Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 14:12   #1021
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

ja ma już ok 3 lat komputerek nie pamiętam dokładnie , nic się z nim nie dzieje , a jak by miał jeszcze możliwość zgrywania danych jak te nowe to już w ogóle byłby super ja osobiście polecam
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 22:05   #1022
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Czy sa tu na forum jakies astmatyczki uzywajace komputerkow?

jestem ciekawa jak to u was wyglada, bo mi przyszlo zaostrzenie i zaswirowala temperatura (rzecz jasna teraz moj pearly pokazowo rzuca czerwonymi i zoltymi lampami, gdzie prognozowal zielone)

ciekawe czy sobie ze mna poradzi
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:12   #1023
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

To tylko chwalić trzeba pearly za jego czujność , heeh ja na szczęście nie mam astmy ale jestem alergiczką i w zasadzie od kwietnia do października coś mnie uczula jednak na szczęście nie odbija się to u mnie na temperaturach.
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:37   #1024
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

no wyglada to tak,ze jak robi mi sie stan zapalny w plucach, to mam cos a'la skok owulacyjny przy czym temp podjezdza mi az pod 37 niemalze
za pierwszym razem zglupialam, za drugim predko zwiekszalam dawki lekow i teraz jak zaostrzenie opanowane, to temperatury sa prawie jak spod linijki

Nawet nie podejrzewalam,ze pearly to wychwyci
to jedna z ciekawostek
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 22:46   #1025
fairy_of_the_lake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Ja tez sie zastanawiam nad zakupem pearly albo LC basic i nie moge sie zdecydowac. Czy pearly oprocz tego ze nie da sie wykresow sciagnac z niego, różni sie czyms od LC basic? W pearly moge sobie podejrzec temperatury wstecz na komputerku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja Ci polecę daysy! Ja mam już od stycznia czy lutego i jestem bardzo bardzo zadowolona z tego wyboru. Wystrczy mieć smartphona i możesz podglądać normlanie swoje wykresy, ściągać dane i wszystko. A przy tym jest mała i ładna Ja swojej zrobiłam futerał z pudełka po okularach i wszędzie ze sobą zabieram, bo ciągle śpię, albo u chłopaka albo u rodziców
fairy_of_the_lake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:01   #1026
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziewczyny ktore maja Lady comp basic, jak podlaczycie go do komputera zeby sciagnac wykresy to w jakiej formie otrzymujecie dane? Excel czy to sa juz gotowe wykresy czy trzeba samemu zrobic wykres? Caly czas sie waham ktory komputerek kupic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 12:33   #1027
agax99
Przyczajenie
 
Avatar agax99
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Podłączasz do komputera tam po otwarciu folderu masz plik w notatniku, logujesz się do swojego konta na stronie producenta, ładujesz ten plik i generuje Ci się wykres w pdf-ie
agax99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 15:09   #1028
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cześć dziewczyny.
Kupiłam Daysy, czekam aż przyjdzie. Odstawiłam tabletki. Przed zażywaniem anty miałam bardzo bolesne miesiączki. Zapewne one wrócą. Jak sobie radzicie? U mnie żadne Apapy ani Ibupromy ani nawet zastrzyki (które wypijałam) nie działały. Od gina miałam wtedy Aulin, ale podobno może wpływać na tempkę, więc szukam innego sposobu.

P.S. Czy po odstawieniu anty warto zrobić jakieś badania? Brałam przez 7 lat bez przerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:34   #1029
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Wiem ze po antykach trzeba poczekać do pojawienia sie fizjologicznej miesiączki, ta pierwsza po odstawieniu jest jeszcze krwawieniem z odstawienia, no i może tak być że zanim się unormują cykle to minie trochę czasu, a co do tych bóli to szczerze współczuję, może jednak nie wrócą , trzymam kciuki za ciebie
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:54   #1030
fairy_of_the_lake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Kupiłam Daysy, czekam aż przyjdzie. Odstawiłam tabletki. Przed zażywaniem anty miałam bardzo bolesne miesiączki. Zapewne one wrócą. Jak sobie radzicie? U mnie żadne Apapy ani Ibupromy ani nawet zastrzyki (które wypijałam) nie działały. Od gina miałam wtedy Aulin, ale podobno może wpływać na tempkę, więc szukam innego sposobu.

P.S. Czy po odstawieniu anty warto zrobić jakieś badania? Brałam przez 7 lat bez przerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na bolesne miesiączki bardzo pomogła... aktywność fizyczna. Miałam bardzo ciężkie miesiączki aż dopadła mnie Chodakowska Ćwiczyłam z nią, potem chodziłam na siłownię, tak 3 lata byłam bardzo aktywna i nawet nie zauważyłam, kiedy miesiączki stały się prawie bezbolesne. Ostatnio niestety miałam bardzo mało czasu, siedzącą pracę i od dłuższego czasu jestem zasiedziałą leniwą bułą. Dopiero kiedy bóle wróciły zdałam sobie sprawę, że to że nie miałam ich tak długo, najwyraźniej zawdzięczałam właśnie aktywności fizycznej. Polecam każdemu
fairy_of_the_lake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 11:07   #1031
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fairy_of_the_lake Pokaż wiadomość
U mnie na bolesne miesiączki bardzo pomogła... aktywność fizyczna. Miałam bardzo ciężkie miesiączki aż dopadła mnie Chodakowska Ćwiczyłam z nią, potem chodziłam na siłownię, tak 3 lata byłam bardzo aktywna i nawet nie zauważyłam, kiedy miesiączki stały się prawie bezbolesne. Ostatnio niestety miałam bardzo mało czasu, siedzącą pracę i od dłuższego czasu jestem zasiedziałą leniwą bułą. Dopiero kiedy bóle wróciły zdałam sobie sprawę, że to że nie miałam ich tak długo, najwyraźniej zawdzięczałam właśnie aktywności fizycznej. Polecam każdemu
Też jestem aktywna fizycznie (ćwiczę 3-5 razy w tygodniu) i byłam aktywna przed branie anty. Najlepsze jest to, że moja mama miała to samo - z bólu chodziła po ścianach. Brała b.bolesne zastrzyki (w tych czasach nic innego nie było). Tak jak mówił jej ginekolog - minęło po urodzeniu 1 dziecka. Ja nie chcę tyle czekać - nie planuję szybko zostać mamą.

Anty u mnie poza zabezpieczeniem przed ciążą ograniczały bóle menstruacyjne do minimum. Ale mimo to nie chcę dalej się truć. Nie wyobrażam sobie, że miałabym je łykać do menopauzy z przerwą na ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kilink Pokaż wiadomość
Wiem ze po antykach trzeba poczekać do pojawienia sie fizjologicznej miesiączki, ta pierwsza po odstawieniu jest jeszcze krwawieniem z odstawienia, no i może tak być że zanim się unormują cykle to minie trochę czasu, a co do tych bóli to szczerze współczuję, może jednak nie wrócą , trzymam kciuki za ciebie
Ja o tym wiem. Muszę miesiąc na prawdziwą miesiączkę poczekać. Aż mnie trzęsie jak pomyślę co mnie czeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2016-09-30 o 11:14
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 09:15   #1032
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

co do tej aktywności fizycznej to się zgodzę może pomóc na bóle miesiączkowe, u mnie nie było tak strasznie chociaż przed pierwsza ciążą raz na jakiś czas dopadał mnie okropny ból , rzeczywiście po ciąży to się zmieniło , już mi nic nie doskwiera, ale cykle się skróciły.
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 16:36   #1033
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziewczyny, ile czasu czekałyście na miesiączkę po odstawieniu tabsów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 11:25   #1034
ewelina5846
Raczkowanie
 
Avatar ewelina5846
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Ja pierwszą naturalną miesiączkę dostałam po 30 dniach a kolejna jeszcze przede mną
ewelina5846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 08:48   #1035
fairy_of_the_lake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ewelina5846 Pokaż wiadomość
Ja pierwszą naturalną miesiączkę dostałam po 30 dniach a kolejna jeszcze przede mną
Ja też podobnie, a nie ukrywam, że czekałam na nią w wielkim stresie niedługo po odstawieniu tabsów mieliśmy "problem" z prezerwatywą, a jak wiadomo kiedy po tabsach nastąpi owulacja to u każdej kobiety inna bajka na szczęście się udało

z komputerkiem jak nam kiedyś coś znowu pęknie, to przynajmniej nie będzie niepewności i wiadomo, że trzeba się szykować na nowego człowieczka (mam nadzieję, że nie zapeszam )
fairy_of_the_lake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 09:14   #1036
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Z komputerkiem to przynajmniej będzie wiadomo że jak by co to z dzieckiem będzie wszystko dobrze. Ale tak naprawdę to zajście w ciążę mimo poprawnie wyznaczonych dni płodnych wcale nie jest taką prostą sprawą. Dla tych co się starają to nie jest dobra wiadomość.
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 09:41   #1037
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fairy_of_the_lake Pokaż wiadomość
Ja też podobnie, a nie ukrywam, że czekałam na nią w wielkim stresie niedługo po odstawieniu tabsów mieliśmy "problem" z prezerwatywą, a jak wiadomo kiedy po tabsach nastąpi owulacja to u każdej kobiety inna bajka na szczęście się udało

z komputerkiem jak nam kiedyś coś znowu pęknie, to przynajmniej nie będzie niepewności i wiadomo, że trzeba się szykować na nowego człowieczka (mam nadzieję, że nie zapeszam )
Czekam z utęsknieniem na okres. Boję się prezerwatyw teraz ze względu na ryzyko pęknięcia. Jak dostanę to bd przynajmniej wiedziała, że nowy cykl się zaczął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2016-10-17 o 09:43
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 13:31   #1038
fairy_of_the_lake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Czekam z utęsknieniem na okres. Boję się prezerwatyw teraz ze względu na ryzyko pęknięcia. Jak dostanę to bd przynajmniej wiedziała, że nowy cykl się zaczął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co się bać, nam pękło dwa razy - właśnie rok temu w tym moim pierwszym cyklu po tabletkach, pewnie dlatego, że się od nich odzwyczailiśmy i byliśmy lekkomyślni (+ ja po tabsach bardziej sucha). Teraz używamy ich ciągle w dni płodne i jak pęknie to trudno, widocznie dziecko nam pisane, ale już nam się więcej nie zdarzyło od roku, bo się przyzwyczailiśmy i nauczyliśmy się uważać szczególnie wtedy, kiedy długo się kochamy. Dobrze, że z tych dwóch pękniętych nic nie wyszło i mogliśmy się uczyć na błędach
fairy_of_the_lake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 13:01   #1039
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziewczyny.
Używam daysy od miesiąca i mam pytanie.
Czy jak się przebudzę - nie podniosę się z łóżka, nie otworzę oczu tylko przekręcę się na drugi bok, zasnę ponownie po jakiś 3-5 minutach i obudzę się po 0.5-2h i wtedy zrobię pomiar to bd ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-06, 12:46   #1040
qupciuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
komputer cyklu

Witam,
Rozważam zakup komputera cyklu, ale mam kilka nurtujących pytań. Mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości.


· *co jeśli nie zostanie zachowana regularność pomiarów (np. praca w systemie zmianowym)? jak wtedy zachowa sie urządzenie?


· * Badanie należy wykonywać natychmiast po przebudzeniu. Czy można zmienić porę badania temperatury np. z godz. 8 na godz. 18, bo o tej porze będę wstawać.



· * jaki wpływ na wskazania urządzenia będą miały:
o brak pomiaru przez 1 dzień a jaki przez kilka, a po jakim czasie nieużywania urządzenie musi "uczyć się" od nowa?
o spożycie alkoholu,
o nieregularność cyklu.
· *czy naprawdę pomiar wyłącznie temperatury jest wystarczający do określenia momentu cyklu?


· *czy jest dostępna wyższa wersja urządzenia, która sprawdza także inne czynniki, np. gęstość śluzu, bądź inne?


· *jaka jest żywotność sensora / urządzenia?


· *Proszę o przesłanie linków do wyników badań potwierdzających 99,3% skuteczność działania urządzenia.
qupciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 00:21   #1041
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: komputer cyklu

Z mojego doświadczenia:

Cytat:
¡ *co jeśli nie zostanie zachowana regularność pomiarów (np. praca w systemie zmianowym)? jak wtedy zachowa sie urządzenie?
To zależy ile pomiarów pominiesz i w jakiej fazie cyklu. Pomiary pominięte w fazie lutealnej nie mają na nic wpływu. Te pominięte przed i około owulacji mają wpływ na ilość"czerwonych" światełek.

Cytat:
¡ * Badanie należy wykonywać natychmiast po przebudzeniu. Czy można zmienić porę badania temperatury np. z godz. 8 na godz. 18, bo o tej porze będę wstawać.
Tego nie wiem.

Cytat:
¡ * jaki wpływ na wskazania urządzenia będą miały:
o brak pomiaru przez 1 dzień a jaki przez kilka, a po jakim czasie nieużywania urządzenie musi "uczyć się" od nowa?
o spożycie alkoholu,
o nieregularność cyklu.
-brak pomiaru przez jeden dzień nie ma wpływu na wskazania, jeśli to nie jest akurat dzień po skoku temperatury, kiedy liczy się dni podwyższonej temperatury. Urządzenie nie uczy się od nowa, chyba że bardzo długo byś nie mierzyła.
- spożycie alkoholu - po większym spożyciu alkoholu nie mierzysz temperatury, bo wskazanie jest fałszywe. Ile to jest "większe" zależy od osoby, dla mnie to więcej niż dwa piwa lub pół butelki wina.
- nieregularność cyklu - każde urządzenie ma zadeklarowaną długość wahań, do jakich producent "zapewnia" prawidłowe działanie.

Cytat:
*czy jest dostępna wyższa wersja urządzenia, która sprawdza także inne czynniki, np. gęstość śluzu, bądź inne?
Zdaje się, że cyclotest ma tę funkcję ale i tak ma niższą skuteczność niż lady comp. Polecałabym nauczyć się metody objawowo-termicznej i samodzielnie weryfikować wskazania urządzenia (nie musisz nic notować).

O pozostałe rzeczy pytaj producenta

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2016-11-07 o 00:23
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 12:27   #1042
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Dot.: komputer cyklu

Cyclotest ma dodatkowo funkcję obserwacji śluzu, szyjki. Możesz wprowadzać też zaburzenia jak alkohol, stres, impreza, choroba. Przy używaniu metody termicznej i objawowej producent deklaruje skuteczność na poziomie 99,7%, Indeks Pearl`a 0,3.

Posiadam ww komputerek już 7 cykli, jeszcze się uczę, ale stosowanie obu metod na razie nie zawodzi choć jeszcze mu nie ufam do końca i w przypadku niejasności bardziej ufam obserwacjom śluzu i badaniu szyjki.
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 20:14   #1043
fairy_of_the_lake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: komputer cyklu

Cytat:
Napisane przez qupciuszek Pokaż wiadomość
Witam,
Rozważam zakup komputera cyklu, ale mam kilka nurtujących pytań. Mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości.


· *co jeśli nie zostanie zachowana regularność pomiarów (np. praca w systemie zmianowym)? jak wtedy zachowa sie urządzenie?
Wydaje mi się że przed zakupem jak czytałam o daysy to było na stronie bardzo rozległe FAQ (nie wiem czy na polskiej czy amerykańskiej - czytałam oba bo na tej drugiej generalnie było znaczenie więcej informacji) i podawali że chyba po 18 czy 16h się resetuje "doba" dla komputerka i można wykonać kolejny pomiar. Więc zależności od tego jak masz pracę, to możesz sobie przesuwać godzinę pomiaru. Ogólnie to na wszystkie Twoje pytania pewnie znajdziesz odpowiedzi na stronach producentów, szczególnie o skuteczności
fairy_of_the_lake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 09:16   #1044
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: komputer cyklu

Cytat:
Napisane przez fairy_of_the_lake Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że przed zakupem jak czytałam o daysy to było na stronie bardzo rozległe FAQ (nie wiem czy na polskiej czy amerykańskiej - czytałam oba bo na tej drugiej generalnie było znaczenie więcej informacji) i podawali że chyba po 18 czy 16h się resetuje "doba" dla komputerka i można wykonać kolejny pomiar. Więc zależności od tego jak masz pracę, to możesz sobie przesuwać godzinę pomiaru. Ogólnie to na wszystkie Twoje pytania pewnie znajdziesz odpowiedzi na stronach producentów, szczególnie o skuteczności
Po 18h jest reset. W ogóle na polskiej stronie daysy jest błąd - w związku z resetem komputer przewiduje płodność na 18h, a nie 24h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 11:20   #1045
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Po 18h

Edytowane przez Kilink
Czas edycji: 2017-01-04 o 11:22
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 12:35   #1046
mac3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Mam i używam lady Comp od września 2006 r, jestem bardzo z niego zadowolona, prosty w obsłudze, nie zawiódł mnie. Mam dość regularne cykle ale dość krótkie 24-26 dni i komputerek radzi sobie z nimi świetnie. Posiadam starszą wersję i jedyny minus to brak możliwości samodzielnego zgrywania danych. Poza tym działa bez zarzutu.
Mam dwóch wspaniałych synków z ciąż zaplanowanych.
Z czystym sumieniem mogę polecić to urządzenie.
mac3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:46   #1047
agatiszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziewczyny które mają lady comp, jakbyście miały teraz wybierać, kupiłybyście lady comp czy lady comp basic? Ciągle waham się między tymi dwoma modelami.
Czy lady comp basic ma możliwość sprawdzenia statystyki cyklu po wgraniu na komputer?
Bo to, że ma 3 dzwonki do wyboru mnie nie przekonuje. ;D Ani mozliwośc wprowadzania notatek.
agatiszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 12:20   #1048
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agatiszkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają lady comp, jakbyście miały teraz wybierać, kupiłybyście lady comp czy lady comp basic? Ciągle waham się między tymi dwoma modelami.
Czy lady comp basic ma możliwość sprawdzenia statystyki cyklu po wgraniu na komputer?
Bo to, że ma 3 dzwonki do wyboru mnie nie przekonuje. ;D Ani mozliwośc wprowadzania notatek.
A bralas pod uwage daysy to ta sama firma co lady comp? Mnie zależało glownie na mozliwosci śledzenia temperatur na codzien a nie tylko na swiatelkach i daysy jest pod tym względem super bo mam caly czas na telefonie podgląd na wykres temperatur wystarczy podłączyć do telefonu i pobiera dane w kilka sekund. A z lady comp basic dziewczyny pisaly:

Cytat:
Napisane przez agax99 Pokaż wiadomość
Podłączasz do komputera tam po otwarciu folderu masz plik w notatniku, logujesz się do swojego konta na stronie producenta, ładujesz ten plik i generuje Ci się wykres w pdf-ie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2017-02-06 o 12:22
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:02   #1049
bombardala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

witajcie,
mam pytanie do osób stosujących już jakiś czas lady comp/pearly - czy też zielone światło macie tylko w czasie okresu i po owulacji? U mnie już trzeci cykl z pearly i denerwuje mnie czerwone światło od zakończenia okresu do owulacji, tym bardziej, że mam regularne cykle, a owulacja występuje zwykle między 15-18 dniem. Jest szansa, że pearly jeszcze się "dostroi" do mojego organizmu, czy one tak po prostu działają?
bombardala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 23:33   #1050
agax99
Przyczajenie
 
Avatar agax99
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Tak jak pisałam, już kiedyś ja mam lady comp basic już ponad rok i jestem zadowolona. Mnie nie przeszkadza, że wykres mogę wygenerować tylko na komputerze, no bo i po temperaturach mogę sobie go wyobrazić, generalnie nie jest mi potrzebna forma graficzna codziennie. Należy też pamiętać, że istnieje mozliwość przekształcenia lady comp basic w lady comp .
agax99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-25 13:59:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.