Depilacja okolic bikini- metody, problemy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 12:39   #271
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Depilacja okolic bikini

Sama sobie robię pastą cukrową i głęboko jak chcę i tam gdzie chcę. Myślę, że nie ma metody, żeby włoski zupełnie nie wrastały. To jest sprawa indywidualna, każdej skóry. U jednych bardziej u innych mniej. Nie będę oszukiwać, po paście cukrowej też trochę wrastały w pierwszym okresie stosowanie. Ale teraz już nie. I efekt się długo utrzymuje.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:03   #272
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Depilacja okolic bikini

ja dzisiaj kupiłam plastry z Joanny spróbowałam kawałek okolic bikini wydepilowac i...no sama nie wiem niby wyrwało włoski ale nie wsztstkie...może mam za krótkie...poczekam jeszcze z dwa dni...powyrywałam tez troche pensetą aż tak nie bolało,mniej gdy sie naciąga skóre ale za duzo roboty...to nie dla mnie...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:26   #273
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja okolic bikini

wiecie co ja wam powiem...ale sie wstydz e hehe bo tak...ja bardzo chcialam sobie calkiem depilowac..o maszynce nie ma mowy do kosmetyczki wstydze sie isc :P no i wydepilowalam sie kremikiem sensual do bikini joanny calkiem calkiem,bez zadnego krawacika na wargach sromowych tez tak daleko jak sie dalo,skorka pieknie gladziutka,podraznien bylo minimalnie 3 krostki (i mnie ztakalo bo zawsze bylo okropni)ale pojaiwl sie inny prbolem : sluz,uplawy?zawsze jak sobie tam depilowalam czy masyznka czy nie to wlasnie mialam uplawy czy wy tez tak macie?czy to jakas alergia czy wloski jakos chornia?no i pozatym mialam wrazenie ze SI sa jakies takie skurczone no i golenie sa bardzo wrazliwe,wloski chyba jednak chronia i to niezle...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 22:09   #274
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Depilacja okolic bikini

no z tego co mi wiadomo funkcją owłosienia lonowego jest ochrona przed urazami mechanicznymi i zatrzymywaniem bakterii... ale glowy to bym uciac nie dala
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 10:54   #275
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja mam taki s[posob.Zaraz po depilacji posmarowac sie oliwka dla dzieci, a po kilku godzinach, gdy skóra jest juz sucha (nie tlusta od oliwki) posypcie skore maka ziemniaczana
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 11:05   #276
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja okolic bikini

to co ja mam zrobic?
pomyslalam wtedy o skracaniu..czy ktoas z was uzywala trymera lub glarki do bikini tej philipsa albo innej?bo dobre by bylo wtedy skrocnie wloskow,tylko zeby nie bolalo :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 13:52   #277
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez alicelee

Ps. Ehhh kobiety mają przekichane :/
Proponuję bunt! Zero depilacji, aż do odwołania I co na to męska część Wizażanek (nie "Wizażystek" )??
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 14:42   #278
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
wiecie co ja wam powiem...ale sie wstydz e hehe bo tak...ja bardzo chcialam sobie calkiem depilowac..o maszynce nie ma mowy do kosmetyczki wstydze sie isc :P no i wydepilowalam sie kremikiem sensual do bikini joanny calkiem calkiem,bez zadnego krawacika na wargach sromowych tez tak daleko jak sie dalo,skorka pieknie gladziutka,podraznien bylo minimalnie 3 krostki (i mnie ztakalo bo zawsze bylo okropni)ale pojaiwl sie inny prbolem : sluz,uplawy?zawsze jak sobie tam depilowalam czy masyznka czy nie to wlasnie mialam uplawy czy wy tez tak macie?czy to jakas alergia czy wloski jakos chornia?no i pozatym mialam wrazenie ze SI sa jakies takie skurczone no i golenie sa bardzo wrazliwe,wloski chyba jednak chronia i to niezle...
Podejrzewam, ze to dlatego, ze byc moze odrobinka kremu dostala sie do srodka, albo podczas depilacji, albo w trakcie spukiwania. Twoj organizm poprostu usuwa w ten sposob szkodliwe dla niego substancje. Duzo bardziej drazniace niz pianka do golenia czy cos mydlanego. Stad taka dolegliwosc. Nastepnym razem sprobuj zadbac o to, by krem nie dostal sie do srodka i bedzie super
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 14:47   #279
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Angel82
Mam pytanie do osób, które do usuwania włosków z okolic bikini używają zwykłej maszynki do golenia. Ja od dłuższego czasu stosuję wosk na gorąco VEETa, ale wycofali go już podobno ze sprzedaży, a do tego chciałam teraz dość mocno wydepilować bikini.
Wiem, że powinno się golić z włosem, nową maszynką (dobrze ostrą), na piankę, a później żeby złagodzić podrażnienie posmarować np. Clotrimazolum.
Moje pytanie: jak szybko (wiem że bardzo szybko pojawiają się ostre włoski? Ale czy to jest 1-2 dni?
Jak macie jeszcze jakieś rady, aby nie pojawiały się krostki i podrażnienia po goleniu bikini, to czekam na nie!!
Pozdrawiam!
Aby nie bylo krostek i podraznien posmaruj miejsce kremem Sudocrem, do kupienia w aptece i Rossmanie (nie wiem, czy jeszcze gdzies). To jest krem dla niemowlat oraz dla doroslych majacych tradzik. Krem ma duzo substancji lagodzacych oraz cynk. Dla mnie jest rewelacyjny, bo juz po kilku godzinkach nie ma sladu po depilacji.
Nie wiem, czy to jego zasluga, czy tego, ze depiluje okolice bikini juz tyle lat, ale wloski chyba wrastaja mniej. Tzn wrastaja mniej, ale nie wiem czego to zasluga
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 15:38   #280
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Apsik
Podejrzewam, ze to dlatego, ze byc moze odrobinka kremu dostala sie do srodka, albo podczas depilacji, albo w trakcie spukiwania. Twoj organizm poprostu usuwa w ten sposob szkodliwe dla niego substancje. Duzo bardziej drazniace niz pianka do golenia czy cos mydlanego. Stad taka dolegliwosc. Nastepnym razem sprobuj zadbac o to, by krem nie dostal sie do srodka i bedzie super

dziekuje,bardzo mozliwe ale hmm moze mi sie tlyko wydaje ale jak wloski odrasly to problem zniknal,moze zaryzukuje jeszcze raz teraz jestem juz uzbrojona w plyn ginekologiczny
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 21:12   #281
Hanej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja okolic bikini

a powiedzcie Kochane, jak golice pachy. Bo maszynka jest do bani, nie dość, że włoski odrastają bardzo szybko, to można się łatwo zaciąć i zakazić. Osttanio zaczęłam stosować zasypkę dla dzieci, co złagodziło podrażnienia. Nie mniej jednak chcialabym znlaeźć inny sposób na pozbycie się nie potrzebnego fytra. Co polecacie?
Hanej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 21:46   #282
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Hanej
a powiedzcie Kochane, jak golice pachy. Bo maszynka jest do bani, nie dość, że włoski odrastają bardzo szybko, to można się łatwo zaciąć i zakazić. Osttanio zaczęłam stosować zasypkę dla dzieci, co złagodziło podrażnienia. Nie mniej jednak chcialabym znlaeźć inny sposób na pozbycie się nie potrzebnego fytra. Co polecacie?
dolaczam sie... jak z pachami robicie??
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:26   #283
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Depilacja okolic bikini

Właśnie? Co z pachami? Moje jakieś nieteges, a wosku się boję, i kremów nie lubię
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:38   #284
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja traktuje je maszynką i następnego dnia już mam kłujące włoski :/ Ale teraz zapuszczam i chce spróbować plastry z woskiem te które ostatnio kupiłam ale na bikini zabardzo nie działaja pozatym bardzo boli :/ Spróbuje je na paszkach tylko musze jeszcze poczekac pare dni :/ A jak nie wypali to pożycze od koleżanki depilator i jak bedzie git to sobie jakiś sprawie
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:56   #285
martucello
Przyczajenie
 
Avatar martucello
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: berlin
Wiadomości: 16
GG do martucello Send a message via Skype™ to martucello
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja ostatnio przerzuciłam się na depilator elektryczny. Po długich mordęgach z woskami, kremami, maszynkami, w końcu podjęłam ten drastyczny krok i nie żałuję!! Wreszcie moje ciało jest gładkie i bez zbędnych włosków.

I teraz zdradzę Wam, jak mi się to udało osiągnąć bez stosowania znieczulenia. Przed pierwszą depilacją, wygoliłam łydki i odczekałam 3 dni, aż zaczną odrastać włoski. Kiedy pojawił się "zarościk" wzięłam depilator i po 2 godzinach udało mi się doprowadzić je do gładkości. Potem następnego dnia ogoliłam sobie uda i ponownie po 3 dniach je wydepilowałam. Później ogoliłam okolice bikini w kształt najbardziej mi odpowiadający i po 3 dniach je wydepilowałam. Na końcu paszki. I wreszcie jestem uwolniona od maszynek, wosków i kosmetycznych gabinetów.

Technika dość rozwlekła w czasie, ale mniej boląca. Później raz w tygodniu dla pewności przesuwam depilatorem po skórze, jak to robią dziewczęta z reklam i znowu cieszę się ciałem bez włosków. Po takiej depilacji po prostu włoski odrastają nieregularnie, dlatego jeśli się robi wszystko systematycznie, to nic nie boli i jest ich coraz, coraz mniej.

Naprawdę cieszę się, że w końcu się odważyłam na ten krok, bo dzięki temu mam o jedno zmartwienie mniej. I wreszcie mogę działać spontanicznie, jeżeli ktoś zaproponuje basen lub jakiś wypad nad jeziorko. Wtedy biorę kostium i już mnie nie ma, a wcześniej .......panika.

Pozdrawiam gorąco!
martucello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 12:08   #286
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Depilacja okolic bikini

Mam pytanko...czy któraś z Was stosowała taki depilator???

http://www.allegro.pl/item114569898_...ecyzyjny_.html

jak to wogóle działa tzn. jak sie go stosuje i jak to wyrywa włoski??? może byłby lepszy od pęsety ???
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 12:29   #287
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
dziekuje,bardzo mozliwe ale hmm moze mi sie tlyko wydaje ale jak wloski odrasly to problem zniknal,moze zaryzukuje jeszcze raz teraz jestem juz uzbrojona w plyn ginekologiczny
O matko, a co to jest plyn ginekologiczny??
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 12:37   #288
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Depilacja okolic bikini

Co do pach, to moje doswiadczenia sa tak zabawne, ze do tej pory kreci mi sie lezka w oku... najpierw ze smiechu a pozniej z rozpaczy....
Kiedys zdecydowalam sie na cieply wosk. Super sprawdzil sie na nogach i bikini, wiec dlaczego by pod pach nie? Aha, dodam jeszcze, ze wczesniej tylko maszynka sie depilowalam. No i tak kiedys za jednym zamachem najpierw nogi, bikini i na koncu te pachy.... Podgrzanym woskiem posmarowalam (lekko zapuszczone) wloski i i przylozylam plaster. Dosc porzadnie, bo przeciez wszystkie musza sie dobrze przykleic, a to nie jest idealnie rowna powierzchnia. No i szarpiemy... energicznym ruchem chwycilam plaster i .... matko! oderwalam tylko ok 1 cm, bo wloski sa tam tak mocno wrosniete, a do tego ten centymetr to zerwalam ale razem ze skora....
Ale to nie koniec historii, bo jak zdjac pozostala czesc plastra?? Na wode nie bardzo, bo to przeciez wosk, a przykladajac cieply kompres babralam sie z tym pol wieczoru. Pozniej nie moglam doczyscic pozostalej czesci, ciagle mi sie kleila i ... och!! to byl koszmar, ranka goila sie kupe czasu.
Od tej pory, codziennie, automatycznie pod czas kazdego prysznicu depiluje pachy maszynka.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 14:15   #289
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez kami828
Mam pytanko...czy któraś z Was stosowała taki depilator???

http://www.allegro.pl/item114569898_...ecyzyjny_.html

jak to wogóle działa tzn. jak sie go stosuje i jak to wyrywa włoski??? może byłby lepszy od pęsety ???
ja miałam, ale krotkich wloskow nie wyrywał musialy miec min. 1 cm dlugosci, a wyrywal tylko połowe... (5 mm) ogolnie do bani co prawda mój miał inną budowę główki, niz ten co pokazałas, ale podejzewam ze działają troszke podobnie. zdecydowanie wole pęsęte niz to "cudo' pozdro
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 16:10   #290
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Depilacja okolic bikini

no ja właśnie dziś drugi dzień męcze sie z pęsetą i już wymiękam heh niektóre włoski sie nie wyrywają ale ucinają i odrazu robią kłujące :/ jak skończe to poprawie maszynką nie mam innego wyjścia...plastry nie działają...depilatora nie mam...mam dość maszynki...już sama nie wiem...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 18:32   #291
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Depilacja okolic bikini

dziewczyny a powiedzcie mi jak dziala pianka do delepilacji veet, bo ja mam takie wyobrazenie ze jak sie nia wysmaruje wloski w miejscach intymnych to po paru minutach schodza idealnie wloski i 'tam' jest gladziutko jak pupcia niemowlaczka ciom?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 10:43   #292
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Depilacja okolic bikini

Chodzi Ci o tą, co się gąbką ściera??
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 11:16   #293
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Apsik
O matko, a co to jest plyn ginekologiczny??
no ten taki Lactacyd Femina obczailam go z KWC :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 13:23   #294
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
Chodzi Ci o tą, co się gąbką ściera??
chyba tak
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 19:31   #295
patrycjavip
Przyczajenie
 
Avatar patrycjavip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
GG do patrycjavip
Post depilacja bikini, problemy

witam, chiałabym uzyskac pomoc jeśli chodzi o depilacje okolic bikini. Otóz, za kazdym razem kiedy uzywam pianki to w miejscu odrastania włosków pojawiaja sie stany zaplne. Nie wiem jakich produktów używac, zeby ten problem sie nie pojawił, prosilabym o porade w tej sprawie, dziekuje za kazda odpowiedź
patrycjavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 11:23   #296
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Depilacja okolic bikini

To chyba tak, że se ją nakładasz, czekasz i ścierasz Ale to troszkę niewygodnie będzie na takim obszarze
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:14   #297
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
To chyba tak, że se ją nakładasz, czekasz i ścierasz Ale to troszkę niewygodnie będzie na takim obszarze
hmmm a dlaczego niewygodne?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:24   #298
@netka
Raczkowanie
 
Avatar @netka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: Depilacja okolic bikini

hej witam wszystkich! a co powiedzie o kremiach do depilacji miejsc intymnych? jaki najlepszy i na jak długo starcza ta depilacja??? Oraz wosku...czy są po nim jakieś chrosty itp. i na jak dł starcza???
__________________
Man lernt fürs Leben, nicht für die Schule.
@netka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:15   #299
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja używałam kremu do oklic bikinii, miałam depilator, chodziłam na wosk do kosmetyczki i goliłam maszynką.

Za każdym razem efektem były wrośnięte włoski, co dawało jeszcze gorszy efekt niż same włoski

Obecnie golę się maszynką MACH3 z żelem Gillete Sensitiv do bikinii i pach.


Żeby pozbyc się wrośniętych włosków, podrażnień i bombli trzeba podczas prysznicowania się szorowac te miejsca gąbką. Boli jak cholera, ale po paru razach włoski przestają wrastac.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:54   #300
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja okolic bikini

oo dzieki Weronisia to jednak nie pojde do kosmetyczki hehe ja teraz depilowalam joanna sensualem iiii!!!!!!! jupi wreszcie mi nic nie wylazlo!ale sie szorowalam gabka syrena :P ale nie bylo tak starsznie hehe no i uzywalam do mycia plynu ginekologicznego,moze on mi cos dal?nie wiem jedyne to co mi sie nie podba to to ze wloski nie zeszly tak jak np. z nog calkiem,sa czarne kropeczki po wloskach,nie schodza calkiem,mama zamiar sprobowac ten vipery co jest najlepszy w kwc ale nie wiem jak sprawdzi sie na bikini czy nie podrazni?aha ponawiam pytanko :czy ktoras uzywa/la trymera lub golarki okolic bikini philipsa?(nie chodiz mi wlasnie o cale golenie tylko o skorocenie wloskow) NO I CZY MOZE KTORAS WIZAZANKA WYPISAC WSZYSTKIE TE MASCI,PREPARATY ETC PO DEPILACJI NA WRASTAJACE WLOSKI,KROSTKI TE CO PRZEWIJALY SIE W ROZNYCH WATKACH O DEPILACJI?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 12:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.