Tarnowskie Panny Młode - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 16:04   #5041
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Zabcia ta fabryka to fabryka cellulozy w niedomicach, jest tam tyle dziur pomiedzy piętrami ze trzeba byc ostroznym.
aaa to teraz juz wszystko jasne dzieki za wytlumaczenie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:58   #5042
ddd12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 28
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

co do przystrojenia butelek wódki to my z moim wymyśliliśmy tzn ja a w sumie to przez przypadek bo moja babcia miała coś takiego na świeczkę takie przybranko http://www.agnieszka.dewocjonalia.cz.../pamiatki.html i stwierdziłam że nadaje się to na butelkę bo ma gumkę i da się na nią naciągnąć będzie to jako strój panny młodej a do pana młodego po prostu dam krawat kawałek tasiemki zawiązanej i będzie to wyglądało bardzo ładnie
__________________
ddd12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:54   #5043
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Dziewczyny Wasz wątek przekroczył 5 000 postów , proszę stwórzcie jego kolejną część umieszczając w pierwszym poście link odnoszący się do poprzedniego (czyli tego) wątku. Ten zaraz zamknę
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:20   #5044
Stysia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Witam, gdzie w Tarnowie jest najlepszy salon sukni ślubnych? Pomożecie? Z góry dziękuję!
Stysia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 22:41   #5045
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez moniaa061 Pokaż wiadomość
witamy serdecznie jasne ze pomozemy jak tylko bedzemy mogly
pochwal sie kiedy macie slub i co macie juz zalatwione??
Dzieki za cieple przyjecie jesli chodzi o zalatwienia to nie mamy nic oprocz pomyslu,ktory zmieniamy tzn.ja zmieniam kilka razy dziennie hihihi.poniewaz moj przyszly maz jest anglikiem organizacja calej imprezy lezy w moich rekach.oczywiscie bardzo sie z tego ciesze .jedyne co slyszalam to to ze jest straszny problem ze zdobyciem lokalu.ponoc terminy sa kilka lat do przodu.z tego tez powodu chcielibysmy sie pobrac w sierpniu 2011,wiem ze brzmi to jak za sto lat,ale....od czego zaczac...ustalac najpierw kosciol a potem sale czy najpierw sale a potem kosciol?
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 23:14   #5046
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
Dzieki za cieple przyjecie jesli chodzi o zalatwienia to nie mamy nic oprocz pomyslu,ktory zmieniamy tzn.ja zmieniam kilka razy dziennie hihihi.poniewaz moj przyszly maz jest anglikiem organizacja calej imprezy lezy w moich rekach.oczywiscie bardzo sie z tego ciesze .jedyne co slyszalam to to ze jest straszny problem ze zdobyciem lokalu.ponoc terminy sa kilka lat do przodu.z tego tez powodu chcielibysmy sie pobrac w sierpniu 2011,wiem ze brzmi to jak za sto lat,ale....od czego zaczac...ustalac najpierw kosciol a potem sale czy najpierw sale a potem kosciol?
Najpierw sala, potem kościół.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 08:36   #5047
aguskaz001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 34
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Najpierw sala, potem kościół.

moi zdanie w pierwszej kolejności powinniście zaklepać sobie: salę, kamerzystę, fotografa, kościół. te cztery rzeczy są najważniejsze, niestety. pozdrawiam
aguskaz001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 08:45   #5048
ddd12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 28
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

moim zdaniem najpierw sala ,orkiestra lub DJ , kamerzysta i fotograf, a na samym końcu kościół
__________________
ddd12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 09:22   #5049
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

dziewczyny jest nowy wątek tutaj link https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394824
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:43   #5050
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
Dzieki za cieple przyjecie jesli chodzi o zalatwienia to nie mamy nic oprocz pomyslu,ktory zmieniamy tzn.ja zmieniam kilka razy dziennie hihihi.poniewaz moj przyszly maz jest anglikiem organizacja calej imprezy lezy w moich rekach.oczywiscie bardzo sie z tego ciesze .jedyne co slyszalam to to ze jest straszny problem ze zdobyciem lokalu.ponoc terminy sa kilka lat do przodu.z tego tez powodu chcielibysmy sie pobrac w sierpniu 2011,wiem ze brzmi to jak za sto lat,ale....od czego zaczac...ustalac najpierw kosciol a potem sale czy najpierw sale a potem kosciol?
kosciol to na samym koncu zajpierw sala, orkiestra, kamerzytsa, fotograf i dopiero kosciol;p
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 14:34   #5051
agnesss333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Witam!
Czy ktos z Was bierze lub bral slub w kosciele Filipinow w Tarnowie?Mamy tam slub w czerwcu.To nie jest Nasza parafia i nie wiemy jacy sa tam ksieza...
agnesss333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 16:20   #5052
Margaritka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 55
Dot.: Tarnowskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
kania dziekuje! Zdjecia w Janowicach byly za dworkiem tam jest taka wlasnie alejka z drzew, jablonki i duzo zieleni.
Zabcia ta fabryka to fabryka cellulozy w niedomicach, jest tam tyle dziur pomiedzy piętrami ze trzeba byc ostroznym.
mogłabyś powiedzieć,czy mieliście wesele w Janowicach,czy na sesję ot tak sobie przyjechaliście?nigdy tam nie byłam i nie wiem czy jest tam jakoś ogrodzony teren
Margaritka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.