DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-26, 16:10   #1261
Baboon36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Witam
Czy są tu osoby, które mogą więcej powiedzieć na temat leczenia trądziku w tej klinice DerkoMed w Tarnowskich Górach?? Odnoszę wrażenie że Pani doktor jest przedstawicielem handlowym. Za pierwszym razem dałam się namówić na zabieg, Pani doktor zachwalała opisując jak to będzie super przesunąć dłonią po idealnie gładkiej twarzy. Zabieg (300zł) nie tylko nie pomógł, dochodziłam do siebie 3 tygodnie, wszystkie niedoskonałośći się zaogniły i z małych krostek zrobiły się gule, do dziś mam przebarwienia po oczyszczaniu w wykonaniu jej kosmetyczki. Po dwóch miesiącach na antybiotyku skóra wygląda już całkiem dobrze, nie idealnie ale przyzwoicie. Na wizycie kontrolnej Pani doktor odstawiła mi antybiotyki i maść która mi pomagała, i namawia mnie na jakiś peeling na bazie kwasów (250zł) Jednak z moich poszukiwań wynika że jest to raczej antyaging a nie na trądzik. Jestem sceptycznie nastawiona, bo przechodziłam już kurację kwasami dwa sezony z rzędu. Efekty to taka huśtawka, bo mam skórę z tendencją do przesuszania, nie mówiąc o łuszczeniu się i totalnym wysypie nie do opanowania w lecie kiedy nie można stosować kwasówsmutas.gif Od lekarza jednak oczekiwałabym WYLECZENIA problemu, a nie zabiegów kosmetycznych, sezonowo ukrywających problem. Proszę o poradę kogoś kto zdecydował się na terapię Pani doktor? Mam poważne wątpliwości do do kompetencji i ... intencji. Nie wiem czy zaufać i zdać się na proponowane (zachwalane wręcz językiem handlowym) zabiegi czy lepiej posukać kogoś innrgo?
Pozdrawiam
Baboon36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:16   #1262
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: dermatolog - kraków

Nie znam lekarki, ale poszukałabym kogoś innego
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 07:13   #1263
Baboon36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: dermatolog - kraków

Teraz jak opisalam sytuacje, poukladalam sobie mysli. Faktycznie odwolam wizyte. Tylko co dalej? stracilam juz zaufamie do dermalogow i kosmetyczek. A moze zabiegi bylyby pomocne? Nie wiem co robic
Baboon36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 07:20   #1264
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: dermatolog - kraków

Trądzik to choroba, która się leczy. Zabiegi mogą być dodatkiem do leczenia, a najczęściej stosowane są pl leczeniu.

Poszukaj na stronie Znany Lekarz dermatologa z Twojego miasta, który będzie miał dobre opinie i zapisz się do niego. Ważne jest, aby zdiagnozował co u Ciebie powoduje trądzik i wprowadził właściwe leki.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 07:49   #1265
Baboon36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: dermatolog - kraków

Problem w tym, ze ta panią wlasnie na znanylekarz znalazlam. Wczoraj rozmawialam z koleżanką ktora sama wystawiala kilka opinii wlasnej znajomej na tym portalu :/ takie czasy tylko pieniadze sie liczą. Tylko zeby za te pieniadze ktos Ci wyleczyl nie mialabym pretensji. Ale coraz mniej ufam lekarzom. Nie wazne czy pojdziesz na NFZ czy prywatnie wszedzie tylko $$.
Baboon36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 00:18   #1266
Marta_krk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ja polecam swoją dermatolog doktor Katarzynę Podolec która przyjmuje w Centrum Medycznym Unicardia i Unimedica. Ona jako jedyna potrafiła zrobić porządek z moją twarz po tym jak inni lekarze tylko się motali. Z trądzikiem walczyłam ładne kilka lat i przez nieudane leczenia nabawiłam się tylko blizn które teraz będzie bardzo trudno usunąć. Już nie wspomnę ile pieniędzy na to wydałam. Zauważyłam jedną rzecz która się często powtarzała a mianowicie że lekarze nie kierują na początku na badania tylko po prostu patrzą na cerę i zapisują. To skandaliczne i może skazać na długie i nieskuteczne leczenie. Oczywiście że nigdy nie będę miała idealnej cery jak modelka z reklamy ale jest naprawdę super. Jedyny minus że za późno trafiłam na ‘swoją’ doktor.
Marta_krk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 06:47   #1267
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Marta_krk90 Pokaż wiadomość
Ja polecam swoją dermatolog doktor Katarzynę Podolec która przyjmuje w Centrum Medycznym Unicardia i Unimedica. Ona jako jedyna potrafiła zrobić porządek z moją twarz po tym jak inni lekarze tylko się motali. Z trądzikiem walczyłam ładne kilka lat i przez nieudane leczenia nabawiłam się tylko blizn które teraz będzie bardzo trudno usunąć. Już nie wspomnę ile pieniędzy na to wydałam. Zauważyłam jedną rzecz która się często powtarzała a mianowicie że lekarze nie kierują na początku na badania tylko po prostu patrzą na cerę i zapisują. To skandaliczne i może skazać na długie i nieskuteczne leczenie. Oczywiście że nigdy nie będę miała idealnej cery jak modelka z reklamy ale jest naprawdę super. Jedyny minus że za późno trafiłam na ‘swoją’ doktor.
Powiesz czym byłaś leczona?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 09:28   #1268
Baboon36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Witam w jakiej miejscowości przyjmuje ta dermatolog?
Baboon36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 17:37   #1269
Paulina_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy Toruń

Witam, chciałam spytać czy może znacie dobrego dermatologa z Torunia lub okolic? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
Paulina_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 11:39   #1270
awnia09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: dermatolog - kraków

Polecam Panią dr Joanna Grabik z Pure Clinic w Lublinie.
Poniżej link do przychodni w której pracuje
http://ckime.pl/
Dermatolog Lublin
awnia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 20:50   #1271
loremas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Jeśli chodzi o dermatologie i dermatochirurgię w Poznaniu to polecam dr Biczysko. Przyjmuje w prodermie przy ul wyłom 16. Facet na prawdę zna się na rzeczy i mi n bardzo pomógł. Ktoś tez pytał w wątku o zmiany naczynkowe. Tak więc tam też się tym zajmują i usuwają je specjalnym laserem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
loremas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 16:41   #1272
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Próbowałyście zmienić dermatologa na kosmetologa? Ale takiego prawdziwego kosmetologa z krwi i kości, który o skórze wie wszystko Macie takie doświadczenia? Bo ja coraz częściej słyszę, że zdecydowanie lepiej leczą problemy skórne niż dermatolodzy, którzy wciskają jedynie Izotek...
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 09:26   #1273
Baboon36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

witaj, ja dwa lata chodziłam do kosmetyczki (kosmetologa). Regularnie robiłam kwasy mikrodermabrazję maseczki itd, kilka razy dałam się namówić na oczyszczanie, czego żałowałam za każdym razem Powiem tak: może źle trafiłam, ale miałam źle dobrany kwas i kończyło się tak, że owszem wyprysków było mniej ale przesuszenie sprawiało że skóra wyglądała jeszcze gorzej ( atopowe zapalenie skóry grrr) pani kosmetolog to nie przeszkadzało bo "łatwiej opanować suchą skórę, niż pryszcze" bez komentarza. Latem następował wysyp stulecia, bo kwasów nie można robić latem, więc przesuszona skóra nadrabiała zaległości. Dermatolog jak opisywałam powyżej tez na siłę próbowała naciągać mnie na zabiegi, po których było tylko gorzej. W tej chwili jest na prawdę dobrze, poświęciłam trochę czasu żeby poczytać, sama się dokształcić i poobserwować co działa a co nie. Uważam że dermatolog jak najbardziej może pomóc, podobnie jak mądry kosmetolog. Jeśli trafisz na dobrego to warto słuchać wskazówek. Ja korzyści z wizyt u Pani dermatolog też dostrzegam, bo poleciła mi bardzo delikatny płyn do mycia i krem który stosuję do dziś. A po leczeniu antybiotykiem nie pojawiają się już bolące gule. Kwasy zaczęłam robić sama - wybrałam bardziej łagodny kwas azelainowy robię go raz w tygodniu. Do tego maseczki z błota z morza martwego i z kurkumą, codziennie myję buzię szczoteczką soniczną, taką silikonową, wibrującą a przede wszystkim JEM ZDROWO - żadna dieta bezglutenowa ani nic takiego, po prostu dziennie smaczna sałatka, owoce pełnoziarniste pieczywo, orzechy. Jest 1000 razy lepiej niż po wszystkich tych zabiegach, które wprowadzają takie zaklęte koło. Niestety chcesz coś zrobić dobrze zrób to sam - w tym przypadku się sprawdza, bez wysiłku z naszej strony nie będzie efektów
Baboon36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 10:49   #1274
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Baboon36 Pokaż wiadomość
witaj, ja dwa lata chodziłam do kosmetyczki (kosmetologa). Regularnie robiłam kwasy mikrodermabrazję maseczki itd, kilka razy dałam się namówić na oczyszczanie, czego żałowałam za każdym razem Powiem tak: może źle trafiłam, ale miałam źle dobrany kwas i kończyło się tak, że owszem wyprysków było mniej ale przesuszenie sprawiało że skóra wyglądała jeszcze gorzej ( atopowe zapalenie skóry grrr) pani kosmetolog to nie przeszkadzało bo "łatwiej opanować suchą skórę, niż pryszcze" bez komentarza. Latem następował wysyp stulecia, bo kwasów nie można robić latem, więc przesuszona skóra nadrabiała zaległości. Dermatolog jak opisywałam powyżej tez na siłę próbowała naciągać mnie na zabiegi, po których było tylko gorzej. W tej chwili jest na prawdę dobrze, poświęciłam trochę czasu żeby poczytać, sama się dokształcić i poobserwować co działa a co nie. Uważam że dermatolog jak najbardziej może pomóc, podobnie jak mądry kosmetolog. Jeśli trafisz na dobrego to warto słuchać wskazówek. Ja korzyści z wizyt u Pani dermatolog też dostrzegam, bo poleciła mi bardzo delikatny płyn do mycia i krem który stosuję do dziś. A po leczeniu antybiotykiem nie pojawiają się już bolące gule. Kwasy zaczęłam robić sama - wybrałam bardziej łagodny kwas azelainowy robię go raz w tygodniu. Do tego maseczki z błota z morza martwego i z kurkumą, codziennie myję buzię szczoteczką soniczną, taką silikonową, wibrującą a przede wszystkim JEM ZDROWO - żadna dieta bezglutenowa ani nic takiego, po prostu dziennie smaczna sałatka, owoce pełnoziarniste pieczywo, orzechy. Jest 1000 razy lepiej niż po wszystkich tych zabiegach, które wprowadzają takie zaklęte koło. Niestety chcesz coś zrobić dobrze zrób to sam - w tym przypadku się sprawdza, bez wysiłku z naszej strony nie będzie efektów
Baboon36 byłam ostatnio w Izraelu - Morze Martwe w swej prawdziwej postaci było cudowne! Robiłam sobie maseczki błotne - miazgaaa! <3 Podpowiesz co to za krem/maść którą polecił Ci dermatolog?
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 13:17   #1275
aszczerbik
Przyczajenie
 
Avatar aszczerbik
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ja bardzo polecam doktor Monikę Słowińską. Zna się na rzeczy i jest przemiła. Pacjentów przyjmuje w Warszawie.
aszczerbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 16:20   #1276
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez aszczerbik Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam doktor Monikę Słowińską. Zna się na rzeczy i jest przemiła. Pacjentów przyjmuje w Warszawie.
a ktoś coś w Krakowie?
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 12:54   #1277
OriBellaFiori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Mieszkam w Poznaniu i straciłam już zaufanie do dermatologów...
Mam problematyczną cerę, podejrzewam trądzik różowaty w łagodniejszej formie. Znacie lekarza godnego polecenia w moim mieście lub okolicach?
__________________
OriBellaFiore

https://www.organiclife.com.pl/shop/home.html
OriBellaFiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 11:34   #1278
karolajna198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Szczecin

Ja polecam ze Szczecina dr Afrykańską
karolajna198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 12:27   #1279
iamvegas
Wtajemniczenie
 
Avatar iamvegas
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 531
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

cześć,

możecie polecić dermatologa w Krk, który kompleksowo zajmie się zbadaniem pieprzyków?
__________________
"You can't find the truth, you just pick the lie you like the best."

Marilyn Manson
iamvegas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 14:54   #1280
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Hej, ja polecam panią dermatolog Magdalenę Drożdżewską z przychodni na Mickiewicza (NFZ) w Gdańsku, bardzo kompetentna.
Teraz szukam kogoś w Krakowie, niestety trądzik delikatnie wraca, ale na moje własne życzenie i w innej formie zupełnie (głównie zaskórniki zamknięte). Możecie kogoś polecić na NFZ? Tylko nie tę Trątnowską czy jak jej tam z Galla, bo ja nie mam siły bić się o 6 rano po jakiś bloczek, to jak funkcjonuje ta przychodnia to jakiś koszmar :/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 15:21   #1281
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Zna ktoś dobrego dermatologa na śląsku? Najlepiej na NFZ. Byłam u jednej i porażka :/
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 10:05   #1282
zviezdocka
Raczkowanie
 
Avatar zviezdocka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 88
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Za młodu (hehe) przez kilka lat chodziłam do lekarza w Krk - cudny starszy pan (niestety nie pamiętam nazwiska, skleroza...:P) przyjmował przy hotelu Royal (tam gdzie Kampania Kuflowa i byłam zachwycona efektami jego działań
Po porodzie problemy skórne wróciły - pobiegłam od razu do tejże kliniki, niestety okazało się, że cudny starszy pan poszedł na emeryturę, a jego następcy jakoś nie są już tak skutecznie uroczy:/ szukałam w wielu miejscach i tak zaczęła się moja podróż dermatologiczna po Polsce:PPP trafiłam w końcu (z polecenia przyjaciółki) aż do Warszawy - m.in. do doktora Pawła Rujny z kliniki Murano (http://klinikamurano.com) oraz do doktora Mirackiego (http://klinikamiracki.pl) - obie kliniki moim zdaniem na najwyższym poziomie, poczułam się zadbana, wysłuchana, zaopiekowana i wyleczona do tego stopnia, że chce mi się tam wracać nawet tłukąc się 3h z Krk do Wawy pendolino:P
zviezdocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 21:05   #1283
mysia0054
Przyczajenie
 
Avatar mysia0054
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dermatologa w Trójmieście? Najlepiej w Gdyni? Męczę się z trądzikiem już kilka lat, przerobiłam już różne kuracje zewnętrzne + dwukrotnie miałam ustną kurację Tetralysalem. Wszystko na nic. Chcę teraz spróbować ostatniej szansy jaką jest Izotek.
__________________
Norethisterone dla kobiet, więcej na ten temat u mnie w profilu.
mysia0054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 11:15   #1284
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Witam, a czy ktoś z was mógł by polecić dermatologa w okolicach Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina lub Katowic?
Będę bardzo wdzięczna
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 12:08   #1285
Szczypiorowaa
robię przyczajke
 
Avatar Szczypiorowaa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Ślunsk
Wiadomości: 80
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Podbijam Katowice i Sosnowiec
Szczypiorowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 23:47   #1286
brunetkacharliego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez OriBellaFiori Pokaż wiadomość
Mieszkam w Poznaniu i straciłam już zaufanie do dermatologów...
Mam problematyczną cerę, podejrzewam trądzik różowaty w łagodniejszej formie. Znacie lekarza godnego polecenia w moim mieście lub okolicach?
znalazłaś kogoś odpowiedniego?
Bo ja też zaczynam kogoś szukać , dopiero teraz, choć powinnam była to zrobić już dawno temu. Mam trądzik mało uproczywy, ale nawracający od lat, który pozostawił po sobie dużo blizn. Robiłam sobie 1,5 roku temu zabiegi Dermapenem, ale co z tego że efekt piękny, skoro został na nowo zepsuty trądzikiem. ehh ;/
brunetkacharliego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 08:00   #1287
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

a Lublin???
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 12:56   #1288
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
a Lublin???
Polecam doktor Wojnowską, przyjmuje w gabinetach Terpa. Nie skończyłam jeszcze terapii, ale chodzę ja i moja koleżanka, i obie jesteśmy zachwycone tym, jak dużo czasu poświęca pacjentom i wszystko dokładnie tłumaczy. Efekty leczenia też już są u obu z nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 20:36   #1289
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: dermatolog - kraków

Kogo polecacie z poznania? Chodzi o zmiany skórne w sensie znamiona pojawiające sie i ciemniejące
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 14:45   #1290
smilenow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

W Krakowie przyjmuje bardzo dobra lekarka Agnieszksza Drożniak w klinice Vesuna. Ja leczyłam u niej cerę naczynkową, ale słyszałam, że leczy też m.in. nadpotliwość i wykonuje zabiegi odmładzające.
smilenow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.