Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 12:19   #2101
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Katarzyno, postem swoim na blogu zasmuciłaś mnie i zastanawiam się czy nie powinnam tych dwóch nieotwartych słoiczków żurawinowego Apisu wsadzić do jakiegoś sejfu, kapsuły czasu albo zakopać pod dębem jako skarb najcenniejszy.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:42   #2102
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Katarzyno, postem swoim na blogu zasmuciłaś mnie i zastanawiam się czy nie powinnam tych dwóch nieotwartych słoiczków żurawinowego Apisu wsadzić do jakiegoś sejfu, kapsuły czasu albo zakopać pod dębem jako skarb najcenniejszy.
Powinnaś

Zaczęłam dziś poszukiwania nowego kremu, jeden nawet kupiłam. Ogólnie skandal.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 13:21   #2103
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Powinnaś

Zaczęłam dziś poszukiwania nowego kremu, jeden nawet kupiłam. Ogólnie skandal.
Nie będę już komentować faktu, że również napalałam się na to serum winogronowe. W tym temacie też możesz zacząć szukać jakiegoś godnego zastępstwa, nie obrażę się.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 18:57   #2104
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dziewczyny współczuję. Ja polecam jedyny krem jak do tej pory, który mnie nie zapchał - KLIK Myślę, że jest wart wypróbowania.
Jeszcze zamierzam kupić serum z tej samej serii KLIK

Po Apisie miałam wysyp na ryjku, ale na dekolcie się sprawdził bardzo dobrze.
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 19:25   #2105
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuję. Ja polecam jedyny krem jak do tej pory, który mnie nie zapchał - KLIK Myślę, że jest wart wypróbowania.
Jeszcze zamierzam kupić serum z tej samej serii KLIK

Po Apisie miałam wysyp na ryjku, ale na dekolcie się sprawdził bardzo dobrze.
Ciekawy ten krem, ale nie kusi mnie na tyle, by kupić. Ja aktualnie używam próbki Physiogelu i jest rewelacyjny.

Na serum za to jestem napalona, ale Kasia musi mi pomóc. Można to stosować latem? Zamierzam od maja do października zrobić przerwę od Acnedermu, a wiem, że moja skóra na całym ciele, w szczególności twarzy bez kwasów w przeciągu tygodnia potrafi pokryć się ropnymi, dużymi wrzodami i w ekspresowym tempie produkuje sebum.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 19:40   #2106
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuję. Ja polecam jedyny krem jak do tej pory, który mnie nie zapchał - KLIK Myślę, że jest wart wypróbowania.
Jeszcze zamierzam kupić serum z tej samej serii KLIK

Po Apisie miałam wysyp na ryjku, ale na dekolcie się sprawdził bardzo dobrze.
To nie to, czego szukam. Chcę kremu na dzień z filtrem bez zapychaczy
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Na serum za to jestem napalona, ale Kasia musi mi pomóc. Można to stosować latem? Zamierzam od maja do października zrobić przerwę od Acnedermu, a wiem, że moja skóra na całym ciele, w szczególności twarzy bez kwasów w przeciągu tygodnia potrafi pokryć się ropnymi, dużymi wrzodami i w ekspresowym tempie produkuje sebum.
Można, ale unikając słońca i z SPF 50+

Od paru dni niby nie chce mi się spać, ale jak się położę to po 10 sekundach śpię jak kamień. Dziwny objaw
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:38   #2107
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuję. Ja polecam jedyny krem jak do tej pory, który mnie nie zapchał - KLIK Myślę, że jest wart wypróbowania.
Jeszcze zamierzam kupić serum z tej samej serii KLIK

Po Apisie miałam wysyp na ryjku, ale na dekolcie się sprawdził bardzo dobrze.
Serum miałam, polubiłam się z nim
Krem poki co mnie nie kusi.
Ja z kremow polecam Make Me Bio, ale sa bez filtrow. Ja na to nakladam filtr Vichy i jest pieknie jak sie bardzo luszcze po Atre, to nakladam filt Uriage, ale nie polecam go do cery tlustej
Mnie zostało jeszcze Atredermu na kilka uzyc, czyli na kilka tygodni, bo uzywam tylko raz w tygodniu, choc powinnam 2, bo wtedy lepsze efekty byly...
Potem do gry wejdzie Acnederm, zobaczymy jak to bedzie...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 21:44   #2108
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

ja też mam to serum i ostatecznie całkiem je polubiłam niedługo będę musiała drugą buteleczkę kupić.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 05:32   #2109
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Użyłam wczoraj tego szamponu o zapachu pasty do zębów
To z firmy, której produkty bardzo lubię - Oyster. Prawda, że ablucje w tym zapachu to relaks i odprężenie ? Jak efekt ?

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
dziewczynki, ratujcie.
Chociaż ja nie "dziewczynka" , to i tak podpowiem.
1.- Alverde - Haaröl Mandel - Argan;
2.- L'Oreal - Eliksir odżywczy wygładzenie i blask;
3.- Marion - Oleiki orientalne ( ja mam jojoba + słonecznik);
4.- L`Biotica - Biovax Serum A+E (stara wersja lepsiejsza);
5.- Green Pharmacy - Liquid silk (jedwab w płynie).
Tych zabezpieczaczy próbowałam.
Ale mam pytanie : po co, na co Ci toto ? To preparaty dla baaardzo wyważonych osób. Osób, które praktycznie (!) rozumieją znaczenie słów : minimalna ilość lub kropelka. Ja tego nie potrafię, bo nie umiem sprostać zadaniu, aby kropelką zabezpieczyć włosy. Tak jak dla mnie bajką o żelaznym wilku były i są opowieści : łyżeczka do herbaty oleju wystarczy na półdługie/długie włosy. Istne facecje !
Porzuć myśl o olejach, chyba że jesteś to ekwilibrystką z kropelką i rozejrzyj się za : Farmona - Herbal Care - Odżywka do włosów w sprayu. Wspomnę także o nowo odkrytym przeze mnie (kasycko, po tysiąckroć) : Milk_shake Incredible Milk - 12 effects. Kosmetyk wart swojej ceny. Jak cholera, wart !

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Dorobiłam się palety Sleeka Au Naturel. Będzie się działo
Seks na kolorowo !

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
Smutno mi, że aż.
Truizmem rzucę : włosy to nie ręka.

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Musisz sprawić sobie kopa w tyłek i do roboty
Żartujesz ?! Jakiej roboty ? Muszę to ja zrobić w życiu tylko dwie rzeczy : wypróżnić się i umrzeć. Zazdrość zazdrością, ale nie jestem maniakalnym fanatykiem ani włosów, ani figury. Jestem zwolenniczką i hołduje zasadom doktryny hedonizmu. A jak ...

Cytat:
Napisane przez kascysko
Chcę kremu na dzień z filtrem bez zapychaczy
i do tego nie podrażniającego. Też bym chciała taki krem.
Ostatnio skreśliłam z listy kremy od Eucerin. Fuj !

*************
... bo zapomniałam zapytać.
Któraś z Was (kascysko ?) pisała, że woda demineralizowana to nie to samo co woda destylowana. To gdzie tą destylowaną mogę kupić ?

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2015-02-28 o 06:42
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 06:59   #2110
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Żartujesz ?! Jakiej roboty ? Muszę to ja zrobić w życiu tylko dwie rzeczy : wypróżnić się i umrzeć.

*************
... bo zapomniałam zapytać.
Któraś z Was (kascysko ?) pisała, że woda demineralizowana to nie to samo co woda destylowana. To gdzie tą destylowaną mogę kupić ?
padlam.
w kwestii wody rowniez jestem ciekawa, jaka to roznica.
Mam nadzieje ze moim storczykom nie robi roznicy.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 07:53   #2111
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Żartujesz ?! Jakiej roboty ? Muszę to ja zrobić w życiu tylko dwie rzeczy : wypróżnić się i umrzeć. Zazdrość zazdrością, ale nie jestem maniakalnym fanatykiem ani włosów, ani figury. Jestem zwolenniczką i hołduje zasadom doktryny hedonizmu. A jak ...

... bo zapomniałam zapytać.
Któraś z Was (kascysko ?) pisała, że woda demineralizowana to nie to samo co woda destylowana. To gdzie tą destylowaną mogę kupić ?
I ja takie podejście wyznaję. W zasadzie tylko czekam, kiedy mój hiperaktywny fizycznie facet doczepi się do mojej figury

Destylowana jest zwykle popularniejsza, ale występuje też z demineralizowaną (supermarkety, czasami drogerie, stacje benzynowe). Demineralizowana jest bardziej oczyszczona metodą osmotyczną, destylowana - jedynie popularnym parowaniem i skraplaniem.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 09:23   #2112
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Żartujesz ?! Jakiej roboty ? Muszę to ja zrobić w życiu tylko dwie rzeczy : wypróżnić się i umrzeć. Zazdrość zazdrością, ale nie jestem maniakalnym fanatykiem ani włosów, ani figury. Jestem zwolenniczką i hołduje zasadom doktryny hedonizmu. A jak ...
fajne podejście! ja niestety jeszcze się tego nie nauczyłam i w efekcie muszę bardzo dużo rzeczy... zdrowo się odżywiać, ćwiczyć, uczyć się, czytać, ogarniać dom, pracować, robić dyplom itp
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 10:53   #2113
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To z firmy, której produkty bardzo lubię - Oyster. Prawda, że ablucje w tym zapachu to relaks i odprężenie ? Jak efekt ?

Zapach boski, taki ożeźwiający.

Dobrze oczyścił więc odpowiada mi. Nie wysuszył i nie spowodował łupieżu.

Dziś mam wychodne moze dziś tego Stapiza wyprobuję ?!
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2015-02-28 o 10:55
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:02   #2114
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Katarzyno, postem swoim na blogu zasmuciłaś mnie i zastanawiam się czy nie powinnam tych dwóch nieotwartych słoiczków żurawinowego Apisu wsadzić do jakiegoś sejfu, kapsuły czasu albo zakopać pod dębem jako skarb najcenniejszy.
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Powinnaś

Zaczęłam dziś poszukiwania nowego kremu, jeden nawet kupiłam. Ogólnie skandal.
Uwielbiam ich żurawinowy krem. Kilka dni temu kupiłam kolejne opakowanie ze starym składem, podobnie jak Scar.
Dodali parafinę do peelingu enzymatycznego, ale może kremy zostawią w spokoju? Czy nie ma na to szans?

Dlaczego muszą zmieniać te składy na gorsze?
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:29   #2115
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
padlam.
Tu nie ma co „padać”, a dążyć do komfortu, żeby móc powiedzieć : w życiu muszę tylko dwie rzeczy zrobić.
A wiesz kiedy powzięłam postanowienie, aby do tego dążyć ? W momencie kiedy zorientowałam się, że najważniejszym, ale i najbardziej znienawidzonym sprzętem w moim domu jest budzik.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
W zasadzie tylko czekam, kiedy mój hiperaktywny fizycznie facet doczepi się do mojej figury
Chyba nie chcesz powiedzieć, ze jakiś tam bel ami powie, że coś tam musisz i nie będzie miał obitej mordy, a następnie na ten zbity pysk nie będzie wywalony za drzwi ? Nie wierzę … No nie każ mi się za Ciebie wstydzić.

Cytat:
Napisane przez kascysko
Destylowana jest zwykle popularniejsza, ale występuje też z demineralizowaną
No właśnie od dłuższego już czasu wszędzie, w miejsce destylowanej, stoi ta demineralizowana. Miałam dzisiaj w planach buzię swoją przecudną dopieścić. Ale … szaro za oknem no i woda do rozrabiania dobroci nie ta
Idę przyjąć pozycje horyzontalną. Szkoda, że dziś nie ma odcinka "Wspaniałego stulecia".



Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
fajne podejście! ja niestety jeszcze się tego nie nauczyłam i w efekcie muszę bardzo dużo rzeczy... zdrowo się odżywiać, ćwiczyć, uczyć się, czytać, ogarniać dom, pracować, robić dyplom itp
Tych wszystkich czynności, które wymieniłaś wcale nie musisz robić. Ty chcesz je robić. To kolosalna różnica. Jak ktoś chce w pomieszczeniu cuchnącym stęchlizną oraz wydzielinami i płynami ustrojowymi ludzkiego ciała skakać oraz terroryzować i torturować samego siebie – jego sprawa. Jak dla kogoś szczytem szczęścia jest lśniąca podłoga i jeżdżenie na szmacie – jego sprawa. Jeśli ktoś chce na siłę i bez przyjemności uczyć się – jego sprawa. Jeśli ktoś chce poświęcać każdego dnia dużo czasu na różnego typu zabiegi dla urody swego ciała – jego sprawa. Ale ta osoba chce to robić, a nie musi. A typy zboczeń są różne.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:35   #2116
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cześć!

Już jestem zdrowa, ale chorowałam 1,5 tygodnia.

Miranda jak tam prawko? Ja miałam w tym miesiącu zacząć kurs, ale nie byłabym zbyt dyspozycyjna w pracy, więc przełożyłam moje plany na początek maja i mam nadzieję, że się w tym roku uda mi się zrobić prawko. Chciałabym zapisać się na kurs angielskiego. Niby mam sporo dni wolnych od pracy, ale nie wiem czy dałabym radę to pogodzić.

Zrobiłam sobie 2 tygodnie temu miętową hybrydę i efekt idealny .
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:41   #2117
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Już jestem zdrowa, ale chorowałam 1,5 tygodnia.

Miranda jak tam prawko? Ja miałam w tym miesiącu zacząć kurs, ale nie byłabym zbyt dyspozycyjna w pracy, więc przełożyłam moje plany na początek maja i mam nadzieję, że się w tym roku uda mi się zrobić prawko. Chciałabym zapisać się na kurs angielskiego. Niby mam sporo dni wolnych od pracy, ale nie wiem czy dałabym radę to pogodzić.

Zrobiłam sobie 2 tygodnie temu miętową hybrydę i efekt idealny .
Hej

Dobrze, została mi ostatnia godzina jazdy, w środę mam egzamin teoretyczny i praktyczny w Wordzie, wewnętrzny u instruktora już zdany. Już widzę jaki to będzie stres.. Na samą myśl drżę..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:54   #2118
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Hej

Dobrze, została mi ostatnia godzina jazdy, w środę mam egzamin teoretyczny i praktyczny w Wordzie, wewnętrzny u instruktora już zdany. Już widzę jaki to będzie stres.. Na samą myśl drżę..
Zdajesz i teorie i praktykę jednego dnia?

Wiesz co. Wydaje mi się, że lepiej zdawać każdego dnia inny egzamin. Gdyby Ci się powinęła noga na teorii nie jesteś stratna.

Nie ma się co denerwować na zaś. To tylko egzamin. Jak nie zdasz za pierwszym razem to zdasz za drugim.

Mój TŻ zdał za trzecim razem właśnie przez stres. A jeździ bardzo dobrze. Już 5 lat jest kierowcą i na szczęście zero wypadków.

U mnie stres pojawi się pewnie dopiero jak zdam prawko i zacznę samodzielnie jeździć. Mam tylko nadzieję, że zaraz po zdaniu egzaminu uda mi się kupić samochód.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:10   #2119
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Zdajesz i teorie i praktykę jednego dnia?

Wiesz co. Wydaje mi się, że lepiej zdawać każdego dnia inny egzamin. Gdyby Ci się powinęła noga na teorii nie jesteś stratna.

Nie ma się co denerwować na zaś. To tylko egzamin. Jak nie zdasz za pierwszym razem to zdasz za drugim.

Mój TŻ zdał za trzecim razem właśnie przez stres. A jeździ bardzo dobrze. Już 5 lat jest kierowcą i na szczęście zero wypadków.

U mnie stres pojawi się pewnie dopiero jak zdam prawko i zacznę samodzielnie jeździć. Mam tylko nadzieję, że zaraz po zdaniu egzaminu uda mi się kupić samochód.
Tak, zdaję jednego dnia, ale nie będę stratna, przynajmniej tak tłumaczył mi instruktor, inaczej nie ryzykowałby zapisywania na jeden dzień, bo wiadomo że nikt nie jest nieomylny.

Ja wcześniej też się nie stresowałam, podobno jeżdżę dobrze po mieście, łuk i wzniesienie też mi wychodziły, a wczoraj, jak już się stresowałam i instruktor wysiadł z auta na placu manewrowym (bo tak będzie na egzaminie), to nic mi nie wychodziło.. Dlatego nie wiem już co mam robić żeby opanować stres..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 14:20   #2120
agamaa12
Raczkowanie
 
Avatar agamaa12
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Tak, zdaję jednego dnia, ale nie będę stratna, przynajmniej tak tłumaczył mi instruktor, inaczej nie ryzykowałby zapisywania na jeden dzień, bo wiadomo że nikt nie jest nieomylny
Jeśli nie daj Boże nie zdasz teorii to przepada Ci przecież termin egzaminu praktycznego a co za tym idzie pieniążki...
__________________
~Nie oszukuj się. Zawsze może być gorzej.~ R. P. Evans
agamaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:22   #2121
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Chociaż ja nie "dziewczynka" , to i tak podpowiem.
1.- Alverde - Haaröl Mandel - Argan;
2.- L'Oreal - Eliksir odżywczy wygładzenie i blask;
3.- Marion - Oleiki orientalne ( ja mam jojoba + słonecznik);
4.- L`Biotica - Biovax Serum A+E (stara wersja lepsiejsza);
5.- Green Pharmacy - Liquid silk (jedwab w płynie).
Tych zabezpieczaczy próbowałam.
Ale mam pytanie : po co, na co Ci toto ? To preparaty dla baaardzo wyważonych osób. Osób, które praktycznie (!) rozumieją znaczenie słów : minimalna ilość lub kropelka. Ja tego nie potrafię, bo nie umiem sprostać zadaniu, aby kropelką zabezpieczyć włosy. Tak jak dla mnie bajką o żelaznym wilku były i są opowieści : łyżeczka do herbaty oleju wystarczy na półdługie/długie włosy. Istne facecje !
Porzuć myśl o olejach, chyba że jesteś to ekwilibrystką z kropelką i rozejrzyj się za : Farmona - Herbal Care - Odżywka do włosów w sprayu. Wspomnę także o nowo odkrytym przeze mnie (kasycko, po tysiąckroć) : Milk_shake Incredible Milk - 12 effects. Kosmetyk wart swojej ceny. Jak cholera, wart !
Dzięki ! I wybacz za "dziewczynkę". W ogóle musiałam być w straszliwej dekompensacji po tym strzyżeniu, nie mam w zwyczaju, by językowo się ciupciać.


Cytat:
Żartujesz ?! Jakiej roboty ? Muszę to ja zrobić w życiu tylko dwie rzeczy : wypróżnić się i umrzeć. Zazdrość zazdrością, ale nie jestem maniakalnym fanatykiem ani włosów, ani figury. Jestem zwolenniczką i hołduje zasadom doktryny hedonizmu. A jak ...
o, to to ! także zawsze mówię - muszę to ja jedynie wypróżnić się!
ze śmiercią masz rację, ale jest to jednak rzadsze zajęcie, więc zapomina się o tym


Cytat:

... bo zapomniałam zapytać.
Któraś z Was (kascysko ?) pisała, że woda demineralizowana to nie to samo co woda destylowana. To gdzie tą destylowaną mogę kupić ?
jak pracowałam w Carrefourze, to kojarzę, że jedna była chyba na dziale z chemią, bo to taka do żelazek, a druga przy samochodówce. Rozejrzyj się w większych marketach na tych działach może....

Pierwszy raz zakupiłam Amlę i siedzę z nią właśnie. W ogóle - znalazłam raj w bramie obok mojej ulicy! kosmetyki indyjskie, mydła, mydełka i oleje wszelkiej maści <3
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:32   #2122
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Nie przepadają pieniądze, jeżeli się nie zda teorii. Zmieniali to cały czas, ale teraz jest tak, że jak obleje teorie, to idzie zapisać się drugi raz, płacąc tylko za teorię, a praktykę po prostu przesuwają na inmy termin.
Ja jestem dalej bez prawka teorie mam zdaną, do praktyki podchodziłam 3 razy, a później skończyła mi się i kasa, i czas, i chęci na zdawanie tego gó*na. Nie wiem, czy kiedykolwiek wrócę do zdawania, w najbliższym czasie na pewno nie...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:33   #2123
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez agamaa12 Pokaż wiadomość
Jeśli nie daj Boże nie zdasz teorii to przepada Ci przecież termin egzaminu praktycznego a co za tym idzie pieniążki...
Gdybym wiedziała (a instruktor powiedział że nic mi nie przepadnie, nawet jak nie zdam teorii), to bym się nie zgodziła na jeden dzień..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:34   #2124
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Tak, zdaję jednego dnia, ale nie będę stratna, przynajmniej tak tłumaczył mi instruktor, inaczej nie ryzykowałby zapisywania na jeden dzień, bo wiadomo że nikt nie jest nieomylny.

Ja wcześniej też się nie stresowałam, podobno jeżdżę dobrze po mieście, łuk i wzniesienie też mi wychodziły, a wczoraj, jak już się stresowałam i instruktor wysiadł z auta na placu manewrowym (bo tak będzie na egzaminie), to nic mi nie wychodziło.. Dlatego nie wiem już co mam robić żeby opanować stres..
TŻ mi mówił, że stres minął mu z czasem. Za 3 razem pojechał na egzamin spokojny i opanowany, bo doszedł do wniosku, że jak się nie uda no to trudno i mu się udało.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:36   #2125
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nie przepadają pieniądze, jeżeli się nie zda teorii. Zmieniali to cały czas, ale teraz jest tak, że jak obleje teorie, to idzie zapisać się drugi raz, płacąc tylko za teorię, a praktykę po prostu przesuwają na inmy termin.
Ja jestem dalej bez prawka teorie mam zdaną, do praktyki podchodziłam 3 razy, a później skończyła mi się i kasa, i czas, i chęci na zdawanie tego gó*na. Nie wiem, czy kiedykolwiek wrócę do zdawania, w najbliższym czasie na pewno nie...
To dobrze że nie przepadają.
A wyjechałaś z placu na praktyce?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
TŻ mi mówił, że stres minął mu z czasem. Za 3 razem pojechał na egzamin spokojny i opanowany, bo doszedł do wniosku, że jak się nie uda no to trudno i mu się udało.
Mój tak samo zrobił i za 3 zdał Więc muszę spróbować podejść do tego na luzie
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:38   #2126
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
To dobrze że nie przepadają.
A wyjechałaś z placu na praktyce?
Taak, z placem manewrowym od samego początku nie miałam najmniejszych problemów. Największym problemem było dla mnie otwieranie maski, z 5-7 sekund zawsze mi to zabierało :-D
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:41   #2127
agamaa12
Raczkowanie
 
Avatar agamaa12
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nie przepadają pieniądze, jeżeli się nie zda teorii. Zmieniali to cały czas, ale teraz jest tak, że jak obleje teorie, to idzie zapisać się drugi raz, płacąc tylko za teorię, a praktykę po prostu przesuwają na inmy termin.
Ja jestem dalej bez prawka teorie mam zdaną, do praktyki podchodziłam 3 razy, a później skończyła mi się i kasa, i czas, i chęci na zdawanie tego gó*na. Nie wiem, czy kiedykolwiek wrócę do zdawania, w najbliższym czasie na pewno nie...
Faktycznie, przepraszam za wprowadzenie w błąd. U mnie jeszcze przepadały
__________________
~Nie oszukuj się. Zawsze może być gorzej.~ R. P. Evans
agamaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:45   #2128
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

No, ale po takiej przerwie, to będę musiała znów wykupić cały pakiet godzin, a potem jeszcze egzamin(ile płaciłaś za praktykę? Bo miały pozmieniać się ceny)
Nie wiem, kiedy będę miała ponad 1000zł odłożonych, chyba nie w czasie studiów. Póki co czekam na zwrot podatku, bo zaczynam żyć na długach, a gdzie tam koniec czerwca.
W przyszłym roku chyba załapię się na stypendium. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej jest mi strasznie smutno, że będę musiała niemalże całe te pieniądze wydać na kurs angielskiego, bo od rodziców proszę się od gimnazjum bez skutków, a kursy internetowe się u mnie nie sprawdzają.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:50   #2129
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Aktualizacja z lampą i bez. Stylizowane na krem Marion oraz piankę z filmformerami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2289462.jpg (175,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2289465.jpg (177,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:52   #2130
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Aktualizacja z lampą i bez. Stylizowane na krem Marion oraz piankę z filmformerami.
piękne!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.