Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum (Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami)

Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum to aktywne serum korygujące Anti-Age. Poprawia jakość skóry z niedoskonałościami (mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi). Eksfoliuje, redukuje błyszczenie skóry, zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje blasku. Redukuje zmarszczki, wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, aksamitna w dotyku.

Testy in vivo przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez 6 tygodni wykazały, że stosowanie Super Power Mezo Serum w połączeniu z kremem z tej samej linii powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat! Wyniki były jednoznaczne: niedoskonałości znacznie zredukowane w 91%, wyraźnie młodszy wygląd skóry w 85%.

Super Power Mezo Serum od Bielendy zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych:
- kwas migdałowy delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
- kwas laktobionowy złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, nawilża.
- witamina B3 wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia, zwalcza problemy skórne takie jak trądzik, zaczerwienienia i szorstkość, rozjaśnia, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.

Lubię je !

Serum używam razem z płynem micelarnym tej samej firmy. Jest wydajne, pięknie pachnie i w połączeniu właśnie z wyżej wspomnianym płynem a później kremem bardzo dobrze działa na moją cerę. Po użyciu czuję lekkie uczucie ściągnięcia, mam wrażenie, że delikatnie rozjaśnia cerę.

Dobre serum

Bardzo fajny produkt, używałam początkowo tylko na noc, gdzieś od połowy opakowania dwa razy dziennie. Zmniejszył przetłuszczanie mojej cery, niespodzianki nie pojawiały się, po zakończeniu opakowania widzę, że jednak działał na tą moją "tłustość" w strefie "t". Zapach, konsystencja, opakowanie oceniam na plus, myślę, że jeszcze kupię w przyszłości.

Świetny

Producent sugeruje stosowanie serum dwa razy dziennie (rano i wieczorem), ale użycie go raz dziennie zdecydowanie wystarcza. Ja używam serum na noc, a efekty widać już rano ;). Skóra jest gładsza, a niedoskonałości zredukowane. Aby skóra się nie "przyzwyczaiła" do produktu sugeruje używać go na zmianę z innym kosmetykiem. Polecam osobom walczącym z trądzikiem, ponieważ mi pomógł :)

Mój kosmetyk SOS

Mój zdecydowany numer 1, kiedy pojawiają się u mnie problemy z cerą. Dzięki temu serum pozbyłam się pozostałości po "wulkanach" po leczeniu hormonalnym (wcześniej próbowałam się z nimi uporać przez kilka miesięcy- bezskutecznie).

Efekty działania są widoczne praktycznie po pierwszym użyciu, skóra jest miękka,rozświetlona, pory mniej widoczne, mam też wrażenie, że kosmetyk nie dopuszcza do wychodzenia pryszczy na zewnątrz.

Serum używałam zawsze wieczorem, przed snem. Dwa razy dziennie to może być jednak za dużo, zwłaszcza dla wrażliwej skóry. Po nałożeniu zostawia lepką warstwę, jednak dość szybko się wchłania. Zapach moim zdaniem jest przyjemny :)

Podsumowanie: zdecydowanie na TAK!

Nie wiem

Serum kupiłam po wieeeelu pozytywnych opiniach, jakie krążą w sieci.
Moja skóra jest tłusta, zmagam się z rozszerzonymi porami jak i zamkniętymi zaskórnikami. Jest też gruba i delikatne kosmetyki często nie przynoszą żadnego efektu.

Pierwsze użycia tego kosmetyku wywarły na mnie efekt WOW, skóra była od razu gładsza, jaśniejsza, niedoskonałości (zamknięte i krostki) wygładzone lub usunięte a pory ściągnięte. Początkowo stosowałam serum rano i wieczorem. Byłam nim zachwycona.
Niestety z biegiem czasu (tak w połowie lub 3/4 buteleczki) zauważyłam, że serum już nie działa tak samo....a raczej wcale nie działa. Moja skóra po prostu przestała tak dobrze reagować na nie i przyzwyczaiła się.

Natrafiłam na promocję tego serum i kupiłam drugie opakowanie, efektów nie widziałam tak porywających jak przy pierwszym użyciu ale widziałam jakąś poprawę- niestety znowu efekty trwały tak do połowy opakowania.

Podsumowując - moja skóra szybko przyzwyczaja się do jednego kosmetyku i potrzebuje zdecydowanie mocniejszego stężenia kwasu, aby coś porządnie ją ruszyło.
Myślę, że kiedyś ponownie kupię ten kosmetyk ponieważ raz na jakiś czas lekkie złuszczanie jest potrzebne. Jednak będę szukać czegoś mocniejszego.

Cena za buteleczkę waha się mozna kupić w promocji za ok 12zł jak i za 30zł, warto szukać promocyjnych cen.

Polecam dla cer mieszanych, normalnych (z niedoskonałosciami), suche- moze raz na jakiś czas. Warto pamiętać o dobrym nawilżeniu ponieważ kosmetyk ten dość mocno wysusza skórę.

Całkiem dobre

Bardzo lubię kosmetyki z kwasami. Stosuję od wielu lat w nadziei, że poprawią nierówny kolor mojej skóry. Jedne robią to lepiej, inne gorzej, niektóre wcale. To serum radzi sobie całkiem nieźle. Lekko rozjaśnia, odżywia i wygładza skórę.
Ma lekko żelową konsystencję. Dobrze się rozprowadza, dość szybko wysycha i nie tworzy lepkiej warstwy. Nadaje się pod makijaż i pod krem. Nie roluje się. Pachnie lekko chemicznie, ale delikatnie, więc zapach nie przeszkadza. Jest całkiem tanie i łatwo dostępne.

Zawiodłam się

Nie jestem zadowolona z tego produktu. Mam cerę mieszaną trądzikową, więc po przeczytaniu opinii myślałam, że trafię na cudo w butelce.

Po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że produkt się klei. Jak już się wchłoną bardzo mocno ściągnął twarz. Przy codziennym stosowaniu przesuszał skórę, dodatkowo po dłuższym czasie skóra się łuszczyła. Trzeba przy tym dodać, że zmiany skórne mocno piekły i nie było efektu rozjaśnienia przebarwień.

Nawet niewielka ilość specyfiku przy oczach powodowała szczypanie i łzawienie oczu. Nim zdążyłam pipetą umieścić na czoło specyfik i zakręcić butelkę już spływał mi po nosie. Co do działania anti- age nic nie zauważyłam.
Na koniec już wylewałam go na siebie by po prostu produkt zużyć i kupić coś innego. Nie polecam, jeśli ktoś chce tym leczyć trądzik.

Możliwe, że stosowanie produktu z kremem z tej serii sprawiłoby, że uniknęłabym nieprzyjemności. Jednak od kosmetyków zawsze wymagam pewnej elastyczności i dostosowania do innych marek.

Naprawde wow ;)

Serum Bielendy to pierwsze serum, ktore uzywam i jestem mile zaskoczona jego działaniem. Mam cerę mieszana, ze skłonnością do swiecenia sie. Serum jest zamknięte w szklanym opakowaniu z pipeta, ktora pozwala na latwa aplikacje produktu. Zapach jest dla mnie neutralny. Jesli chodzi o dzialanie to naprawdę jestem pod wrazeniem, cere mam mloda, ale na czole pojawiły sie juz dwie male zmarszczki, dzieki temu serum sa teraz praktycznie niewidoczne. Po za tym skora jest gładka, promienna i mniej sie swieci na czym mi bardzo zalezalo. Serum uzywam co prawda nie caly miesiac dopiero, a juz widze super efekty. Cena jest dosc wysoka, ale poki co stosuje je tylko wieczorem wiec myślę, ze starczy na dlugo.

Totalny hit!

Byłam sceptyczna co do tego serum z powodu marki i niskiej ceny. Po namowach siostry kupiłam je i... To najlepsze serum jakie miałam! Mam cerę mieszaną z lekką skłonnością do pojedynczych wyprysków. Serum pomaga mojej cerze mniej się świecić i zapobiega krostkom. Po krótkim czasie stosowania moja twarz przeszła metamorfozę - jest wygładzona i rozświetlona. Jedyne czego widocznie nie zauważyłam to zmniejszenie porów, ale jakaś tam poprawa jest.
Na razie żadne inne serum nie dorównuje temu. Zużywam je buteleczka po buteleczce. Czasami tylko robię jednonocny odpoczynek od niego.
Opakowanie jest super, jedyne co, to mogłoby być w ciemnym szkle.

Mój hit

Serum zapakowane jest w ładną buteleczkę z pipetką. Szybko się wchłania i pozostawia na twarzy błyszczącą warstwę.
Serum na mojej twarzy robi cuda: nawilża, wyrównuje koloryt skóry, ujędrnia i mam wrażenie, że spłyca blizny.

Cudo w buteleczce

Nie mam problemów z cerą, nie przetłuszcza się, nie wysusza, nie wyskakują mi żadne krostki, pryszcze powiedziałabym, że jest normalna, serum kupiłam z zamiarem poprawienia ogólnego wyglądu cery i tak też się stało. Pory zmniejszone, skóra wygładzona i napięta, bardziej promienna. Skład jest dobry, kwasy zawarte w serum są odpowiednie dla każdego typu cery, mają bezpieczne stężenie. Mogą polepszyć wygląd ładnej, nie problematycznej skóry :)

Jeden z faworytów

Jeden z moich ulubionych kosmetyków pod makijaż. Używam regularnie. Bardzo poprawił się mój stan cery oraz koloryt. Nie zauważyłam zapychania ani niechcianych reakcji skórnych. Nie używam na to żadnych innych kremów.