Witaminy, uzupełniacze diety- coś, co wzmocni mój słaby organizm i poprawi kondycję:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 19:32   #1
NiezapominajOmnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Question

Witaminy, uzupełniacze diety- coś, co wzmocni mój słaby organizm i poprawi kondycję:)


Mam nadzieję, że nie ma identycznego wątku- jeśli jest- bardzo przepraszam- można mój usunąć
Piszecie o dietach, o odchudzaniu... A ja chciałabym zapytać o sprawdzone witaminy, uzupełniacze diety, o coś, co wzmocni mój słaby organizm i poprawi kondycję. Na rynku jest tego wiele... Ale szczerze nie wiem co wybrać, a nie chcę wydawać pieniędzy na niesprawdzone środki.
Mam słaby organizm, podatny na anemię. Jestem z natury szczupłą osobą. Zaniedbuję się w jedzeniu (brak czasu, nastroje itp.) - jem mało i niewartościowo, co skutkuje czasem niską wagą- 45kg. Wypadają mi włosy, skóra na twarzy staje się ziemista i wolno się regeneruje. Słabną mi stawy...
Potrzebuję więc rady- znacie jakieś sprawdzone, dobre suple na szybki powrót do normy? Oczywiście pytam o witaminy itp. a nie o jakieś dopingi Nie obrażę się, jeśli podpowiecie w co mogłabym uzupełnić swój jadłospis, by "być zdrowa jak ryba"
Dzięki za wszelkie info pozdr
NiezapominajOmnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:57   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Witaminy, uzupełniacze diety- coś, co wzmocni mój słaby organizm i poprawi kond

Cytat:
Napisane przez NiezapominajOmnie Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie ma identycznego wątku- jeśli jest- bardzo przepraszam- można mój usunąć
Piszecie o dietach, o odchudzaniu... A ja chciałabym zapytać o sprawdzone witaminy, uzupełniacze diety, o coś, co wzmocni mój słaby organizm i poprawi kondycję. Na rynku jest tego wiele... Ale szczerze nie wiem co wybrać, a nie chcę wydawać pieniędzy na niesprawdzone środki.
Mam słaby organizm, podatny na anemię. Jestem z natury szczupłą osobą. Zaniedbuję się w jedzeniu (brak czasu, nastroje itp.) - jem mało i niewartościowo, co skutkuje czasem niską wagą- 45kg. Wypadają mi włosy, skóra na twarzy staje się ziemista i wolno się regeneruje. Słabną mi stawy...
Potrzebuję więc rady- znacie jakieś sprawdzone, dobre suple na szybki powrót do normy? Oczywiście pytam o witaminy itp. a nie o jakieś dopingi Nie obrażę się, jeśli podpowiecie w co mogłabym uzupełnić swój jadłospis, by "być zdrowa jak ryba"
Dzięki za wszelkie info pozdr
Zamiast suplementacji, zacznij jesc normalnie. Bo przy takiej diecie, to i z najlepszymi suplementami bedziesz miala problemy.

Co do diety - 10 przykazan zdrowego zywienia, przyklejone na dietetyce.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:10   #3
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Witaminy, uzupełniacze diety- coś, co wzmocni mój słaby organizm i poprawi kond

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...93&postcount=3

Miłej lektury
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 09:18   #4
m2gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Witam Was,
Jestem od 3 tygodni na diecie, zbliżają się święta wielkanocne, nie chciałabym przerywać diety, ale przekąsić coś świętcznego bym chciała ;-) Znacie może jakieś sumplementy diety, które nie do końca wchłoną to co niedozwolone ? Oczywiście nie biorę zadnych wspomagaczy diety, chcialabym tylko przez okres świąt, aby waga nie wróciła do poprzedniej.
m2gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 15:58   #5
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Witaminy, uzupełniacze diety- coś, co wzmocni mój słaby organizm i poprawi kond

Cytat:
Napisane przez m2gda Pokaż wiadomość
Witam Was,
Jestem od 3 tygodni na diecie, zbliżają się święta wielkanocne, nie chciałabym przerywać diety, ale przekąsić coś świętcznego bym chciała ;-) Znacie może jakieś sumplementy diety, które nie do końca wchłoną to co niedozwolone ? Oczywiście nie biorę zadnych wspomagaczy diety, chcialabym tylko przez okres świąt, aby waga nie wróciła do poprzedniej.
jakby takowe byly to wszystkie bysmy jadly i jadly i nie tyly
jestem mega przeciw suplementom stosowanym ot tak, ale ze ida w swieta to sie pochyle nad prosba...woda z octem pomoze obnizyc indeks glikemiczny, ALA i chrom również
ale te dwa dni nawet jakby byly pelne obzarstwa nie zmienia nic gdy na co dzien masz odpowiednia diete, organizm to nie bankomat kalorii
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.