach.
Pocieszyłaś mnie. Będę wytrwale olejować się dalej

Mam pytanie dotyczące DOZu. Zamówiłam tydzień temu jantara i wax, przez cały tydzień zamówienie miało status "Opuściło hurtownię", a dzisiaj rano zmienił się na "Odebrane przez uzytkownika". Tzn, że już jest w aptece, tak?
__________________

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!




tryagain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:40   #2793
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące DOZu. Zamówiłam tydzień temu jantara i wax, przez cały tydzień zamówienie miało status "Opuściło hurtownię", a dzisiaj rano zmienił się na "Odebrane przez uzytkownika". Tzn, że już jest w aptece, tak?
Moja apteka zawsze wysyła emaila, że mogę odebrać zamówienie. Najwidoczniej twoja tego nie robi, więc nie sugeruj się tym co piszą na stronie. Najlepiej abyś zawsze poszła do apteki po tylu dniach które są podane w potwierdzeniu. U mnie są to zazwyczaj 24 lub 48 godzin. Moja apteka czasem mnie pozytywnie zaskakuje, ponieważ ostatnio zamówiłam w piątek o godzinie 9 a w sobotę o 15 było dostarczone

Polecam zakup Jantara. Dla to świetna wcierka. Którego waxa kupiłaś?
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:44   #2794
tryagain
Raczkowanie
 
Avatar tryagain
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Moja apteka zawsze wysyła emaila, że mogę odebrać zamówienie. Najwidoczniej twoja tego nie robi, więc nie sugeruj się tym co piszą na stronie. Najlepiej abyś zawsze poszła do apteki po tylu dniach które są podane w potwierdzeniu. U mnie są to zazwyczaj 24 lub 48 godzin. Moja apteka czasem mnie pozytywnie zaskakuje, ponieważ ostatnio zamówiłam w piątek o godzinie 9 a w sobotę o 15 było dostarczone

Polecam zakup Jantara. Dla to świetna wcierka. Którego waxa kupiłaś?
Dziękuję za szybką odpowiedź W takim razie trzeba będzie się przejść do apteki.
Jantara kupiłam drugą buteleczkę, a waxa tego.
__________________

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!




tryagain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:01   #2795
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów

A ja dzis w koncu wymyśliłam jak mogę spinać te mooje włosy Jutro muszę sie zaopatrzyć w 2 paczki wsuwek i jakas gumke i będę juz w końcu je związywać.
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:58   #2796
tryagain
Raczkowanie
 
Avatar tryagain
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
A ja dzis w koncu wymyśliłam jak mogę spinać te mooje włosy Jutro muszę sie zaopatrzyć w 2 paczki wsuwek i jakas gumke i będę juz w końcu je związywać.
I co wymyśliłaś?
__________________

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!




tryagain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 13:38   #2797
adleajda
Raczkowanie
 
Avatar adleajda
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 87
Dot.: Zapuszczanie włosów

Czesc dawno mnie tutaj nie bylo podcielam dzisiaj koncowki pierwszy raz od 10 miesiecy stracilam 3 cm i znowu mam 40 cm jeszcze 30 przedemna hm. Dzisiaj na cala noc nalozylam ilejek rycynowy wloski sa super od razu takie grubsze sie wydaja blyszczace i ladniejsze
__________________
* zapuszczam włosy
bylo: 25 cm
jest: 50 cm
bedzie: 75 cm

* dbam o cere i pazurki

* jestem na diecie


adleajda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 13:46   #2798
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
I co wymyśliłaś?

A sumie to nic szczególnego bo kucyk .. Ale wczesniej za cholerę nie wiedziałam jak mam to zrobić ,żeby jakoś wyglądać. A wczoraj na mieście widziałam jedną dziewczynę która miała też krótkie włosy spięte w kitkę i podpięte właśnie wsuwkami. Ładnie to u niej wyglądało

Cytat:
Napisane przez adleajda Pokaż wiadomość
Czesc dawno mnie tutaj nie bylo podcielam dzisiaj koncowki pierwszy raz od 10 miesiecy stracilam 3 cm i znowu mam 40 cm jeszcze 30 przedemna hm. Dzisiaj na cala noc nalozylam ilejek rycynowy wloski sa super od razu takie grubsze sie wydaja blyszczace i ladniejsze
Ja ostatnio zaniedbałam swoje włosy jeśli chodzi o olejek. Późno przychodzilam do domu i nie wcierałam go bo nie miałam już nawet siły a rano się śpieszyłam i na szybko włosy myłam. Muszę to zmienić
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 14:00   #2799
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Zapuszczanie włosów

Wreszcie!!! Zapuszczanie i olejowanie przyniosło efekt! Wreszcie mogę związywać, zaplatać włoski . A przedwczoraj byłam u fryzjera i wreszcie zafundowałam sobie fajną fryzurę..bo okres przejściowy (ni długie, ni krótkie) był dla mnie koszmarny! yupi!
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 14:10   #2800
Shaitana
Przyczajenie
 
Avatar Shaitana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 20
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dzeń dobry ja mam cieńkie i delikatne włosy, ale postanowiłam od lutego zapuszczać. z powrotem do koloru naturalnego niestety nie wyszło. rok temu miałam baleyage blond-ciemny,ale zmieniłam na ciemny.teraz mnie naszło na jasny - miodowy albo cos podobnego,niestety fryzjerka twierdzi że nie dla mnie dekoloryzacja. a włoski mam do ramion... chce mieć do polowy plecow. jak można przyspieszyć ich wzrost?
Shaitana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 14:10   #2801
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez katka290 Pokaż wiadomość
Wreszcie!!! Zapuszczanie i olejowanie przyniosło efekt! Wreszcie mogę związywać, zaplatać włoski . A przedwczoraj byłam u fryzjera i wreszcie zafundowałam sobie fajną fryzurę..bo okres przejściowy (ni długie, ni krótkie) był dla mnie koszmarny! yupi!
Też bym tak chciała

Cytat:
Napisane przez Shaitana Pokaż wiadomość
Dzeń dobry ja mam cieńkie i delikatne włosy, ale postanowiłam od lutego zapuszczać. z powrotem do koloru naturalnego niestety nie wyszło. rok temu miałam baleyage blond-ciemny,ale zmieniłam na ciemny.teraz mnie naszło na jasny - miodowy albo cos podobnego,niestety fryzjerka twierdzi że nie dla mnie dekoloryzacja. a włoski mam do ramion... chce mieć do polowy plecow. jak można przyspieszyć ich wzrost?
Jesteś kolejną osobą która zadaje to pytanie. Jest osobny wątek o przyśpieszeniu porostu włosów.
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko

Edytowane przez xXCinderellaXx5
Czas edycji: 2011-09-04 o 14:17
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 06:14   #2802
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Zapuszczanie włosów

[QUOTE=xXCinderellaXx5;291 97712]Też bym tak chciała

Cierpliwości! Trzymam kciuki!
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 21:35   #2803
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów

hej
Dzis byłam u kolezanki w pracy i mi powiedziała ,że mam ogarnnąć te włosy bo sie nie umie na mnie patrzec...ze mam isc do fryzjera je obciąć.. Jak się wkurze to znowu pójde i nici z zapuszczania
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 00:20   #2804
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
hej
Dzis byłam u kolezanki w pracy i mi powiedziała ,że mam ogarnnąć te włosy bo sie nie umie na mnie patrzec...ze mam isc do fryzjera je obciąć.. Jak się wkurze to znowu pójde i nici z zapuszczania
Nie, nie możesz!
Będziesz żałować
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:04   #2805
ewcia375
Przyczajenie
 
Avatar ewcia375
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cześć dziewczyny !
to mój pierwszy post zawsze tylko czytałam ..
Osobiście mam kręcone włosy, obcięłam w styczniu jakieś 30 cm, bo miałam bardzo zniszczone od prostowania, a wcale tak często nie prostowałam, dlatego przestrzegam młode dziewczyny przed tym
W każdym razie teraz zapuszczam, marzę o kręconych włosach po pas, nie prostuję, nie suszę i dbam jak tylko mogę. Używam WAXu i odżywek różnych... czasem robię maseczkę z żółtek miodu i oliwy z cytryną. Efekty są - nie wypadają, błyszczą się i rosną stosunkowo szybko
Zastanawia mnie jedno czy podcinać końcówki czy nie .. i czy zapuszczać cieniowane włosy czy równo obcięte, ale chyba to nie ma znaczenia ?
czy któraś z Was ma długie kręcone włosy i może mi coś poradzić? ile się takie włosy zapuszcza ?
ewcia375 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:20   #2806
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
hej
Dzis byłam u kolezanki w pracy i mi powiedziała ,że mam ogarnnąć te włosy bo sie nie umie na mnie patrzec...ze mam isc do fryzjera je obciąć.. Jak się wkurze to znowu pójde i nici z zapuszczania
A zapomnij! Gdzie będziesz słuchać jakiejś koleżanki, jak jej się nie podoba niech nie patrzy

Mi się udało na razie zapuścić włosy prawie do łopatek. Mam nadzieję, że za rok będą znacznie dłuższe, chociaż z przyrostem 1cm/miesiąc to niewiele mogę zdziałać
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:35   #2807
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ewcia375 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
to mój pierwszy post zawsze tylko czytałam ..
Osobiście mam kręcone włosy, obcięłam w styczniu jakieś 30 cm, bo miałam bardzo zniszczone od prostowania, a wcale tak często nie prostowałam, dlatego przestrzegam młode dziewczyny przed tym
W każdym razie teraz zapuszczam, marzę o kręconych włosach po pas, nie prostuję, nie suszę i dbam jak tylko mogę. Używam WAXu i odżywek różnych... czasem robię maseczkę z żółtek miodu i oliwy z cytryną. Efekty są - nie wypadają, błyszczą się i rosną stosunkowo szybko
Zastanawia mnie jedno czy podcinać końcówki czy nie .. i czy zapuszczać cieniowane włosy czy równo obcięte, ale chyba to nie ma znaczenia ?
czy któraś z Was ma długie kręcone włosy i może mi coś poradzić? ile się takie włosy zapuszcza ?
Witaj
Ja posiadam kręcone włosy to się wypowiem
Ja mam włosy cieniowane, wydaje mi się, że tak łatwiej jest wydobyć z nich skręt. Co do podcinania końcówek- przyznam się szczerze, nie pamiętam kiedy podcinałam włosy Do fryzjera już nie chodzę, wszelakie zabiegi wykonuję w domu przy pomocy rodziców bądź Tżta


Kurcze, dzisiaj muszę nałożyć w końcu olej na moje włosy... wczoraj byłam taka zmęczona, że tylko je wypsikałam wszystkimi specyfikami i poszłam spać.

xXCinderellaXx5 Dbaj o włosy dalej i nie obcinaj !!!
Głowa do góry
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:18   #2808
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ewcia375 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
to mój pierwszy post zawsze tylko czytałam ..
Osobiście mam kręcone włosy...
Poczytaj pierwszą stronę wątku pielęgnacyjnego dla zakręconych [u mnie w podpisie...]
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:34   #2809
annie_rosa
Raczkowanie
 
Avatar annie_rosa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez adleajda Pokaż wiadomość
Czesc dawno mnie tutaj nie bylo podcielam dzisiaj koncowki pierwszy raz od 10 miesiecy stracilam 3 cm i znowu mam 40 cm jeszcze 30 przedemna hm. Dzisiaj na cala noc nalozylam ilejek rycynowy wloski sa super od razu takie grubsze sie wydaja blyszczace i ladniejsze
olejek rycynowy??

Dziewczyny powiedzcie coś więcej, to pomaga? gdzie to dostać? jak nakładać?

Ja mam włosy do ramion, za rok ślub, chce mieć długie by móc coś z nimi zrobić, fryzjerka każe mi podcinać końcówki ale wyczytałam tutaj, że to niekoniecznie jest prawdą...
__________________
remonty pod klucz
annie_rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 10:54   #2810
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez annie_rosa Pokaż wiadomość
olejek rycynowy??

Dziewczyny powiedzcie coś więcej, to pomaga? gdzie to dostać? jak nakładać?

Ja mam włosy do ramion, za rok ślub, chce mieć długie by móc coś z nimi zrobić, fryzjerka każe mi podcinać końcówki ale wyczytałam tutaj, że to niekoniecznie jest prawdą...
Jest cały wątek o olejku rycynowym
co do podcinania końcówek- jak są rozdwojone lub zniszczone to trzeba je podcinać, żeby te zniszczenia nie szły w górę włosa. Jak są całkowicie zdrowe to nie ma takiej potrzeby, chyba że dla odświeżenia włosów, wyrównania można co kilka miesięcy podciąć
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:38   #2811
ewcia375
Przyczajenie
 
Avatar ewcia375
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Witaj
Ja posiadam kręcone włosy to się wypowiem
Ja mam włosy cieniowane, wydaje mi się, że tak łatwiej jest wydobyć z nich skręt. Co do podcinania końcówek- przyznam się szczerze, nie pamiętam kiedy podcinałam włosy Do fryzjera już nie chodzę, wszelakie zabiegi wykonuję w domu przy pomocy rodziców bądź Tżta


Kurcze, dzisiaj muszę nałożyć w końcu olej na moje włosy... wczoraj byłam taka zmęczona, że tylko je wypsikałam wszystkimi specyfikami i poszłam spać.

xXCinderellaXx5 Dbaj o włosy dalej i nie obcinaj !!!
Głowa do góry
A jak pielęgnujesz swoje włosy ? długo zapuszczasz ? jak długie masz ?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

A jaki szampon jest dobry kiedy zapuszcza się włosy ???
ewcia375 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:35   #2812
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ewcia375 Pokaż wiadomość
A jak pielęgnujesz swoje włosy ? długo zapuszczasz ? jak długie masz ?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

A jaki szampon jest dobry kiedy zapuszcza się włosy ???
Dodałam zdjęcie kilka stron wcześniej.
Ja stosuję szampony dla dzieci.
Włosy zapuszczam jakoś od maja 2010r. Jeśli chodzi o pielęgnacje to też w tym wątku wypisałam wszystkie produkty jakie stosuję.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 14:55   #2813
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów

buu dziś znowu myslałam o tym fryzjerze..
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:11   #2814
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
hej
Dzis byłam u kolezanki w pracy i mi powiedziała ,że mam ogarnnąć te włosy bo sie nie umie na mnie patrzec...ze mam isc do fryzjera je obciąć.. Jak się wkurze to znowu pójde i nici z zapuszczania
a może po prostu zazdrości, że zaczęłaś bardzo dbać o włosy i takie głupoty gada? :P
Cytat:
Napisane przez ewcia375 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
to mój pierwszy post zawsze tylko czytałam ..
Osobiście mam kręcone włosy, obcięłam w styczniu jakieś 30 cm, bo miałam bardzo zniszczone od prostowania, a wcale tak często nie prostowałam, dlatego przestrzegam młode dziewczyny przed tym
W każdym razie teraz zapuszczam, marzę o kręconych włosach po pas, nie prostuję, nie suszę i dbam jak tylko mogę. Używam WAXu i odżywek różnych... czasem robię maseczkę z żółtek miodu i oliwy z cytryną. Efekty są - nie wypadają, błyszczą się i rosną stosunkowo szybko
Zastanawia mnie jedno czy podcinać końcówki czy nie .. i czy zapuszczać cieniowane włosy czy równo obcięte, ale chyba to nie ma znaczenia ?
czy któraś z Was ma długie kręcone włosy i może mi coś poradzić? ile się takie włosy zapuszcza ?
oj tak prostownica to zło, sama prostowałam 5 lat, nie wiem jak mogłam im to robić, ale się ogarnęłam i nie prostuję od 9 miesięcy prawie

Cytat:
Napisane przez annie_rosa Pokaż wiadomość
olejek rycynowy??

Dziewczyny powiedzcie coś więcej, to pomaga? gdzie to dostać? jak nakładać?

.
w aptece, kosztuje ok 6 zł, ja nakładam go na włosy z żółtkiem i naftą kosmetyczną
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:13   #2815
tryagain
Raczkowanie
 
Avatar tryagain
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
buu dziś znowu myslałam o tym fryzjerze..
Nie! Nie daj się Trochę się pomęczysz, a potem będziesz miała śliiczne, dłuuugie włosy i będziesz zadowolona, że się nie poddałaś
__________________

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!




tryagain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:49   #2816
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczanie włosów

a mi jutro mija pół roku bez fryzjera, mam nadzieję na następne pół, jak nie więcej. Końcówki podcinam sama, parę dni temu ścięłam 1cm i jest dobrze.

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
oj tak prostownica to zło, sama prostowałam 5 lat, nie wiem jak mogłam im to robić, ale się ogarnęłam i nie prostuję od 9 miesięcy prawie
Ojj tak, prostownica to samo zło
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:35   #2817
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

mi w pazdzierniku rok! haha, no, ale co to 14 cm na lebie
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:25   #2818
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
Nie! Nie daj się Trochę się pomęczysz, a potem będziesz miała śliiczne, dłuuugie włosy i będziesz zadowolona, że się nie poddałaś
Dziekuje wam za wsparcie . W takim razie się nie poddam
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 07:57   #2819
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
mi w pazdzierniku rok! haha, no, ale co to 14 cm na lebie
to musiałaś chyba bardzo krótko wtedy ściąć?

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
Dziekuje wam za wsparcie . W takim razie się nie poddam
Dobra decyzja
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:58   #2820
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez katka290 Pokaż wiadomość
Wreszcie!!! Zapuszczanie i olejowanie przyniosło efekt! Wreszcie mogę związywać, zaplatać włoski . A przedwczoraj byłam u fryzjera i wreszcie zafundowałam sobie fajną fryzurę..bo okres przejściowy (ni długie, ni krótkie) był dla mnie koszmarny! yupi!
ja wlasnie czekam na ten moment zeby moc zwiazac wszystkie wlosy za pomoca jednej gumki.
mam jeszcze jakies 3-4 miesiace do tej wiekopomnej chwili , bo w lipcu kretynka fryzjerka zamiast podciac mi delikatnie koncowki - tak jak ja prosilam - sciachala mi ok 4 cm z objetosci .
ja zapuszczam juz tak dlugo ze zaczynam sie zastanawiac czy kiedykolwiek doczekam sie kitki - ale zaczynalam od zapalki pod koniec 2009 roku wiec to chyba nieco wyjasnia
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.