Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 19:13   #2341
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 609
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Hej, wcześniej już pisałam w tym wątku , ale znów mam problem, jestem niezdecydowana , może mi doradzicie?

aktualnie mam włosy coś takiego : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.


^mój kolor.

wybieram się do fryzjera , chcę pomalować jednak nie chcę już mieć połowę blondu i połowe brzydkiej rdzy na głowie... poradźcie mi jaki kolor mogę zrobic na tych oprócz CZARNEGO I BRĄZU - odpada , bo wtedy by zdała się na marne moja dekoloryzacja którą robiłam w celu zdjęcia czarnego koloru..
Pomysłów na nowy kolor - brak.
Jedno pewne- z blondu zrezygnuję bo za dużo roboty z tym jest. Mam pół głowy blond a reszte jak mówiłam -.-

Dzięki, pozdro
izolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:27   #2342
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Skoro nie chcesz żeby było za ciemno to może spróbuj ciemny blond ? One właściwie częściej wychodzą jak jasny brąz,ale się przecież również wypłukują.
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:29   #2343
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 609
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Tak , ale na takich włosach blond mi nie wyjdzie ..
A nie chce ich dużo przyciemniać. Myślałam o kolorze w odcieniach rudego.. niewiem juz
izolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:44   #2344
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez butterfly__24 Pokaż wiadomość
krd, jak mi fryzjer położył wlaśnie marijel 6.1 to wyglądało bardzo naturalnie i kolor na pierwszy rzut oka dla osoby nie w temacie wygladał jak mysi brąz )więc dość ciemny jak na blond. ale za to prawie identyczny z naturalnym. niestety, szybko sie wyplukiwal, zaplacilam 2razy za farbowanie (po 140zł) które się zmyło zaraz, Za 3 zrobilam sama w domu i jak wspominałam - nie wyszlo,bo wzielam 6% wodę (włosy były za ciemne, ale oczywscie tez sie wypłukały) . wydaje mi sie teraz,ze jednak powinnam była spróbować z 3%. ale ja mam ciemny kolor, a Ty mówisz jasny blond, więc nie wiem jak w Twoim przypadku. Generalnie czytałam w necie, że po dekoloryzacji zaleca się nakładać chłodne i popielate kolory.
Ja bym chetnie wyrównała tak jak piszesz blondem, kładąc na koniec jakis łądny jasny brąz, ale pewnie z moich włosów niewiele juz bym zostało, więc tlyko dlatego odpuszczam sobie experymenty. moze kiedys pomysle o jakims balejażu w jasnych brązach. na razie dam włosom żyć
W takim razie za jakiś czas wypróbuję 6.1. Tylko muszę się poradzić w sklepie jaka woda 3 czy 6%,ale wydaje mi się,że powinnam użyć jednak 6 %.Ogólnie i tak jestem nastawiona na popiele,bo w ciepłych czuję się źle, więc można sobie wyobrazić jaki koszmar przeżywałam świeżo po dekoloryzacji.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez izolcia Pokaż wiadomość
Tak , ale na takich włosach blond mi nie wyjdzie ..
A nie chce ich dużo przyciemniać. Myślałam o kolorze w odcieniach rudego.. niewiem juz
Nie wiem czy mam rację,ale wydaje mi się,że ciepły ciemny blond może Ci na tym wyjść. Po dekoloryzacji miałam różne etapy przejściowe i np. Casting Ciemny Blond 600 ładnie wszystko zakrywał. Miałam podobnie jak Ty,blond na górze, a im niżej tym bardziej rudo i rdzawo. Wychodził jak ciepły jasny brąz. Chociaż oczywiście szybko się wymywał. A skoro idziesz do fryzjera to tym bardziej myślę,że może wyjść ciemny blond,czy coś w tym rodzaju. Cokolwiek nie wybierzesz to pewnie fryzjer wyczaruje Ci coś ładnego. Najważniejsze,że najgorsze - czyli dekoloryzację masz już za sobą. Jeśli rudości Ci pasują i dobrze się w nich czujesz to czemu nie.
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 22:14   #2345
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 609
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

fryzjerka mi powiedziała, że do blondu daleka droga...
a ten kolor na głowie mam taki beznadziejny , że nie wiem co z tym zrobic najlepiej ogolić
izolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 23:01   #2346
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

to może puki co, tonuj dół mixami na chłodno.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 05:14   #2347
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Dziewczyny, a używałyście do rozjaśniania, albo do podtrzymania efektu, spray'u Go Blonde? Co możecie o nim powiedzieć? ;>


300.jpg
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 16:53   #2348
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Dobra, mam głupie pytanie... Ile dekoloryzatora muszę nałożyć na włosy? Mają być grubo nim pokryte?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:04   #2349
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Dobra, mam głupie pytanie... Ile dekoloryzatora muszę nałożyć na włosy? Mają być grubo nim pokryte?
Mi fryzjerka brała pasmo po paśmie i nakładała normalnie w ilości jak np. farbę.

Edytowane przez krd
Czas edycji: 2011-08-05 o 17:07
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:34   #2350
Golden89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witam nie mogłam znaleźć odpowiedzi na interesujące mnie problem związany z dekoloryzacja więc liczę że mi pomożecie. Mam ciemnie włoski farbowane gorzką czekolada są całkowicie czarne. Teraz mam natchnienie na czerwoną miedź. Kupiłam dziś gotowy dekoloryzator nirvel ArtX z sklepu fryzjerskiego. A więc jak mam to zrobić? Jak zrzucę ciemny wymyję porządnie główkę mogę od razu farbować tą czerwienią?
Golden89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:27   #2351
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Dobra, zrobiłam tę dekoloryzację. Miałam tylko jeden zestaw saszetek Elgon, chciałam sprawdzić, co to wyjdzie na moich włosach. Przez 3 lata malowałam włosy na czarno, przestałam od stycznia. To wszystko, co jest mniej więcej czerwone, to jest odrost od stycznia. Na reszcie czarnych wlosów były przebłyski bordo. Zrobiłam kilka pasemek, trzymałam dekoloryzator 25 minut. Jestem zadowolona z efektu, wyszły miedziane, włosy nie są zniszczone.
Przepraszam, za jakość zdjęć.
Dodam jeszcze, że dekoloryzator śmierdzi zgnitymi jajami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okk.jpg (45,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ok.jpg (121,6 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2011-08-05 o 19:30
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 19:55   #2352
matusha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

hej,
Użyłam dziś tak bardzo reklamowanego na forach dekoloryzatora Renee Blanche.Nałozyłam raz ni i nie powiem fajnie odrosty i część włosów zrobiła się lekko ruda (miałam czarne farbowane włoski od lat) Nałozyłam dekoloryzator drugi raz, hmmm naprawde wzięło ale... to nie był mój kolor naturalny ;-) Pózniej nałozyłam farbę Garniera orzech laskowy bez amoniaku ;-) i wiecie co mam za kolor na głowie.... Ponownie CZARNY ;-((( jednym słowem- zniszczyłam troszkę włoski ;-( wydałam kasę ;-( zmarnowałam czas ;-( by mieć na głowie to co miałam....
Cos ni do końca jest z tym dekoloryzatorem ;-(
matusha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 01:38   #2353
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Twój błąd, powinnas najpierw dokładnie przeczytac ten wątek zwłaszcza o produkcie renee blanche. trzeba po zabiegu dekoloryzacji bardzo porządnie wypłukac włosy, dobrze jest wymyc je szamponem z sodą oczyszczoną i potem nałozyc zakwaszającą maske. drugi błąd, to położenie zbyt ciemnego odcienia na włosy po dekoloryzacji, orzech to 6- ciemny blond, za ciemny, to normalne ze wyszedł czarny. teraz nic innego jak powtórzyc cały zabieg ale prawidłowo powodzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:55   #2354
matusha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

;-) hm, co do mycia włosów to pięć razy szzmpon i 30 min pod prysznicem więc tu ok, ale o sodzie i masce zakwaszającej nie słyszłam (???) co to za maska i gdzie to mozna zakupic.... (?) Natomiast kolor orzech laskowy to jak widac na foto jest naprawde bardzo jasnym kolorem... ;-( więc się dziwie... Jaki więc powinnam połozyc kolor po dekoloryzacji by nie wyszedł czarny (???)
pzdr i prosze o odp
matusha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 07:32   #2355
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

wiesz ja np. po renee kładłam bardzo bardzo jasny blond i mi wyszły brązowe włosy... poczytaj wątek tam są zdjęcia...i dużo mozna się dowiedzieć
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:31   #2356
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez matusha Pokaż wiadomość
;-) hm, co do mycia włosów to pięć razy szzmpon i 30 min pod prysznicem więc tu ok, ale o sodzie i masce zakwaszającej nie słyszłam (???) co to za maska i gdzie to mozna zakupic.... (?) Natomiast kolor orzech laskowy to jak widac na foto jest naprawde bardzo jasnym kolorem... ;-( więc się dziwie... Jaki więc powinnam połozyc kolor po dekoloryzacji by nie wyszedł czarny (???)
pzdr i prosze o odp

to polega na tym aby neutralizować ph: dekoloryzator ma kwaśne ph przyjazne dla włosów i skóry, on kurczy pigmenty zawarte we włosie, następnie gdy myjesz szamponem z sodą (zasadowe ph-wysusza) porządnie myjesz włosy, to działa wtedy jak bardzo silny szampon, ważne jest wypłukanie pigmentów z włosów, na koniec coś znów o kwaśnym ph, niekoniecznie maska zakwaszająca (najczęściej maski fryzjerskie do włosó farbowanych -powinny zawierać wyciągi z owoców) mozesz spłukać włosy wodą z sokiem cytryny, wstrzymaj się zanim połozysz farbę z dzień lub dwa i zobaczysz czy kolor ciemnieje, jeśli nie, to połóż farbe ale musi ona być jasna, mieć niskie stężenie % no 3 lub 6 % i trzymasz farbe krótko, ciągle obserwując czy włosy nie ciemnieją, jak ciemnieją to zmywasz, docelowo jaki kolor chcesz? ja radze połozyć jakiś blond z poziomu 9-10 z niską wodą, a potem połozyć już to co chcesz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:23   #2357
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witajcie
Od jakiegoś tygodnia czytam wszystko na temat deko, bo chcę z brązu farbowanego lorealem który zawsze wychodził na bardzo ciemny brąz zejść chociaż na ciemny blond lub nawet rudy .(zależy od efektów deko)
Kupiłam dekoloryzator renee blanche i teraz siedzę z jednym posmarowanym pasemkiem na próbę. Zobaczę co mi wyjdzie i Zdam relację
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:41   #2358
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

pamiętaj o dokładnym, bardzo dokładnym wypłukaniu włosów, oraz o myciu szamponem z sodą oczyszczoną w celu wypłukania pigmentów, następnie zakwaszenie włosów. myślę ze bez problemu dojdziesz do ciemnego blondu ( w zależności jaki masz naturalny) ale będzie to ciepły odcień. nie spiesz się z nową farbą.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:30   #2359
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witajcie
nie miałam nigdy robionej dekoloryzacji, i zastanawiam się czy będzie ona konieczna...przedstawię Wam w skrócie historie mojego farbowania.

Wyjściowy kolor włosów to ciemny, mysi blond.
Wiele lat farbowałam blondami na poziomie 12.
Ostatnio odwidziało mi się i zrobiłam u fryzjera jasny karmelowy brąz z poziomu 8. Karmel bardzo szybko zaczął się spierać z długości włosów, a przy skórze nadal był rudy, włosy na długości miały kolor średniego, szarego blondu.
Dzisiaj na to nieszczęście położyłam szampon koloryzujący w kolorze średniego brązu karmelu

I teraz moje pytanie, czy jest szansa zrobić blond na poziomie 9-10 bez dekoloryzacji?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 18:40   #2360
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Ja juz po
Zrobiłam najpierw jedno pasemko ale ku mojemu zdziwieniu nie było żadnego efektu Zero efektu Pomyślałam że co mi szkodzi i napaćkałam to pachnidło na całe włosy. Po 20 minutach kolor ani drgnął więc zostawiłam jeszcze na 15 minut i dalej nic kolor nadal ciemny.nie spodziewałam się cudu ale miałam nadzieję że choć na jakiś minimalny efekt. Zabrałam się za mycie 2*szampon z sodą ,płukanie .odżywka.
Po wysuszeniu włosów NIESPODZIANKA Śliczny jasno rudy kolorek Jestem mega szczęśliwa MAm nadzieję że mi już nie ściemniej
Jutro wstawię fotki

P.S Faktycznie śmierdzi fekaliami ale da się wytrzymać
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki








Edytowane przez karolinqa23
Czas edycji: 2011-08-10 o 18:41
karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:53   #2361
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Witajcie
nie miałam nigdy robionej dekoloryzacji, i zastanawiam się czy będzie ona konieczna...przedstawię Wam w skrócie historie mojego farbowania.

Wyjściowy kolor włosów to ciemny, mysi blond.
Wiele lat farbowałam blondami na poziomie 12.
Ostatnio odwidziało mi się i zrobiłam u fryzjera jasny karmelowy brąz z poziomu 8. Karmel bardzo szybko zaczął się spierać z długości włosów, a przy skórze nadal był rudy, włosy na długości miały kolor średniego, szarego blondu.
Dzisiaj na to nieszczęście położyłam szampon koloryzujący w kolorze średniego brązu karmelu

I teraz moje pytanie, czy jest szansa zrobić blond na poziomie 9-10 bez dekoloryzacji?
wstaw zdjęcie koloru włosów, nie wiem jaki mają kolor, karmel spłukiwał się bo włosy nie były zapigmentowane. btw 8 to jasny blond a nie brąz

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Ja juz po
Zrobiłam najpierw jedno pasemko ale ku mojemu zdziwieniu nie było żadnego efektu Zero efektu Pomyślałam że co mi szkodzi i napaćkałam to pachnidło na całe włosy. Po 20 minutach kolor ani drgnął więc zostawiłam jeszcze na 15 minut i dalej nic kolor nadal ciemny.nie spodziewałam się cudu ale miałam nadzieję że choć na jakiś minimalny efekt. Zabrałam się za mycie 2*szampon z sodą ,płukanie .odżywka.
Po wysuszeniu włosów NIESPODZIANKA Śliczny jasno rudy kolorek Jestem mega szczęśliwa MAm nadzieję że mi już nie ściemniej
Jutro wstawię fotki

P.S Faktycznie śmierdzi fekaliami ale da się wytrzymać
mam nadzieję, że sodą umyłaś porządnie? jeśli tak to ciemnienie powinno być znikome.
na wszelki wypadek ja bym nałozył farbę jakąś zeby "zapigmentować" kolor
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-08-10 o 21:55
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 05:59   #2362
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

mam nadzieję, że sodą umyłaś porządnie? jeśli tak to ciemnienie powinno być znikome.
na wszelki wypadek ja bym nałozył farbę jakąś zeby "zapigmentować" kolor[/QUOTE]
ja też mam taką nadzieję Wstawiam zdjęcia przed i po .Nie mog uchwycić odpowiedniego koloru
Tak się teraz zastanawiam żeby ich jeszcze troszkę nie rozjaśnić i teraz moje pyt. Zrobić 2 dekoloryzacje czy starczy jakaś jasna farba??Jak farba to jaka żeby nie być zielona??
Hallo jest tu kto??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7615.jpg (97,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7742.jpg (71,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7761.jpg (60,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7762.jpg (40,5 KB, 44 załadowań)
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki








Edytowane przez karolinqa23
Czas edycji: 2011-08-11 o 09:49 Powód: dopisek
karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 09:55   #2363
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Karolinqa, fajnie Ci wyszło! A włosy w jakim stanie masz? Wyglądają na nie zniszczone!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:11   #2364
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Karolinqa, fajnie Ci wyszło! A włosy w jakim stanie masz? Wyglądają na nie zniszczone!
Włoski lśniące gładkie i mięciutkie

potwierdzam że renee blanche nie niszczy włosów!
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:43   #2365
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

właśnie tu jest pies pogrzebany, czego użyć żeby rozjaśnić a nie przyciemnić, myślę że możesz uzyc palette 100 skandynawski blond, ja jej uzywałem po dekolorze i rozjaśniły się
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:14   #2366
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Hej.
Chciałabym z koloru czarnego zejść do jasnego, jasnego, niemal platynowego blondu.
Pomyślałam, że użyję dekoloryzatora Renee Blanche (na ile wystarcza to opakowanie 2x100 ml? Przed dekoloryzacją zetnę włosy na długość ok. do połowy ucha). Później wymyję dokładnie włosy szamponem z sodą oczyszczoną i przepłuczę wodą z sokiem z cytryny. I tego dnia albo następnego rano, chciałabym robić blond. Moje naturalne włosy mają kolor mysiego średniego brązu.
Czy orientujecie się w jaki sposób uzyskać ten blond? Czego do tego użyć, i wody utlenionej o jakim stężeniu?
Z góry dzięki za pomoc.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 22:33   #2367
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

na 3 aplikacje starczy, jeśli zetniesz do ucha, jednak ja bym poczekał ze ścinaniem
rozjaśnianie wysuszy włosy i wtedy będą ponownie wymagały ścięcia.
moja rada taka (tylko powiedz jaką długość masz obecnie)
połóż dekoloryzator 2 razy pod rząd, potem soda, cytryna, poczekasz jeden dzień, nałozysz rozjaśniacz Vincent Lieder z wodą 12% na całe włosy i trzymasz 50min, dasz im odpocząć, w międzyczasie zetniesz je, a potem już sama farba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 06:16   #2368
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Włosy mi ściemniały .Nie jakoś drastycznie ale jednak Zamówiłam już 2 dekoloryzację .Mam nadzieję że teraz złapie mocniej .Postaram się też dokładniej wypłukać.Muszę się przejść do mojej znajomej która ma zakłd fryzjerski i spytać o szampon ten oczyszczający .
Pewnie zapytacie czemu nie poszłam do niej na deko??
Poszłabym chętnie ale ma 2 małych dzieci z którymi raczej nikt nie zostanie 4h.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:36   #2369
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
na 3 aplikacje starczy, jeśli zetniesz do ucha, jednak ja bym poczekał ze ścinaniem
rozjaśnianie wysuszy włosy i wtedy będą ponownie wymagały ścięcia.
moja rada taka (tylko powiedz jaką długość masz obecnie)
połóż dekoloryzator 2 razy pod rząd, potem soda, cytryna, poczekasz jeden dzień, nałozysz rozjaśniacz Vincent Lieder z wodą 12% na całe włosy i trzymasz 50min, dasz im odpocząć, w międzyczasie zetniesz je, a potem już sama farba
Sęk w tym, że aktualnie mam włosy długości do 1/3 pleców, więc mniej ich zostanie niż aktualnie jest. Dlatego niezbyt mogę zrobić w odwrotnej kolejności, gdybym tylko chciała włosy podciąć/ściąć troszkę, to byłoby to oczywiste, zresztą zawsze włosy podcinam po farbowaniu a nie odwrotnie, no ale w tej sytuacji...
I co teraz? Dekoloryzator 2 razy, soda, cytryna... Miałam nadzieję, że wystarczy jak nałożę następnego dnia po prostu jakąś intensywnie rozjaśniającą (5-6-7) tonów farbę (Syoss? L'oreal?). Pamiętam też, że kiedyś (dobre 2 lata temu i trochę wstyd się przyznawać ) rozjaśniłam i "zdekoloryzowałam" czarne grube pasmo włosów rozjaśniaczem Joanny. To, co było czarne oczywiście zrobiło się rude, ale odrost był platynowy, więc włosy mam raczej dość podatne na rozjaśnianie.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 11:20   #2370
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ten rozjasniacz vincent nie niszczy mocno podetnij chociaz 3cm po rozjasnianiu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.