krem pod oczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-13, 18:12   #91
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Re: krem pod oczy

No cóż, takie kremy (jak chyba wszystkie kosmetyki) trzeba dobierać do indywidualnych potrzeb.
Piszesz, że oczy są zmęczone, "podkrążenia" to opuchnięcia czy sińce?
Na zmęczoną, poszarzałą skórę powinny pomóc specyfiki z wit.c (poszukaj najlepiej w aptece).
Na moje (podobne chyba) problemy pomogły: Vitabolic Yeux i Hydra zen Lancome, żel Eye Perfector z liposomami Avon, Vichy z wit.c
Powodzenia
joda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 18:43   #92
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: krem pod oczy

GORACO polecam krem NIVEA visage pod oczy,po nałozeniu zdaje sie jakby zmeczenie,opuchlizna i since pod oczami momentalnie zmalały. kosztuje ok 25-30zl. Naprawde dla mnie rewelacja !!!
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 18:56   #93
gagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 26
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatka GG do gagatka Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatka
Re: krem pod oczy

czy to ten w jasnozielonym słoiczku ( z ogórkiem?) A czy on nie podrażnia oczu?
gagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 11:50   #94
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: krem pod oczy

jak moje poprzedniczki tez mysle ze krem musialabys przetestowac na sobie ale ja uzywam kremu z liposomami firmy Avon i naprawde widze efekty.On ma lekka formule, szybko sie wchlania, ma wyciag z swietlika dlatego koi zmeczone i opuchniete oczy a w dodatku ma lekkie dzialanie przeciwzmarszczkowe i mozna go stosowac od 20 lat.Takie opakowanie starcza na dlugo wiec jest bardzo wydajny.Teraz jest w promocji.Wyproboj moze Ci pomoze.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 20:10   #95
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: krem pod oczy

tak,on jest własnie w takim sloiczku. Czy podraznia?? jestem alergiczka ,ale ten krem nie powoduje u mnie zadnych niepozadanych objawów,no ale ty mozesz byc badziejwrazliwa na jakies inne składniki kosmetykow iz ja
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 11:03   #96
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: krem pod oczy

ja nie moge sie doczekac kiedy skoncze swoj avonu;-( bo nastepny to na pewno bedzie cernor .ok 60 zł- nowosc poszukaj postow pani beata go testuje i ma bardzo dobre o nim zdanie
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-16, 10:45   #97
gagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 26
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatka GG do gagatka Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatka
Re: krem pod oczy

dzięki za info!
gagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-18, 11:41   #98
bkm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 9
Krem Pod Oczy !!

Mój problem polega na trudności z doborem kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy. Znam wiele a te aktywne najwyraźniej mnie uczulają - popjawia się opuchlizna. Zwykłe nawilżające toleruję dobrze ale typowe przeciwzmarszczkowe- od razu problem. Próbowałam już wielu, raczej z wyższej półki - Advanced Night Repair, Renergie, No Age ... i już mam dość ubytków w kieszeni i czerwonych oczu. Może ktoś ma podobne problemy i jakoś znalazł radę? Nie jestem w stanie określić co konkretnie mi nie służy.
bkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 13:27   #99
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Krem Pod Oczy !!

Może spróbuj krem Polleny Ewy z serii Len i Retinol, jest oceniany w KW delikatny a skuteczny
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 15:45   #100
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Krem Pod Oczy !!

I zawsze proś o próbki przed zakupem, to wypróbujesz, czy Cie nie uczuli, z droższych powinny być próbki.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 15:48   #101
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Krem Pod Oczy !!

To niekoniecznie musi być uczulenie. Beatka niedawno pisała, żeby w takiej sytuacji te bardziej aktywne stosować na dzień. Ja mam podobny problem i zauważyłam, że jak zaczęłam używać przeciwzmarszczkowych tylko rano, a na noc żelów zmniejszających opuchliznę i zapobiegających tworzeniu się woków pod oczami, to nic mi nie puchnie. Też bym wolała te przeciwzmarszczkowe na noc, bo człowiekowi się wydaje, że w nocy "lepiej pracują", ale jeszcze na ideał nie trafiłam. Teraz zamówiłam krem Neutrogeny z aktywną miedzią i zobaczę, co z tego wyjdzie.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-18, 16:02   #102
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Krem Pod Oczy !!

no tak, tylko te aktywne nie maja najczęściej filtra, więc nie chronia przed UV... nie wiem, co gorsze. a nakłądanie dwóch kremów na siebie to już zupełny koszmar dla oczu, przynajmniej moich...
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 14:16   #103
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: Krem Pod Oczy !!

Ja mam to samo, kremy przeciwzmarszczkowe z retinolem lub innymi środkami aktywnymi stosowane na noc powodują powstawanie worków pod oczami, natomiast po smarowaniu rano moje oczy puchną, pieką i są całe czerwone. To strasznie wygląda i boli. Tak miałam z Aretiną Q Ziaji i Kremem przeciwzmarszczkowym z Dermedica. Aktualnie stosuję kremik z Erisa, ale on nie jest przeciwzmarszczkowy tylko nawilżająco - odżywczy.
Beata, jak spróbujesz krem z Neutrogeny to podziel się opinią, bo też mam na niego ochotę, ale się troche boję.
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 17:32   #104
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Krem Pod Oczy !! - A czy znacie Jabu'she?

PAULA27 napisał(a):
> Ja mam to samo, kremy przeciwzmarszczkowe z retinolem lub innymi środkami aktywnymi stosowane na noc powodują powstawanie worków pod oczami, natomiast po smarowaniu rano moje oczy puchną, pieką i są całe czerwone. To strasznie wygląda i boli. Tak miałam z Aretiną Q Ziaji i Kremem przeciwzmarszczkowym z Dermedica. Aktualnie stosuję kremik z Erisa, ale on nie jest przeciwzmarszczkowy tylko nawilżająco - odżywczy.
> Beata, jak spróbujesz krem z Neutrogeny to podziel się opinią, bo też mam na niego ochotę, ale się troche boję.

Jasne, zaraz dam znać. Powinni przysłać jeszcze w tym tygodniu, a on jest w esentii gratis jako dodatek do kremu na noc i balsamu z tej samej serii, dlatego się skusiłam. Te kremy pod oczy są w większości upiornie drogie, więc raczej bez próbek nie będę ryzykować.

Ale mam pytanko: Przed chwilą w aptece dostałam próbkę kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy Jabu'she Original Eye Creme. Znacie to może? W KW o nim ani słowa, a ja się trochę boję, bo tam jest napisane: "Lekkie pieczenie lub zaczerwienienie, które może wystąpić po zastosowaniu preparatu związane jest z jego działaniem i ma charakter przejściowy." A ja jestem upiorną alergiczką i na ogół przy takich opisach omijam dany kosmetyk szerokim łukiem. Ale z kolei dostępny tylko w aptece, no i twierdzą, że wygładza zmarszczki oraz zmniejsza worki i cienie pod oczami. Co Wy na to? Spróbować czy nie?
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 21:23   #105
malvina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26
Re: Krem Pod Oczy !! - A czy znacie Jabu'she?

No jasne że spróbuj, przecież dostałaś próbkę! Mam wrażenie, że na wizażu gdzies czytałam o jabushu (czy jakże to sie pisze)- wrzuć w wyszukiwarkę!
malvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 22:57   #106
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Krem Pod Oczy !! - A czy znacie Jabu'she?

Beatko, uważaj z tym kremem. Czytałam już kilka wypowiedzi dziewczyn, które chciały swojej mamie zrobić dobrze, a reakcja na krem była tragiczna - opuchnięta i czerwona twarz (zapamiętałam zwłaszcza jak ktoś kupił mamie na urodziny, które to biedaczka musiała spędzić w zamknięciu , bo się wstydziła pokazać w towarzystwie). To nie jest zły krem, ale nie dla wszystkich. Wypróbuj go na jakimś miejscu, które nie jest zbyt widoczne, jeśli tamtą próbę przejdzie, to może też troszkę na twarzy (w jednym miejscu, albo pod jednym okiem ).
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 10:39   #107
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 147
Re: Krem Pod Oczy !! - A czy znacie Jabu'she?

Też polecam Len + Retinol Polleny Ewy ! Zaczęłam go stosowac przed tygodniem, jest delikatny i na pewno Cię nie uczuli.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 22:10   #108
malvina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26
Re: Krem Pod Oczy !! - A czy znacie Jabu'she?

Ha! A chcialam właśnie mojej mamie fundnąć jabusha w prezencie! Ale bym jej dogodziła... Dzięki dziewczyny za ostrzeżenie, bo się na niego okrutnie napaliłam, ale faktycznie lepiej nie ryzykować, gdy ma się mamę-wrażliwca. Naprawdę dzięki!!!!!!
malvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 12:15   #109
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Krem Pod Oczy !!

PAULA27 napisał(a):

> Beata, jak spróbujesz krem z Neutrogeny to podziel się opinią, bo też mam na niego ochotę, ale się troche boję.

Przepraszam, że dopiero teraz, ale przesyłkę z esentii dostałam dopiero przedwczoraj. Wczoraj na noc wypróbowałam krem pod oczy Neutrogeny z aktywną miedzią (razem z kremem na noc z tej samej serii) i oto pierwsze uwagi na gorąco:

1. Efekt wizualny jest natychmiastowy i rewelacyjny. Po nałożeniu twarz wygląda od razu kilka lat młodziej. Nie podrażnił mnie, ale fakt, że bardzo się starałam nie wsadzić go do oka (swoją drogą to bez sensu, żeby przy kremie pod oczy i na powieki trzeba było unikać kontaktu z oczami). To tyle plusów, teraz minusy.

2. Zero uczucia nawilżenia. Wręcz przeciwnie - uczucie ściągania, jak po umyciu twarzy wodą. Przypomniało mi się zdanie wygłaszane często przez moją babcię: "chcesz być piękna, to cierp." Zastanawiam się tylko, czy na pewno chcę być piękna.

3. Rano skóra twarzy OK, ale oczy opuchnięte. Obrzęki znikają po ponownym użyciu kremu. Więc raczej będę go używać na dzień.

4. Na noc polecam natomiast świeżo odkryty żel - sorbet Daxa z serii Model Bioenergia (tej samej, co eliksir na krótkie noce). Jeszcze go nie ma na KW, jak trochę dłużej poużywam, to zgłoszę i ocenię. Na razie mogę powiedzieć, że rewelacyjnie nawilża, rozjaśnia skórę wokół oczu, zmarszczki mniej widoczne, zero opuchlizny po obudzeniu. Na dzień oczywiście też się nadaje (rewelacyjny pod makijaż), ale tę Neutrogenę jednak będę chciała zużyć, więc na dzień będę tego Daxa używać dopiero potem.

Tak w ogóle to mam w tej chwili 8 kosmetyków pod oczy, wszystkie niezłe, ale ten Dax chyba najlepszy. Ciekawe, czy uda mi się to wszystko zużyć przed terminem przydatności.

A propos - jak przechowujecie kremy pod oczy? W łazience, czy w lodówce? Ja mam w łazience zimą bardzo ciepło, ale w lodówce trochę się boję, bo mam problemy z zatokami. Chyba przeniosę te kremy do sypialni, bo tam mam najchłodniej.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-05, 17:54   #110
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: Krem Pod Oczy !!

Bardzo dziękuję za cenne dla mnie informacje. Teraz wiem, że zanim zdecyduję się na krem Neutrogeny muszę gdzieś zdobyć próbkę. A co do kremiku Daxa, to też mam na niego chrapkę, ale chcę skończyć tubkę Erisa z folacyną (na marginesie całkiem fajny kremik, bo dobrze nawilża skórę, a nie podrażnia).
Serdecznie pozdrawiam.
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 20:04   #111
dysia
Raczkowanie
 
Avatar dysia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 122
krem pod oczy

Witam
Mam 23 lata i słyszałam że już czasu, żeby zacząc używać kremów pod oczy.Nie mam jeszcze żadnych cieni czy zmarszczek, ale chyba lepiej się zabezpieczyć wcześniej.
Do tej pory używałam tylko żelu szałwiowego pod oczy, ale on w dziwny sposób spowodował powstanie cieni pod oczami, więc juz go nie używam :P
Proszę więc o polecenie mi jakiś kremów pod oczy odpowiednich dla mnie.
pozdrawiam
dysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 13:17   #112
dysia
Raczkowanie
 
Avatar dysia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 122
Re: krem pod oczy

podciągam watek
dysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-20, 00:13   #113
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: krem pod oczy

Nie ma na Twoje pytanie jednoznacznej odpowiedzi Poczytaj KW tam pewnie coś sobie dobierzesz
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 16:42   #114
kobieta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 3
GG do kobieta1
krem pod oczy

prosze napiszcie o dobrych kremach pod oczy pow.30 lat o tych tanich i drogich .pozdrawiam miłego dnia
kobieta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 17:39   #115
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: krem pod oczy

Tutaj jest wszystko :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=44
Pozdrawiam
Ana
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 19:01   #116
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Krem pod oczka treściwy - ale jaki?

Szukam od jakiegoś czasu kremu pod oczka.Przekopałam już KW ale mam nadzieję że mi pomożecie Zależy mi na kremiku o bogatej konsystencji,dobrze nawilżającego.Teraz mam Antigravity Clinique'a ale szukam już czegoś nowego.Wszelkie żele i inne lekkie cuda odpadają Może macie jakieś typy

Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 21:20   #117
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Krem pod oczka treściwy - ale jaki?

Mam własnie dokładnie ten sam problem - mam koszmarnie suchą skórę i nawet zaczyna mnie to martwić. Dla mnie większość kremów jest zbyt mało treściwa, nawet dobrze nawilżają - testuję już od jakiegos czasu resolution pod oczy Lancome i bardzo mi się podoba, ale dla mnie tylko na dzień. W ogóle mam sporo różnych próbek nowości pod oczy i myślę intensywnie co by tu wybrać, ale czuję instynktownie że skończy się Anti Gravity, jak na razie natłuszcza najlepiej, a chyba tego najbardziej potrzebuje moja skóra. Większość kremów jest dość lekka żelowa, i wchłania się błyskawicznie. Przetestuj Lancome Resolution. Mam zamiar sprawdzić jeszcze dwa - Givenchy No Surgetics pod oczy oraz nowość Repairwear pod oczy. największe nadzieje wiążę z Givenchy - miałam ostatnio próbkę No Surgetics do twarzy i jestem zachwycona - na pewno kupię jak skończy mi się to co tu uzbierałam...

Jest jeszcze jedna mozliwość - robię tak ostatnio - krem przeciwzmarszczkowy a na to krem pod oczy Relipid Dax Cosmetics. To jedyny tego typu specyfik po którym nie mam rano suchej skóry pod oczami. Chyba nasza Magusia stosuje taki system dwukremowy na noc i mi się to sprawdza. Żaden krem z najwyższej półki nie może się tu równać z Daxem w kwestii regulowania natłuszczenia skóry. No ale przecizmarszczkowo nie działa

Gołąbku nie wiem czy mi się nie uwidziało, ostatnio mało buszuję po wizażu, czy to prawda że będziesz mamą? Jeśli nic nie pokręciłam, to całuję i mocno gratuluję
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 12:38   #118
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Krem pod oczka treściwy - ale jaki?

Kochana Smoczyco na Ciebie zawsze można liczyć
Właśnie ja też mam suchą skórę pod oczkami.Wszystkie kremy są dla mnie za lekkie.Jak na razie Antigravity jest najlepszy.Kupię sobie tego Daxa może faktycznie się sprawdzi.A miałaś może kremik Oceanic'a ten na noc?Mam maseczkę z tej firmy pod oczka i jestem z niej zadowolona.
Mam nadzieję że będę mamą ale niestety nie tym razem

Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 12:59   #119
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Krem pod oczka treściwy - ale jaki?

Ściskam Cię Karolciu mocno i trzymam kciuki faktycznie zapomniałam o tym kremie na noc Oceanica - sam krem gdzieś mi sie chyba jeszcze wala po domu, trochę poużywałam, trochę próbek zużyłam - bardzo fajny, naprawdę - i ma niezłe właściwości przeciwzmarszczkowe Daxa polecam Ci z czystego serca. A, przypomniałam sobie że kusił mnie ostro krem-maska z płatków róż Dermiki - w sumei nei wiem czemu nie nabyłam chyba muszę nadrobić. Ktoś go polecał (Maguś znów? ).

Buziaki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 18:32   #120
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Krem pod oczka treściwy - ale jaki?

Dzięki Oluniu
Wysyłam Ci @ jak znajdziesz chwilkę to będę wdzięczna na odpowiedź
Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 00:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.