Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 16:56   #1
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283

Tarnowskie Panny Mlode cz.III




Nasz kalendarz!

~ 2005 ~
Ania_F - 27.08 zes. z Limanowej , fot + kam VideoFilm Studio

~ 2009 ~
martak110 - 6.06
strazaksam - 25.07 lok. Artie zes. Duet Brzozowka, fot + kam Studio Pokolenie, ciasto P.Lis, auto Warszawa
zaaaabcia - 25.07 lok. "Relax" , zes. Breviter Band , fot. H.Burzawa, kam.W. Fyda Mak. A.Rataj, Fry. "Creative"
kasiooola88 - 5.09 lok. "Agawa" zes. P.Lepy, fot + kam MMStudio , druzba K.Kaczor
Plusowa - 12.09 lok. Restauracja "Artie" zes. "Balanga" kam. M.Papuga

~ 2010 ~
moniaa061 - 22.05 lok. "Roma" zes. z lokalu, fot.A.Szponder, kam. P.Burza, cuk. P.Rydz
rinco - 17.07 lok. "Bristol", zes. COVER , fot. M. Podraza , kam. T. Baran, mak.Tuo Viso, cuk, B. Okarma suknia Miss Cherie
nemosek - 14.08 lok. "Dwudniaki", zes. Dzierwa Band, fot. T.Gieron, kam. J.Jacher, Fry. Art Creo, Mak. Jolka, cuk. Favola
rozowa1987 - 4.09 lok."Bristol", zes.Aranger , fot. A.Nowak ( Emir ) , kam. MM Studio

~ 2011 ~
ewka1368 - 1.05 lok. Dom weselny Janowice, zes. Progress,
Amcizia - 21.05 lok. hotel "Dunajec", muz. wodzireje tarnowscy
Eveoo - 21.05
kuleczka777 - 28.05 lok. "August" , zes. Ax Band, fot. F.Skrabacz, kam. W. Jereczek suk. Delce-Vita Brzesko
benia_bel - 4.06 lok. "Mimoza", fot. G. Solak,
Diana - 4.06 lok. "Hotel Dunajec" zes. Progress, fot, R. Radziszewski, kam. MsmFilm, Fry. Art Creo, Mak. Estetica
julia1906 - 04.6 lok." Oberza pod grzybem" zes. STACATTO
BOMBONA - 18.06 lok. Hotel "Dunajec", zes. Dzierwa Band, fot. D.Gromala, fry + mak. Kinga z salonu na ul. Pieszej 31
88wisienka - 18.06 - lok. Restauracja "Wesola", zes. Metrum, fot. S.Stelmach, kam. K.Hryn
karolina0627 - 23.06 lok. "Taurus", zes., KANON, fot.M.Lozinski, kam.L.Gabik, mak. ENIGMA, cuk.P.Rydz
ela83 - 25.06
inesitka - 9.07 lok. "Perla Lubczy", zes. AS, fot + kam MMStudio
asiekt - 16.07 lok. "Marion", zes. Breviter Band , fot. B,Kulik, kam. M. Szpara, Fry L.Balut, kwi. W2
MaryJane88 - 17.07 lok."Dworek Modrzewiowy" fot. J. Bystrzanowski, fry + mak salon w Nowodworzu
Kasia_ekonomia - 6.08 lok. Mimoza, zespół Zbójnicy, fot. H. Król
Kasia_Mar - 6.08 lok. "Dworek" Leg Tarnowski, zes. Hot Night, Fry.M.Kawa, Mak.B.Bogacz, Dek.Dekorado
Andzioreq - 7.08
clauudik - 14.08 lok. Hotel "Sezam", zes.Spektrum Dwa, fot. T.Gieron
m_rysia - 20.08lok."Dunajec", muzy. DJ Willy, fot+kam. państwo Łakoma, mak. Estetice, fry. "Jamróg"
wanilliowa - 20.08 lok. "Sezam", zes. Art Band, fot. A.Szponder, kam. studio Platinum
justi_22 - 3.09 lok. "Palac pod Debami" , zes. KDA, fot. D.Palucki, kam. M. Wantuch
rosa82 - 10.09 lok.Tarnowianka, DJ M.Wolinski
gadunia - 17.09 lok. hotel "Cristal Park"
Inka1985- 24.09 zes. ze Starych Zukowic , fot + kam FotoVideo Art M.Lakoma

~ 2012 ~
mmhym - 12.05 lok. Bristol , zes. Feniks , Fot. D.Palucki
Alebara - 19.05 lok. " Dom Weselny Wiolin " w Sufczyni , zes. Orion ze Szczepanowic Fot M. Łoziński
etusiaaa - 16.06 lok. "Agawa" , zes. Galicja, Fot + kam VideoFilm Studio
bodzianka11 - 30.06 lok. Hotel "Marion", zes. KAMA Band
Effka_eb - 7.07 lok. Osteria (Piłsudzkiego) zes.Geminix , cia. -A.Derlaga, foto+kam B.Sosin
katunia87 - 7.07 lok. Dom weselny w Mikolajowicach
kejtushka - 7.07 lok."Dworek Modrzewiowy", zes.Pegaz, kam. Hypertex
storczyk85 - 7.07 lok. Hotel "Sezam"
iwona7777 - 14.07 lok. Dom weselny w Szczepanowicach , zesp.TATRA
nowa8686 - 21.07 lok. "Grecja" zes. ROMANS, fot + kam Studio Filomowe Premier
Fala25 - 4.08 lok. Dunajec zes. Fenix z Ilkowic kam P. Paweł z os. 25-lecia Tarn. foto B. Kulig
olgaaa3 - 4.08 zes.Geminix, fot. J. Padoł
agnieszka* - 11.08 lok. " Oberza pod grzybem"
agniecha88 - 18.08 lok. "Zajazd pod Debem" zes. Geminix
bebulka - 18.08 lok. Radlna, zes.Agat, fot. T. Strychacz
emotikona - 18.08 lok.Astoria II w Wadowicach G., fot. p. Sosin ze Szczucina, zes. Spektrum.
kifli - 18.08 lok. "Oberza pod Grzybem" fot. K. Burzawa zes. MARS kos.Klaudia
Kingunia87 - 18.08 lok. Restauracja "Szyszkarnia "zes. 2&2 , fot. H.Burzawa mak. Estetica fry. Salon "Profesja" dek. Dekoratornia
ptysiakm - 25.08 lok. Hotel Bristol, zes. COVER BAND.
, fot. A. Olbracht
Ewa_wa1- 1.09 lok. "Dworek Modrzewiowy", zes. KDA , fot.: Plener- J.Bystrzanowski, reportarz ślubny- G.Solak. kam. B. Połeć.
Maurycenta - 1.09
CarrieBradshaw86 - 8.09 - lok. Herbova
ivisia - 15.09 lok." u Władeczki " w Wierzchosławicach , zes.FORTE, Fot. M.Szandula ,
Dziiubaa - 15.09 lok. "Marion, fot. G. zes. Aranger + DJ Solak, Fry. L.Malecki, Mak. M.Luszcz
yenn_efer - 22.09 lok. "Marion", zes. P. Kita z zespolem, fot. J.Padol, kam. T. Baran
Monika00883 - 6.10 lok. Modrzewiowy Dworek, zes.KDA, fot. D. Kołakowski

~ 2013 ~
gougou - 15.06 lok. Dwor Bistuszowa
little.girl - 15.06 lok. "Agawa" w Tuchowie
slubienka - 20.07
_zgredek_ - 3.08 lok. Sala weselna na Morzychnie zes. Creative Band
Martusiaaa2 - 10.08- lok. Agawa zes. PEGAZ fot. S.Stelmach kam. Hypertex
ewqa135 - 17.08 lok. "Wesoła" w Nowej Jastrząbce zes. eMKa2
Ona__88 - 31.08 lok. Dom weselny Szczepanowice
asia_28w - 14.09 lok. Hotel Marion, zes. RATORO
motylek8915 - 28.09 lok. Dom na Słonej Górze fot. M.Łoziński


Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2012-01-25 o 16:01
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:02   #2
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

melduję się w nowej części
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:02   #3
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Oj już nowy wątek

Też się melduję
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:39   #4
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

to i ja sie poslusznie melduje
to ja jeszcze raz zapytam kto mial wesele w Janowicach bo chcialam zapytac jak tam licza dzieci?
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:00   #5
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Nie wiem czy mogę, bo panną już nie jestem... ale tak się przyzwyczaiłam do tego wątku, że chętnie tu zaglądam
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:22   #6
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

No to ja też się melduję mimo, że też nie jestem już panną

Co do zespołu Progress w 2009 byłam na weselu z ich udziałem.Muzyka ok, zabawy fajne np:góralska składanka z rekwizytami.Najlepiej wspominam oczepiny(chyba najlepsze na jakich byłam),świetnie przeprowadzone, z pomysłem i jeszcze do tego jak się złapie welon to zabawa na całego gwarantowana.Tylko pamiętam, że czasem trochę sobie przerwy przeciągali.Ale ogólnie na 5!
Znowu niezaprzeczalnie polecam, zespól który mieliśmy- Dzierwa Band
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 19:14   #7
niezdecydowana85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

witam wszystkich
mam do was pytanie
czy ktoś z was miał wesele w Restauracji Herbowa w Żabnie ?
Chciałabym się dowiedzieć jaka jest sala,obsługa, jedzenie i jeszcze jedno czy z właścicielem nie ma problemu
niezdecydowana85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 19:59   #8
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ja też jestem
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:00   #9
magapam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam wszystkie wizazanki))Zostalam pierwsza tegoroczna zoną tego forum i czuje sie znakomicie))))Tak jak obiecalam zaraz podziele sie swoimi wrazeniami z tego wspanialego dnia w naszym zyciu.Generalnie wszystko odbylo sie wspaniale-nawet pogoda byla iscie wiosenna.Msza byla cudowna,atmosfera jeszcze swiateczna-choinki ,szopka i mnostwo zywych kwiatow....A potem wesele-przypominam ze w sezamie w Machowej.Jednym slowem-REWELACJA!!o tym ze lokal przepiekny wiedzielismy juz przy podpisywaniu umowy ale nic wiecej gdyz wzielismy ten lokal w ciemno.Potem pojawila sie na tym forum od jednej osoby dosc negatywna opinia wiec pojawily sie watpliwosci ale ciesze sie ze nic nie zmienialismy.Wszystko oceniamy na ocene celujaca-jedzenie znakomite,bardzo bogate menu-specjalnie na nasza prosbe przygotowywane byly jablka pieczone w sosie waniliowym w ramach deseru-ktore zrobily furrore wsrod gosci,piekne bukiety na stolach,profesjonalna obsluga kelnerska-jakiej nigdy nie widzielismy bawiac sie na weselach w domach weselnych-jednak restauracje rzadzą sie swoimi prawami ,no i duza pomoc menadzera.Na weselu bylo 80 osob i nikt na sali nie zginal.Jednym slowej POLECAMY!!!!
Zespol jak mielismy to polecany na forum GEMINIX-rowniez bardzo polecamy-jak oni graja nie da sie siedziec przy stole.Co prawda sa drodzy ale po kilku minutach gry wiedzielismy ze to byl dobry wybor.a wiec jesli ktos chce miec profesjonalny zespol ktory na 100% rozkreci impreze i porwie ludzi do tanca to polecamy ten zespol.Z innych rzeczy polecamy z wlasnych doswiadczen:
-fryzjerke p.Kinge z salonu Art Creo na granicznej
-makijazystke p.korczak ze slonecznej-obie czynia cuda
I jeszcze jedna rzecz-bukiety i kompozycje dla rodzicow-piekne ,oryginalne ze storczykow-naaprawde robily furrore.Pani florystka ktora mi to wykonywala jest z nowego sacza ale biorac caly komplet za niewielka doplata przywiezli mi to do domu i do lokalu.poki co nie mam zdjec ale to ich strona internetowa wiec mozna troszke poogladac www.pracowniaflorystyczna.com.pl
Poki co czekamy na zdjecia jesli beda to sie podziele.Wszystko udalo sie wspaniale i ten dzien byl cudowny,szkoda tylko ze tak szybko minal!
magapam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:10   #10
inesitka
Raczkowanie
 
Avatar inesitka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Ja też zgłaszam swoją obecność w III części

I odrazu się pochwalę, że zarezerwowaliśmy domek na nasz "tydzień miodowy" polecony przez Irmelin333. Dzięki za namiary

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

magapam cieszę się, że wszystko się udało Jeszcze raz gratuluję i życzę szczęścia na nowej drodze życia

Ps. Która wizażanka stanie na ślubnym kobiercu jako druga w tym roku?

Edytowane przez inesitka
Czas edycji: 2011-01-13 o 21:06
inesitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:38   #11
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ja tez się melduję
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 20:51   #12
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez magapam Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazanki))Zostalam pierwsza tegoroczna zoną tego forum i czuje sie znakomicie))))Tak jak obiecalam zaraz podziele sie swoimi wrazeniami z tego wspanialego dnia w naszym zyciu.Generalnie wszystko odbylo sie wspaniale-nawet pogoda byla iscie wiosenna.Msza byla cudowna,atmosfera jeszcze swiateczna-choinki ,szopka i mnostwo zywych kwiatow....A potem wesele-przypominam ze w sezamie w Machowej.Jednym slowem-REWELACJA!!o tym ze lokal przepiekny wiedzielismy juz przy podpisywaniu umowy ale nic wiecej gdyz wzielismy ten lokal w ciemno.Potem pojawila sie na tym forum od jednej osoby dosc negatywna opinia wiec pojawily sie watpliwosci ale ciesze sie ze nic nie zmienialismy.Wszystko oceniamy na ocene celujaca-jedzenie znakomite,bardzo bogate menu-specjalnie na nasza prosbe przygotowywane byly jablka pieczone w sosie waniliowym w ramach deseru-ktore zrobily furrore wsrod gosci,piekne bukiety na stolach,profesjonalna obsluga kelnerska-jakiej nigdy nie widzielismy bawiac sie na weselach w domach weselnych-jednak restauracje rzadzą sie swoimi prawami ,no i duza pomoc menadzera.Na weselu bylo 80 osob i nikt na sali nie zginal.Jednym slowej POLECAMY!!!!
Zespol jak mielismy to polecany na forum GEMINIX-rowniez bardzo polecamy-jak oni graja nie da sie siedziec przy stole.Co prawda sa drodzy ale po kilku minutach gry wiedzielismy ze to byl dobry wybor.a wiec jesli ktos chce miec profesjonalny zespol ktory na 100% rozkreci impreze i porwie ludzi do tanca to polecamy ten zespol.Z innych rzeczy polecamy z wlasnych doswiadczen:
-fryzjerke p.Kinge z salonu Art Creo na granicznej
-makijazystke p.korczak ze slonecznej-obie czynia cuda
I jeszcze jedna rzecz-bukiety i kompozycje dla rodzicow-piekne ,oryginalne ze storczykow-naaprawde robily furrore.Pani florystka ktora mi to wykonywala jest z nowego sacza ale biorac caly komplet za niewielka doplata przywiezli mi to do domu i do lokalu.poki co nie mam zdjec ale to ich strona internetowa wiec mozna troszke poogladac www.pracowniaflorystyczna .com.pl
Poki co czekamy na zdjecia jesli beda to sie podziele.Wszystko udalo sie wspaniale i ten dzien byl cudowny,szkoda tylko ze tak szybko minal!
Super,że wszystko się udało
Gratulacje i wszystkiego co najlepsze na nowym etapie

Tak na marginesie znalazłam dzisiaj przez przypadek stronę lokalu Dwudniaki
http://www.lokal-dwudniaki.pl
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:01
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:29   #13
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Moze sie na coś przydam ... ??
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:01   #14
gustkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Tak na marginesie znalazłam dzisiaj przez przypadek stronę lokalu Dwudniaki
http://www.lokal-dwudniaki.pl
Czy ktoś tam bawił się na weselu? i jakie opinie ?
no i co najważniejsze jaka cena?

Edytowane przez gustkaa
Czas edycji: 2011-01-11 o 23:05
gustkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:18   #15
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mogę, bo panną już nie jestem... ale tak się przyzwyczaiłam do tego wątku, że chętnie tu zaglądam
ja tez nie panna

Cytat:
Napisane przez magapam Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazanki))Zostalam pierwsza tegoroczna zoną tego forum i czuje sie znakomicie))))Tak jak obiecalam zaraz podziele sie swoimi wrazeniami z tego wspanialego dnia w naszym zyciu.Generalnie wszystko odbylo sie wspaniale-nawet pogoda byla iscie wiosenna.Msza byla cudowna,atmosfera jeszcze swiateczna-choinki ,szopka i mnostwo zywych kwiatow....A potem wesele-przypominam ze w sezamie w Machowej.Jednym slowem-REWELACJA!!o tym ze lokal przepiekny wiedzielismy juz przy podpisywaniu umowy ale nic wiecej gdyz wzielismy ten lokal w ciemno.Potem pojawila sie na tym forum od jednej osoby dosc negatywna opinia wiec pojawily sie watpliwosci ale ciesze sie ze nic nie zmienialismy.Wszystko oceniamy na ocene celujaca-jedzenie znakomite,bardzo bogate menu-specjalnie na nasza prosbe przygotowywane byly jablka pieczone w sosie waniliowym w ramach deseru-ktore zrobily furrore wsrod gosci,piekne bukiety na stolach,profesjonalna obsluga kelnerska-jakiej nigdy nie widzielismy bawiac sie na weselach w domach weselnych-jednak restauracje rzadzą sie swoimi prawami ,no i duza pomoc menadzera.Na weselu bylo 80 osob i nikt na sali nie zginal.Jednym slowej POLECAMY!!!!
Zespol jak mielismy to polecany na forum GEMINIX-rowniez bardzo polecamy-jak oni graja nie da sie siedziec przy stole.Co prawda sa drodzy ale po kilku minutach gry wiedzielismy ze to byl dobry wybor.a wiec jesli ktos chce miec profesjonalny zespol ktory na 100% rozkreci impreze i porwie ludzi do tanca to polecamy ten zespol.Z innych rzeczy polecamy z wlasnych doswiadczen:
-fryzjerke p.Kinge z salonu Art Creo na granicznej
-makijazystke p.korczak ze slonecznej-obie czynia cuda
I jeszcze jedna rzecz-bukiety i kompozycje dla rodzicow-piekne ,oryginalne ze storczykow-naaprawde robily furrore.Pani florystka ktora mi to wykonywala jest z nowego sacza ale biorac caly komplet za niewielka doplata przywiezli mi to do domu i do lokalu.poki co nie mam zdjec ale to ich strona internetowa wiec mozna troszke poogladac www.pracowniaflorystyczna .com.pl
Poki co czekamy na zdjecia jesli beda to sie podziele.Wszystko udalo sie wspaniale i ten dzien byl cudowny,szkoda tylko ze tak szybko minal!
super relacja
ojjj tak szkoda ze ten dzien tak szybko mija
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:39   #16
gustkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Wiecie co dziewczęta? slyszalam pare dobrych opini o ohp.... jakoś dziwnie mi się to kojarzy ale ponoć jest tam naprawdę klarownie i cena przystępna... jak uważacie ? znacie jakieś opinie?
gustkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 00:02   #17
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

magapam gratulacje! i dziękuję za obszerną relację, fragment o Sezamie jest dla mnie szczególnie ważny, tak więc cieszę się, że pod tym względem wszystko super.

Czy bukiety na stołach były Wasze czy zdecydowaliście się na kwiaty z lokalu?
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 06:26   #18
bodzianka11
Raczkowanie
 
Avatar bodzianka11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Gratulacje i duzo szczescia zycze magapam!

Czekamy na zdjecia
bodzianka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 06:37   #19
helgabuscha
Raczkowanie
 
Avatar helgabuscha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 30
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez gustkaa Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczęta? slyszalam pare dobrych opini o ohp.... jakoś dziwnie mi się to kojarzy ale ponoć jest tam naprawdę klarownie i cena przystępna... jak uważacie ? znacie jakieś opinie?
ja tam byłam jakieś 3 lata temu na weselu i 4 lata temu na półmetku. Wtedy PM mieli swoją kucharkę- nie wiem jak jest teraz, więc moja porada pewnie na niewiele się przyda Z tego co pamiętam, to fajnie było, tylko chyba parkiet z paneli był śliski? a może to nie ta sala?

Co do dwudniaków, to lokal wygląda imponująco, już kiedyś o nim słyszałam, ale bałabym się, że goście się potopią w nocy

Edytowane przez helgabuscha
Czas edycji: 2011-01-12 o 06:40
helgabuscha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 08:39   #20
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
No to ja też się melduję mimo, że też nie jestem już panną

Co do zespołu Progress w 2009 byłam na weselu z ich udziałem.Muzyka ok, zabawy fajne np:góralska składanka z rekwizytami.Najlepiej wspominam oczepiny(chyba najlepsze na jakich byłam),świetnie przeprowadzone, z pomysłem i jeszcze do tego jak się złapie welon to zabawa na całego gwarantowana.Tylko pamiętam, że czasem trochę sobie przerwy przeciągali.Ale ogólnie na 5!
Znowu niezaprzeczalnie polecam, zespól który mieliśmy- Dzierwa Band
a mozesz napisac co ciekawego bylo na oczepinach?

co do mężatek to oczywiscie ze jestescie tu jak najbardziej potrzebnebo kto nas bedzie pocieszal, doradzal itp

a ktora nastepna?ja mam 1maja niewiem czy jest ktos przedemna?

megapam to super ze sie wszystko udalo i oczywiscie czekamy na zdjecia no i wszystkiego naj

dziewczyny i chlopaki a mozecie polecic jakis kurs tanca w Tarnowie?
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2011-01-12 o 08:41
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:45   #21
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
a mozesz napisac co ciekawego bylo na oczepinach?

co do mężatek to oczywiscie ze jestescie tu jak najbardziej potrzebnebo kto nas bedzie pocieszal, doradzal itp

a ktora nastepna?ja mam 1maja niewiem czy jest ktos przedemna?

megapam to super ze sie wszystko udalo i oczywiscie czekamy na zdjecia no i wszystkiego naj

dziewczyny i chlopaki a mozecie polecic jakis kurs tanca w Tarnowie?
Ja z żoną chodziłem tutaj
http://www.honorata.net/

W sumie w życiu robiłem, 3 kursy i tylko w Honoracie było sensownie. Gdybym wtedy (podstawówka i szkoła średnia) robił w Honoracie to pewnie byłbym mistrzem parkietu...
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:55   #22
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez magapam Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazanki))Zostalam pierwsza tegoroczna zoną tego forum i czuje sie znakomicie))))Tak jak obiecalam zaraz podziele sie swoimi wrazeniami z tego wspanialego dnia w naszym zyciu.Generalnie wszystko odbylo sie wspaniale-nawet pogoda byla iscie wiosenna.Msza byla cudowna,atmosfera jeszcze swiateczna-choinki ,szopka i mnostwo zywych kwiatow....A potem wesele-przypominam ze w sezamie w Machowej.Jednym slowem-REWELACJA!!o tym ze lokal przepiekny wiedzielismy juz przy podpisywaniu umowy ale nic wiecej gdyz wzielismy ten lokal w ciemno.Potem pojawila sie na tym forum od jednej osoby dosc negatywna opinia wiec pojawily sie watpliwosci ale ciesze sie ze nic nie zmienialismy.Wszystko oceniamy na ocene celujaca-jedzenie znakomite,bardzo bogate menu-specjalnie na nasza prosbe przygotowywane byly jablka pieczone w sosie waniliowym w ramach deseru-ktore zrobily furrore wsrod gosci,piekne bukiety na stolach,profesjonalna obsluga kelnerska-jakiej nigdy nie widzielismy bawiac sie na weselach w domach weselnych-jednak restauracje rzadzą sie swoimi prawami ,no i duza pomoc menadzera.Na weselu bylo 80 osob i nikt na sali nie zginal.Jednym slowej POLECAMY!!!!
Zespol jak mielismy to polecany na forum GEMINIX-rowniez bardzo polecamy-jak oni graja nie da sie siedziec przy stole.Co prawda sa drodzy ale po kilku minutach gry wiedzielismy ze to byl dobry wybor.a wiec jesli ktos chce miec profesjonalny zespol ktory na 100% rozkreci impreze i porwie ludzi do tanca to polecamy ten zespol.Z innych rzeczy polecamy z wlasnych doswiadczen:
-fryzjerke p.Kinge z salonu Art Creo na granicznej
-makijazystke p.korczak ze slonecznej-obie czynia cuda
I jeszcze jedna rzecz-bukiety i kompozycje dla rodzicow-piekne ,oryginalne ze storczykow-naaprawde robily furrore.Pani florystka ktora mi to wykonywala jest z nowego sacza ale biorac caly komplet za niewielka doplata przywiezli mi to do domu i do lokalu.poki co nie mam zdjec ale to ich strona internetowa wiec mozna troszke poogladac www.pracowniaflorystyczna .com.pl
Poki co czekamy na zdjecia jesli beda to sie podziele.Wszystko udalo sie wspaniale i ten dzien byl cudowny,szkoda tylko ze tak szybko minal!

GRATULACJE I DUŻO DUŻO SZCZĘŚCIA
Jak będziesz miała zdjęcia bukietów dla rodziców to wstaw chętnie zobaczę jakie miałaś
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:21   #23
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Ja z żoną chodziłem tutaj
http://www.honorata.net/

W sumie w życiu robiłem, 3 kursy i tylko w Honoracie było sensownie. Gdybym wtedy (podstawówka i szkoła średnia) robił w Honoracie to pewnie byłbym mistrzem parkietu...
no wlasnie tez mysle o honoracie bo bedzie sie teraz zaczynal nowy kurs dla narzeczonych a jest tam jakis parking?

a juz znalazlam ze jest
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2011-01-12 o 09:53
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:55   #24
igo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam serdecznie jeżeli mogę coś zareklamować
już wkrótce otwarcie w Tarnowie nowego salonu sukien ślubnych.
będę miała przyjemność w nim pracować także wszystkie panny młode serdecznie zapraszam na pogaduchy .
Salon Mody Ślubnej ONA
Nowy Świat 34
www.ona-moda.pl
igo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:17   #25
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Ja też już nie panna ,ale nadal podczytuje wątek więc dołanczam.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:56   #26
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Ja sobie tez nie odmówie i dołącze do 3 części. My planujemy wielki dzien na 14 kwietnia 2012 ale narazie tylko to jest pewne. Mam nadzieje ze szybko zanjde sale i orkiestre bo na tym najbardziej mi zalezy.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:58   #27
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ja tez juz nie panna ale zostaje z wami

co do OHP widzialam w tamtym roku z djecia z wesela znajomych i szcerze mi sie nie podobalo jak juz kiedys wczesniej pislaam wyglada ona jak sala gimnastyczna a przystrojenie sali maja nieco straoswieckie kilka balonow na zaslonach w sali tanecznej;/ nio chyba ze jakas dekoratornia dalaby sobie z tym rade... mnie sie osobiscie nie podoba...

MAGAPAM moje gratulacje ze wszytsko sie udalo z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia naszej pierwszej panny mlodej i zycze duzo szczescie
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:05   #28
BOMBONA
Raczkowanie
 
Avatar BOMBONA
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 55
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

hej Dziewczyny! Moi rodzice byli w OHP na jakimś balu i było fajnie, ale bal to nie wesele. Mnie się osobiście tam nie podoba. Zwiedziliśmy duuużo sal jak każda z Was i w końcu zdecydowaliśmy się na Hotel Dunajec. Ma najwięcej zalet i proporcja pomiędzy ceną a jakością jest niezła. Ślub mamy w czerwcu 2011. Szukałam na forum, ale mało jest aktualnych wpisów na temat fryzjerów w Tarnowie. Jeśli macie jakąś sprawdzoną fryzjerkę i makijażystkę która przychodzi do domu to bardzo proszę o namiary. Bo czas leci nieubłaganie. Mieszkam obecnie w Krakowie i robiąc pierwszy szlif jak wyglądają suknie ślubne dowiedziałam się, że na uszycie sukni trzeba czekać nawet 5 miesięcy. Także nie tracimy czasu

Pozdrawiam serdecznie
BOMBONA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:48   #29
justi_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam serdecznie Jestem nowa na forum, jednak czytałam poprzednie wątki zauważyłam dużo pochwał dla zespołu Kanon, teraz noszącego nazwę KDA, mam więc pytanie, czy zespół ten grał u którejś z Was na weselu, lub czy ktoś z Was ma może płytę na której gra ten zespół, ponieważ wzięłam go w ciemno i może słyszałem 2 ich piosenki po kawałku. Napiszcie również co o nim sądzicie...Z góry bardzo dziękuję

Edytowane przez justi_22
Czas edycji: 2011-01-12 o 12:51
justi_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:52   #30
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez justi_22 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Jestem nowa na forum, jednak czytałam poprzednie wątki zauważyłam dużo pochwał dla zespołu Kanon, teraz noszącego nazwę DKA, mam więc pytanie, czy zespół ten grał u którejś z Was na weselu, lub czy ktoś z Was ma może płytę na której gra ten zespół, ponieważ wzięłam go w ciemno i może słyszałem 2 ich piosenki po kawałku. Napiszcie również co o nim sądzicie...Z góry bardzo dziękuję
Teraz KDA Moim zdaniem, nr 1 na rynku tarnowskim. Fajne chłopaki i oczywiście wokalistka. Super grają, piją w normalnych ilościach i idzie z nimi pogadać. Zdecydowanie polecam
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.