Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Średnia ocena: 4.80/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcejzwiń

Hypoalergiczny, kremowy peeling z korundem przeznaczony do oczyszczania skóry ze skłonnością do przetłuszczania, z rozszerzonymi porami. Drobinki ścierające są mocne i doskonale złuszczają martwy naskórek. Peeling zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego o działaniu normalizującym pracę gruczołów łojowych, łagodzącym podrażnienia i przyspieszającym regenerację. Stosowany systematycznie dotlenia skórę, poprawia jej ogólny stan, zmniejsza pory i reguluje wydzielanie sebum.

hipoalergiczna
krem
mechaniczne
Cera
tłusta
oczyszczające
50 – 100ml

Idealny dla mnie

To już kolejne moje opakowanie. Delikatny peeling, który spełnia swoje zadanie. Oczyszcza skórę oraz daje efekt wygładzonej skóry. Nie powoduje podrażnienia, ani zaczerwienienia. Świetny produkt za niewielką cenę. Polecam przekonać się samemu zwłaszcza, że jest to Polska marka.

Cudo

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na temat tego peelingu nie mogłam się doczekać aż skończę te co mam w domu i kupię ten. No i się nie doczekałam - kupiłam i tak! Dorwałam na promocji w Hebe za jakieś 14złotych. Byłam okrutnie napalona na ten peeling, choć przy bliższym spotkaniu trochę mój zapał opadł. Otóż: peeling zamknięty w słoiczku, pachnie ziołowo, przyjemnie. Ale jakieś to takie drobne, w ogóle nie czuć drobinek, jak to mnie w ogóle oczyści? Ach, cudownie! Pierwsze użycia może nie były najbardziej udane - ot, pomasowałam się nim, rzeczywiście przy dłuższym masażu na suchej skórze czuć drobinki, czuć że peeling działa, w taki przyjemny sposób. Po kilku użyciach zauważyłam, że skóra jest pięknie oczyszczona, rozjaśniona, gładka, kolor jednolity. Ostatnio z różnych względów pojawiają mi się wypryski, potraktowane tym peelingiem wyciszają się widocznie. Stosuję dwa razy w tygodniu, zawsze nakładam maskę po peelingu, ponieważ tak przygotowana skóra spija to co najlepsze z kosmetyków. Jest wydajny, ponieważ wystarczy naprawdę niewielka ilość aby dobrze się oczyścić. Bardzo polecam!

Bardzo dobry peeling

Mam cerę normalną z odchyłami w stronę mieszanej, więc peeling mechaniczny wystarcza mi raz w tygodniu. Kupiłam Sylveco ze względu na naturalny skład i pod tym względem jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Ma konsystencję pasty i łatwo się nakłada. Drobinki peelingujące są niewielkie, ale dość mocno "drapią". Mam wrażenie, że kosmetyk w trakcie używania tworzy na skórze tłustą warstwę, ale większość zmywa się z wodą, a reszta szybko wchłania. Zostawia skórę świeżą i napiętą po zastosowaniu. Największy minus to dla mnie zapach. Mimo że generalnie lubię ziołowe mieszanki, to ta jakoś wyjątkowo nie przypadła mi do gustu. Produkt polecam jako bardzo dobry i spełniający swoje zadanie.

Lubię

Do kupienia tego peelingu zachęciło mnie mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat zwłaszcza że porządnie oczyszcza a na tym mi najbardziej zależało, dzięki piaskowatej konsystencji faktycznie jest odczucie porządnego zdzierania z twarzy, ja akurat to lubię. Peeling znajduje sie w zaciemnionym okrągłym pudełeczku z zakrętką, osobiście wole w tubce, ponieważ nie dotykam całego produktu. Konsystencja fajna, gęsta jak pasta z piaskiem, ale bardzo przyjemna, zapach mocno ziołowy, przy pierwszym użyciu średnio mi przypadł do gustu ale kwetia przyzwyczajenia teraz juz nie odczuwam tak tego zapachu. Efekty bardzo przyjemne, po zmyciu produktu twarz jest porządnie oczyszczona, ma się wrażenie "nowej"skóry ale niestey u mnienas jest to efekt krótkotrwały. Po jakimś czasie użytkowania zauważyłam ze skóra mniej sie przetluszcza mimo braku zmniejszenia porów . Ogólnie polecam ten produkt, ale ja osobiście spodziewałam się czegoś lepszego.

Bardzo dobry produkt

Peeling mimo specyficznego zapachu jest bardzo dobry. Nie podrażnia. Już po kilku myciach widać efekty. Opakowanie też jest fajne, łatwo jest wydobyć kosmetyk. Jestem z niego zadowolona.

Spełnia swoje zadanie

Używałam kilka lat temu tego peelingu, jest przyjemny, nie jest zbyt mocny. Ma naturalny zapach i skład. Jest wydajny i ma fajne opakowanie. Konsystencja kojarzy mi się z lekką pastą. Generalnie dobry produkt, ale myślę, że nie dla wrażliwców i wiadomo - nie dla osób z trądzikiem, bo jest to peeling mechaniczny.

Moje peelingujące cudeńko

Peeling trafił do mnie przez styczniowego Shinyboxa. Używam go na prawdę regularnie i na daną chwilę jeszcze go nie skończyłam, jednak przy okazji zakupów postanowiłam od razu zaopatrzyć się w to cude ńko. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, na daną chwilę jest to najlepszy peeling jaki miałam okazję używać. Świetnie oczyszcza, wygładza i przede wszystkim nie powoduje u mnie żadnych podrażnień i wyprysków. Uważam, że jest to naprawdę dobry produkt, po bardzo przystępnej cenie. jeszcze nie raz u mnie zagości :)
ZALETY
cena
działanie
hypoalergiczny
oczyszczanie
skuteczność
wygładzenie

Używam go już od jakiś 3/4 tygodni. Mam cerę mieszaną i od dłuższego czasu szukałam drobnoziarnistego peelingu, który nie będzie uczulał, a przy tym będzie z naturalnych składników. Ten był strzałem w dziesiątkę! Fajnie oczyszcza skórę, zostawia ją wygładzoną i nawilżoną. Ma też fajną konsystencje i jest dość wydajny, bo nie trzeba dużej ilości do oczyszczenia całej twarzy. Jedynym mankamentem tego peelingu niestety jest okropny zapach, ale z drugiej strony wiem, że to produkt naturalny, bez dodatków i zapachów chemicznych

Średnio mi się sprawdził

Kosmetyk ma bardzo dobry, naturalny skład i dlatego się nim zainteresowałam, gdy skończył mi się peeling z Vianka. Niestety, nie polubiliśmy się. Mam cerę skłonną do podrażnień, ale peelingi z korundem świetnie na nią działają. W tym przypadku sama ilość drobinek peelingujących mi nie przeszkadzała - gorzej z konsystencją i wrażeniem pozostawienia na cerze tłustawej warstewki po zmyciu go. Za każdym razem, gdy do stosowałam, wysypało mnie, a skóra wcale nie wydawała się bardziej oczyszczona.

Niestety, nie skończyłam go, chociaż bardzo chciałam. Wylądował w śmieciach.

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajny

Produkt super oczyszcza cere, nie jest zbyt intensywny, nie podraznia skory twarzy. Drobinki sa delikatne i nienachalne, ale wystarczajace, by poradzic sobie z martwym naskorkiem i brudem. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona, testujac go od kolezanki.

Dobry

Przyjemny produkt, godny polecenia. Oczywiście przede wszystkim plus za naturalny skład. Bardzo przypadła mi do gustu konsystencja gęstej pasty, z wyczuwalnymi drobinkami. Po zastosowaniu pozostawiał uczucie gładkiej, dobrze oczyszczonej skóry twarzy, bez filmu czy tłustej powłoki. Jedyne co mi troszkę mniej się podobało to zapach, dość specyficzny, ale jest to oczywiście kwestia wspomnianego wyżej, naturalnego składu, w związku z tym nie jest to dla mnie powód aby dawać minus. Stosując naturalne kosmetyki bez dodatku potencjalnie drażniących substancji zapachowych trzeba się z tym pogodzić.

Spełnia swoje zadanie

Peeling jest jak najbardziej poprawny, spełnia obietnice. Ma bardzo ciekawą konsystencje- kremową, a zarazem gęstą, nie ucieka przez palce. Solidnie zdziera martwy naskórek, nie będąc przy tym inwazyjnym. Szybko się spłukuje. Od razu po użyciu skóra jest zaczerwieniona, a zarazem matowa i oczyszczona. Dlatego idealnie nada się do cery tłustej.
To co nie spodobało mi się to zapach- bardzo ziołowy, dosyć intensywny, jednak to naturalny produkt wiec się nie czepiam. Mimo wszystko warto o tym wspomnieć.
Ciężko było mi go zużyć do końca daty jego przydatności, wyjątkowo wydajny.
Jest poprawny, ale jakos szczególnie mnie nie zachwycił. Myśle, ze osoby z tłusta cerą będą zachwycone.