Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 23:18   #2851
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
U mnie efekt byłby jeden:
Ale rozumiem, że dla kogoś to ładne
Haha, wszedł kolega do mojego mieszkania i pierwsze co powiedział "ale tu ładnie pachnie" .
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 23:25   #2852
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Haha, wszedł kolega do mojego mieszkania i pierwsze co powiedział "ale tu ładnie pachnie" .
ja bym powiedziała, że pachnie mydłem z lat 90, kiedy to zapach różany królował zapewne nie tylko w moim domu
Do dziś róża dla mnie "wali mydłem"
Konfitury różane też smakują mi jak mydło (więc nie tykam nawet kijkiem )

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Dziołszki! Przed "farbowaniem" tych moich wysokoporów szamponetką lepiej wyrypać je, a potem odżywkować intensywnie? Czy może jednak bezpieczniej jak ze zwykłą farbą na nieumyte włosy? Dawno się nie czerwnieniłam i nie pamiętam I zastanawiam się czy dodaniem do szamponetki tonera uda mi się podbić kolor, czy tylko zepsuję
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 16:07   #2853
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ale tu dzisiaj cisza.

Potrzebuję mleczny lakier, taki pół-transparentny, może delikatnie wpadający w róż, ale niekoniecznie. Polecicie coś?
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 16:23   #2854
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj cisza.

Potrzebuję mleczny lakier, taki pół-transparentny, może delikatnie wpadający w róż, ale niekoniecznie. Polecicie coś?
Astor Quick&Shine 101 Delicate Morning

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość

Dziołszki! Przed "farbowaniem" tych moich wysokoporów szamponetką lepiej wyrypać je, a potem odżywkować intensywnie? Czy może jednak bezpieczniej jak ze zwykłą farbą na nieumyte włosy? Dawno się nie czerwnieniłam i nie pamiętam I zastanawiam się czy dodaniem do szamponetki tonera uda mi się podbić kolor, czy tylko zepsuję
Nie rypałabym. I nie chodzi tutaj o względy zdrowia włosa, tylko o utrzymanie koloru. Po myciu będziesz mieć dodatkowo odchylone łuski - barwnik niby w większej ilości wniknie, ale też szybciej się wypłucze.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:38   #2855
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja na włosach mam kuracje nabłyszczającą od Alverde mmm piękny ten zapach
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:46   #2856
aleeexandra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 898
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja po 4 miesiącach w końcu wylądowałam w rodzinnym domu na święta. W moim pokoju czekały już próbki minerałków, pędzel Hakuro i lotion Hada Labo . A teraz siedzę z ulubionym Kallosem Keratin na włosach i popijam skrzypokrzywę
aleeexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:48   #2857
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

hej

co do zapachów w mieszkaniu, to ja zamiast wosków to lubię palić świece zapachowe

byłam dzisiaj w mieście i kupiłam:
- rozświetlacz z Wibo KLIK
- skrzyp i pokrzywę do picia
- książkę KLIK
- peeling do twarzy z Sylveco KLIK
- kieckę i buty na bal magistra
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 19:40   #2858
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Jeszcze godzina w pociągu mnie czeka i też.będę w.domu! Pkp mnie zaskoczyło i okazało się, że jednak da się przejechać tę trasę w 5 a nie 8h jak to najczęściej bywało!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 19:50   #2859
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Jeszcze godzina w pociągu mnie czeka i też.będę w.domu! Pkp mnie zaskoczyło i okazało się, że jednak da się przejechać tę trasę w 5 a nie 8h jak to najczęściej bywało!
cuda się dzieją na te Święta?
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 21:05   #2860
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Patka pokaż sukienkę
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 21:06   #2861
aleeexandra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 898
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja dzisiaj też podróżowałam PKP, 7,5 h z Białegostoku do Gdańska . Potem w autobusie z Gdańska do mojej rodzinnej miejscowości spotkała mnie dziwna sytuacja. Na jednym z przystanków wsiadł pijany mężczyzna, usiadł na siedzeniu z przodu i coś bełkotał do kierowcy który udawał, że go nie słyszy. W pewnym momencie powiedział, że nie jest pijany tylko wziął narkotyki po czym coraz poważniejszym głosem, że musiał coś wziąć bo dzisiaj idzie do spowiedzi pierwszy raz od 50 lat, a po tylu zabójstwach nikt mu rozgrzeszenia nie da i się boi. Potem zaczął się śmiać i powiedział, że żartował ale sytuacja była tak dziwna, że całą podróż siedziałam za nim i układałam w głowie jakieś czarne scenariusze

Edytowane przez aleeexandra
Czas edycji: 2015-04-02 o 21:09
aleeexandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 08:54   #2862
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj cisza.

Potrzebuję mleczny lakier, taki pół-transparentny, może delikatnie wpadający w róż, ale niekoniecznie. Polecicie coś?
Frenche z Sensique, dostępne w Naturze, mają dużo takich różowawych, mlecznych odcieni.

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;50907615]hej

co do zapachów w mieszkaniu, to ja zamiast wosków to lubię palić świece zapachowe

byłam dzisiaj w mieście i kupiłam:
- rozświetlacz z Wibo KLIK
- skrzyp i pokrzywę do picia
- książkę KLIK
- peeling do twarzy z Sylveco KLIK
- kieckę i buty na bal magistra [/QUOTE]

Świece też fajne, ale woski bardziej intensywne .
Oo, no to ładne zakupy .
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 15:17   #2863
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Astor Quick&Shine 101 Delicate Morning

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------


Nie rypałabym. I nie chodzi tutaj o względy zdrowia włosa, tylko o utrzymanie koloru. Po myciu będziesz mieć dodatkowo odchylone łuski - barwnik niby w większej ilości wniknie, ale też szybciej się wypłucze.
dzięki, doszłam do podobnych wniosków, ale czas nie pozwolił już na takie rzeczy
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 15:32   #2864
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ostatnio coś strasznie mało spamujemy

Mój moon walking dobiega żywota, strasznie zgęstniał, źle się nim maluje mimo to zaryzykowałam i jakoś pomalowałam nim pazury, a mam go dopiero jakieś 6 miesięcy niestety nigdzie go już u siebie nie mogę znaleźć.
Kav jest on gdzieś może u Ciebie?
Scar może w Katowicach, w którejś z galerii go znajdę?

kupiłam odżywkę Sally Hansen, mam nadzieję, że będzie fajna dziś oczywiście już nią pomalowałam pazury

pięknie się przed świętami, naolejowałam włosy sesą i alterrą, o 19 wyrypie szamponem zwiększającym objętość YR i nałożę kallosa bananowego zmieszanego z odżywką PO nałożę błotko na twarz, wydepiluje ciało i to by było chyba na tyle
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 15:36   #2865
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Mój moon walking dobiega żywota, strasznie zgęstniał, źle się nim maluje mimo to zaryzykowałam i jakoś pomalowałam nim pazury, a mam go dopiero jakieś 6 miesięcy niestety nigdzie go już u siebie nie mogę znaleźć.

Scar może w Katowicach, w którejś z galerii go znajdę?
Już Ci odpowiadam: nie znajdziesz.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 15:59   #2866
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Już Ci odpowiadam: nie znajdziesz.
No nieeee w takim razie będę musiała zamówić przez internet
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 16:23   #2867
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Marta, a w Kosmyku nie ma? Wydawalo mi sie, ze tam widzialam jakis czas temu.

Patka, ale zakupy, poszalalas. Pokaz sie w sukience!

Kascysko, myslalam, ze kupisz w DM za granica, a Ty nic! Ale Kiko fajne, szczegolnie babeczkowe.


Ja tez ostatnio poszalalam. Kupil sobie w F&F sukienke na mature i okulary przeciwsloneczne, a dzis dostalam od dziadka na spozniony prezent urodzinowy - bezowy trencz z Lidla, krem do twarzy Tolpy i krem do rzes i brwi z L'Biotici
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 18:41   #2868
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

zanim przed obcięciem miałam włosy proste, nie wywijające się - były ścięte na prosto, to teraz na włosach cieniowanych strasznie wywijają mi się końce. i zastanawiam się, czy to wina cieniowana, czy może całkowitym trafem mam jednak falowane włosy... chyba muszę je równać sukcesywnie...
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 18:51   #2869
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez aleeexandra Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też podróżowałam PKP, 7,5 h z Białegostoku do Gdańska . Potem w autobusie z Gdańska do mojej rodzinnej miejscowości spotkała mnie dziwna sytuacja. Na jednym z przystanków wsiadł pijany mężczyzna, usiadł na siedzeniu z przodu i coś bełkotał do kierowcy który udawał, że go nie słyszy. W pewnym momencie powiedział, że nie jest pijany tylko wziął narkotyki po czym coraz poważniejszym głosem, że musiał coś wziąć bo dzisiaj idzie do spowiedzi pierwszy raz od 50 lat, a po tylu zabójstwach nikt mu rozgrzeszenia nie da i się boi. Potem zaczął się śmiać i powiedział, że żartował ale sytuacja była tak dziwna, że całą podróż siedziałam za nim i układałam w głowie jakieś czarne scenariusze
miałam podobną sytuacje w tramwaju we Wrocławiu: wracałam przed 23 do mieszkania, na jednym przystanku przysiadł się koleś. Jedziemy dalej wszystko spoko, tylko on siedział za blisko mnie. Potem miejsca się zwolniły, mógł się przesiąść, ale nie. Na jednym przystanku wysiadł, a tuż przed zamknięciem drzwi tramwaju znowu wskoczył i chociaż dookoła mnie było spokojnie 10 miejsc wolnych to przysiadł się do mnie i co najgorsze wysiadł na tym samym przystanku co ja, na szczęście poszedł w inna stronę

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Świece też fajne, ale woski bardziej intensywne .
Oo, no to ładne zakupy .
jakoś nie umiem przekonać się do wosków
książkę już przeczytałam

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Patka pokaż sukienkę
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Marta, a w Kosmyku nie ma? Wydawalo mi sie, ze tam widzialam jakis czas temu.

Patka, ale zakupy, poszalalas. Pokaz sie w sukience!

Ja tez ostatnio poszalalam. Kupil sobie w F&F sukienke na mature i okulary przeciwsloneczne, a dzis dostalam od dziadka na spozniony prezent urodzinowy - bezowy trencz z Lidla, krem do twarzy Tolpy i krem do rzes i brwi z L'Biotici
na dniach zrobię zdjęcie, to wrzucę

hohoho jakie prezenty i zakupy

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
zanim przed obcięciem miałam włosy proste, nie wywijające się - były ścięte na prosto, to teraz na włosach cieniowanych strasznie wywijają mi się końce. i zastanawiam się, czy to wina cieniowana, czy może całkowitym trafem mam jednak falowane włosy... chyba muszę je równać sukcesywnie...
też tak miałam, kiedy miałam pocieniowane włosy, jak obcięłam na prosto to nie kręcą się, nie falują

przed chwilą napisałam stronę pracy, wcześniej zrobiłam dwa placki- sernik i 3bit, posprzątałam i teraz chwilę odpoczywam
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 19:00   #2870
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;50919561]
też tak miałam, kiedy miałam pocieniowane włosy, jak obcięłam na prosto to nie kręcą się, nie falują[/QUOTE]

story of my life.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 19:05   #2871
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Marta, a w Kosmyku nie ma? Wydawalo mi sie, ze tam widzialam jakis czas temu.

Patka, ale zakupy, poszalalas. Pokaz sie w sukience!

Kascysko, myslalam, ze kupisz w DM za granica, a Ty nic! Ale Kiko fajne, szczegolnie babeczkowe.


Ja tez ostatnio poszalalam. Kupil sobie w F&F sukienke na mature i okulary przeciwsloneczne, a dzis dostalam od dziadka na spozniony prezent urodzinowy - bezowy trencz z Lidla, krem do twarzy Tolpy i krem do rzes i brwi z L'Biotici

Za to ja dziś dostałam dostawe z DM-u

W tym masło orzechowe
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 19:59   #2872
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

kupiłam farbę do włosów Marion orzechowy brąz. Chciałam zrobić próbę uczuleniową, ale mieszanka koloryzująca jest w saszetce i nie miałabym jej później jak zamknąć szczelnie Wiecie, jak to ogarnąć? Chyba nie może sobie leżeć przez 48 h tak otwarta?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 20:02   #2873
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
kupiłam farbę do włosów Marion orzechowy brąz. Chciałam zrobić próbę uczuleniową, ale mieszanka koloryzująca jest w saszetce i nie miałabym jej później jak zamknąć szczelnie Wiecie, jak to ogarnąć? Chyba nie może sobie leżeć przez 48 h tak otwarta?
Trudne sprawy. Niestety, ciężko tutaj coś poradzić, chociaż sama bałabym się nałożyć farbę bez próby uczuleniowej.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 20:10   #2874
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Trudne sprawy. Niestety, ciężko tutaj coś poradzić, chociaż sama bałabym się nałożyć farbę bez próby uczuleniowej.
ja też właśnie się trochę boję. co prawda nie jestem na nic uczulona ( z tego, co mi wiadomo), nigdy nie miałam reakcji alergicznej na farbę, ale wolę dmuchać na zimne.

w najgorszym wypadku po prostu jej nie zużyję. no trudno, te 6 zł przeżyję ale strasznie głupie to rozwiązanie z saszetką :/
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 21:45   #2875
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Marta, a w Kosmyku nie ma? Wydawalo mi sie, ze tam widzialam jakis czas temu.
No właśnie w Kosmyku już ich nie ma
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:06   #2876
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

say a może przelej to do jakiegoś słoika szklanego ? dobrze zakręcanego ?

nie wiem czy to jest odpowiednie xD
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:10   #2877
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kav, śniłaś mi się ostatnio.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:45   #2878
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

A mi się śniła Żaneta
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 14:58   #2879
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Mam potezny katar od wczoraj ledwie co spalam w nocy. Az mnie bolala gorna szczeka i uszy, tak mam zatoki zawalone. Paracetamol i sok zurawinowy to moja kompania. Nawet nie mam sily wlosow umyc.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 15:02   #2880
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Mam potezny katar od wczoraj ledwie co spalam w nocy. Az mnie bolala gorna szczeka i uszy, tak mam zatoki zawalone. Paracetamol i sok zurawinowy to moja kompania. Nawet nie mam sily wlosow umyc.
Chlorowodorek pseudoefedryny więcej zdziała w takim przypadku
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.